Zawody

Nazwa zawodów:

III Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta

Miejsce i termin: Świerczyniec (śląskie), 2017-07-08
Organizator: OSP Świerczyniec.

Kontakt:
Krzysztof Komandera Radny Gminy Bojszowy tel. 512-298-758
mail: krzysiekkomandera@wp.pl
Mariusz Orocz Prezes OSP Świerczyniec tel.509-994-063
Damian Klimek Naczelnik OSP Świerczyniec tel.514-592-807

Opis zawodów: – 08 lipiec 2017 r. (sobota) start wspólny o godz.11:00 w Świerczyńcu,
ul. Klubowa (OSP Świerczyniec).
– Długość trasy 10 000 m,
– Bieg odbędzie sie ulicami: Klubową (start), Barwną, Krętą, Wiklinową, Korzenicką,
Cichym Kącikiem, Dąbrową, Brzozową, Trzcinową, Barwną, Klubową (meta).
– Biuro zawodów czynne będzie w godz. od 8:00 – 10:00 na placu przed
OSP Świerczyniec przy ul. Klubowej 5a.

Startować mogą osoby ,które w dniu zawodów będą mieć ukończone 16 lat !

Uwaga! Rejestracja online do 6 lipca (czwartek). W dniu zawodów możliwa rejestracja do zakończenia pracy Biura Zawodów , czyli do godziny 10:00. Po tym czasie nowe zgłoszenia nie będą przyjmowane!

Aby dokonać opłaty startowej, należy po uprzednim zarejestrowaniu się kliknąć przycisk „Opłać start” znajdujący się z prawej strony nazwiska.
Wysokość opłat w regulaminie. Start bezpłatny dla zameldowanych mieszkańców Gminy Bojszowy.

SZANOWNI PAŃSTWO
ZACHĘCAMY DO PRZEKAZANIA 1% PODATKU NA

OCHOTNICZĄ STRAŻ POŻARNĄ W ŚWIERCZYŃCU

ZACHĘĆ PRZYJACIÓŁ I NAJBLIŻSZYCH WYPEŁNIAJĄC PIT WPISZ NR KRS
0000 116 212
ORAZ CEL SZCZEGÓŁOWY

OSP ŚWIERCZYNIEC, ŚWIERCZYNIEC, UL KLUBOWA 5A, 43-220 BOJSZOWY

Z GÓRY DZIĘKUJEMY
W IMIENIU DRUHÓW I ZARZĄDU OSP ŚWIERCZYNIEC

Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Rejszel Łukasz Tychy 10 km RunTek44

2 Adler Paweł Sędziszów 10 km Brak

3 Anczykowski Nikodem Tychy 10 km Team Papry 20

4 Antosz Michał Bieruń 10 km TTA Bieruń

5 Baca Szymon Pszczyna 10 km Brak TAK
6 Banaś Marcin Orzesze 10 km run-log.com TAK
7 Baranowski Adam Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
8 Baron Arkadiusz Łaziska GÓrne 10 km Brak

9 Bartosik Michał Chrzanów 10 km Biegam Team TAK
10 BartuŚ Marcin Las 10 km Speed team Brzeszcze/Zadyszka Oświęcim

11 Bauer Artur Bieruń 10 km RunTek44

12 BĄk Tadeusz BieruŃ 10 km SAMOTNY BIEGACZ TAK
13 Berke Krzysztof Jawiszowice 10 km Speed Team Brzeszcze

14 Bielec Leszek Bojszowy 10 km Świerczyniec Running

15 Bielec Alina Bojszowy 10 km Świerczyniec Running

16 Bieruński Marek Lędziny 10 km Brak

17 Bogus Łukasz Bieruń 10 km Brak TAK
18 Bojdoł Wojciech Tychy 10 km Runhogs Tychy TAK
19 Bomba Marcin Siemianowice Śl. 10 km FCA

20 Borodin Robert Tychy 10 km Brak TAK
21 Boryczka Olivier Miedzyrzecze 10 km Brak

22 Boryczka Szymon Miedzyrzecze 10 km Brak

23 Brodiuk Norbert Gliwice 10 km Sbrt ,Night Runners Gliwice TAK
24 Brodiuk Norbert Gliwice 10 km Sbrt ,Night Runners Gliwice TAK
25 Brożek Wojciech Tychy 10 km TEAM PAPRY 20 TAK
26 Bromboszcz Karol Katowice 10 km Truchtacz – Mysłowice TAK
27 Bryś Piotr Świerczyniec 10 km RUNHOGS Tychy

28 Buchała Andrzej Lędziny 10 km Andrzej Buchała TAK
29 Bulanda Andrzej Bieruń 10 km Brak TAK
30 Chrobok Tomasz Dankowice 10 km Brak

31 Chrobok Marcin OŚwiĘcim 10 km Brak TAK
32 Chrzanowska Barbara Będzin 10 km Zdzieraj kapcie www.agatsu.pl TAK
33 Chudzynski Tomasz Tychy 10 km Brak TAK
34 Codogni Tomasz Bojszowy 10 km Brak

35 Cybulski Łukasz Tychy 10 km Team Papry 20

36 Cywińska Elżbieta Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running

37 Cywiński Robert Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running

38 Czapiewski Janusz Bieruń 10 km ojciec i syn TAK
39 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie 10 km Brak

40 Czapnik Mateusz Tychy 10 km Team Papry 20

41 Czucz Michał Chrzanów 10 km Parkrun Chrzanów TAK
42 Czuwaj Sylwia Góra 10 km Brak

43 Czyszczoń Wojciech Bieruń 10 km Brak

44 Duda Anna Tychy 10 km Brak TAK
45 Durok Wojciech Jankowice 10 km KAC RUNNERS TAK
46 Dzida Jakub Pszczyna 10 km 1975 TAK
47 DziewiĄtkowska Michalina Olsztyn 10 km Brak

48 Faruga Angelina Ćwiklice 10 km Brak TAK
49 Fułek Ewelina Tychy 10 km Róża Wiatrów TAK
50 Gaża Krzysztof Radostowice 10 km Brak

51 Gałka Maciej Żmigród 10 km Brak TAK
52 Gapiński Paweł Katowice 10 km Brak TAK
53 Garbuz Katarzyna Rajsko 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
54 Garbuz Marcin Rajsko 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
55 Garyga Łukasz Gliwice 10 km Anemicy

56 Gastecki Arkadiusz Bojszowy 10 km Brak

57 Gaudyn Andrzej Siemianowice Śląskie 10 km Szybcy i wściekli TAK
58 Giedwiłło Marta Tychy 10 km Brak TAK
59 Glik Dariusz Szymiszów 10 km GMINA Strzelce Opolskie TAK
60 Gładkowska Aleksandra Pszczyna 10 km Spot Pszczyna

61 GŁĘbocki Grzegorz Bielsko-Biala 10 km BIEGAM SOBIE TAK
62 Głupczyk Tadeusz Warszawa 10 km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa TAK
63 GocaŁek WiesŁaw Tychy 10 km NIEZRZESZONY

64 Gotz Henrykk Jankowice 10 km Jankowice

65 Grabala Barbara Tychy 10 km Team Papry 20

66 Grajcarek Marcin Orzesze 10 km Brak

67 Gralak Adam Lędziny 10 km Brak TAK
68 Gregorczyk Marcin Mikołów 10 km bbl Mikołów TAK
69 Gryc Magdalena Tychy 10 km Brak TAK
70 Gryc Janusz Tychy 10 km Brak TAK
71 Grzyb Leszek Łąka 10 km Kac Runners

72 Gwóźdź Andrzej Wola 10 km Brak TAK
73 Hajda Klaudiusz Bytom 10 km Brak TAK
74 Hajda Olga Bytom 10 km Brak TAK
75 Hernas Kamil Tychy 10 km Brak TAK
76 Herok Renata Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
77 Hodurek Jerzy Czechowice-Dziedzice 10 km JHS TAK
78 Horowski Tomasz Tychy 10 km Urodzeni Biegacze www.bornrunners.pl

79 Hristova-Kosobudzka Daria Pszczyna 10 km SPOT PSZCZYNA

80 Huchro Tomasz Mysłowice 10 km Szybcy i wściekli TAK
81 Izdebski Daniel Jastrzębie Zdrój 10 km Brak TAK
82 Jabłonka Kacper Szczejkowice 10 km Brak

83 Jabłonka Zbigniew Szczejkowice 10 km Brak

84 Jagła Ola Imielin 10 km TEAM PAPRY 20 TAK
85 Jarosz Marian Myslowice 10 km Truchtacz TAK
86 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe 10 km Brak

87 Jasiński Krzysztof Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running

88 Jochacy Arkadiusz Bieruń 10 km Bieruń biega TAK
89 Jochacy Ewa Bieruń 10 km nordic walking TAK
90 Jodłowiec Michał Imielin 10 km Brak

91 Jodłowiec Czesław Imielin 10 km 1965

92 Jodłowiec Michał Imielin 10 km Brak

93 Johna Adam Tychy 10 km Brak TAK
94 Jokiel Aleksandra Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running

95 Jokiel Tomasz Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running TAK
96 Kaczor Asia Tychy 10 km RUNHOGS Tychy

97 Kaczor Bastek Tychy 10 km RUNHOGS Tychy TAK
98 Kałuża Arkadiusz Bierun 10 km Świerczyniec Running

99 Kania Dominik Katowice 10 km Brak TAK
100 Kantorowska Anna Wola 10 km Brak TAK
101 Karkoszka Andrzej Tychy 10 km Gimnazjum nr 8

102 Karkoszka Andrzej Tychy 10 km Gimnazjum nr 8

103 Katolik RafaŁ Tychy 10 km RUNHOGS Tychy

104 Kawa Joanna Mysłowice 10 km ADS Masna Krytyczna

105 Kawka Maciej Chorzów 10 km Eticod TAK
106 Kiełbasiński Andrzej Pszczyna 10 km Brak

107 Kiepiela Dawid Jastrzębie-Zdrój 10 km Klub Biegacza Fartlek TAK
108 Klima Adam Tychy 10 km RUNHOGS TAK
109 Kłębek Kamil Katowice 10 km DECATHLON DĄBRÓWKA TAK
110 Kobosko Paweł Rajsko 10 km Zadyszka Oświęcim

111 Kolacha Patryk Imielin 10 km Paneuropa

112 Kolonko Roksana Międzyrzecze 10 km Speed team Brzeszcze

113 Kościelniak Józef Łaziska Górne 10 km Brak TAK
114 KoŚcielniak Milena Mikołów 10 km Brak TAK
115 Kościelnicki Maciej Rusocice 10 km Rock Lighters Team TAK
116 Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to miasto – Czechowice-Dziedzice

117 Kołodziejczyk Jarosław Częstochowa 10 km Zabiegani Częstochowa TAK
118 Komraus Damian Pszczyna 10 km Brak TAK
119 Kostka Jacek Świerczyniec 10 km Świerczyniec Running

120 Kowal Wioletta Wiła Wielka 10 km Brak

121 Kowal Robert Bieruń Stary 10 km Brak TAK
122 Kowalski Krzysztof Mikolów 10 km BBL Mikołów TAK
123 Kozik Krzysiek Wola 10 km Brak TAK
124 Kuczek Elżbieta Międzyrzecze 10 km Brak

125 Kumor Gabriela Międzyrzecze 10 km Brak

126 Kumor Marek Międzyrzecze 10 km Brak

127 Kurek Jacek Tychy 10 km Świetlikowo

128 Kusz Marcin Knurów 10 km Brak

129 Kuwik Michał Oświęcim 10 km Brak

130 Kuwik Michał Oświęcim 10 km Brak TAK
131 Kyrcz Mirosław Dankowice 10 km MirasTEAM

132 Lebuda Sylwia Tychy 10 km Brak TAK
133 Lebuda Grzegorz Tychy 10 km Brak

134 Lebuda Grzegorz Tychy 10 km Brak TAK
135 Ledwoń Marek Bieruń 10 km Brak

136 Lewandowski Grzegorz Lędziny 10 km Brak

137 Lewicka Elżbieta Knurów 10 km niezrzeszona

138 Lis Monika Żory 10 km Brak TAK
139 Lisiak Krzysztof Wisła Wielka 10 km Brak

140 Loska Jan Babice 10 km Brak TAK
141 Loska Beata Babice 10 km Brak

142 Żebrakowski Artur Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
143 Lysko Jerzy Bieruń 10 km Brak TAK
144 Ścierski Łukasz Bieruń 10 km Brak TAK
145 Śleziona Piotr Tychy 10 km Runhogs Tychy

146 Ślizak Marcin Dąbrowa Górnicza 10 km Ślizak Brother’s Running Team TAK
147 Łoskot Marcin Łąka 10 km KAC RUNNERS TAK
148 Łoziński Damian Bielsko-Biała 10 km turbowymiatacz / Decathlon Bielsko-Biała

149 Łukowicz Piotr Dankowice 10 km Rozbiegani Pasjonaci

150 Święczyk Krzysztof Chybie-Mnich 10 km BIEGIEM PRZEZ CHYBIE

151 Łyczko Janusz Bielsko-Biała 10 km biegamSobie TAK
152 Machnik Kinga Bojszowy Nowe 10 km Brak

153 MachoŃ Tomasz Pszczyna 10 km Kac Runners TAK
154 Mai-Matacz Sabina Tychy 10 km Runhogs Tychy

155 Malina Adam Bojszowy 10 km Świerczyniec Running

156 Malina Michalina Bojszowy 10 km GTS Bojszowy

157 Malinowska Małgorzata Gilowice 10 km Brak

158 Małek Franciszek Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
159 Małek Marzena Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
160 Mardzyńska Magdalena Gilowice 10 km KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW TAK
161 Mardzyński Dariusz Gilowice 10 km OPEL ACTIVE TEAM TAK
162 Marek RafaŁ GoczaŁkowice-ZdrÓj 10 km KAC RUNNERS TAK
163 Markowski Łukasz Katowice 10 km Brak TAK
164 Maryniok Józef Międzyrzecze 10 km Brak TAK
165 Matyaszewska-Bołdys Agnieszka Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
166 Michalec Mateusz Chełm Śląski 10 km Brak

167 Mika Krzysztof Bojszowy Nowe 10 km Zdrowy Rytm TAK
168 Mikołajski Damian Dąbrowa Górnicza 10 km Team DAMIKO/Triathlon X-Team TAK
169 Morawski Janusz Pszczyna 10 km Pszczyna biega

170 Moskwa Przemysław Tychy 10 km Brak TAK
171 Moskwa SŁawomir Jawiszowice 10 km Speed Team Brzeszcze TAK
172 Mrozik Dariusz Bojszowy 10 km Brak

173 Mrozik Magdalena Bojszowy 10 km Brak

174 Muchowska Maria Gliwice 10 km NIEZRZESZONA

175 Musioł Andrzej Tychy – Wygorzele 10 km Team Papry 20 TAK
176 Muszyńska Bożena Bieruń 10 km Brak TAK
177 Muszyński Piotr Bieruń 10 km Brak TAK
178 Niedzielczyk Jolanta Chrzanów 10 km parkrun Chrzanów

179 Noga Łukasz Sosnowiec 10 km Zdzieraj Kapcie TAK
180 Nowak Wojciech Gliwice 10 km Wataha Team

181 Nowak Ewa Mysłowice 10 km Brak TAK
182 Nowak Piotr Bestwina 10 km Stolarius Run Team TAK
183 Nowakowski Adaś Tychy 10 km DlaZdrowia

184 Noworyta Artur Bojszowy Nowe 10 km Świerczyniec Running

185 O Stan Bielsko-Biała 10 km Amator

186 Odrzywolski StanisŁaw Bielsko-Biała 10 km Amator TAK
187 Olejnik Franciszek Imielin 10 km Paneuropa

188 Olma Dariusz Jawiszowice 10 km Speed Team Brzeszcze

189 Orłoś Jerzy Oświęcim 10 km Brak TAK
190 Owczarek Tomek Sieradz 10 km Raj Sport Active

191 Palej Piotr Lędziny 10 km Brak TAK
192 Papla Jolanta Bielsko- Biała 10 km SPOT Pszczyna

193 Paradecki Piotr Wola 10 km Brak TAK
194 Paradecki Wojciech Oświecim 10 km RUNagainstRETT TAK
195 Pasieka Robert Zabrze 10 km Brak TAK
196 Pawleta Michał Gliwice 10 km Brak TAK
197 Perz Agata Tychy 10 km Banana Team TAK
198 PiekieŁko Tomasz Brzezinka 10 km Brak TAK
199 Piekorz Tadeusz Bojszowy Nowe 10 km Brawo ja!

200 Pietras Edyta WĘgierska GÓrka 10 km 1980 TAK
201 Pietrzyk Wojciech Kraków 10 km Lacho Team TAK
202 Pilna-Pasieka Aleksandra Zabrze 10 km Brak TAK
203 Pisarski Robert Tychy 10 km szczekociny TAK
204 Pitek Tomasz Świerczyniec 10 km Brak

205 Plewa Remigiusz Gostyń 10 km Brak TAK
206 Płaszczyca Rafał Tychy 10 km Brak TAK
207 Png Suseł Alek Mikołów 10 km Brak TAK
208 Pniok Tadeusz Jankowice 10 km Brak TAK
209 Pniok MichaŁ Jankowice 10 km Brak TAK
210 Podsadecki Witold Cięcina 10 km Brak TAK
211 Polaczek Tomasz Bojszowy 10 km TTA Bieruń

212 Polak Krzysztof Ruda Śląska 10 km OPEL ACTIVE TEAM

213 Popielarczyk Marzena Tychy 10 km Banana Team TAK
214 PorĘbski Marek OŚwiĘcim 10 km 1971

215 Porczyńska Patrycja Pszczyna 10 km SPOT Pszczyna TAK
216 Potempa Artur Zabrze 10 km Brak TAK
217 Potempa Joanna Zabrze 10 km Brak TAK
218 Prokopczuk Wiktor Tychy 10 km Brak TAK
219 Przybyła Violetta Tychy 10 km Brak

220 Przyłucki Grzegorz Preczów 10 km 10 STOPIEŃ ŻASILANIA

221 Puchała Ewelina Katowice 10 km Da Vinci Team

222 Rafalski Adam Bieruń 10 km Brak TAK
223 Rencz Małgorzata Orzesze 10 km W pogoni za duchem

224 Renkiel Tomasz Gliwice 10 km night runners gliwice

225 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe 10 km AMATOR

226 Ryguła Tomasz Piasek 10 km Wild Runners Club

227 Ryguła Tomasz Piasek 10 km Wild Runners Club TAK
228 Ryś Paweł Tychy 10 km Brak TAK
229 Rypuła Jacek Bojszowy 10 km Brak

230 Rzepka Piotr Świętochłowice 10 km parkrun katowice TAK
231 Sagan Irena Tychy 10 km 40-latek Tychy TAK
232 Sagan Marian Tychy 10 km 40-latek Tychy TAK
233 SĘpioŁ Adam Tychy 10 km TEAM PAPRY 20

234 Scialpi Andrea Castel D’Azzano – Vr 10 km Brak

235 Seweryn Jacek Mysłowice 10 km Brak TAK
236 Sienkiewicz Gabriela Wola 10 km Brak TAK
237 Sipiera Tomasz Kraków 10 km Lacho Team

238 Sirko Zbigniew Gliwice 10 km Brak TAK
239 Siuda Magdalena Libiąż 10 km Parkrun Chrzanów TAK
240 SkĘczek Arkadiusz Gilowice 10 km Brak

241 SkĘczek Arkadiusz Gilowice 10 km Brak TAK
242 Skotnica Karolina Pszczyna 10 km SPOT Pszczyna TAK
243 Skrabarczyk Wiesław Wola 10 km Brak TAK
244 Skrzypczyk Marek Katowice 10 km brak

245 Słomiany Łukasz Mysłowice 10 km Mysłowicki klub biegacza No.I TAK
246 Słomiany Łukasz Mysłowice 10 km Mysłowicki klub biegacza No.I

247 SŁupik Tomasz Bełk 10 km Eltoms TAK
248 Sobczyk Sławomir Tychy 10 km nie zrzeszony TAK
249 SoŁtysik Przemek Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
250 Sosna Kazimierz Bieruń 10 km Brak TAK
251 Staciwa Michał Katowice 10 km Truchtacz Mysłowice TAK
252 Stalmach Jacek Mysłowice 10 km Brak TAK
253 Staniszewska-Colik Magdalena Tychy 10 km Pani

254 Stępniewski Artur Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
255 Stojanowski Dawid Tychy 10 km RUNHOGS Tychy

256 Stroiński Kamil Tychy 10 km Brak TAK
257 Strojek Piotr Zabrze 10 km Brak TAK
258 Strzelczyk Magdalena Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
259 Studnik Jarosław Ruda Śląska 10 km Brak

260 StyczeŃ Justyna Zabrze 10 km Brak TAK
261 Suchecki Mariuszek ChrzanÓw 10 km PARKRUN CHRZANÓW TAK
262 Sudia Krzysztof Oświęcim 10 km Brak

263 Sumera Justyna Tychy 10 km Brak

264 Szalasny Piotr Kobiór 10 km TestyOutdoorowe.pl TAK
265 Szczelina Marta Brzeszcze 10 km Speed Team Brzeszcze TAK
266 Szendzielorz Adam Żory 10 km Brak TAK
267 Szkoda Magda Łąka 10 km Brak TAK
268 Szojda Marcin Mikolow 10 km KS Degenerat TAK
269 Szopa Beniamin Chrzanów 10 km Parkrun Chrzanów TAK
270 Szpak Damian Tychy 10 km Team Papry 20

271 Szpak Andrzej Wola 10 km Brak TAK
272 Szpak Andrzej Wola 10 km Brak

273 Szturc Sylwester Ustroń 10 km Brak TAK
274 Szturc Klaudia Jaworzno 10 km Brak TAK
275 Szubert Mateusz Poręba Wielka 10 km TTA Bieruń TAK
276 Szymczak Łukasz Katowice 10 km Brak

277 Szymski Marian Imielin 10 km Truchtacz-Mysłowice TAK
278 Tajber Sebastian Świerczyniec 10 km blight

279 Tekla Krzysztof Golasowice 10 km Brak TAK
280 Test Piotr Ropczyce 10 km Brak

281 Tomaszek Dorota PorĘba 10 km 1986

282 Tomczyk Piotr CzesŁaw Piasek 10 km WILD RUNNERS CLUB TAK
283 Torba Artur Bojszowy 10 km Brak

284 Torous Paweł Tychy 10 km Brak TAK
285 Treska Piotr Tychy 10 km Runhogs Tychy

286 Trusiewicz MichaŁ Jastrzębie Zdrój 10 km niezrzeszony TAK
287 Tulaja Renata Pszczyna 10 km Spot Pszczyna

288 Ulczok Magdalena Góra 10 km SPOT pszczyna TAK
289 Urbanek Zbyszek Pszczyna 10 km Brak TAK
290 Urbanowicz Michal Kraków 10 km Brak

291 Uzdowski Jarosław Mikołów 10 km KS Degenerat TAK
292 Walczyńska Karolina Bielsko-Biała 10 km Brak

293 Waleczek Krzysztof Łąka 10 km Brak TAK
294 Walerowicz Maciej Katowice 10 km Truchtacz Mysłowice

295 Wasiel Monika Gliwice 10 km Brak TAK
296 Wasiołka Adam Katowice 10 km Brak TAK
297 Węgrzynek Adam Bieruń 10 km Brak

298 Węgrzynowicz Klaudia Tychy 10 km Team Papry 20 TAK
299 Wieczorek Maciej Oświęcim 10 km Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Oświęcim

300 Wiernek Tomek Katowice 10 km Endurance Team

301 Wika Sebastian Tychy 10 km 40-latek Tychy / Team Papry 20 TAK
302 Wiśniewski Sebastian Sosnowiec 10 km Brak TAK
303 Winiarczyk-Jadach Beata Kraków 10 km 1978 TAK
304 Wisniowska Izabela Tychy 10 km Press-Glass biegamy i wspieramy TAK
305 Wojciuch Andrzej Lędziny 10 km Świerczyniec Running Team

306 Wróbel Mateusz Bojszowy 10 km GTS Bojszowy

307 Wróbel Renata Bieruń 10 km Brak TAK
308 Zasucha Grzegorz Katowice 10 km Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA TAK
309 Zawiślak Patryk Wojkowice 10 km Runners Wojkowice Team

310 Zdeb Barbara Zabrze 10 km Night Runners Zabrze TAK
311 Zdebel Dariusz Piekary Śląskie 10 km LECYMY DURŚ

312 Zięba Zbigniew Tychy 10 km 1970

313 Zięcina Mateusz Brzeszcze 10 km Speed Team Brzeszcze

314 Zieliński Marcin Tychy 10 km Brak

315 Zioła Sebastian Tychy 10 km Nexteer TAK
316 Złoty Tomasz Pszczyna 10 km Brak TAK
317 Zogrodnik Andrzej Lędziny 10 km PRESS GLASS BIEGAMY WSPIERAMY