Zawody

Nazwa zawodów:

III Świerczyniecki Bieg o Puchar Wójta- biegi towarzyszące (dzieci i młodzież)

Miejsce i termin: Świerczyniec, 2017-07-08
Organizator: OSP Świerczyniec.
Kontakt:
Krzysztof Komandera Radny Gminy Bojszowy tel. 512-298-758
mail: krzysiekkomandera@wp.pl
Mariusz Orocz Prezes OSP Świerczyniec tel.509-994-063
Damian Klimek Naczelnik OSP Świerczyniec tel.514-592-807
Opis zawodów: Biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bakajew Julia Lędziny Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
2 Bob Natalia Tychy Bieg młodzieżowy (2007-2002) Brak NIE
3 Boba Tomasz Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
4 BoroŃ Julianna Tychy Bieg młodzieżowy (2007-2002) RUNHOGS Tychy NIE
5 Buchała Marek Lędziny Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
6 BuchaŁa Kamil LĘdziny Bieg młodzieżowy (2007-2002) SP 4 LĘDZINY NIE
7 Czucz Krzysztof Chrzanów Bieg Przedszkolaka – 50 m Parkrun Chrzanów NIE
8 Gaża Oliwia Radostowice Bieg młodzieżowy (2007-2002) SP Radostowice NIE
9 Gaża Hanna Radostowice Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) SP Radostowice NIE
10 GŁowacki PaweŁ Bojszowy Nowe Bieg młodzieżowy (2007-2002) SZKOŁA PODSTAWOWA ŚWIERCZYNIEC NIE
11 GŁowacki PaweŁ Bojszowy Nowe Bieg młodzieżowy (2007-2002) SZKOŁA PODSTAWOWA ŚWIERCZYNIEC NIE
12 Gregorczyk Martynka Mikołów Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Brak NIE
13 Hamik Krystian Chełm Śląski Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
14 Hejduk Malwina Tychy Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Brak NIE
15 Jarnot Dorota Mikołów Bieg Przedszkolaka – 50 m żłobek NIE
16 Kantorowska Amelia Wola Bieg Przedszkolaka – 50 m Publiczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Woli NIE
17 Kantorowska Amelia Wola Bieg Przedszkolaka – 50 m Publiczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Woli NIE
18 Kantorowski Mateusz Wola Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
19 Karkoszka Andrzej Tychy Bieg młodzieżowy (2007-2002) Gimnazjum.nr 8 NIE
20 Kołoczek Mikołaj Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
21 Kołoczek Malwina Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
22 Komandera Igor Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Świerczyniec Running NIE
23 KosoŃ Lena Imielin Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Brak NIE
24 Kostka Rafał Bojszowy Nowe Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Szkoła podstawowa w Swierczyncu NIE
25 Kostka Michał Bojszowy Nowe Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
26 Kozik Bartosz Wola Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
27 Kozik Aleksandra Wola Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Brak NIE
28 Śleziona Karolina Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Runhogs Tychy NIE
29 Malinowski Maciej Gilowice Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) SP Frydek NIE
30 Michalik Paulina Tychy Bieg młodzieżowy (2007-2002) SP 10 Tychy NIE
31 Moskwa Justyna Tychy Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Brak NIE
32 Moskwa Matylda Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
33 Mucha Zuzanna Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Team Papry 20 NIE
34 Mucha Wiktor Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Team Papry 20 NIE
35 Musioł Martyna Bojszowy Nowe Bieg młodzieżowy (2007-2002) Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jerzego Popiełuszki w Świerczyńcu NIE
36 MusioŁ Kamil Bojszowy Nowe Bieg młodzieżowy (2007-2002) Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jerzego Popiełuszki w Świerczyńcu NIE
37 Orocz Nikola Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
38 Paradecka Nadia Oświęcim Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) RUNagainstRETT NIE
39 Paradecka Maja Oświęcim Bieg Przedszkolaka – 50 m RUNagainstRETT NIE
40 Paradecki Jan Wola Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Sp.2 NIE
41 Pasieka Zuzanna Zabrze Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
42 Pasieka Kacper Zabrze Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
43 Pitek Lena Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Świerczyniec NIE
44 Pitek Nadia Świerczyniec Bieg młodzieżowy (2007-2002) Świerczyniec NIE
45 Potempa Alan Zabrze Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
46 Prokopczuk Marta Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
47 Przypaliński Bartłomiej Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
48 Przypaliński Krzysztof Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Gminne Przedszkole w Bojszowach NIE
49 Radecka Tatiana Bieruń Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) SP nr 1 w Bieruniu NIE
50 Rosa Alicja Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Przedszkole 29 NIE
51 Rozmus Amelia Bieruń Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) SP nr 1 w Bieruniu NIE
52 Rozmus Alicja Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Przedszkole w Świerczyncu NIE
53 Rozmus Jakub Bieruń Bieg Przedszkolaka – 50 m Przedszkole nr 1 w Bieruniu NIE
54 Rozmus Maja Świerczyniec Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) SP w Świerczyńcu NIE
55 Rozmus Maja Świerczyniec Bieg Przedszkolaka – 50 m Szkoła podstawowa w $wierczyncu NIE
56 Ryniak Igor Tychy Bieg młodzieżowy (2007-2002) 40-latek Tychy SP37 NIE
57 Sawicka Anita Wola Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
58 Sawicki Adrian Wola Bieg młodzieżowy (2007-2002) SP. Im. Bronisława Malinowskiego w Woli NIE
59 SĘpioŁ Urszula Tychy Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) TEAM PAPRY 20 NIE
60 SĘpioŁ Hania Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m TEAM PAPRY 20 NIE
61 Skrabarczyk Dawid Wola Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Brak NIE
62 Skrabarczyk Kamil Wola Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
63 Strojek Dominika Zabrze Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
64 Strojek Weronika Zabrze Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
65 Stulka Jerzy Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
66 Szałaśny Tymon Kobiór Bieg Przedszkolaka – 50 m TestyOutdoorowe.pl NIE
67 Szkoda Hania Łąka Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Brak NIE
68 Szkoda Adam Łąka Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Brak NIE
69 Szot Hanna Brzeszcze Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
70 Szot Antoni Brzeszcze Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
71 Szpak Oskar Wola Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Podstawowa nr. 1 w Woli NIE
72 Szpak Oliwia Wola Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
73 Szpak Oliwia Wola Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
74 Trusiewicz Edyta Jastrzębie Zdrój Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Szkoła Podstawowa nr 20 NIE
75 Werszowec Hanna Bojszowy Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE
76 Wieczorek Patryk Oswiecim Bieg młodzieżowy (2007-2002) Speed Team Brzeszcze NIE
77 Wieczorek Julia Oswiecim Bieg Przedszkolaka – 50 m Przedszkole nr 14 NIE
78 Wilk Inga Bojszowy Bieg młodzieżowy (2007-2002) podstawowa NIE
79 Wysocka Zuzanna Tychy Bieg dzieci szkolnych (2008-2010) Szkoła podstawowa nr 10 NIE
80 Zioła Zuzanna Tychy Bieg młodzieżowy (2007-2002) Brak NIE
81 Zioła Wiktoria Tychy Bieg Przedszkolaka – 50 m Brak NIE