Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg o Złotą Kaczkę

Miejsce i termin: Toszek, 2017-06-17
Organizator: Centrum Kultury „Zamek w Toszku”, Toszanka Nordic Team

Kontakt z Organizatorem:
Bartłomiej Woźniak bieg@zamektoszek.eu Tel. 884 762 602

Opis zawodów: Zawody biegowe i marsz Nordic Walking

Dystans: ok. 8km.
Trasa nie posiada atestu PZLA. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu.
Podłoże mieszane: kostka, asfalt, polne drogi, ścieżki parkowe.
Z uwagi na nawierzchnię udział osób niepełnosprawnych na wózkach nie jest możliwy.

Więcej w regulaminie.

OŚWIADCZENIE do pobrania tutaj

Strona WWW: https://zamektoszek.eu/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bawoł Adam Strzelce Opolskie Bieg Zabiegani NIE
2 Bazan Ilona Bytom Nordic Walking Brak NIE
3 Bazan Arkadiusz Bytom Nordic Walking Brak NIE
4 Białoń Dominika Bytom Bieg ZSO nr 5 w Bytomiu NIE
5 Białoń Anna Bytom Bieg Brak NIE
6 Bigaj Agnieszka Toszek Bieg Brak TAK
7 Błażewski Marek Jemielnica Bieg Brak TAK
8 Bogus Maria Meerbusch Nordic Walking Brak TAK
9 Bremora Grzegorz Wiśnicze Bieg GKS Piast Gliwice TAK
10 Bujara Wiktoria Świbie Bieg Brak TAK
11 Bujara Alicja Świbie Bieg Brak TAK
12 Burzyńska Beata Katowice Bieg Brak NIE
13 Burzyńska Katarzyna Ruda Śląska Bieg Brak NIE
14 Caputa Michał Gliwice Bieg Brak TAK
15 Charczuk Zenon Opole Nordic Walking Wesoły Borsuk Team TAK
16 Cichoń Michał Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na Kijach NIE
17 Cichoń Elżbieta Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na Kijach NIE
18 Czech Krzysztof Toszek Bieg Brak NIE
19 Czerny Tomasz Zabrze Bieg Aktywne Zabrze TAK
20 Czok Artur Toszek Nordic Walking Centrum Kultury „Zamek w Toszku” TAK
21 Daniel Mariusz Pisarzowice Bieg 1983 TAK
22 Domaradzka Ewa Pyskowice Bieg Brak NIE
23 Drynda Franciszek Tarnowskie Gory Nordic Walking Tarnogorskie lazegi NIE
24 Drzewiecka Julita Kotulin Bieg Brak TAK
25 Fajer Marek Myszków Bieg ZWIK Myszków, Ambitni Amatorzy NIE
26 Ferenc Jan Toszek Bieg Brak TAK
27 Ferenc Adrianna Toszek Nordic Walking Toszanka Nordic Team TAK
28 Fiszer-Rębisz Magdalena Pyskowice Nordic Walking brak TAK
29 Gawlik Małgorzata Strzelce Opolskie Bieg Strzelce Opolskie TAK
30 Gawlik Sandra Strzelce Opolskie Bieg Brak TAK
31 Gawlik Krzysztof Strzelce Opolskie Bieg LZS Poreba TAK
32 Gembala Violetta Bełk Nordic Walking Amator TAK
33 Gembala Eugeniusz Bełk Nordic Walking Amator TAK
34 Gliszczyński Mirosław Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi NIE
35 Grabarczyk Iwona Gliwice Nordic Walking Brak NIE
36 Grabiński Lech Sarnów Nordic Walking BŁYSKAWICA Sarnów TAK
37 Grad-Drzewiecka Ilona Toszek Nordic Walking Toszanka Nordic Team TAK
38 Gruchała Anna Siemianowice Śląskie Bieg MK TEAM TAK
39 Hryndio Jerzy Katowice Nordic Walking FabrikaNordika TAK
40 Jakubowska-Pytel Kamilla Ozimek Bieg BBL OZIMEK TAK
41 Jankowska Wioletta Katowice Nordic Walking FabrikaNordika TAK
42 Jankowski Andrzej Katowice Nordic Walking PoszliwLas TAK
43 Janysek Elżbieta Toszek Bieg Brak TAK
44 Jędros Przemysław Gliwice Bieg IBTeam / PolsSl NIE
45 Jendrysik Tomasz Toszek Nordic Walking Brak TAK
46 Kaczmarska MaŁgorzata Zabrze Bieg Brak TAK
47 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg Brak TAK
48 Kaczorowska Katarzyna Gliwice Nordic Walking Brak NIE
49 Kajstura Marcin Zabrzeg Bieg Brak TAK
50 Kalaga Halina Bytom Nordic Walking Brak TAK
51 Kałużna Anna Gliwice Nordic Walking Brak TAK
52 Kariewski Damian Toszek Bieg Brak TAK
53 Kobiela Daria Borowiec Nordic Walking KING&QUEEN TAK
54 Kocyan Małgorzata Gliwice Bieg Brak TAK
55 Kolbe Monika Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie TAK
56 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordika TAK
57 Kowalska Barbara Kędzierzyn-Koźle Bieg Kowalscy TEAM TAK
58 Kowalski Marek Strzebiń Nordic Walking NORDIC WALKING LUBLINIEC TAK
59 Kowalski Marek Tarnów Opolski Bieg Kolka Team Opole TAK
60 Kowalski Łukasz Kędzierzyn-Koźle Bieg Kowalscy TEAM TAK
61 Koziołkowska Agnieszka Poznań Nordic Walking Dynamic TAK
62 Kozłowska Jagoda Poznań Nordic Walking Dynamic TAK
63 Kozłowska Julia Poznań Nordic Walking Dynamic TAK
64 Kunce Piotr Toszek Bieg Brak TAK
65 Langer Ania Toszek Nordic Walking Amator TAK
66 Lasek Tomasz Opole Bieg OpoleTeam NIE
67 Lesniewska Monika Kotulin Bieg Brak TAK
68 Żołądź Piotr Gliwice Bieg Brak TAK
69 Żołądź Marlena Gliwice Bieg Brak NIE
70 Ludwa Małgorzata Opole Nordic Walking Brak NIE
71 Śmigielski Krystian Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie TAK
72 Świątek Maciej Kępno Bieg KS GEPARD KĘPNO NIE
73 Macoch Zbigniew Krzepice Bieg niezrzeszony NIE
74 Majewska Gizela Pyskowice Bieg Brak NIE
75 Marcinkowski Wojciech Lubliniec Nordic Walking NORDIC WALKING LUBLINIEC TAK
76 Martyniuk Ryszard Strzelce Opolskie Bieg 1984 NIE
77 Martyniuk Ryszard Strzelce Opolskie Bieg Brak TAK
78 Materla Marek Ciochowice Bieg LOVE TIME TAK
79 Melich Tomasz Łany Bieg 1992 TAK
80 Mendrek Błażej Brenna Bieg UKS Brenna-Górki TAK
81 Merkel Batłomiej Strzelce Opolskie Bieg gmina strzelce opolskie TAK
82 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordika NIE
83 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na Kijach TAK
84 Mielcarek Leszek Bytom Bieg niezrzeszony NIE
85 Mierzowski Klaudiusz Wilkowiczki Bieg Brak NIE
86 Mierzowski Klaudiusz Wilkowiczki Bieg Brak NIE
87 Mikos Wojciech Toszek Bieg Brak TAK
88 Mleczko Marian Zabrze Bieg AKTYWNE ZABRZE TAK
89 Mostowska Anna Toszek Bieg NIE
90 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Unia Miast NIE
91 Mrozek Marek Kotulin Bieg osp kotulin NIE
92 Musialik Katarzyna Zabrze Bieg Brak TAK
93 Musialik Julia Zabrze Bieg Brak TAK
94 Musielok-Weis Ewa Toszek Bieg NIE
95 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice Nordic Walking Opel Active Team TAK
96 Olejnik Ewa Gliwice Bieg Inżynieria Biegania Team NIE
97 Olszewski Jarosław Kozy Bieg 18 batalion powietrznodesantowy NIE
98 Orzechowska Żaneta Pyskowice Bieg Brak NIE
99 Pawłowski Kazimierz Toszek Bieg Toszanka Nordic Team TAK
100 Perlik Wiesław Zielonka Nordic Walking TadMax NIE
101 Pielka Erwin Słupsko Bieg Orczyk Słupsko TAK
102 Pietrzyk Jarosław Częstochowa Nordic Walking VIKING Nordic Team Częstochowa TAK
103 Piksa Agata Zawadzkie Bieg Brak NIE
104 Piksa Kazimierz Brzeg Nordic Walking Nrrdic Walking Kruszyna NIE
105 Płoskoński Piotr Strzałków Bieg 1965 NIE
106 Płoskoński Piotr Strzałków Bieg 1965 NIE
107 Pochwała Dariusz Gliwice Bieg 6 batalion powietrznodesantowy TAK
108 Podolak Alfred Pyskowice Bieg LAKS ” FRETPOL” TAK
109 Podolak Teresa Pyskowice Nordic Walking LAKS ” FRETPOL” TAK
110 Pondo Sebastian Toszek Bieg Brak NIE
111 Pondo Izabela Toszek Bieg Brak TAK
112 Pondo Monika Toszek Nordic Walking Brak NIE
113 Pradelok Dawid Tworóg Bieg Gibke Gizdy NIE
114 Pradelok Jerzy Tworóg Bieg Gibke Gizdy TAK
115 Przeworski Mirosław Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie TAK
116 Puchała Ewelina Katowice Bieg Da Vinci Team Sp. z o.o. NIE
117 Reczulski Mariusz Częstochowa Nordic Walking Stowarzyszenie Miłośników Sportu EFEKT Częstochowa NIE
118 Reiter Hanna Gliwice Bieg Biegamy z sercem NIE
119 Richter Hanna Strzelce Opolskie Bieg Amator TAK
120 Rybińska Aneta Toszek Nordic Walking Amator TAK
121 Sala Andrzej Kojszówka Nordic Walking Nordic Walking Team Kojszówka NIE
122 Sawlewicz Magdalena Strzelce Opolskie Bieg brak TAK
123 Serwotka Jan Wodzisław Śląski Nordic Walking Forma Wodzisław Śląski NIE
124 Serwotka Jan Wodzisław Śląski Nordic Walking Forma Wodzisław Śląski TAK
125 Sieniawska Janina Kędzierzyn-Koźle Bieg KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE TAK
126 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team TAK
127 Siwczyk Grażyna Piekary śląskie Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi NIE
128 Sobania Tomasz Toszek Bieg Brak TAK
129 Solarz Krystyna Strzelce Opolskue Nordic Walking Chodzezkijami NIE
130 Sopel Arkadiusz Gliwice Bieg GOGGLE PAE TEAM TAK
131 Staszewska Malgorzata Pyskowice Bieg Brak TAK
132 Stiller Karol Częstochowa Nordic Walking KING&QUEEN TAK
133 Suchanek Aleksandra Pyskowice Bieg Night Runners Pyskowice TAK
134 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Brak NIE
135 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Brak TAK
136 Sypniewska Maria Toszek Nordic Walking Brak TAK
137 Szendzielorz Ilona Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordika TAK
138 Szotowski Mateusz Zabrze Bieg Sp 30 NIE
139 Szulc Michał Kotulin Bieg 4M TAK
140 Szymczak Łukasz Katowice Bieg Brak NIE
141 Szymczak Łukasz Katowice Bieg AŚ Katowice NIE
142 Szymura Kazimierz Rybnik Nordic Walking RKNW TAK
143 Tittor Kamila Zabrzeg Nordic Walking Brak TAK
144 Triska Justyna Toszek Nordic Walking Amator TAK
145 Wanat Agnieszka Ligota Toszecka Bieg Brak TAK
146 WatoŁa Marek Pyskowice Bieg M&M TAK
147 Watoła Monika Gliwice Nordic Walking M&M TAK
148 Waz Grażyna Strzelce Opolskie Nordic Walking Chodzę z kijami NIE
149 Wątroba Agnieszka Libiąż Nordic Walking Luz Libiąż NIE
150 Weis Mariusz Toszek Bieg A-matorek TAK
151 Wiśniewski Ireneusz Czerwionka Leszczyny Bieg Brak NIE
152 Winkiewicz Jolanta Gliwice Nordic Walking Brak TAK
153 Witkowska Maria Katowice Nordic Walking Klub Królika Stefana TAK
154 Witkowski Jarosław Nakło Bieg Brak NIE
155 Witon Ariel Pyskowice Bieg Arizona Pyskowice NIE
156 Wojdyła Mateusz Kalinowice Bieg LZS Poręba TAK
157 Wolny Dariusz Strzelce Opolskie Bieg Lideon NIE
158 Wyrwas Piotr Gliwice Bieg Kalów Team TAK
159 Zapora Sławomir Strzelce Opolskie Bieg Gmina Strzelce Opolskie TAK
160 Zatońska Mariola Gliwice Nordic Walking Brak NIE
161 Zymela Dawid Toszek Bieg Brak TAK