Zawody

Nazwa zawodów:

III Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta

Miejsce i termin: Świerczyniec (śląskie), 2017-07-08
Organizator: OSP Świerczyniec.

Kontakt:
Krzysztof Komandera Radny Gminy Bojszowy tel. 512-298-758
mail: krzysiekkomandera@wp.pl
Mariusz Orocz Prezes OSP Świerczyniec tel.509-994-063
Damian Klimek Naczelnik OSP Świerczyniec tel.514-592-807

Opis zawodów: – 08 lipiec 2017 r. (sobota) start wspólny o godz.11:00 w Świerczyńcu,
ul. Klubowa (OSP Świerczyniec).
– Długość trasy 10 000 m,
– Bieg odbędzie sie ulicami: Klubową (start), Barwną, Krętą, Wiklinową, Korzenicką,
Cichym Kącikiem, Dąbrową, Brzozową, Trzcinową, Barwną, Klubową (meta).
– Biuro zawodów czynne będzie w godz. od 8:00 – 10:00 na placu przed
OSP Świerczyniec przy ul. Klubowej 5a.

Startować mogą osoby ,które w dniu zawodów będą mieć ukończone 16 lat !

Uwaga! Rejestracja online do 6 lipca (czwartek). W dniu zawodów możliwa rejestracja do zakończenia pracy Biura Zawodów , czyli do godziny 10:00. Po tym czasie nowe zgłoszenia nie będą przyjmowane!

Aby dokonać opłaty startowej, należy po uprzednim zarejestrowaniu się kliknąć przycisk „Opłać start” znajdujący się z prawej strony nazwiska.
Wysokość opłat w regulaminie. Start bezpłatny dla zameldowanych mieszkańców Gminy Bojszowy.

SZANOWNI PAŃSTWO
ZACHĘCAMY DO PRZEKAZANIA 1% PODATKU NA

OCHOTNICZĄ STRAŻ POŻARNĄ W ŚWIERCZYŃCU

ZACHĘĆ PRZYJACIÓŁ I NAJBLIŻSZYCH WYPEŁNIAJĄC PIT WPISZ NR KRS
0000 116 212
ORAZ CEL SZCZEGÓŁOWY

OSP ŚWIERCZYNIEC, ŚWIERCZYNIEC, UL KLUBOWA 5A, 43-220 BOJSZOWY

Z GÓRY DZIĘKUJEMY
W IMIENIU DRUHÓW I ZARZĄDU OSP ŚWIERCZYNIEC

Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Rejszel Łukasz Tychy 10 km RunTek44 TAK
2 Adler Paweł Sędziszów 10 km Brak NIE
3 Anczykowski Nikodem Tychy 10 km Team Papry 20 NIE
4 Andrzejuk Marek Tychy 10 km Brak NIE
5 Antosz Michał Bieruń 10 km TTA Bieruń NIE
6 Apostolski Wojciech Sosnowiec 10 km Brak NIE
7 B Tomasz Tychy 10 km RUNHOGS Tychy NIE
8 Baca Szymon Pszczyna 10 km Brak TAK
9 Bajorski Pawel Brzeszcze 10 km Brak TAK
10 Bakajew Grzegorz Lędziny 10 km Brak TAK
11 Banaś Marcin Orzesze 10 km run-log.com TAK
12 Banaś Mateusz Katowice 10 km Zdzieraj Kapcie TAK
13 Baranowski Adam Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
14 Baron Arkadiusz Łaziska GÓrne 10 km Brak NIE
15 Bartosik Michał Chrzanów 10 km Biegam Team TAK
16 BartuŚ Marcin Las 10 km Speed team Brzeszcze/Zadyszka Oświęcim NIE
17 Bauer Artur Bieruń 10 km RunTek44 NIE
18 BĄk Tadeusz BieruŃ 10 km SAMOTNY BIEGACZ TAK
19 Berke Krzysztof Jawiszowice 10 km Speed Team Brzeszcze NIE
20 Bielec Leszek Bojszowy 10 km Świerczyniec Running NIE
21 Bielec Alina Bojszowy 10 km Świerczyniec Running NIE
22 Bielecki Jacek Pszczyna 10 km TAK
23 Bieruński Marek Lędziny 10 km Brak NIE
24 Bocian Przemysław Tychy 10 km Brak TAK
25 Bogus Łukasz Bieruń 10 km Brak TAK
26 Bojdoł Wojciech Tychy 10 km Runhogs Tychy TAK
27 Bomba Marcin Siemianowice Śl. 10 km FCA TAK
28 Borodin Robert Tychy 10 km Brak TAK
29 BoroŃ Luiza Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
30 Boroń Tomek Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
31 Boryczka Szymon Miedzyrzecze 10 km Brak NIE
32 Boryczka Olivier Miedzyrzecze 10 km Brak NIE
33 Brodiuk Norbert Gliwice 10 km Sbrt ,Night Runners Gliwice TAK
34 Brodiuk Norbert Gliwice 10 km Sbrt ,Night Runners Gliwice TAK
35 Brożek Wojciech Tychy 10 km TEAM PAPRY 20 TAK
36 Bromboszcz Karol Katowice 10 km Truchtacz – Mysłowice TAK
37 Bryś Piotr Świerczyniec 10 km RUNHOGS Tychy NIE
38 Buchała Andrzej Lędziny 10 km Andrzej Buchała TAK
39 BukaŁa Dawid Bieruń 10 km Klub biegacza invenio TAK
40 Bulanda Andrzej Bieruń 10 km Brak TAK
41 Chełchowski Krzysztof Tychy 10 km Brak TAK
42 Chrobok Marcin OŚwiĘcim 10 km Brak TAK
43 Chrobok Tomasz Dankowice 10 km Brak NIE
44 Chrzanowska Barbara Będzin 10 km Zdzieraj kapcie www.agatsu.pl TAK
45 Chudzynski Tomasz Tychy 10 km Brak TAK
46 Codogni Tomasz Bojszowy 10 km Brak NIE
47 Cybulski Łukasz Tychy 10 km Team Papry 20 NIE
48 Cywińska Elżbieta Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running NIE
49 Cywiński Robert Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running NIE
50 Czapiewski Janusz Bieruń 10 km ojciec i syn TAK
51 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie 10 km Brak NIE
52 Czapnik Mateusz Tychy 10 km Team Papry 20 NIE
53 Czucz Michał Chrzanów 10 km Parkrun Chrzanów TAK
54 Czuwaj Sylwia Góra 10 km Brak NIE
55 Czyżewska Agnieszka Częstochowa 10 km Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu NIE
56 Czyszczoń Wojciech Bieruń 10 km Brak NIE
57 Duda Anna Tychy 10 km Brak TAK
58 Duda Jacek Katowice 10 km Brak TAK
59 Durok Wojciech Jankowice 10 km KAC RUNNERS TAK
60 Dylla Ela Mikołów 10 km UKS Trójka Mikołów TAK
61 Dzida Jakub Pszczyna 10 km 1975 TAK
62 DziewiĄtkowska Michalina Olsztyn 10 km Brak TAK
63 Faruga Angelina Ćwiklice 10 km Brak TAK
64 Fidor Michał Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
65 Fidor Marzena Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
66 Fidor Damian Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
67 Fronc Arkadiusz Kraków 10 km DBA presents TAK
68 Fuks Barbara Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
69 Fułek Ewelina Tychy 10 km Róża Wiatrów TAK
70 Gaża Krzysztof Radostowice 10 km Brak NIE
71 Gałka Maciej Żmigród 10 km Brak TAK
72 Gapiński Paweł Katowice 10 km Brak TAK
73 Garbuz Katarzyna Rajsko 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
74 Garbuz Marcin Rajsko 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
75 Garyga Łukasz Gliwice 10 km Anemicy TAK
76 Gastecki Arkadiusz Bojszowy 10 km Brak NIE
77 Gaudyn Andrzej Siemianowice Śląskie 10 km Szybcy i wściekli TAK
78 Giedwiłło Marta Tychy 10 km Brak TAK
79 Glik Dariusz Szymiszów 10 km GMINA Strzelce Opolskie TAK
80 Gładkowska Aleksandra Pszczyna 10 km Spot Pszczyna TAK
81 GŁĘbocki Grzegorz Bielsko-Biala 10 km BIEGAM SOBIE TAK
82 Głupczyk Tadeusz Warszawa 10 km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa TAK
83 GocaŁek WiesŁaw Tychy 10 km NIEZRZESZONY TAK
84 Goj Witold Katowice 10 km Brak NIE
85 Gotz Henrykk Jankowice 10 km Jankowice NIE
86 Grabala Barbara Tychy 10 km Team Papry 20 NIE
87 Grajcarek Marcin Orzesze 10 km Brak TAK
88 Gralak Adam Lędziny 10 km Brak TAK
89 Gregorczyk Marcin Mikołów 10 km bbl Mikołów TAK
90 Gryc Janusz Tychy 10 km Brak TAK
91 Gryc Magdalena Tychy 10 km Brak TAK
92 Grzyb Leszek Łąka 10 km Kac Runners NIE
93 Gwóźdź Andrzej Wola 10 km Brak TAK
94 Gwóźdź Janusz Bojszowy Nowe 10 km Brak NIE
95 Hajda Olga Bytom 10 km Brak TAK
96 Hajda Klaudiusz Bytom 10 km Brak TAK
97 Hamik Rafał Chełm Śląski 10 km Brak TAK
98 Hernas Kamil Tychy 10 km Brak TAK
99 Herok Renata Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
100 Herzyk Adam Bielsko-Biała 10 km Philips Lighting Bielsko TAK
101 Herzyk Beata Bielsko-Biała 10 km Brak TAK
102 Hipner Marcin Babice 10 km SPOT Pszczyna TAK
103 Hipner Marcin Babice 10 km SPOT Pszczyna NIE
104 Hodurek Jerzy Czechowice-Dziedzice 10 km JHS TAK
105 Horowski Tomasz Tychy 10 km Urodzeni Biegacze www.bornrunners.pl NIE
106 Hristova-Kosobudzka Daria Pszczyna 10 km SPOT PSZCZYNA TAK
107 Huchro Tomasz Mysłowice 10 km Szybcy i wściekli TAK
108 Izdebski Daniel Jastrzębie Zdrój 10 km Brak TAK
109 Jabłonka Zbigniew Szczejkowice 10 km Brak NIE
110 Jabłonka Kacper Szczejkowice 10 km Brak NIE
111 Jagła Ola Imielin 10 km TEAM PAPRY 20 NIE
112 Jalowiec Ryszard Olkusz 10 km Brak TAK
113 Jarnot Anna Mikołów 10 km *** TAK
114 Jaromin Jacek Tychy 10 km Brak TAK
115 Jarosz Marian Myslowice 10 km Truchtacz TAK
116 Jasiński Krzysztof Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running NIE
117 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe 10 km Brak NIE
118 Jaskowska Magdalena Olkusz 10 km KS Olkusz TAK
119 Jochacy Arkadiusz Bieruń 10 km Bieruń biega TAK
120 Jochacy Ewa Bieruń 10 km nordic walking TAK
121 Jodłowiec Czesław Imielin 10 km 1965 NIE
122 Jodłowiec Michał Imielin 10 km Brak NIE
123 Jodłowiec Michał Imielin 10 km Brak NIE
124 Johna Adam Tychy 10 km Brak TAK
125 Jokiel Tomasz Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running TAK
126 Jokiel Aleksandra Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running NIE
127 Juszczak Grzegorz Tychy 10 km Brak NIE
128 Kaczor Asia Tychy 10 km RUNHOGS Tychy NIE
129 Kaczor Bastek Tychy 10 km RUNHOGS Tychy NIE
130 Kałuża Arkadiusz Bierun 10 km Świerczyniec Running NIE
131 Kania Dominik Katowice 10 km Brak TAK
132 Kantorowska Anna Wola 10 km Brak TAK
133 Kapela Piotr Bojszowy Nowe 10 km Brak NIE
134 Kapela Marcin Bielsko-Biała 10 km Brak TAK
135 Karkoszka Andrzej Tychy 10 km Gimnazjum nr 8 NIE
136 Karkoszka Andrzej Tychy 10 km Gimnazjum nr 8 NIE
137 Karpuk Natalia Tychy 10 km Team Papry 20 NIE
138 Kastelik Mariusz Brzeszcze 10 km Speed Team Brzeszcze NIE
139 Katolik RafaŁ Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
140 Kawa Joanna Mysłowice 10 km ADS Masna Krytyczna NIE
141 Kawka Maciej Chorzów 10 km Eticod TAK
142 Kiełbasiński Andrzej Pszczyna 10 km Brak NIE
143 Kiepiela Dawid Jastrzębie-Zdrój 10 km Klub Biegacza Fartlek TAK
144 Klich Zbigniew Lazy 10 km KS Olkusz TAK
145 Klima Adam Tychy 10 km RUNHOGS TAK
146 Kłębek Kamil Katowice 10 km DECATHLON DĄBRÓWKA TAK
147 Kobosko Paweł Rajsko 10 km Zadyszka Oświęcim NIE
148 Kokot Tomasz Ruda Śląska 10 km Brak TAK
149 Kolacha Patryk Imielin 10 km Paneuropa TAK
150 Kolny Łukasz Tychy 10 km Brak TAK
151 Kolonko Roksana Międzyrzecze 10 km Speed team Brzeszcze NIE
152 Kościelniak Józef Łaziska Górne 10 km Brak TAK
153 KoŚcielniak Milena Mikołów 10 km Brak TAK
154 Kościelnicki Maciej Rusocice 10 km Rock Lighters Team TAK
155 Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to miasto – Czechowice-Dziedzice NIE
156 Kołodziejczyk Jarosław Częstochowa 10 km Zabiegani Częstochowa TAK
157 Kołodziejczyk Damian Dąbrowa Górnicza 10 km Brak TAK
158 Komraus Damian Pszczyna 10 km Brak TAK
159 Korbut Anna Libiąż 10 km Brak TAK
160 Korzeniowski Mateusz Bielsko Biała 10 km Brak TAK
161 Kosoń Joanna Imielin 10 km Brak TAK
162 Kostka Jacek Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running NIE
163 Kowal Wioletta Wiła Wielka 10 km Brak NIE
164 Kowal Robert Bieruń Stary 10 km Brak TAK
165 Kowalski Krzysztof Mikolów 10 km BBL Mikołów TAK
166 Kowalski Mikołaj Ornontowice 10 km Brak NIE
167 Kozik Krzysiek Wola 10 km Brak TAK
168 Kozubska-Bryś Anna Świerczyniec 10 km RUNHOGS Tychy NIE
169 Krawczyk Katarzyna Lędziny 10 km Niezrzeszony NIE
170 Kruszyński Tomasz Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
171 Krzempek Aleksander Bielsko-Biała 10 km Bieganiepo40.pl TAK
172 KsiĘŻyk Jacek MysŁowice 10 km TRUCHTACZ MYSŁOWICE NIE
173 Kubera Dawid Tychy 10 km Brak TAK
174 Kubis Witold Czarków 10 km Rodzina TAK
175 Kuczek Elżbieta Międzyrzecze 10 km Brak NIE
176 Kumor Gabriela Międzyrzecze 10 km Brak NIE
177 Kumor Marek Międzyrzecze 10 km Brak NIE
178 Kurek Jacek Tychy 10 km Świetlikowo NIE
179 Kusz Marcin Knurów 10 km Brak TAK
180 Kuwik Michał Oświęcim 10 km Brak TAK
181 Kuwik Michał Oświęcim 10 km Brak NIE
182 Kwiatkowski Rafał Chrzanów 10 km Brak TAK
183 Kyrcz Mirosław Dankowice 10 km MirasTEAM NIE
184 Lebuda Sylwia Tychy 10 km Brak TAK
185 Lebuda Grzegorz Tychy 10 km Brak TAK
186 Lebuda Grzegorz Tychy 10 km Brak NIE
187 Ledwoń Marek Bieruń 10 km Brak NIE
188 Leśniak-Kotas Agnieszka Świerczyniec 10 km Brak NIE
189 Lenart Łukasz Bieruń 10 km Brak NIE
190 Lewandowski Grzegorz Lędziny 10 km Brak TAK
191 Lewicka Elżbieta Knurów 10 km niezrzeszona TAK
192 Lis Monika Żory 10 km Brak TAK
193 Lisiak Krzysztof Wisła Wielka 10 km Brak NIE
194 Loska Beata Babice 10 km Brak NIE
195 Loska Jan Babice 10 km Brak TAK
196 Żebrakowski Artur Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
197 Żerdka Michał Bieruń 10 km Brykająca Grupa Biegowa TAK
198 Lysko Jerzy Bieruń 10 km Brak TAK
199 Ścierski Łukasz Bieruń 10 km Brak TAK
200 Śleziona Piotr Tychy 10 km Runhogs Tychy NIE
201 Ślizak Marcin Dąbrowa Górnicza 10 km Ślizak Brother’s Running Team TAK
202 Łoskot Marcin Łąka 10 km KAC RUNNERS TAK
203 Łoziński Damian Bielsko-Biała 10 km turbowymiatacz / Decathlon Bielsko-Biała TAK
204 Łukowicz Piotr Dankowice 10 km Rozbiegani Pasjonaci TAK
205 Święczyk Krzysztof Chybie-Mnich 10 km BIEGIEM PRZEZ CHYBIE NIE
206 Łyczko Janusz Bielsko-Biała 10 km biegamSobie TAK
207 Machnik Kinga Bojszowy Nowe 10 km Brak NIE
208 MachoŃ Tomasz Pszczyna 10 km Kac Runners TAK
209 Maciejewski Marek Mysłowice 10 km Truchtacz Mysłowice TAK
210 Macoń Magdalena Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
211 Madej Michał Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running TAK
212 Mai-Matacz Sabina Tychy 10 km Runhogs Tychy TAK
213 Malina Adam Bojszowy 10 km Świerczyniec Running NIE
214 Malina Michalina Bojszowy 10 km GTS Bojszowy NIE
215 Malinowska Małgorzata Gilowice 10 km Brak TAK
216 Małek Marzena Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
217 Małek Franciszek Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
218 Mardzyńska Magdalena Gilowice 10 km KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW TAK
219 Mardzyński Dariusz Gilowice 10 km OPEL ACTIVE TEAM TAK
220 Marek RafaŁ GoczaŁkowice-ZdrÓj 10 km KAC RUNNERS TAK
221 Markowski Łukasz Katowice 10 km Brak TAK
222 Maryniok Józef Międzyrzecze 10 km Brak TAK
223 Matyaszewska-Bołdys Agnieszka Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
224 Mąsior Robet Tychy 10 km Irons Tychy TAK
225 Mendyk Przemysław Bobrek 10 km NIE
226 Michalec Mateusz Chełm Śląski 10 km Brak NIE
227 Mika Krzysztof Bojszowy Nowe 10 km Zdrowy Rytm TAK
228 Mikołajski Damian Dąbrowa Górnicza 10 km Team DAMIKO/Triathlon X-Team TAK
229 Miszczak Damian Imielin 10 km Imielin-Biega NIE
230 Morawska Julia Mysłowice 10 km Brak NIE
231 Morawski Janusz Pszczyna 10 km Pszczyna biega TAK
232 Moroń Damian Bieruń Stary 10 km żadna NIE
233 Moroń Damian Bierstary 10 km żaden NIE
234 Moskwa Przemysław Tychy 10 km Brak TAK
235 Moskwa SŁawomir Jawiszowice 10 km Speed Team Brzeszcze TAK
236 Mrozik Dariusz Bojszowy 10 km Brak NIE
237 Mrozik Magdalena Bojszowy 10 km Brak NIE
238 Mucha Krzysztof Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
239 Muchowska Maria Gliwice 10 km NIEZRZESZONA TAK
240 Musioł Andrzej Tychy – Wygorzele 10 km Team Papry 20 TAK
241 Muszyńska Bożena Bieruń 10 km Brak TAK
242 Muszyński Piotr Bieruń 10 km Brak TAK
243 Niedzielczyk Jolanta Chrzanów 10 km parkrun Chrzanów TAK
244 Noga Łukasz Sosnowiec 10 km Zdzieraj Kapcie NIE
245 Nowak Piotr Bestwina 10 km Stolarius Run Team TAK
246 Nowak Ewa Mysłowice 10 km Brak TAK
247 Nowak Wojciech Gliwice 10 km Wataha Team TAK
248 Nowak Kamil Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
249 Nowakowski Adaś Tychy 10 km DlaZdrowia TAK
250 Noworyta Artur Bojszowy Nowe 10 km Świerczyniec Running NIE
251 O Stan Bielsko-Biała 10 km Amator NIE
252 Odrzywolski StanisŁaw Bielsko-Biała 10 km Amator TAK
253 Olejnik Franciszek Imielin 10 km Paneuropa TAK
254 Olma Dariusz Jawiszowice 10 km Speed Team Brzeszcze NIE
255 Opiełka Rafał Pszczyna 10 km Brak TAK
256 Opryszek Bogusław Kraków 10 km ITMBW Kraków NIE
257 Opryszek Bogusław Kraków 10 km ITMBW Kraków NIE
258 Orłoś Jerzy Oświęcim 10 km Brak TAK
259 Owczarek Tomek Sieradz 10 km Raj Sport Active NIE
260 Palej Piotr Lędziny 10 km Brak TAK
261 Palka Dawid Tychy 10 km 40 – latek / KMP Tychy TAK
262 Papla Jolanta Bielsko- Biała 10 km SPOT Pszczyna NIE
263 Paradecki Piotr Wola 10 km Brak TAK
264 Paradecki Wojciech Oświecim 10 km RUNagainstRETT TAK
265 Pasieka Robert Zabrze 10 km Brak TAK
266 Pawleta Michał Gliwice 10 km Brak TAK
267 Perz Agata Tychy 10 km Banana Team TAK
268 Petelczyc Piotr Tychy 10 km Piter Elmax TAK
269 Pichner Jacek Oświęcim 10 km Brak NIE
270 Piekarski Rafał Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
271 PiekieŁko Tomasz Brzezinka 10 km Brak TAK
272 Piekorz Tadeusz Bojszowy Nowe 10 km Brawo ja! NIE
273 Piekorz Tadeusz Bojszowy 10 km Brawo ja! NIE
274 Pietras Edyta WĘgierska GÓrka 10 km 1980 TAK
275 Pietrzyk Wojciech Kraków 10 km Lacho Team TAK
276 Pilch Marek Kraków 10 km Głos Seniora NIE
277 Pilna-Pasieka Aleksandra Zabrze 10 km Brak TAK
278 Pisarski Robert Tychy 10 km szczekociny TAK
279 Pitek Tomasz Świerczyniec 10 km Brak NIE
280 Plewa Remigiusz Gostyń 10 km Brak TAK
281 Plich Andrzej Mysłowice 10 km Mysłowicki klub biegacza No.1 TAK
282 Płaszczyca Rafał Tychy 10 km Brak TAK
283 Png Suseł Alek Mikołów 10 km Brak TAK
284 Pniok Tadeusz Jankowice 10 km Brak TAK
285 Pniok MichaŁ Jankowice 10 km Brak TAK
286 Podsadecki Witold Cięcina 10 km Brak TAK
287 Polaczek Tomasz Bojszowy 10 km TTA Bieruń NIE
288 Polak Krzysztof Ruda Śląska 10 km OPEL ACTIVE TEAM NIE
289 Połowczuk Krzysztof Czechowice-Dziedzice 10 km Brak TAK
290 Popielarczyk Marzena Tychy 10 km Banana Team TAK
291 PorĘbski Marek OŚwiĘcim 10 km 1971 NIE
292 Porczyńska Patrycja Pszczyna 10 km SPOT Pszczyna TAK
293 Potempa Joanna Zabrze 10 km Brak TAK
294 Potempa Artur Zabrze 10 km Brak TAK
295 Prokopczuk Wiktor Tychy 10 km Brak TAK
296 Przybyła Violetta Tychy 10 km Brak TAK
297 Przyłucki Grzegorz Preczów 10 km 10 STOPIEŃ ŻASILANIA TAK
298 Puchała Ewelina Katowice 10 km Da Vinci Team NIE
299 Pytka Kamila Świerczyniec 10 km Brak NIE
300 Rafalski Adam Bieruń 10 km Brak TAK
301 Reinert Aleksandra Pszczyna 10 km Brak TAK
302 Reinert Karol Pszczyna 10 km Brak NIE
303 Rencz Małgorzata Orzesze 10 km W pogoni za duchem NIE
304 Renkiel Tomasz Gliwice 10 km night runners gliwice NIE
305 Rogasch Stanisław Kraków 10 km Brak NIE
306 Rogowski Krzysztof Katowice 10 km Brak TAK
307 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe 10 km AMATOR NIE
308 Ryguła Tomasz Piasek 10 km Wild Runners Club TAK
309 Ryguła Tomasz Piasek 10 km Wild Runners Club NIE
310 Ryś Paweł Tychy 10 km Brak TAK
311 Rypuła Jacek Bojszowy 10 km Brak NIE
312 Rzepka Piotr Świętochłowice 10 km parkrun katowice TAK
313 Sagan Irena Tychy 10 km 40-latek Tychy TAK
314 Sagan Marian Tychy 10 km 40-latek Tychy TAK
315 Saganowski Marcin Tychy 10 km ADS MASNA KRYTYCZNA TAK
316 SĘpioŁ Adam Tychy 10 km TEAM PAPRY 20 NIE
317 Scialpi Andrea Castel D’Azzano – Vr 10 km Brak NIE
318 Seweryn Jacek Mysłowice 10 km Brak TAK
319 Siedlecki Łukasz Warszawa 10 km Bieganiepo40.pl TAK
320 Sienkiewicz Gabriela Wola 10 km Brak TAK
321 Sipiera Tomasz Kraków 10 km Lacho Team NIE
322 Sirko Zbigniew Gliwice 10 km Brak TAK
323 Siuda Magdalena Libiąż 10 km Parkrun Chrzanów NIE
324 SkĘczek Arkadiusz Gilowice 10 km Brak NIE
325 SkĘczek Arkadiusz Gilowice 10 km Brak TAK
326 Skibicki Krzysztof Oświęcim 10 km ZADYSZKA OŚWIĘCIM TAK
327 Skotnica Karolina Pszczyna 10 km SPOT Pszczyna TAK
328 Skrabarczyk Wiesław Wola 10 km Brak TAK
329 Skrzypczyk Marek Katowice 10 km brak NIE
330 Słomiany Łukasz Mysłowice 10 km Mysłowicki klub biegacza No.I TAK
331 Słomiany Łukasz Mysłowice 10 km Mysłowicki klub biegacza No.I NIE
332 SŁupik Tomasz Bełk 10 km Eltoms TAK
333 Sobczyk Sławomir Tychy 10 km nie zrzeszony TAK
334 Sobura Mariusz Imielin 10 km Brak TAK
335 SoŁtysik Przemek Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
336 Sosna Kazimierz Bieruń 10 km Brak TAK
337 Sosna Jerzy Bojszowy Nowe 10 km Brak NIE
338 Stachowicz Tomasz Olkusz 10 km KS Olkusz TAK
339 Staciwa Michał Katowice 10 km Truchtacz Mysłowice TAK
340 Stalmach Jacek Mysłowice 10 km Brak TAK
341 Stanicka Monika Tychy 10 km Runhogs Tychy TAK
342 Staniczek Adam Tychy 10 km FRAGLES Tychy TAK
343 Staniszewska-Colik Magdalena Tychy 10 km Pani NIE
344 Stępniewski Artur Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
345 Stojanowski Dawid Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
346 Stroiński Kamil Tychy 10 km Brak TAK
347 Strojek Piotr Zabrze 10 km Brak TAK
348 Strzelczyk Magdalena Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
349 Studnik Jarosław Ruda Śląska 10 km Brak NIE
350 StyczeŃ Justyna Zabrze 10 km Brak TAK
351 Suchecki Mariuszek ChrzanÓw 10 km PARKRUN CHRZANÓW TAK
352 Sudia Krzysztof Oświęcim 10 km Brak NIE
353 Sumera Justyna Tychy 10 km Brak NIE
354 Syrocki Arkadiusz Tychy 10 km Brak NIE
355 Szalasny Piotr Kobiór 10 km TestyOutdoorowe.pl TAK
356 Szczelina Marta Brzeszcze 10 km Speed Team Brzeszcze TAK
357 Szczypka Jacek Pszczyna 10 km SPOT Pszczyna TAK
358 Szczypka Alina Pszczyna 10 km SPOT PSzczyna TAK
359 Szendzielorz Adam Żory 10 km Brak TAK
360 Szkoda Magda Łąka 10 km Brak TAK
361 Szojda Marcin Mikolow 10 km KS Degenerat TAK
362 Szopa Beniamin Chrzanów 10 km Parkrun Chrzanów TAK
363 Szpak Andrzej Wola 10 km Brak TAK
364 Szpak Andrzej Wola 10 km Brak NIE
365 Szpak Damian Tychy 10 km Team Papry 20 NIE
366 Szpilowska Paulina Pyskowice 10 km KS Olkusz NIE
367 Szpilowska Paulina Pyskowice 10 km KS Olkusz NIE
368 Szturc Klaudia Jaworzno 10 km Brak TAK
369 Szturc Sylwester Ustroń 10 km Brak TAK
370 Szubert Mateusz Poręba Wielka 10 km TTA Bieruń NIE
371 Szudeja Natalia Tychy 10 km Brak TAK
372 Szymczak Łukasz Katowice 10 km Brak NIE
373 Szymski Marian Imielin 10 km Truchtacz-Mysłowice TAK
374 Szymura Grzegorz Leszczyny 10 km Leszczyny NIE
375 Szypuła Ewa Tychy 10 km Brak TAK
376 Tajber Sebastian Świerczyniec 10 km blight NIE
377 Tekla Krzysztof Golasowice 10 km Brak TAK
378 Test Piotr Ropczyce 10 km Brak NIE
379 Tomala Marcin Bojszowy Nowe 10 km GTS Bojszowy NIE
380 Tomaszek Dorota PorĘba 10 km 1986 NIE
381 Tomczyk Piotr CzesŁaw Piasek 10 km WILD RUNNERS CLUB TAK
382 Torba Artur Bojszowy 10 km Brak NIE
383 Torous Paweł Tychy 10 km Brak TAK
384 Treska Piotr Tychy 10 km Runhogs Tychy TAK
385 Trusiewicz MichaŁ Jastrzębie Zdrój 10 km niezrzeszony TAK
386 Tulaja Renata Pszczyna 10 km Spot Pszczyna TAK
387 Ulczok Magdalena Góra 10 km SPOT pszczyna TAK
388 Urbanek Zbyszek Pszczyna 10 km Brak TAK
389 Urbaniak Witek Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to miasto – Czechowice-Dziedzice TAK
390 Urbanowicz Michal Kraków 10 km Brak NIE
391 Uzdowski Jarosław Mikołów 10 km KS Degenerat TAK
392 Walczyńska Karolina Bielsko-Biała 10 km Brak NIE
393 Waleczek Krzysztof Łąka 10 km Brak TAK
394 Walerowicz Maciej Katowice 10 km Truchtacz Mysłowice NIE
395 Walter Łukasz Tychy 10 km Brak NIE
396 Waluś Sandra Międzybrodzie Bialskie 10 km Kategoria indywidualna TAK
397 Wasiel Monika Gliwice 10 km Brak TAK
398 Wasiołka Adam Katowice 10 km Brak TAK
399 Węgrzynek Adam Bieruń 10 km Brak NIE
400 Węgrzynowicz Klaudia Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
401 Werszowec Agata Bojszowy 10 km Brak NIE
402 Wieczorek Maciej Oświęcim 10 km Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Oświęcim NIE
403 Wiernek Tomek Katowice 10 km Endurance Team NIE
404 Wika Sebastian Tychy 10 km 40-latek Tychy / Team Papry 20 TAK
405 Wiśniewski Sebastian Sosnowiec 10 km Brak TAK
406 Winiarczyk-Jadach Beata Kraków 10 km 1978 TAK
407 Wisniowska Izabela Tychy 10 km Press-Glass biegamy i wspieramy TAK
408 Wojciechowska Maria Pszczyna 10 km Laski, wino i kasyno TAK
409 Wojciuch Andrzej Lędziny 10 km Świerczyniec Running Team TAK
410 Wojda Maksymilian Oświęcim 10 km Brak TAK
411 Wojyacha Adrian Olkusz 10 km KS Olkusz TAK
412 Wosk Mateusz Mysłowice 10 km 1987 TAK
413 Wróbel Mateusz Bojszowy 10 km GTS Bojszowy NIE
414 Wróbel Renata Bieruń 10 km Brak TAK
415 Wróbel Marek Bielsko-Biała 10 km Decathlon Bielsko-Biała TAK
416 Zasucha Grzegorz Katowice 10 km Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA TAK
417 Zawiślak Patryk Wojkowice 10 km Runners Wojkowice Team NIE
418 Zawisza Beata Świętochłowice 10 km Brak TAK
419 Zdeb Barbara Zabrze 10 km Night Runners Zabrze TAK
420 Zdeb Adam Tychy 10 km Brak TAK
421 Zdebel Dariusz Piekary Śląskie 10 km LECYMY DURŚ NIE
422 Zięba Zbigniew Tychy 10 km 1970 NIE
423 Zięba Łukasz Tychy 10 km RUNHOGS TYCHY TAK
424 Zięcina Mateusz Brzeszcze 10 km Speed Team Brzeszcze NIE
425 Zieliński Marcin Tychy 10 km Brak NIE
426 Zieliński Sebastian Zabrze 10 km Brak TAK
427 Zielinski Rafal Jastrzębie-Zdrój 10 km Kb Mosir Jastrzebie NIE
428 Zioła Sebastian Tychy 10 km Nexteer TAK
429 Złoty Tomasz Pszczyna 10 km Brak TAK
430 Zogrodnik Andrzej Lędziny 10 km PRESS GLASS BIEGAMY WSPIERAMY NIE