Nazwa zawodów: |
Bieg NiezĹomnych – 5km |
Miejsce i termin: | DylÄ gĂłwka, 2016-09-24 |
Organizator: | Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA Kontakt: Piotr Twardowski, tel. 502339008 e-mail: bieg@czarnajedynka.com |
Opis zawodów: | Bieg przeĹajowy upamiÄtniajÄ
cy ĹťoĹnierzy WyklÄtych. Dystans 5km. Uwaga: wszyscy zawodnicy startujÄ cy na dystansach 5 i 22 km biorÄ udziaĹ w losowaniu nagrĂłd rzeczowych o ĹÄ cznej wartoĹci 5 tys. zĹ. KaĹźdy zawodnik otrzymuje losy, ktĂłrych iloĹÄ uzaleĹźniona jest od daty peĹnego zgĹoszenia (zgĹoszenie + opĹata). WiÄcej w regulaminie |
Strona WWW: | http://www.czarnajedynka.com/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | ÄwiÄ kaĹa MichaĹ | Zarszyn | 5km | PW Podkarpackie Wilki | |
2 | ÄwikĹa Agnieszka | Morawsko | 5km | Wichura JarosĹaw | TAK |
3 | Baran Patrycja | ĹaĹcut | 5km | Gimnazjum nr 2 w ĹaĹcucie | |
4 | Bartoszewska Joanna | RzeszĂłw | 5km | Czarna JEDYNKA | TAK |
5 | Bielak Agnieszka | RzeszĂłw | 5km | Brak | |
6 | Bielak Katarzyna | RzeszĂłw | 5km | ZIELONA 2 | TAK |
7 | Bielak StanisĹaw | RzeszĂłw | 5km | Brak | TAK |
8 | Blicharz Bartosz | RzeszĂłw | 5km | Kraina Rodu Najwierniejszych | TAK |
9 | BuĹdak Andrzej | RzeszĂłw | 5km | polmot rzeszĂłw | TAK |
10 | Chlebek Tomasz | RzeszĂłw | 5km | Brak | TAK |
11 | Choma Tomasz | Przeworsk | 5km | Teknia | TAK |
12 | Cwanek-Florek Ewa | RzeszĂłw | 5km | Brak | |
13 | Daniec Andrzej | JodĹĂłwka | 5km | Los Trepos Companieros | TAK |
14 | Ferens WiesĹaw | BoguchwaĹa | 5km | brak | |
15 | Fior Tomasz | RzeszĂłw | 5km | Brak | |
16 | Florek PaweĹ | RzeszĂłw | 5km | Czarna Jedynka, Przeworska Grupa Biegowa | |
17 | Forjasz PrzemysĹaw | RzeszĂłw | 5km | Teknia | TAK |
18 | Fus -ZiÄba ElĹźbieta | RzeszĂłw | 5km | Brak | |
19 | Gacek Maciej | RzeszĂłw | 5km | Brak | TAK |
20 | Garbaczewska Monika | Mrowla | 5km | Brak | TAK |
21 | Garbaczewski Dariusz | Mrowla | 5km | Brak | TAK |
22 | Garbaczewski Konrad | Mrowla | 5km | Brak | TAK |
23 | GĂłrski Grzegorz | Gorlice | 5km | Cpr RzeszĂłw | TAK |
24 | Grabowski PaweĹ | JarosĹaw | 5km | Jgp SokóŠ| |
25 | Grabowy Tomasz | DÄbica | 5km | TEKNIA | TAK |
26 | Groszek Dawid | HyĹźne | 5km | Brak | TAK |
27 | Halecka-Nowak Justyna | Rzeszow | 5km | Brak | TAK |
28 | Jagusztyn Alina | RzeszĂłw | 5km | 2RwDH Zielona DwĂłjka | TAK |
29 | Kic Damian | Ukowice | 5km | CWKS Resovia RzeszĂłw/ Szafa Biegacza team | |
30 | KiciĹska Dorota | PrzemyĹl | 5km | Brak | |
31 | Klimasz BartĹomiej | Hermanowa | 5km | Teknia | TAK |
32 | Klimowicz Emilia | RzeszĂłw | 5km | 2RwDH | |
33 | Knap Sebatian | BoguchwaĹa | 5km | 1RwDH Czarna Jedynka | TAK |
34 | KocĂłj Gabriela | Rzeszow | 5km | 2RwDH Zielona DwĂłjka | |
35 | Kolek Klaudia | Krzemienica | 5km | URZ | |
36 | Koralewicz Agnieszka | RzeszĂłw | 5km | Brak | |
37 | Kozyra Krzysztof | RzeszĂłw | 5km | Brak | TAK |
38 | Krawiec Edyta | BĹÄdowa TyczyĹska | 5km | Brak | |
39 | Lenar Piotr | GaÄ | 5km | – | TAK |
40 | Ĺťmuda Agnieszka | RzeszĂłw | 5km | Teknia | TAK |
41 | ĹlÄczka Damian | RzeszĂłw | 5km | DIT PRO | |
42 | ĹwiÄtoniowska Justyna | RzeszĂw | 5km | Brak | |
43 | Madera Bogdan | WĂłlka HyĹźneĹska | 5km | Ideo | TAK |
44 | Malicka Ewelia | RzeszĂłw | 5km | Brak | TAK |
45 | Malicki Karol | RzeszĂłw | 5km | Czarna Jedynka | TAK |
46 | Mokrzycki Janusz | JarosĹaw | 5km | Wichura JarosĹaw | TAK |
47 | OkoĹowicz Piotr | DynĂw | 5km | DYNĂW BIEGA | TAK |
48 | Oşóg Adam | DÄbica | 5km | Brak | |
49 | OstafiĹski Jerzy | Munina | 5km | Wichura JarosĹaw | TAK |
50 | PiÄtek Sebastian | RzeszĂw | 5km | Brak | |
51 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | 5km | BBL | TAK |
52 | PĹocica Marek | JarosĹaw | 5km | Wichura JarosĹaw | TAK |
53 | PotÄpa Ĺucja | Trzebownisko | 5km | Brak | TAK |
54 | PowÄska ElĹźbieta | RzeszĂłw | 5km | TEKNIA | TAK |
55 | Prokop Dariusz | RzeszĂłw | 5km | Teknia | TAK |
56 | Prokop Krzysztof | Kobylanka | 5km | Brak | |
57 | Prokop Krzysztof | Kobylanka | 5km | Brak | |
58 | Przywara Ewa | RzeszĂłw | 5km | Brak | |
59 | Rabiejewski Zbigniew | Chmielnik | 5km | Brak | TAK |
60 | RóşaĹska Dominika | RzeszĂłw | 5km | 2 RwDH | |
61 | Reizer Leszek | Rzeszow | 5km | Brak | TAK |
62 | Rojek JĂłzef | Ropczyce | 5km | Brak | |
63 | Rzesutek Kinga | RzeszĂłw | 5km | Brak | TAK |
64 | Sarna Kamil | Krasne | 5km | Brak | |
65 | Sitarz Agnieszka | RzeszĂłw | 5km | Brak | TAK |
66 | Sitko Ĺukasz | RzeszĂłw | 5km | Brak | |
67 | Skrzypek Wojciech | JarosĹaw | 5km | Wichura JarosĹaw | TAK |
68 | Smoliniec Tomasz | DachnĂłw | 5km | Biegomania LubaczĂłw | |
69 | Sobkowicz Ireneusz | ĹaĹcut | 5km | TEKNIA | TAK |
70 | Szela Dorota | RzeszĂłw | 5km | 2RwDH-ek Zielona DwĂłjka | TAK |
71 | Szerer MichaĹ | RzeszĂłw | 5km | Brak | TAK |
72 | Szuberla Joanna | RzeszĂłw | 5km | 2 RwDh Zielona DwĂłjka | |
73 | Tabaka Marta | SokoĹĂłw MaĹopolski | 5km | Brak | TAK |
74 | Tereszkiewicz Joanna | Chmielnik | 5km | Brak | |
75 | Tereszkiewicz Damian | Chmielnik | 5km | Resovia RzeszĂłw | TAK |
76 | Tomaszewski Maciej | Widna GĂłra/pawĹosiĂłw | 5km | JGB ,,SokóŔ JarosĹaw/Resovia RzeszĂłw | |
77 | Vykhopen Jurii | Bila Cerkwa | 5km | LKB Rudnik | |
78 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | 5km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
79 | Wojnar ElĹźbieta | Rudna MaĹa | 5km | Brak | |
80 | Zawora Edward | ĹaĹcut | 5km | TEKNIA | TAK |