Nazwa zawodów: |
Ultra Przesilenie Noc KupaĹy |
Miejsce i termin: | DynĂłw, 2017-06-24 |
Organizator: | Aktywny DynĂłw
ultra przesilenie@gmail.com |
Opis zawodów: | Ultramaraton na dystansie 50 km po terenie PogĂłrza Dynowskiego oraz Doliny Sanu.
Aby dokonaÄ opĹaty startowej kliknij przycisk âopĹaÄ startâ znajdujÄ cy z prawej strony obok nazwiska. |
Strona WWW: | https://www.facebook.com/UltraPrzesilenie |
Lista startowa: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | PaĹac Adam | HyĹťne | 50km | – | TAK |
2 | Bardon Artur | Dubiecko | 50km | Brak | TAK |
3 | BartkĂłw Dominik | Bielsko-BiaĹa | 50km | WKURW_TEAM | TAK |
4 | Bartoszek Krzysztof | JarosĹaw | 50km | Mrowka Active Team JarosĹaw | NIE |
5 | BÄ k Andrzej | Zabajka 303 36-060 GĹogĂłw MaĹopolski | 50km | TKKF SOKĂĹ GĹOGĂW MAĹOPOLSKI | TAK |
6 | Borowiec Mariusz | Stare Oleszyce | 50km | RUN RUN OLESZYCE | TAK |
7 | Brodziak Tomasz | Stalowa Wola | 50km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
8 | Burda Andrzej | Rudnik Nad Sanem | 50km | Brak | TAK |
9 | Busz Jacek | RzeszĂłw | 50km | Brak | TAK |
10 | Ciszczonik Sebastian | RzeszĂłw | 50km | Dobry Zbeer/RGiG | NIE |
11 | Czyzowska Adrianna | Blazowa | 50km | Alior running team | TAK |
12 | Dacyl MichaĹ | Krosno | 50km | NSG RT | NIE |
13 | DÄ bek Jerzy | Hucisko | 50km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
14 | Domin Ĺukasz | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
15 | Domin Danuta | Dubiecko | 50km | Brak | NIE |
16 | Drozd WĹodzimierz | RzeszĂłw | 50km | P&W RzeszĂłw | NIE |
17 | Dziuma Arkadiusz | Sopot | 50km | Ĺwinka RaÄka Team | TAK |
18 | FrÄ czek RafaĹ | Jaworzno | 50km | Brak | TAK |
19 | Gach Andrzej | WrocĹaw | 50km | WyĹźsza SzkoĹa Oficerska Wojsk LÄ dowych | TAK |
20 | Gierula Piotr | RzeszĂłw | 50km | Brak | TAK |
21 | Gottman BogusĹaw | OĹwiÄcim | 50km | Pocztowa Grupa Biegowa | NIE |
22 | Gurgacz Dominik | ZagĂłrz | 50km | KomurczakRUN | TAK |
23 | Gwizdak Justyna | RzeszĂłw | 50km | Water Team | NIE |
24 | Hadro SĹawomir | Dubiecko | 50km | Ambasador Sklep Biegacza | NIE |
25 | Hadro Dariusz | Nienadowa | 50km | Zamek Dubiecko Running Team | NIE |
26 | Handziak Tomasz | LubaczĂłw | 50km | Brak | TAK |
27 | HoĹuj Ĺukasz | Siepraw | 50km | 1987 | NIE |
28 | Jackowska Ewa | JarosĹaw | 50km | JGB “SOKĂĹ” | TAK |
29 | Jackowski Jacek | JarosĹaw | 50km | JGB “SOKĂĹ” | TAK |
30 | JaĹlar Dawid | Besko | 50km | NSG Running Team | NIE |
31 | Jamrozik Jakub | Jawornik Polski | 50km | Brak | TAK |
32 | Janik PaweĹ | ChorkĂłwka | 50km | Brak | TAK |
33 | JÄdrzejczyk Agnieszka | RzeszĂłw | 50km | 1976 | TAK |
34 | Kalandyk Marek | Hermanowa | 50km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
35 | KaraĹ Kamil | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | NIE |
36 | Kawalec Jacek | RzeszĂw | 50km | TEAM IWO/SAFRAN TSP | TAK |
37 | KÄdzierski Piotr | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
38 | KÄdzior MichaĹ | RzeszĂłw | 50km | DruĹźyna Szpiku | TAK |
39 | KÄpa Jusyna | RzeszĂłw | 50km | 1 batalion strzelcĂłw podhalaĹkich | TAK |
40 | KÄsek Mateusz | DÄbica | 50km | MaratoĹczyk DÄbica \ Pratt&Whitney RzeszĂłw | NIE |
41 | Kokot Roman | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
42 | Kopec Pawel | Rzeszow | 50km | KOTĹY PLESZEW | NIE |
43 | Kostka Janusz | SzczepaĹcowa | 50km | Posmakuj Run Team | NIE |
44 | Krupa PaweĹ | AgatĂłwka | 50km | www.serwisdrzewny.com | NIE |
45 | Kulon Marcin | Sanok | 50km | Brak | NIE |
46 | Kulon Marcin | Sanok | 50km | Brak | NIE |
47 | Kustra Jakub | RzeszĂłw | 50km | Biegam Bo MuszÄ | TAK |
48 | Litwin Karolina | BĹaĹźowa | 50km | Brak | TAK |
49 | Ĺťak PaweĹ | LaskĂłwka | 50km | AKTYWNY DYNĂW | NIE |
50 | Ĺach Piotr | Krakow / DylÄ gowa | 50km | Brak | NIE |
51 | Ĺlaski Radoslaw | Strzyşów | 50km | Team Biegowy Strzyşów | TAK |
52 | ĹlÄczka Damian | RzeszĂłw | 50km | DIT PRO | NIE |
53 | Ĺuszczyc Anna | RzeszĂłw | 50km | Brak | NIE |
54 | Ĺyda Piotr | Huta Róşaniecka | 50km | Brak | TAK |
55 | Madej Marcin | Zaczernie | 50km | Brak | NIE |
56 | Majkut Andrzej | ChmielĂłw | 50km | WKURW_TEAM | NIE |
57 | Majkut Andrzej | ChmielĂłw | 50km | RGiG/MaratonyPolskie TEAM/wkurw_team | NIE |
58 | MaĹachowska Marzena | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
59 | MarszaĹek Karol | DÄ brĂłwka StarzeĹska | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
60 | MarszaĹek-Kokot Katarzyna | DynĂłw | 50km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
61 | Mazur SĹawomir | RzeszĂłw | 50km | Cyklopedia.cc | TAK |
62 | Mazur Jacek | RzeszĂłw | 50km | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | NIE |
63 | MoczyĹski PaweĹ | ChmielĂłw | 50km | Reha Care | NIE |
64 | Molek Karol | Mielec | 50km | Brak | NIE |
65 | Napora Przemyslaw | Trzebownisko | 50km | Blizej niz dalej | NIE |
66 | Nowak Joanna | KrakĂłw | 50km | Brak | NIE |
67 | Olbrych BartĹomiej | Binarowa | 50km | nastopy.pl Running Team | NIE |
68 | Oşóg Tomasz | WrocĹaw | 50km | Litwin Triathlon Team | NIE |
69 | Ozga Anna | Mogielnica | 50km | Brak | NIE |
70 | Pasterczyk Dariusz | Jedlicze | 50km | MUKS POKARPACIE JEDLICZE | TAK |
71 | PĂłĹziÄÄ Jan | Strzyşów | 50km | Przebiegli Strzyşów | TAK |
72 | Peszek Bogdan | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
73 | Piech Marzena | Jaworzno | 50km | FIT STORY Marzena Piech | TAK |
74 | Pilch Daniel | RzeszĂłw | 50km | WWW.GOHARDORGOHOME.PL | TAK |
75 | Pluta Sebastian | BrzeĹşnica | 50km | Dzikie Mustangi | TAK |
76 | Pluto-PrÄ dziĹski Mateusz | SĹupsk | 50km | Ultra Running Polska | NIE |
77 | Prejznar Marcin | Nadole | 50km | MTB MOSiR Dukla | NIE |
78 | Prejznar Marcin | Dukla | 50km | MTB MOSiR Dukla | TAK |
79 | Radosz PaweĹ | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
80 | Sapa Piotr | DynĂłw | 50km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
81 | SĂłwka RafaĹ | Nozdrzec | 50km | DynĂłw | NIE |
82 | Serafin Paulina | RzeszĂłw | 50km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | NIE |
83 | Sikora Jacek | WyĹźne | 50km | Water Team | NIE |
84 | Siwulec Daniel | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | NIE |
85 | Siwulec PaweĹ | DynĂłw | 50km | Dynowscy Biegacze | NIE |
86 | Skubisz Aleksandra | Harta | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
87 | SĹaby Robert | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
88 | SĹobodzian Andrzej | SokoĹĂłw MĹp. | 50km | Grupa Biegowa Na Zdrowie | NIE |
89 | Socha Marcin | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
90 | Surmacz Dorota | RzeszĂłw | 50km | Brak | NIE |
91 | Sycz Zbigniew | GĹogĂłw MaĹoopolskik | 50km | TKKF SOKĂĹ | TAK |
92 | Szawan PaweĹ | Przeworsk | 50km | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | NIE |
93 | Szewczyk Robert | PiastĂłw | 50km | Brak | NIE |
94 | Szul Andrzej | RzeszĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | NIE |
95 | Szul Andrzej | RzeszĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw/ 1 batalion strzelcĂłw podhalaĹskich | TAK |
96 | Telega RadosĹaw | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
97 | Tompalska Maria | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | NIE |
98 | TuczyĹski Maciej | RzeszĂłw | 50km | RGiG-Old School TRAIL RUNNING | TAK |
99 | TworzydĹo MichaĹ | DynĂłw | 50km | Aktywny DynĂłw | TAK |
100 | UrbaĹski JĂłzef | Krosno | 50km | KKB Mosir Krosno | TAK |
101 | WĂłjcik Jacek | Godowa | 50km | Brak | TAK |
102 | WĂłjcik Maciej | PiĹczĂłw | 50km | wkurw_team | NIE |
103 | WÄgrzyn Krzysztof | Krasne | 50km | Reszowskie Gazele i Gepardy | NIE |
104 | WÄ sik Jacek | Lublin | 50km | cbfs | NIE |
105 | Wiglusz Krzysztof | GaÄ | 50km | – | TAK |
106 | Zajdel SĹawomir | JarosĹaw | 50km | MrĂłwka JarosĹaw Active Team | NIE |
107 | Zawadzki Ĺukasz | Nowa Sarzyna | 50km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |