Nazwa zawodów: |
III Bieg Ĺw. MikoĹaja |
Miejsce i termin: | Ropczyce, 2016-12-04 |
Organizator: | Klub Biegowy ZABIEGANI Ropczyce |
Opis zawodów: | To juĹź trzeci Bieg Ĺw MikoĹaja w Ropczycach. Tym razem organizatorzy postawili na dystans 10km. BÄdzie to jedyny dystans w jakim bÄdzie moĹźna wziÄ
Ä udziaĹ. OprĂłcz kategorii wiekowych przewidziano dodatkowe kategorie -Najszybsza Rodzina oraz Najszybsza Mega Rodzina. CzĹonkowie rodziny zapisujÄ siÄ indywidualnie. Natomiast zgĹoszenia caĹego zespoĹu dokonuje gĹowa rodziny w biurze zawodĂłw w dniu startu. Po zarejestrowaniu siÄ prosimy dokonaÄ opĹaty startowej klikajÄ c na przycisk âopĹaÄ startâ znajdujÄ cy siÄ przy nazwisku. DziÄkujemy. |
Strona WWW: | http://zabieganiropczyce.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | BaĹa BoĹźena | DÄbica | K30 (30-39l) | Brak | TAK |
2 | Baran Maciej | Ropczyce | M20 (16-29l) | Brak | TAK |
3 | Bielski Roman | Potok | M40 (40-49l) | – | TAK |
4 | Bigos Ewelina | Tuszyma | K30 (30-39l) | Brak | TAK |
5 | Blahodir Yuriy | Winnica | M30 (30-39l) | ICE MAT TEAM | NIE |
6 | BuryĹo Mateusz | JodĹĂłwka | M20 (16-29l) | Perfect Runner Team\BBL JAROSĹAW | TAK |
7 | Chmaj Piotr | ĹaĹcut | M20 (16-29l) | ĹaĹcut | TAK |
8 | Chmura Anasazja | Ropczyce | K20 (16-29l) | – | TAK |
9 | Chmura Magdalna | Ropczyce | K30 (30-39l) | – | TAK |
10 | Chudzik Krzysztof | RzeszĂłw | M30 (30-39l) | Brak | TAK |
11 | Cwanek-Florek Ewa | RzeszĂłw | K40 (40-49l) | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
12 | DÄbiec PrzemysĹaw | RzeszĂłw | M40 (40-49l) | Brak | TAK |
13 | Domin Danuta | GaÄ | K30 (30-39l) | Brak | TAK |
14 | Dudek Sylwester | Rudnik | M50 (50-59l) | LKB Rudnik | TAK |
15 | DygdoĹ Mateusz | ĹťyrakĂłw | M20 (16-29l) | Mateusz DygdoĹ | TAK |
16 | Dziuba Bogdan | Jastkowice | M40 (40-49l) | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
17 | Ferens WiesĹaw | Zawichost/boguchwaĹa | K40 (40-49l) | Wajcha biega | TAK |
18 | Fiskovicz Siergiej | Nyzkinyczi | M30 (30-39l) | Lkb rudnik | TAK |
19 | Fiskovicz Lilia | Tiraspol | K20 (16-29l) | Lkb rudnik | TAK |
20 | ForyĹ WĹodzimierz | JasĹo | M50 (50-59l) | ULKS Technik Trzcinica | TAK |
21 | Franczyk WiesĹaw | Ropczyce | M30 (30-39l) | Jak nie MY to kto? | NIE |
22 | Fularz Jan | Boguchwala | M30 (30-39l) | SST Lubcza | TAK |
23 | GĂłra Marek | Ropczyce | M40 (40-49l) | Jak nie MY to kto? | TAK |
24 | Godek Tomek | Ropczyce | M30 (30-39l) | Jak nie MY to kto? | TAK |
25 | Grabska Renata | RzeszĂłw | K60+ | Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica | TAK |
26 | Gruszka Artur | Gnojnica | M40 (40-49l) | Orkiestra Wojskowa w Rzeszowie | TAK |
27 | Ignor Edyta | RzeszĂłw | K20 (16-29l) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
28 | Indyk Kamil | MiĹocin | M20 (16-29l) | Niezrzeszony drĂłb 🙂 | TAK |
29 | Janik Anna | LutoryĹź | K30 (30-39l) | Brak | NIE |
30 | Janik Jacek | LutoryĹź | M30 (30-39l) | Brak | NIE |
31 | Jaracz Krystian | Siedliska Ĺťmigrodzkie | M20 (16-29l) | BWG Ekonomic JasĹo | NIE |
32 | Kazio Alina | Stalowa Wola | K50 (50-59l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
33 | KÄdra Agnieszka | RzeszĂłw | K20 (16-29l) | Brak | TAK |
34 | Kiper Maciej | Jaroslaw | M30 (30-39l) | BBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAM | TAK |
35 | Kiszka Karolina | Bratkowice | K20 (16-29l) | Brak | NIE |
36 | Klaczkowski Sebastian | Rzeszow | M40 (40-49l) | Klacz Bike Team | TAK |
37 | KĹyĹź Dawid | DynĂłw | M20 (16-29l) | Aktywny DynĂłw | TAK |
38 | Kmiecik Grzegorz | Folusz | M30 (30-39l) | Brak | TAK |
39 | Kokot Roman | DynĂłw | M30 (30-39l) | AKTYWNY DYNĂW | NIE |
40 | Kolebuk Kamil | Ropczyce | M20 (16-29l) | Brak | TAK |
41 | KoĹodziej Ĺukasz | JasĹo | M20 (16-29l) | Brak | NIE |
42 | Korab Tomasz | Rzeszow | M30 (30-39l) | Brak | TAK |
43 | Kostecki Grzegorz | DÄbica | K30 (30-39l) | Brak | NIE |
44 | KozdraĹ Marcin | Tuszyma | M30 (30-39l) | JOY Runners Team | TAK |
45 | Krawiec Bernadeta | NiedĹşwiada | K30 (30-39l) | Brak | TAK |
46 | Krokowski Wojciech | JasĹo | M60+ | BWG Ekonomic | NIE |
47 | Kuraszkiewicz Robert | Ropczyce | M40 (40-49l) | Brak | TAK |
48 | Kuropatwa Kazimierz | PrzemyĹl | M60+ | SARAFIS | TAK |
49 | Kusowski Jakub | Ocieka | M20 (16-29l) | Brak | NIE |
50 | Kusz Aleksander | ĹaĹcut | M50 (50-59l) | RKM Sopelek | TAK |
51 | KwaĹnik Monika | Ranişów | K40 (40-49l) | Brak | TAK |
52 | KwiecieĹ Natalia | StykĂłw | K20 (16-29l) | LKB Rudnik | TAK |
53 | Lepiarz Sylwester | WronĂłw | M20 (16-29l) | MUKS THM Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | TAK |
54 | ĹšdziebĹo Ĺukasz | Pilzno | M30 (30-39l) | Brak | TAK |
55 | Ĺťebrakowski Artur | RzeszĂłw | M30 (30-39l) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
56 | Ĺťukowska – Prajzner Magdalena | WÄglĂłwka | K30 (30-39l) | Pojazdy zabytkowe | NIE |
57 | Ĺťurek Agnieszk | BrzeĹşnica | K40 (40-49l) | Brak | NIE |
58 | ĹwiÄtoniowska Justyna | RzeszĂłw | K30 (30-39l) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
59 | Mach-WaĹa Monika | GĹogĂw MĹp. | K30 (30-39l) | RKM SOPELEK | TAK |
60 | Machlarz Mateusz | RzeszĂłw | M20 (16-29l) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
61 | Machnica Marzena | Ropczyce | K50 (50-59l) | Brak | NIE |
62 | Madej Marcin | Zaczernie | M20 (16-29l) | Brak | NIE |
63 | Malczewski Piotr | TeodorĂłwka | M30 (30-39l) | MTB MOSIR DUKLA | NIE |
64 | Mardeusz Bernadetta | DÄbica | K40 (40-49l) | SRTG DÄbica | TAK |
65 | Marek Wioletta | Iwonicz ZdrĂłj | K40 (40-49l) | Mosir Dukla | NIE |
66 | MarszaĹek-Kokot Katarzyna | DynĂłw | K30 (30-39l) | AKTYWNY DYNĂW | NIE |
67 | Matysek Agnieszka | PawĹĂłw | K30 (30-39l) | LKB Rudnik | TAK |
68 | Mazur Jacek | RzeszĂłw | M20 (16-29l) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
69 | Michalczyk Mateusz | Debica | M30 (30-39l) | POBIEGANI | TAK |
70 | MikoĹajczyk JĂłzef | Folusz | M40 (40-49l) | Brak | TAK |
71 | MiĹek Andrzej | ZgĹobieĹ | M40 (40-49l) | SST Lubcza | TAK |
72 | MisioĹek Marcin | Dukla | M30 (30-39l) | Mosir Dukla | NIE |
73 | Mokrzycki Krzysztof | Ropczyce | M30 (30-39l) | Brak | NIE |
74 | Motyka Jacek | Ropczyce | M20 (16-29l) | Zabiegani Ropczyce | NIE |
75 | Namiota Urszula | Debica | K50 (50-59l) | Brak | TAK |
76 | Olijnyk Pawel | Czernigiw | M20 (16-29l) | ICE MAT TEAM | NIE |
77 | Olijnyk Swietlana | Winnica | K30 (30-39l) | ICE MAT TEAM | NIE |
78 | Osuch Patrycja | DÄbica | K20 (16-29l) | KB MaratoĹczyk DÄbica | NIE |
79 | Paczos Barbara | Mielec | M50 (50-59l) | Pierzynka Team | TAK |
80 | Pasieczny Robert | Gorzyce | M30 (30-39l) | FARTLEK Gorzyce Okolice | TAK |
81 | Pasternak Agata | RzeszĂłw | K20 (16-29l) | Brak | TAK |
82 | Piecuch Jonasz | Ropczyce | M20 (16-29l) | Brak | NIE |
83 | Piszcz Dariusz | RzeszĂłw | K40 (40-49l) | Brak | NIE |
84 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | M30 (30-39l) | BBL | TAK |
85 | PliĹ Mateusz | RzeszĂłw | M20 (16-29l) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
86 | Potwora Piotr | Ropczyce | K30 (30-39l) | Alp-Med.pl | TAK |
87 | PraĹźmowski Daniel | DÄbica | M30 (30-39l) | Brak | NIE |
88 | Prymakowska Barbara | Tarnow | K60+ | Skolkol | NIE |
89 | Prymakowska Barbara | Tarnow | K60+ | Skolkol | NIE |
90 | RaĹ Robert | Ropczyce | M30 (30-39l) | Centrum Leczenia KrÄgosĹupa i Rehabilitacji Robert RaĹ | TAK |
91 | Rojek JĂzef | Ropczyce | M40 (40-49l) | Brak | NIE |
92 | Rojek Dominika | Ropczyce | K20 (16-29l) | Brak | NIE |
93 | Rutkowski Zygmunt | Nowa DÄba | M60+ | ZMITEK TEAM | TAK |
94 | Siembida MaĹgorzata | UlanĂłw | K30 (30-39l) | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
95 | Skiba Janusz | Radomysl Wielki | M40 (40-49l) | Brak | TAK |
96 | Skrzypek Grzegorz | PorÄby FurmaĹskie | M30 (30-39l) | Brak | NIE |
97 | Smowzenko Olesia | Tiraspol | K20 (16-29l) | Lkb rudnik | TAK |
98 | SokoĹowski Mateusz | Ropczyce | K30 (30-39l) | Alp-Med.pl | TAK |
99 | Stachurski MirosĹaw | RzeszĂłw | M30 (30-39l) | MBTeam | TAK |
100 | Stadnik Justyna | Ropczyce | K20 (16-29l) | Zabiegani Ropczyce | TAK |
101 | StarĹźyĹski Andrzej | Klementowice | M20 (16-29l) | Centrum Eksportu Klementynka | NIE |
102 | StÄpniewski Norbert | Ruda | M40 (40-49l) | LKB Rudnik | NIE |
103 | StraciĹo Dariusz | Siedliska Bogusz | M20 (16-29l) | Fysie Team | TAK |
104 | StraciĹo Wojciech | Siedliska Bogusz | M20 (16-29l) | Fysie Team | TAK |
105 | Sycz Zbigniew | GĹogĂłw MaĹopolski | M50 (50-59l) | TKKF GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
106 | Szepieniec Katarzyna | RzeszĂłw | K20 (16-29l) | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
107 | Szepieniec MichaĹ | RzeszĂłw | M20 (16-29l) | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
108 | Szlachta Monika | RzeszĂłw | K30 (30-39l) | Brak | NIE |
109 | Szopa MichaĹ | Wietrzno | M30 (30-39l) | MTB MOSiR Dukla | NIE |
110 | Szwast Jerzy | Dukla | M40 (40-49l) | MOSIR Dukla | NIE |
111 | TÄcza Maria | Ranişów | K30 (30-39l) | Brak | TAK |
112 | Tereszkiewicz Joanna | Chmielnik | K20 (16-29l) | Brak | NIE |
113 | Tokarski Piotr | RzeszĂłw | M30 (30-39l) | Brak | TAK |
114 | Tokarz Waldemar | Paszczyna | M30 (30-39l) | brak | TAK |
115 | Tomaszewski Maciej | Widna GĂłra/ PawĹosiĂłw | M20 (16-29l) | JGB ,,SokóŔ JarosĹaw/Resovia RzeszĂłw | TAK |
116 | Uram Wojciech | Jaszczew | M40 (40-49l) | Wojtek MTB | TAK |
117 | WĂłjcik BoĹźena | Niedzwiada | K30 (30-39l) | Brak | TAK |
118 | WĂłjcik Tomasz | Gorzyce | M30 (30-39l) | FARTLEK GO | NIE |
119 | WĹodarczyk Marian | SkarĹźysko Kamienna | M50 (50-59l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
120 | WoĹşny Ĺukasz | RzeszĂłw | K30 (30-39l) | Brak | NIE |
121 | Wosik Daniel | KunĂw | M30 (30-39l) | Trener Biegaczy GĂłrskich WosikTeam | TAK |
122 | WysokiĹski JarosĹaw | DÄbica | M50 (50-59l) | Brak | TAK |
123 | Zaborowska Halina | DÄbica | K50 (50-59l) | KB MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
124 | Zaborowski Robert | DÄbica | K50 (50-59l) | KB MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
125 | Zacios BogusĹaw | RzeszĂłw | M30 (30-39l) | RKM Sopelek | TAK |
126 | ZajÄ c Monika | RzeszĂłw | K40 (40-49l) | Brak | TAK |
127 | ZajÄ z Tomasz | RzeszĂłw | M40 (40-49l) | Brak | TAK |
128 | Zajchowski Marek | ModerĂłwka | M50 (50-59l) | ULKS TECHNIK Trzcinica | TAK |
129 | ZiÄba Witold | Ropczyce | K40 (40-49l) | MKS BĹÄkitni Ropczyce | TAK |
130 | ZiÄba Kamil | Ropczyce | K20 (16-29l) | MKS BĹÄkitni Ropczyce | TAK |
131 | ZieliĹski Mateusz | Ropczyce | M20 (16-29l) | Jak nie MY to kto? | TAK |