Zawody

Nazwa zawodów:

XXV Międzynarodowy Bieg Uliczny

Miejsce i termin: Knurów, 2017-09-24
Organizator: Amatorski Klub Biegacza w Knurowie
Gmina Knurów
Opis zawodów: 24 wrzesień 2017 roku (niedziela) START o godzinie 12.00, przy hali sportowej MOSiR w Knurowie–Szczygłowicach.
Biuro zawodów czynne w dniu biegu od godz. 8.00 do zakończenia zawodów.
Wydawanie pakietów startowych i numerów do godziny 11:30.
Miejsce startu i mety: ul. Górnicza 2 w Knurowie-Szczygłowicach,
Przy Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie
Dystans: 10 kilometrów – 1 pętla ulicami miasta Knurów i gminy Pilchowice (sołectwo Wilcza)
(nawierzchnia asfaltowa, trasa posiada atest PZLA z 2014 roku)
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Kostrzak Czesłąw Knurów 10km KB Endurance Solidarni Knurów TAK
2 Rutto Samuel Kemboi Eldoret 10km Brak NIE
3 Adamski Dawid Knurów 10km Brak TAK
4 Alker Andrzej Gliwice 10km Brak TAK
5 Andryszak Remigiusz Rybnik Boguszowice 10km KWK CHWAŁOWICE NIE
6 Antczak Robert Racibórz 10km Easy Run TAK
7 Antolak Edward Katowice 10km TKKF Saturn Czeladź TAK
8 Bañbor Aleksandra Knurów 10km Politechnika NIE
9 Babiuch Karol Łany Wielkie 10km Brak TAK
10 Bagińska Weronika Katowice 10km CSC Adventure Academy TAK
11 Bańbuła Grzegorz Gliwice 10km SBRT Gliwice TAK
12 Banach Magda Zabrze 10km do Góry nogami NIE
13 Banaś Marcin Orzesze 10km Brak TAK
14 Barabasz Wacław Rybnik 10km STACJA RATOWNICZA KWK CHWAŁOWICE TAK
15 Barwa Wojciech Spytkowice 10km Brak TAK
16 Bereska Bartłomiej Gliwice 10km Brak TAK
17 Biczyski Paweł Knurów 10km PSYCHONAUCI TAK
18 Biela Grzegorz Zawada 10km Brak TAK
19 Bielińska Monika Przyszowice 10km 1983 NIE
20 Bielińska Monika Przyszowice 10km Brak TAK
21 BieliŃski Piotr Kędzierzyn-Koźle 10km Sokół Knurów/KS Koziołek TAK
22 Bieńkowski Paweł Rybnik 10km Brak NIE
23 Błażejewska Magdalena Żory 10km Brak NIE
24 Błażytko Monika Gliwice 10km Biegaj z Trenerami TAK
25 Błaszczuk Dawid Ruda Śląska 10km Brak TAK
26 BŁaszczyk Natalia Gliwice 10km Brak TAK
27 Błaszczyk Dominik Kalety 10km Brak NIE
28 Błaszczyk Paulina Gliwice 10km Brak TAK
29 Błaszczyszyn Łukasz Sosnowiec 10km Brak TAK
30 BŁaszczyszyn MichaŁ Gliwice 10km Brak TAK
31 Bonk Rajmund Knurów 10km Amator TAK
32 Borowicz Roksana Knurów 10km Night Runners Gliwice NIE
33 Borsuk Mirosław Knurów 10km Night Runners TAK
34 Broczkowska Sylwia Żory 10km Brak NIE
35 Brychcy Wioleta Gliwice 10km AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE TAK
36 Bryła Grzegorz Knurów 10km Brak TAK
37 Brzezińska Dominika Zabrze 10km Brak NIE
38 Budziak Jolanta Węgrzce Wielkie 10km Brak TAK
39 Bujnowski Artur Knurów 10km Sokół / Endurance Knurów TAK
40 Buk Marcin Gliwice 10km Brak TAK
41 Bukowski Adam Gliwice 10km Brak TAK
42 Bulińska Malgorzata Dębieńsko 10km Brak TAK
43 Bułka Karolina Rychwałdek 10km Brak TAK
44 Burliga Marzena Knurów 10km Brak TAK
45 Burliga Mariusz Knurów 10km Opel Active Team TAK
46 Burski Marek Knurów 10km Brak NIE
47 Bzowska Aleksandra Gliwice 10km Night Runners NIE
48 Cebula Bogdan Ruda Śląska 10km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska TAK
49 Cebula Robert Rybnik 10km Kocham panią Maję O. 🙂 TAK
50 Chlebek Krzysztof MikoŁÓw 10km STS BIEGATON MIKOŁOW NIE
51 Chlebek Krzysztof MikoŁÓw 10km STS BIEGATON MIKOŁOW TAK
52 Cichocki Łukasz Stanowice 10km Cichy Team TAK
53 Cieślik Sławomir Knurów 10km brak TAK
54 Cukrowski Eugeniusz Rybnik 10km Brak TAK
55 Cygoń Krzysztof Bytom 10km Technomex – DrogaDoSprawności TAK
56 Czaja Roman Oświecim 10km 8 Baza Lotnictwa Transportowego NIE
57 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie 10km Buyers’ World NIE
58 Czardybon Michał Wyry 10km Brak NIE
59 Czempiel Łukasz Pilchowice 10km Brak TAK
60 Czopek MirosŁaw SkaŁka 10km Brak TAK
61 Czyżykowski Marcin Świętochłowice 10km Brak NIE
62 Czyrnek Dariusz Rybnik 10km Brak NIE
63 Danielak Bogdan Knurów 10km Brak TAK
64 Dawindziak Damian Gliwice 10km Brak NIE
65 Dąbrowski Marcin Gliwice 10km Brak TAK
66 Dejas Tomasz Mysłowice 10km Brak TAK
67 Dejas Tomasz Mysłowice 10km Brak NIE
68 DeŃca Jan Rudnik 10km Ziemia Raciborska NIE
69 Drewniak Damian Pyskowice 10km przodowi siepacze TAK
70 Drozd Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
71 Druzynski Mirek Ruda Slaska 10km Brak TAK
72 Dudek Donata Chorzów 10km Niewymiękacze TAK
73 Dudzik Zenon Katowice 10km Brak TAK
74 Dworski Marek Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
75 Dyrcz Anna KnurÓw 10km Brak TAK
76 Działkowski Adam Ornontowice 10km 4active Team TAK
77 Dziarski Wiesław Rybnik 10km ERBUD RYBNIK TAK
78 Dzięgielowski Paweł Żory 10km HRmax Żory TAK
79 Fabian Michał Chorzów 10km Brak TAK
80 Fabian Katarzyna Chorzów 10km Brak TAK
81 Fałek Dorota Knurów 10km Brak TAK
82 Ficek Hanna Jejkowice 10km Brak NIE
83 Ficek Hanna Jejkowice 10km Brak NIE
84 Fijałkowski Zbigniew Świętochłowice 10km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska TAK
85 Filipowicz Aleksandra Wieszowa 10km Brak NIE
86 Flis Dariusz Zabrze 10km Olimp Zabrze TAK
87 Florecki Andrzej Gliwice 10km AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE TAK
88 Franke Mirosław Mikołów 10km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW TAK
89 Furmanek Łukasz Wilcza 10km Klub Biegacza Santandera TAK
90 Gadaj Grzegorz Radlin 10km Radlinioki w Biegu TAK
91 Gaik Kamil Sosnowiec 10km MKS MOS Płomień Sosnowiec TAK
92 Gawlik Sandra Strzelce Opolskie 10km Brak TAK
93 Góra Marek Tarnowskie Góry 10km Brak TAK
94 Górak Henryk Tychy 10km 40-latek Tychy TAK
95 Górka Krzysztof Knurów 10km amator NIE
96 Górka Szymon Gliwice 10km przodowi siepacze TAK
97 Gąbka Adam Pilchowice 10km Brak TAK
98 GĄszczak Tadeusz Gliwice 10km Brak TAK
99 Gensty Klaudia Lubomia 10km Dystans Lubomia TAK
100 Gierlotka Maciej Katowice 10km Brak NIE
101 Gierszner Marcin Mysłowice 10km Sunny Hill Project TAK
102 Gilewski Franciszek Gliwice 10km biegam zsercem NIE
103 Gillner Klaudia Gliwice 10km Brak NIE
104 Glanowski Zenon Sosnowiec 10km Brak TAK
105 GŁĘbocki Grzegorz Bielsko-Biala 10km BIEGAM SOBIE TAK
106 Głowiak Lech Katowice 10km doliniarze.com TAK
107 GogaŁa Ryszard Głubczyce 10km Brak TAK
108 Goj Henryk Piekary ŚlĄskie 10km MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE TAK
109 Gola Daniel Zabrze 10km do Góry nogami NIE
110 Golek Diana Lubliniec 10km WKB META Lubliniec NIE
111 Goleń Robert Katowice 10km Brak TAK
112 Gońka Monika Gliwice 10km Brak NIE
113 Gorczycki Arkadiusz Chorzów 10km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
114 Gortel-Maciuk Agnieszka Chorzów 10km Niewymiękacze /TS AKS Chorzów TAK
115 Gos Barbara Mysłowice 10km Brak NIE
116 Grabarczyk Damian Świerklany 10km Akademia Biegania w Świerklanach TAK
117 Grabka Stanisław Kraków 10km Brak TAK
118 Grela SŁawomir Zawiercie 10km Brak TAK
119 Grezel Andrzej Wancerzów 10km WKB Meta Lubliniec TAK
120 Grzebieluch Tomasz Tarnowskie Góry 10km Brak TAK
121 Grzonka Andrzej Jastrzebie-Zdrój 10km KLUB BIEGACZA FARTLEK NIE
122 Hajduk Paweł Ruda Kozielska 10km TOWARZYSTWO LEKKOATLETYCZNE „ROW” RYBNIK TAK
123 Hano Jan Gliwice 10km Brak TAK
124 Hasik Zbigniew Sosnowiec 10km Brak NIE
125 Hawełka Łukasz Gliwice 10km HavRUN TAK
126 Hawełka Łukasz Gliwice 10km Brak NIE
127 Helm Marzena Ruda Śląska 10km Brak NIE
128 Helm Krzysztof Ruda Śląska 10km Brak NIE
129 Holona Wojciech Rybnik 10km AKMB PEDZIWIATR GLIWICE TAK
130 HoŁyŃski Tomasz Knurów 10km Sokół Knurów TAK
131 Hora Grzegorz Ruda Śląska 10km Brak TAK
132 Hrechkovska Mariia Żory 10km FF NIE
133 Ignasiak Paweł Knurów 10km Brak TAK
134 Jabłonka Zbigniew Szczejkowice 10km Brak TAK
135 Jabłonka Kacper Szczejkowice 10km INŻYNIERIA BIEGANIA TAK
136 Jach Wojciech Tarnowskie Góry 10km Brak TAK
137 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów 10km parkrun Chrzanów TAK
138 Jachimowski Waldemar KnurÓw 10km VIBOVIT KNURÓW TAK
139 Jadach Oleksandra Racibórz 10km BBL Racibórz TAK
140 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie 10km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska TAK
141 Jakubowski Łukasz Żory 10km HRmax Żory TAK
142 Janicki Krzysztof Jastrzębie-Zdrój 10km Brak TAK
143 Janko Anna Żory 10km HRmax Żory TAK
144 Jasek Tadeusz Radziechowy 10km PZWLA TAK
145 Jaworska Barbara Knurów 10km Brak TAK
146 Jaworski Michał Knurów 10km Brak TAK
147 Jedliński Łukasz Katowice 10km Brak TAK
148 Jeż Artur Ruda Śląska 10km Brak TAK
149 Jendrzejek Piotr Gliwice 10km KAS Runners TAK
150 Jendrzyca Sebastian Knurów 10km Brak TAK
151 Jochlik Szymon Jastrzębie-Zdrój 10km Brak NIE
152 Jurowicz Mariusz Katowice 10km Brak TAK
153 Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Śląskie 10km Brak TAK
154 Kaczmarczyk Julia Gliwice 10km Brak NIE
155 Kaczmarczyk Julia Gliwice 10km Brak NIE
156 Kaczmarek Katarzyna Gliwice 10km Brak NIE
157 Kalata Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
158 Kalisz Agata łaziska Górne 10km Brak TAK
159 Kania Dominik Katowice 10km R.R. Martin pisz już te książki NIE
160 Kania Kacper Knurów 10km Brak TAK
161 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 10km KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski TAK
162 Karczyński Marcin Opole 10km Rajsport Active NIE
163 Karoń Tomasz Gliwice 10km Team na biegówkach.pl TAK
164 Kasprzyk Marcin Knurów 10km Brak TAK
165 Kawalec Grzegorz Orzesze 10km Brak TAK
166 Kawecki Marian Branice 10km K.B. Branice TAK
167 Kędzior Łukasz Gliwice 10km holbox raners TAK
168 Kionka Katarzyna Gliwice 10km Brak NIE
169 Kiszka Piotr Knurów 10km Rok NIE
170 Kita Sławek Zabrze 10km Olimp Team – Perfect Body Center Galeria Katowicka TAK
171 Klinger Alan Żory 10km ZAZ ZPU WSPÓLNA PASJA ŻORY NIE
172 Kloc Sabina Gliwice 10km SRTG Gliwice NIE
173 Kłyk Dominik Zabrze 10km Brak TAK
174 Knopek Bartłomiej Bieruń 10km Brak TAK
175 Kobierska Agnieszka Gliwice 10km SPLA TYCHY NIE
176 Koj Krzysztof Gliwice 10km PPP GLIWICE TAK
177 Kokot Daniel Ozimek 10km Rajsport Active TAK
178 Kokot Krzysztof Żory 10km HRmax Żory TAK
179 Kośniewski Paweł Zabrze 10km Brak TAK
180 KoŁodziejczyk Zbigniew KnurÓw 10km KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓW NIE
181 Komuda Tomasz Bytom 10km Brak NIE
182 Konarska Katarzyna Knurów 10km Brak TAK
183 Konsek PaweŁ Żory 10km Żory – Kleszczówka TAK
184 Kopszak Lidia Knurów 10km AKB Knurów TAK
185 Kopszak Zbigniew Knurów 10km AKB Knurów TAK
186 Korbut Mirosław Libiąż 10km parkrun Chrzanów TAK
187 Kordyaczny Krzysztof Pawlowiczki 10km amator TAK
188 Korzeniowska- Pilśniak Agata Ornotowice 10km Brak TAK
189 Kosiarczyk Aleksandra Wrocław 10km Brak TAK
190 Kosmal Marek Knurów 10km Marek Kosmal TAK
191 Kostka Sebastian Myslowice 10km 1983 TAK
192 Kostorz Konrad Rybnik 10km 1988 TAK
193 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa 10km Rebellion Of Free Runners TAK
194 Kozaczka Włodzimierz Gliwice 10km BB El-Projekt Team TAK
195 Kozaczka Włodzimierz Gliwice 10km BB El-Projekt Team NIE
196 Kozaczkiewicz Helena Knurów 10km FC Knurów – Combat 56 TAK
197 Kozicki Tomasz Bytom 10km Brak TAK
198 KozioŁ Krzysztof Gorzów 10km Brak NIE
199 Krawczyk Adam Zabrze 10km Brak NIE
200 Król Jerzy Leszczyny 10km TENNECO SILESIA NIE
201 Kretek Łukasz Lyski 10km Akademia Ruchu Lyski TAK
202 Krupskyy Vasyl Lwiw 10km ABU NIE
203 Krzemiński Kamil Knurów 10km Brak NIE
204 KrzystaŁa Paweł Czerwionka 10km Brak TAK
205 KrzystaŁa Łukasz Czerwionka-Leszczyny 10km Brak TAK
206 Kubiak Łukasz Rybnik 10km RCSW Fighter Rybnik TAK
207 Kubik Arkadiusz Lubomia 10km Dystans Lubomia TAK
208 Kuczera Krzysztof Ruda Śląska 10km Leiber Poland Team TAK
209 Kuśka Tadeusz Jankowice 10km HOŁDEX TEAM TAK
210 Kusz Marcin Knurów 10km Brak NIE
211 KwaŚniak Mateusz LibiĄŻ 10km TAK
212 Kwaśniok Grzegorz Sosnowiec 10km Brak TAK
213 Kyznetsov Gennadii Kijow 10km MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE
214 Labziuk Oleksandr Winnica 10km Achilles Leszno NIE
215 Lampa Alicja Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
216 Lampa Alicja Gliwice 10km Brak NIE
217 Lasak Mateusz Świętochłowice 10km TAK
218 Laska Paweł Czerwionka-Leszczyny 10km Brak NIE
219 Laskowska Katarzyna Gliwice 10km Biegaj z Trenerami Gliwice TAK
220 Laskowski Tomasz Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
221 Laskowski Sebastian Gliwice 10km Kata Guruma Gliwice NIE
222 Ledwoń Aneta Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
223 Ledwoń Jakub Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
224 Lewicka Elżbieta KnurÓw 10km niezrzeszona TAK
225 Lewicki Tomasz Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
226 Lipert Ewa Knurów 10km Kac Runners NIE
227 Lis Monika Żory 10km Brak TAK
228 Litwin Jozef Pawłowiczki 10km amator NIE
229 Żak Sonia Knurów 10km Brak NIE
230 Żak Sonia Knurów 10km Brak NIE
231 Żbel MichaŁ Zebrzydowice 10km HRMAX ŻORY NIE
232 Żbel Anna Zebrzydowice 10km HRMAX ŻORY NIE
233 Łachacz Sławomir Wodzislaw Śląski 10km Brak TAK
234 Łęcki Piotr Gliwice 10km Brak NIE
235 Ślęzak Danuta Częstochowa 10km TAK
236 Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
237 Łupieżowiec Marian Knurów 10km Brak TAK
238 Świętochowska Wioletta Knurów 10km Brak TAK
239 Świerkosz Wojciech Rybnik 10km Kocham panią Maję O. 🙂 TAK
240 Świerkosz Wojciech Rybnik 10km Kocham panią Maję O. 🙂 NIE
241 Łyczko Janusz Bielsko-Biała 10km biegamSobie TAK
242 Łyziński Jan Kuźnia Nieborowska 10km Brak TAK
243 Maciejewska Angelika Gliwice 10km Klub Biegaczy Enduranse Solidarni NIE
244 Maciejewski Wiesław Knurów 10km AKB-Knurów TAK
245 Maciejewski Marek Mysłowice 10km Truchtacz Mysłowice TAK
246 Madeja Monika Chorzów 10km Brak NIE
247 Mai-Matacz Sabina Tychy 10km RUNHOGS Tychy TAK
248 Majdanik Karolina Chorzów 10km Brak TAK
249 Majewski Grzegorz Knurów 10km Brak TAK
250 Maksymiak Mateusz Bytom 10km PASEK TEAM TAK
251 Malik Alicja Bełk 10km Brak TAK
252 Małka Bartosz Knurów 10km Brak TAK
253 Maślanka Kamil Knurów 10km Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego TAK
254 Mandrysz Jacek Czernica 10km Brak TAK
255 Marek Robert Gliwice 10km Mustangi Gliwice TAK
256 Marek – Wrobel Edyta Rybnik 10km Brak TAK
257 Markowski Leszek Gliwice 10km Benmarko Gliwice NIE
258 Marut Katarzyna Gliwice 10km NIGHT RUNNERS GLIWICE TAK
259 Masny MichaŁ Rydułtowy 10km Brak TAK
260 Masny Grzegorz Gostyń 10km Brak TAK
261 Meissner Andrzej Nowa Sól 10km Brak TAK
262 Mendecka Daria Łaziska Górne 10km MOSiR Łaziska Górne TAK
263 Mermon Artur Gliwice 10km Brak TAK
264 Mikłuszka Ryszard Strzelce Opolskie 10km BBL OPOLE TAK
265 Mikołajczyk Marcin Knurów 10km Brak TAK
266 Mikosz Piotr Knurów 10km Sokół Knurów TAK
267 Misiura Artur Gliwice 10km Brak TAK
268 Miszke Patryk Lebork 10km klub 42,2 Lebork TAK
269 Mleczko Marian Zabrze 10km Aktywne Zabrze TAK
270 Mocek Wojciech Jaworzno 10km Brak TAK
271 Moj Krzysztof Ruda Śląska 10km Brak TAK
272 Mojżysz Czesław Pszów 10km Forma Wodzisław Śląski TAK
273 Morawska Julia Mysłowice 10km Brak TAK
274 Mrachacz Piotr Bytom 10km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
275 Mrówka Mateusz Radlin 10km Kwk Marcel/Radlinioki w biegu TAK
276 Mrózek Robert Żory 10km HRmax Żory TAK
277 Mrózek Tomasz Gliwice 10km Brak TAK
278 Mroczek Olga Knurów 10km Brak TAK
279 Mrożek Mariusz Klucze 10km Brak TAK
280 Mrożek Mariusz Klucze 10km Brak NIE
281 Mrowiec Kacper Żywiec 10km Brak TAK
282 Mulewski Bogdan Zabrze 10km Biegam Bo Ponieważ NIE
283 Musiał Andrzej Katowice 10km Brak TAK
284 Musioł Grzegorz Czerwionka-Leszczyny 10km Opel Active Team TAK
285 Musioł Małgorzata Czerwionka-Leszczyny 10km Brak TAK
286 Muszyńska Ewa Rybnik 10km FizjoFunk TAK
287 Nagło Piotr Sosnowiec 10km Solvere Team TAK
288 Nakonieczny Damian Knurów 10km KW Gliwice, SKPG Harnasie TAK
289 Nalepka Paweł Wodzisław Śląski 10km K.S Forma Wodzisław Śląski TAK
290 Niedźwiecki Ryszard Czeladź 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
291 Niedojad Barbara Zabrze 10km Brak TAK
292 Niedziela Janusz Gierałtowice 10km Brak TAK
293 Niedziela Stefan Knurów 10km Wieczność TAK
294 Niedzwiecki Zenon Rybnik 10km 1970 TAK
295 Nieslon Marek Gliwice 10km AKMB Pedziwiatr Gliwice NIE
296 Nowak Rafał Białe Błota 10km Spójnia Białe Błota TAK
297 Nowak Andrzej Rybnik 10km Brak TAK
298 Nowaliński Grzegorz Knurów 10km Holbox Runners TAK
299 Ochman Paweł Gliwice 10km Future Processing Running Team TAK
300 Ogrocki Seweryn Ruda Śląska 10km Brak TAK
301 Ojcowicz Marcin Rybnik 10km Brak TAK
302 Okoń Monika Knurów 10km Brak TAK
303 Okoń Łukasz Gierałtowice 10km Brak TAK
304 Okrój Zbigniew Gliwice 10km Brak NIE
305 Okseniuk Sergii Luck 10km MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE
306 Okseniuk Oksana Luck 10km MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE
307 Olesińska Joanna Knurów 10km Brak TAK
308 Olesiński Tomasz Knurów 10km Brak TAK
309 Olimski Fabian Knurów 10km Brak TAK
310 OŁubek Robert Żory 10km HRmax Żory NIE
311 Orzech Michał Knurów 10km Brak TAK
312 Orzech Michał Gliwice 10km Brak TAK
313 Orzechowska Żaneta Pyskowice 10km SRTG GLIWICE NIE
314 Pacuła Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
315 Paczkowski Jacek Zabrze 10km Brak TAK
316 Paliczuk Aleksandra Zabrze 10km Brak TAK
317 Papuga Dariusz Jawiszowice 10km ZADYSZKA OŚWIĘCIM TAK
318 Pawelczyk Józef Rybnik 10km Brak TAK
319 Pawiński Wojciech Borowiany 10km Brak TAK
320 Pawlas-Jendrzyca Marzena Knurów 10km Brak TAK
321 Pawlok Anna Katowice 10km Brak TAK
322 Pawluszuk Bogdan Gliwice 10km alastor NIE
323 Pełka Karolina Knurów 10km brak TAK
324 Pepel Katarzyna Czerwionka-Leszczyny 10km Luxtorpeda Czerwionka TAK
325 Piątek Jacek Knurow 10km Brak NIE
326 Piątek Jacek Knurow 10km Brak NIE
327 Piątek Jacek Knurow 10km Brak NIE
328 Piątek Jacek Knurow 10km Brak NIE
329 Pieczka Monika Rybnik 10km Brak NIE
330 Piekara Piotr Gliwice 10km Brak TAK
331 Piela Monika Bytom 10km Brak TAK
332 Pieróg Marek Knurów 10km Brak NIE
333 Pilis Janusz MikoŁÓw 10km Brak TAK
334 Piliszek Krzysztof Knurów 10km Brak TAK
335 Pisingas Mariusz Gliwice 10km Sekcja Biegowa Familia NIE
336 PleszczyŃŚka Iwona Zabrze 10km Brak TAK
337 Ploch Andrzej Pławniowice 10km Brak TAK
338 Połeć Damian Ruda Śląska 10km Team Połeć TAK
339 Pron Adam Katowice 10km IPRONMAN TAK
340 Pron Adam Katowice 10km IPRONMAN NIE
341 Pron Adam Katowice 10km IPRONMAN NIE
342 Przyłudzki Janusz Mikołów 10km STS Biegaton NIE
343 Przyłudzki Janusz Mikołów 10km KIA Etrans-ST Biegaton Mikołów NIE
344 Ptaszyńska Justyna Radlin 10km Radlinioki w biegu TAK
345 Ptaszyński Piotr Radlin 10km Radlinioki w biegu TAK
346 Puchała Michal Zabrze 10km KMP Zabrze NIE
347 Puchała Piotr Wilcza 10km SBD Energetyk Rybnik TAK
348 Puchała Piotr Wilcza 10km SBD Energetyk Rybnik NIE
349 Puk Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
350 Pustelnik Ewa Żory 10km Brak NIE
351 Pych Michał Knurów 10km Brak TAK
352 Pysz Grzegorz Żory 10km Hrmax Żory TAK
353 Pyzik Tomasz Gliwice 10km Drużyna mojacukrzyca.pl TAK
354 Ra SŁawomir Gliwice 10km KELLER TEAM NIE
355 Raczek SŁawomir Gliwice 10km KELLER TEAM TAK
356 Raczkowiak Madalena Rybnik 10km Brak TAK
357 Radecka-Nieckarz Anna Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
358 Rębiś Bogumił Rybnik 10km Brak TAK
359 Rola Malgorzata Zabrze 10km Brak TAK
360 Rosada Zdzisław Gliwice 10km Brak TAK
361 Rosikoń Tomasz Gliwice 10km Brak TAK
362 Rosin Ryszard Gliwice 10km Brak TAK
363 Rułka Marta Trzebinia 10km Brak TAK
364 Rybakiewicz Grzegorz Knurów 10km Brak TAK
365 Ryś Zbigniew Rybnik 10km Stacja Ratownicza Chwałowice NIE
366 Ryński Robert Gliwice 10km Brak TAK
367 Rzepka Piotr Świętochłowice 10km parkrun katowice TAK
368 Sambak Tadeusz Brzeszcze 10km Zadyszka Oświęcim TAK
369 Schab Bartłomiej Gliwice 10km Brak TAK
370 Sekienda Grzegorz Wilcza 10km Brak TAK
371 Seliga Paweł Gliwice 10km Biegaj z Trenerami Gliwice TAK
372 Semper Mateusz Sosnowiec 10km MKS-MOS Płomień Sosnowiec TAK
373 Siegmund Tadeusz Jastrzębie Zdrój 10km KB MOSiR JASTRZĘBIE TAK
374 Siemaszko Jerzy Opole 10km BBL OPOLE TAK
375 Sieradzka Weronika Ruda Śląska 10km Brak TAK
376 Sieradzka Weronika Ruda Śląska 10km Brak NIE
377 Sikora Mariusz Tarnowskie GÓry 10km GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM TAK
378 Sirko Zbigniew Gliwice 10km Brak TAK
379 Sitko Agnieszka Radlin 10km Radlinioki w biegu NIE
380 Siwczyk Andrzej Rybnik 10km Chemika Rybnik NIE
381 Siwy Justyna Tarnowskie Góry 10km Brak TAK
382 Skalska Anna Bytom 10km Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój TAK
383 Skiba Ryszard RacibÓrz 10km EASYRUN RACIBÓRZ TAK
384 Skorupa Tadeusz Gliwice 10km Mistrz Amator TAK
385 SkowroŃski Mariusz Szczerbice 10km spokoRUN TAK
386 Skraba Krzysztof Knurow 10km Brak TAK
387 Skrzypczak Mirosław Knurów 10km Brak TAK
388 Skrzypiec Marcin Gliwice 10km przodowi siepacze NIE
389 Skrzypski Marian Ruda Śląska 10km KRS TKKF”Jastrząb” Ruda Śląska TAK
390 Smoła Mieczysław Gliwice 10km AKMB PĘDZIWIATR TAK
391 Smyczek Krystian Bełk 10km Brak TAK
392 Smyczek Joanna Bełk 10km Brak TAK
393 Smyczek Magdalena Bełk 10km Brak TAK
394 Smyczek Roman Czerwionka-Leszczyny 10km Brak TAK
395 Sobczak Radosław Knurów 10km TAK
396 Sobczyk Piotr Wrocław 10km ATHLETICS TEAM PRUSICE NIE
397 Sobczyk Barbara Wrocław 10km 1986 TAK
398 Sobiecki Mirosław Rybnik 10km Brak NIE
399 Sosz Anna Szczejkowice 10km Brak TAK
400 Sosz Sebastian Szczejkowice 10km Brak TAK
401 Stachowski Wojciech Gliwice 10km Brak TAK
402 Stachowski Wojciech Gliwice 10km Brak NIE
403 Stachowski Ireneusz Wodzisław Śląski 10km Monsun SPORT & Forma Wodzisław Śląski NIE
404 Staśko Marcin Gliwice 10km Brak TAK
405 Stanislawiszyn Malgorzata Gliwice 10km NR TAK
406 Stanislawiszyn Malgorzata Gliwice 10km NR NIE
407 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 10km 1956 TAK
408 Starodubtsev Viktor Lwiw 10km JM Demolex BARDEJOV TAK
409 Stawska Joanna Gliwice 10km biegaj z trenerami NIE
410 Stawska Joanna Gliwice 10km biegaj z trenerami NIE
411 Stęclik Michał Rybnik 10km Brak TAK
412 Stefanow Adrian Syrynia 10km Dystans Lubomia TAK
413 Stefanow Adrian Syrynia 10km Dystans Lubomia NIE
414 Stefanow Adrian Syrynia 10km Dystans Lubomia NIE
415 Stelmach Łukasz Węgrzce Wielkie 10km Brak TAK
416 Stepanenko Pawel Luck 10km MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE
417 Stochla Gosia Wilcza 10km TAK
418 Stodolski Mateusz Chełm Śląski 10km Brak TAK
419 Strassberger Katarzyna Gliwice 10km SPORT-RELAKS TAK
420 Strojny Andrzej Chełm Śląski 10km Brak NIE
421 Strzelec Elżbieta Knurów 10km Brak TAK
422 Studnik Jarosław Ruda Ślaska 10km Brak NIE
423 Styczeń Justyna Zabrze 10km Olimp Zabrze TAK
424 Suchoń Tomasz Chorzów 10km Brak TAK
425 Sulkowska Julia Książenice 10km Brak NIE
426 Sulkowski Arkadiusz Knurów 10km Brak TAK
427 Swoboda Jarosław Knurów 10km Night Runners Gliwice TAK
428 Szastak Damian Sosnowiec 10km Harpagan Sosnowiec NIE
429 Szczęśniak Przemysław Tychy 10km Brak TAK
430 Szczerba Aneta Knurów 10km Brak TAK
431 Szczerzek Zbigniew Zabrze 10km Brak TAK
432 Szczyrbowski Piotr Rybnik 10km amator NIE
433 Szeja Szymon Kędzierzyn-Koźle 10km Parkrun Kędzierzyn-Koźle TAK
434 Szeja Urszula Kędzierzyn-Koźle 10km Parkrun Kędzierzyn-Koźle TAK
435 Szendzielorz Adam Żory 10km Brak TAK
436 Szołtysek Adrian Paniówki 10km Brak NIE
437 Szostak Anna Zabrze 10km Brak TAK
438 Sztuka Łukasz Katowice 10km niezrzeszony TAK
439 Szuba Czesław Rybnik 10km 1961 TAK
440 Szuster Barbara Mikołów 10km sumt.pl TAK
441 Szwajkosz Szczepan Gliwice 10km Brak NIE
442 Szyjka Anna Racibórz 10km MKS-SMS „VICTORIA” Racibórz TAK
443 Szymura Adrian Rybnik 10km FC GOLEJÓW NIE
444 Szymura Grzegorz Leszczyny 10km Brak TAK
445 Szymura Wojciech Rybnik 10km Brak TAK
446 Tasarek Ryszard Nysa 10km Nysa Biega TAK
447 Tęcza Jakub Częstochowa 10km Brak TAK
448 Tomaszczyk Piotr Rudziczka 10km HRmax TAK
449 Tomczyk Piotr CzesŁaw Piasek 10km WILD RUNNERS CLUB NIE
450 Urban Wiktor Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
451 Wadelski Eugeniusz Ruda Śląska 10km Brak TAK
452 Wakuła Karolina Bytom 10km ZZ Kadra TAK
453 Walczyński Mariusz Żory 10km HRmax Żory TAK
454 Walkowiak Piotr Knurów 10km Brak TAK
455 Wasiel Monika Gliwice 10km Brak TAK
456 Węglarczyk Krzysztof Wodzisław Śląski 10km Forma Wodzisław Śląski NIE
457 WÓjcik PaweŁ Brzeszcze 10km Speed team Brzeszcze/ Zadyszka Oświęcim TAK
458 WÓjcik PaweŁ Brzeszcze 10km Zadyszka oświęcim NIE
459 Wencel Zbigniew Świętochłowice 10km Leiber Poland Team TAK
460 Weygand Patryk Jastrzębie-Zdrój 10km Brak NIE
461 Więcław Dawid Knurów 10km Brak NIE
462 Więcław Mirosława Knurów 10km Brak NIE
463 Wierzbicki Łukasz RacibÓrz 10km Vege Runners NIE
464 Wietrzycki Mariusz Gliwice 10km Biegaj z Trenerami TAK
465 Wietrzycki Zenon Gliwice 10km Biegaj z Trenerami TAK
466 Wojakowska Katarzyna Zabrze 10km K&K RUN NIE
467 Wojakowski Krzysztof Zabrze 10km K&K RUN NIE
468 Wojciechowska Danuta Katowice 10km Brak TAK
469 Wojtaszewska Sabina Racibórz 10km Amatorka TAK
470 Wojtowicz Adam Bytom 10km K.B. JÓZEFINKA KATOWICE TAK
471 Wolny Sebastian Pszów 10km Mikesz Team NIE
472 Wolny Sebastian Pszów 10km Mikesz Team NIE
473 Wolski Marcin Knurow 10km Brak TAK
474 Wróbel Aneta Stanica 10km Night Runners Gliwice TAK
475 Wrońska Beata Chorzów 10km Nasza Szkoła Zabrze NIE
476 Wrzesiński Andrzej Tychy 10km KIA ETRANS – STS Biegaton Mikołów TAK
477 Wrzesiński Rafał Tychy 10km KIA Etrans-STS Biegaton Mikołów TAK
478 Wylegała Tomasz Knurów 10km Brak TAK
479 Yakimovicz Nataliya Luck 10km MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE
480 Zagórski Paweł Branice 10km KB Branice TAK
481 Zamojska Iwona Bytom 10km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
482 Zamojski Bartosz Bytom 10km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
483 Zawada Sebastian Knurów 10km Endurance solidarni Knurow TAK
484 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska 10km KRS TKKF „JASTRZĄB” RUDA ŚLĄSKA TAK
485 Zdaniewicz Radosław Gliwice 10km Psychonauci NIE
486 Zieliński Sebastian Zabrze 10km 6BPD TAK
487 Zielonka Robert Chrzanów 10km Motomaster TAK