Zawody

Nazwa zawodów:

Family Run- Biegi dla dzieci

Miejsce i termin: Kraków, 2017-05-28
Organizator: Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy al. Powstania Warszawskiego 6
Opis zawodów: – Dzieci rocznik 2011 i młodsze „Wilczki” – dystans 300m
– Dzieci rocznik 2010 do 2008 „Antylopy” – dystans 800m
– Dzieci rocznik 2007 do 2005 „Mustangi” – dystans 1600m
– Dzieci rocznik 2004 do 2001 „Gepardy” – dystans 2400m
– bez limitu czasu
– odbiór pakietów startowych
sobota 9:00 – 15:00 KSOS al. Powstania Warszawskiego 6
niedziela 9:00 – 12:00 Błonia Krakowskie
– medal na mecie
– koszulka sportowa dla każdego dziecka
Rozmiary według wzrostu:
– 110-122 cm
– 122-128 cm
– 128-134 cm
– 134-144 cm
– 144-152 cm
– 152-160 cm
– powyżej 160 cm rozmiar S, M, L

Opłatę startową należy wpłacać dokonując przelewu na konto:

41 1020 2892 0000 5602 0591 0700
Odbiorca (organizator Family Run): Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy,
al. Powstania Warszawskiego 6, 31-549 Kraków

Tytuł przelewu: Opłata startowa Family Run, imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia
Wpłaty zaksięgowane po terminie 21.05.2017 r. nie będą uznawane.

OŚWIADCZENIE I UPOWAŻNIENIE do pobrania tutaj

ZGDODA RODZICA/OPIEKUNA do pobrania tutaj

Strona WWW: http://www.ksos.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Nikodem Mników Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 ZPSMuz Krakó∑ TAK
2 Adamski Ignacy Mników Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMuz Kraków TAK
3 Agata Macała Amelia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 ksos kurdwanów/ZSOI NR 7 KRAKÓW NIE
4 Babraj Cezary Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
5 Bakalarz Mikołaj Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
6 Balcerzak Wojciech Wysoka Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 2 im. Św Jadwigi Królowej w Kaszowie NIE
7 Bańbuła Bartosz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
8 Bańbuła Maciej Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
9 Bański Filip Dąbrowa Górnicza Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Buka Team TAK
10 Bański Kajetan Dąbrowa Górnicza Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Buka Team TAK
11 Banaś Zuzanna Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
12 Batko Kacper Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 ZPSzMuz. im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
13 Batko Hubert WĘgrzce Wielkie Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
14 Bednarczyk Mariusz Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
15 Bednarczyk Amelia Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
16 Bednarczyk Gabriel Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
17 Bednarska Jagoda Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
18 Bednarski Jagoda Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak NIE
19 Bezpalko Agata KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 ZPSMUZ TAK
20 Bezpalko Kinga KrakÓw Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 ZPSMUZ TAK
21 Bienas Emilia Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
22 Bienas Małgorzata Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
23 Biernacka Natalia Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
24 Bijak Igor Wolbrom Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SOLINKI NIE
25 Bobula Józef Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMuz im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
26 Boduch Zuzanna Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 24 Kraków TAK
27 Bogunia Weronika Wieliczka Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 UKS LIDER SIERCZA NIE
28 Bogusz Jakub Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
29 Bojkowska Marta Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 155 Kraków TAK
30 Bojkowska Olga Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze SŻ 12 TAK
31 Bojkowski Borys Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze SŻ 12 TAK
32 Bożęcki Szymon Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP. 144 TAK
33 Brynkus-Lebiecka Dobrochna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMuz Kraków NIE
34 Bujak Mateusz Siepraw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
35 Celej Mateusz Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP WIerchy TAK
36 Celej Piotr Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP Wierchy TAK
37 Cempel Rafal Krakow Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Urszulanek NIE
38 Chamera Katarzyna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Sp 107 NIE
39 Chamera Karolina Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 sp 107 NIE
40 Chechelska Kornelia Płoki Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Społeczna szkoła podstawowa w Płokach TAK
41 Chechelski Oskar Płoki Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Gimnazjum nr 1 im.Mikołaja Kopernika w Trzebini TAK
42 Chechelski-Trzeciak Bruno Płoki Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
43 Chełmiński Krystian Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMuz Kraków NIE
44 Chełmiński Dominik Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole Nr 94 Kraków NIE
45 Chimiak Szymon Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
46 Chmielewski Marcel Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła Podstawowa nr 8 ul Goszczyńskiego 44 TAK
47 Chmielewski Kalina Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Szkoła Podstawowa nr 8 ul Goszczyńskiego 44 TAK
48 Chorwat Grzegorz Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
49 Chorwat Justyna Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
50 Chorwat Piotr Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
51 Chowaniec Gabriela Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 brak TAK
52 Chrzanowski Adrian Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im.M.Karłowicza TAK
53 Chrząszcz Dominika Brzozówka Korzkiewska Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze DeTe – Desto Team NIE
54 Chrząszcz Matylda Brzozówka Korzkiewska Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 DeTe – Desto Team NIE
55 Cichoń Angelika Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMUZ im M. Karłowicza w Krakowie TAK
56 Cichy Krzysztof Chrzanów Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 parkrun Chrzanów TAK
57 Ciesielczyk Marek Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
58 Daniel Jagoda Gdów Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Gdów Proud Runners TAK
59 Dąbrowska Julia Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 ZPSzMuz. i. M. Karłowicza w Krakowie TAK
60 Dębska Zuzanna Smardzowice Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
61 Dębski Filip Smardzowice Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
62 Derela Maciej Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP NIE
63 Derela Maciej Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Szkoła Podstawowa 82 TAK
64 Doniec Amelia Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Kraków NIE
65 Doniec Filip Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Kraków NIE
66 Drabek Zuzanna KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
67 Dryja Dawid KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 szkoła podstawowa nr 27 TAK
68 Dubas Liliana Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
69 Dubas Alicja Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
70 Dubas Emil Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
71 Dubiel Mateusz Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak NIE
72 Dubiel Szymon Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
73 Duczmańska Iga Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Przedszkole 66 NIE
74 Duczmańska Ewa Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole 66 NIE
75 Duraj Milena Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 155 TAK
76 Dymek Andrzej Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
77 Dymek Elżbieta Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
78 Dziedzic Maya Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSM TAK
79 Fabisiewicz Mateusz Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
80 Fabisiewicz Łukasz Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak NIE
81 Fabisiewicz Łucja Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
82 Fabisiewicz Szczepan Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
83 FijaŁkowski Jakub Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 155 TAK
84 Flach Stanisław Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 90 TAK
85 Florek Hanna Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP155 TAK
86 Florek Zofia Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole 185 TAK
87 Fonta Leane Krakow Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Embassy international school NIE
88 Fonta Nils Krakow Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Embassy international school NIE
89 Frankland Alicja Krakow Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
90 Frankland Natalia Krakow Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
91 GaŁĘza Piotr KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
92 Gądek Alicja Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
93 Gądek Monika Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
94 Gądek Kinga Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
95 Gąsienica Piotr Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
96 Gleń Grzegorz Krakow Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 szk.podst NIE
97 Gleń Gabriela Krakow Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak NIE
98 Głąb Bartłomiej Niepołomice Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
99 Gomuła Marta Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
100 Gomuła Paweł Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
101 Gontarz Iwo Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
102 Grabowski Oliwier Krakow Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Sp.24 NIE
103 Gramont Zosia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła 41 NIE
104 Grochola Michał Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP 30 w Krakowie TAK
105 Grzesiek Natan Krakow Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Szkola im.Mieczyslawa Karlowicza Centrum E2 Kraków NIE
106 Grzywna Małgorzata Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Sp107 NIE
107 Grzywna Józef Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Sp107 NIE
108 Gzyl Tosia Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak NIE
109 Gzyl Tomek Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak NIE
110 Hajduk Maja Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP 27 TAK
111 Hajduk Mikołaj Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP27 TAK
112 Hołda Dawid Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 holdasy TAK
113 Hołda Cyprian Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 holdasy TAK
114 Hołda Emil Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 holdasy TAK
115 Horowitz Maria Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP 95 TAK
116 Horsztyńska Zofia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła Podstawowa nr 36 TAK
117 Hotloś Antonina Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SZYBKI TUPI TAK
118 Ignaciuk Anna Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
119 Jabłońska Amelia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
120 Jabłońska Amelia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
121 Jabłońska Oliwia Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
122 Jabłońska Sara Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
123 Jamborska Liliana Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
124 Jamborska Aniela Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
125 Jastrzębski Stefan Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
126 Juszczak Julia Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSM NIE
127 Kacysz Jakub Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Zpsmuz im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
128 Kaczmarczyk Zuzanna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak NIE
129 Kaczmarczyk Jacek Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
130 Kaczor Adrian Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
131 Kaleta Natan Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Akademia Fiesta NIE
132 Kaleta Natan Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Akademia Fiesta NIE
133 Kamzol Flawia Krakow Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 KS KORONA KRAKOW NIE
134 Kamzol Harold Krakow Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole 135 NIE
135 Kapka Adam Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
136 Kapka Zuzanna Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
137 Kaprzyk Maciej Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZpsMuz im.Mieczysława Karłowicza w Krakowie NIE
138 Kaptur Zosia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
139 Kaptur Łucja Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
140 Kapusta Weronika Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPS Muz im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
141 Karlowska Dorota Szyce Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
142 Karłowski Dawid Szyce Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
143 Kawulok Gabriela Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
144 Kawulok Paweł Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
145 Kądziela Julianna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 162 TAK
146 Kędzior Magdalena Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
147 Kędzior Kacper Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
148 Kędzior Krzysztof Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
149 Klamra Aleksandra Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
150 Klamra Adam Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
151 Klich Zosia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
152 Klich Szymon Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
153 Klima Emilia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
154 Klima Adam Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
155 Klimek Wojciech Prawda Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 KlimTeam NIE
156 Kłosowski Michał Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Kłoski Runners TAK
157 Kochmański Emil Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
158 Kochmański Igor Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
159 Kończyk Ewelina Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 S.P. nr 18 w Krakowie im. sw. Anny ul.Półkole TAK
160 Kołdras Robert Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
161 Kołdras Piotr Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
162 Kołdras Robert Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole Samorządowe nr 13 NIE
163 Kołodziej Katarzyna Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 ZPSM im. M. Karłowicza TAK
164 Kopeć Ada Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła podstawowa nr 34 TAK
165 Kopeć Martyna Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Przedszkole nr119 TAK
166 Kopeć Michał Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Szkoła podstawowa nr 34 TAK
167 Koszaka Antoni Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole nr.61 Kraków NIE
168 Kot Antoni Chełmek Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
169 Kozakevych Martyn Rzeszów Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
170 Kozik Wojciech KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
171 Kozioł Stanisław Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
172 Kramkowski Bartosz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
173 Królikowski Aleksander Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Krakowski Klub Karate Tradycyjnego TAK
174 Królikowski Jakub Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Krakowski Klub Karate Tradycyjnego TAK
175 Krysztofek Tymoteusz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
176 Kubat Julia Gdów Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 GDÓW PROUD RUNNERS TAK
177 Kubik Natalia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP162 TAK
178 Kubik Michał Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP162 TAK
179 Kubik Natalia Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 ZPS Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
180 Kucharzyk Hanna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
181 Kuciara Mateusz Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
182 Kulig Wiktoria Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Szkoła Podstawowa nr 1 TAK
183 Kulig Ksawery Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole Samorządowe nr 61 TAK
184 Kumala Kornelia Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole Samorządowe nr 118 TAK
185 Kunstman Amelia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP93 TAK
186 Kunstman Tymon Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
187 Kupczyk Kacper Bibice Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze —— TAK
188 Kuprianowicz Oliwier Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła Podstawowa Nr 64 TAK
189 Kurcz Maksymilian KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
190 Kurcz Jakub KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
191 Kurkiewicz Aleksandra Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 BeFit24Team TAK
192 Kwasek Helenka Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 ESKADRA KRAKÓW TAK
193 Lachowski Patryk Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Lacho Team NIE
194 Latos Dominika Olkusz Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
195 Latos Wojciech Olkusz Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
196 Lebiecka Radochna Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze …. NIE
197 Lipka Julia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
198 Lis Natalia Zarzyce Wielkie Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
199 Żak Zuzanna Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 GIMNAZJUM NR 22 NIE
200 Żak Amelka KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP NR 30 NIE
201 Łękawski Jan Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSM TAK
202 Łękawski Filip Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSM I i II ST. IM M. KARŁOWICZA TAK
203 Ślimak Bartłomiej Wieliczka Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMUZ Kraków TAK
204 Łysiak Alicja Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 31 TAK
205 Łysiak Tomasz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze SP 31 TAK
206 MacaŁa Amelia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 ZSOI NR 7 – KRAKÓW TAK
207 Machnik Jan Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 38 TAK
208 Magolan Piotr Zielonki Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Wierchy TAK
209 Magolan Marianna Zielonki Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Źródło TAK
210 Magolan Jan Zielonki Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Źródło TAK
211 Majcher Tymoteusz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
212 Majerski PaweŁ KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
213 Majerski Krzysztof KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
214 Marek Filip Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
215 Marek Paula Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
216 Marek Lena Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
217 Marek Julia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Sp 52 TAK
218 Mars Aleksandra Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
219 Mars Sebastian Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
220 Matusiak Adrian Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
221 Maurek Anna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Na sportowo wesoło i zdrowo TAK
222 Maurek Jan Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Na sportowo – wesoło i zdrowo TAK
223 Maurek Kacper Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Na sportowo -wesoło i zdrowo TAK
224 Michna Klaudia Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SMS Galicja TAK
225 Michna Aleksander Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 SP 2 TAK
226 Mielniczek Zuzanna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMuz TAK
227 Mielniczek Tomasz Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 ZPSMuz TAK
228 Mikurda Kaja KrakÓw Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 ZPSMUZ TAK
229 Mirchev Danylo Rzeszów Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
230 Mistarz Magdalena Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
231 Molik Artur Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMuz im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
232 Morawska Kamila MichaŁowice Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 ZPSMUZ IM.M.KARŁOWICZA W KRAKOWIE NIE
233 Morawska Martyna KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Nowohucki Kombinat Sportowy TAK
234 Morawska Emilia KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Nowohucki Kombinat Sportowy TAK
235 Muszynski Hubert Krakow Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Sp 64 NIE
236 Muszynski Hubert Krakow Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Sp 64 TAK
237 Myć Magdalena Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 36 im. H. Sienkiewicza TAK
238 Nalepa Julia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 107 TAK
239 Nalepa Wojciech Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 sp 107 TAK
240 Nazimek Filip Krakow Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkola Podstawowa nr. 36 NIE
241 Niziołek Łucja Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
242 Niziołek Paweł Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
243 Nosal Karolina Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
244 Nowak Maria Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSM Kraków TAK
245 Nowak Piotr Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSM Kraków TAK
246 Nowicki Kacper Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze przedszkole NIE
247 Ossowski Łukasz Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
248 Osyczka Mia KrakÓw Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie TAK
249 Osyczka Nina KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
250 Ozga Ignacy Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
251 Ozga Julia Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
252 Ozorowska Karina Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
253 Pająk Patrycja Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole nr 17 Kraków TAK
254 Pala Adam Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
255 Pala Szymon Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
256 Paluch Daniel Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Gimnazjum 47 os.Handlowe TAK
257 Paluch Igor Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Szkoła Podstawowa 91 os.Handlowe NIE
258 Paprocki Karol KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
259 Paruch Julia Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
260 Pasternak Karolina Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
261 Pasternak Kamila Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
262 Pawlik Lila Wieliczka Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Gdów Proud Runners TAK
263 Pawlik Kacper KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
264 Pawłowska Anna Dominikowice Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
265 Pawłowski Jakub Dominikowice Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ULKS Lipinki TAK
266 Pękala Milena Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
267 Pękała Miłosz Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
268 Pękała Dawid Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
269 Pietruszka Dominik Ogrodzieniec Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Biegaj Razem z Nami Ogrodzieniec TAK
270 Piller Paweł Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak NIE
271 Piskorz Makary Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole nr 15 TAK
272 Płonka Jakub Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im.Mieczysława Karłowicza w Krakowie TAK
273 Popiołek Alicja Marszowice Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Kraków TAK
274 Przypis Tymon Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza TAK
275 Pszczoliński Maksymilian Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole 148 TAK
276 Pudełko Katarzyna Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
277 Pudełko Magdalena Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Box Team TAK
278 Romanowicz Piotr Kraków – Nowa Huta Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
279 Romanowicz Anastazja Kraków – Nowa Huta Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
280 Rupa Tomasz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
281 Rupa Dawid Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
282 Rybakiewicz Dawid Knurów Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
283 Rydzy Maksymilian Krakow Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Ogolnoksztalcaca Szkoła Muzyczna I st. TAK
284 Sadowska Wiktoria Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSM im. Mieczysława Karłowicza TAK
285 Sajka Zuzanna Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła podstawowa nr. 129 NIE
286 Salwach Hubert Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Pędzące Salwachy TAK
287 Salwach Lena Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Pędzące Salwachy TAK
288 Salwach Maja Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Pędzące Salwachy TAK
289 Schneider Wiktoria Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
290 Siwek Rafał Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
291 Skalski Maksymilian Mokrzyska Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 BUDMAX NIE
292 Skoczek Jakub Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 PKS Jadwiga TAK
293 Skoczeń Zofia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
294 Skoczylas Bartosz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Wkurw_Team NIE
295 Skoczylas Tomasz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Wkurw_Team NIE
296 Skutnik Julia Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
297 Skutnik Daniel Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
298 Słuszniak Anna Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
299 Smorąg Juliusz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze NIE
300 Smyka Wiktoria Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła Podstawowa nr 86 NIE
301 Sobczyk Emilia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
302 Sobczyk Wojciech Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
303 Sokół Maja Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 brak NIE
304 Solarz Jasia Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
305 SoliŃski Filip KrakÓw Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SOLINKI NIE
306 SoliŃski Borys KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SOLINKI NIE
307 Sowa Maksymilian Michałowice Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SOWA FAMILY TAK
308 Sowa Marcel Michałowice Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze SOWA FAMILY TAK
309 Staśkiewicz Kornelia Chorzów Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
310 Starowicz Stanisław Chrzanów Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
311 Starowicz Antoni Chrzanów Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
312 Stasielak Oskar Krakow Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP nr 38 TAK
313 Stąsiek Hanna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza TAK
314 Stefaniak Borys Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
315 Stefaniak Bernard Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
316 Stefaniak Bernard Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
317 Stopa Ryszard KrakÓw Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Żłobek Samorządowy nr 18 TAK
318 Stopa Franciszek KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła Podstawowa nr 36 TAK
319 Stopa Alicja KrakÓw Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Szkoła Podstawowa nr 36 TAK
320 Swolkień Aleksander Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
321 Szafar Wiktor Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze brak TAK
322 Szafar Emilka Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 brak TAK
323 Szarek Ola Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła Podstawowa nr 153 NIE
324 Szarek Radek Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole Samorządowe Nr 137 NIE
325 Szarek Paulinka Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
326 Szastak Oliwier Proszowice Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Team Presto TAK
327 Szastak Bruno Proszowice Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Team Presto TAK
328 Szawul Szymon KrakÓw Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP 25 KRAKÓW NIE
329 Szczepański Patryk Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
330 Szczepański Kacper Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 KSOS Kurdwanów NIE
331 Szczepanik Julia Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Tuptusiowo II NIE
332 Szczepara Małgorzata Narama Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
333 Szczepara Karol Narama Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
334 Szostek Tymoteusz Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMUZ TAK
335 Sztaba Alicja Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Tynieckie Gimnazjum Społeczne TAK
336 Szumera Gabriela Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSM im. M. Karłowicza TAK
337 Szymczyk Alicja Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 TAK
338 Szymczyk Izabela Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze TAK
339 Tadajewska Laura Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 64 TAK
340 Tadajewski Jakub Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP 64 TAK
341 Tasak Aleksandra Krakow Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Hajime Kraków TAK
342 Tasak Piotr Krakow Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Hajime Kraków TAK
343 Tichoruk Alicja Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole „Rainbow” TAK
344 Tichoruk Julia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego TAK
345 Tokarski Maciej KrakÓw Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
346 Tokarski Tomasz KrakÓw Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak NIE
347 Tomach Jakub Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
348 Toporski Dawid Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 przedszkole 152 TAK
349 Trojanowska Judyta Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
350 Tylko Karolina Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 32 TAK
351 Tylko Piotr Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Ogrody Muzyki TAK
352 Tyrańska Hanna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak TAK
353 Tyrański Jan Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 ZPSMuz. im. Karłowicza TAK
354 Uramek Kajetan Krakow Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole Nr 18 TAK
355 Uramek Gustaw Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Żłobek nr 1 TAK
356 Urbański Karol Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
357 Vryoni Emilia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
358 Vryonis Andreas Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Brak NIE
359 Warchał Maciej Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
360 Warchał Franciszek Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
361 Warnecka Anita Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkol Muzycznych im.Karłowicza TAK
362 Warnecka Paulina Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Zespół Państowych Szkół Muzycznych TAK
363 Warnecka Karolina Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Szkoła Podstawowa nr41 TAK
364 Wawrzeń Lena Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
365 Wójcik Krzysztof Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
366 Węgrzyn Filip Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
367 Wąsik Maja Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 WĄSIK TRI TEAM NIE
368 Wielebska Zuzanna Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im Karłowicza TAK
369 Winkler Iwo Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Lacho Team TAK
370 Witkowska Adelajda Kraków Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
371 Witkowska Adelajda Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak NIE
372 Witkowski Jakub Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
373 Włodarski Wiktor Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 TAK
374 Włodarski Cezary Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 TAK
375 Wojtan Zuzanna Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
376 Wolny Julia Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 ZPSMim Karłowicza NIE
377 Wolska Wiktoria Wieliczka Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Gdów Proud Runners TAK
378 Wolski Filip Wieliczka Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Gdów Proud Runners TAK
379 Wróbel Jakub Śledziejowice Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 Brak TAK
380 Wróbel Mikołaj Śledziejowice Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
381 Zadęcki Tadeusz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak NIE
382 Zadęcki Igor Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Jadwiga NIE
383 Zawadzki Bartosz Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
384 Zawadzki Wojciech Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
385 Zegarmistrz Jakub Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP Krzeszowice TAK
386 Zegarmistrz Dawid Kraków Mustangi-1600m- rocznik 2005-2007 SP Krzeszowice TAK
387 Zgała-Czarnecka Zosia Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
388 Zielińska-Koschalka Maja Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Brak TAK
389 Zieliński-Koschalka Marcel Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Brak TAK
390 Zielnik Marta Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 SP 162 w Krakowie TAK
391 Zielnik Wojciech KrakÓw Gepardy-2400m-rocznik 2001-2004 SP 162 w Krakowie TAK
392 Znachowska Maria Kraków Wilczki- 300m- rocznik 2011 i młodsze Przedszkole Źrodlo TAK
393 Znachowski Stanislaw Kraków Antylopy- 800m- rocznik 2008-2010 Wierchy TAK