Nazwa zawodów: |
II Bieg o Miecz Zawiszy Czarnego Z Garbowa |
Miejsce i termin: | Sandomierz-GarbĂłw, 2016-08-21 |
Organizator: | â Rada Gminy i WĂłjt Gminy Dwikozy â Gminny OĹrodek Kultury Dwikozy â Stowarzyszenie PamiÄci Zawiszy Czarnego herbu Sulima â ChorÄ giew Sandomierska |
Opis zawodów: | Termin 21 sierpnia 2016 roku Dystanse: â 15 km BIEG GĹĂWNY â Trasa Rynek w Sandomierzu â GarbĂłw â 50 â 1000m BIEGI DzieciÄce i MĹodzieĹźowe â GarbĂłw Organizator gwarantuje peĹny pakiet startowy dla pierwszych 150 opĹaconych zawodnikĂłw OpĹata startowa pĹatna na konto bankowe: |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Mariusz | Borzechow Kolonia | M40-49 | 1971 | NIE |
2 | Augustyn Andrzej | Stalowa Wola | M50+ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
3 | BasiĹski Mariusz | Sandomierz | M30-39 | Brak | NIE |
4 | Bednarz Karol | Trzciana | M40-49 | Brak | NIE |
5 | Bednarz Robert | Sandomierz | M40-49 | Brak | TAK |
6 | BiaĹy MichaĹ | KraĹnik | M16-29 | SKB KraĹnik | NIE |
7 | Borycki Ĺukasz | Sandomierz | M16-29 | Brak | NIE |
8 | Broda Ĺukasz | RzeszĂłw | M16-29 | Brak | NIE |
9 | BryĹa Tomasz | Sandomierz | K30-39 | Brak | TAK |
10 | Brzuszek Jerzy | Nowa DÄba | M40-49 | Brak | TAK |
11 | Burkowski Daniel | Stalowa Wola | M40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
12 | BuryĹo Mateusz | JodĹĂłwka | M16-29 | PERFECT RUNNER TEAM/BBL JarosĹaw | TAK |
13 | Chamerski Adam | Tarnobrzeg | M30-39 | BiegamBoMnieLudzkoĹÄWkurwia | TAK |
14 | ChoĹody Ĺukasz | Gorzyce | K30-39 | SPRINT GORZYCE | TAK |
15 | ChruĹciel MichaĹ | Gorzyce | M16-29 | Sprint Gorzyce | TAK |
16 | CiĹşla Wojtek | Sandomierz | M16-29 | Brak | TAK |
17 | Czachor RafaĹ | Nowa DÄba | M30-39 | Brak | NIE |
18 | Dec Stanislaw | Rakszawa | M40-49 | BRAK | NIE |
19 | DĹugosz Jacek | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
20 | Dul Jurand | Tarnobrzeg | M30-39 | WITAR TARNOBRZEG | TAK |
21 | Duma Arkadiusz | Tarnobrzeg | M30-39 | Brak | TAK |
22 | Ferens WiesĹaw | Zawichost | M40-49 | Brak | TAK |
23 | Fil BoĹźena | Munina | K40-49 | BBL JarosĹaw | NIE |
24 | Firosz PaweĹ | Modliborzyce | M16-29 | GUKS Modliborzyce | TAK |
25 | Fusiara Tomasz | Janow Lubelski | M30-39 | Bike Club Janow Lubelski | TAK |
26 | Godzina Jacek | Tarnobrzeg | M50+ | Brak | TAK |
27 | Golisz PaweĹ | JarosĹaw | M30-39 | BBL JarosĹaw | NIE |
28 | GoĹÄbiowski PrzmysĹaw | Sandomierz | M16-29 | Brak | TAK |
29 | Grabiec Marcin | Kolbuszowa | M30-39 | kolbuszowskadycha.pl | NIE |
30 | Grzywacz Wojciech | Gorzyce | K40-49 | Sprint Gorzyce | TAK |
31 | Grzywacz Piotr | Gorzyce | M16-29 | SPRINT Gorzyce | TAK |
32 | GuĹciora Anna | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
33 | GwoĹşdziowska Edyta | Tarnobrzeg | K40-49 | Witar Tarnobrzeg | TAK |
34 | Haszto ZdzisĹaw | LeĹźajsk | M50+ | – | TAK |
35 | Jakubik MirosĹaw | Zaleszany | M50+ | Sprint Gorzyce | TAK |
36 | JamioĹ MichaĹ | Kielce | K30-39 | Brak | NIE |
37 | Jarosz Andrzej | CiechanĂłw | M16-29 | TSA Sandomierz | NIE |
38 | Jarosz MichaĹ | Sandomierz | M16-29 | Brak | TAK |
39 | JuĹko RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M40-49 | – | NIE |
40 | Karnat Dariusz | Nowa DÄba | M40-49 | Brak | TAK |
41 | Kiper Elzbieta | Jaroslaw | K30-39 | BBL Jaroslaw | NIE |
42 | Kiper Maciej | Jaroslaw | M30-39 | BBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAM | TAK |
43 | Kominek Katarzyna | Topola-Osiedle | K30-39 | Brak | TAK |
44 | KopaĹa Sylwia | Stalowa Wola | K16-29 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
45 | KopeÄ Kinga | KrzÄ tka | K30-39 | Brak | TAK |
46 | Korzonek Marcin | Gorzyce | K30-39 | Sprint Gorzyce | NIE |
47 | Kowalczyk Mariusz | LubartĂłw | K50+ | Brak | NIE |
48 | Kozakiewicz PrzemysĹaw | Sandomierz | M16-29 | TSA SANDOMIERZ | NIE |
49 | KozioĹ Krzysztof | Tarnobrzeg | M40-49 | Zapora | TAK |
50 | Kraska Renata | Sandomierz | K30-39 | Brak | NIE |
51 | KrasoĹ Mariusz | Sandomierz | M40-49 | TSA SANDOMIERZ | TAK |
52 | KrĂłl Eugeniusz | WysiadĹĂłw | M50+ | – | TAK |
53 | Krempa Marek | Tarnobrzeg | M40-49 | Witar Tarnobrzeg | TAK |
54 | Krupa PaweĹ | AgatĂłwka | K30-39 | www.serwisdrzewny.com | TAK |
55 | Kucharski PaweĹ | Nisko | K30-39 | Multi-Experts | NIE |
56 | KuliĹski Bogdan | GĹogĂw | M50+ | GĹOGĂW DRUĹťYNA SZPIKU KGHM | TAK |
57 | KuĹmierz MichaĹ | Modliborzyce | M16-29 | GUKS Modliborzyce | TAK |
58 | Kwiatkowski Wojciech | Szczytniki | M30-39 | TSA Sandomierz | NIE |
59 | Leja Marek | JarosĹaw | K30-39 | Brak | NIE |
60 | Lipiec Grzegorz | Tarnobrzeg | M30-39 | – | TAK |
61 | Ĺťurawski MieczysĹaw | Stalowa Wola | M50+ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
62 | ĹťyĹa Tomasz | Kurzyna Ĺrednia | K16-29 | Brak | TAK |
63 | Ĺabudzki Dariusz Jacek | Sandomierz | M50+ | TSA Sandomierz | NIE |
64 | Ĺeptuch Tomasz | KomorĂłw | M30-39 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | NIE |
65 | Ĺlusarz Krzysztof | Lublin | M30-39 | Brak | TAK |
66 | Ĺuczak Bartosz | Sandomierz | M16-29 | TSA Sandomierz | NIE |
67 | Ĺwiesiulski Ĺukasz | RÄbkĂłw | M16-29 | VICTUS RÄBKĂW | NIE |
68 | Malicki Grzegorz | Nowy KazanĂłw | M40-49 | Brak | NIE |
69 | MaĹkowicz Piotr | Stalowa Wola | M16-29 | Go go Gosiunia | TAK |
70 | MÄdrala Lucjusz | Tarnobrzeg | M40-49 | Cyklonauci Tarnobrzeg | NIE |
71 | Mendecka Daria | Ĺaziska GĂłrne | K16-29 | MOSiR Ĺaziska GĂłrne | NIE |
72 | Mickiewicz Jerzy | JarosĹaw | M40-49 | BBL JarosĹaw | NIE |
73 | MierzwiĹski Henryk | Tarnobrzeg | M40-49 | I-BS.pl Sport Team | TAK |
74 | Minkina Tomasz | Lipnik | M30-39 | brak | NIE |
75 | MĹynarski StanisĹaw | Zarzecze – Koniska | M50+ | SKB Stalowa Wola | TAK |
76 | Momot MichaĹ | JanĂłw Lubelski | K30-39 | Brak | TAK |
77 | Mroczka Agnieszka | JarosĹaw | K40-49 | BBL JarosĹaw | TAK |
78 | MusiaĹ Ewa | Stalowa Wola | K40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
79 | Niesyn Adam | Gorzyce | M40-49 | SPRINT GORZYCE | TAK |
80 | Nowak Marcin | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
81 | Oleksak Tomasz | Nisko | M40-49 | Planeta Nisko | TAK |
82 | OrĹowska Beata | Stalowa Wola | K40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
83 | Osmala Piotr | Gorzyce | M30-39 | Sprint Gorzyce | NIE |
84 | PajÄ k Dariusz | Tarnobrzeg | M16-29 | Brak | TAK |
85 | Pasieczny Robert | Gorzyce | M30-39 | SPRINT Gorzyce | TAK |
86 | Paterek Grzegorz | Tarnobrzeg | M30-39 | WITAR Tarnobrzeg | TAK |
87 | Piotrowski RafaĹ | Szczytniki | M40-49 | Brak | NIE |
88 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | K30-39 | BBL | NIE |
89 | Plewa Mateusz | Janow Lubelski | K30-39 | LJA | NIE |
90 | Pliszka Iwona | Stalowa Wola | K40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
91 | PĹaneta Marcin | Tarnobrzeg | M40-49 | WITAR TARNOBRZEG | TAK |
92 | PodsiadĹo MichaĹ | Sandomierz | M16-29 | Tsa Sandomierz | NIE |
93 | Polek BoĹźena | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
94 | Ptak Marcin | RomanĂłwka | M30-39 | Brak | TAK |
95 | Ptasznik Grzegorz | Stalowa Wola | M40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
96 | RaczyĹski PaweĹ | Annopol | M16-29 | SKB KraĹnik/Asics Frontrunner | NIE |
97 | Rutkowski Zygmunt | Nowa DÄba | M50+ | ZMITEK TEAM | TAK |
98 | Rychel MaĹgorzata | Gorzyce | K16-29 | SPRINT GORZYCE | TAK |
99 | Rychlak – BoĹźek Monika | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
100 | Sanecki Robert | Gorzyce | M30-39 | Sprint gORZYCE | TAK |
101 | Sarna Kamil | Krasne | M30-39 | Brak | TAK |
102 | Serwacki Rafal | Klyzow | K16-29 | Skb Stalowa Wola | NIE |
103 | Siembida MaĹgorzata | Borki | K30-39 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
104 | Skrzeszewski Henryk P. | Stalowa Wola | M40-49 | I-BS.pl Sport Team | NIE |
105 | Skubida Marcin | Gorzyce | M30-39 | Brak | TAK |
106 | SkwarzyĹski Erwin | Lublin | M30-39 | Brak | TAK |
107 | SoĹtys Teresa | Stalowa Wola | K16-29 | Brak | TAK |
108 | Stec Dorota | JarosĹaw | K40-49 | BBL JarosĹaw | NIE |
109 | StrugaĹa Monika | Winiary | K16-29 | – | TAK |
110 | Szabat WiesĹaw | Annopol | M50+ | Brak | TAK |
111 | Szajda Adam | Tarnobrzeg | M50+ | Witar-Tarnobrzeg | TAK |
112 | Szczur WiesĹaw | Nowa DÄba | M40-49 | Brak | TAK |
113 | Szczur Iwona | Nowa DÄba | K40-49 | Brak | TAK |
114 | Szymanski Adam | Stalowa Wola | K50+ | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
115 | Tabor Piotr | RzeszĂłw | M30-39 | www.naszmaraton.pl | NIE |
116 | Urban Ewa | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
117 | Urban Ewa | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
118 | WĂłjcik Marek | Nowa DÄba | M50+ | Zmitek Team | TAK |
119 | WĂłjcik Mariusz | Sandomierz | K30-39 | Brak | TAK |
120 | WĂłjcik Tomasz | Gorzyce | M30-39 | Sprint Gorzyce | TAK |
121 | Wiatrowicz Barbara | Stalowa Wola | K50+ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
122 | Wieczorek MichaĹ | Stalowa Wola | K16-29 | KKS Victoria Stalowa Wola | NIE |
123 | Wielkiewicz Justyna | JarosĹaw | K30-39 | BBL JarosĹaw | NIE |
124 | Wierzbicka Beata | Sandomierz | K40-49 | TSA SANDOMIERZ | NIE |
125 | WiĹniewski Jacek | Sandomierz | M50+ | uks siedleszczany | NIE |
126 | Winkler PaweĹ | Marklowice | M16-29 | Winklerteam | NIE |
127 | Witkowski Andrzej | PrzyszĂłw | M50+ | Brak | NIE |
128 | WĹodarczyk Marian | SkarĹźysko Kamienna | M50+ | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
129 | WoĹczyĹski Kamil | Sandomierz | M16-29 | Brak | TAK |
130 | Wosiek PaweĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M40-49 | Team Ostrowiec | TAK |
131 | ZajÄ c Artur | Gorzyce | K40-49 | Sprint Gorzyce | TAK |
132 | ZakoĹcielny Marcin | Lublin | M40-49 | wieĹ taĹczy i biega | NIE |
133 | ZiÄba Sabina | Ĺwilcza | K30-39 | ZiÄba Team | TAK |
134 | ZiÄba Klaudia | Nowa DÄba | K16-29 | MKS STAL NOWA DÄBA | TAK |
135 | Zmitrowicz Bogdan | Nowa DÄba | K30-39 | ZMITEK TEAM | TAK |