Nazwa zawodów: |
I Bieg o Puchar Leszka BebĹo |
Miejsce i termin: | Gorzyce, 2017-03-25 |
Organizator: | KLUB BIEGOWY FARTLEK GORZYCE OKOLICE 39-432 GORZYCE , UL. POR. SARNY 1/11 |
Opis zawodów: | TERMIN, MIEJSCE, PROGRAM 1. Termin: 25.03.2016r. (sobota) godz. 12:00 (pierwszy bieg przedszkolaka oraz biegi mĹodzieĹźowe), godz. 13:00 (bieg gĹĂłwny) 2. Trasa: okoĹo 12 â 13 km (nawierzchnia szutrowa utwardzona, asfaltowa 10%) 3. Start i meta: Zalew Gorzyce 4. Biuro zawodĂłw znajdowaÄ siÄ bÄdzie na terenie Zalewu w Gorzycach ul. PrzybyĹĂłw, ktĂłrego zarzÄ dcÄ jest Gminny OĹrodek Sportu i Rekreacji PROGRAM IMPREZY: 10:30 â 12:30 â otwarcie biura zawodĂłw. Weryfikacja uczestnikĂłw oraz przyjmowanie zgĹoszeĹ 11:40 â Bieg przedszkolaka â wiek dziecka 4 â 6 lat (okoĹo 100m) 12:00 â Biegi Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej (okoĹo 300m) 12.20 â Bieg na dystansie 600 m dla dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej oraz mĹodzieĹźy w wieku gimnazjalnym i starszych 13:00 â Bieg gĹĂłwny na dystansie okoĹo 12km 14:40 â ZamkniÄcie trasy. ZakoĹczenie biegu. 15.00 â Uroczyste zakoĹczenie biegu dekoracja zwyciÄzcĂłw WiÄcej w regulaminie. W zwiÄ zku z osiÄ gniÄtym limitem zapisĂłw rejestracja online zostaĹa ZAKOĹCZONA. |
Strona WWW: | https://www.facebook.com/Fartlek-GO-685804378254999/?hc_ref=PAGES_TIMELINE |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | K30(30-39l) | Brak | TAK |
2 | Augustyn Andrzej | Stalowa Wola | M50(50-59l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
3 | Äwik Hubert | ZamoĹÄ | M40(40-49l) | Agros ZamoĹÄ | TAK |
4 | Bednarz Karol | Trzciana | M40(40-49l) | Brak | |
5 | BeĹka MichaĹ | Gorzyce | M30(30-39l) | SPRINT GORZYCE | TAK |
6 | Bernaciak Bartosz | Brody | M20(16-29l) | LKB Rudnik | |
7 | Bester Monika | Kosina | K30(30-39l) | Brak | TAK |
8 | Brzuszek Jerzy | Nowa DÄba | M40(40-49l) | Brak | TAK |
9 | Brzyski Piotr | Stalowa Wola | M30(30-39l) | Brak | TAK |
10 | Buczek SĹawomir | Stalowa Wola | M40(40-49l) | Brak | TAK |
11 | Budkowski Piotr | Stalowa Wola | M40(40-49l) | Brak | TAK |
12 | Burczy Karol | Gorzyce | M20(16-29l) | fartlek | TAK |
13 | BurdaĹ Klaudia | Bratkowice | K20(16-29l) | Brak | |
14 | Burkowski Daniel | Stalowa Wola | M40(40-49l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
15 | BuryĹo Mateusz | JodĹĂłwka | M20(16-29l) | Perfect Runner Team/BBL JarosĹaw | |
16 | Bystrek Bernard | Kolbuszowa | M20(16-29l) | Fartlek GO | TAK |
17 | Chamera Wieslaw | Lipa | M60+ | SKB Stalowa Wola | TAK |
18 | Chmiel Piotr | Mostki | M40(40-49l) | STS SkarĹźysko-Kamienna | TAK |
19 | Chmiel Edmund | Nowa DÄba | K40(40-49l) | Brak | TAK |
20 | Choda Kamil | Gorzyce | M20(16-29l) | Brak | |
21 | ChoĹody Ĺukasz | Gorzyce | M30(30-39l) | Sprint Gorzyce | TAK |
22 | ChruĹciel MichaĹ | Gorzyce | M30(30-39l) | Fartlek GO | TAK |
23 | CiĹşla Wojciech | Sandomierz | M20(16-29l) | Fartlek GO | TAK |
24 | Czachor RafaĹ | Nowa DÄba | M30(30-39l) | Brak | TAK |
25 | Czarnecka Lidia | BliĹťyn | K30(30-39l) | STS SKARĹťYSKO-KAM. | TAK |
26 | Czarnecki RafaĹ | BliĹťyn | M30(30-39l) | STS SKARĹťYSKO-KAM. | TAK |
27 | Czech Aldona | Tarnobrzeg | K30(30-39l) | BBL Tarnobrzeg | TAK |
28 | Czopor-Hasiak Urszula | Nisko | K50+ | skb-St.Wola | TAK |
29 | Danyliv Tetiana | Lviv | K20(16-29l) | SC Ultra | TAK |
30 | DÄ bek Urszula | Tarnobrzeg | K50+ | BBL Tarnobrzeg | TAK |
31 | Domaradzka MaĹgorzata | RzeszĂłw | K50+ | B.T. WAGABUNDA | TAK |
32 | Domaradzki Grzegorz | RzeszĂłw | M50(50-59l) | B.T. WAGABUNDA | TAK |
33 | Dudek Sylwester | Brody | M50(50-59l) | LKB Rudnik | TAK |
34 | Dudzic Patryk | StszĂłw | K20(16-29l) | Brak | |
35 | Dul Jurand | Tarnobrzeg | M30(30-39l) | WITAR | TAK |
36 | DziewiĹski Damian | Sanok | K30(30-39l) | TG SokóŠSanok | |
37 | Dziorek Tomasz | Gorzyce | K30(30-39l) | Sprint Gorzyce | TAK |
38 | Dziuba Bogdan | Jastkowice | M40(40-49l) | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
39 | Florek Marcin | Pilzno | M40(40-49l) | MĹJ | TAK |
40 | Galant Slawomir | Zaleszany | M20(16-29l) | Brak | TAK |
41 | GĂłral MieczysĹaw | GrÄbĂłw | K40(40-49l) | SC Ultra Lwow | TAK |
42 | GÄbuĹ Grzegorz | Milcza | K30(30-39l) | SKB Stalowa Wola | |
43 | GiebuĹtowicz ElĹźbieta | Stalowa Wola | K50+ | SKB Stalowa Wola | TAK |
44 | GoĹÄ bek PaweĹ | KrzÄ tka | K30(30-39l) | Brak | TAK |
45 | Grabiec Marcin | Kolbuszowa | M30(30-39l) | Kolbuszowa | TAK |
46 | Grabowy Ĺukasz | DÄbica | M30(30-39l) | KB MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
47 | Grebowiec Mateusz | Sandomierz | M30(30-39l) | TSA Sandomierz | TAK |
48 | Grzywacz Wojciech | Gorzyce | M50(50-59l) | FARTLEK GO | TAK |
49 | Grzywacz Piotr | Gorzyce | M20(16-29l) | Sprint Gorzyce | |
50 | Habigier ZdzisĹaw | Pysznica/racĹawice | M40(40-49l) | PLANETA NISKO | TAK |
51 | Harnik MichaĹ | Tarnobrzeg | M30(30-39l) | CKB TARNOBRZEG | |
52 | Hasiak Maciej | Hucisko | M30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
53 | Iskrzycka Magdalena | RzeszĂłw | K30(30-39l) | aSPAwen | TAK |
54 | JagieĹĹo Beata | Nisko | K40(40-49l) | Planeta Nisko | TAK |
55 | JagieĹĹo Grzegorz | Nisko | K40(40-49l) | Planeta Nisko | TAK |
56 | Jakubik MirosĹaw | Zaleszany | M50(50-59l) | (FARTLEK GO | TAK |
57 | JaĹtal Piotr | Starachowice | M20(16-29l) | LKB Rudnik | |
58 | JamioĹ MichaĹ | Kielce | M30(30-39l) | Brak | |
59 | Job Weronika | Stróşe | K20(16-29l) | Brak | TAK |
60 | JuĹko RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | K40(40-49l) | – | TAK |
61 | Karnat Dariusz | Nowa DÄba | K40(40-49l) | Brak | TAK |
62 | Kartashov Rostyslav | Lviv | M20(16-29l) | SC Ultra | TAK |
63 | Karwan Zbigniew | Lublin | M50(50-59l) | SAM | TAK |
64 | Klamut Ryszard | JabĹonica Polska | M60+ | Brak | TAK |
65 | KĹos Arkadiusz | Cmolas | K20(16-29l) | Brak | TAK |
66 | Kochowska Elzbieta | Sokolniki | K40(40-49l) | Brak | TAK |
67 | KopaĹa Sylwia | Stalowa Wola | K30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
68 | KopeÄ PaweĹ | Majdan KrĂłlewski | M30(30-39l) | Blue Adventures Diving Team RzeszĂłw | |
69 | KopeÄ Beata | GĹogĂw MaĹopolski | K20(16-29l) | TKKF SOKĂĹ | TAK |
70 | Korzeniowski Tomasz | Tarnobrzeg | M30(30-39l) | bieganie.pl | TAK |
71 | Korzonek Marcin | Gorzyca | M30(30-39l) | Sprint Gorzyce | TAK |
72 | Korzonek Karol | Gorzyce | M30(30-39l) | sprint | TAK |
73 | KrasoĹ Ĺukasz | Tarnobrzeg | M20(16-29l) | Brak | TAK |
74 | Krempa Marek | Tarnobrzeg | M40(40-49l) | Witar Tarnobrzeg | |
75 | Krupa PaweĹ | AgatĂłwka | M30(30-39l) | www.serwisdrzewny.com | TAK |
76 | KrzemiĹska Agnieszka | Gorzyce | K30(30-39l) | Sprint Gorzyce | TAK |
77 | Krzeminski Marcin | Gorzyce | K30(30-39l) | Sprint Gorzyce | TAK |
78 | Kucharski PaweĹ | Nisko | K30(30-39l) | Planeta Nisko | TAK |
79 | KuĹaga Krzysztof | Gorzyce | K20(16-29l) | Sprint | TAK |
80 | Kusiak MichaĹ | Kielce | M30(30-39l) | Brak | |
81 | KwiecieĹ Natalia | Brody | K20(16-29l) | LKB Rudnik | TAK |
82 | Lebioda Anna | Pysznica | K30(30-39l) | Brak | TAK |
83 | Lepiarz Sylwester | WaĹniĂłw | M20(16-29l) | Brak | |
84 | Lipiec Grzegorz | Tarnobrzeg | M30(30-39l) | – | TAK |
85 | Ĺancucki Stanislaw | Stalowa Wola | M50(50-59l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
86 | Ĺeptuch Tomasz | KomorĂłw | M30(30-39l) | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
87 | ĹnieĹźek Krzysztof | Nisko | M50(50-59l) | Planeta Nisko | TAK |
88 | Ĺyko Izydor | Stalowa Wola | M40(40-49l) | RUN&FUN&SKS | TAK |
89 | Majchrowski Jacek | Tarnobrzeg | K40(40-49l) | BBL Tarnobrzeg | TAK |
90 | Marciniec MaĹgorzata | Nisko | K40(40-49l) | Grupa Biegowa Planeta Nisko | TAK |
91 | Marek Wioletta | Iwonicz ZdrĂłj | K40(40-49l) | MTB Mosir Dukla | |
92 | Markiewicz Lucyna | GrÄbĂłw | K40(40-49l) | Brak | TAK |
93 | Matysek Agnieszka | PawĹĂłw | K30(30-39l) | LKB Rudnik | TAK |
94 | Maziarz Arkadiusz | Stalowa Wola | K30(30-39l) | Brak | TAK |
95 | Mazurkiewicz Krzysztof | Stalowa Wola | M40(40-49l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
96 | Mcbride Dermot | Stalowa Wola | M30(30-39l) | Brak | TAK |
97 | MierzwiĹski Henryk | Tarnobrzeg | M40(40-49l) | FARTLEK GO | TAK |
98 | Minkina Tomasz | Lipnik | M30(30-39l) | Brak | TAK |
99 | MĹynarski StanisĹaw | Zarzecze K. Niska | M60+ | SKB Stalowa Wola | TAK |
100 | Momot MichaĹ | JanĂłw Lubelski | M30(30-39l) | Brak | TAK |
101 | Niemiec Paulina | Stalowa Wola | K30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
102 | Niesyn BoĹźena | Gorzyce | K40(40-49l) | FARTLEK G.O. | |
103 | Niesyn Adam | Gorzyce | M40(40-49l) | FARTLEK G.O. | TAK |
104 | Nowak Marcin | Stalowa Wola | M30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
105 | Nowosielski Marek | Sanok | M60+ | Biegam dla Marcinka | |
106 | Oczkowski Roman | Stalowa Wola | M50(50-59l) | Brak | TAK |
107 | Oleksak Tomasz | Nisko | M50(50-59l) | Planeta Nisko | TAK |
108 | OrĹowska Beata | Stalowa Wola | K40(40-49l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
109 | Osmala Piotr | Gorzyce | M30(30-39l) | Sprint Gorzyce | |
110 | PajÄ k Dariusz | Tarnobrzeg | M20(16-29l) | Brak | |
111 | PaĹacha Anna | Sandomierz | K30(30-39l) | TSA Sandomierz | TAK |
112 | Paprot Filip | AdamĂłw | M20(16-29l) | LKB Rudnik | |
113 | Pasieczny Robert | Gorzyce | M30(30-39l) | FARTLEK GO | TAK |
114 | Pasieka SĹawomir | Iwaniska | M30(30-39l) | Brak | |
115 | PawĹowski Patryk | Stalowa Wola | M20(16-29l) | Brak | |
116 | Plewa Mateusz | JanĂłw Lubelski | M30(30-39l) | LJA | TAK |
117 | PĹaneta Marcin | Tarnodrzeg | M40(40-49l) | Witar Tarnobrzeg | TAK |
118 | PĹaneta Ewelina | Tarnodrzeg | K40(40-49l) | Witar Tarnobrzeg | TAK |
119 | Poborca Ĺukasz | Kolbuszowa | M30(30-39l) | Brak | TAK |
120 | Polek BoĹźena | Stalowa Wola | K30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
121 | Prajzner Marta | KroĹcienko WyĹźne | K30(30-39l) | Brak | TAK |
122 | Rochowski Piotr | Stalowa Wola | M50(50-59l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
123 | Rutkowski Zygmunt | Nowa DÄba | M60+ | ZMITEK TEAM | TAK |
124 | Rybakiewicz Grzegorz | KnurĂłw | M40(40-49l) | Brak | |
125 | Rychel MaĹgorzata | Gorzyce | M30(30-39l) | FARTLEK GO | TAK |
126 | Rychlak-BoĹźek Monika | Stalowa Wola | K30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
127 | SamuĹ Dariusz | RzeszĂłw | M30(30-39l) | SRTG RzeszĂłw | TAK |
128 | SarzyĹski StanisĹaw | ĹaĹcut | M30(30-39l) | Brak | TAK |
129 | Serafin Marek | Cmolas | M20(16-29l) | SPRINT GORZYCE / OSP Cmolas | TAK |
130 | Siek Kazimierz | Zabrnie | M40(40-49l) | Brak | TAK |
131 | Siembida Gertruda | Stalowa Wola | M30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
132 | Siembida MaĹgorzata | UlanĂłw | K30(30-39l) | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
133 | Skrzeszewska Monika | Stalowa Wola | K40(40-49l) | Fartlek GO | TAK |
134 | Skrzeszewski Henryk P. | Stalowa Wola | M40(40-49l) | Fartlek GO | TAK |
135 | Skrzypczak Barbara | Stalowa Wola | K30(30-39l) | Stalowowolski klub biegacza | TAK |
136 | Skrzypek Grzegorz | PorÄby FurmaĹskie | M30(30-39l) | FARTLEK GO | TAK |
137 | Skubida Marcin | ObrazĂłw | M30(30-39l) | sprint gorzyce | TAK |
138 | Skubida Adam | Gorzyce | M30(30-39l) | Sprint Gorzyce | TAK |
139 | SmÄdowski PaweĹ | SÄkowa | M20(16-29l) | Brak | |
140 | Solarczyk Patrycja | Gorzyce | K20(16-29l) | Fartlek Go | TAK |
141 | StaroĹska Dorota | Stalowa Wola | K30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
142 | Starzynski Andrzej | Klementowice | K20(16-29l) | FARTLEK GO | TAK |
143 | Stawiarz ElĹźbieta | Gorzyce | K50+ | Fartlek GO | TAK |
144 | StÄpniewski Norbert | Ruda | M40(40-49l) | LKB Rudnik | TAK |
145 | Stylski Marian | Milczany | M60+ | LKB Rudnik | |
146 | SudoĹ Grzegorz | KrakĂłw | M30(30-39l) | AZS AWF KrakĂłw Masters | |
147 | Szabat WiesĹaw | Annopol | M50(50-59l) | Brak | TAK |
148 | Szajda Adam | Tarnobrzeg | M60+ | Witar | TAK |
149 | SzczÄch Grzegorz | Stalowa Wola | M30(30-39l) | Brak | TAK |
150 | Szczur Iwona | Nowa DÄba | K40(40-49l) | Brak | TAK |
151 | Szczur WiesĹaw | Nowa DÄba | M40(40-49l) | Brak | TAK |
152 | Szewc Marian | Bilgoraj | M60+ | Brak | TAK |
153 | Szewczyk Marek | Kupiski Nowe 72 | M40(40-49l) | Brak | |
154 | Tabian Krzysztof | Nisko | M40(40-49l) | PLANETA NISKO | TAK |
155 | Taras Salo | LwĂłw | M30(30-39l) | Brak | TAK |
156 | Trzonek Andrzej | Zapalow | M50(50-59l) | Brak | TAK |
157 | Turbiarz Krzysztof | Stalo | M30(30-39l) | Brak | |
158 | Turczyn Mariusz | Majdan Krolewski | M30(30-39l) | GANADOR TEAM | TAK |
159 | Tworek WiesĹaw | Sokolniki | K40(40-49l) | Witar Tarnobrzeg | TAK |
160 | UrbaĹski Zbigniew | AlfredĂłwka | M50(50-59l) | ZMITEK TEAM | TAK |
161 | Urban Ewa | Stalowa Wola | K30(30-39l) | Stalowowolski Klub Biegacza | |
162 | Urbaniak Marian | TrzeĹĹ | M50(50-59l) | Brak | TAK |
163 | Walania Kinga | Zabajka | K30(30-39l) | TKKF SokóŠGĹogĂłw MĹp. | TAK |
164 | WaĹźny Andrzej | RzeszĂłw | M30(30-39l) | Tynexpol | |
165 | WarchoĹ PaweĹ | Nisko | M50(50-59l) | PLANETA NISKO | TAK |
166 | Warzocha Zbigniew | Sandomierz | K20(16-29l) | Brak | |
167 | Wdowiak Wojciech | Tarnobrzeg | M20(16-29l) | Brak | TAK |
168 | Wdowicz Monika | Tarnobrzeg | K30(30-39l) | Witar Tarnobrzeg | |
169 | Wieczorek MichaĹ | Stalowa Wolaola | M20(16-29l) | KKS Victoria Stalowa Wola | |
170 | WiĹniewski Jacek | Sandomierz | M50(50-59l) | uks siedleszczany | TAK |
171 | WĹodarczyk Marian | SkarĹźysko-Kamienna | M50(50-59l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
172 | WĹodarczyk Marian | SkarĹźysko Kam | M50(50-59l) | S K B -STALOWA WOLA | TAK |
173 | Wojciechowski Michal | Tarnobrzeg | K20(16-29l) | Witar Tarnobrzeg | TAK |
174 | Wojnarowska Karolina | Gizycko | K30(30-39l) | Brak | TAK |
175 | Wojtak Mariusz | WĂłlka Tanewska | M40(40-49l) | PLANETA NISKO | TAK |
176 | Wolak Katarzyna | Stalowa Wola | K40(40-49l) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
177 | WoĹşniak GraĹźyna | Nisko | K30(30-39l) | Grupa Biegowa Planeta Nisko | TAK |
178 | Wosik Daniel | KunĂw | M30(30-39l) | Trener Biegaczy GĂłrskich Wosik Team | TAK |
179 | Yevstratyev Yevhen | Lwow | M40(40-49l) | Runclub ShypShyna; Sport club ÂŤScientist | TAK |
180 | ZajÄ c Artur | Gorzyce | M50(50-59l) | Sprint Gorzyce | TAK |
181 | Zaleska -ZaguĹa Malwina | Gorzyce | K30(30-39l) | FARTLEK GO | TAK |
182 | ZiÄba Sabina | Ĺwilcza | K30(30-39l) | ZiÄba Team | TAK |
183 | ZieliĹski Franciszek | GĹogĂłw MaĹopolski | M60+ | Tkkf sokĂłl | TAK |
184 | Zmitrowicz Bogdan | Nowa DÄba | M40(40-49l) | ZMITEK TEAM | TAK |