Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów-10km

Miejsce i termin: Obrazów, 2016-09-10
Organizator: Stowarzyszenie „NASZ REGION”
Opis zawodów: Obrazowskie Biegi o Puchar Wójta Gminy Obrazów odbędą się w dniu 10.09.2016 r.(sobota) na terenie gminy Obrazów. Biuro zawodów będzie znajdować na placu targowym przy Zespole Gospodarki Komunalnej w Obrazowie, Obrazów 54, 27-641 Obrazów

Strona WWW: http://stowarzyszenienaszregion.pl
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamska Sylwia Opatów K30-39 brak

2 Agatowski Marcin Bilcza M30-39 SportAnalytik PL/Fundacja Możesz Więcej TAK
3 Bordun Maciej Tarnobrzeg K20-29 Siarka Tarnobrzeg TAK
4 Borek Rafał Tarnobrzeg M30-39 Brak TAK
5 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba M40-49 Brak

6 Buryło Mateusz Jodłówka M20-29 PERFECT RUNNER TEAM/BBL Jarosław TAK
7 But Piotr Szczecin M30-39 TT Szczecin TAK
8 Chamera Wiesław Lipa M50-59 HSW Running team

9 Chamerski Adam Tarnobrzeg M30-39 BiegamBoMnieLudzkośćWqrwia

10 Czachor Rafał Nowa Dęba M30-39 Brak

11 Dragan Aleksander Kielce M20-29 Brak

12 Dziadura Zenon Tarnobrzeg M60+ WITAR TARNOBRZEG

13 Gajek Magdalena Lublin K40-49 wieś tańczy i biega

14 Gajek Grzegorz Czóółna M30-39 wieś tańczy i biega

15 Garbacik Jacek Stalowa Wola M40-49 SKB Stalowa Wola

16 Giebułtowicz Elżbieta Stalowa Wola K50-59 STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
17 Golec Jarosław OpatÓw K40-49 Brak TAK
18 Grzywacz Wojciech Gorzyce K40-49 Brak

19 Grzywacz Piotr Gorzyce M20-29 SPRINT Gorzyce TAK
20 Gudak Mariya Lviv K20-29 JM DEMOLEX BARDEJOV

21 Guściora Anna Stalowa Wola K30-39 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
22 Gut Jacek Hucisko M20-29 OSP Hucisko TAK
23 Gwoździowska Edyta Tarnobrzeg K40-49 WitarTarnobrzeg

24 Jakubik Mirosław Zaleszany M50-59 Sprint Gorzyce TAK
25 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski K40-49 Brak

26 Kęcka Karolina Sędziszów K20-29 Brak TAK
27 KĘdziora Mariusz Warszawa M30-39 M&M’s TAK
28 Konieczny Sylwester Majdów M50-59 Brak

29 Korniak Jolanta Stalowa Wola K40-49 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
30 KozioŁ Krzysztof Gorzów M40-49 Brak TAK
31 Kraska Renata Sandomierz K30-39 TSA Sandomierz TAK
32 Krempa Marek Tarnobrzeg M40-49 Witar Tarnobrzeg

33 Krupa Paweł Agatówka K30-39 www.serwisdrzewny.com

34 Kuczma PaweŁ Żnin K50-59 Pałuki Running Team TAK
35 KuliŃski Bogdan GŁogÓw M50-59 GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM

36 Kurzyna Krzysztof Dzierzkowice M40-49 SKB KRAŚNIK TAK
37 Kwasek Agnieszka Chobrzany K20-29 WITAR TARNOBRZEG

38 Lech Judyta Kraków K20-29 ITMBW Kraków

39 Lipiec Grzegorz Tarnobrzeg M30-39

40 Lipiec Grzegorz Tarnobrzeg M30-39 TAK
41 Żabczyński Robert Nowa Dęba M30-39 Brak

42 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola M60+ STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
43 Świętoniowska Justyna RzeszÓw K30-39 Brak

44 Majchrzak Słąwomir Starachowice M40-49 WEMES TAK
45 Młynarski Stanisław Zarzecze – Koniska M60+ SKB Stalowa Wola

46 Momot Michał Janów Lubelski K30-39 Brak TAK
47 Moskal Zbigniew Nisko M30-39 Brak TAK
48 Nalepa Tomasz Janów Lubelski M40-49 PSP Modliborzyce TAK
49 Niesyn Adam Gorzyce M40-49 SPRINT GORZYCE TAK
50 Niziolek Paulina Tarnobrzeg K20-29 Brak TAK
51 Oleksak Tomasz Nisko M40-49 GB „Planeta Nisko” TAK
52 Orłowska Beata Stalowa Wola K40-49 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
53 OrŁowski Wojciech Stalowa Wola M40-49 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
54 Pająk Dariusz Tarnobrzeg M20-29 Brak TAK
55 Pasieka Sławomir Iwaniska M30-39 Brak

56 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg M30-39 WITAR Tarnobrzeg TAK
57 Plewa Mateusz Janow Lubelski M30-39 Brak TAK
58 Pliszka Iwona Stalowa Wola K40-49 Stalowowolski Klub Biegacza

59 Pliszka Iwona Stalowa Wola K40-49 Stalowowolski Klub Biegacza

60 Płaneta Marcin Tarnobrzeg M40-49 WITAR TARNOBRZEG TAK
61 Procnal Agnieszka Lublin K30-39 Brak TAK
62 Ptak Kamil Stalowa Wola M20-29 Lso Tdw TAK
63 Ptaszek Ewa Boguchwała K50-59 Brak TAK
64 Rejman Marek Tarnobrzeg M30-39 Brak

65 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba M60+ ZMITEK TEAM TAK
66 Rychel Małgorzata Gorzyce K20-29 SPRITN GORZYCE TAK
67 Saja Małgorzata Stalowa Wola K50-59 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
68 Sala Mateusz Kielce M30-39 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
69 Serafin Marek Cmolas M20-29 OSP Cmolas TAK
70 Serwacki Rafal Klyzow K20-29 Skb Stalowa Wola TAK
71 Siembida Małgorzata Borki K30-39 STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
72 Siembida Gertruda Stalowa Wola K30-39 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
73 Skubida Marcin Obrazów K30-39 Brak

74 Sokolowski Mariusz Starachowice K40-49 Brak TAK
75 Stachura Damian Bęczków M20-29 AZS Kielce

76 Starodubtsev Viktor Lviv M40-49 JM DEMOLEX BARDEJOV

77 Starodubtsev Viktor Lviv K40-49 JM DEMOLEX BARDEJOV

78 Starońska Dorota Stalowa Wola K20-29 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
79 Stec-Cybruch Karolina Tarnobrzeg K20-29 WITAR Tarnobrzeg

80 Surdel Dawid Sędziszów M20-29 Brak TAK
81 Szabat Wiesław Annopol M50-59 Brak TAK
82 Szajda Adam Tarnobrzeg M60+ Witar-Tarnobrzeg

83 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów M20-29 Resovia Rzeszów/ JGB Sokół Jarosław

84 Tomczyk Andrzej Tarnobrzeg M40-49 TG SOKÓŁ Zakopane

85 Tworek Wiesław Sokolniki K40-49 Witar

86 Urbański Zbigniew Nowa DĘba M50-59 ZMITEK TEAM

87 Urban Ewa Stalowa Wola K30-39 Stalowowolski Klub Biegacza

88 Urban Ewa Stalowa Wola K30-39 Stalowowolski Klub Biegacza

89 Urbaniak Marian Trześń M50-59 Brak

90 Wójcik Marek OpatÓw M50-59 Brak TAK
91 Wdowicz Monika Tatnobrzeg K30-39 Witar Tarnobrzeg

92 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola K50-59 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
93 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna M50-59 Stalowowlski Klub Biegacza TAK
94 Wolak Katarzyna Stalowa Wola K40-49 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
95 Wosik Daniel KunÓw M30-39 RMD MONTRAIL TEAM

96 Zięba Sabina Świlcza K30-39 Zięba Team

97 Zieliński Paweł Lublin M40-49 WIeś tańczy i biega TAK