Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg – Biegam Bo Lubię Lasy

Miejsce i termin: Czerniawka pow. jarosławski, 2017-09-30
Organizator: • Głównym organizatorem biegu jest Nadleśnictwo Jarosław
• Wójt Gminy Laszki,
• Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”
• Klub Sportowy Hetman Laszki,
• SITLID koło przy Nadleśnictwie Jarosław

Dane do kontaktu:

• Nadleśnictwo Jarosław,
• Koniaczów 1L,
• 37-500 Jarosław,
• Tel. 16 623 62 40,
• e-mail jaroslaw@krosno.lasy.gov.pl
• Wieslaw.Kruk@krosno.lasy.gov.pl , tel. 602 759 236

Opis zawodów: • Start : godz. 11.30
• Trasy: I Krótka 6 km
• II Długa 12 km
• Trasy przebiegają drogami leśnymi i gminnymi utwardzonymi 50% i gruntowymi 50% w terenach leśnych.
• Trasy będą oznakowane na załamaniach i skrzyżowaniach dróg.

• Dane do wpłaty:
Nadleśnictwo Jarosław
Koniaczów 1 L; 37-500 Jarosław
Rachunek bankowy nr: 10 2030 0045 1110 0000 0077 5440 w BGŻ BNP PARIBAS S.A. o/ Jarosław.
• W tytule przelewu należy podać „IMIĘ I NAZWISKO, ADRES, opłata startowa III BBL Lasy”
• Wpłat przelewem na w/w konto należy dokonywać pojedynczo za każdego uczestnika.
Nie ma możliwości wpłacenia opłaty startowej gotówką w dniu zawodów w biurze zawodów

Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwikła Agnieszka Morawsko 6 km Wichura Jarosław TAK
2 Banaś Mateusz Jarosław 12km KPP Jarosław NIE
3 Barnaś Katarzyna Jarosław 6 km Brak TAK
4 Barnaś Bartłomiej Jarosław 6 km Brak TAK
5 Blok Magdalena Tuczempy 6 km Brak TAK
6 Borowiec Patryk Oleszyce 12km Brak NIE
7 Borowiec Julia Oleszyce 12km Chore córki NIE
8 Buczko Grzegorz Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl TAK
9 Buczko Marek Oleszyce 12km RUN RUN OLESZYCE TAK
10 Buczko Maria Oleszyce 6 km RUN RUN OLESZYCE TAK
11 Diawoł-Wodka Agnieszka Przemyśl 6 km Brak NIE
12 Dorota Zbyszek Oleszyce 12km Run Run Oleszyce/ Spartanie dzieciom TAK
13 Ferenc Beata Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
14 Frankiewicz Sabina Munina 6 km Brak NIE
15 Gembarowska Dorota Laszki 6 km Brak NIE
16 GŁowacka Justyna Warszawa 12km Brak TAK
17 Golisz Paweł Jarosław 6 km BBL JAROSŁAW NIE
18 Guminiak Jolanta Pawłosiów 6 km Brak NIE
19 Guminiak Kam Jarosław 6 km 1997 NIE
20 Gwóźdź Andrzej Munina 6 km Wichura Jarosław NIE
21 Halwa Janusz Szówsko 12km BIEGAM BO LUBIĘ NIE
22 Hypiak Bartłomiej Oleszyce 6 km Czarni Oleszyce NIE
23 Kaltenberg Janusz Jarosław 12km Brak TAK
24 Kamuda Grzegorz Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
25 Kapuściński Mariusz Jarosław 6 km Brak NIE
26 Kawalerski Kamil Łukawiec 6 km Resovia Rzeszów NIE
27 Kawalerski Kamil Łukawiec 12km Resovia Rzeszów NIE
28 Kicińska Dorota Przemyśl 6 km Brak NIE
29 Kiełtyka Zdzisława Jarosław 6 km Wichura Jarosław NIE
30 Kiper Maciej Jaroslaw 12km PERFECT RUNNER TEAM Jaroslawski Biegacz NIE
31 Kobiałka Piotr Rzeszów 12km Brak NIE
32 Konowalczuk Łukasz Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów \ ZS Lubaczów NIE
33 Kosinski Andrzej Debica 12km Brak NIE
34 Kowalczyk Mateusz Studzian 12km Przeworska Grupa Biegowa NIE
35 Krajewska Anna Święte 6 km Brak TAK
36 Król Ryszard Korzenica 12km brak NIE
37 Kruba Marcin Jarosław 12km Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁ NIE
38 Krygowski Zbigniew Lisie Jamy 12km AS Lubaczów NIE
39 Kułakowski Wojciech Lubaczów 12km Klub Biegacza Lubaczów NIE
40 Kurecka Joanna Jankowice 12km BBL Jarosław NIE
41 Kus Iwona Rzeszów 12km Brak NIE
42 Żak Arkadiusz Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
43 Świąder Małgorzata Sieniawa 6 km Brak TAK
44 Maciejko Rafał Dachnów 6 km Biegomania Lubaczów # Sportowy Dachnów NIE
45 Makuch Joanna Cieszanów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
46 Malik Aleksandra Rzeszów 6 km Rzeszowski Hasacz NIE
47 Marusiak Piotr Jarosław 12km Jarosławska Grupa Triathlonowa TAK
48 Mickiewicz Jerzy Jarosław 6 km BBL Jarosław NIE
49 Mickiewicz Julia Jarosław 6 km B B L Jarosław NIE
50 MikoŚ Dariusz PrzemyŚl 6 km Brak NIE
51 Mokrzycki Janusz Jarosław 6 km Wichura Jarosław TAK
52 Motyka Sylwester Zgoda 6 km Brak NIE
53 Motyka Kamil Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
54 Mozol-Borowiec Dorota Oleszyce 12km Brak NIE
55 Mroczka Agnieszka Jarosław 12km BBL Jarosław NIE
56 Niedżwiecka Beata Oleszyce 6 km RUN RUN OLESZYCE TAK
57 Niedziela Michał Jarosław 12km Brak NIE
58 Obcowski Artur Stare Sioło 12km Run Run Oleszyce NIE
59 Obcowski Jakub Stare Sioło 6 km Brak NIE
60 Obroślak Grzegorz Lubaczów 12km Traper -Biegomania Lubaczów NIE
61 Ożga Jerzy Szówsko 12km Brak NIE
62 Ostafiński Jerzy Munina 6 km Wichura Jarosław TAK
63 Paryniak Sylwia Korczowa 12km Brak NIE
64 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 12km Brak TAK
65 Picur Monika Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
66 Pieszko Roman Jarosław 12km Brak TAK
67 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 6 km Kresowianie/DKSA NIE
68 Pilawa Bogumił Lubaczów 12km RUN RUN OLESZYCE TAK
69 Płocica Marek Jarosław 12km Wichura Jarosław TAK
70 Potoczna Anna Jarosław 12km BBL Jarosław NIE
71 Potoczny Wojciech Jarosław 12km BBL Jarosław NIE
72 Potoczny Pawel Dubiecko 6 km Brak NIE
73 Pukas Tomasz Zalesie 6 km Run Run Oleszyce TAK
74 Rajzer Paweł Jarosław 12km Jarosław NIE
75 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
76 Ryzner Ewa Jarosław 12km Jarosław NIE
77 Sanocka MaŁgorzata Radymno 6 km Brak NIE
78 Saramaga Janusz Bihale 6 km Brak NIE
79 Sączawa Ewa Munina 12km BBL Jarosław NIE
80 Sikora Mariusz Tomaszów Lubelski 12km Tomaszowski Biegacz NIE
81 Skiba Witold Lubaczów 6 km biegomania lubaczów NIE
82 Skrzypek Wojciech Jarosław 6 km Wichura Jarosław NIE
83 Skrzypska Iwona Jarosław 12km BBL Jarosław TAK
84 Smoliniec Tomasz Dachnów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
85 Sobota Anna Kidałowice 6 km LO im Baczyńskiego NIE
86 Socha Bogusław Jarosław 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
87 Sochań Bożena Lubaczów 6 km AS NIE
88 Sowa Tomasz Dubiecko 6 km brak NIE
89 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 12km Akademia Sportu Lubaczów NIE
90 Starzecka Joanna Jarosław 12km Brak TAK
91 Szczygieł Anna Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
92 Szumilak Marek LubaczÓw 12km BIEGOMANIA LUBACZÓW NIE
93 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 6 km JGB ”Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
94 Trzonek Andrzej Zapalow 12km Brak TAK
95 Turza Mirosław Dachnów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
96 Tymoczek Rafał Jarosław 12km Brak NIE
97 Wałach Zbigniew PstrĄgowa 12km Brak TAK
98 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 12km Brak TAK
99 Wielkiewicz Justyna Jarosław 12km BBL Jarosław NIE
100 Winiarz Beata Cieszanów 6 km Brak TAK
101 Wodka Maciej Przemyśl 12km Nadleśnictwo Krasiczyn NIE
102 Wodzisz Konrad Jarosław 6 km Brak NIE
103 Wojciechowski Paweł Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
104 Załuski Piotr Załuże 6 km Biegomania Lubaczów NIE