Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów – 10 km

Miejsce i termin: Obrazów, 2017-09-09
Organizator: Stowarzyszenie „NASZ REGION”
Opis zawodów: – godz. 800 – 900 – zgłoszenia i weryfikacja zawodników (Biuro zawodów – plac targowy przy budynku Zespołu Gospodarki Komunalnej w Obrazowie, Obrazów 54, 27-641 Obrazów)
– godz. 930 – start biegu 5 km
– godz. 935 – start marszu rekreacyjnego Nordic Walking na dystansie 5 km
– godz. 1030 – start biegu GŁÓWNEGO 10 km
– godz. 1145 – start biegu „Na szpilkach”
– godz. 1300 – ogłoszenie wyników, dekoracje zwycięzców, oficjalne zakończenie (miejsce dekoracji: scena główna na placu targowym przy budynku ZGK w Obrazowie)
Strona WWW: http://www.stowarzyszenienaszregion.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej Stalowa Wola KAT. M50 (50-59 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
2 Błajszczak Karol Sandomierz KAT. M40 (40-49 lat) TSA TAK
3 Borycki Łukasz Sandomierz KAT. M30 (30-39 lat) Włóczykije TAK
4 Buczek SŁawomir Stalowa Wola KAT. M40 (40-49 lat) NIE
5 Burdaś Klaudia Bratkowice KAT. K20 (do 29 lat) Zięba Team TAK
6 Chamera Wiesław Lipa KAT. M60+ (od 60 lat) HSW Running team NIE
7 Chmiel Edmund Nowa Dęba KAT. M40 (40-49 lat) ZMITEK TEAM NIE
8 Chorzępa Mariusz Sandomierz KAT. M40 (40-49 lat) TSA TAK
9 Czachor Rafał Nowa Dęba KAT. M30 (30-39 lat) Brak TAK
10 Czachor Marcin Kolbuszowa KAT. M20 (do 29 lat) Brak TAK
11 Czarnecki Kamil Skarżysko Kamienna KAT. M30 (30-39 lat) Brak NIE
12 Czech Aldona Tarnobrzeg KAT. K30 (30-39 lat) BBL Tarnobrzeg / Idylla Team TAK
13 Czopor-Hasiak Urszula Nisko KAT. K60+ (od 60 lat) SKB Stalowa Wola TAK
14 Dąbek Urszula Tarnobrzeg KAT. M50 (50-59 lat) BBL Tarnobrzeg TAK
15 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw KAT. K50 (50-59 lat) BT WAGABUNDA TAK
16 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw KAT. M50 (50-59 lat) BT WAGABUNDA TAK
17 Dryś Wojciech Tarnobrzeg KAT. M40 (40-49 lat) Brak NIE
18 Dryps Ryszard Jelna KAT. M60+ (od 60 lat) NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
19 Dul Jurand Tarnobrzeg KAT. M30 (30-39 lat) Witar Tarnobrzeg/ Idylla Team TAK
20 Gębuś Grzegorz Milcza KAT. M30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
21 Gęśla Janusz Chłopska Wola KAT. M20 (do 29 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
22 Giebułtowicz Elżbieta Stalowa Wola KAT. K50 (50-59 lat) SKB Stalowa Wola TAK
23 Golik Zygmunt Stalowa Wola KAT. M60+ (od 60 lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
24 Grzywacz Wojciech Gorzyce KAT. M50 (50-59 lat) FartlekGO TAK
25 Gwoździowska Edyta Tarnobrzeg KAT. K40 (40-49 lat) Witar TAK
26 Hasiak Maciej Hucisko KAT. M30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
27 Heciak Arkadiusz Lenarczyce KAT. M30 (30-39 lat) Drużyna Wójta TAK
28 Jakubik Mirosław Zaleszany KAT. M50 (50-59 lat) Klub Biegowy Fartlek G.O TAK
29 Janczy Rafał Tarnobrzega KAT. M30 (30-39 lat) BBL TARNOBRZEG NIE
30 Jargilo Robert Jastkowice KAT. M40 (40-49 lat) SKB Stalowa Wola TAK
31 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski KAT. M40 (40-49 lat) TAK
32 Kapusta Anna ObrazÓw KAT. K20 (do 29 lat) TSA Sandomierz TAK
33 Khomych Hryhorii Luck KAT. M20 (do 29 lat) LKB,,RUDNIK”SK,,Kovel” NIE
34 Kiliarska Valentyna Nikolaev KAT. K20 (do 29 lat) 1990 NIE
35 Kochowska Elzbieta Sokolniki KAT. K40 (40-49 lat) Bbl Tarnobrzeg TAK
36 Korzeniowski Tomasz Tarnobrzeg KAT. M30 (30-39 lat) Fartlek Go TAK
37 Kraska Renata Sandomierz KAT. K30 (30-39 lat) TSA Sandomierz TAK
38 Krawczak Marian Stalowa Wola KAT. K60+ (od 60 lat) SKB Stalowa Wola TAK
39 Król Eugeniusz Wysiadłów KAT. M50 (50-59 lat) TAK
40 Krupa Paweł Agatówka KAT. M30 (30-39 lat) www.serwisdrzewny.com TAK
41 Kubiec Dawid Starachowice KAT. M30 (30-39 lat) Juventa TAK
42 Kwasek Agnieszka Chobrzany KAT. K20 (do 29 lat) WITAR TARNOBRZEG TAK
43 Kwitek Damian Sandomierz KAT. M20 (do 29 lat) Brak TAK
44 Lipiec Grzegorz Tarnobrzeg KAT. M30 (30-39 lat) Fartlek GO TAK
45 Żabczyński Robert Nowa Dęba KAT. M30 (30-39 lat) Brak NIE
46 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola KAT. M60+ (od 60 lat) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
47 Łabudziński Radosław Warszawa KAT. M30 (30-39 lat) Aegon TAK
48 Majecki Robert Sandomierz KAT. M20 (do 29 lat) JW3533 NIE
49 Majewski Łukasz Toruń KAT. M30 (30-39 lat) Parkrun Toruń TAK
50 Majka Kamil Tarnobrzeg KAT. K30 (30-39 lat) Brak NIE
51 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska KAT. M60+ (od 60 lat) SKB Stalowa Wola NIE
52 Motyka Anna Rzeszow KAT. M40 (40-49 lat) Zięba Team NIE
53 Nalepa Tomasz Janów Lubelski KAT. M40 (40-49 lat) GUKS Modliborzyce TAK
54 Niesyn Adam Gorzyce KAT. M40 (40-49 lat) FARTLEK G.O. NIE
55 Obara Tomasz Tarnobrzeg KAT. M30 (30-39 lat) Brak TAK
56 Oczkowski Roman Stalowa Wola KAT. M50 (50-59 lat) Brak TAK
57 Orłowska Beata Stalowa Wola KAT. K40 (40-49 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
58 Orłowski Wojciech Stalowa Wola KAT. M40 (40-49 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
59 Pająk Dariusz Tarnobrzeg KAT. M20 (do 29 lat) Idylla Team NIE
60 Pałacha Anna Sandomierz KAT. K30 (30-39 lat) TSA Sandomierz TAK
61 PŁaneta Ewelina Tarnobrzeg KAT. K40 (40-49 lat) WITAR TARNOBRZEG TAK
62 PŁaneta Marcin Tarnobrzeg KAT. M40 (40-49 lat) WITAR TARNOBRZEG TAK
63 Predko Grażyna Tarnobrzeg KAT. K40 (40-49 lat) Brak TAK
64 Rejman Marek Tarnobrzeg KAT. M40 (40-49 lat) Witar Tarnobrzeg / Idylla Team TAK
65 Rejman Marek Tarnobrzeg KAT. M40 (40-49 lat) Witar Tarnobrzeg / Idylla Team NIE
66 Rochowski Piotr Stalowa Wola KAT. M50 (50-59 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
67 Rogala Adam Stalowa Wola KAT. M50 (50-59 lat) Brak TAK
68 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola KAT. K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Bieczacza TAK
69 Sądel Waldemar Tarnpbrzeg KAT. M40 (40-49 lat) BBL Tarnobrzeg/ Idylla Team TAK
70 Siembida Małgorzata Ulanów KAT. K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
71 Siembida Małgorzata Ulanów KAT. K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
72 Siembida Gertruda Stalowa Wola KAT. K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
73 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola KAT. M30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
74 Soboń Ewelina Sandomierz KAT. K30 (30-39 lat) Brak TAK
75 Starońska Dorota Stalowa Wola KAT. K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
76 Stec Karolina Tarnobrzeg KAT. K30 (30-39 lat) Witar Tarnobrzeg/ Idylla Team TAK
77 Szabat Wiesław Annopol KAT. M50 (50-59 lat) Brak TAK
78 Szajda Adam Tarnobrzeg KAT. K60+ (od 60 lat) Witar TAK
79 Szczuka Dawid Podlesie KAT. M30 (30-39 lat) FHU ZAJĄC TAK
80 Szczur Iwona Nowa Dęba KAT. K40 (40-49 lat) Brak NIE
81 SzkurŁat Zbigniew Kielce KAT. K60+ (od 60 lat) Brak TAK
82 Szwagierczak Damian Tarnobrzeg KAT. M40 (40-49 lat) Brak NIE
83 Tomczyk Andrzej Tarnobrzeg KAT. M40 (40-49 lat) TG SOKÓŁ Zakopane TAK
84 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski KAT. M30 (30-39 lat) Ganador Team TAK
85 Urbańska Alina AlfredÓwka KAT. K50 (50-59 lat) ZMITEK TEAM TAK
86 UrbaŃski Zbigniew AlfredÓwka KAT. K50 (50-59 lat) ZMITEK TEAM NIE
87 Urbański Zbigniew Nowa Dęba KAT. M50 (50-59 lat) ZMITEK TEAM TAK
88 Veretskyi Pavlo Donetsk KAT. M30 (30-39 lat) 1985 NIE
89 Walania Kinga Głogów Małopolski KAT. K30 (30-39 lat) TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
90 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg KAT. M30 (30-39 lat) Brak TAK
91 Wójcik Tomasz Gorzyce KAT. M30 (30-39 lat) FARTLEK GO NIE
92 Wójs Grzegorz Stalowa Wola KAT. M30 (30-39 lat) Brak TAK
93 Wdowiak Wojciech Tarnobrzeg KAT. M20 (do 29 lat) BBL Tarnobrzeg TAK
94 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola KAT. K50 (50-59 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
95 Wiśniewski Jacek Sandomierz KAT. M50 (50-59 lat) uks siedleszczany NIE
96 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna KAT. M50 (50-59 lat) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
97 Wojciechowska Katarzyna Sandomierz KAT. K40 (40-49 lat) TSA TAK
98 Wolak Katarzyna Stalowa Wola KAT. K40 (40-49 lat) SKB Stalowa Wola TAK
99 Wolder Krystyna Kielce KAT. K40 (40-49 lat) Brak NIE
100 Woźniak Grażyna Nisko KAT. K30 (30-39 lat) planeta Nisko NIE
101 Zięba Paweł Tarnobrzeg KAT. M30 (30-39 lat) Brak TAK
102 Zięba Sabina Świlcza KAT. K30 (30-39 lat) Zięba Team TAK
103 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba KAT. M40 (40-49 lat) ZMITEK TEAM TAK