Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg – Biegam Bo Lubię Lasy

Miejsce i termin: Czerniawka pow. jarosławski, 2017-09-30
Organizator: • Głównym organizatorem biegu jest Nadleśnictwo Jarosław
• Wójt Gminy Laszki,
• Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”
• Klub Sportowy Hetman Laszki,
• SITLID koło przy Nadleśnictwie Jarosław

Dane do kontaktu:

• Nadleśnictwo Jarosław,
• Koniaczów 1L,
• 37-500 Jarosław,
• Tel. 16 623 62 40,
• e-mail jaroslaw@krosno.lasy.gov.pl
• Wieslaw.Kruk@krosno.lasy.gov.pl , tel. 602 759 236

Opis zawodów: • Start : godz. 11.30
• Trasy: I Krótka 6 km
• II Długa 12 km
• Trasy przebiegają drogami leśnymi i gminnymi utwardzonymi 50% i gruntowymi 50% w terenach leśnych.
• Trasy będą oznakowane na załamaniach i skrzyżowaniach dróg.

• Dane do wpłaty:
Nadleśnictwo Jarosław
Koniaczów 1 L; 37-500 Jarosław
Rachunek bankowy nr: 10 2030 0045 1110 0000 0077 5440 w BGŻ BNP PARIBAS S.A. o/ Jarosław.
• W tytule przelewu należy podać „IMIĘ I NAZWISKO, ADRES, opłata startowa III BBL Lasy”
• Wpłat przelewem na w/w konto należy dokonywać pojedynczo za każdego uczestnika.
Nie ma możliwości wpłacenia opłaty startowej gotówką w dniu zawodów w biurze zawodów

ZAPISY NA PROŚBĘ ORGANIZATORA ZOSTAŁY WYDŁUŻONE do 27 września 2017r.

Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antosz Monika Sieniawa 6 km Brak TAK
2 Antosz Bogdan Sieniawa 12km Brak TAK
3 Ćwikła Agnieszka Morawsko 6 km Wichura Jarosław TAK
4 Bacewicz Wioletta Oleszyce 6 km Chore córki NIE
5 Banaś Mateusz Jarosław 12km KPP Jarosław TAK
6 Barnaś Katarzyna Jarosław 6 km Brak TAK
7 Barnaś Bartłomiej Jarosław 6 km Brak TAK
8 Bem Maciej Dachnów 12km Brak NIE
9 Biały Szymon Stare Sioło 6 km Brak TAK
10 Blajer Kamil Tuczempy 6 km Wichura Jarosław TAK
11 Blajer Elżbieta Rzeszów 6 km Brak TAK
12 Blok Magdalena Tuczempy 6 km Brak TAK
13 Borowiec Patryk Oleszyce 12km Brak NIE
14 Borowiec Julia Oleszyce 12km Chore córki NIE
15 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce 12km RUN RUN OLESZYCE TAK
16 Brzuszko Jacek Sieniawa 6 km Brak NIE
17 Brzuszko Jacek Piskorowice 6 km Brak TAK
18 Buczko Grzegorz Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl TAK
19 Buczko Marek Oleszyce 12km RUN RUN OLESZYCE TAK
20 Buczko Maria Oleszyce 6 km RUN RUN OLESZYCE TAK
21 Diawoł-Wodka Agnieszka Przemyśl 6 km Brak NIE
22 Dorota Zbyszek Oleszyce 12km Run Run Oleszyce/ Spartanie dzieciom TAK
23 Ferenc Beata Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
24 Frankiewicz Sabina Munina 6 km Brak TAK
25 Gałuszka Bogusław Jaroslaw 12km Smakosz NIE
26 Gałuszka Bogusław Jaroslaw 12km Smakosz NIE
27 Gembarowska Dorota Laszki 6 km Brak NIE
28 GŁowacka Justyna Warszawa 12km Brak TAK
29 Głuszyk Marek Dachnów 6 km Brak TAK
30 Głuszyk Sylwia Dachnów 6 km Brak TAK
31 Golisz Paweł Jarosław 6 km BBL JAROSŁAW TAK
32 Guminiak Jolanta Pawłosiów 6 km Brak TAK
33 Guminiak Kam Jarosław 6 km 1997 TAK
34 Gwóźdź Andrzej Munina 6 km Wichura Jarosław NIE
35 GwÓŹdŹ Urszula Munina 6 km WICHURA JAROSŁAW NIE
36 Halwa Janusz Szówsko 12km BIEGAM BO LUBIĘ NIE
37 Handziak Tomasz Lubaczów 12km Brak TAK
38 Hypiak Bartłomiej Oleszyce 6 km Czarni Oleszyce NIE
39 Iskrzycka Magdalena Rzeszów 12km aSPAwen TAK
40 Jagusztyn Alina Rzeszów 6 km Czarna JEDYNKA Rzeszów NIE
41 Jamróz Robert Jarosław 12km Brak TAK
42 Janicki Arkadiusz Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół” NIE
43 Kaltenberg Janusz Jarosław 12km Brak TAK
44 Kamuda Grzegorz Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
45 Kapuściński Mariusz Jarosław 6 km Brak NIE
46 Kawalerski Kamil Łukawiec 6 km Resovia Rzeszów TAK
47 Kawalerski Kamil Łukawiec 12km Resovia Rzeszów TAK
48 Kicińska Dorota Przemyśl 6 km Brak NIE
49 Kiełtyka Zdzisława Jarosław 6 km Wichura Jarosław NIE
50 Kiper Maciej Jaroslaw 12km PERFECT RUNNER TEAM Jaroslawski Biegacz NIE
51 Kiszka Beata Dachnów 6 km Kresowianie NIE
52 Kobiałka Piotr Rzeszów 12km Brak NIE
53 Konowalczuk Łukasz Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów \ ZS Lubaczów NIE
54 Korecki Mateusz Tuczempy 6 km Wichura Jarosław TAK
55 Kosinski Andrzej Debica 12km Brak NIE
56 Kowalczyk Mateusz Studzian 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
57 Krajewska Anna Święte 6 km Brak TAK
58 Król Ryszard Korzenica 12km brak TAK
59 Kruba Marcin Jarosław 12km Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁ NIE
60 Krygowski Zbigniew Lisie Jamy 12km AS Lubaczów NIE
61 Kułakowski Wojciech Lubaczów 12km Klub Biegacza Lubaczów NIE
62 Kurecka Joanna Jankowice 12km BBL Jarosław TAK
63 Kus Iwona Rzeszów 12km Brak NIE
64 Lach Mateusz Radymno 6 km Brak TAK
65 Legięć Tymoteusz Rzeszów 6 km Czarna JEDYNKA Rzeszów NIE
66 Żak Arkadiusz Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
67 Żak Jacek Jarosław 6 km Brak NIE
68 Świąder Małgorzata Sieniawa 6 km Brak TAK
69 Maciejko Rafał Dachnów 6 km Biegomania Lubaczów # Sportowy Dachnów TAK
70 Madejska Olga Tarnawatka-Tartak 6 km Brak TAK
71 Madejski Artur Tarnawatka-Tartak 12km Brak TAK
72 Makuch Joanna Cieszanów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
73 Malik Aleksandra Rzeszów 6 km Rzeszowski Hasacz TAK
74 Marusiak Piotr Jarosław 12km Jarosławska Grupa Triathlonowa TAK
75 Mickiewicz Jerzy Jarosław 6 km BBL Jarosław TAK
76 Mickiewicz Julia Jarosław 6 km B B L Jarosław NIE
77 MikoŚ Dariusz PrzemyŚl 6 km Brak TAK
78 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
79 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów TAK
80 Młodziński Lesław Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
81 Mokrzycki Janusz Jarosław 6 km Wichura Jarosław TAK
82 Motyka Sylwester Zgoda 6 km Brak TAK
83 Motyka Kamil Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
84 Motyka Mariusz Radymno 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
85 Mozol-Borowiec Dorota Oleszyce 12km Brak TAK
86 Mroczka Agnieszka Jarosław 12km BBL Jarosław TAK
87 Mroczka Agnieszka Jarosław 6 km BBL Jarosław NIE
88 Niedżwiecka Beata Oleszyce 6 km RUN RUN OLESZYCE TAK
89 Niedziela Michał Jarosław 12km Brak NIE
90 Obcowski Artur Stare Sioło 12km Run Run Oleszyce TAK
91 Obcowski Jakub Stare Sioło 6 km Brak NIE
92 Obroślak Grzegorz Lubaczów 12km Traper -Biegomania Lubaczów NIE
93 Ożga Jerzy Szówsko 12km Brak TAK
94 Oronowicz Marta Munina 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
95 Ostafiński Jerzy Munina 6 km Wichura Jarosław TAK
96 Ostrykiewicz Henryk 22-600 TomaszÓw Lub 12km TAK
97 Paryniak Sylwia Korczowa 12km Brak NIE
98 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 12km Brak TAK
99 Pich Magdalena Cieplice 6 km Brak TAK
100 Picur Monika Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
101 Pieszko Roman Jarosław 12km Brak TAK
102 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 6 km Kresowianie/DKSA TAK
103 Pilawa Bogumił Lubaczów 12km RUN RUN OLESZYCE TAK
104 Płocica Marek Jarosław 12km Wichura Jarosław TAK
105 Potoczna Anna Jarosław 12km BBL Jarosław TAK
106 Potoczny Wojciech Jarosław 12km BBL Jarosław TAK
107 Potoczny Pawel Dubiecko 6 km Brak TAK
108 Przewrocki Adam Jaroslaw 12km Zsdgilo Jaroslaa NIE
109 Pukas Tomasz Zalesie 6 km Run Run Oleszyce TAK
110 Rajzer Paweł Jarosław 12km Jarosław TAK
111 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
112 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów NIE
113 Ryba Anna Lubaczów 12km Akademia Sportu Lubaczów NIE
114 Ryzner Ewa Jarosław 12km Jarosław TAK
115 Sanocka MaŁgorzata Radymno 6 km Brak TAK
116 Sanok Aleksandra Dachnów 12km RAZ_SIĘ_ŻYJE TAK
117 Sanok Dorota Dachnów 6 km RAZ_SIĘ_ŻYJE TAK
118 Saramaga Janusz Bihale 6 km Brak NIE
119 Sączawa Ewa Munina 12km BBL Jarosław TAK
120 Sikora Mariusz Tomaszów Lubelski 12km Tomaszowski Biegacz TAK
121 Skiba Witold Lubaczów 6 km biegomania lubaczów TAK
122 Skrzypek Wojciech Jarosław 6 km Wichura Jarosław TAK
123 Skrzypska Iwona Jarosław 12km BBL Jarosław TAK
124 Smoliniec Tomasz Dachnów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
125 Smoliniec Karol Dachnów 12km 1993 TAK
126 Smoliniec Karol Dachnów 12km Raz_się_żyje NIE
127 Sobota Anna Kidałowice 6 km LO im Baczyńskiego NIE
128 Socha Bogusław Jarosław 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
129 Sochań Bożena Lubaczów 6 km AS NIE
130 Sopel Wiesław Lubaczów 12km Akademia Sportu Lubaczów TAK
131 Sowa Tomasz Dubiecko 6 km brak TAK
132 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 12km Akademia Sportu Lubaczów TAK
133 Starzecka Joanna Jarosław 12km Brak TAK
134 Szablan Wioletta Jarosław 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
135 Szady Tomasz Lubaczów 12km Unia Hrubieszów NIE
136 Szczygieł Anna Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
137 Szkoda Robert Biłgoraj 6 km Biłgoraj Biega TAK
138 Szumilak Marek LubaczÓw 12km BIEGOMANIA LUBACZÓW TAK
139 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 6 km JGB ”Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
140 Trzonek Andrzej Zapalow 12km Brak TAK
141 Turza Mirosław Dachnów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
142 Twardowski Piotr Rzeszów 12km Czarna JEDYNKA Rzeszów NIE
143 Tylka Paweł Jarosław 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
144 Tymoczek Rafał Jarosław 12km Brak TAK
145 Wałach Zbigniew PstrĄgowa 12km Brak TAK
146 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 12km Brak TAK
147 Wielkiewicz Justyna Jarosław 12km BBL Jarosław NIE
148 Winiarz Beata Cieszanów 6 km Brak TAK
149 Wodka Maciej Przemyśl 12km Nadleśnictwo Krasiczyn TAK
150 Wodzisz Konrad Jarosław 6 km Brak TAK
151 Wojciechowski Paweł Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
152 Wojciechowski Tomasz Lubaczów 6 km Brak TAK
153 Zajdel Monika Jarosław 12km Brak NIE
154 Zajdel Sławomir Jarosław 12km Mrówka Active Team Jarosław NIE
155 Załuski Piotr Załuże 6 km Biegomania Lubaczów NIE