Zawody

Dziękujemy za rejestrację do zawodów.

Nazwa zawodów:

Jubileuszowa Pielgrzymka Biegowa 300-lecia Koronacji Cudownego Obrazu MB Częstochowskiej

Miejsce i termin: Jarosław, 2017-09-09
Organizator: Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu (KRS 247764)
Opis zawodów: -Start nastąpi na placu przy kościele MB Królowej Polski w Jarosławiu o godz. 12.00.
-Meta znajdować się będzie w Opactwie Pobenedyktyńskim w Jarosławiu przy ul. Benedyktyńskiej 5
-Długość trasy: 1717m (rok koronacji Obrazu Jasnogórskiego)
-Trasa będzie oznakowana i zabezbieczona.
Strona WWW: http://opactwo.pl/bieg-300-lecia-koronacji-obrazu-mb-czestochowskiej/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Kościółko Gaia Przemyśl Kat. K10 (10-14 lat) Brak TAK
2 Alicja Podolec Jarosław Kat. K50 (50-59 lat) BBL Jarosław NIE
3 Balicki Jacek Chłopice Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
4 Banaś Mateusz Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) KPP Jarosław IPA Przemyśl TAK
5 Banaś Mateusz Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) KPP Jarosław IPA Przemyśl NIE
6 Bar Krystyna Cieszacin Wielki Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
7 Bar Fabian Cieszacin Wielki Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa w Cieszacinie TAK
8 Baran Anna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP Nr 4 Jarosław TAK
9 Baran Mariusz Rudołowice Kat. M40 (40-49 lat) SMHiT Rudołowic TAK
10 Baran Edyta Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) SMHiT Rudołowic TAK
11 Barnaś Jan Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) Brak TAK
12 Barnaś Katarzyna Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
13 Barnaś Bartłomiej Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
14 Bartosz Filipiński Łańcut Kat. M30 (30-39 lat) Super Klubb NIE
15 Bartoszek Krzysztof Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Mrówka Team TAK
16 Bartoszek Milena Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Mrowka Team Jarosław TAK
17 Bartoszek Aleksander Jarosław Kat. M15 (15-19 lat) Mrowka Team Jarosław TAK
18 Bartoszek Sebastian Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Szkoła podstawowa nr 4. TAK
19 Bartoszek Andrzej Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Mrówka active team TAK
20 Bazylewicz Aleksandra Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
21 Bąk Wiesław Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
22 Bąk Jakub Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
23 Bednarz Witold Tuczempy Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
24 Bednarz Anna Tuczempy Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
25 Bem Maciej Dachnów Kat. M15 (15-19 lat) Sportowy Dachnów TAK
26 Benc Dominik Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Brak NIE
27 Bereza Lilia Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
28 Bereza Maksymilian Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Sp 5 NIE
29 Biela Dominika Zabrze Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
30 Biesiadecka Magdalena Skołoszów Kat. K40 (40-49 lat) ZSOZiR Radymno NIE
31 Biesiadecka Emilia Skołoszów Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
32 Biesiadecka Maja Skoloszow Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
33 Biesiadecki Krzysztof Skoloszow Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
34 Blok Magdalena Tuczempy Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
35 Bluczak Kacper Jarosłąw Kat. M15 (15-19 lat) publiczne gimnazjum nr.5 w Jarosławiu NIE
36 Bobel Kinga Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
37 Bochnak-Stachowska Alicja Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
38 Bocul Małgorzata Przemysl Kat. K40 (40-49 lat) Przemyski Klub Biegacza TAK
39 Bodzioch Michał Jarosław Kat M5 (5-9 lat) Przedszkolne Nr 1 Jarosław TAK
40 Bodzioch Emilia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) SP Nr 4 Jarosław TAK
41 Bodzioch Emilia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) SP Nr 4 Jarosław NIE
42 Borowska Patrycja Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Zespół Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących NIE
43 Borowska Małgorzata Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
44 Borowska Gabriela Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
45 Boudjema Zakaria Przemyśl Kat. K5 (5-9 lat) UKS Gladiator NIE
46 Brodowicz MaŁgorzata Jarosław Kat. K50 (50-59 lat) Brak NIE
47 Broż Martyna Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
48 Budzinska Julia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Podstawowa nr 6 w Jarosławiu NIE
49 Bulanowska Weronika Nowa Dęba Kat. K15 (15-19 lat) KSM przy Parafii MKBP Nowa Dęba TAK
50 Bulanowski Wojciech Bystrowice Kat. M40 (40-49 lat) TSZ BYSTROVIA Bystrowice TAK
51 Bulanowski Karol Nowa Dęba Kat. M15 (15-19 lat) Zespół Szkół im. ks. St. Staszica w Tarnobrzegu TAK
52 Bulanowski Michał Nowa Dęba Kat. M10 (10-14 lat) SP nr 2 w Nowej Dębie TAK
53 Buniowska Elzbieta Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
54 Buniowska Sara Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) szkoła NIE
55 Buryło Mateusz Jodłówka Kat M20 (20-29 lat) Perfect Runner Team TAK
56 Buszta Patryk Rakszawa Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
57 Cetnar MirosŁaw Munina Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
58 Chrupcała Paweł Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak NIE
59 Chudzik Alicja Radymno Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
60 Cich Sławomir Dachnów Kat. M15 (15-19 lat) Brak TAK
61 Ciemierkiewicz Ewa Koniaczów Kat. K50 (50-59 lat) brak NIE
62 Ciemierkiewicz Ewa Koniaczów Kat. K50 (50-59 lat) brak TAK
63 Cisek Henryk Jarosław Kat. M50 (50-59 lat) Brak TAK
64 Cisek Maciej Jarosław Kat. M15 (15-19 lat) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej TAK
65 Ciupińska Magdalena Wólka Pełkińska Kat. K10 (10-14 lat) Brak TAK
66 Czajkowska Marianna Przemyśl Kat. K20 (20-29 lat) UKW Bydgoszcz NIE
67 Czekanska Ewelina Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Jaś Jarosław 2007 NIE
68 Czekanski Mateusz Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Jks Jarosław niebiesko czarni 2007 szkoła podstawowa nr 11 jaroslaw NIE
69 Czepiel Sandra Koniaczow Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
70 Czepil Paweł Jarosław Kat. K50 (50-59 lat) Brak NIE
71 Czerepka Paweł Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
72 Czerepka Ewelina Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
73 Czerepka Michał Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
74 Czerepka Nikola Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
75 Czerkas Franciszek Koniaczów Kat. K10 (10-14 lat) SP NR 11 TAK
76 Czerkas Krzysztof Koniaczów Kat. K30 (30-39 lat) Zespół Szkól Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu TAK
77 Czogala Oliwia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Mp nr 1 TAK
78 Czogala Bartłomiej Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Szkoła podstawowa nr 4 TAK
79 Czogala Patryk Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp nr 4 TAK
80 Czuczkiewicz Wiktoria Ostrów Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
81 Czuczkiewicz Dorota Ostrów Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
82 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
83 Czura Barbara Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
84 Czwałga Katarzyna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
85 Czyż Daniel Winda Góra Kat. K15 (15-19 lat) Szkoła Podstawowa nr.5 im.Baśki Puzon w Jarosławiu – oddział gimnazjalny NIE
86 Dąbrowska Maja Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP nr 10 w Jarosławiu TAK
87 Dąbrowska Alicja Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
88 Dąbrowski Jacek Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
89 Dąbrowski Janusz Jarosław Kat. M60 (od 60 lat) Brak TAK
90 Dinh Manh Patrycja Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Pg 2 w Jarosławiu TAK
91 Duszko Zofia Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Dmedia24-Jerzy Duszo TAK
92 Duszko Zofia Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP Sióstr Niepokalanek NIE
93 Dzięgielowska Danuta Świebodna Kat. K50 (50-59 lat) Brak TAK
94 Dziobek Marek Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) gimnazjum nr 2 w Jarosławiu TAK
95 Dziobek Łukasz Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) gimnazjum nr 2 w Jarosławiu TAK
96 Fedan Ewelina Laszki Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
97 Fedan Konstancja Laszki Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
98 Fedan Łukasz Laszki Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
99 Fedor Agnieszka Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Zespół Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących NIE
100 Ficek Aneta Jagiełła Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
101 Filipiński Bartosz Łańcut Kat. M30 (30-39 lat) Super Klubb NIE
102 Foryś Martyna Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Sp2 NIE
103 Frankiewicz Sabina Munina Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
104 Frankiewicz Maja Munina Kat. K5 (5-9 lat) Podstawowa NIE
105 Fudali Monika Munina Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
106 Fudali Filip Munina Kat. K10 (10-14 lat) Szkola Podstawowa nr 10 w Jarosławiu TAK
107 Furgała Paweł Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
108 Furgała Michał Jarosław Kat M5 (5-9 lat) Brak NIE
109 Furgała Joanna Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
110 Furgała Martyna Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
111 Gałuszka Bogdan Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
112 Gałuszka Maksymilian Jarosław Kat M5 (5-9 lat) Brak NIE
113 Gałuszka Joanna Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
114 Gółka Piotr Wola Buchowska Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa w Wólce Pełkińskiej TAK
115 Gółka Adam Wola Buchowska Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa w Wólce Pełkińskiej TAK
116 Górecki Patryk Jarosław Kat M20 (20-29 lat) PG FOTO NIE
117 Góreczny Kamila Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
118 Góreczny Hania Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
119 Góreczny Hania Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
120 Gelmuda Marta Cieszanów Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
121 Gelmuda Damian Cieszanów Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
122 Gelmuda Marta Cieszanów Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
123 Gelmuda Damian Cieszanów Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
124 Głąb Tomasz Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
125 Głąb Julia Przeworsk Kat. K10 (10-14 lat) Brak TAK
126 Głowacz Dawid Świebodna Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
127 Głuszyk Marek Dachnów Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
128 Głuszyk Paulina Dachnów Kat. K15 (15-19 lat) Brak TAK
129 Głuszyk Sylwia Dachnów Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
130 Głuszyk Patrycja Dachnów Kat. K10 (10-14 lat) Brak TAK
131 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze Kat. K30 (30-39 lat) ZSOZiR w Radymnie TAK
132 Graban Mariusz Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
133 Grabiec Olivia Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP 4 NIE
134 Grabiec Sabina Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
135 Grabowski Paweł Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) JGB SOKÓŁ TAK
136 Grabska Jagoda Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
137 Guminiak Jolanta Pawłosiów Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
138 Gwóźdź Andrzej Munina Kat. M50 (50-59 lat) Wichura Jarosław TAK
139 Hajnus Pawel Jaroslaw Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
140 Hajnus Anna Jaroslaw Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
141 Hala Lucyna Wiązownica H Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
142 Halwa Janusz Szówsko Kat. K30 (30-39 lat) Biegam bo lubię TAK
143 Halwa Julia Szówsko Kat. K5 (5-9 lat) Biegam bo lubię NIE
144 Halwa Karolina Miękisz Stary Kat. K15 (15-19 lat) Brak TAK
145 Hałucha Przemysław Lubaczów Kat. K30 (30-39 lat) Biegomania NIE
146 Hanas Wojciech Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Street Workout Jarosław NIE
147 Hanasiewicz Krzysztof Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
148 Hanasiewicz Mateusz Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP 4 TAK
149 Hanejko Dariusz Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
150 Hanejko Małgorzata Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
151 Hanejko Natalia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jarosławiu TAK
152 Hanejko Dawid Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jarosławiu TAK
153 Harpula Alicja Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
154 Hawro Paweł Przeworsk Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
155 Hawrylak Michał Tywonia Kat. M10 (10-14 lat) Publiczne Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu NIE
156 HoŁub Aleksandra JarosŁaw Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
157 HoŁub Agata JarosŁaw Kat. K50 (50-59 lat) JAROSŁAWSKI BIEGACZ NIE
158 Iwanowski Hubert Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Gimnazjum Nr 1 w Jaroslawiu TAK
159 Jakubik Patrycja Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
160 Jałocha Mieczysław Przemyśl Kat. M50 (50-59 lat) Przemyski Klub Biegacza TAK
161 Jamróz Jagoda Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp 11 TAK
162 Jamróz Szymon Jarosław Kat M5 (5-9 lat) SP4 TAK
163 Jamróz Robert Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
164 Jamróz Agnieszka Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) ZSDGIL TAK
165 Janicka Zuzanna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
166 Jarosz Anna Leżajsk Kat K60 (od 60 lat) Brak TAK
167 Jaworowska Aleksandra Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) ZSEIO w Jarosławiu TAK
168 Jaworowska Maja Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Sp 10 Jarosław TAK
169 Jaworowski Filip Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) SP nr 10 TAK
170 Jędruchów Maciej Rzeszów Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
171 Jenczalik Jakub Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Brak TAK
172 Jenczalik Martyna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Brak TAK
173 Jop Marta Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
174 Jop Dominika Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu TAK
175 Jop Patrycja Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
176 Jop Paweł Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
177 Kajdzik Adrian Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Street Workout Jarosław TAK
178 Kalinowska Ewa Przemyśl Kat. K30 (30-39 lat) Biegam bo lubię NIE
179 Kalinowska-Bąk Ewa Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
180 Kanclerz Małgorzata Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
181 Kapuścińska Elżbieta Łańcut Kat. K50 (50-59 lat) Brak TAK
182 Kapuścińska Karolina Łańcut Kat. K20 (20-29 lat) UMCS TAK
183 Kapuścińska Maria Łańcut Kat. K10 (10-14 lat) SP nr 2 im. ks, Jana Twardowskiego w Łańcucie TAK
184 Kapuściński Miłosz Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Szkoła Podstawowa nr 2 NIE
185 Kapuściński Mariusz Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
186 Kapusta Agnieszka Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
187 Kapusta Agnieszka Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jarosławiu NIE
188 Kasprzak Justyna Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Sp2 NIE
189 Kaszycka Klaudia Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
190 Katan Urszula Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
191 Katan Rafał Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
192 Katan Dominika Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa Nr 4 TAK
193 Kęszycki Alessandro Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP 4 NIE
194 Kieltyka Magdalena Zurawca Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
195 Kiełbasa Marlena Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
196 Kisiel Agnieszka Gniewczyna ŁaŃcucka Kat. K10 (10-14 lat) ZHR TAK
197 Kisiel Anna Gniewczyna ŁaŃcucka Kat. K20 (20-29 lat) UMCS LUBLIN TAK
198 Kiwacki Andrzej Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP nr 7 NIE
199 Kluz – Motyka Justyna Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
200 KŁak Dagmara WiĄzownica Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
201 Kobiałka Sylwia Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
202 Kocuń Jolanta Radymno Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
203 Kocuń Lesław Radymno Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
204 Kolasa Anna Jodłówka Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
205 Kolasa Karol Jodłówka Kat. K10 (10-14 lat) Brak TAK
206 Kołakowska Magdalena Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
207 Kołcz Jakub Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) Brak TAK
208 Kołcz Gabriela Przeworsk Kat. K15 (15-19 lat) Brak TAK
209 Kołodziej Anna Wietlin Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
210 Kołodziej Julia Wietlin Kat. K10 (10-14 lat) Podstawowa Wietlin NIE
211 Kołodziej Małgorzata Lipsko Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
212 Konowalczuk Łukasz Lubaczów Kat. M15 (15-19 lat) Biegomania Lubaczów / Zespół Szkół w Lubaczowie TAK
213 Korszniak Zbigniew Czerwona Wola Kat. M50 (50-59 lat) Brak NIE
214 Korzeniowski Władysław Przemyśl Kat. K40 (40-49 lat) Przemyski Klub Biegacza TAK
215 Kosałka Krzysztof Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
216 Kosałka Alicja Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
217 Kosałka Jakub Jarosław Kat. M15 (15-19 lat) Brak NIE
218 Kosałka Alan Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
219 Kotów Konrad Munina Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
220 Kowal Gabriel Wysocko Kat. M15 (15-19 lat) Pg2 Jarosław NIE
221 Kowal Gabriela Pełkinie Kat M20 (20-29 lat) Brak NIE
222 Kowalczyk Piotr Manasterz Kat. K20 (20-29 lat) ŚDS Jarosław NIE
223 Kowalski Jakub Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Run Team Jarosław TAK
224 Kozak Michał Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Drużyna Jezusa TAK
225 Kozdrowicz Andrzej Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
226 Krajewska Anna ŚwiĘte Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
227 Krasula Jolanta Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) PWSTE Jarosław NIE
228 Król Emilia Przemysl Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
229 Król Ryszard Korzenica Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
230 Król Szymon Korzenica Kat M5 (5-9 lat) Szkoła Podstawowa w Laszkach TAK
231 Król Wiktor Korzenica Kat. M10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa w Laszkach TAK
232 Król Piotr Przemysl Kat. K50 (50-59 lat) Przemyski Klub Biegacza TAK
233 Król Sebastian Adamówka Kat. K10 (10-14 lat) indywidualnie TAK
234 Król Anna Adamówka Kat. K30 (30-39 lat) indywidualnie TAK
235 Krępa Agnieszka Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
236 Kropiwnicka Aleksandra Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Nie lubię biegać TAK
237 Kruba Marcin Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Jarosławska Gruba Biegowa Sokół TAK
238 Krzanowski Grzegorz Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Jarosławskie Włóczykije TAK
239 Krzanowski Kacper Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) SMS Jarosław TAK
240 Krzanowski Filip Jarosław Kat M5 (5-9 lat) SP4 Jarosław TAK
241 Krzeszowski Michał Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Run Team Jarosław TAK
242 Krzyśko Marek Nowa Wieś 113a Kat. M50 (50-59 lat) Brak TAK
243 Krzyśko Marcin Rzeszów Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
244 Kubas Karolina Jaroslaw Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
245 Kubas Zuzanna Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
246 Kubas Marcin Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
247 Kubicki Grzegorz Kramarzówka Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
248 Kublas Maciej Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
249 Kubrak Aleksandra Sieniawa Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
250 Kudła Krzysztof Zarzecze Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
251 Kudyba Iwona Koniaczów Kat. K30 (30-39 lat) SP nr 11 TAK
252 Kudyba Paulina Koniaczów Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
253 Kudyba Dominik Koniaczów Kat. K10 (10-14 lat) Gimnazjum nr 2 NIE
254 Kudyba Wojciech Koniaczów Kat. K10 (10-14 lat) SP w Makowisku NIE
255 Kudyba Piotr KoniaczÓw Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
256 Kudyba Jagoda Koniaczow Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
257 Kukułka Adrianna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Im.Jana Pawła ll w Jarosławiu NIE
258 Kulikowska Marzena JarosŁaw Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
259 Kulikowska Marzena JarosŁaw Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
260 Kuźma Krzysztof Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
261 Kuźma Amelia Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 TAK
262 Kuźma Michał Jarosław Kat M5 (5-9 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 TAK
263 Kułaj Niemczyk Julia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Podstawowa nr2 TAK
264 Kustosz Artur Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
265 Kustosz Wiktoria Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp.1 Jarosław TAK
266 Lasek Natalia Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Sp2 NIE
267 Lasek Alicja Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Sp2 NIE
268 Leżucha Dominika Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
269 Leżucha Dominika Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
270 Leżucha Dominika Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
271 Leżucha Dominika Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
272 Lichończak Sławomir Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Street Workout Jarosław TAK
273 Lisok Joanna Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
274 Liszewska Justyna Munina Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
275 Liszewski Szymon Munina Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
276 Żaba Sabina Futory Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
277 Żaba Janusz Futory Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
278 Żak Arkadiusz Jarosław Kat. M15 (15-19 lat) Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”/ ZSTiO w Jarosławiu TAK
279 Żak Dorota Wola Krzywiecka Kat. K15 (15-19 lat) Brak TAK
280 Żak Adrian Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
281 Żeglecki Rafał 37-733 Pikulice Kat. K40 (40-49 lat) Przemyski Klub Biegacza TAK
282 Lubos Ewelina Koniaczów Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
283 Lubos Wojciech Koniaczów Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
284 Lubos Paulina Koniaczów Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła im Jana Kochanowskiego w Szówsku TAK
285 Lubos Maciej Koniaczów Kat. M15 (15-19 lat) Gimnazjum nr 1 w Jarosławiu TAK
286 Łopuch Agnieszka Adamówka Kat. K30 (30-39 lat) indywidualnie TAK
287 Łopuch Magdalena Adamówka Kat. K30 (30-39 lat) indywidualnie TAK
288 Świąder Małgorzata Sieniawa Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
289 Świąder Anna Sieniawa Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
290 Świąder Ewa Sieniawa Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
291 łysakowska Jolanta Radymno Kat. M50 (50-59 lat) Brak NIE
292 łysakowski Krzysztof Radymno Kat M20 (20-29 lat) Brak NIE
293 Mach Karol Wólka Pełkińska Kat. K15 (15-19 lat) ZSTIO w Jarosławiu TAK
294 Maciejko Rafał Dachnów Kat. M40 (40-49 lat) Biegomania Lubaczów/ Sportowy Dachnów TAK
295 Maciejko Emilia Dachnów Kat. K5 (5-9 lat) Kresowianie TAK
296 Maciejko Aleksandra Dachnów Kat. K5 (5-9 lat) Kresowianie TAK
297 Macina Bogumiła Manasterz Kat. K50 (50-59 lat) Brak NIE
298 Madaj Kacper Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 w Jarosławiu TAK
299 Madaj Amelia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) MP nr 1 w Jarosławiu TAK
300 Madaj Magdalena Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Wichura Jarosław TAK
301 Madej Leszek Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
302 Madej Krystian Jarosław Kat. M15 (15-19 lat) ZSDGiL TAK
303 Madej Aleksandra Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) SP nr 11 Jarosław TAK
304 Majcher Julia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
305 Majcher Justyna Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
306 Majcher Karolina Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
307 Majcher Paweł Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) podstawowa nr 2 TAK
308 Majkowski Wiktor Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
309 Maksymowicz Anna Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
310 MaŁgorzata Brodowicz Jarosław Kat. K50 (50-59 lat) BBL Jarosław NIE
311 Maślanka Jacek Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
312 Maślanka Kacper Jarosław Kat M5 (5-9 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
313 Maślanka Monika Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
314 Marchut Kazimierz Jelna Kat K60 (od 60 lat) Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
315 Mariusz Kapuściński Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
316 Maruszak Barbara Nowosielce Kat. K50 (50-59 lat) Brak NIE
317 Maruszak Barbara Nowosielce Kat. K50 (50-59 lat) Brak TAK
318 Meszko Krzysztof Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) Brak TAK
319 Międlar Jakub Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
320 Międlar Jagoda Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP2 im. KS. STANISŁWA KONARSKIEGO JAROSŁAW NIE
321 Międlar Iwona Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
322 Międlar Antoni Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Przedszkole im. Bł. Edmunda Bojanowskiego Jarosław NIE
323 Michalik Wiktoria Gniewczyna Łańcucka Kat. K15 (15-19 lat) II LO Rzeszów TAK
324 Michno Małgorzata Pełkinie Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
325 Michno Andrzej Pełkinie Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
326 Michno Milena Pełkinie Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
327 Michnp Maja Pełkinie Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
328 Mirek Kazimierz Maleniska Kat. M60 (od 60 lat) OSP Pawłosiów TAK
329 Mirek Paweł Maleniska Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
330 Misiąg Hubert Wierzbna Kat. M15 (15-19 lat) ZSTIO Jarosław NIE
331 Mitura Martyna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
332 Moskwiak Dariusz Jarosław Kat. K50 (50-59 lat) Brak TAK
333 Moszkowicz Małgorzatą Pełkinie Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
334 Moszkowicz Stanisław Pełkinie Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
335 Moszkowicz Amelia Pełkinie Kat. K10 (10-14 lat) Podstawowa NIE
336 Moszkowicz Asam Pełkinie Kat. K5 (5-9 lat) Podstawowa NIE
337 Motyka Kamil Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
338 Motyka Jakub Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) TAK
339 Motyka Mariusz Radymno Kat. M50 (50-59 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
340 Motyka Sylwester Zgoda Kat M20 (20-29 lat) NIE
341 Mróz Łukasz Przeworsk Kat. K30 (30-39 lat) ZHRun/ Przeworska Grupa Biegowa TAK
342 Mroczka Gabriela Wólka Pełkińska Kat. K15 (15-19 lat) ZSDG i L im. A.Witkowskiego Jarosław NIE
343 Mroczka Wiesław Wólka Pełkińska Kat. M50 (50-59 lat) NIE
344 Mul Mariusz Sieniawa Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
345 Mulawka Maciej Pełkinie Kat. M15 (15-19 lat) ZSTiO w Jarosławiu NIE
346 Mussur Henryk Krosno Kat. M60 (od 60 lat) MOSIR Krosno NIE
347 Naleśniak Klaudia Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
348 Naleśniak Klaudia Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
349 Naspińska Kamila Wiązownica Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
350 Niedziela Michał Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
351 Niemczyk Arkadiusz Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Fryzjer męski TAK
352 Niemiec Katarzyna Szówsko Kat. K10 (10-14 lat) PG 2 w Jarosławiu TAK
353 Nowicka Urszula Łańcut Kat. K30 (30-39 lat) ŁTC TAK
354 Nowicka Karolina Łańcut Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
355 Nowogrodzka Wiktoria Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
356 Nycz Martyna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
357 Nycz Martyna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
358 Ochab Justyna Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
359 Ochal Monika Lublin Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
360 Ochal Bartłomiej Lublin Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
361 Olejarka Stanisława Parafii Orly Kat. K50 (50-59 lat) opieka pielęgniarki NIE
362 Olejarska Paulina Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Sp2 NIE
363 Olejarz Mateusz Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Gimnazjum Nr.3 NIE
364 Olejarz Andrzej Jarosław Kat. M50 (50-59 lat) Brak NIE
365 Ożga Jerzy Szówsko Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
366 Osikowski Tomasz Białoboki Kat. K15 (15-19 lat) Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie TAK
367 Osikowski Michał Białoboki Kat. K15 (15-19 lat) Brak TAK
368 Osińska Maja Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
369 Osińska Ewa Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
370 Osiński Adam Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
371 Pałys Joanna Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
372 Pałys Kacper Jarosław Kat. M15 (15-19 lat) Prywatne gimnazjum sióstr Niepokalanek NIE
373 Pałys Karolina Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
374 Pałys Martyna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
375 Panek Aleksandra JarosŁaw Kat. K15 (15-19 lat) prywatne gimnazjum sióstr niepokalanek w jarosławiu NIE
376 Partyka Aleksandra Manasterz Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
377 Partyka Antoni Manasterz Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
378 Partyka Mateusz Manasterz Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
379 Partyka Gabriela Manasterz Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
380 Partyka Adam Manasterz Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
381 Paryniak Sylwia Korczowa Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
382 Pasiecznik Justyna Jaroslaw Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
383 Pasterska – Stęchły Kamila Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
384 Pawluk Krzysztof Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
385 Pawluk Helena Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Szkoła Sióstr Niepokalanek TAK
386 Pawluk Klara Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) SP nr 7 TAK
387 Pawłowska Aleksandra Wola Krzywiecka Kat. K15 (15-19 lat) Brak TAK
388 Półchłopek Dominik Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) 33 IDH Lazaron/Publiczne Gimnazjum nr. 2 w jarosławiu NIE
389 Pelc Anna Oleszyce Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
390 Pelc Michał Oleszyce Kat. M10 (10-14 lat) Podstawowa NIE
391 Perczyk Grzegorz Malkowice Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
392 Perenc Michał Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Husaria Race Team TAK
393 Perenc Krzysztof Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
394 Petranik Kamila Oleszyce Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
395 Petranik Julia Oleszyce Kat. K5 (5-9 lat) Podstawowa NIE
396 Pieniążek Łukasz Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
397 Pieniążek Piotr Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) SP 10 TAK
398 Pieniążek Katarzyna Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
399 Pieniążek Jan Jarosław Kat M5 (5-9 lat) SP 10 TAK
400 Pieniążek Franciszek Jarosław Kat M5 (5-9 lat) Brak TAK
401 Pieniążek Alek Jaroslaw Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
402 Pieniążek Dorota Jaroslaw Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
403 Pieniążek Albert Jaroslaw Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
404 Pieniążek Oliwier Jaroslaw Kat. K10 (10-14 lat) Szkoła Sióstr Niepokalanek NIE
405 Pieniążek Jan Jaroslaw Kat. K5 (5-9 lat) Szkoła Sióstr Niepokalanek NIE
406 Pieniążek Łucja Jaroslaw Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
407 Pilek Marcel Szówsko Kat. M10 (10-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 TAK
408 Pilek Beata Szówsko Kat. K40 (40-49 lat) ZSTiO Jarosław TAK
409 Piróg Tomasz Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
410 Piszczek Stanisław Przemyśl Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
411 Plęs Justyna Munina Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
412 Plęs Justyna Munina Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
413 Płocica Amelia Rożniatów Kat. K40 (40-49 lat) 1979 TAK
414 Płocica Natalia Zarzecze Kat. K10 (10-14 lat) Brak TAK
415 Płocica Ignacy Rożniatów Kat M5 (5-9 lat) 1979 NIE
416 Płocica Frania Rożniatów Kat. K10 (10-14 lat) Brak TAK
417 Płocica Karol Rożniatów Kat. M10 (10-14 lat) Brak TAK
418 Płocica Julia Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Sp2 NIE
419 Podgórska Anna Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
420 Podgórski Szymon Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) JKS Jarosław /SzP nr 11 NIE
421 Potoczny Paweł Przedmiescie Dubieckie Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
422 Prajsnar Justyna Korczyna Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
423 Prajsnar Marek Korczyna Kat. M30 (30-39 lat) Brak NIE
424 Prajsnar Agnieszka Korczyna Kat. K10 (10-14 lat) Zespół Szkół w Korczynie NIE
425 Prajsnar Magdalena Korczyna Kat. K10 (10-14 lat) Zespół Szkół w Korczynie NIE
426 Prajsnar Mateusz Korczyna Kat M5 (5-9 lat) Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Korczynie NIE
427 Przybylski Adam Pełnatycze Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
428 Przybylski Aleksander Pełnatycze Kat M5 (5-9 lat) Brak TAK
429 Przystasz Anna Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
430 Radochońska Anna Żurawica Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
431 Radochońska Julia Żurawica Kat. K10 (10-14 lat) SP Żurawica TAK
432 Radochońska Emilia Żurawica Kat. K5 (5-9 lat) SP Żurawica TAK
433 Radochońska Małgorzata Żurawica Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
434 Radochoński Mariusz Żurawica Kat. K40 (40-49 lat) Brak TAK
435 Ratusznik Dariusz Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
436 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów Kat. K50 (50-59 lat) Biegomania Lubaczów TAK
437 Rokosz Bernadeta Czerwona Wola Kat. K15 (15-19 lat) Zespół Szkół w Sieniawie NIE
438 Rokoszyńska Oliwia Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Podstawowa nr 4 w Jarosławiu NIE
439 Romanik Beata Jodłówka Kat. K50 (50-59 lat) Brak NIE
440 Ryś Katarzyna Olszany Kat. K30 (30-39 lat) Przemyski Klub Biegacza TAK
441 Ryzner Ewa Jarosław Kat. K50 (50-59 lat) Brak TAK
442 Ryzner Jakub Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
443 Sagan Kacper Jaroslaw Kat. K10 (10-14 lat) 4 NIE
444 Salwiak Michał Jodłówka Kat. K15 (15-19 lat) Gimnazjum w Jarosławiu NIE
445 Sanocka MaŁgorzata Radymno Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
446 Sanocka Amelia Radymno Kat. K5 (5-9 lat) SZKOŁA PODSTAWOWA RADYMNO TAK
447 Sanocki Maciej Ujkowice Kat. K20 (20-29 lat) SPRINT UJKOWICE NIE
448 Saramaga Janusz Lubaczów Kat. M10 (10-14 lat) Brak NIE
449 Sas Joanna Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
450 Sas Karol Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) SP. nr 4 NIE
451 Sas Jakub Jarosław Kat M5 (5-9 lat) SP. nr. 4 NIE
452 Sączawa Ewa Munina Kat. K40 (40-49 lat) Bbl Jarosław TAK
453 Sidor Michał Rokietnica Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
454 Sienkiewicz Fabian Jarosław Kat M5 (5-9 lat) SP 4 TAK
455 Sierpiński Marek Maleniska Kat. M50 (50-59 lat) Natura-Pro TAK
456 Skiba Marek Jarosław Kat. M50 (50-59 lat) Brak TAK
457 Skrzypek Sylwester Szówsko Kat M20 (20-29 lat) Brak NIE
458 Słoniec Kamila Koniaczow Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
459 Słota Amelia Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) sp.4 jarosław NIE
460 Smędowski Paweł Rzeszów Kat M20 (20-29 lat) GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl NIE
461 Smoliniec Tomasz Dachnów Kat. M40 (40-49 lat) Biegomania Lubaczów TAK
462 Smoliniec Paulina Dachnów Kat. K10 (10-14 lat) Biegomania Lubaczów NIE
463 Smołkowcz Robert Rzeszów Kat. M40 (40-49 lat) Szefek Team TAK
464 Smołkowicz Wioletta Rzeszów Kat. M30 (30-39 lat) Szefek Team TAK
465 Smołkowicz Kinga Rzeszów Kat M5 (5-9 lat) Szefek Team TAK
466 Smołkowicz Dawid Rzeszów Kat. K10 (10-14 lat) Szefek Team TAK
467 Socha Bogusław Jarosław Kat. M50 (50-59 lat) Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół” TAK
468 Socha Mateusz Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) szkoła podstawowa nr.4 TAK
469 Socha Dominika Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) szkoła podstawowa nr4 TAK
470 Socha Małgorzata Wiązownica Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
471 Socha Radosław Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) SP 10 Jarosław TAK
472 Socha Witold Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) Brak TAK
473 Sojecki Norbert Wólka Pełkińska Kat. K15 (15-19 lat) ZSEiO Jarosław TAK
474 Sokół Ewelina Mołodycz Kat. K15 (15-19 lat) ZSDGiL w Jarosławiu NIE
475 Solińska Magdalena Jankowice Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
476 Sopel Wiesława Lubaczów Kat. K30 (30-39 lat) Biegomania Lubaczów TAK
477 Sowa Tomasz Nienadowa Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
478 Stachowski Hubert Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
479 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 Kat. M60 (od 60 lat) 1956 TAK
480 StĘchŁy Artur Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
481 StĘchŁy Mikołaj Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Podstawowa nr 6 im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu TAK
482 StĘchŁy Amelia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Podstawowa nr 6 im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu TAK
483 Stec Dorota Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) BBL Jarosław NIE
484 Stec Aneta Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) nr 11 NIE
485 Stec Mikołaj Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
486 Stec Marek Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Brak NIE
487 Stec Mikołaj Jarosław Kat M5 (5-9 lat) nr.4 NIE
488 Stempak Marcin Szówsko Kat. M30 (30-39 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
489 Strzelec Justyna Przemyśl Kat. K15 (15-19 lat) Brak TAK
490 Superson Tomasz JarosŁaw Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
491 Szablan Lucjan Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
492 Szablan Natalia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
493 Szarek Marcin Widna Góra Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
494 Szarek Franciszek Widna Góra Kat. M10 (10-14 lat) SP 5 NIE
495 Szatkowska Bernadetta Pantalowice Kat. K15 (15-19 lat) Zespul Szkul Ekonomicznych I Ogulnoksztalcacych w Jaroslawiu NIE
496 Szawarniak Joanna Dobkowice Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
497 Szczęch Jakub Brzóza Królewska Kat. K20 (20-29 lat) Activeteam Brzóz Królewska NIE
498 Szot Katarzyna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
499 Szpiech Magdalena Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
500 Szumiński Sebastian Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak TAK
501 Szumiński Marcin Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
502 Szybowicz Ewa Przemyśl Kat. K15 (15-19 lat) II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu TAK
503 Szyk Hanna Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
504 Szyk Szymon Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
505 Szyk Jan Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
506 Szyk Artur Jarosław Kat. M40 (40-49 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
507 Szymański Kamil Piaski Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
508 Szymański Radosław Przeworsk Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
509 Tabin Elżbieta Makowisko Kat. K40 (40-49 lat) ZSLIT NIE
510 Tarnawska Marta Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
511 Tarnawska Emilia Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Podstawowa nr 11 NIE
512 Tarnawski Dawid Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) SP 11 NIE
513 Tarnowski Grzegorz Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
514 Teper Alicja Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Sp2 NIE
515 Tibor Toth Korom Kat. M60 (od 60 lat) Burmistrz NIE
516 Tkaczyk Jan Jarosław Kat. M60 (od 60 lat) Emeryt TAK
517 Tomaszewska Anna Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
518 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów Kat M20 (20-29 lat) JGB ”Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
519 Trawka Anna ŁaŃcut Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
520 Trawka Julia Łańcut Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
521 Trawka Weronika Łańcut Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
522 Trojan Elżbieta Leżajsk Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
523 Trzonek Andrzej Zapałów Kat. M50 (50-59 lat) Brak TAK
524 Tuczapska Wiktoria Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
525 Tuczapski Krzysztof Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jaroslawiu NIE
526 Tuczapski Szymon Jarosław Kat M5 (5-9 lat) Brak NIE
527 Turczanik Urszula Dabrowa Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
528 Turek Mariusz Jarosław Kat. M50 (50-59 lat) indywidualnie TAK
529 Turza Mirosław Dachnów Kat. M30 (30-39 lat) Brak NIE
530 Turza Monika Dachnów Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
531 Turza Dominik Dachnów Kat. M10 (10-14 lat) SP Dachnów NIE
532 Turza Maja Dachnów Kat. K5 (5-9 lat) SP Dachnów NIE
533 Twarowski Hubert Korzenica Kat. M15 (15-19 lat) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu TAK
534 Tyrawa Kamil Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
535 Tytuła Mateusz Gniewczyna Łańcucka Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
536 Tytuła Jan Gniewczyna Łańcucka Kat M5 (5-9 lat) Akademia Piłkarska PERFECT NIE
537 Ulma Klaudia Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Sp2 NIE
538 Walat Adrian Rzeszów Kat M20 (20-29 lat) WWF UR NIE
539 Walczak Damian Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) gimnazjum nr 1 w Jarosławiu TAK
540 Walerianowicz Adam Radawa Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
541 Wałach Zbigniew Pstrągowa Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
542 Wasilewska Anna Przemyśl Kat. K15 (15-19 lat) II Liceum Ogólnokształcące im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu TAK
543 Wasyliszyn Jakub Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
544 Wasyliszyn Bernadetta Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
545 Wasyliszyn Janusz Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
546 Wawreńczuk Izabela Oleszyce Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
547 Wawreńczuk Wiktor Oleszyce Kat M5 (5-9 lat) Podstawowa NIE
548 Wawreńczuk Lena Oleszyce Kat. K5 (5-9 lat) przedszkole NIE
549 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
550 Wereszczak Arkadiusz Jarosław Kat M20 (20-29 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
551 Weselak Adam Urzejowice Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
552 Wiglusz Krzysztof Gać Kat. K30 (30-39 lat) TAK
553 Wikiera Daria Pawłosiów Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
554 Wikiera Marcin Przeworsk Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
555 Wilczak Wiktoria Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
556 Wilk Ryszard Jaroław Kat. K40 (40-49 lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
557 Winiarz Beata Cieszanów Kat. K40 (40-49 lat) 1976 NIE
558 Winiarz Igor Cieszanów Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
559 Winiarz Beata Cieszanów Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
560 Winiarz Igor Cieszanów Kat. K10 (10-14 lat) Brak NIE
561 Witko Agnieszka Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
562 Wlazło Maciej Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
563 Wlazło-Szymańska Natalia Przeworsk Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
564 Wodzisz Konrad Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak TAK
565 Wojciechowska Ewa Jarosław Kat. K20 (20-29 lat) Brak NIE
566 Wojciechowski Nikodem Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Z Tata NIE
567 Wojdyla-Czogala Marzena Jaroslaw Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
568 Wojdyła Iwona Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
569 Wojdyła Milena Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
570 Wojtaszek Paula Jarosław Kat. K15 (15-19 lat) Brak NIE
571 Wojtowicz Krzysztof Chłopice Kat. K15 (15-19 lat) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu TAK
572 Woś Monika Makowisko Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
573 Woś Amelia Makowisko Kat. K10 (10-14 lat) Podstawowa w Makowisku TAK
574 Woś Andrzej Makowisko Kat. M40 (40-49 lat) Brak TAK
575 Woś Wiktor Makowisko Kat M5 (5-9 lat) Brak TAK
576 Wołosz Marcin Radymno Kat. M30 (30-39 lat) Wojska Obrony Terytorialnej TAK
577 Wota Natalia Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
578 Wota Mateusz Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
579 Wuj Sandra Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Im.Jana Pawła ll w Jarosławiu NIE
580 Wyka Maja Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) SP Nr 11 Jarosław TAK
581 Wywrót Michał Jarosław Kat. M15 (15-19 lat) I LO im. M. Kopernika w Jarosławiu NIE
582 Wywrót Miłosz Jarosław Kat. M10 (10-14 lat) SP Nr 4 Jarosław/ JKS Jarosław NIE
583 Zadworna Gabriela Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) Sp2 NIE
584 Zagulak Agnieszka Przemyśl Kat. K30 (30-39 lat) Przemyski Klub Biegacza TAK
585 Zając Józek Tuligłowy Kat. K40 (40-49 lat) JGB Sokół NIE
586 ZajĄc BronisŁawa JodŁÓwka Kat. K50 (50-59 lat) brak NIE
587 ZajĄc BronisŁawa JodŁÓwka Kat. K50 (50-59 lat) brak NIE
588 Zakrzacki Adrian Dobkowice Kat M20 (20-29 lat) Brak TAK
589 Zakrzacki Patryk Łowce Kat. M10 (10-14 lat) Brak NIE
590 Zakrzacki Patryk Dobkowice Kat. M10 (10-14 lat) Brak TAK
591 Załuska Alicja Lubaczów Kat. K50 (50-59 lat) Brak TAK
592 Załuski Stanisław Lubaczów Kat. M50 (50-59 lat) Brak TAK
593 Zazula Paweł Jarosław Kat. M30 (30-39 lat) Brak TAK
594 Zazula Magdalena Jarosław Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
595 Zazula Patrycja Jarosław Kat. K5 (5-9 lat) Szkoła Podstawowa Nr 4 TAK
596 Zdziebko Dominik Jarosław Kat. K10 (10-14 lat) SP nr 10 w Jarosławiu TAK
597 Zielinska Anna Jarosław Kat. K40 (40-49 lat) Brak NIE
598 Złomko Monika Munina Kat. K30 (30-39 lat) Brak TAK
599 Złomko Zofia Munina Kat. K50 (50-59 lat) Brak NIE
600 Zuchowska Ewa Wietlin Kat. K30 (30-39 lat) Brak NIE
601 Zuchowska Oliwia Wietlin Kat. K5 (5-9 lat) Brak NIE
602 Zymkowska-Turek Celina Jarosław Kat K60 (od 60 lat) indywidualnie TAK