Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów – Marsz NORDIC WALKING-5 km

Miejsce i termin: Obrazów, 2017-09-09
Organizator: – Stowarzyszenie „NASZ REGION”
Opis zawodów: – godz. 800 – 900 – zgłoszenia i weryfikacja zawodników (Biuro zawodów – plac targowy przy budynku Zespołu Gospodarki Komunalnej w Obrazowie, Obrazów 54, 27-641 Obrazów)
– godz. 930 – start biegu 5 km
– godz. 935 – start marszu rekreacyjnego Nordic Walking na dystansie 5 km
– godz. 1030 – start biegu GŁÓWNEGO 10 km
– godz. 1145 – start biegu „Na szpilkach”
– godz. 1300 – ogłoszenie wyników, dekoracje zwycięzców, oficjalne zakończenie (miejsce dekoracji: scena główna na placu targowym przy budynku ZGK w Obrazowie)
Strona WWW: http://www.stowarzyszenienaszregion.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 ŚledŻ Anna JugoszÓw Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
2 Bieniek Barbara Lenarczyce Marsz NORDIC WALKING – 5 km Drużyna Wójta TAK
3 Cieciura Krystyna Obrazów Marsz NORDIC WALKING – 5 km Drużyna Wójta TAK
4 Czyżykowski Kordian Katowice Marsz NORDIC WALKING – 5 km FabrikaNordika NIE
5 Dobek Anna ŚwiĄtniki Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
6 Duda Barbara JugoszÓw Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
7 Dudek Dorota ŚwiĄtniki Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
8 Juda Ewelina Węgrce Marsz NORDIC WALKING – 5 km Drużyna Wójta TAK
9 Justyniarska Anna Sandomierz Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
10 Kilarska Agata ŚwiĄtniki Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
11 Kiliańska Edyta Dębiany Marsz NORDIC WALKING – 5 km Brak TAK
12 Kozioł Barbara Ryłowice Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
13 Krzemińska Ewa Kleczanów Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
14 Kula Urszula ŚwiĄtniki Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
15 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój Marsz NORDIC WALKING – 5 km wolny strzelec NIE
16 Kurpet Zygmunt Jatrzębie-Zdrój Marsz NORDIC WALKING – 5 km wolny strzelec NIE
17 Małodobry Wioletta Kolbuszowa Górna Marsz NORDIC WALKING – 5 km Kolbuszowski Klub NW NIE
18 Mendala Dorota Lenarczyce Marsz NORDIC WALKING – 5 km Drużyna Wójta TAK
19 Nagórna Wanda Lenarczyce Marsz NORDIC WALKING – 5 km Brak TAK
20 Polit Anna Obrazów Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
21 Raszek Malgorzata ŚwiĄtniki Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
22 Romanowa Irena KleczanÓw Marsz NORDIC WALKING – 5 km Drużyna Wójta TAK
23 Serafin Anna Wrzawy Marsz NORDIC WALKING – 5 km Uks Siedleszczany NW/Face Nordic Walking Team NIE
24 Smardz Monika Świątniki 27 Marsz NORDIC WALKING – 5 km Drużyna Wójta TAK
25 Smardz Anna DĘbiany Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
26 Stec Anna Tarnobrzeg Marsz NORDIC WALKING – 5 km UKS Sedleszczany/ Idylla Team TAK
27 Stec Ewa Tarnobrzeg Marsz NORDIC WALKING – 5 km Idylla Team TAK
28 Szczudło Teresa Świątniki Marsz NORDIC WALKING – 5 km DRUŻYNA WÓJTA TAK
29 TrĘtowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz NORDIC WALKING – 5 km KKNW TAK
30 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Marsz NORDIC WALKING – 5 km KKNW TAK
31 Urbaniak Marian Trześń Marsz NORDIC WALKING – 5 km Brak TAK