Zawody

Nazwa zawodów:

3 Bieg Kopernika

Miejsce i termin: Rybnik, 2017-03-25
Organizator: IV Liceum im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
Marek Kowalczyk
tel. 509 166 320
wf@ivlorybnik.pl
Opis zawodów: Bieg 5 km (1 pętla) lub 10 km (2 pętle), Nordic Walking 5 km (1 pętla)
Miejsce startu: Rybnik-Paruszowiec, ul. Wielopolska, szkółka Nadleśnictwa Rybnik,
start i meta w tym samym miejscu.
Termin: sobota 25.03.2017 r. Start biegu: godz.10.00, Nordic Walking: godz. 10.05
Trasa: Mapa trasy dostępna na stronie www.ivlorybnik.pl, (od 1 lutego 2017).
Oznakowany każdy kilometr trasy.
Więcej w regulaminie.

Opłata startowa na konto Rady Rodziców przy IV LO im. M. Kopernika w Rybniku ul. 1-go Maja 91A 44-206 Rybnik

Nr rachunku: 32 1240 4357 1111 0000 5323 7387

Młodzież i pracownicy szkół ponadgimnazjalnych – 5 zł,
pozostali zawodnicy – 20 zł
W dniu zawodów – 30 zł

Wpłat drogą elektroniczną należy dokonywać najpóźniej do piątku 17.03.2017r.

UWAGA! W tytule wpłaty prosimy napisać : Imię i nazwisko, rok ur. oraz 3 Bieg Kopernika.

Chcąc dokonać rejestracji grupowej (szkoły) proszę pobrać formularz REJESTRACJA GRUPOWA a następnie wypełniony wysłać na adres biuro@timekeeper.pl

Strona WWW: http://ivlorybnik.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Szczotok Filip Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
2 Alary Evan Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
3 Anderska Agnieszka Rybnik 5km- Bieg 2 LO Rybnik NIE
4 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza 5km- Nordic Walking Dąbrowa Nordic Team TAK
5 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza 5km- Nordic Walking Dąbrowa Nordic Team TAK
6 Basiak Irena Knurów 5km- Nordic Walking Brak TAK
7 Bednarz-Krawczyńska Katarzyna Rybnik 5km- Bieg 1971 TAK
8 Benko Kinga Rybnik 5km- Bieg 1 LO Rybnik TAK
9 Bernat Dawid Rybnik 10km- Bieg BUDOWLANKA TAK
10 Biadacz Patrycja Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
11 Białas Bożena Orzesze 5km- Bieg Brak TAK
12 Bieńkowski Paweł Gliwice 5km- Bieg Brak TAK
13 Bierza Agnieszka Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
14 Bierza Marcin Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
15 Blanik Malwina Radlin 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
16 BŁaszczyk Natalia Gliwice 5km- Bieg Brak TAK
17 Bochenek Julia Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
18 Bochenek Dominika Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
19 Boczek Zuzanna Rydułtowy 5km- Bieg 2 LO Rybnik NIE
20 Bonk Tadeusz Rybnik 5km- Nordic Walking Brak TAK
21 Brachmańska Sandra Rybnik 5km- Bieg II LO Wodzisław TAK
22 Brachmański Sebastian Rybnik 10km- Bieg ZST Rybnik TAK
23 Brauner Wojciech Wodzisław Śląski 10km- Bieg WAB TAK
24 Budka Anna Zabrze 5km- Bieg Brak TAK
25 Bujewicz Natalia Rybnik 5km- Bieg I LO Rybnik NIE
26 Calves David Castres 5km- Bieg ZS1 NIE
27 Chołko Marlena Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
28 Chruściak Anna Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
29 CieŚla Edyta Rybnik 5km- Nordic Walking Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
30 Cieślik Karol Orzesze 10km- Bieg Brak TAK
31 Czapla Kamil Rybnik 10km- Bieg INŻYNIERIA BIEGANIA NIE
32 Czechowski Dariusz Rybnik 5km- Nordic Walking Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
33 Czechowski Dominik Rybnik 5km- Nordic Walking Brak TAK
34 Czyrnek Dariusz Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
35 Czyrnek Ewa Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
36 Damec Aleksander Rybnik 5km- Bieg OCHAJORUN&FRIENDS TAK
37 Dąbal Fryderyk Racibórz 10km- Bieg BERSERKERS TEAM RACIBÓRZ TAK
38 Diebel Krzysztof Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
39 Dobrenko Edyta Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
40 Domański Robert Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
41 Domański Szymon Rybnik 5km- Bieg Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku TAK
42 Dornia Mateusz Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
43 Drozdowska-Dziedzic Dorota Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
44 Drzęźla Szymon Rybnik-Kamień 5km- Bieg Opel Active Team NIE
45 Dymek Krzysztof Czerwionka-Leszczyny 5km- Bieg Brak NIE
46 Dymek Jan Czerwionka-Leszczyny 5km- Bieg ZSE-U Rybnik NIE
47 Dziarski Wiesław Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
48 Dziekański Marek Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
49 Dziewior Iga Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
50 Fajkis Ewa Rybnik 10km- Bieg Fajkis Team NIE
51 Fieroch Karol Turza Śląska 10km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
52 Filec Wiktoria Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
53 Finestres Paul Rybnik 5km- Bieg ZS 1 NIE
54 Folwarczny Szymon Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
55 Frelich Hanna Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
56 Frelich Wojciech Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
57 Frydecki Robert Rybnik 5km- Bieg brak NIE
58 Fuchs Zofia Rudy 5km- Bieg 2 lo Rybnik TAK
59 Fysz Monika Bytom 10km- Bieg Brak NIE
60 Gapiński Łukasz Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
61 Garczarek Dariusz Rybnik 10km- Bieg BUDOWLANKA TAK
62 Gawełczyk Maria Rybnik 5km- Nordic Walking Rybnicki Klub Nordic Walking TAK
63 Gawlik-Rybińska Kasia Ruda Śląska 5km- Nordic Walking EŁKA Team TAK
64 Gawłowicz Wiktor Rybnik 10km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
65 Górecki Grzegorz Rybnik 10km- Bieg brak TAK
66 Gębska Elżbieta Będzin 5km- Nordic Walking #czeladzbiega TAK
67 Gąsiorowski Marcin Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
68 Głowacz Tomasz Rybnik 10km- Bieg BUDOWLANKA TAK
69 Gołyś Dawid Knurów 5km- Bieg MOSiR Łaziska Górne TAK
70 Gorecka Iwona Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
71 Gorywoda Iga Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
72 Grabczyńska Martyna Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika NIE
73 Grabowska Olga Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
74 Grabowski Jacek Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
75 Griman Joanna Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
76 Grudzień Julia Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
77 Grzybczyk Adam Rybnik 10km- Bieg Uffff,już nie mogę TAK
78 Grzybczyk Zofia Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
79 Hajduk Paweł Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
80 Hanka Sandra Bolesław 5km- Bieg Brak NIE
81 Hanke Dominika Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
82 Ignasiak Mariusz Tworóg 10km- Bieg Niezrzeszony TAK
83 Jabłońska Julia Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
84 Jabłonka Kacper Szczejkowice 5km- Bieg 1 LO im K MIarki w Żorach TAK
85 Jakubiak Dawid Rybnik 5km- Bieg RGB TAK
86 Janik Basia Rybnik 5km- Bieg Mamacitas TAK
87 Janowicz Adam Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
88 Jaruga Damian Rybnik 10km- Bieg Dikom.pl TAK
89 Jonqua Julian Rybnik 5km- Bieg ZS 1 NIE
90 Juraszczyk Rafał Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
91 Jurkiewicz Ania Rybnik 5km- Bieg Mamacitas TAK
92 Kajstura Tomasz Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
93 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 10km- Bieg KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski TAK
94 Kapusta Justyna Leszczyny 5km- Bieg Drużyna Kopernika NIE
95 Karwot Maciej Jankowice 10km- Bieg Brak TAK
96 Kaszta Marcin Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
97 Kawarski Jaroslaw Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
98 Kibało Kaja Rybnik 5km- Nordic Walking Brak NIE
99 Kieler Weronika Rybnik 5km- Bieg II Liceum Ogólnokształcące im.A.F.Modrzewskiego NIE
100 Kiszka Łukasz Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
101 Kłoda Dominika Rybnik 5km- Bieg 1 Second Team NIE
102 Kłosek Magdalena Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
103 Kmita Tomasz Jastrzębie-Zdrój 5km- Bieg Brak TAK
104 Kocula Tadeusz Świerklany 10km- Bieg Rybnickie Centrum Sportów Walki NIE
105 Koczar Paulina Rybnik 5km- Bieg DRUŻYNA KOPERNIKA TAK
106 Koczar Magdalena Rybnik 5km- Bieg Urszulanki LO NIE
107 Kokieć Katarzyna Rybnik 5km- Bieg ILO Rybnik TAK
108 Kołodziejczyk Kamil Rybnik 5km- Bieg RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
109 Komaniecki Łukasz Rybnik 10km- Bieg Inżynieria Biegania TAK
110 Konsek Natalia Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
111 Korba Katarzyna Rybnik 5km- Nordic Walking Brak TAK
112 Kostur Wojciech żory 10km- Bieg III LO MS im. Z.Herberta TAK
113 Kowal Łukasz Rybnik 10km- Bieg AZS Uniwersytet Śląski TAK
114 Kowalczyk Paweł Kęty 5km- Bieg TEAM NUTRILITE KĘTY NIE
115 Kowalczyk Barbara Bytom 10km- Bieg B T M RUNNERS TAK
116 Kowalczyk-Kudziarz Michał Rybnik 10km- Bieg ZS nr 5 TAK
117 Kowalczyk-Kudziarz Anna Rybnik 5km- Nordic Walking Drużyna Kopernika TAK
118 Kowalonek Barbara Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
119 Kowalska Dorota Rybnik 5km- Nordic Walking Brak NIE
120 Kozioł Paulina Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
121 Krasucki Miłosz Rybnik 10km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
122 Krupka Monika Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
123 Krycińska Anna Górki Śląskie 5km- Bieg 2 LO Rybnik NIE
124 Krysztafkiewicz Katarzyna Żory 10km- Bieg Brak TAK
125 Krysztoforska Angelika Dabrowa Górnicza 5km- Bieg MOS CSIR DG TAK
126 Krzak Emilia Żory 5km- Bieg 1 LO Rybnik TAK
127 Krzyżanowski Szymon Rybnik 10km- Bieg ZST Rybnik TAK
128 Krzystała Paweł Czerwionka 5km- Bieg Brak TAK
129 Kubicius Mirosław Cieszyn 5km- Bieg Brak TAK
130 Kuder Marek Wodzisław Śląski 5km- Nordic Walking KS M.E.T.A. TAK
131 Kurcius Grzegorz Rybnik 5km- Bieg RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PEDZIMY RAZEM NIE
132 Kurpanik Łukasz Rybnik 5km- Bieg 1 LO Rybnik TAK
133 Kursa Klaudia Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
134 Kustra Paweł Rybnik 10km- Bieg BUDOWLANKA TAK
135 Kwiaton Ania Rybnik 5km- Bieg Frisbnik \ 2 LO Rybnik TAK
136 Kwiecień-Wrzosek Katarzyna Rybnik 10km- Bieg Inżynieria Biegania TAK
137 Lalko Wiktoria Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
138 Lasak Mateusz Świętochłowice 10km- Bieg Brak TAK
139 Lasek Tomasz Opole 5km- Bieg OpoleTeam TAK
140 Laskowski Sebastian Gliwice 10km- Bieg KATA GURUMA GLIWICE NIE
141 Lasok Julia Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
142 Le Trouher Pierre Rybnik 5km- Bieg ZS 1 NIE
143 Lech Miłosz Jaworzno 5km- Bieg KB MCKiS Jaworzno NIE
144 Leonarska Angelika Rybnik 5km- Bieg II LO wodzisław Śląski TAK
145 Leonarski Sebastian Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
146 Leonarski Tomasz Rybnik 5km- Bieg Rybnicka Grupa Biegowa „Pędzimy Razem” NIE
147 Leszczawski Andrzej Sosnowiec 5km- Bieg Nie NIE
148 Lewandowska Iwona Knurów 5km- Nordic Walking Brak TAK
149 Lewandowska Iwona Knurów 5km- Nordic Walking Brak NIE
150 Lipiński Sebastian Racibórz 10km- Bieg 1986 TAK
151 Lis Grzegorz RacibÓrz 10km- Bieg amator TAK
152 Litwin Jozef Glubczyce 10km- Bieg Marysienka NIE
153 Losza Kamil Wilcza 5km- Bieg SROGIE PULOKI TAK
154 Święcka Ewa Wodzisław Śląski 5km- Nordic Walking Brak TAK
155 Maceluch Marta Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
156 Magiera Szczepan Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
157 Magiera Dariusz Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
158 Maj-Dziubańska Izabela Pyskowice 5km- Bieg AKMB Pędziwiatr Gliwice NIE
159 Malach Joanna Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
160 Malczyk Anna Sosnowiec 5km- Nordic Walking Dąbrowa Nordic Team NIE
161 Malik Alicja Bełk 5km- Bieg Brak TAK
162 Malinowska Anna Gdańsk 5km- Bieg Północ – Południe TAK
163 Mańka Marta Rybnik- Kamień 10km- Bieg Liceum Sióstr Urszulanek w Rybniku TAK
164 Maśloch Magdalena Zabrze 5km- Bieg Brak TAK
165 Marek Wróbel Edyta Rybnik 10km- Bieg brak TAK
166 Markiewicz Magdalena Rybnik 5km- Bieg NIE
167 Maroszek Piotr Rybnik 5km- Bieg BUDOWLANKA TAK
168 Marszołek Natalia Górki Śląskie 5km- Bieg 2 LO Rybnik TAK
169 Masny Michał Rydułtowy 10km- Bieg Brak TAK
170 Matuszczyk Marta Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
171 Matwiński Patryk Gliwice 5km- Bieg Brak TAK
172 MÓl Wioletta Czeladź 5km- Nordic Walking #Czeladź Biega TAK
173 Mekin Wiesław Rybnik 10km- Bieg Amator od 3 lat TAK
174 Michalon Valentine Rybnik 5km- Bieg ZS 1 NIE
175 Michniewicz Tadeusz Knurów 5km- Bieg niezrzeszony TAK
176 Mielcarek Leszek Bytom 5km- Nordic Walking Brak NIE
177 Mikosz Patrycja Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
178 Mikszta Jakub Rybnuk 5km- Bieg 1lo rybnik TAK
179 Miszczak Justyna Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
180 Mokry Mateusz Rybnik 5km- Bieg I LO Rybnik TAK
181 Mrowiec Miriam Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
182 Multaniak Alicja Rudnik 5km- Bieg Brak TAK
183 Musiolik Martin Racibórz 10km- Bieg Eko-Okna Runners NIE
184 Muszyńska Ewa Rybnik 10km- Bieg 1984 TAK
185 Nantka Witek Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
186 Neukirch Magdalena Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
187 Nguyen Dorota Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
188 Nietrzpiel Szymon Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
189 Nowicki Tomasz Jastrzębie Zdrój 5km- Bieg Brak NIE
190 Nowicki Dawid Przyszowice 10km- Bieg Brak TAK
191 Nowrot Martyna Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
192 Ojcowicz Marcin Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
193 Olaya Benjamin Rybnik 5km- Bieg ZS 1 NIE
194 Olbrich Artur Tworków 5km- Bieg Brak NIE
195 Oleksiuk Marcin Leszczyny 10km- Bieg Brak TAK
196 OmyŁa Edyta Stanowice 10km- Bieg Brak TAK
197 Orzechowska Agnieszka Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika NIE
198 Ossowska Karolina Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
199 Otremba Krzysztof Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
200 Ozarowska Judyta Szczerbice 5km- Bieg I LO Rybnik TAK
201 Piecha Marek Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
202 Piecha Andrzej Rybnik 5km- Bieg I LO w Rybniku TAK
203 Pieczka Monika Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
204 Piekarski Sebastian Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
205 Piekarski Artur Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
206 Piekorz Patryk Rybnik 10km- Bieg Brak NIE
207 Pietryja Paulina Rybnik 5km- Bieg Kolegium nauk społecznych i Języków Obcych w Gliwicach TAK
208 Pinoczek Wiktoria Rybnik 5km- Bieg V LO Rybnik TAK
209 Piontek Krzysztof Rybnik 10km- Bieg Chemika Rybnik TAK
210 Pisaniec Krzysztof Wodzislaław 10km- Bieg Amator TAK
211 Pluta Paweł Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
212 Płonka Anna Rybnik 10km- Bieg Brak NIE
213 Podbioł Artur Rybnik 10km- Bieg brak NIE
214 Podleśny Rafał Rybnik 5km- Bieg DPD Polska TAK
215 Pogocki Piotr Knurów 5km- Bieg Brak TAK
216 Pojda Grzegorz Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
217 Pojda Jakub Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
218 Polaczek Marta Dąbrowa Górnicza 5km- Nordic Walking Dąbrowa Nordic Team NIE
219 Poloczek Robert Rybnik 5km- Bieg Politechnika Śłąska Gliwice TAK
220 Popczyk Paulina Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
221 Porębski Piotr Rybnik 10km- Bieg Brak NIE
222 Procek Dominika Radlin 5km- Bieg Brak TAK
223 Przybysławski Mateusz Rybnik 5km- Bieg BUDOWLANKA TAK
224 Pudełek Katarzyna Jaworze 5km- Bieg Brak TAK
225 Purczynski Jan Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
226 Pyszny Patryk Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
227 Raczkowiak Magdalena Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
228 Rajwa Roman Jastrzębie-Zdrój/bzie 5km- Bieg KB MOSiR Jastrzębie TAK
229 Rajwa Jan JastrzĘbie-ZdrÓj 5km- Bieg Bziegacz TAK
230 Rakowski Marcin Czerwionka-Leszczyny 10km- Bieg Brak TAK
231 Rakszawa Krzysztof Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
232 Rawski Dariusz Bytków 5km- Bieg Brak TAK
233 Reclik Monika Rybnik 5km- Bieg SZ1 NIE
234 Roskosz Leszek Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
235 Roskosz Adam Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
236 Rybiński Łukasz Ruda Śląska 10km- Bieg EŁKA Team TAK
237 Ryłko Sebastian Pszów 10km- Bieg ii liceum ogólnokształcące im. j. tischnera w zespole szkół ponadgimnazjalnych TAK
238 RyŁko Patryk PszÓw 10km- Bieg Brak NIE
239 Samul Grzegorz Leszczyny 10km- Bieg Brak TAK
240 Sbeczka Rafał Tworków 10km- Bieg Easy Run Racibórz NIE
241 Serwotka Jan Wodzisła Śląski 5km- Nordic Walking Forma Wodzisław Śląski TAK
242 Serwotka Olga WodzisŁaw ŚlĄski 5km- Nordic Walking FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
243 Siwczyk Andrzej Rybnik 10km- Bieg Chemika Rybnik NIE
244 Skibiński Dawid Leszczyny 10km- Bieg Brak TAK
245 Skowrońska Hanna Szczerbice 5km- Bieg spokoRUN TAK
246 Skowrońska Natalia Mikołów 5km- Bieg Brak NIE
247 SkowroŃski Mariusz Szczerbice 10km- Bieg spokoRUN TAK
248 Skulski Sebastian Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
249 Skworc Grzegorz Siemianowice Ślaskie 10km- Bieg Team Siemion TAK
250 Słonka Piotr Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
251 Słupik Tomasz Bełk 10km- Bieg Sołectwo-Bełk TAK
252 Smiatek Kacper Rybnik 5km- Bieg BUDOWLANKA TAK
253 Smołka Julia Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
254 Smołka Sebastian Rybnik 10km- Bieg Brak NIE
255 Smrek Mateusz Rybnik 5km- Bieg I LO Rybnik TAK
256 Smyczek Bartosz Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
257 Smyczek Magdalena Bełk 5km- Bieg Zespół Szkół LO im. Wilhelma Szewczyka TAK
258 Smyczek Joanna Bełk 5km- Bieg Brak TAK
259 Smyczek Krystian Bełk 10km- Bieg Brak NIE
260 Sobierajska Renata Racibórz 10km- Bieg Eko-Okna Runners TAK
261 Sobierajski Przemek Racibórz 10km- Bieg Brak TAK
262 Sobotka Dominika Rybnik 10km- Bieg Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
263 Sokół Ania Bad Nauheim 5km- Bieg Mamacitas TAK
264 Solich Grzegorz Świerklany 10km- Bieg Brak TAK
265 Soutie Manon Rybnik 5km- Bieg ZS 1 NIE
266 Stadnicka Agata Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
267 Stolarczyk Zuzanna Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
268 Stoszko Natalia Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
269 Studnik Jarosław Ruda Śląska 10km- Bieg Brak NIE
270 Studnik Grzegorz Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
271 Studziński Tomasz Bytom 5km- Bieg Brak TAK
272 Styrc Lidia Rybni 5km- Nordic Walking Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
273 Styrc Bernard Rybnik 5km- Nordic Walking Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
274 Suchy Szymon Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
275 Suchy Szymon Rybnik 5km- Bieg I LO NIE
276 Sulkowska Julia Książenice 10km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
277 Sulkowski Arkadiusz Lesczyny 10km- Bieg Brak TAK
278 Surman Krzysztof Rybnik 10km- Bieg SBD Energrtyk Rybnik TAK
279 Surman Aleksandra Rybnik 5km- Nordic Walking Brak TAK
280 Suska Alan Rybnik 5km- Bieg NIE
281 Syty Nikola Rybnik 5km- Bieg 2 LO Rybnik NIE
282 Szafrańska Sara Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
283 Szczygielska Daria Gliwice 5km- Bieg XI LOS TAK
284 Szewczyk Weronika Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
285 Szkatuła Anna Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
286 Szuba Czesław Rybnik 10km- Bieg 1961 TAK
287 Szulik Agata Rybnik 5km- Nordic Walking Brak TAK
288 Szulik Jacek Rybnik 5km- Nordic Walking BUDOWLANKA TAK
289 Szulik Łukasz Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
290 Szumski Bartosz Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
291 Szyłak Artur Rybnik 5km- Bieg 1 LO Rybnik TAK
292 Szymik Iwona Rybnik 5km- Bieg Brak TAK
293 Szymura Adrian Rybnik 10km- Bieg ZST Rybnik TAK
294 Szymura Natalia Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
295 Szymura Łukasz Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
296 Teisseyre Jeanne Rybnik 5km- Bieg ZS 1 NIE
297 Uzdejczyk Ania Rybnik 5km- Bieg Mamacitas TAK
298 Wach Elżbieta Dąbrowa Górnicza 5km- Nordic Walking Dąbrowa Nordic Team TAK
299 Wałach Daniel Rybnik 10km- Bieg Brak TAK
300 Waśka Radosław Rybnik 5km- Bieg BUDOWLANKA TAK
301 Wanglorz Jakub Rybnik 10km- Bieg Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie TAK
302 Waszecka Magdalena Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
303 Watoła Magda Rybnik 5km- Bieg Mamacitas TAK
304 Wiercioch Damian Gliwice 10km- Bieg Brak TAK
305 Wiktor Martyna Rybnik 5km- Bieg ZS nr 5 TAK
306 WiŚniewski Ireneusz Czerwionka Leszczyny 10km- Bieg Brak TAK
307 Włodyka Aleksandra Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
308 Wojaczek Klaudia Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
309 Wojaczek Dawid Rybnik 5km- Bieg ZST Rybnik TAK
310 Wojtysiak Łukasz Rybnik 5km- Bieg Brak NIE
311 Woźniak Aleksandra Chorzów 10km- Bieg Brak NIE
312 Woźniak Jacek Żory 10km- Bieg absolwent 4 LO TAK
313 Woźniak Julia Żory 5km- Bieg I LO Powstańców Śląskich w Rybniku TAK
314 Woźnica Jakub Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
315 Wróbel Arkadiusz Rybnik 5km- Bieg Drużyna Kopernika TAK
316 Zagórska Anna Radlin 5km- Bieg Brak TAK
317 Zając Wojciech Rybnik 5km- Bieg ZS1 NIE
318 Zaremba Mateusz Gierałtowice 5km- Bieg SROGIE PULOKI TAK
319 Zawierucha Aleksander Żory 10km- Bieg Roszada Żory TAK
320 Zawiślok Michał Tworóg 10km- Bieg Niezrzeszony TAK
321 Ziarkiewicz Oktawiusz Rybnik 5km- Bieg Rybnik NIE
322 Zientek Zuzanna Rybnik 5km- Bieg II LO Rybnik TAK
323 Zimny Ireneusz Rybnk 5km- Bieg Brak TAK