Nazwa zawodów: |
II KorczyĹski Bieg i Nordic Walking Do PrzÄ dek |
Miejsce i termin: | Korczyna, 2017-09-23 |
Organizator: | WĂłjt Gminy Korczyna, GOK w Korczynie, Stowarzyszenie âPrzÄ dki-skiâ gok@korczyna.pl; tel. 134354384 |
Opis zawodów: | Trasa Biegu i Nordic Walking liczy 5 km. 2. Trasa o charakterze gĂłrskim i krossowym-50%asfalt, 50% teren. 3. Trasa oznakowana bÄdzie taĹmami. 4. Na trasie zlokalizowane bÄdÄ punkty odĹźywcze i kontrolne Korczyna 23.09.2017 rok, start godz. 15.00 |
Strona WWW: | http://gok.korczyna.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | Bieg | Brak | TAK |
2 | Augustyn Patryk | Jedlicze | Bieg | Brak | TAK |
3 | ÄwiÄ kaĹa Halina | Krosno | Nordic Walking | Samotni WÄdrowcy | TAK |
4 | Biedka Marcin | Krosno | Bieg | KKB MOSIR KROSNO / KM PSP KROSNO | TAK |
5 | Biedka Dominika | Korczyna | Bieg | Brak | |
6 | Biega Mariusz | Niebieszczany | Nordic Walking | Sanok Ski Team | TAK |
7 | Bilik Wojciech | Krosno | Nordic Walking | Samotni WÄdrowcy | TAK |
8 | Bilik Wojciech | Krosno | Nordic Walking | Samotni WÄdrowcy | |
9 | Biskup Mariusz | Jedlicze | Bieg | Muks Podkarpacie Jedlicze | TAK |
10 | Biskup Jakub | Jedlicze | Bieg | Muks Podkarpacie Jedlicze | |
11 | Brela Jakub | Jedlicze | Bieg | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | |
12 | Chmielowski Artur | Korczyna | Bieg | Brak | |
13 | CieĹla JarosĹaw | Krosno | Bieg | Brak | TAK |
14 | Cwanek-Florek Ewa | RzeszĂłw | Nordic Walking | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
15 | Czarnik Maria | Strzyşów | Bieg | Brak | TAK |
16 | Czech Tomasz | Poraş | Nordic Walking | ZKN SokóŠZagórz | TAK |
17 | Dec Jan | Przeworsk | Bieg | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
18 | Dubiel Witold | GĹuchĂłw | Bieg | ĹTC ĹAĹCUT | |
19 | Dziadosz Grzegorz | JasĹo | Bieg | Brak | TAK |
20 | Farbaniec Urszula | Wrocanka | Nordic Walking | Brak | TAK |
21 | ForyĹ WĹodzimierz | JasĹo | Bieg | ULKS Technik Trzczinica | TAK |
22 | Furman Marian | Biecz | Nordic Walking | 1957 | TAK |
23 | Futyma Barbara | GĂłrki | Bieg | Brak | TAK |
24 | Gadela Grzegorz | Krosno | Bieg | NiewaĹźne ktĂłry, niewaĹźne jak, byle dobiec | TAK |
25 | GĂłrniak StanisĹaw | Widacz | Bieg | Finisz RymanĂłw | TAK |
26 | GĂłrniak Kamil | Widacz | Bieg | Finisz RymanĂłw | TAK |
27 | Gierlach Ewa | Korczyna | Bieg | Brak | TAK |
28 | GierlasiĹska Magda | Ĺťeglce | Nordic Walking | NWG PrzyszĹoĹÄ | TAK |
29 | GierlasiĹski Krzysztof | Krosno | Nordic Walking | NWG PrzyszĹoĹÄ | TAK |
30 | GleĹ Robert | Jedlicze | Bieg | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | TAK |
31 | Gonet Mariusz | Krosno | Bieg | PLUS-BIS | TAK |
32 | Gonet Celina | Korczyna | Bieg | 1956 | |
33 | Gonet JĂłzef | Korczyna | Nordic Walking | PLUS-BIS | TAK |
34 | GosztyĹa Patryk | Domaradz | Bieg | Brzozowski Klub Biegacza | TAK |
35 | Grochmal Daniel | Korczyna | Bieg | Brak | |
36 | Grochmal StanisĹaw | Korczyna | Bieg | Brak | |
37 | Guzik PaweĹ | Krosno | Bieg | Klub Sztuk Walk GARYU KROSNO | TAK |
38 | Guzowski Maciej | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
39 | Haduch Jerzy | Pisarowce | Bieg | Sanok i Okolice | TAK |
40 | Hanus Teresa | Krosno | Nordic Walking | Brak | |
41 | Hanus Joanna | Krosno | Nordic Walking | Brak | TAK |
42 | JabĹoĹski Konrad | Korczyna | Bieg | Brak | |
43 | Jajesnica Marian | Jedlicze | Bieg | MUKS Jedlicze | TAK |
44 | Janocha Maciej | Ĺwierzowa Polska | Bieg | MJE TEAM | TAK |
45 | Janocha Robert | Krosno | Nordic Walking | MUKS Podkarpacie Jedlicze | TAK |
46 | Janocha PaweĹ | Dobieszyn | Bieg | LKS Dobieszyn | TAK |
47 | JĂłzefczyk Tomasz | Krosno | Bieg | Posmakuj Run Team | TAK |
48 | Juszczyk Kamila | Trzcinica | Bieg | Brak | TAK |
49 | Kalita Mateusz | Ĺťabno | Bieg | 1991 | TAK |
50 | KaraĹ Sylwia | Kombornia | Bieg | Dzikie Ĺťycie RunTeam | |
51 | Kin RafaĹ | OdrzykoĹ | Bieg | AZS PWSZ KROSNO | TAK |
52 | Klamut Ryszard | Jablonica Polska | Bieg | KKB KroĹcienko Wyzne | |
53 | KĹosowski Karol | KrakĂłw | Bieg | Los Trepos Companieros | TAK |
54 | KochaĹska Aneta | Jedlicze | Nordic Walking | MUKS Podkarpacie Jedlicze | |
55 | KochaĹski Tomasz | Jedlicze | Bieg | MUKS Podkarpacie Jedlicze | |
56 | KoĹ-Majchrowska Jowita | RzeszĂłw | Bieg | Brak | TAK |
57 | KoĹczewska Bozena | Ustrzyki Dolne | Nordic Walking | Bieszczdzki Kllub NW / MKS Halicz Ustrzyki Dolne | TAK |
58 | KoĹodziej Zofia | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
59 | Kopacz MaĹgorzata | Potok | Nordic Walking | MUKS Podkarpacie Jedlicze | |
60 | KopeÄ Beata | GĹogĂłw MaĹopolski | Bieg | TKKF SOKĂĹ | |
61 | Korona Marcin | Korczyna | Bieg | brak | |
62 | Kostka Janusz | SzczepaĹcowa | Bieg | Posmakuj Run Team | TAK |
63 | KozioĹ WiesĹaw | Krosno | Bieg | dzikie Ĺźycie run team | TAK |
64 | Krzanowski Bartek | WÄglĂłwka | Nordic Walking | Samotni WÄdrowcy | |
65 | Kukulski SĹawomir | Krosno | Bieg | KKB MOSiR Krosno | |
66 | Kuliga SĹawomir | Krosno | Bieg | Posmakuj Run Team | TAK |
67 | KuĹşma ElĹźbieta | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
68 | LasociĹska Ewa | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
69 | Latuszek MaĹgorzata | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
70 | Latuszek Bogdan | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
71 | Lis Robert | Korczyna | Nordic Walking | N/Z | |
72 | Ĺťebracka Dominika | Jedlicze | Nordic Walking | Brak | |
73 | Lubieniecki Adrian | Krosno | Bieg | Brak | TAK |
74 | Ĺlaski RadosĹaw | Strzyşów | Bieg | Team Biegowy Strzyşów | TAK |
75 | ĹwiÄ tek Agnieszka | Ĺwierzowa Polska | Bieg | Brak | |
76 | Ĺwieboda Elzbieta | Jedlicze | Bieg | MUKS Podkarpacie Jedlicze | TAK |
77 | Ĺwieboda Krystyna | DĹugie | Nordic Walking | Brak | TAK |
78 | Majchrowicz Andrzej | KroĹcienko WyĹźne | Bieg | Brak | TAK |
79 | Majchrowicz Marzenna | KroĹcienko WyĹźne | Nordic Walking | Brak | |
80 | MaĹkuch Katarzyna | HaczĂłw | Nordic Walking | Brak | TAK |
81 | Michalec Kamil | Krosno | Bieg | KKB MOSIR KROSNO | TAK |
82 | Mika MirosĹaw | Krosno | Bieg | Brak | |
83 | Moczarski MirosĹaw | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
84 | Muskus Kazimierz | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
85 | Nitka Andrzej | JasĹo | Nordic Walking | NW-Team JasĹo | TAK |
86 | Oleksyk MaĹgorzata | Ustrzyki Dolne | Nordic Walking | MKS Halicz UstrzykiDolne , Bieszczadzki.Klub Nordic Walking | TAK |
87 | Ostrowski Jan | Korczyna | Bieg | 1949 | TAK |
88 | PajÄ k-CieĹla Joanna | Krosno | Bieg | brak | |
89 | PanaĹ Artur | SzczepaĹcowa | Bieg | Zamczysko Team | TAK |
90 | Pancerz Anna | Sanok | Bieg | Brak | TAK |
91 | Pasieka Agnieszka | Ustrobna | Nordic Walking | Nordzik team | TAK |
92 | Pasierb Marek | Rzeszow | Nordic Walking | Nz | TAK |
93 | Pasterczyk Dariusz | Jedlicze | Bieg | Muks Podkarpacie Jedlicze | TAK |
94 | Patla Piotr | Krosno | Nordic Walking | Brak | TAK |
95 | Patla Ewa | Krosno | Bieg | Brak | TAK |
96 | Pelczar Beata | KroĹcienko WyĹźne | Nordic Walking | Brak | TAK |
97 | PiÄta Leszek | Trzcinica | Bieg | Brak | TAK |
98 | PocaĹuĹ Adam | ZagĂłrz | Nordic Walking | ZKN SokóŠZagĂłrz | TAK |
99 | Podubny Krystyna | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
100 | Pokrywka BoĹźena | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
101 | Potoczny PaweĹ | Dubiecko | Bieg | Brak | TAK |
102 | Prokop Krzysztof | Kobylanka | Bieg | Brak | |
103 | Róşycka Dorota | JasĹo | Bieg | Nowy Styl Group Running Team | |
104 | Ryba MichaĹ | Olchowa | Bieg | Brak | TAK |
105 | Samborska Weronika | Brzyska | Bieg | Nowy Styl Group Running Team | |
106 | Sidor RadosĹaw | Widacz | Bieg | Posmakuj Run Team | TAK |
107 | Sikora WĹodzimierz | Korczyna | Bieg | Brak | |
108 | Simko Zbigniew | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
109 | Simko LudmiĹa | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
110 | SkrzysiĹski Gniewomir | Krasna | Bieg | ByÄ Jak Raramuri | |
111 | SĹowik Daniel | Ĺźabno | Bieg | Master’s Gym | TAK |
112 | Sowa Tomasz | Dubiecko | Bieg | Brak | TAK |
113 | StefaĹska MaĹgorzata | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
114 | StyĹ ElĹźbieta | Wrocanka | Nordic Walking | Brak | TAK |
115 | SzczygieĹ Piotr | Korczyna | Nordic Walking | KroSki Remsport | |
116 | Szemberski PaweĹ | RzeszĂłw | Nordic Walking | KlubSportu.pl | TAK |
117 | TopĂłr MaĹgorzata | Biecz | Nordic Walking | Brak | |
118 | Trojan Ewa | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
119 | Trojan ElĹźbieta | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
120 | TrzemĹźalski Piotr | Korczyna | Bieg | Brak | |
121 | TrzemĹźalski Maciej | Korczyna | Bieg | Brak | |
122 | Tutak Daniel | Krosno | Bieg | Furiosi Polanka | |
123 | TytuĹa Mateusz | Gniewczyna ĹaĹcucka | Bieg | Brak | TAK |
124 | Uram Wojciech | Jaszczew | Bieg | Wojtek MTB | TAK |
125 | Urban Irena | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
126 | Wajda Maciej | Korczyna | Bieg | Brak | |
127 | Warecki RadosĹaw | Przeworsk | Bieg | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
128 | Wielgosz Iwona | JasĹo | Bieg | Brak | TAK |
129 | Wierdak Hubert | Korczyna | Bieg | Cukiernia ATENA & BONUS Folie | |
130 | Winiarski Karol | Ĺťeglce | Bieg | BĹÄkitni Ĺťeglce | TAK |
131 | Witusik Dorota | JasĹo | Nordic Walking | NW-Team JasĹo | TAK |
132 | WĹodarczyk Wojciech | LeĹźajsk | Nordic Walking | Klub NW “WĹĂłczykije” | |
133 | Wojtasiewicz Wincenty | Tarnowiec | Bieg | 1955 | TAK |
134 | Wojtasik Dawid | GĹÄbokie | Bieg | AZS PWSZ Krosno | |
135 | Zajchowski Marek | ModerĂłwka | Bieg | ULKS Technik Trzcinica | TAK |
136 | Zych MichaĹ | Korczyna | Bieg | Brak |