Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Przedszkolaka

Miejsce i termin: Głogów Młp., 2017-05-13
Organizator: Klub Sportowy „Biegunka Team” w Głogowie Małopolskim,
Miasto Głogów Małopolski,
Pływalnia „Wodnik” w Głogowie Małopolskim.

Dyrektor biegu Andrzej Zwierzchowski – tel. 502 061 478

Opis zawodów: Biegi Przedszkolaka w ramach IV Dychy Głogowskiej. Dystans około 200m.
Biegi dziecięce będą nagradzane „smakołykiem” bez względu na miejsce.
Strona WWW: http://biegunkateam.blogspot.com/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bajek Jan Głogów Małopolski Biegi dla dzieci Publiczne Przedszkole w Głogowie Młp. NIE
2 Banaś Igor Rzeszów Biegi dla dzieci BISBUD Team NIE
3 Banaś Izabela Rzeszów Biegi dla dzieci BISBUD Team NIE
4 Bijoś Konstanty Głogów Małoposki Biegi dla dzieci Brak NIE
5 Bosek Zosia Głogów Małopolski Biegi dla dzieci Brak NIE
6 Chrzęszczyk Wiktoria Nowy Borek Biegi dla dzieci Team New Borek NIE
7 Danak Filip Krasne Biegi dla dzieci Brak NIE
8 Dopart Urszulka Ustrzyki Dolne Biegi dla dzieci Przedszkole nr 2 Ustrzyki Dolne NIE
9 Dykiel Małgorzata Głogów Małopolski Biegi dla dzieci Przedszkole Parafialne NIE
10 Garlak Dawid Głogów Młp Biegi dla dzieci Brak NIE
11 Gołąbek Emilka Krzątka Biegi dla dzieci NIE
12 Gołąbek Maciek Krzątka Biegi dla dzieci Brak NIE
13 Gubernat Mieszko Rzeszów Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie NIE
14 Gubernat Matylda Rzeszów Biegi dla dzieci Kolorowe Przedszkole Rzeszów NIE
15 Jakubowska Martyna Zaczernie Biegi dla dzieci Przedszkowe w Zaczerniu NIE
16 Kaznowski Franciszek Głogów Małopolski Biegi dla dzieci Publiczne Przedszkole w Głogowie Młp. NIE
17 Kitowski Filip Zabajka Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa w Głogowie Małopolskim NIE
18 Kobylarz Brunon Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
19 Kobylarz Leon Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
20 Kopeć Dominika Rzeszów Biegi dla dzieci ZDAM NIE
21 Kozakevych Martyn Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
22 Kubas Tymek Głogów Młp Biegi dla dzieci Brak NIE
23 Kwiatkowska Aleksandra Rzeszów Biegi dla dzieci BISBUD Team NIE
24 Lalowicz Mikołaj Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
25 Lalowicz Emilia Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
26 Żabczyńska Zuzanna Nowa Dęba Biegi dla dzieci Brak NIE
27 Łagowski Adrian GlogÓw MaŁopolski Biegi dla dzieci BIEGAM BO CIOCIA BIEGA NIE
28 Maślanka Kacper Jarosław Biegi dla dzieci Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół” NIE
29 Materna Miłosz Rzeszów Biegi dla dzieci Asseco Active Team NIE
30 Nycz Aleksandra Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
31 Ogłuszka Jan Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
32 Palczak Jakub Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
33 Pasierb Oliwia Rzeszów Biegi dla dzieci Gollob Team NIE
34 Piwowar Wiktor Rzeszów Biegi dla dzieci Slodki Bobas NIE
35 Piwowar Oliwka Rzeszów Biegi dla dzieci Zaczarowana Kraina NIE
36 Puzio Kacper Głogów Malopolski Biegi dla dzieci Parafialne Przedszkole Św Józefa NIE
37 Rumianowski PiotruŚ Trzcina Biegi dla dzieci Brak NIE
38 Rybczyk Franciszek Głogów Młp. Biegi dla dzieci Brak NIE
39 Siembida Łukasz Borki Biegi dla dzieci Brak NIE
40 Szablan Natalia Jarosław Biegi dla dzieci Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
41 Tarnowska Lena Budy Głogowskie Biegi dla dzieci Brak NIE
42 Wasyliszyn Jakub Jarosław Biegi dla dzieci Jaroslawska Grupa Biegowa Sokół NIE
43 Welc Weronika Krasne Biegi dla dzieci Brak NIE
44 Wilczek Tymoteusz Rzeszów Biegi dla dzieci Brak NIE
45 Wolański Aleksandra Rzeszów Biegi dla dzieci NIE
46 Zięba Sandra Świlcza Biegi dla dzieci Brak NIE
47 Zwierzchowska Martynka Głogów Małopolski Biegi dla dzieci Przedszkole Michała Archanioła NIE