Nazwa zawodów: |
XXVIII OgĂłlnopolski Bieg Uliczny 10-ka po Ziemi BiĹgorajskiej |
Miejsce i termin: | BiĹgoraj, 2016-10-02 |
Organizator: | OĹrodek Sportu i Rekreacji w BiĹgoraju. WĂłjt Gminy BiĹgoraj. LKS âZniczâ w BiĹgoraju. Inicjatywa BiĹgoraj Biega |
Opis zawodów: | Trasa Biegu Ulicznego: stadion OSiR (start) â ul.: Stadionowa âObwodnica PĂłĹnocna â Moniuszki â Romanowskiego â RadziÄcka â Gromada â Majdan Gromadzki â Nadrzecze (meta). Biegi mĹodzieĹźowe przeprowadzone bÄdÄ na terenach przy Stadionie OSiR (trasy: ulica i trawiaste boiska piĹkarskie). Biuro ZawodĂłw umiejscowione bÄdzie w hali Sportowej OSiR w BiĹgoraju, ul. Targowa 15). |
Strona WWW: | http://10bilgorajska.lbl.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Augustyn Andrzej | Stalowa Wola | M50-59 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
2 | ÄśĹoczek Szymon | ZamoĹÄ | M20-29 | Azymut Siedliska Gmina ZamoĹÄ / PWSZ zamoĹÄ | |
3 | Äwik Hubert | ZamoĹÄ | M30-39 | Agros ZamoĹÄ | TAK |
4 | Balicki Zbigniew | Zwierzyniec | M40-49 | Carabus Team | TAK |
5 | Baran JarosĹaw | BiĹgoraj | M40-49 | Brak | |
6 | Bednarz Andrzej | SĂl | M40-49 | Brak | TAK |
7 | Bednarz Karol | Trzciana | M40-49 | Brak | |
8 | Bednarz Grzegorz | BiĹgoraj | M20-29 | BIĹGORAJ BIEGA | TAK |
9 | BernaĹ Dariusz | BiĹgoraj | M40-49 | – | TAK |
10 | BiĹgoraj Grzegorz | BiĹgoraj | M20-29 | BIĹGORAJ BIEGA | |
11 | Bimkiewicz JarosĹaw | Lublin | M20-29 | lubelski-dlugodystansowiec.tumblr.com | |
12 | Birut Mateusz | BiĹgoraj | K17-29 | Brak | |
13 | Blacha Jarek | BiĹgoraj | M30-39 | BiĹgoraj biega | TAK |
14 | Blacha Agata | BiĹgoraj | K30-39 | BiĹgoraj biega | TAK |
15 | Blacha Dominik | BiĹgoraj | M20-29 | Brak | TAK |
16 | BĹşdziuch SĹawomir | BiĹgoraj | M40-49 | BiĹgoraj Biega | TAK |
17 | Bosak SĹawomir | BiĹgoraj | M40-49 | BiĹgoraj Biega | TAK |
18 | BrzeziĹska Edyta | BiĹgoraj | K40-49 | Brak | TAK |
19 | BuryĹo Mateusz | JodĹĂłwka | M20-29 | Perfect Runner Team/ BBL JarosĹaw | TAK |
20 | Dec Stanislaw | Rakszawa | M40-49 | Brak | |
21 | Dec Jan | Przeworsk | M30-39 | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
22 | Dolunchuk Dmutro | Luck | M20-29 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
23 | Dudovodiuk Olesia | Ivanofrankivsk | K17-29 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
24 | Dudovodiuk Dmutro | Ivanofrankivsk | M20-29 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
25 | FilipiĹski Bartosz | ĹaĹcut | M30-39 | Brak | |
26 | Flis Dominik | ZamoĹÄ | M30-39 | Rozbiegany ZamoĹÄ | TAK |
27 | Franczak Barbara | Stalowa Wola | K40-49 | Brak | TAK |
28 | GaĹka Krzysztof | TarnogrĂłd | M30-39 | Brak | TAK |
29 | Garbacik Jacek | Stalowa Wola | M40-49 | SKB Stalowa Wola | TAK |
30 | GÄ bka Marcin | Modliborzyce | M17-19 | Brak | |
31 | GÄ sior Jan | Susiec | M40-49 | OSP Susiec | TAK |
32 | Gontarz Aleksandra | BiĹgoraj | K30-39 | Brak | |
33 | Goroduskiy Bogdan-Ivan | Lwow | M20-29 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
34 | Grabias Jolanta | KorczĂłw | K40-49 | Brak | TAK |
35 | Grasza Marzena | BiĹgoraj | K40-49 | Brak | TAK |
36 | Grosman Jan | ZamoĹÄ | M17-19 | UKS Azymut Gmina ZamoĹÄ | |
37 | Gudak Mariya | Lviv | K17-29 | JM DEMOLEX BARDEJOV | |
38 | GuĹciora Anna | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
39 | Hasiak Maciej | Hucisko | K30-39 | Brak | TAK |
40 | Holovnickiy Oleksandr | Kowel | M40-49 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
41 | HurkaĹa Mateusz | Tereszpol | M17-19 | ZSZiO BiĹgoraj | |
42 | Hyz Marek | BĹgoraj | K40-49 | BĹgoraj-Biega | TAK |
43 | Iruna Bubniak | Lwow | K17-29 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
44 | Iskra Kamil | Nisko | M20-29 | Brak | TAK |
45 | JamrĂłz MichaĹ | BiĹgoraj | M30-39 | Brak | TAK |
46 | JuĹko RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M40-49 | – | TAK |
47 | KaczyĹska Alicja | RzeszĂłw | K30-39 | Perfect Runner Team | |
48 | Kardasz Jacek | ZamoĹÄ | M30-39 | attyla runnig club | TAK |
49 | Kiper Elzbieta | Jaroslaw | K30-39 | BBL Jaroslaw | TAK |
50 | Kiper Maciej | Jaroslaw | M30-39 | BBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAM | TAK |
51 | Kokoszka Katarzyna | Przeworsk | M30-39 | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
52 | KoĹciarz Jan | ĹÄczna | M50-59 | LW Bogdanka | TAK |
53 | Kot Piotr | ZamoĹÄ | M30-39 | Rozbiegany ZamoĹÄ | TAK |
54 | Kot Leszek | ĹÄczna | M60-69 | LW Bogdanka | TAK |
55 | Kozak SĹawomir | ZamoĹÄ | M40-49 | Rozbiegany ZamoĹÄ | TAK |
56 | Kozak Robert | ZamoĹÄ | K40-49 | Rozbiegany ZamoĹÄ | TAK |
57 | Kraczek PaweĹ | BiĹgoraj | M30-39 | Brak | TAK |
58 | KrĂłl Edward | BiĹgoraj | M70+ | BiĹgoraj Biega | |
59 | Krent Marzena | BiĹgoraj | K40-49 | Brak | TAK |
60 | Krupa Kamil | Przeworsk | M30-39 | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
61 | Krupskiy Vasyl | Lviv | M70+ | JM DEMOLEX BARDEJOV | |
62 | Krzemiendak Agata | Aleksandrow | K17-29 | Brak | |
63 | Kulanica JarosĹaw | BiĹgoraj | M30-39 | Brak | TAK |
64 | Kulanin Karol | BiĹgoraj | K17-29 | BiĹgoraj Biega | TAK |
65 | Kuropatwa Kazimierz | Przemysl | M70+ | SARAFIS | |
66 | Labziuk Oleksandr | Winnica | M30-39 | Achilles Leszno | |
67 | Lange Beata | BiĹgoraj | K30-39 | BiĹgoraj Biega | TAK |
68 | Laskowski Andrzej | Dragany | K50+ | ospdragany | |
69 | Ĺťak Urszula | SĂłl | K17-29 | LO im ONZ w BiĹgoraju | |
70 | Ĺťurawski MieczysĹaw | Stalowa Wola | M60-69 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
71 | Ĺakomy Tomasz | Oleszyce | M30-39 | PÄdzÄ cy ŝóĹw Oleszyce | TAK |
72 | Ĺazur Sylwester | Ĺada | K17-29 | UMCS | |
73 | Ĺukasik PaweĹ | BiĹgoraj | M20-29 | Rapy Masters | TAK |
74 | Ĺukasik Zbyszek | BiĹgoraj | M40-49 | RAPY MASTERS | TAK |
75 | Ĺukasik Piotr | BiĹgoraj | M40-49 | Brak | TAK |
76 | ĹwiĹ PaweĹ | Dzwola | M30-39 | Brak | TAK |
77 | MaĹyszek MichaĹ | ĹredniĂłwka | M20-29 | BiĹgoraj Biega | TAK |
78 | Marchewka Anna | BiĹgoraj | K30-39 | Brak | |
79 | Marchut Kazimierz | Jelna | M60-69 | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
80 | Marciniec Malgorzata | Nisko | K40-49 | Brak | |
81 | Markowicz Ĺukasz | WrocĹaw | M20-29 | KU AZS UWr/ Wosiek Team | TAK |
82 | Markowicz Dariusz | Markowicze | M30-39 | Brak | |
83 | Mazurek Krzysztof | ZamoĹÄ | M40-49 | Brak | TAK |
84 | Meder Maciej | LubaczĂw | M40-49 | AKADEMIA SPORTU LUBACZĂW | TAK |
85 | Mickiewicz Jerzy | JarosĹaw | M40-49 | B B L JarosĹaw | TAK |
86 | Mizak Sylwia | BiĹgoraj | K30-39 | Brak | TAK |
87 | MĹynarski StanisĹaw | Zarzecze | M60-69 | SKB Stalowa Wola | |
88 | Momot MichaĹ | JanĂłw Lubelski | M30-39 | Brak | TAK |
89 | MusiaĹ Ewa | Stalowa Wola | K40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
90 | Myszak SĹawomir | BiĹgoraj | M30-39 | Brak | TAK |
91 | Nalepa Tomasz | JanĂłw Lubelski | M40-49 | PSP Modliborzyce | TAK |
92 | Nemchenko Marina | Harkiw | K17-29 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
93 | Niemiec Paulina | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
94 | Nowak Marcin | Stalowa Wola | M30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
95 | Oksana Raita | Lwow | K17-29 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
96 | Okseniuk Oksana | Luck | M20-29 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
97 | Okseniuk Sergii | Luck | M30-39 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
98 | Olech SĹawomir | Podlesie MaĹe | M40-49 | Brak | TAK |
99 | Oleszczak Piotr | BiĹgoraj | M20-29 | Brak | TAK |
100 | Opryszek BogusĹaw | KrakĂłw | M40-49 | ITMBW KrakĂłw | |
101 | Oszajca Ula | BiĹgoraj | K30-39 | Brak | TAK |
102 | PajÄ k Dariusz | Tarnobrzeg | M20-29 | BBL Tarnobrzeg | |
103 | Paterek Grzegorz | Tarnobrzeg | M30-39 | WITAR Tarnobrzeg | |
104 | PÄ czek Anna | BiĹgoraj | K30-39 | Brak | TAK |
105 | Piela Ewelina | PĹoskie | K17-29 | Azymut Siedliska | |
106 | Plewa Mateusz | Janow Lubelski | M30-39 | LJA | TAK |
107 | Podlipny Marek | WesoĹĂłwka | M40-49 | LW Bogdanka | TAK |
108 | Podskarbi Mariusz | ZamoĹÄ | M40-49 | Brak | |
109 | Polak Irena | BiĹgoraj | K50+ | PZU* Team | TAK |
110 | Predko GraĹźyna | Stalowa Wola | K40-49 | Brak | TAK |
111 | Ptak Kamil | Stalowa Wola | M17-19 | Brak | |
112 | Pyda Sylwester | Wola RadziÄcka 114 | M17-19 | Znicz BiĹgoraj | |
113 | Pyda Sylwester | Wola RadziÄcka 114 | M17-19 | Znicz BiĹgoraj | |
114 | Radawski Artur | BiĹgoraj | M20-29 | Brak | TAK |
115 | RafaĹ Eliza | BiĹgoraj | M30-39 | Brak | |
116 | RogoziĹska -Kozak Dagmara | ZamoĹÄ | K30-39 | Rozbiegany ZamoĹÄ | TAK |
117 | Rutkowski Sebastian | LubaczĂw | M30-39 | AKADEMIA SPORTU LUBACZĂW | TAK |
118 | Rutkowski Zygmunt | Nowa DÄba | M60-69 | ZMITEK TEAM | TAK |
119 | Siembida Gertruda | Stalowa Wola | K30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
120 | Siembida MaĹgorzata | Borki | K30-39 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
121 | Silezin Tomasz | BiĹgoraj | M30-39 | Brak | TAK |
122 | Sirko Dawid | SokoĹĂłwka | M20-29 | Brak | TAK |
123 | Sirko Ĺukasz | BiĹgoraj | M30-39 | BiĹgoraj biega | TAK |
124 | Skoczylas Kamil | Modliborzyce | K30-39 | GUKS Modliborzyce | |
125 | SĹoma Tadeusz | HrubieszĂłw | M60-69 | Brak | TAK |
126 | Socha Iwona | BiĹgoraj | K30-39 | Brak | TAK |
127 | Socha Mateusz | Rzeczyce | M20-29 | Brak | |
128 | Sokalska-Pizun Roksana | ZamoĹÄ | K17-29 | Brak | TAK |
129 | Sokalski SĹawomir | ZamoĹÄ | K40-49 | Rozbiegany ZamoĹÄ | TAK |
130 | StarĹşynski Andrzej | Klementowice | K17-29 | CHEMIK ELEKTROWNIA PUĹAWY | |
131 | Starodubtsev Viktor | Lviv | M40-49 | JM DEMOLEX BARDEJOV | |
132 | Swacha Piotr | BiĹgoraj | M30-39 | BiĹgoraj Biega | TAK |
133 | Szajda Adam | Tarnobrzeg | M70+ | Witar | |
134 | Szkoda Robert | BiĹgoraj | M30-39 | BiĹgoraj Biega | TAK |
135 | Szmit Joanna | ĹabuĹki Pierwsze | K17-29 | KS Agros ZamoĹÄ | TAK |
136 | Szubiak Arkadiusz | BiĹgoraj | M40-49 | Brak | TAK |
137 | SzymaĹska Ewa | JarosĹaw | K50+ | JGB SokóŠ| |
138 | Szymanik Adam | TarnogrĂłd | M30-39 | Brak | TAK |
139 | Szymanski Adam | Stalowa Wola | M60-69 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
140 | Tomaszewski Maciej | Widna GĂłra/ PawĹosiĂłw | M17-19 | JGB ,,SokóŔ JarosĹaw/Resovia RzeszĂłw | TAK |
141 | Tomczyk Andrzej | Tarnobrzeg | M40-49 | TG SOKĂĹ Zakopane | |
142 | TrzeĹšwiĹska Anna | KajetanĂłwka | K30-39 | Brak | TAK |
143 | Tutka Dominik | SĂłl | M30-39 | Brak | TAK |
144 | Warecki RadosĹaw | Przeworsk | M30-39 | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
145 | Warecki Arkadiusz | Sieniawa | M20-29 | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
146 | Wasilewska Joanna | BiĹgoraj | K30-39 | BIĹGORAJ | TAK |
147 | Wojewoda Przemek | ZamoĹÄ | M17-19 | Ks Agros ZamoĹÄ | |
148 | WojtyĹo Jan | BiĹgoraj | M40-49 | Brak | TAK |
149 | Woszczak Leszek | Lubycza KrĂłlewska | M30-39 | Sam sobie | TAK |
150 | Yakimovich Natalia | Luck | K40-49 | MK LUCZESK-LKB RUDNIK | |
151 | Zaburko Mateusz | TomaszĂłw Lubelski | M30-39 | Brak | TAK |
152 | ZiÄba Sabina | Ĺwilcza | K30-39 | ZiÄba Team | TAK |
153 | Zmitrowicz Bogdan | Nowa DÄba | M30-39 | ZMITEK TEAM | TAK |