Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów – 5 km

Miejsce i termin: Obrazów, 2017-09-09
Organizator: Stowarzyszenie „NASZ REGION”
Opis zawodów: – godz. 800 – 900 – zgłoszenia i weryfikacja zawodników (Biuro zawodów – plac targowy przy budynku Zespołu Gospodarki Komunalnej w Obrazowie, Obrazów 54, 27-641 Obrazów)
– godz. 930 – start biegu 5 km
– godz. 935 – start marszu rekreacyjnego Nordic Walking na dystansie 5 km
– godz. 1030 – start biegu GŁÓWNEGO 10 km
– godz. 1145 – start biegu „Na szpilkach”
– godz. 1300 – ogłoszenie wyników, dekoracje zwycięzców, oficjalne zakończenie (miejsce dekoracji: scena główna na placu targowym przy budynku ZGK w Obrazowie)
Strona WWW: http://www.stowarzyszenienaszregion.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Chudak Krzysztof Kałków 5 km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
2 Garbos Barbara Tarnobrzeg 5 km Brak NIE
3 Grębowiec Dominika Sandomierz 5 km TSA SANDOMIERZ NIE
4 Guściora Anna Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
5 Janczyk Joanna Gorzyce 5 km Brak TAK
6 Jasik Joanna Sandomierz 5 km TSA SANDOMIERZ TAK
7 Juda Ewa Radoszki 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
8 Kardaś Monika Pawłów 5 km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
9 Kazio Alina Stalowa Wola 5 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
10 Kędziora Rafał Obrazów 5 km Drużyna Wójta TAK
11 Khomych Hryhorii Luck 5 km LKB,,RUDNIK”SK,,Kovel” NIE
12 Korycińska Natalia Wierzbiny 5 km Drużyna Wójta TAK
13 Krasoń Łukasz Tarnobrzeg 5 km Bbl Tarnobrzeg NIE
14 Lipa Dominika Pawłów 5 km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
15 Lustych Małgorzata Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
16 Łabudziński Radosław Warszawa 5 km Aegon TAK
17 Moskal Zbigniew Nisko 5 km Brak TAK
18 Niesyn Bożenka Gorzyce 5 km FARTLEK G.O. NIE
19 Nycz Mariusz Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacz TAK
20 Nycz Mariusz Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
21 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg 5 km Brak TAK
22 Pietruszka Natalia Jugoszów 5 km Brak TAK
23 Plewa Mateusz Janów Lubelski 5 km www.stal-tech.pl TAK
24 Przewłocki Tomasz Węgrce 5 km Drużyna Wójta NIE
25 Przywłocka Joanna Tarnobrzeg 5 km Brak NIE
26 Przywłocko Karol Tarnobrzeg 5 km Brak TAK
27 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 5 km MONIKA RYCHLAK – BOŻEK TAK
28 Skubida Marcin Obrazów 5 km Sprint Gorzyce NIE
29 Słomka Karolina Samborzec 5 km Drużyna Wójta TAK
30 Słowik Daniel żabno 5 km Master’s Gym TAK
31 Soboń Ewelina Sandomierz 5 km Brak TAK
32 Spirała Janusz Rzeszów 5 km Klub Matiego Jeżowe TAK
33 Starońska Ania Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
34 Tworek Krzysztof Obrazów 5 km Drużyna Wójta TAK
35 Tworek Bartłomiej Opatów 5 km KKS Victoria Stalowa Wola TAK
36 Wójcik Tomasz Gorzyce 5 km 1979 NIE
37 Winiarczyk Klaudia Wyspa 5 km Brak NIE
38 Wrzesień Jerzy Sandomierz 5 km FDB KM Sandomierz TAK
39 Zdun Grzegorz Lublin 5 km Brak NIE