Zawody

Nazwa zawodów:

RZESZOWSKA PIĄTKA

Miejsce i termin: Rzeszów, 2017-06-11
Organizator: . Organizatorzy:
Stowarzyszenie Rzeszów Biega
3. Partnerzy:
Urząd Miasta Rzeszowa
4. Termin i miejsce:
11.06.2017r. Rzeszów
Start, meta oraz biuro zawodów: Stadion Miejski ul Hetmańska 69
Opis zawodów: Termin i miejsce:
11.06.2017r. Rzeszów
Start, meta oraz biuro zawodów: Stadion Miejski ul Hetmańska 69
5.Program zawodów:
9:30 Biegi młodzieżowe dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
11:30 Dekoracja Biegów młodzieżowych.
12:00 Bieg główny na dystansie 5000 m.
12:45 Dekoracja Biegu głównego

Aby dokonac opłaty startowej kliknij przycisk „opłać start” znajdujący się z prawej strony nazwiska.

Strona WWW: http://www.runrzeszow.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne K30 (30-39lat) Brak TAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl M20 (20-29lat) Brak TAK
3 Antoszkiewicz Mieczysław Rzeszów M60+ Brak TAK
4 Ćwik Hubert Zamość M40 (40-49lat) Agros Zamość TAK
5 Ćwik Janusz Mielec K60+ Wiatr We WŁOSACH TAK
6 Ćwirlej Andrzej Rzeszów M40 (40-49lat) Coach TAK
7 Bać Elżbieta Niechobrz K40 (40-49lat) SPAR TAK
8 Bajek Marcin Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
9 Bajrasz Klaudia Rzeszów K20 (20-29lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
10 Bal Dawid Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
11 Bałchan Krzysztof Czudec M20 (20-29lat) CPR Rzeszów TAK
12 Banaś Lukasz Rzeszów M30 (30-39lat) BUSBUD TEAM TAK
13 Banas Jan Rzeszów M60+ bisbud tim TAK
14 Banasiewicz Jarosław Nowy Sącz M20 (20-29lat) Brak TAK
15 Barański Tomasz Złotniki M20 (20-29lat) Brak TAK
16 Barański Szymon Brzozów M30 (30-39lat) Brak TAK
17 Baran Łukasz Rzeszów M40 (40-49lat) MelexSportTeam TAK
18 Barczak Monika Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
19 Bardo Dariusz Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
20 Barsosio Stellah Jepngetich Eldoret K20 (20-29lat) Benedek-Team NIE
21 Bator Anna Gwoźnica Górna K30 (30-39lat) Brak TAK
22 Bator-Kopecka Magdalena Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
23 Bednarz Karol Trzciana M40 (40-49lat) Brak TAK
24 Bembenik Marcin Husów M20 (20-29lat) OSP Husów TAK
25 Betlej Kamil Rzeszów M20 (20-29lat) TEAM #23 TAK
26 Białek Jacek Głogów Małopolski M40 (40-49lat) Old-Fashion Man 75 TAK
27 Białowąs Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Stajnia Balona/Pizzeria Torro TAK
28 Bielak Aneta Rzeszów K30 (30-39lat) Brak NIE
29 Bielec Miroslaw Rzeszów M30 (30-39lat) SOFTSYSTEM TAK
30 Bielecki Dawid Brzoza Królewska M20 (20-29lat) brak NIE
31 Bielenda Łukasz Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
32 Bielenda Dariusz Bratkowice M20 (20-29lat) Brak NIE
33 Bik Szymon Mielec M20 (20-29lat) Brak TAK
34 Binko Łukasz Nienadowa M20 (20-29lat) Brak TAK
35 Blok Magdalena Jarosław K30 (30-39lat) Brak TAK
36 Błoński Łukasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
37 Bocek-Telka Aldona Grodzisko Dolne K50 (50-59lat) Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
38 Bocheński Stanisław Rzeszów M50 (50-59lat) Brak NIE
39 Bojan Gabriela Jasło K20 (20-29lat) Malinowynos NIE
40 Bojda Łukasz Boguchwała M40 (40-49lat) Zapiekanka TAK
41 Bołba Robert Rzeszów K40 (40-49lat) Brak NIE
42 Borkowski Michał Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
43 Borowiec Jaromir Rzeszów M40 (40-49lat) KM PSP RZESZÓW NIE
44 Borys Andrzej Łazy M30 (30-39lat) Brak TAK
45 Bosak Maria Jasło K30 (30-39lat) G.B.U.R. TAK
46 Broda Łukasz Rzeszów M20 (20-29lat) Pięke i Brodacze NIE
47 Bronhard Rafał Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
48 Bryk Rafał Jasionka M30 (30-39lat) Brak TAK
49 Bubicz Michał Rzeszów M16 (16-19lat) Brak TAK
50 Bubicz Artur Rzeszów K40 (40-49lat) Brak TAK
51 Budyka Sabina Rzeszow K20 (20-29lat) Brak NIE
52 Budyński Sebastian Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
53 Bujak Dominika Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
54 Bujak Andrzej Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
55 Buk Kamil Rzeszów K20 (20-29lat) BorgWarner TAK
56 Bułdak Andrzej Rzeszów M40 (40-49lat) polmot rzeszów TAK
57 Burczyk Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
58 Burdaś Klaudia Bratkowice K16 (16-19lat) Brak TAK
59 Buryło Mateusz Jodłówka M20 (20-29lat) Perfect Runner Team TAK
60 Buryło Anna Wolica M30 (30-39lat) Brak NIE
61 Buryło Kacper Wolica M16 (16-19lat) Szkoła podstawowa w Oatrowie NIE
62 Burza Bartosz Rzeszów M20 (20-29lat) Deloitte Adventure Team TAK
63 Buszta Patryk Rakszawa M20 (20-29lat) harpaganrun TAK
64 Butryn Monika Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
65 Butryn Witold Rzeszów M50 (50-59lat) team koral TAK
66 Byś Magdalena Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
67 Bzdziuch Sławomir Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
68 Chamera Krzysztof Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
69 ChiŁŁa Piotr Rzeszów M40 (40-49lat) 21BSP NIE
70 Chmaj Piotr Łańcut M20 (20-29lat) Łańcut TAK
71 Chmiel Michał Rzeszów M30 (30-39lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
72 Chmielowska-Zięba Iwona Rzeszów K30 (30-39lat) Biegam Bo Lubie TAK
73 Chmielowska-Zięba Iwona Rzeszów K30 (30-39lat) Brak NIE
74 Chmura Mateusz Przecław M20 (20-29lat) Brak TAK
75 Chmura Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) MTU AERO ENGINES NIE
76 Chorzępa Łukasz Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
77 Chruścicki Przemysław Rzeszów M30 (30-39lat) Beyond the Atmosphere TAK
78 Chudzik Karol Jarosław M20 (20-29lat) Dietofitkonie TAK
79 Ciećko Magdalena Przemyśl K40 (40-49lat) Zatkało Kakało TAK
80 Cieśla Krzysztof Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
81 Cieślak Stanisław Dębica M50 (50-59lat) Eagle NIE
82 Ciołek Mariusz Rzeszów M40 (40-49lat) UBMC NIE
83 Ciosmak Andrzej Bratkowice M40 (40-49lat) PZU Sport Team TAK
84 Cisek Andrzej Rzeszów M40 (40-49lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
85 Cudo Katarzyna Kolbuszowa Górna K16 (16-19lat) Brak TAK
86 Cygan Magda Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
87 Cyma Michał Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
88 Cyrek Jarosław Rzeszów M30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
89 Cyrek Grzegorz Rzeszów M30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
90 Czachor Andrzej Nosówka M30 (30-39lat) Turlam Się Do Mety TAK
91 Czarnik Maciej Czudec M30 (30-39lat) Brak TAK
92 Czekirda Paweł Leżajsk M40 (40-49lat) Pawcius Team TAK
93 Czyżewski Jakub Brzozów M30 (30-39lat) Brak TAK
94 Czyrek Michał Łąka M30 (30-39lat) KM PSP Rzeszów NIE
95 Daniel MaŁgorzata RzeszÓw M30 (30-39lat) Brak TAK
96 Daniel Joanna Rzeszów K20 (20-29lat) Dietofitkonie TAK
97 Dąbrowski Tomasz Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
98 Dejnaka Mariola Rzeszów K30 (30-39lat) PGR Paszczyńska Grupa Ruchowa TAK
99 Dmitrowska Iwona LeŻajsk K40 (40-49lat) Brak TAK
100 Dmitrowski Grzegorz LeŻajsk M40 (40-49lat) SPARTA LEŻAJSK TAK
101 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw K50 (50-59lat) BT WAGABUNDA TAK
102 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw M50 (50-59lat) BT WAGABUNDA TAK
103 Domin Angelika Przemyśl M20 (20-29lat) Brak TAK
104 Domin Danuta Dubiecko M30 (30-39lat) Brak TAK
105 DrĄg PaweŁ RzeszÓw M30 (30-39lat) Brak NIE
106 Drewa JarosŁaw Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
107 Dubiel Witold Głuchów M30 (30-39lat) ŁTC Łańcut NIE
108 Duduś Maciej Dąbrowa M20 (20-29lat) Brak TAK
109 Dudziński Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
110 Dul Magdalena Raniżów K16 (16-19lat) Brak TAK
111 Dulęba Tomasz Rzeszów M40 (40-49lat) Brak NIE
112 Dulęba Tomasz Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
113 Duplaga Łukasz Domaradz M20 (20-29lat) G2A Active Team NIE
114 Duszkiewicz Agnieszka Chrząstów M20 (20-29lat) Brak TAK
115 Dworak Anita Głogów Małopolski M30 (30-39lat) Brak TAK
116 Dybowski Dariusz Lancut M30 (30-39lat) MTU Aero Engines TAK
117 Dziama Agnieszka Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
118 Dziągwa Łukasz Mikołaj Rzeszów M40 (40-49lat) „URZĄD MIASTA RZESZOWA” TAK
119 Dziedzic Witold Rzeszów M40 (40-49lat) SPAR TAK
120 Dziedzic Aldona Trzciana K40 (40-49lat) SPAR TAK
121 Dziedzic Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
122 Dzierżak Edward Cierpisz M50 (50-59lat) Brak TAK
123 Dzierżak Arkadiusz GŁogÓw MaŁopolski M40 (40-49lat) Brak TAK
124 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski K40 (40-49lat) Brak TAK
125 Ferenc Beata Lubaczów M40 (40-49lat) Biegomania Lubaczów NIE
126 Feret Adrian Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
127 Fijołek Konrad Rzeszów M40 (40-49lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
128 Filc Łukasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
129 Filipiński Bartosz Łańcut M30 (30-39lat) Brak TAK
130 Fior Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Fteam NIE
131 Flejszar Mariusz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
132 Fleszar Andrzej Duńkowice M30 (30-39lat) WŻw Rzeszów TAK
133 Florek Wojtek Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
134 Frankiewicz Sabina JarosŁaw K30 (30-39lat) Brak TAK
135 Furtek Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
136 Fus-Zięba Eliza Rzeszów K40 (40-49lat) Brak NIE
137 Gałka Wiesław Rzeszów M30 (30-39lat) MTU Aero Engines TAK
138 Gap Beata Nowa Sarzyna K30 (30-39lat) nowosarzynskagrupabiegowa TAK
139 Gargaś Adrian Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
140 Gargała Rafał Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
141 Garlak Jacek Głogów Mlp. M50 (50-59lat) Brak TAK
142 Gawroński Maciej Rzeszów K40 (40-49lat) Brak NIE
143 Gawroński Maciej Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
144 Gębuś Grzegorz Milcza M30 (30-39lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
145 Gierula Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
146 Głowacz Radosław Rzeszów M30 (30-39lat) RZESZÓW BIEGA NIE
147 Gniewek Piotr Rzeszów M50 (50-59lat) Brak TAK
148 GoleŚ Grzegorz Giedlarowa M30 (30-39lat) Brak TAK
149 Goździuk Tomasz Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
150 GomÓŁka Beata Godowa K20 (20-29lat) Brak TAK
151 Gondela Agata Jedlicze M20 (20-29lat) brak NIE
152 Gondela Agata Jedlicze M20 (20-29lat) brak NIE
153 Gorczyca Karolina Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
154 Gorońska Diana Rzeszów K20 (20-29lat) Deloitte Adventure Team NIE
155 Grabiec Witold Rzeszów M50 (50-59lat) Born1961 TAK
156 Grabowska Aleksandra Rzeszów K16 (16-19lat) Husaria Race Team NIE
157 Grabowska Aleksandra Rzeszów K16 (16-19lat) Husaria Race Team NIE
158 Grabska Renata Rzeszów K60+ Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój TAK
159 Gromek – Sarna Justyna Rzeszów M40 (40-49lat) SWIM TRI Rzeszów NIE
160 Groszek Dawid Hyżne M16 (16-19lat) ZKN Sokół Zagórz TAK
161 Grygiel Mateusz Ruda Śląska M20 (20-29lat) POLITECHNIKA RZESZOWSKA TAK
162 Grzesik Lukas Rzeszów M40 (40-49lat) RUNTEAM WWW.SEONET-POLSKA.PL TAK
163 Gubernat Bartosz Rzeszów M30 (30-39lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
164 Gut Marcin Łaąńcut M30 (30-39lat) SAFRAN TAK
165 Gwiżdż Grzegorz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
166 Habrat Dawid Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
167 Habrat Dawid Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
168 Hadam Ewa Dynów M50 (50-59lat) Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
169 Harla Jerzy Rzeszów M20 (20-29lat) G2A ACTIVE TEAM TAK
170 Harmak Barbara Przemyśl K30 (30-39lat) Brak NIE
171 Harmata Magdalena Rzeszów M30 (30-39lat) FRIZZ TAK
172 Hawro Kinga Kraczkowa M20 (20-29lat) Brak NIE
173 Hulbój Jan Rzeszów K40 (40-49lat) trzynastka TAK
174 Hunia Karolina Zagórz K30 (30-39lat) Brak TAK
175 Iatsunda Orysia Rzeszów K20 (20-29lat) G2A Active Team TAK
176 Indyk Kamil Miłocin M20 (20-29lat) Niezrzeszony drób 🙂 TAK
177 Iskra Kamil Rzeszów M20 (20-29lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
178 Iskrzycka Magdalena Rzeszów K30 (30-39lat) aSPAwen TAK
179 Jacek SŁawomir SokoŁÓw MŁp M20 (20-29lat) EVITKA TEAM TAK
180 Jacek Leszek Rzeszów M50 (50-59lat) Brak TAK
181 Jachimowski Bartłomiej Siedliska M20 (20-29lat) Brak TAK
182 Jakubowski Andrzej Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
183 Jakubowski Robert Zaczernie M40 (40-49lat) Politechnika Rzeszowska TAK
184 Jaśtal Piotr Kielce M20 (20-29lat) AZS UJK Kielce / LKB RUDNIK TAK
185 Jamróz Robert Jarosław M40 (40-49lat) Brak TAK
186 Jamróz Agnieszka Jarosław K30 (30-39lat) Brak TAK
187 Janczyk Joanna Gorzyce K20 (20-29lat) Brak NIE
188 Janik Paweł Chorkówka M30 (30-39lat) Brak TAK
189 Janowska Agata Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
190 Janowska Agata Rzeszów K30 (30-39lat) Brak NIE
191 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie M20 (20-29lat) Brak NIE
192 Jarosz Janusz Rzeszów M40 (40-49lat) Yarosh Team TAK
193 Jarosz Piotr Łańcut M40 (40-49lat) PKO Bank Polski NIE
194 Jasiński Dominik Przemyśl M20 (20-29lat) Brak NIE
195 Jaworski Roman Rzeszów M40 (40-49lat) SoftSystem TAK
196 Jedynak Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
197 Jedynak Marta Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
198 Juras Wojciech Węgrzce Wielkie M20 (20-29lat) Brak TAK
199 Jurczak Roman Rzeszów M50 (50-59lat) Brak TAK
200 Kaczyńska Alicja Rzeszów K30 (30-39lat) Perfect Runner Team NIE
201 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl M40 (40-49lat) www.PRZEMYSLnePODROZE.pl NIE
202 Kalinowska-Bąk Ewa Jarosław K40 (40-49lat) Brak TAK
203 Kapłon Krzysztof Sokołów Małopolski M40 (40-49lat) TG SOKÓŁ ZAKOPANE TAK
204 Karamanis Bożena Raniżów K20 (20-29lat) Pseudo-runners TAK
205 Karamanis-Pietras Anna Rudna Wielka K30 (30-39lat) Pseudo-runners NIE
206 Karasiński Ireneusz Nosówka M30 (30-39lat) Brak TAK
207 Karnasiewicz Dawid Czudec M20 (20-29lat) Brak TAK
208 Kasica Paweł Wola Raniżowska M20 (20-29lat) Brak NIE
209 Kasperski Tomasz Przeworsk M30 (30-39lat) Brak TAK
210 Kawa Tomasz Rzeszow M30 (30-39lat) Brak TAK
211 Kawa Monika RzeszÓw K30 (30-39lat) V LO RZESZÓW TAK
212 Kawalec Jacek Rzeszów M40 (40-49lat) TEAM IWO / SAFRAN TSP TAK
213 Kawalec Grzegorz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
214 Kędra Piotr Brzozów M20 (20-29lat) Brzozowski Klub Biegacza TAK
215 Kędra Agnieszka Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
216 Kędzierska Katarzyna Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
217 Kędzierski Radosław Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
218 Kędzior Michał Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
219 Kąkol Agnieszka Rzeszów K20 (20-29lat) brak TAK
220 Kempa Iwona Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
221 Kempa Sebastian Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
222 Kicińska Dorota Przemyśl K40 (40-49lat) Brak TAK
223 Kida Paweł Łowisko M20 (20-29lat) Brak TAK
224 Kiebała Maciej Rzeszów M40 (40-49lat) SOFTSYSTEM TAK
225 Kielar Katarzyna Zmiennica K20 (20-29lat) Brak TAK
226 Kieś Damian Rzeszów M30 (30-39lat) Prywatnie NIE
227 Kieś Damian Rzeszów M30 (30-39lat) Prywatnie NIE
228 Kin Rafał Odrzykoń M30 (30-39lat) AZS PWSZ KROSNO NIE
229 Kisiel Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
230 Kisiel Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
231 Kiszka Karolina Bratkowice K20 (20-29lat) Brak TAK
232 Kitowska Anna Zabajka K40 (40-49lat) Brak TAK
233 Klęsk Justyna Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
234 Kłosowicz Dominik Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
235 Kmieć Dominika Łężyny M20 (20-29lat) Brak TAK
236 Kmiecik Paweł Jarosław M20 (20-29lat) Brak NIE
237 Kobiałka Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
238 Kobiałka Alicja Malawa M20 (20-29lat) SP25 TAK
239 Kobylarz Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Stajnia Balona / Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
240 Kobylarz Marcin Przędzel M20 (20-29lat) Brak TAK
241 Kochman Grzegorz Łańcut M40 (40-49lat) SoftSystem TAK
242 Kocur Mateusz Rzeszów M20 (20-29lat) Iskra TAK
243 Kolber Natalia Rzeszów K30 (30-39lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
244 Kościelny Aleksander Rzeszów M40 (40-49lat) MTU AERO ENGINES TAK
245 Kołodziej Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
246 Kołodziej Karolina Chałupki K20 (20-29lat) Brak TAK
247 Kołodziej Łukasz Jasło M20 (20-29lat) jasło TAK
248 Konopka Leszek Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
249 Konwent Magdalena Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
250 Kopeć Krzysztof Rzeszów K30 (30-39lat) ZDAM NIE
251 KopeĆ Beata GŁogÓw MaŁopolski K20 (20-29lat) TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI NIE
252 Kopeć-Kontek Monika Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
253 Kopecki Andrzej Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
254 Korab Tomasz Rzeszow M30 (30-39lat) Brak TAK
255 Koszyk Grzegorz Rzeszów M30 (30-39lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
256 Kotulska Katarzyna Kuryłówka K30 (30-39lat) Brak TAK
257 Kowalczyk- Bandulet Ewelina Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
258 Kowalski Jakub Jarosław M20 (20-29lat) Brak TAK
259 Kozakevych Oleg Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
260 Kozik Paweł KraŚnik M30 (30-39lat) WŻW Rzeszów NIE
261 Krasula Pavel Zdiar M50 (50-59lat) TJ Wysokie Tatry TAK
262 Kraus Krzysztof Czarna M30 (30-39lat) TURLAM SIĘ DO METY TAK
263 Krawiec Edyta Błędowa Tyczyńska K20 (20-29lat) Brak TAK
264 Krawiec Edyta Błędowa Tyczyńska K20 (20-29lat) Brak NIE
265 Król Damian Rzeszów K30 (30-39lat) Turlam Się Do Mety TAK
266 Król Krzysztof Jarosław M20 (20-29lat) Brak NIE
267 Król Mateusz Kowalowa M20 (20-29lat) Brak TAK
268 Król Krzysztof Jarosław M20 (20-29lat) Brak NIE
269 Królikowska Karolina Dębica K20 (20-29lat) Dębickie Gepardy TAK
270 Krudysz Krzysztof Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
271 Krupa Sebastian Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
272 Krzyśko Marcin Nowa Wieś 113a M20 (20-29lat) Brak TAK
273 Kuc Marek Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
274 Kudła Krzysztof Zarzecze M30 (30-39lat) Brak TAK
275 Kulasa Andrzej Boguchwała M50 (50-59lat) Brak TAK
276 Kulka Piot Rzeszó M30 (30-39lat) TEam NIE
277 Kuśper Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
278 Kuna Łukasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
279 Kundzierewicz-Szot Barbara Brzozów K20 (20-29lat) Brak NIE
280 Kupiec Bogdan Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
281 Kurzydło Krystian Markowce M16 (16-19lat) TG Sokół Sanok TAK
282 Kustra Piotr Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
283 Kwiatek Łukasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
284 Kwiatkowski Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) BisBud Team TAK
285 Kyć Paulina Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
286 Lęcznar Wacław Husów M40 (40-49lat) Brak TAK
287 Lech Paweł Rzeszów M40 (40-49lat) SOFTSYSTEM TAK
288 Lech Grzegorz Trzciana M40 (40-49lat) Brak TAK
289 Ledźwoń Aldona Rzeszów K30 (30-39lat) KOLIBERKI TAK
290 Ledźwoń Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) KOLIBERKI TAK
291 Leśko Konrad Palikówka M20 (20-29lat) Brak TAK
292 Leśko Marcin Palikówka M20 (20-29lat) Brak TAK
293 Leśko Paweł Kielanówka K30 (30-39lat) Brak TAK
294 Lenik Krzysztof Kraków M40 (40-49lat) Spar TAK
295 Lepianka Artur Medynia Głogowska M40 (40-49lat) Brak TAK
296 Lesko Sebastian Błażowa Dolna M40 (40-49lat) Pratt&Whitney TAK
297 Leszczak Andrzej Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
298 Leszczak Adrian Rzeszów M16 (16-19lat) Brak TAK
299 Lewandowska Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
300 Lewandowski Paweł Czarna M30 (30-39lat) Brak TAK
301 Lis Marcin Będziemyśl M30 (30-39lat) Brak NIE
302 Lis Maria Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
303 Litvinov Dmytro Rzeszow M20 (20-29lat) Brak TAK
304 Żaczek Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) Komenda Miejska Policji w Rzeszowie NIE
305 Żelazko Kamil Rzeszów M20 (20-29lat) DRB TAK
306 Żelazny Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
307 Żołnierczyk Mirosław Hyżne M30 (30-39lat) Brak NIE
308 Żołnierczyk Piotr Hyżne M30 (30-39lat) Brak TAK
309 Żołnierczyk Anna Hyżne K30 (30-39lat) Brak TAK
310 Żołnierczyk Mirosław Hyżne M30 (30-39lat) PKO Bank Polski TAK
311 Żorniak Magdalena Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
312 Żurawski Rafał Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
313 Żurek Dominika Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
314 Lutecki Mateusz Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
315 Łakomski Andrzej Rzeszów M30 (30-39lat) Biegam Bo Muszę TAK
316 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola M50 (50-59lat) Brak TAK
317 Łącki Mateusz Brzostek M30 (30-39lat) MTB DĘBICA NIE
318 Ślęczka Małgorzata Rzeszów K30 (30-39lat) DEMI Gabinet Kosmetyczny NIE
319 Ślęczka Damian Rzeszów M30 (30-39lat) DIT PRO NIE
320 Śliż Jan Trzeboś K60+ Brak TAK
321 Ślusarczyk Dorota Rzeszów K30 (30-39lat) brak NIE
322 Łoza Artur Głogów Małopolski K50 (50-59lat) Brak TAK
323 Łukasiewicz Tomasz Rzeszow K30 (30-39lat) Brak TAK
324 Łuszczewski Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
325 Świętoń Małgorzata Glinik K20 (20-29lat) Brak NIE
326 Świętoń Małgorzata Glinik K20 (20-29lat) Brak TAK
327 Świder Łukasz Kielanówka M30 (30-39lat) Brak TAK
328 Łyżnicki Zygmunt Mszana Dolna M60+ MARKAM MOK Mszana Dolna TAK
329 Łysiak Anna Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
330 Machaj Tomasz Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
331 Machowska-Kisiel Aleksandra Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
332 Machowski Krzysztof Rzeszów M40 (40-49lat) Pratt & Whitney Rzeszów TAK
333 Majda Marcin Dubiecko M40 (40-49lat) ZNP Dubiecko NIE
334 Majdan Grzegorz Nowe Sioło M20 (20-29lat) DKSA TAK
335 Majder Pawel Rzeszów M30 (30-39lat) Pratt&Whitney TAK
336 Majnusz Michał Rzeszów M30 (30-39lat) PLM TAK
337 Makuch Justyna Bukowina K20 (20-29lat) Brak NIE
338 Malecka-Leń Patrycja Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
339 Malewski Zygmunt Bochnia M60+ 🙂 NIE
340 Mamczur Piotr Rzeszów K30 (30-39lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
341 Marczak Piotr Strzyżów M30 (30-39lat) Pratt&Whitney Rzeszów TAK
342 Marszałek Ewa Rzeszów K40 (40-49lat) Śnieżne Trasy Banica TAK
343 Marut Mariusz Kolbuszowa M20 (20-29lat) Brak NIE
344 Matebo Ruth Chemisto Eldoret K20 (20-29lat) Benedek-Team NIE
345 Materna Dawid Rzeszów M30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
346 Materna Monika Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
347 Materna Jerzy Rzeszów K60+ Brak TAK
348 Materna Roman Rzeszów M50 (50-59lat) SPAR Polska TAK
349 Materna Sebastian Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
350 Materna Wojciech Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
351 Maternia Karolina Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
352 Matheka Benard Muinde Eldoret M20 (20-29lat) Benedek-Team NIE
353 Matyjaszczyk Bartłomiej Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
354 Matyjewicz Adam Pilzno M40 (40-49lat) Eagle NIE
355 Matyjewicz Ewelina Pilzno K30 (30-39lat) Eagle NIE
356 Mazur Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
357 Mazur Agnieszka Rzeszów K40 (40-49lat) Brak TAK
358 Mazur Ireneusz Jasło M20 (20-29lat) Brak TAK
359 Międlar Jan Kraczkowa M60+ Brak NIE
360 Miąsik Kamil Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
361 Mikuła Kamil Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
362 Mikuszewski Łukasz Krasne M20 (20-29lat) Brak NIE
363 Mirek Tomasz Leżajsk M40 (40-49lat) Brak TAK
364 Misiak Judyta Rzeszów K20 (20-29lat) FitCurves Rzeszów TAK
365 Mołdoch Natalia Brzóza Królewska K20 (20-29lat) Brak TAK
366 Moskalski Sebastian Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
367 Moskwa Kamila Rzeszów K20 (20-29lat) Uniwersytet Rzesszowski TAK
368 Moskwa Wioletta Rzeszów K40 (40-49lat) Brak TAK
369 Motyka Adam Rzeszow M30 (30-39lat) Be Fit Anna Motyka NIE
370 Motyka Kamil Zaczernie M20 (20-29lat) Asseco Active Team TAK
371 Mrozek Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
372 Musialik Magdalena Rzeszów K30 (30-39lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
373 Namięta Jakub RzeszÓw M30 (30-39lat) Brak TAK
374 Nawojski Roman Pogwizdów Nowy M40 (40-49lat) III LO Rzeszow TAK
375 Niedziałek Agata Rzeszów K40 (40-49lat) Brak TAK
376 Niemiec Krystian Rzeszów K50 (50-59lat) OYAMA – Rzeszów NIE
377 Niemiec Szczepan Rzeszów M20 (20-29lat) MPEC Rzeszów TAK
378 Niemiec Sylwia Rzeszów K40 (40-49lat) Brak TAK
379 Niemiec Michał Brzozów M30 (30-39lat) Brak TAK
380 Niemiec Norbert Rzeszow M30 (30-39lat) Brak TAK
381 Niewiadomska Natalia Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
382 Niewiadomska Natalia Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
383 Nitkiewicz Paweł Łańcut M30 (30-39lat) Tasowanie TAK
384 Nowak Wojciech Rzeszów M30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
385 Nowak Ewa Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
386 Nycz Magdalena Rzeszów K30 (30-39lat) Brak NIE
387 Nycz Tymoteusz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
388 Nykiel Grzegorz Laszczyny M40 (40-49lat) Brak TAK
389 Obrał Łukasz Kraków M40 (40-49lat) www.prawo-porady.pl TAK
390 Oczos Jerzy Chmielnik M50 (50-59lat) Brak NIE
391 Oczos Jerzy Chmielnik M50 (50-59lat) Brak TAK
392 Ogłuszka Michał Gorlice M30 (30-39lat) Brak TAK
393 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
394 Oigo Christine Moraa Eldoret K30 (30-39lat) Benedek-Team NIE
395 Olbrycht Agnieszka Chmielnik M30 (30-39lat) Brak TAK
396 Olejarski Oskar Blizne M16 (16-19lat) Brzozowski Klub Biegacza TAK
397 Oleksy Przemysław Rzeszów M30 (30-39lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
398 Olszowy Teresa Domatków K20 (20-29lat) Brak NIE
399 Onoszko Barbara Rzeszów K30 (30-39lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
400 Opałek Łukasz Kraków M30 (30-39lat) Krwawe Suty Run & Bike NIE
401 Orłowska Beata Stalowa Wola K40 (40-49lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
402 Ornat Aleksandra Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
403 OrzeŁ Krzysztof Wegrzce Wielkie M40 (40-49lat) TEAM PIERZYNKA TAK
404 Osnowska Joanna Mielec K30 (30-39lat) Brak TAK
405 Ozga Anna Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
406 Paczos Barbara Mielec K50 (50-59lat) Stal Masters TAK
407 Pakuła Przemysław Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
408 Panek Paweł Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
409 Pasela Jacek Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
410 Pasieczny Paweł Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
411 Pasierb Mateusz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
412 Pasierb Lucyna Rzeszów K30 (30-39lat) Brak NIE
413 Pastuła Łukasz Kolbuszowa M30 (30-39lat) Brak TAK
414 Pastuszek Karolina Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
415 Paszko Mateusz Stalowa Wola M20 (20-29lat) Brak TAK
416 Pawłowski Bartosz Rzeszów M20 (20-29lat) SOFTSYSTEM TAK
417 Pawłowski Wojciech Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
418 Pączek Małgorzata Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
419 Pengryn Patryk Jarosław M20 (20-29lat) Brak TAK
420 Perenc Michał Jarosław M20 (20-29lat) Husaria Race Team TAK
421 Perliński Mirosław Rzeszów M30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
422 Piecuch Michał Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
423 Piecuch Kinga Ropczyce K20 (20-29lat) Brak TAK
424 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne K50 (50-59lat) Grodziska Grupa Biegowa NIE
425 Piela Paulina Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
426 Pietryka Justyna Mielec K20 (20-29lat) Brak TAK
427 Piskorz Bartłomiej Rzeszów M20 (20-29lat) G2A Active Team TAK
428 Pittner Anna Rzeszów K16 (16-19lat) Brak NIE
429 Piwowar Daniel Rzeszów K30 (30-39lat) Pratt & Whitney Rzeszów TAK
430 Pliś Mateusz Rzeszów M20 (20-29lat) Stajna Balona / Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
431 Pluta Piotr Rzeszow M30 (30-39lat) Brak TAK
432 Poborca Dawid Zarębki M20 (20-29lat) Ciągnąć czy Pchać NIE
433 Podolak Krzysztof Zgoda K30 (30-39lat) Brak TAK
434 Podraza Klaudia Dębica K20 (20-29lat) Brak NIE
435 Podulka Tomasz Brzozów M30 (30-39lat) Brak TAK
436 Pokrywka Agata Cieplice M16 (16-19lat) Biegam bo lubię TAK
437 PoŁudniak MaŁgorzata Chmielnik K40 (40-49lat) ——– TAK
438 Poparda PaweŁ Rzeszów M30 (30-39lat) PZU Sport Team TAK
439 Popiołek Rafał Rzeszów M20 (20-29lat) G2A Active Team TAK
440 Poręba Mariusz Rzeszów M40 (40-49lat) Asseco Active Team TAK
441 Porczak Michał Rzeszów M30 (30-39lat) SPAR TAK
442 Potym Lukasz Rpz M30 (30-39lat) Brak TAK
443 Prajzner Marta Krościenko Wyżne K30 (30-39lat) Brak TAK
444 Pruchnik Stanisław Błażkowa M40 (40-49lat) KS Speed Jasło TAK
445 Przywara Piotr Budy GŁogowskie M30 (30-39lat) MTU AE POLSKA TAK
446 Pszonak Karol Pruchnik M16 (16-19lat) Brak TAK
447 Pustelny Piotr Boguchwała M30 (30-39lat) Zespół Szkół Mechanicznych TAK
448 Pyż Dagmara Zaskale K40 (40-49lat) Brak NIE
449 Pyż Patryk Zaskale M16 (16-19lat) Brak NIE
450 Pyra Klaudia Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
451 Rabiejewski Zbigniew Chmielnik K40 (40-49lat) WŻW Rzeszów TAK
452 Radecki Łukasz Rzeszów M20 (20-29lat) Pratt & Whitney Rzeszów TAK
453 Rak Witold Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
454 Rawski Bartłomiej Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
455 Róg Piotr Rzeszów M40 (40-49lat) TAK
456 Róg Dorota Rzeszów M30 (30-39lat) pirogowa ole TAK
457 Rękosiewicz-Tokarz Monika Głogów Małopolski K40 (40-49lat) TKKF „Sokół” TAK
458 Reizer Rafał Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
459 Reizer Agnieszka Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
460 Roga Maciej Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
461 Rogala Tadeusz Rzeszów M30 (30-39lat) 34 WOG Rzeszów TAK
462 Rogowski Adam Sztokholm M30 (30-39lat) Brak NIE
463 Rojek JÓzef Ropczyce M50 (50-59lat) Brak TAK
464 Rożek Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) WAGUM TEAM TAK
465 Romanik Paweł Jodłówka M30 (30-39lat) G2A Active Team TAK
466 Rop Abel Kibet Eldoret M30 (30-39lat) Benedek-Team NIE
467 Rozenbajgier Katarzyna Haczów K20 (20-29lat) Brak NIE
468 Rut Stanisław Rzeszów M60+ Pratt&Whitney Rzeszów TAK
469 Rybczyńska Beata Rzezów K60+ TKKF”Sokół” Głogów Młp. TAK
470 Rybka Jadwiga Rzeszów K30 (30-39lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
471 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola K30 (30-39lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
472 Rzeszutek Andrzej Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
473 Rzeszutek Kinga Rzeszów K30 (30-39lat) KOLIBERKI TAK
474 Sabo Łukasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
475 Samborska Weronika Brzyska K20 (20-29lat) Nowy Styl Group Running Team TAK
476 Samolewicz Janusz Rzeszów M50 (50-59lat) Handlopex TAK
477 Sapko Paulina Budy Głogowskie K30 (30-39lat) Run4Fun TAK
478 Sarna Kamil Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
479 Sarna Tomasz Rzeszów M40 (40-49lat) SWIM TRI RZESZÓW NIE
480 Sarzyńska Beata RzeszÓw M30 (30-39lat) SPAR TAK
481 Semenovych Nataliia M20 (20-29lat) Rudnik NIE
482 Semenovych Nataliia Kyiv M16 (16-19lat) Rudnik NIE
483 SepioŁ Marek RzeszÓw M50 (50-59lat) BT WAGABUNDA TAK
484 Serafin Paulina Rzeszów K30 (30-39lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
485 Sidor Katarzyna Rzeszów M20 (20-29lat) Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
486 Siewierska Szpak Agnieszka Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
487 Sitko Krzysztof Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
488 Siuzdak Jan Leżajsk M40 (40-49lat) Pawcius Team NIE
489 Skiba Patryk Stalowa Wola M20 (20-29lat) Brak TAK
490 Skoczylas Robert Rzeszów M50 (50-59lat) Brak TAK
491 Skoczylas Alicja Rzeszów K50 (50-59lat) Brak TAK
492 Skorus Jakub Sanok M20 (20-29lat) Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
493 Skowronek Ryszard PrzemyŚl M40 (40-49lat) PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA TAK
494 Słowik Stefan Tyczyn M50 (50-59lat) Brak TAK
495 Smędowski Paweł Rzeszów M16 (16-19lat) GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl TAK
496 Smoleń Patryk Rzeszów M30 (30-39lat) BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
497 Smoleńska Agnieszka Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
498 Smoliński Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) SOFTSYSTEM TAK
499 Smołkowicz Robert Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
500 Smołkowicz Wioletta Rzeszów K30 (30-39lat) Brak NIE
501 Smykowski Krzysztof Ropczyce M40 (40-49lat) Pratt&Whitney Rzeszów TAK
502 Snopek Sebastian Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
503 Snopek Sebastian Rzeszów M30 (30-39lat) Team Bayzel NIE
504 Sokołowski Mateusz Ropczyce M30 (30-39lat) Alp-Med.pl TAK
505 Sowa Dariusz Rzeszów M50 (50-59lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
506 Sowa Tomasz Głogów Małopolski K40 (40-49lat) Brak TAK
507 Sowa Rafał Przemyśl M30 (30-39lat) Brak TAK
508 Sroka Mirosław Węgrzce Wielkie K30 (30-39lat) Team Pierzynka TAK
509 Stachowicz Bogumiła Rzeszów K30 (30-39lat) Beauty Angel TAK
510 Stachurski Mirosław Rzeszów M30 (30-39lat) Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
511 Stanio Arkadiusz Rzeszów M40 (40-49lat) Asseco Active Team TAK
512 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska M30 (30-39lat) NGB/STAJNIA BALONA TAK
513 Stępień Przemysław Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
514 Stec Mariusz Rzeszow M20 (20-29lat) Brak NIE
515 Stelmach Szymon Stalowa Wola M20 (20-29lat) Brak NIE
516 Stohl Richard Vranov Nad Toplou M30 (30-39lat) Patriot runners Vranov NIE
517 Stopa Mariusz Rzeszów M40 (40-49lat) Brak NIE
518 Stopa Marcin Rzeszów K40 (40-49lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
519 Strojna Karolina Rzeszów K20 (20-29lat) brak TAK
520 Strojny Damian Rzeszów M20 (20-29lat) G.B.U.R TAK
521 Strzępek Jagoda Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
522 Strzępek Jagoda Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
523 Strzępek Kamila Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
524 Styka Mateusz Rzeszów M20 (20-29lat) Rolmat TAK
525 Such Arkadiusz Krosno M30 (30-39lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
526 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów K40 (40-49lat) SPAR TAK
527 Sulenta-Pluta Timea Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
528 Surowiec Sławomir Mrowla M40 (40-49lat) Brak TAK
529 Szalacha Michał Przeworsk M30 (30-39lat) Brak TAK
530 Szalacha Katarzyna Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
531 Szczepek Magdalena Przysietnica K20 (20-29lat) Brak TAK
532 Szczur Iwona Nowa Dęba K40 (40-49lat) Brak TAK
533 Szczur Wiesław Nowa Dęba M40 (40-49lat) Brak TAK
534 Szczygieł Jan Lubaczow M60+ Brak NIE
535 Szepieniec Michał Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
536 Szepieniec Katarzyna Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
537 Szerer Michał Rzeszów M30 (30-39lat) Koliberki TAK
538 Szkoła Mateusz Pruchnik M30 (30-39lat) Brak TAK
539 Szostek Michał Rzeszów M20 (20-29lat) DRB NIE
540 Szpila Maciej Rzeszów M50 (50-59lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
541 Sztandur Mateusz Rzeszów M20 (20-29lat) I Ty Możesz Być Wielki TAK
542 Szuberla Anna Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
543 Szwedo Marcin Nowa Sarzyna M30 (30-39lat) Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
544 Szwedo Iwona Nowa Sarzyna K30 (30-39lat) Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
545 Szybicki Dariusz Rzeszów M30 (30-39lat) Politechnika Rzeszowska TAK
546 Szydłak Dariusz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
547 SzydŁo Robert RzeszÓw M40 (40-49lat) Brak TAK
548 Szymański Kamil Piaski M20 (20-29lat) Brak TAK
549 Szymków Henryk Rzeszów M60+ Resovia Rzeszów TAK
550 Szyszka Gabriela Rzeszow K30 (30-39lat) Brak NIE
551 Szyszka Piotr Rzeszow M30 (30-39lat) Brak NIE
552 Szyszka Ryszard Rzeszów M50 (50-59lat) Pratt & Whitney Rzeszów TAK
553 Tabaka Marta SokoŁÓw Młp M30 (30-39lat) Brak NIE
554 Tajchman Jarosław M. Rzeszów M30 (30-39lat) Nowoczesnastrona.pl TAK
555 Tajchman Iwona M. Rzeszów M30 (30-39lat) Nowoczesnastrona.pl TAK
556 Tłuczek Patrycja Łańcut K30 (30-39lat) MTU AERO ENGINES TAK
557 Tobijasz Monika Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
558 Tobijasz Barbara Rzeszów K40 (40-49lat) Brak NIE
559 Toczek-Gierula Katarzyna Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
560 Tołpa Edward Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
561 Tomaka Agnieszka Rzeszów K40 (40-49lat) Urząd Miasta Rzeszowa TAK
562 Too Silas Kiprono Eldoret M20 (20-29lat) Benedek-Team NIE
563 Trelka Żmuda Małgorzata Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
564 Trzópek Mateusz Kasina Wielka K30 (30-39lat) Brak TAK
565 Trzebiński Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
566 Tutak Grzegorz Gorzyce M30 (30-39lat) Brak TAK
567 Tutak Krzysztof Gorzyce M30 (30-39lat) Sprint Gorzyce TAK
568 Tutak Rafał Gorzyce M30 (30-39lat) Brak TAK
569 Twardowski Tomasz Strażów M30 (30-39lat) Brak TAK
570 Tymuła Robert Rzeszów M40 (40-49lat) SOFTSYSTEM TAK
571 Uchacz Kacper Brzegi M16 (16-19lat) Fc Gwarek TAK
572 Ulrych Maciej Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
573 Urban Jakub Rzeszów M16 (16-19lat) Brak NIE
574 Urban Ewa Stalowa Wola M30 (30-39lat) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
575 Wadyl Paweł Czaszyn M20 (20-29lat) Asseco Active Team TAK
576 Walas Tomasz Rzeszów K30 (30-39lat) brak TAK
577 Walat Adrian Rzeszów M20 (20-29lat) WWF UR TAK
578 Walicki Hubert Sokołów Małopolski M20 (20-29lat) Brak TAK
579 Walicki Sebastian Sokołów Małopolski M40 (40-49lat) MORS Sokołów Młp. TAK
580 Ważny Andrzej Rzeszów M30 (30-39lat) Tynexpol NIE
581 Warecki Arkadiusz Sieniawa M20 (20-29lat) Przeworska Grupa Biegowa TAK
582 Warecki Radosław Przeworsk M30 (30-39lat) Przeworska Grupa Biegowa TAK
583 Warenica Henryk Leżajsk M50 (50-59lat) Brak NIE
584 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady M30 (30-39lat) WŻW Rzeszów TAK
585 Wójcik Mariusz Godowa M40 (40-49lat) Brak TAK
586 Wójcik Marcin Olszanica M30 (30-39lat) OC Krościenko TAK
587 Wójcik Mateusz Rzeszów M20 (20-29lat) Brak NIE
588 Wójcik Andżelika Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
589 Węgrzyn Monika Krasne M20 (20-29lat) Brak TAK
590 Węgrzyn Ireneusz Głogów Małopolski M30 (30-39lat) SPAR TAK
591 Węgrzyn Małgorzata Krasne M40 (40-49lat) Brak TAK
592 Węgrzyn Krzysztof Krasne M50 (50-59lat) Brak TAK
593 Wcisło Natalia Rzeszów M16 (16-19lat) Brak TAK
594 Wcisło Anna Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
595 Welc Ewa Krasne K30 (30-39lat) Brak NIE
596 Wereszczak Arkadiusz Jarosław M20 (20-29lat) Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół” TAK
597 Wiącek Dariusz Rzeszów M30 (30-39lat) Pratt&Whitney Rzeszów TAK
598 Wiączyk Piotr Kołaczyce M40 (40-49lat) Brak TAK
599 Wielgosz Edyta Rzeszów K40 (40-49lat) Uszatek TAK
600 Wielgosz Iwona Jasło K20 (20-29lat) Brak NIE
601 Wiercioch Witold Jasionka K40 (40-49lat) KM PSP Rzeszów NIE
602 Wierzbiński Piotr Reszów M40 (40-49lat) KlubSportu.pl TAK
603 Wierzbinski Wojciech Rzeszow M30 (30-39lat) Pratt & Whitney Rzeszow TAK
604 Wiśniowski Grzegorz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
605 Wiśniowski Grzegorz Rzeszów M30 (30-39lat) SPAR TAK
606 Winnicki Tomasz RzeszÓw M40 (40-49lat) SPAR TAK
607 Wlaź Łukasz Rzeszów K20 (20-29lat) Drabinianka TAK
608 Włudyka Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
609 Wnęk Justyna Rzeszów K30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
610 Wojdon Monika Rzeszów K40 (40-49lat) Brak TAK
611 Wojtanowski Tomasz Lesko M50 (50-59lat) Brak TAK
612 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec M60+ Brak TAK
613 Wojtoń Wojciech Wzdów M40 (40-49lat) WW TAK
614 Wojtoń Ryszard Domaradz M50 (50-59lat) Brak TAK
615 Wojtoń Ryszard Domaradz M50 (50-59lat) Brak NIE
616 WolaŃski Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
617 WolaŃski Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
618 Woźniak Dariusz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
619 Wrona Kazimierz Mielec M50 (50-59lat) RSM Mielec TAK
620 Wszołek Helena Kraków K60+ Brak TAK
621 Wyczawski Piotr Rzeszów M40 (40-49lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
622 Wyszyńska Maria Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
623 Zach Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
624 Zając Wilhelm Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
625 Zając Andrzej Pielgrzymowice M40 (40-49lat) Brak TAK
626 Zając Izabela Pielgrzymowice K40 (40-49lat) Brak TAK
627 Zając Jakub Pielgrzymowice M16 (16-19lat) Pielgrzymowice_run TAK
628 Zapiór Justyna Rzeszów K20 (20-29lat) Brak TAK
629 Zawistowski Dominik Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
630 Zegar Paweł Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
631 Zegar Piotr Rzeszów M20 (20-29lat) Brak TAK
632 Zegar Monika Rzeszów K16 (16-19lat) Brak TAK
633 Zgłobicki Wacław Turze Pole M50 (50-59lat) Brak TAK
634 Ziaja Wiesław Chmielnik M40 (40-49lat) Brak TAK
635 Zięba Sabina Świlcza K30 (30-39lat) Zięba Team TAK
636 Zięba Wojciech Tomaszówlubelski M20 (20-29lat) Brak TAK
637 Zięba Bożena Świlcza M50 (50-59lat) Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie TAK
638 Zięba Bożena Świlcza M50 (50-59lat) Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie NIE
639 Zieliński Franciszek Głogów Małopolski M60+ TKKF ,,Sokół TAK
640 Zieliński Daniel Rzeszów M16 (16-19lat) Raj Tatr TAK
641 Zieliński Przemysław Rzeszów M16 (16-19lat) Raj Tatr TAK
642 Zieliński Rafał Reszów M40 (40-49lat) Raj Tatr TAK
643 Zielonka Katarzyna Rzeszów K20 (20-29lat) Pratt&Whitney TAK
644 Ziemba Grzegorz Rzeszów M30 (30-39lat) Fatima 1917-2017 TAK
645 Ziemiańska-Pięta Anna Rzeszów K20 (20-29lat) Brak NIE
646 Zimnicki Wojciech Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
647 Złonkiewicz Marek Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
648 Zmysło Jarosław Świlcza M30 (30-39lat) Brak TAK
649 Zmysło Anna Świlcza K30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
650 Zwierzyński Edward Rzeszów M50 (50-59lat) F.H. PISTONS s.c. TAK
651 Zych Michał Rzeszów M30 (30-39lat) SPAR TAK