Nazwa zawodów: |
Mania Biegania |
Miejsce i termin: | Starachowice, 2016-10-02 |
Organizator: | Miejski OĹrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach UrzÄ d Miejski w Starachowicach Starachowickie Centrum Kultury Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice Harcerska SĹuĹźba PorzÄ dku Publicznego Starachowice Stowarzyszenie JES JakoĹÄ Energia Starachowice City Security West PARTNER GĹĂWNY MAN Bus Sp. z o.o |
Opis zawodów: | ⢠dystans: 8 km ( 2 pÄtle po 4 km ) ⢠trasa zabezpieczona i oznaczona ⢠nawierzchnia: 100% asfaltowa, ⢠limit czasu 75min START BEZPĹATNY
|
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamus Tomasz | Starachowice | M30-39 | Vanila Team Dragon Kickboxing Starachowice | NIE |
2 | Andrejas-Kurek Joanna | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
3 | Bartnik Adam | Lubienia | MAN- Tylko pracownicy (4km) | ZespóŠSzkóŠZawodowych nr 3 w Starachowicach | NIE |
4 | Bazylewicz Krzysztof | SzydĹowiec | MAN- 8km | Brak | NIE |
5 | BÄben Robert | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M40-49 | Bbl Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | NIE |
6 | BÄ k Piotr | SkarĹźysko Kamienna | M30-39 | Akademia Holistyczna | NIE |
7 | Bernacka Aneta | Krynki | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
8 | Bielecki Robert | ChÄciny | M30-39 | Wiara Piasta | NIE |
9 | Blajerska Anna | BliĹźyn | K16-35 | Brak | NIE |
10 | BĹach BartĹomiej | SkarĹźysko-Kamienna | M30-39 | STS SkarĹźysko-Kamienna | NIE |
11 | BĹasiak Katarzyna | SkarĹťysko Kamienna | K16-35 | Brak | NIE |
12 | BĹoĹski Kacper | PawĹĂłw | MAN- 8km | 1998 | NIE |
13 | Boczek Marian | SkarĹźysko – Kamienna | MAN- 8km | – | NIE |
14 | BogdaĹska Wiktoria | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
15 | BoruĹ Zbigniew | StÄ porkĂłw | M30-39 | Brak | NIE |
16 | BrĂłdka Marcin | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
17 | BrĂdka PaweĹ | Radom | M40-49 | BIEGIEM RADOM! | NIE |
18 | BryĹa Dominika | Kielce | K16-35 | Godzilla Team | NIE |
19 | Brzoszkiewicz Kinga | Starachowice | K16-35 | Husaria Race Team | NIE |
20 | BuÄko Piotr | TychĂłw Nowy | M16-29 | ZespóŠSzkóŠZawodowych nr 2 w Starachowicach | NIE |
21 | Bujak PaweĹ | Starachowice | M40-49 | 1971 | NIE |
22 | CapaĹa MichaĹ | Starachowice | M30-39 | ZABIEGANE STARACHOWICE | NIE |
23 | Cetera Kacper | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | ZSZ nr 3 w Starachowicach | NIE |
24 | Chmiel Piotr | Mostki | M40-49 | Nurt Mostki | NIE |
25 | Chmiel Nina | Mostki | K36+ | UKS Start ĹwiÄta Katarzyna | NIE |
26 | CholewiĹski RafaĹ | ParszĂłw | MAN- 8km | Brak | NIE |
27 | Cichocki RafaĹ | Starachowice | M40-49 | Brak | NIE |
28 | CieĹlik Konrad | Starachowice | M30-39 | – | NIE |
29 | Cymerys Karol | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
30 | Cyrkowicz Beata | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
31 | Czarnota Artur | CzÄstochowa | M40-49 | Brak | NIE |
32 | Danielski RafaĹ | WÄ chock | M16-29 | Brak | NIE |
33 | Dawgiert Daniel | Kielce | M40-49 | Brak | NIE |
34 | DÄ browska Karolina | Gadka | K16-35 | ZABIEGANE STARACHOWICE | NIE |
35 | DÄ browski Grzegorz | Szewna | M40-49 | BBL Ostrowiec Ĺw. | NIE |
36 | Derlatka Mateusz | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
37 | Detka Anna | SkarĹźysko- Kamienna | K36+ | Brak | NIE |
38 | DĹugosz Jacek | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
39 | DomagaĹa Dawid | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
40 | DomaĹska Kasia | MajkĂłw | K36+ | STS SkarĹźysko-Kamienna | NIE |
41 | Dominik Tomasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M40-49 | TRI AMATORZY | NIE |
42 | Dróşdz Tomasz | Lubienia | M30-39 | Brak | NIE |
43 | Duda Joanna | MniĂłw | K36+ | BBL Strawczyn / WoĹşniak Team | NIE |
44 | Dudek Sylwester | Rudnik | M50+ | lkb.runik | NIE |
45 | Dulemba Zbigniew | SkarĹźysko – Kamienna | M30-39 | STS SkarĹźysko – Kamienna | NIE |
46 | Dzik Bernard | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
47 | FabiĹ Robert | PoznaĹ | M40-49 | City Security West | NIE |
48 | Falkiewicz Maciej | Starachowice | M16-29 | UJK Kielce | NIE |
49 | Filipczak Barbara | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
50 | Fiskowicz Lilia | Rudnik | K16-35 | lkb.rudnik | NIE |
51 | Fiskowicz Sergiej | Rudnik | M30-39 | lkb.runik | NIE |
52 | Fiutowski Kamil | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
53 | Flisek Artur | Starachowice | M16-29 | n/d | NIE |
54 | Garbacz Maciej | SkarĹźysko-Kamienna | M40-49 | Brak | NIE |
55 | Garbacz Martyna | Starachowice | K16-35 | I LO Starachowice | NIE |
56 | Garbacz JarosĹaw | SkarĹźysko-Kamienna | M30-39 | Akademia Holistyczna | NIE |
57 | GóźdĹş Krystian | Ĺomno | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Zasadnicza SzkoĹa Zawodowa nr3 | NIE |
58 | GÄbura Bartosz | Kuczòw | MAN- Tylko pracownicy (4km) | SzkoĹa zawodowa | NIE |
59 | GÄ sowska Katarzyna | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
60 | Gelbert Marek | Starachowice | M40-49 | LKB Rudnik | NIE |
61 | GrdeĹ Kamil | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
62 | GrdeĹ Monika | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
63 | Gromadzka Anna | ParszĂłw | K16-35 | STS SkarĹźysko-Kamienna | NIE |
64 | Grudnik MikoĹaj | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
65 | GrudzieĹ Norbert | Bodzentyn | M16-29 | BiegnÄ Ĺźeby Bartek mĂłgĹ biegaÄ | NIE |
66 | GruszczyĹski Marcin | Kielce | M30-39 | Brak | NIE |
67 | Grzegorzewska Aneta | Brody | K16-35 | Brak | NIE |
68 | GwĂĹšdĹš Ireneusz | Starachowice | M40-49 | ZABIEGANE STARACHOWICE | NIE |
69 | HaĹczyk Kamil | Starachowice | MAN- 8km | 1 gim | NIE |
70 | Heba Tomasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M30-39 | Brak | NIE |
71 | Herbergier Marta | Kielce | K36+ | Brak | NIE |
72 | Herman WĹodzimierz | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
73 | Herman WĹodzimierz | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
74 | Iwan CzesĹaw | Kielce | M50+ | Biegacz ĹwiÄtokrzyski | NIE |
75 | JabĹoĹski Krzysztof | Starachowice | M50+ | Brak | NIE |
76 | JagieĹo Karol | Lubienia | M16-29 | Brak | NIE |
77 | Jakimowicz Natalia | Rudnik | K36+ | lkb.runik | NIE |
78 | Jakubczyk Dariusz | Podzamcze | M40-49 | CKBabcie | NIE |
79 | Jakubczyk Aldona | Podzamcze | K36+ | CKBabcie | NIE |
80 | Jakubiec Dawid | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
81 | JaĹtal Piotr | Domaszowice | M16-29 | LKB Rudnik / AZS UJK Kielce | NIE |
82 | JamioĹ Anna | Kielce | K16-35 | BBL Kielce | NIE |
83 | JamioĹ MichaĹ | Kielce | M30-39 | Brak | NIE |
84 | Jarosz Wojciech | Starachowice | M16-29 | Juventa Starachowice | NIE |
85 | JedliĹska Agnieszka | Kielce | K16-35 | Mamy-Biegamy Kielce | NIE |
86 | Jerzak Jacek | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
87 | Jonczyk Wioleta | Daleszyce | K16-35 | Brak | NIE |
88 | Jung BogusĹawa | Starachowce | K36+ | VISUS TEAM SPORT | NIE |
89 | Jurek Kamil | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
90 | KabaĹa Piotr | MajkĂłw | M16-29 | Brak | NIE |
91 | Kacprzak PaweĹ | Nowiny | M30-39 | Brak | NIE |
92 | Kaczmarska Karolina | PawĹĂłw | K16-35 | Stowarzyszenie Gmina PawĹĂłw Plus | NIE |
93 | Kania PrzemysĹaw | StykĂłw | MAN- 8km | AZS Politechnika ĹwiÄtokrzyska | NIE |
94 | KardaĹ Monika | PawĹĂłw | K16-35 | Stowarzyszenie Gmina PawĹĂłw Plus | NIE |
95 | KieĹbasa Katarzyna | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
96 | KieĹek MichaĹ | Starachowice | M16-29 | OSiW OHP w Starachowic | NIE |
97 | KieĹek Kamil | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | ZespóŠSzkóŠZawodowych nr 3 w Starachowicach | NIE |
98 | KieĹek Artur | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
99 | Kiepas Damian | Starachowice | M16-29 | – | NIE |
100 | Kisielewski Konrad | Kielce | M30-39 | Brak | NIE |
101 | Klepner SĹawomir | SuchedniĂłw | MAN- 8km | Brak | NIE |
102 | KĹak Agnieszka | SkarĹźysko-Kamienna | K16-35 | AAA | NIE |
103 | KĹosek Dagmara | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
104 | Kolaszt MichaĹ | IĹĹźa | M30-39 | IĹĹźa PÄdzi | NIE |
105 | Kolaszt MichaĹ | IĹĹźa | M30-39 | IĹĹźa PÄdzi | NIE |
106 | Kolebacz Kamil | SkarĹźysko-Kamienna | M30-39 | STS Skarzysko-Kamienna | NIE |
107 | KoĹomaĹski MichaĹ | WilkĂłw | M30-39 | OPP Kielce | NIE |
108 | Komar Izabela | Nietulisko | K36+ | Brak | NIE |
109 | Komar Krzysztof | Nietulisko | M50+ | Brak | NIE |
110 | Konarski Kamil | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M30-39 | active zone | NIE |
111 | Konarski Kamil | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M30-39 | active zone | NIE |
112 | Konieczny Sylwester | MajdĂłw | M50+ | Brak | NIE |
113 | Korpik Krzysztof | Starachowice | M30-39 | Zabiegane Starachowice | NIE |
114 | KozieĹ Robert | MaĹogoszcz | M30-39 | Brak | NIE |
115 | Kozlowski Patryk | Radom | MAN- 8km | RLTL ZTE Radom | NIE |
116 | Krajewski Ernest | Ostrowiec Ĺw. | M30-39 | RYWAL | NIE |
117 | Kraus Arkadiusz | Wola Tesserowa | M30-39 | Brak | NIE |
118 | Krawczyk Konrad | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
119 | Krukowska Tatiana | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
120 | Krzciuk Dominik | ĹÄ czna | M16-29 | AKADEMIA HOLISTYCZNA | NIE |
121 | KrzemiĹska Iwona | Rzepin | K16-35 | Brak | NIE |
122 | Krzoski Wojciech | Starachowice | M40-49 | Brak | NIE |
123 | Krzoski Hubert | Starachowice | M16-29 | LO II | NIE |
124 | KrzyĹźanowski PaweĹ | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
125 | Kubiak Artur | SwarzÄdz | M16-29 | City Security West | NIE |
126 | Kubicz Mateusz | WÄ chock | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
127 | Kubiec Dawid | Starachowice | M16-29 | Juventa-Kobex Starachowice | NIE |
128 | Kuca RafaĹ | Starachowice | M30-39 | Haarslev | NIE |
129 | Kucharski Marcin | Radom | M30-39 | Brak | NIE |
130 | Kucy Emilia | WÄ chock | K16-35 | Brak | NIE |
131 | KudliĹski Karol | Nieczulice | MAN- 8km | Brak | NIE |
132 | Kusiak Magdalena | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
133 | Kusiak Kamil | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
134 | Kutera Damian | DÄ browa | MAN- 8km | Brak | NIE |
135 | Kwiecien Natalia | Rudnik | K16-35 | lkb.rudnik | NIE |
136 | Lepiarz Sylwester | WronĂłw | M16-29 | Brak | NIE |
137 | Lipa Dominika | PawĹĂłw | K16-35 | Stowarzyszenie Gmina PawĹĂłw Plus | NIE |
138 | LipiĹski Mateusz | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
139 | Lis Magdalena | Brody | MAN- 8km | MAN- 8 km | NIE |
140 | Ĺťaczek Ĺukasz | Ostrowiec Ĺw. | M30-39 | Brak | NIE |
141 | Ĺťak WiesĹaw | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
142 | ĹťĹobecki Piotr | ĹwiÄtomarz | M30-39 | Brak | NIE |
143 | Lubomirski Wojciech | Starachowice | M50+ | Brak | NIE |
144 | Ĺebek Marcin | Ostrowiec Ĺw. | M40-49 | BBL Ostrowiec Ĺw. | NIE |
145 | Ĺmigas Mariusz | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
146 | ĹwiÄ tek MaĹgorzata | SkarĹźysko-Kamienna | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
147 | ĹwiÄ tek Ĺukasz | SkarĹźysko-Kamienna | M30-39 | Brak | NIE |
148 | Ĺwirszcz Andrzej | MaĹogoszcz | M30-39 | Unia MaĹogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof UsĹugi Remontowo Budowlane/GES-SYS | NIE |
149 | Ĺyczak Patryk | Starachowice | M16-29 | OSiW OHP Starachowice | NIE |
150 | Maciejczyk Maciek | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
151 | Magdziarz Krzysztof | SkarĹźysko-Kamienna | M30-39 | Akademia Holistyczna | NIE |
152 | Majchrzak SĹawomir | Starachowice | M40-49 | SzkoĹa Podstawowa TychĂłw Stary | NIE |
153 | Malec Hubert | Rudki | M30-39 | City-Security | NIE |
154 | Malicki BogusĹaw | SkarĹźysko-Kamienna | M40-49 | STS – SkarĹźysko-Kamienna | NIE |
155 | Markowski Sebastian | Starachowice | M40-49 | Stowarzyszenie Salutem | NIE |
156 | Marzec Damian | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
157 | Matejczuk JarosĹaw | ParzÄczew | M30-39 | KS ALASKA/ProRuning | NIE |
158 | Matejczuk Agata | ParzÄczew | K16-35 | KS ALASKA/SPARTEZ | NIE |
159 | Matla Mateusz | SkarĹźysko Kam | M16-29 | Bydlaki | NIE |
160 | Matracki Sebastian | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M30-39 | Brak | NIE |
161 | Matysiak Marek | Ostrowiec Ĺw | M40-49 | Gapmont Running Team | NIE |
162 | Matyszek Agnieszka | Rudnik | K36+ | lkb.runik | NIE |
163 | MÄ ka Ĺukasz | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
164 | MÄ ka MaĹgorzata | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
165 | Mendyka MichaĹ | Radom | M30-39 | Bike Shop Team | NIE |
166 | Michnowska Katarzyna | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
167 | Michnowski Marcin | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
168 | Miller-Surdy Bazyla | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
169 | Mizdrak Artur | Kielce | M40-49 | Brak | NIE |
170 | MĹynarczyk Magdalena | SkarĹźysko-Kamienna | K16-35 | Akademia Holistyczna | NIE |
171 | MĹynek Marek | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M50+ | Brak | NIE |
172 | MocoĹ MichaĹ | Serwis | M30-39 | Brak | NIE |
173 | Molenda Arkadiusz | Starachowice | M40-49 | Brak | NIE |
174 | Molenda Ĺukasz | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
175 | Moskwa Wojciech | Wielka WieĹ | M16-29 | Brak | NIE |
176 | Neska Grzegorz | PrzystaĹowice DuĹźe | M16-29 | Brak | NIE |
177 | Niewadzi Sylwester | Serwis | M40-49 | Brak | NIE |
178 | Niewczas Adrian | Starachowice | M16-29 | Starachowice | NIE |
179 | Nowak Renata | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
180 | Nowak Marcin | IĹĹźa | M30-39 | IĹĹźa PÄdzi | NIE |
181 | Nowak Dariusz | SkarĹźysko-Kamienna | M40-49 | BR | NIE |
182 | Nowakowski Marcin | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
183 | OgĹoza Krzysztof | Skarzysko-Kamienna | M30-39 | Akademia Holistyczna | NIE |
184 | Olszewski Kamil | Starachowice | K16-35 | VISUS SPORT TEAM | NIE |
185 | OĹźarek Damian | SkarĹźysko-Kamienna | M30-39 | STS SkarĹźysko-Kamienna | NIE |
186 | OĹowiak Jacek | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
187 | Opara Anna | SkarĹźysko-Kamienna | K16-35 | Akademia Holistyczna | NIE |
188 | OrdyĹski Janusz | SkarĹźysko-Kamienna | M50+ | Brak | NIE |
189 | Padzik-Gelbert Marzena | Starachowice | K36+ | LKB Rudnik | NIE |
190 | Palacz Wojtek | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
191 | Pasieka SĹawomir | Iwaniska | MAN- 8km | Brak | NIE |
192 | Pastuszka Marta | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
193 | PaweĹko Beata | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
194 | PawĹowska Ewa | Starachowice | K36+ | 1971 | NIE |
195 | Peryt Renata | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
196 | Piasek Patryk | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | ZespóŠSzkóŠZawodowych nr 3 w Starachowicach | NIE |
197 | Piasek Natalia | PakosĹaw | K16-35 | Brak | NIE |
198 | PiÄ tek Katarzyna | Rudnik | K16-35 | City Security West | NIE |
199 | Pniewska Edyta | Kielce | K36+ | Brak | NIE |
200 | PocheÄ JarosĹaw | Rzepin Drugi | MAN- Tylko pracownicy (4km) | BRAK | NIE |
201 | PocheÄ JarosĹaw | Rzepin Drugi | MAN- Tylko pracownicy (4km) | MAN | NIE |
202 | PocheÄ Konrad | Starachowice | M30-39 | Zabiegane Starachowice | NIE |
203 | PocheÄ PaweĹ | AdamĂłw | M16-29 | Brak | NIE |
204 | Pokusa MichaĹ | NiekĹaĹ | M16-29 | Brak | NIE |
205 | Polok Weronika | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
206 | PoĹnik Jan | Kielce | M16-29 | Brak | NIE |
207 | PopĹawski Arkadiusz | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | ZespóŠSzkóŠZawodowych nr 3 w Starachowicach | NIE |
208 | Praszek Ĺukasz | Kielce | M30-39 | Brak | NIE |
209 | PrzepiĂłra PaweĹ | Starachowice | M30-39 | MAN | NIE |
210 | Ptak Ĺukasz | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
211 | PuchaĹa Agata | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
212 | Rakoczy Grzegorz | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
213 | Rakowski Maciej | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
214 | Róşalski Ĺukasz | Wola GrĂłjecka | MAN- 8km | Brak | NIE |
215 | Róşalski Ĺukasz | Wola GrĂłjecka | M30-39 | Brak | NIE |
216 | Ronduda Marcin | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
217 | Ruchomski WiesĹaw | Kielce | M50+ | Brak | NIE |
218 | Rutkowska MaĹgorzata | Nowy Jawor | K36+ | Brak | NIE |
219 | Rybak Sergiej | Rudnik | M16-29 | lkb.rudnik | NIE |
220 | Rymarczyk Aneta | ParszĂłw | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
221 | Sadza Anna | SkarĹźysko-Kamienna | K16-35 | AAA | NIE |
222 | Sarna-Walkowska Renata | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
223 | SchrĂśder Karol | MaĹogoszcz | M40-49 | SILESIA NORDIC TEAM | NIE |
224 | Serwicki Jakub | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
225 | Serwicki Krzysztof | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
226 | SierpieĹ Sebastian | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
227 | Sikora Hubert | Radkowice | M16-29 | Brak | NIE |
228 | Skalski Robert | Kielce | M16-29 | Haarslev | NIE |
229 | Skiba Agnieszka | KrakĂłw | K16-35 | Night runners | NIE |
230 | Skowron MichaĹ | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
231 | Skrzyniarz Ewa | Nowiny | K16-35 | Brak | NIE |
232 | SkwarliĹski Grzegorz | Starachowice | M40-49 | Zabiegany Starachowice | NIE |
233 | SĹoĹ Agnieszkaa | Warszawa | K16-35 | Brak | NIE |
234 | SĹoĹ Urszula | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
235 | Smolarek Justyna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | K36+ | BBL | NIE |
236 | Smolrzenko Olesia | Rudnik | K16-35 | lkb.runik | NIE |
237 | SobĂl Krzysztof | Sadek | M50+ | LKB RUDNIK | NIE |
238 | Sobolewski MikoĹaj | AdamĂłw | M16-29 | Brak | NIE |
239 | SokóŠPaweŠ| Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
240 | SokoĹowska Agnieszka | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
241 | SokoĹowski Mariusz | Starachowice | M40-49 | TevorSportTeam | NIE |
242 | SoĹtys Dominika | Kielce | K16-35 | Godzilla Team | NIE |
243 | Stachowicz Joanna | Brzeziny | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
244 | Stachura Damian | BÄczkĂłw | M16-29 | AZS Kielce | NIE |
245 | StaĹczak Paulina | Starachowice | K16-35 | Gimnazjum Nr 1 Starachowice | NIE |
246 | StaĹczak Marcin | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
247 | StaĹczak Lidia | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
248 | Staniszewska Iwona | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
249 | Stawczyk JarosĹaw | Ostrowiec Ĺw. | M40-49 | BBL Ostrowiec Ĺw. | NIE |
250 | StefaĹski Tomasz | Ambroşów | M30-39 | Brak | NIE |
251 | Stepniewski Norber | Rudnik | M40-49 | lkb.runik | NIE |
252 | Strycharski Tomasz | SkarĹźysko Kamienna | M30-39 | Brak | NIE |
253 | StyczeĹ Jerzy | Starachowice | M40-49 | MAN | NIE |
254 | Surdy Kamil | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
255 | Surmacz Ĺukasz | SkarĹźysko-Kamienna | M16-29 | Brak | NIE |
256 | Surus Aleksandra | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
257 | Surus MichaĹ | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
258 | Sutkowski Antoni | Starachowice | M16-29 | Visus Sport Team | NIE |
259 | Sypek Damian | SkarĹźysko-Kamienna | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
260 | Szczechowski Piotr | Starachowice | M16-29 | RWS | NIE |
261 | SzelÄ g Piotr | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
262 | SzlÄzak Iwona | WÄ chock | K16-35 | Akademia Holistyczna | NIE |
263 | Szmigiel Klaudia | WÄgrzynĂłw | K16-35 | Biegam Bo LubiÄ Strawczyn | NIE |
264 | Sznajder Aneta | Kielce | K36+ | BBL | NIE |
265 | Szombara Tomasz | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
266 | Sztandera Piotr | ParszĂłw | MAN- 8km | STS SkarĹźysko-Kamienna | NIE |
267 | SzymaĹski Jacek | Starachowice | M30-39 | Brak | NIE |
268 | Szymoniak Krzysztof | OblÄgorek | M30-39 | Niezrzeszony | NIE |
269 | Tarka-Garbacz Anna | SkarĹźysko-Kamienna | K36+ | Brak | NIE |
270 | Telka PaweĹ | Kielce | M16-29 | Brak | NIE |
271 | Tomanek Renata | Starachowice | K36+ | Starachowice | NIE |
272 | TusiĹska-Piasek Aurelia | PakosĹaw | K36+ | Brak | NIE |
273 | WalczyĹski Sebastian | Grzybowa GĂłra | M40-49 | STC | NIE |
274 | Walczynska Agnieszka | Grzybowa GĂłra | K36+ | Brak | NIE |
275 | Walkowski Jacek | Starachowice | M50+ | Brak | NIE |
276 | WarchoĹ RafaĹ | SkarĹźysko-Kamienna | M16-29 | City Security West | NIE |
277 | Warszawa JarosĹaw | Starachowice | M40-49 | klub morsĂłw wektor | NIE |
278 | WĂłjcik Marta | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
279 | WÄ der Wojciech | LechĂłw | M30-39 | Brak | NIE |
280 | WÄgĹowski Sebastian | Skarzysko-Kamienna | M16-29 | Akademia Holistyczna | NIE |
281 | Welpa Przemyslaw | Skarzysko-Kamienna | M16-29 | Brak | NIE |
282 | Werenkowicz-Wrona Ilona | PawĹĂłw | K36+ | Brak | NIE |
283 | Weretski Pavlo | Rudnik | M30-39 | lkb.runik | NIE |
284 | Wiatrowski Jacek | Kielce | M40-49 | Biegacz ĹwiÄtokrzyski | NIE |
285 | WiÄ cek Mariusz | Starachowice | M40-49 | Brak | NIE |
286 | Wijas Andrzej | Kielce | M30-39 | WoĹşniak team | NIE |
287 | Wijas Tomasz | SkarĹźysko – Kamienna | M40-49 | STS SkarĹźysko | NIE |
288 | Wilczynski Marcin | Bronkowice | M30-39 | CITY SECIURITY | NIE |
289 | WiĹniewska-Adamus Anna | Starachowice | K36+ | Brak | NIE |
290 | WiĹniewski Artur | Starachowice | M16-29 | Brak | NIE |
291 | Winiarski MichaĹ | Starachowice | M40-49 | Brak | NIE |
292 | Witczak Ewa | KoĹskie | MAN- Tylko pracownicy (4km) | – | NIE |
293 | WĹoskowicz Marcin | WÄ chock | MAN- 8km | Brak | NIE |
294 | WĹoskowicz Kinga | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | Brak | NIE |
295 | Wnukowski Arek | SkarĹźysko-Kamienna | M40-49 | Biegam z SM / STS SkarĹźysko-Kamienna | NIE |
296 | Wojciechowski Michal | Tarnobrzeg | M16-29 | Witar Tarnobrzeg | NIE |
297 | Wojtan Marcin | Wielka WieĹ | M30-39 | Brak | NIE |
298 | Wojtuniak JarosĹaw | MaĹÄczyn | M40-49 | Biegiem Radom ! | NIE |
299 | WoĹşniak MaĹorzata | Starachowice | K16-35 | Brak | NIE |
300 | WoĹşniak Kamil | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
301 | WoĹşniak Ĺukasz | Strawczyn | M16-29 | KIFATO /KKLKIELCE | NIE |
302 | Wosiek PaweĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | M40-49 | Team Ostrowiec | NIE |
303 | Wosik Daniel | KunĂw | M30-39 | RMD MONTRAIL TEAM | NIE |
304 | WotliĹski Andrzej | SkarĹźysko-Kamienna | M50+ | AAA | NIE |
305 | Wybranowska ElĹźbieta | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | K36+ | BBL | NIE |
306 | ZaczyĹski Grzegorz | Starachowice | MAN- 8km | Brak | NIE |
307 | Zakrzewski Krzysztof | Starachowice | M40-49 | NIE | NIE |
308 | Zalewska Agata | SkarĹźysko-Kamienna | K36+ | Akademia Holistyczna | NIE |
309 | ZdziesiĹski Wiktor | Starachowice | MAN- Tylko pracownicy (4km) | ZespóŠSzkóŠZawodowych nr 3 w Starachowicach | NIE |
310 | ZegadĹo Mateusz | PiekoszĂłw | M16-29 | Iron PiekoszĂłw | NIE |
311 | ZiĂłĹkiewicz RadosĹaw | SuchedniĂłw | MAN- 8km | BiegnÄ Ĺźeby Bartek mĂłgĹ biegaÄ | NIE |
312 | Zielonka Andrzej | WÄ chock | MAN- 8km | Brak | NIE |
313 | Ziewiec Sergiusz | Starachowice | M16-29 | Wektor | NIE |