Nazwa zawodów: |
II Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking |
Miejsce i termin: | GĹogĂłwek, 2017-07-01 |
Organizator: | Gmina GĹogĂłwek Stowarzyszenie WesoĹy Borsuk Team PrzedsiÄbiorstwo Wild Boat |
Opis zawodów: | Miejsce : Park Zamkowy ,GĹogĂłwek Dystanse: 5km ,osoby niepeĹnosprawne, dzieci i mĹodzieĹź,wszystkie kategorie wiekowe 10 km wszystkie kategorie wiekowe od lat 18. Dystans dla najmĹodszych 200 m Limit czasowy na dystansie 5,10 km â 2 godziny OpĹatÄ naleĹźy wpĹacaÄ na nastÄpujÄ
ce konto bankowe: |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamus Marian | Bytom | 5km – NW | Silesia Nordic Team | TAK |
2 | Agarwal Ritu | Kamieniec WrocĹawski | 10km-NW | Brak | TAK |
3 | ApczyĹski JarosĹaw | Strzelce Opolskie | 5km – NW | Nordic Walking | TAK |
4 | Baruch WĹodzimierz | DÄ browa GĂłrnicza | 5km – NW | DÄ browa Nordic Team | TAK |
5 | Baruch Henryka | DÄ browa GĂłrnicza | 5km – NW | DÄ browa Nordic Team | TAK |
6 | Bik PrzemysĹaw | KsiÄginice | 5km – NW | KS Metraco Polkowice | NIE |
7 | Bik StanisĹaw | KsiÄginice | 5km – NW | KS Metraco Polkowice | NIE |
8 | Bik Katarzyna | KsiÄginice | 5km – NW | KS Metraco Polkowice | NIE |
9 | Bochenek PaweŠ| Prudnik | 10km-NW | ZespóŠSzkóŠMedycznych w Prudniku | TAK |
10 | Bogusz JĂłzefa | Trzebina | 5km – NW | Brak | NIE |
11 | Brewka Joachim | Lubliniec | 10km-NW | NORDIC WALKING LUBLINIEC | NIE |
12 | Broszczak Grzegorz | Rozwadza | 5km – NW | Godzikowice Team | TAK |
13 | CebryĹ Ryszard | WrocĹaw | 10km-NW | kijowe morsy | TAK |
14 | Chlondowski Marcin | Zdzieszowice | 5km – NW | Zdzieszowice Nordic Walking | TAK |
15 | Cichecka Lidia | Sochaczew | 10km-NW | Brak | TAK |
16 | Ciupis MaĹgorzata | CzÄstochowa | 5km – NW | Brak | TAK |
17 | Ciupis Krzysztof | CzÄstochowa | 10km-NW | Brak | TAK |
18 | Deja Agnieszka | Ruda ĹlÄ ska | 5km – NW | Brak | TAK |
19 | Dmowska Aneta | GwoĹşdziany | 10km-NW | Nordic Walking Lubliniec | NIE |
20 | Dobrowolska-ĹwiÄtek ElĹźbieta | Kamieniec WrocĹawski | 10km-NW | KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE | TAK |
21 | Domin Krystyna | Siemianowice | 5km – NW | MK Team | NIE |
22 | Donigiewicz Janusz | Brzeg | 5km – NW | nordic walking kruszyna | NIE |
23 | Drozd Maria | Kruszyna | 5km – NW | NORDIC WALKING KRUSZYNA | TAK |
24 | Dudek Leszek | GĹogĂłw | 5km – NW | KS Metraco Polkowice | TAK |
25 | Dudzik Henryk | Rybnik | 10km-NW | Rybnicki Klub Nordic Walking | TAK |
26 | Dusiel Ewa | CzÄstochowa | 10km-NW | Viking Nordic Team CzÄstochowa | NIE |
27 | Dusza Anna | Szczecin | 10km-NW | NORDIClub Szczecin | TAK |
28 | Dziediewicz Andrzej | Grodno | 10km-NW | Brak | NIE |
29 | Dziubak Janusz | Rybnik | 10km-NW | Rybnicki Klub Nordic Walking | TAK |
30 | Friedrich Adam | KamieĹ ĹlÄ ski | 5km – NW | Triathlon KamieĹ ĹlÄ ski | TAK |
31 | Gasz David | Zabrze | 5km – NW | Brak | TAK |
32 | GĂłrecka Iwona | ChorzĂłw | 5km – NW | Stadion ĹlÄ ski | TAK |
33 | Ginzel Viktoria | Trzebina 45 | 5km – NW | Brak | NIE |
34 | Goik Barbara | Rudziczka | 5km – NW | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING | TAK |
35 | Goik Grzegorz | Rudziczka-Pow.pszczyna | 10km-NW | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING | TAK |
36 | Golenia Irmgarda | Dobra | 5km – NW | Brak | TAK |
37 | Golenia Reinhold | Dobra | 5km – NW | Brak | TAK |
38 | Grajcar Adam | Gliwice | 10km-NW | Brak | TAK |
39 | Grobelna Jadwiga | Lubin | 5km – NW | Brak | NIE |
40 | Gruszka Michal Junior | Lubliniec | 5km – NW | NORDIC WALKING LUBLINIEC | NIE |
41 | Gruszka MichaĹ | Lubliniec | 10km-NW | NORDIC WALKING LUBLINIEC | NIE |
42 | Grygorowicz Teresa | Lubin | 5km – NW | KS Metraco POLKOWICE | TAK |
43 | Grygorowicz Bogdan | Lubin | 5km – NW | KS Metraco POLKOWICE | TAK |
44 | Grzyb BartĹomiej | Biedrzychowice | 5km – NW | KS-KOZIOĹEK KÄDZIERZYN-KOĹšLE | TAK |
45 | GwiazdoĹ Katarzyna | Prudnik | 10km-NW | Brak | NIE |
46 | Hadzik Boguslaw | Gliwice | 5km – NW | Brak | TAK |
47 | Harmansa Piotr | Gogolin | 5km – NW | Triathlon Gogolin | TAK |
48 | JagodziĹska BoĹźena | WrocĹaw | 5km – NW | Brak | NIE |
49 | Jarosz Janina | BiaĹa | 5km – NW | Brak | TAK |
50 | Jasiczek JarosĹaw | Prudnik | 5km – NW | Brak | NIE |
51 | Jasik Beata | ĹÄ cznik | 5km – NW | Brak | TAK |
52 | JasiĹski MichaĹ | Rybnik | 10km-NW | Rybnicki Klub Nordic Walking | TAK |
53 | JastrzÄbska Violetta | WrocĹaw | 10km-NW | 3 plus 1 | TAK |
54 | Jurczak Brygida | Sosnowiec | 10km-NW | Brak | TAK |
55 | Knura Piotr | Marklowice | 10km-NW | Forma Wodzislaw Slaski | TAK |
56 | Knura Piotr | Marklowice | 5km – NW | Forma Wodzislaw Slaski | TAK |
57 | KoĹodziej Joanna | Ruda ĹlÄ ska | 10km-NW | FabrikaNordika | TAK |
58 | Koprowski Tomasz | OĹawa | 10km-NW | Nordiki | TAK |
59 | Kowalski Marek | StrzebiĹ | 10km-NW | Nordic Walking Lubliniec | TAK |
60 | Koziarz Roman | K-Ce | 5km – NW | Stadion ĹlÄ ski | TAK |
61 | Koziarz Jadwiga | K-Ce | 5km – NW | Stadion ĹlÄ ski | TAK |
62 | KozĹowska Justyna | Bytom | 10km-NW | FABRIKANORDIKA | NIE |
63 | Kubiaczyk Arkadiusz | WrocĹaw | 10km-NW | 3 plus 1 | TAK |
64 | Kubiaczyk MaĹgorzata | WrocĹaw | 10km-NW | 3 plus 1 | TAK |
65 | Kubiak Dorian | WrocĹaw | 5km – NW | Brak | NIE |
66 | Kubiak Tomasz | Jelcz-Laskowice | 5km – NW | Brak | NIE |
67 | Kulczycki Jan | GdaĹsk | 5km – NW | Brak | TAK |
68 | Lat Violetta | Lewin Brzeski | 10km-NW | Brak | NIE |
69 | Lenartowicz BoĹźena | Trzebina 152 | 10km-NW | Aktywni | TAK |
70 | Lewandowski Jacek | Cz-Wa | 5km – NW | Brak | NIE |
71 | Ĺťuchowicz ElĹźbiets | Dabrowa GĂ´rnicza | 10km-NW | DABROWA NORDIC TEAM | NIE |
72 | Ĺťuchowicz Robert | Dabrowa GĹrnicza | 5km – NW | DÄBROWA NORDIC TEAM | NIE |
73 | Ludwa MaĹgorzata | Opole | 10km-NW | ANTONTEAM | NIE |
74 | Ĺcibisz Bogdan | Sosnowiec | 5km – NW | ks Metraco | NIE |
75 | Ĺroda Andrzej | Strzelce Opolskie | 10km-NW | Pizzeria Bella Italia Strzelce Opolskie | TAK |
76 | Ĺuczyszyn StanisĹawa | Kruszyna | 5km – NW | NORDIC WALKING KRUSZYNA | TAK |
77 | ĹwisĹocki Bogdan | Mikoszewo | 10km-NW | Face Nordic Walking Team | TAK |
78 | Machajek Krzysztof | Polkowice | 5km – NW | KS Metraco Polkowice | TAK |
79 | Majerczyk – Godlewska Jadwiga | WiÄ zĂłw | 10km-NW | Brak | NIE |
80 | Marcinkowska Agnieszka | Lubliniec | 5km – NW | NORDIC WALKING LUBLINIEC | TAK |
81 | Marcinkowski Wojicech | Lubliniec | 10km-NW | NORDIC WALKING LUBLINIEC | TAK |
82 | Melonek Emilia | Trzebina 40 | 5km – NW | Aktywni | TAK |
83 | Melonek Emilia | Trzebina | 5km – NW | Publiczna SzkoĹa podstawowa nr 1 im.bohaterow Westerplatte w Prudnik | NIE |
84 | Mielcarek Leszek | Bytom | 5km – NW | niezrzeszony | NIE |
85 | Miernicki Mariusz | DzierĹźoniĂłw | 10km-NW | 1959 | TAK |
86 | MikoĹajczak Jan | Legnica | 5km – NW | KS METRACO POLKOWICE | NIE |
87 | MiĹkowicz Anna | GĹogĂłwek | 5km – NW | Brak | TAK |
88 | Mrowiec Maria | Bytom | 5km – NW | UNIA MIAST | TAK |
89 | Niehwiejczyk Piotr | ĹwiÄtochĹowice | 10km-NW | Opel Active Team | TAK |
90 | Nowak Ewa | Cz-Wa | 5km – NW | Brak | NIE |
91 | Nowak GraĹźyna | WrocĹaw | 5km – NW | 3 plus 1 | NIE |
92 | Nowrotek Roman | Cieszyn | 5km – NW | 1949 | NIE |
93 | Olschimke-Marmurowicz Barbara | Katowice | 10km-NW | Silesia | TAK |
94 | PasiĹska – Skowron Sylwia | SkaĹa KoĹo Ojcowa | 5km – NW | PruszyĹski Nordic Walking | NIE |
95 | PawĹowska-Sosin Barbara | ChorzĂłw | 5km – NW | Stadion SlÄ ski | TAK |
96 | PawĹowska-WoĹşniak MaĹgorzata | Toszek | 5km – NW | Toszanka Nordic Team | TAK |
97 | PiÄ tkowski JĂłzef | Polkowice | 10km-NW | KS METRACO POLKOWICE | TAK |
98 | Pietrzyk JarosĹaw | CzÄstochowa | 10km-NW | VIKING NORDIC TEAM CZÄSTOCHOWA | TAK |
99 | Piksa Kazimierz | Brzeg | 10km-NW | Nrrdic Walking Kruszyna | TAK |
100 | Pintak Artur | Kolnowice | 10km-NW | Brak | TAK |
101 | Polus Marcin | Opole | 10km-NW | niezrzeszony | TAK |
102 | Przyklenk Regina | ĹÄ cznik | 5km – NW | – | TAK |
103 | Puzichowska MaĹgorzata | Jelcz-Laskowice | 10km-NW | Nordiki | TAK |
104 | RacĹawska Joanna | Skarbimierz Osiedle | 10km-NW | Amator | TAK |
105 | RacĹawski Jan | Skarbimierz Osiedle | 10km-NW | amator | TAK |
106 | RaczyĹska Aleksandra | Chorzow | 10km-NW | STADION ĹLÄSKI | TAK |
107 | Rudolf Natalia | Nadolice Wielkie | 10km-NW | Nordiki | TAK |
108 | RybaĹtowski PaweĹ | Trzebnica | 5km – NW | Basit Sp. z o. o. | TAK |
109 | Ryszkowska MaĹgorzata | SkoczĂw | 5km – NW | Brak | TAK |
110 | SchejbalovĂĄ Kristina | ZlatĂŠ Hory | 10km-NW | Brak | NIE |
111 | Schneider Leokadia | ĹÄ cznik | 5km – NW | Brak | TAK |
112 | SchrĂder Karol | Katowice | 5km – NW | Silesia Nordic Team | TAK |
113 | SĹomian Leszek | Katowice | 5km – NW | UNIA MIAST | TAK |
114 | Sobek Dominika | Prudnik | 10km-NW | Brak | TAK |
115 | Sobek Piotr | Prudnik | 10km-NW | Brak | TAK |
116 | Solarz Krystyna | Strzelce Opolskie | 5km – NW | ‘ chodzezkijami | NIE |
117 | Sosin StanisĹaw | ChorzĂłw | 5km – NW | Stadion SlÄ ski | TAK |
118 | Stiller Karol | CzÄstochowa | 10km-NW | KING&QUEEN | NIE |
119 | SudoĹ Irena | SkoczĂw | 5km – NW | Brak | TAK |
120 | Surmiak Irena | BiaĹa | 5km – NW | Brak | NIE |
121 | Szajer Jadwiga | Rybnik | 5km – NW | Rybnicki Klub Nordic Walking | TAK |
122 | Szczebak Jacek | TarnĂłw | 10km-NW | UNIA MIAST | TAK |
123 | Szczepaniuk Robert | ChorzĂw | 5km – NW | STADION ĹLÄSKI | TAK |
124 | Szendzielorz Ilona | Ruda ĹlÄ ska | 5km – NW | FabrikaNordika | TAK |
125 | Szkwarek Wiktoria | Trzebina 47 | 5km – NW | Aktywni | NIE |
126 | Szpilman Kasia | Gdynia | 10km-NW | Face Nordic Walking Team | NIE |
127 | Szymura Kazimierz | Rybnik | 5km – NW | Rybnicki Klub Nordic Walking | TAK |
128 | Thomalla Bogdan | Zabrze | 10km-NW | Silesia Nordic Team | TAK |
129 | Urban Joanna | OĹawa | 10km-NW | Brak | TAK |
130 | WÄgrzyn MirosĹawa | Ruda ĹlÄ ska | 10km-NW | Fabryka Nordika | TAK |
131 | Wegner Jacek | Rybnik | 5km – NW | Rybnicki Klub Nordic Walking | TAK |
132 | Witke Anna | ĹÄ cznik | 5km – NW | – | TAK |
133 | Witkowska Maria | Katowice | 10km-NW | UNIA MIAST | TAK |
134 | WojtasiĹski Daniel | CzÄstochowa | 5km – NW | VIKING Nordic Team CzÄstochowa | NIE |
135 | WoĹşniak Igor | Toszek | 5km – NW | Toszanka Nordic Team | NIE |
136 | WoĹşniak Daria | Toszek | 5km – NW | Toszanka Nordic Team | NIE |
137 | WoĹşniak Klaudia | Toszek | 5km – NW | Toszanka Nordic Walking | TAK |
138 | WoĹşniak BartĹomiej | Toszek | 5km – NW | Toszanka Nordic Team | TAK |
139 | Woronko-Zaczynska Janina | Lubin | 10km-NW | KS METRACO POLKOWICE | TAK |
140 | Zawadzka Maria | Lubin | 10km-NW | KS METRACO POLKOWICE | TAK |
141 | Zbyryt Halina | Nowa Ruda | 5km – NW | UKS Ludwikowice | NIE |
142 | Zbyryt Marek | Nowa Ruda | 10km-NW | UKS Ludwikowice | NIE |
143 | ZiÄba Julia | Katowice | 5km – NW | Klub NW Stadion SlÄ ski | TAK |