Nazwa zawodów: |
I Bieg Lubliniecki -biegi dzieciÄce |
Miejsce i termin: | Lubliniec, 2017-06-24 |
Organizator: | Klub Sportowy Mafia Team Lubliniec we wspĂłĹpracy z UrzÄ d Miejski w LubliĹcu oraz MDK w LubliĹcu Dyrektor Biegu Lublinieckiego Komitet organizacyjny |
Opis zawodów: | Informacje ogĂłlne- Biegi Dzieci i MĹodzieĹźy
1. Biegi odbÄdÄ
siÄ od godz. 9:30 24 czerwca 2017 roku w LubliĹcu (okolice Amfiteatru w Parku Miejskim w LubliĹcu). Miejsce, dystans, klasyfikacja 1. Biegi dla dzieci i mĹodzieĹźy bÄdÄ
rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych. OpĹata startowa 5zĹ KS Mafia Team Lubliniec, w tytule wpĹaty naleĹźy wpisaÄ: â BIEG LUBLINIECKI, imiÄ nazwisko, data urodzeniaâ |
Strona WWW: | http://www.mafiateam.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Augustyn Amelia | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | SP nr 3 Lubliniec | TAK |
2 | Badowiec Eliza | Tarnowskie GĂłry | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole nr 5 w Tarnowskich GĂłrach | NIE |
3 | Badowiec Martyna | Tarnowskie GĂłry | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole nr 5 w Tarnowskich GĂłrach | NIE |
4 | Barwicka Milena | OstrĂłw | II kateg. – klasy 1-3 SP | SkoĹa Kochanowice | TAK |
5 | Barwicki Adam | OstrĂłw | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole Kochanowice | TAK |
6 | Bijak Klaudiusz | Lubliniec | IV kateg. -klasy 1-3 Gimn. | ZSLubecko | TAK |
7 | Bodora Mateusz | Lubliniec | IV kateg. -klasy 1-3 Gimn. | WKB Meta Lubliniec | TAK |
8 | Brol Jakub | Lubliniec | III kateg. – klasy 4-6 SP | SP Edyty Stein kl V | TAK |
9 | Chrzanowski Wiktor | MyszkĂłw | II kateg. – klasy 1-3 SP | SzkoĹa Podstawowa nr 5 | TAK |
10 | Czaja Filip | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | SzkoĹa Podstawowa nr 1 Lubliniec | TAK |
11 | Dmochowska Emilia | RadzionkĂłw | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
12 | Dmochowska Oliwia | RadzionkĂłw | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
13 | Dryll Jakub | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | SzkoĹa Podstawowa nr.1 | TAK |
14 | Dryll Nikola | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | SzkoĹa Podstawowa nr.1 | TAK |
15 | Foks Ĺukasz | Lubecko | IV kateg. -klasy 1-3 Gimn. | LKS MECHANIK KOCHCICE | TAK |
16 | Garcorz Jakub | Dzielna | IV kateg. -klasy 1-3 Gimn. | Brak | NIE |
17 | Gawlik Julia | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | Mafia Team Lubliniec | NIE |
18 | Gawlik Hanna | Lubliniec | I kateg.- przedszkolaki | Mafia Team Lubliniec | NIE |
19 | Gawron Oliwia | Kochanowice | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
20 | Gawron Milena | Kochanowice | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
21 | GoĹşdziewska Lena | Tarnowskie GĂłry | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole nr 17 w Tarnowskich GĂłrach | TAK |
22 | GoĹşdziewski Michal | Tarnowskie GĂłry | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole nr 17 w Tarnowskich GĂłrach | TAK |
23 | Gryc Alicja | KoszÄcin | II kateg. – klasy 1-3 SP | SP KoszÄcin | NIE |
24 | Gryc Mateusz | KoszÄcin | III kateg. – klasy 4-6 SP | SP KoszÄcin | NIE |
25 | Hanszla Hanna | Kochanowice | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
26 | Jura Arkadiusz | Lubliniec | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole” Stumilowym Las” | TAK |
27 | Kaczor Piotr | SadĂłw | III kateg. – klasy 4-6 SP | ZespóŠSzkóŠim. Ĺw. Edyty Stein KSW w LubliĹcu | TAK |
28 | Kanclerz Paulina | RacibĂłrz | II kateg. – klasy 1-3 SP | KANCLERZ TEAM | TAK |
29 | Kanclerz Kamil | RacibĂłrz | I kateg.- przedszkolaki | KANCLERZ TEAM | TAK |
30 | Kinder Alicja | Kochanowice | I kateg.- przedszkolaki | przedszkole | TAK |
31 | Kluba Aleksander | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | Akademia Sportowa Lubliniec | TAK |
32 | KoĹosiĹski Arkadiusz | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | SzkoĹa Podstawowa nr 3 w LubliĹcu | TAK |
33 | Kosa Konrad | Kochanowice | I kateg.- przedszkolaki | Brak | NIE |
34 | Kosa Kajetan | Kochanowice | I kateg.- przedszkolaki | Brak | NIE |
35 | Krych Anna | Lubliniec | I kateg.- przedszkolaki | Wyspa SzkrabĂłw | NIE |
36 | Lis Kinga | Lubliniec | IV kateg. -klasy 1-3 Gimn. | WKB META LUBLINIEC | NIE |
37 | Lis Bartosz | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | WKB META LUBLINIEC | NIE |
38 | ŝóĹtaĹska Lena | Kochanowice | I kateg.- przedszkolaki | przedszkole | TAK |
39 | ŝóĹtaĹski PaweĹ | Kochanowice | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
40 | Majcher Julia | MyszkĂłw | III kateg. – klasy 4-6 SP | SzkoĹa Podstawowa nr 3 | TAK |
41 | MaĹka Grzegorz | Lubliniec | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
42 | MaroĹ Jakub | Rusinowice | I kateg.- przedszkolaki | Brak | NIE |
43 | MÄ kos Lena | Lubliniec | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
44 | Mercik Julia | Kochanowice | III kateg. – klasy 4-6 SP | SzkoĹa Kochanowice | TAK |
45 | MichaĹowska Agata | Lubliniec | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole nr 6 – Konieczynki | TAK |
46 | Milewski Dawid | Lubliniec | IV kateg. -klasy 1-3 Gimn. | Gimnazjum nr 2 | NIE |
47 | Niemczyk Mateusz | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | Calisthenics Team | TAK |
48 | Nowacka Martyna | Solarnia | II kateg. – klasy 1-3 SP | OSP SOLARNIA | NIE |
49 | Nowacki Bartosz | Solarnia | I kateg.- przedszkolaki | OSP SOLARNIA | NIE |
50 | Osadnik Antonina | LisĂłw | II kateg. – klasy 1-3 SP | ZPO LisĂłw | TAK |
51 | Osadnik Nikodem | LisĂłw | I kateg.- przedszkolaki | ZPO LisĂłw | TAK |
52 | Osadnik Kamil | Kalety | III kateg. – klasy 4-6 SP | Unia Kalety | TAK |
53 | Osadnik Vanessa | Kalety | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole Kalety | TAK |
54 | PiĹkowska Emilia | Lubliniec | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole Miejskie nr 1 w LubliĹcu | NIE |
55 | PiĹkowska Milena | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | SP nr 3 w LubliĹcu | NIE |
56 | Pskowski Maciej | Lubiniec | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole Wyspa SzkrabĂłw | TAK |
57 | Pyka Jakub | Opole | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
58 | Pytel Dominika | Ozimek | III kateg. – klasy 4-6 SP | SzkoĹa Podstawowa nr 1 w Ozimku | NIE |
59 | Pytel Daniel | Ozimek | II kateg. – klasy 1-3 SP | SzkoĹa Podstawowa nr 1 w Ozimku | NIE |
60 | Pytel Antonina | Ozimek | I kateg.- przedszkolaki | ĹťĹobek w Ozimku | NIE |
61 | Rak Zuzanna | Kamienica Polska | I kateg.- przedszkolaki | Brak | TAK |
62 | Sokhon Magdalena | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | SzkoĹa Podstawowa nr 1 L-c | TAK |
63 | Sokhon Antoni | Lubliniec | II kateg. – klasy 1-3 SP | SzkoĹa Podstawowa nr 1 L-c | TAK |
64 | Stelmaszczyk MichaĹ | CzÄstochowa | II kateg. – klasy 1-3 SP | Sp nr.50 | NIE |
65 | StruĹźyk Adam | Lubliniec | III kateg. – klasy 4-6 SP | SzkoĹa Podstawowa Nr 1 w LubliĹcu | TAK |
66 | Student Magdalena | Lubliniec | III kateg. – klasy 4-6 SP | SP3 Lubliniec | TAK |
67 | Szufla Daniel | Hanusek | I kateg.- przedszkolaki | Przedszkole Boruszowice | TAK |
68 | Szwinge Weronika | Boruszowice | II kateg. – klasy 1-3 SP | ZespóŠSzkolno-Przedszkolny w Boruszowicach | TAK |
69 | Szwinge Artur | Boruszowice | I kateg.- przedszkolaki | ZespóŠSzkolno-Przedszkolny w Boruszowicach | TAK |
70 | Weinczyk Kevin | GosĹawice | II kateg. – klasy 1-3 SP | PSP DobrodzieĹ | TAK |
71 | Wieczorek Remigiusz | Ciasna | II kateg. – klasy 1-3 SP | podstawowa | NIE |
72 | WoszczyĹski Franciszek | CzÄstochowa | I kateg.- przedszkolaki | 2014 | NIE |
73 | ZajÄ c Adam | Lubliniec | I kateg.- przedszkolaki | Niepubliczne Przedszkole JÄzykowe âWyspa SzkrabĂłwâ | TAK |
74 | ZyĹko Maksymilian | Lubliniec | III kateg. – klasy 4-6 SP | SP3 | TAK |