Zawody

Nazwa zawodów:

Nisko na Piątkę

Miejsce i termin: Nisko, 2017-08-26
Organizator: Gmina i Miasto Nisko
Grupa Biegowa „Planeta Nisko”
Opis zawodów: TERMIN, MIEJSCE, PROGRAM
1. Termin: 26.08.2017r. (sobota) godz. 16:30 – bieg główny
2. Trasa: 5 km ulicami Niska – 4800 m asfalt, 200 m utwardzona nawierzchnia szutrowa
3. Start i meta: ul. Słowackiego, przy PSP nr 1 w Nisku
4. Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
w Nisku ul. Słowackiego 10
PROGRAM IMPREZY:
13.00 – otwarcie biura zawodów, weryfikacja uczestników, wydawanie pakietów startowych
14.00 – 15.00 – biegi młodzieżowe:
14.00 – 14.10 – roczniki 2013-2011
14.10 – 14.20 – roczniki 2010-2007
14.20 – 14.30 – roczniki 2006-2004
14.30 – 14.45 – roczniki 2003-2001
16.00 – zakończenie weryfikacji zawodników Biegu Głównego
16.30 – Start Biegu Głównego 5 km „Nisko na Piątkę”
17.15 – Zamknięcie trasy
17.30 – Ceremonia dekoracji zwycięzców oraz losowanie nagród rzeczowych
20.00 – Dyskoteka pod gwiazdami
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Andreasik Paweł Stalowa Wola 5km Stowarzyszenie Rowerzysci ze Stali TAK
2 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
3 Ćmielewska Marta Dwikozy 5km Brak TAK
4 Ćwik Hubert Zamość 5km Agros Zamość TAK
5 Bańko Andrzej Jarosław 5km Jarosław TAK
6 Banasik Magda Stalowa Wola 5km ROWERZYŚCI ZE STALI NIE
7 Baranowska Zuzanna Rzeszów 5km SRTG Rzeszów TAK
8 Basak Justyna Dwikozy 5km Brak NIE
9 Bąba Sylwia Poręby Dymarskie 5km MKS Stal Nowa Dęba NIE
10 Bednarz Karol Trzciana 5km RAJ -TATR NIE
11 Bem Maciej Dachnów 5km Sportowy Dachnów TAK
12 Bemben Anna Nowa Sarzyna 5km Brak TAK
13 Bernaciak Bartosz Rudnik 5km lkb.rudnik NIE
14 Bijok Magdalena Nisko 5km Brak TAK
15 Bijok Danuta Nisko 5km 1957 TAK
16 Bijok Tadeusz Nisko 5km Brak TAK
17 Bilski Michał Staszów 5km Brak TAK
18 Borek Rafał Tarnobrzeg 5km Brak TAK
19 Bronhard Rafał Rzeszów 5km DZIKusy z Rzeszowa TAK
20 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba 5km Brak TAK
21 Buczek SŁawomir Stalowa Wola 5km TAK
22 Budkowski Piotr Stalowa Wola 5km Brak TAK
23 Burdas Klaudia Bratkowice 5km Brak TAK
24 Burkowski Daniel Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
25 Buszta Patryk Rakszawa 5km Brak TAK
26 Buszta Piotr Nisko 5km Brak TAK
27 Buszta Agnieszka Nisko 5km Brak TAK
28 Cagara Bartłomiej Racławice 5km Lo Nisko TAK
29 Cagara Aleksandra Racławice 5km MKL Sparta Stalowa Wola TAK
30 Chamera Wieslaw Lipa 5km HSW Running team TAK
31 ChiŁŁa Piotr Rzeszów 5km 21BSP NIE
32 Chmiel Edmund Nowa Dęba 5km ZMITEK TEAM TAK
33 Ciechanowicz PaweŁ Puławy 5km Multimedia Runners TAK
34 Ciechanowicz Beata Puławy 5km Brak TAK
35 Czachor Rafał Nowa Dęba 5km Brak TAK
36 Czachor Marcin Kolbuszowa 5km Brak TAK
37 Czech Aldona Tarnobrzeg 5km Brak TAK
38 Czegus Aneta Połaniec 5km brak TAK
39 Czegus Marcin Połaniec 5km brak TAK
40 Czekirda Paweł Leżajsk 5km Leżajska Grupa Biegowa Pawcius Team TAK
41 Czerwonka Dariusz Nisko 5km „Planeta” Nisko TAK
42 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 5km Planeta Nisko TAK
43 Dąbek Urszula Tarnobrzeg 5km BBL Tarnobrzeg TAK
44 Dec Dominik Sokołów Małopolski 5km Sokołów Team TAK
45 Dec Stanislaw Rakszawa 5km Brak TAK
46 Dmitrowska Iwona LeŻajsk 5km Brak TAK
47 Dmitrowski Grzegorz LeŻajsk 5km Brak TAK
48 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 5km BT WAGABUNDA TAK
49 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw 5km BT WAGABUNDA TAK
50 Dryps Ryszard Jelna 5km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA NIE
51 Drzymała Staś Jeżowe 5km Klub Matiego Jezowe TAK
52 Dudek Łukasz Stalowa Wola 5km Brak NIE
53 Dudek Sylwester Rudnik 5km lkb.rudnik NIE
54 Dudzic Patryk Staszów 5km Dzikruner TAK
55 Dul Jurand Tarnobrzeg 5km WITAR TAK
56 F D Nisko 5km Brak NIE
57 Galińska Katarzyna Stalowa Wola 5km Brak TAK
58 Gawor Monika Stalowa Wola 5km Brak TAK
59 Gawor Artur Stalowa Wola 5km Brak TAK
60 Gęśla Janusz Chłopska Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
61 Gesla Wojciech Nisko 5km Brak NIE
62 Głuszyk Paulina Dachnów 5km Brak NIE
63 Głuszyk Marek Dachnów 5km Brak TAK
64 Głuszyk Sylwia Dachnów 5km Brak TAK
65 Godek Gerard Górno 5km Brak TAK
66 GoleŚ Grzegorz Giedlarowa 5km Brak NIE
67 GoŁĄbek Paweł Krzątka 5km Brak TAK
68 Gołos Mariusz Stalowa Wola 5km Brak TAK
69 Gorczyca Bogusław Nisko 5km MKB „KSIĘŻYC MALCE” TAK
70 Grębowiec Dominika Sandomierz 5km TSA SANDOMIERZ NIE
71 Grzybowski Grzegorz Stalowa Wola 5km Brak TAK
72 Habigier Zdzisław Racławice/pysznica 5km Planeta Nisko TAK
73 Habigier-Pipska Grażyna Nisko 5km Brak TAK
74 Hańczyk Rafał Nisko 5km Brak TAK
75 Hasiak Maciej Hucisko 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
76 HoŁub Agata JarosŁaw 5km 1967 TAK
77 Iskra Kamil Nisko 5km Brak TAK
78 Jacek Sławomir Sokołów Młp. 5km EVITKA TEAM TAK
79 Jagiełło Beata Nisko 5km Planeta Nisko TAK
80 Jagiełło Grzesiek Nisko 5km Planeta Nisko TAK
81 Jagiełło Jonasz Nisko 5km Brak TAK
82 Jakubik Mirosław Zaleszany 5km Klub Biegowy Fartlek G.O TAK
83 Jakubik Justyna Zaleszany 5km Brak TAK
84 Janowski Tomasz Łęczna 5km Lubelskibiegacz.pl TEAM TAK
85 Jargiło Robert Jastkowice 5km SKB Stalowa Wola NIE
86 Jarocka-Reczek Małgorzata Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
87 Jasik Joanna Sandomierz 5km TSA SANDOMIERZ NIE
88 Jastal Piotr Rudnik 5km lkb.rudnik NIE
89 Jędruch Jowita Stalowa Wola 5km Stalowowolski klub biegacza TAK
90 Jędruchów Maciej Nowa Wieś 5km Brak TAK
91 Jędruszko Wojciech Nisko 5km Brak NIE
92 Juda Tomasz Przędzel 5km Brak TAK
93 Juda Katarzyna Przędzel 5km Brak TAK
94 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski 5km TAK
95 Juśko Elwira Ostrowiec Świętokrzyski 5km TAK
96 Kasprzak Tadeusz Stalowa Wola 5km FREE TEAM NIE
97 Kazio Alina Stalowa Wola 5km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
98 Kida Rafał Sokołów Małopolski 5km Sokołów Team TAK
99 Kobylarz Marcin Przędzel 5km Brak TAK
100 Kochowska Elzbieta Sokolniki 5km Bbl Tarnobrzeg TAK
101 Konowalczuk Łukasz Lubaczów 5km Biegomania Lubaczów / Zespół Szkół w Lubaczowie NIE
102 Kopacz Wojciech Nisko 5km Kaito TAK
103 Kopała Sylwia Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
104 Kopeć Kinga Krzątka 5km Brak NIE
105 Korzeniowski Tomasz Tarnobrzeg 5km Fartlek GO TAK
106 Kowalski Jacek Nisko 5km Bezklubowy Biegacz TAK
107 Kozioł Sylwester Krosno 5km Brak TAK
108 Krauz Marek Giedlarowa 5km Brak NIE
109 Krawczyk-Brud Edyta Stalowa Wola 5km Brak TAK
110 Krupa Paweł Agatówka 5km www.serwisdrzewny.com TAK
111 Krzyśko Marek Trzebownisko 5km Brak TAK
112 Krzyśko Marcin Rzeszów 5km Brak TAK
113 Kucharski Paweł Nisko 5km Planeta Nisko TAK
114 Kwiatek Łukasz Rzeszów 5km DZIKusy z Rzeszowa TAK
115 Kwiecien Natalia Rudnik 5km lkb.rudnik NIE
116 Lepiarz Sylwester Rudnik 5km lkb.rudnik NIE
117 Lipiec Grzegorz Tarnobrzeg 5km Fartlek GO TAK
118 Lis Dariusz Zamosc 5km Attyla runing clab TAK
119 Żebrakowski Artur Rzeszów 5km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
120 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 5km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
121 Żyła Tomasz Kurzyna Średnia 5km Brak TAK
122 Lustych Małgorzata Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
123 Lyko Izydor Stalowa Wola 5km RUNorDIEfast TAK
124 łach Wiesław Jeżowe 5km Klub Matiego Jeżowe NIE
125 Łancucki Stanisław Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
126 Ślepecki Marek Stalowa Wola 5km Brak NIE
127 śliwiński Paweł Pysznica 5km Klub Matiego Jeżowe TAK
128 Śnieżek Krzysztof Nisko 5km Planeta Nisko TAK
129 Łuczak Stanisław Nowa Sarzyna 5km NOWA SARZYNA-CIECH TAK
130 Świąder Małgorzata Sieniawa 5km Brak TAK
131 Świerk Leszek Rzeszów 5km Pasieka TAK
132 Majecki Robert Sandomierz 5km JW3533 NIE
133 Majka Kamil Tarnobrzeg 5km Brak TAK
134 Maksim Krzysztof Dąbrowa Rzeczycka 5km Amator TAK
135 Małek Krzysztof Nisko 5km Brak NIE
136 Marchut Rafał Nisko 5km Planeta Nisko TAK
137 Marchut Kazimierz Jelna 5km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
138 Marchwiany Marcin Biłgoraj 5km Brak TAK
139 Marciniec Małgorzata Nisko 5km Planeta Nisko TAK
140 Marciniec Oliwia Nisko 5km Planeta Nisko TAK
141 Marecki Łukasz Sokołów Małopolski 5km MORS Sokołów Młp TAK
142 Markiewicz Lucyna Grębów 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
143 Markowicz Wojciech Nisko 5km JW 5077 TAK
144 Markowicz Krzysztof Jeżowe 5km Klub Matiego Jeżowe NIE
145 Marzec Małgorzata Stalowa Wola 5km Brak TAK
146 Matyszek Agnieszka Rudnik 5km lkb.rudnik NIE
147 Maziarz Arkadiusz Stalowa Wola 5km brak TAK
148 Miazga Renata Nowy York 5km Brak TAK
149 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska 5km SKB Stalowa Wola TAK
150 Momot Michał Janów Lubelski 5km Brak TAK
151 Moskal Zbigniew Nisko 5km Brak TAK
152 Mroczek Janusz Nowa Sarzyna 5km Brak NIE
153 Mroczek Karolina Nowa Sarzyna 5km Brak NIE
154 Musiał Ewa Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
155 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 5km GUKS Modliborzyce TAK
156 Nicałek Augustyn Stalowa Wola 5km Brak TAK
157 Niemiec Andrzej Stalowa Wola 5km Brak TAK
158 Niesyn Adam Gorzyce 5km FARTLEK G.O. NIE
159 Niesyn Bożenka Gorzyce 5km FARTLEK G.O. NIE
160 Nowak Marcin Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
161 Nycz Mariusz Stalowa Wola 5km Brak NIE
162 Oczkowski Roman Stalowa Wola 5km Brak TAK
163 Oleksak Tomasz Nisko 5km Planeta Nisko TAK
164 Oleksak Justyna Kurzyna Mała 5km Brak TAK
165 Oleksak Izabela Nisko 5km Planeta Nisko NIE
166 Orłowska Beata Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
167 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
168 Paczos Barbara Mielec 5km Stal Mielec Masters TAK
169 Pałacha Anna Sandomierz 5km TSA Sandomierz NIE
170 Pandel Aneta Gorzyce 5km Albatros/RZYM TAK
171 Pasieczny Robert Gorzyce 5km FARTLEK GO TAK
172 Pasławska Barbara Tarnobrzeg 5km Brak TAK
173 Piasecka Magdalena Lublin 5km PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / KLUB BIEGACZA LEROY MERLIN NIE
174 Pietras Rafał Stalowa Wola 5km Kaito TAK
175 Pietroniec Witold Kłyżów 5km Brak NIE
176 Plewa Mateusz Janów Lubelski 5km www.stal-tech.pl TAK
177 PŁaneta Marcin Tarnobrzeg 5km WITAR TARNOBRZEG TAK
178 PŁaneta Ewelina Tarnobrzeg 5km WITAR TARNOBRZEG TAK
179 Polek Bożena Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
180 Predko Grażyna Tarnobrzeg 5km Brak TAK
181 Proszowski Piotr Jastkowice 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
182 Ptak Kamil Stalowa Wola 5km Brak TAK
183 Puzio Wiesław Nisko 5km Brak TAK
184 Rak Marcin Tarnobrzeg 5km Biegam bo lubie NIE
185 Rogala Adam Nisko 5km Brak TAK
186 Rojek Józef Ropczyce 5km Brak TAK
187 Rutkowski Grzegorz Jeżowe 5km Klub Matiego Jeżowe TAK
188 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Bieczacza TAK
189 Rydzewska Michalina Nisko 5km Brak TAK
190 Rydzewski Paweł Nisko 5km Brak TAK
191 Rzeszutek Andrzej Rzeszów 5km Andy Team NIE
192 Saja Dominika Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
193 Samolewicz Janusz Rzeszów 5km Handlopex TAK
194 Sarna Kamil Krasne 5km Brak NIE
195 Sarnikowska Magdalena Nisko 5km brak TAK
196 Sęk Ryszard Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
197 Sękowska Elżbieta Rzeszów 5km Rzeszowski Klub Morsów „Sopelek” TAK
198 Sękowski Andrzej Rzeszów 5km Rzeszowski Klub Morsów „Sopelek” TAK
199 Serafin Marek Cmolas 5km OSP Cmolas TAK
200 Serwacki Rafał Kłyżow 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
201 Siębida Mieczysław Gorzyce 5km Brak NIE
202 Siek Kazimierz Zabrnie 5km Brak TAK
203 Siembida Małgorzata Ulanów 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
204 Siembida Gertruda Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
205 Siuzdak Jan Leżajsk 5km Leżajska Grupa Biegowa Pawcius Team NIE
206 Siwak Iwona Nisko 5km Brak TAK
207 SkawiŃski Andrzej Stalowa Wola 5km HSW RUNNING TEAM TAK
208 Skiba Patryk Stalowa Wola 5km Brak TAK
209 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
210 Smoliniec Tomasz Dachnów 5km Biegomania Lubaczów TAK
211 Sobiło Anna Nisko 5km Planeta Nisko TAK
212 Soboń Ewelina Sandomierz 5km Brak NIE
213 Sokal Iwona Nisko 5km Brak NIE
214 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 5km Morsy TAK
215 Sopała Jakub Rudnik Nad Sanem 5km Dzikie Życie RunTeam TAK
216 Sowa Tomasz Głogów Małopolski 5km Brak NIE
217 Sowa MichaŁ Stalowa Wola 5km Brak TAK
218 Sowa Agnieszka Rudnik Nad Sanem 5km Biegaj z Sową NIE
219 Sowa Magdalena Rudnik Nad Sanem 5km Biegaj z Sową NIE
220 Sroka Piotr Krakow 5km Pegarunners TAK
221 Starońska Dorota Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
222 Starońska Anna Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
223 Stepniewski Norber Rudnik 5km lkb.rudnik NIE
224 Stus Mariusz Nisko 5km Planeta Nisko TAK
225 Stus Marta Nisko 5km Planeta Nisko TAK
226 Szabat Wiesław Annopol 5km Brak TAK
227 Szajda Adam Tarnobrzeg 5km Witar TAK
228 Szarek Alicja Rudnik Nad Sanem 5km Brak TAK
229 Szczęch Grzegorz Stalowa Wola 5km Brak TAK
230 Szczęch Katarzyna Stalowa Wola 5km Brak TAK
231 Szczotka Agata Jarosław 5km Jarosławski Biegacz TAK
232 Szkoda Robert Biłgoraj 5km Biłgoraj Biega TAK
233 Szot Iwona Jastkowice 5km Brak TAK
234 Szpyra Karolina Stalowa Wola 5km Brak TAK
235 Szwed Andrzej Stalowa Wola 5km SKB Stalowa Wola TAK
236 Szymańska Małgorzata Jastkowice 5km Brak TAK
237 Szymański Adam Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
238 Tabaka Marta Sokołów Młp 5km Brak TAK
239 Tabian MaŁgorzata Nisko 5km Planeta Nisko TAK
240 Tabian Krzysztof Nisko 5km Planeta Nisko TAK
241 Tabor Mateusz JeŻowe 5km Klub Matiego Jeżowe TAK
242 Timashov Volodymyr Czerwonograd 5km Brak TAK
243 Tokarz Tomasz Pysznica 5km Brak NIE
244 Tokarz Tomasz Pysznica 5km Brak TAK
245 Tomczyk Andrzej Tarnobrzeg 5km T.G. SOKÓŁ Zakopane TAK
246 Tracz Łukasz Radymno 5km www.treningfizjoterapia.pl TAK
247 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola 5km Rowerzyści Ze Stali NIE
248 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski 5km Ganador Team TAK
249 Turza Mirosław Dachnów 5km Biegomania Lubaczów TAK
250 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg 5km BBL Tarnobrzeg NIE
251 UrbaŃska Alina Nowa DĘba 5km ZMITEK TEAM TAK
252 Urbański Zbigniew Nowa DĘba 5km ZMITEK TEAM TAK
253 Urban Ewa Stalowa Wola 5km Klub Stalowowolski Biegacza TAK
254 Walania Kinga Głogów Małopolski 5km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
255 Walat Adrian Rzeszów 5km WWF UR NIE
256 Warchoł Paweł Nisko 5km PLANETA NISKO TAK
257 Wójcik Tomasz Gorzyce 5km FARTLEK GO NIE
258 Wójcik Anna Stalowa Wola 5km KKS Victoria Stalowa Wola TAK
259 Wójs Grzegorz Stalowa Wola 5km Brak TAK
260 Welter Konrad Leżajsk 5km PAWCIUS TEAM NIE
261 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
262 Widz Stanislaw Nisko 5km Planeta Nisko TAK
263 Wiercioch Witold Jasionka 5km KM PSP Rzeszów TAK
264 Wierzbicka Beata Sandomierz 5km TSA Sandomierz NIE
265 Wilczyński Witold Jeżowe 5km Klub Matiego Jeżowe TAK
266 Wilczyński Mateusz Jeżowe 5km Klub MATIEGO Jeżowe TAK
267 Wiśniewski Jacek Sandomierz 5km uks siedleszczany NIE
268 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna 5km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
269 Wojciechowski MichaŁ Tarnobrzeg 5km Witar Tarnobrzeg NIE
270 Wojciechowski Krzysztof Stalowa Wola 5km Brak NIE
271 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska 5km PLANETA NISKO TAK
272 Wojtak Bohdan Nisko 5km Brak TAK
273 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
274 Woźniak Grażyna Nisko 5km Planeta Nisko TAK
275 Wysocka Luiza Leżajsk 5km Leżajska Grupa Biegowa Pawcius Team NIE
276 Wywłoka Paulina Wierzbna 5km www.treningfizjoterapia.pl TAK
277 Zakościelny Marcin Lublin 5km wieś tańczy i biega TAK
278 Zakrzewska Bogusława Nisko 5km Brak TAK
279 Zaorska Justyna Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
280 Zdeb Artur Rudnik Nad Sanem 5km Biegam dla siebie NIE
281 Zdeb Dominika Rudnik Nad Sanem 5km Brak NIE
282 Zięba Sabina Świlcza 5km Zięba Team TAK
283 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 5km ZMITEK TEAM TAK
284 Zybura Grzegorz Stalowa Wola 5km Brak TAK