Zawody

Nazwa zawodów:

Rodzinny Bieg Po Zdrowie

Miejsce i termin: Radawa woj.podkarpackie, 2017-10-22
Organizator: Hotel Bacówka Radawa SPA

Patrnerzy:
Stowarzyszenie „Rzeszów Biega”
Rzeszów Smart City
Centrum Medyczne “MEDYK”

Opis zawodów: Termin i miejsce:
22.10.2017 r.
Ul. Cicha 21 A, Radawa, woj. Podkarpackie
Bieg dla dorosłych – czerwona trasa Nordic Walking Park „Radawa” 10 km
Bieg dla dzieci – zielona trasa Nordic Walking Park „Radawa” 1 km
Bieg dla niepełnosprawnych – droga asfaltowa miejscowość – Radawa 3 km

Opłaty startowej należy dokonać poprzez kliknięcie przycisku „opłać start”, który będzie znajdował się z prawej strony nazwiska.

Dzieci i młodzież do lat 16 – START BEZPŁATNY.

Strona WWW: http://www.bacowkaradawa.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
2 Albrycht Emilia Krościenko Wyżne Bieg dla dzieci – 1km Krościenko Wyżne NIE
3 Albrycht Damian Krościenko Wyżne Bieg dla dzieci – 1km Krościenko Wyżne NIE
4 Antosz Bogdan Sieniawa Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
5 Antosz Monika Sieniawa Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
6 Antosz Emilia Sieniawa Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
7 Artym Magdalena Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
8 Artym Jakub Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
9 Banaś Mateusz Jarosław Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
10 Banaś Krzysztof Narol Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
11 Bazan Dominika Rzeszów Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
12 Bazan Emilia Rzeszów Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
13 Bazan Anna Rzeszów Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
14 Bednarz Karol Trzciana Bieg na dystansie 10 km RAJ TATR NIE
15 Bem Maciej Dachnów Bieg na dystansie 10 km Kresowianie NIE
16 Białogłowski Paweł Siennów Bieg na dystansie 10 km 21 daplot TAK
17 Bojarska Mariola Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jgb Sokół TAK
18 Bojda Łukasz Boguchwała Bieg na dystansie 10 km Zapiekanka TAK
19 Bojda Amelia Boguchwała Bieg dla dzieci – 1km Zapiekanka NIE
20 Borowiec Patryk Oleszyce Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
21 Borowiec Mariusz Oleszyce Bieg na dystansie 10 km Run Run Oleszyce TAK
22 Borowiec Julia Oleszyce Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
23 Boruta Dawid Jarosław Bieg dla dzieci – 1km SMYK NIE
24 Boruta Oliwia Jarosław Bieg dla dzieci – 1km SMYK NIE
25 Broda Łukasz Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Piękne i Brodacze NIE
26 Buczko Marek Oleszyce Bieg na dystansie 10 km RUN RUN OLESZYCE TAK
27 Buczko Maria Oleszyce Bieg na dystansie 10 km RUN RUN OLESZYCE TAK
28 Cetnar Mirosław Munina Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
29 Cetnar Karolina Munina Bieg dla dzieci – 1km Gimnazjum Munina NIE
30 Cioch Marcin Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
31 Ciupińska Magda Jarosław Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
32 Cyrej Jarosław Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Asseco Active Team NIE
33 Cyrek Jarosław Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Asseco Active Team TAK
34 Czubiński Jakub Przemyśl Bieg na dystansie 10 km BlokB Team Przemyśl NIE
35 Danak Tomasz Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
36 Dec Jan Przeworsk Bieg na dystansie 10 km Przeworska Grupa Biegowa NIE
37 Dorota Zbyszek Oleszyce Bieg na dystansie 10 km Run Run Oleszyce/ Spartanie Dzieciom TAK
38 Dorota Jola Oleszyce Bieg na dystansie 10 km Run Run Oleszyce/Sparatanie Dzieciom TAK
39 Dryś Agnieszka Jarosław Bieg dla dzieci – 1km SP nr. 11 NIE
40 Dryś Adam Jarosław Bieg dla dzieci – 1km przedszkole nr.10 NIE
41 Dryps Ryszard Jelna Bieg na dystansie 10 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
42 Dzierżak Edward Cierpisz Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
43 Dziewiński Damian Sanok Bieg na dystansie 10 km TG Sokół Sanok TAK
44 Ferenc Beata Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
45 Fijołek Konrad Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Rzeszów Smart City TAK
46 Filipiński Bartosz Łańcut Bieg na dystansie 10 km Super Klubb TAK
47 Florek Wojtek Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
48 Fus-Zięba Eliza Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
49 Gajecki Filip Głogów Małopolski Bieg dla dzieci – 1km Szkoła Podstawowa w Głogowie Małopolskim NIE
50 Gajecki Jakub Głogów Małopolski Bieg dla dzieci – 1km Szkoła Podstawowa w Głogowie Małopolskim NIE
51 Galanty Bartłomiej Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
52 Gaweł Marzena PrzemyŚl Bieg na dystansie 10 km PKB NIE
53 Gaweł Wiktor Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km SP 14 Przemyśl NIE
54 Gawlewicz Krystyna Sanok Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
55 Gawlewicz Tomasz Sanok Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
56 Gawlewicz Mateusz Sanok Bieg dla dzieci – 1km SP 1 Sanok NIE
57 Gawlewicz Mikołaj Sanok Bieg dla dzieci – 1km Sp1 Sanok NIE
58 Górecki Patryk Jarosław Bieg na dystansie 10 km PG FOTO TAK
59 Gelmuda Damian Cieszanów Bieg dla dzieci – 1km Gimnazjum Cieszanów NIE
60 Giżyński Mariusz Warszawa Bieg na dystansie 10 km WKS Grunwald Poznań TAK
61 Glinczak Mariola Klokowice Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
62 Golba Katarzyna Katowice Bieg na dystansie 10 km 1989 NIE
63 Gomółka Beata Godowa Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
64 Goraj-Przybylska Dorota Pełnatycze Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
65 Grabowski Damian Orły Bieg na dystansie 10 km KM PSP Przemyśl NIE
66 Grela RafaŁ Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Grelatour NIE
67 Grela Filip Rzeszów Bieg dla dzieci – 1km SP 25 Rzeszów NIE
68 Guzy Ryszard Przeworsk Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
69 Gwóźdź Andrzej Munina Bieg na dystansie 10 km Wichura Jarosław NIE
70 GwÓŹdŹ Urszula Munina Bieg na dystansie 10 km WICHURA JAROSŁAW NIE
71 Haldas Elzbieta Kolbuszowa Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
72 Halwa Janusz Szówsko Bieg na dystansie 10 km Biegam bo lubię NIE
73 Haszto Zuzanna Leżajsk Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
74 Herda Gabriel Cieszanów Bieg dla dzieci – 1km Gimnazjum Cieszanów NIE
75 Hypiak Bartłomiej Oleszyce Bieg na dystansie 10 km Czarni Oleszyce NIE
76 Ignor Edyta Rzeszów Bieg na dystansie 10 km SRTG Rzeszów TAK
77 Iveruk Mykhaylo Rivne Bieg na dystansie 10 km LKB Rudnik NIE
78 Jabłczyk-Pempuś Dorota Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
79 Jabłoński Damian Jarosław Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
80 Jakubów Magdalena Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
81 Jakubów Krzysztof Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
82 JaroŃ Tomasz Jarosław Bieg na dystansie 10 km Wichura Jarosław TAK
83 Jaworska Marta Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
84 Kaczmar Ireneusz Przemyśl Bieg na dystansie 10 km SzafaBiegacza Team TAK
85 Kaczmarek Kacper Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km Czuwaj Wiaro NIE
86 Kamuda Grzegorz Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
87 KapuŚciŃski Mariusz JarosŁaw Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
88 Kawalerski Kamil Łukawiec Bieg na dystansie 10 km Resovia Rzeszów NIE
89 Kicińska Dorota Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
90 Kicińska Ania Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
91 Kiciński Krzyś Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
92 Kielar Daniel Cieszanów Bieg na dystansie 10 km RUN FOR FUN TAK
93 Kiper Maciej Jarosław Bieg na dystansie 10 km Perfect Runner Time Jarosławski Biegacz NIE
94 Kiper Elżbieta Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jarosławski Biegacz TAK
95 Kiper Maciej Jarosław Bieg na dystansie 10 km Perfect Runner Team Jarosławski Biegacz TAK
96 Kmiecik Paweł Pawłosiów Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
97 Koczan Milena Lutoryż Bieg dla dzieci – 1km brak NIE
98 Kogut Leszek Przemysl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
99 Konowalczuk Łukasz Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów / ZS Lubaczów TAK
100 KopeĆ Beata GŁogÓw MaŁopolski Bieg na dystansie 10 km TKKF SOKÓŁ NIE
101 Kowalczyk Mateusz Studzian Bieg na dystansie 10 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
102 Kozioł Wiesław Krosno Bieg na dystansie 10 km dzikie życie run team TAK
103 Krajewska Anna Święte Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
104 Krawiec Edyta Błędowa Tyczyńska Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
105 Kròl Krzysztof Jarosław Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
106 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
107 Kus Iwona Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Spartan TAK
108 Kuzniar Jacek Rozbórz Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
109 Lach Mateusz Radymno Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
110 Lachowska-Wójciak Magdalena Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
111 Lipert Jolanta Grodzisko Dolne Bieg na dystansie 10 km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA -SZALONE ŻÓŁWIE TAK
112 Lizak Łukasz Przemyśl Bieg na dystansie 10 km 5 batalion strzelców podhalańskich NIE
113 Żabczyńska Zuzanna Nowa Dęba Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
114 Żabczyński Robert Nowa Dęba Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
115 Żabczyński Robert Nowa Dęba Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
116 Żak Arkadiusz Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
117 Żurawski Tomasz Przeworsk Bieg na dystansie 10 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
118 Łagowski Adrian GŁogÓw MaŁopolski Bieg dla dzieci – 1km BIEGAM BO CIOCIA BIEGA 🙂 NIE
119 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola Bieg na dystansie 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
120 Łanowy Beata Jarosław Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
121 Łapińska Anna Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.pl TAK
122 ŁapiŃska Anna PrzemyŚl Bieg na dystansie 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA / BIEGUSIEM.PL NIE
123 Śnieżek Krzysztof Nisko Bieg na dystansie 10 km Planeta Nisko NIE
124 Świąder Małgorzata Sieniawa Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
125 Świąder Anna Sieniawa Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
126 Świąder Ewa Sieniawa Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
127 Świętoniowska Justyna Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Spartan Race Training Group Rzeszów NIE
128 Świtalski Łukasz Cieszanów Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
129 Machlarz Anna Rzeszów Kat. Niepełnosprawni – 3km Brak TAK
130 Machlarz Mateusz Rzeszów Bieg na dystansie 10 km SRTG Rzeszów TAK
131 Maciejko Rafał Dachnów Bieg na dystansie 10 km Kresowianie TAK
132 Maciejko Aleksandra Dachnów Bieg dla dzieci – 1km SP Dachnów/ Kresowianie NIE
133 Maciejko Emilia Dachnów Bieg dla dzieci – 1km SP Dachnów/ Kresowianie NIE
134 Maciuła-Kielar Monika Cieszanów Bieg na dystansie 10 km RUN FOR FUN TAK
135 Magda Katarzyna Cmolas Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
136 Magda Marcin Jagodnik Bieg dla dzieci – 1km NSP Kraina Uśmiechu Rzeszów TAK
137 Makowiecki Przemysław Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
138 Makuch Joanna Cieszanów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
139 Marchut Kazimierz Jelna Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
140 Materna Miłosz Rzeszów Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
141 Materna Dawid Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Asseco Active Team TAK
142 Mazur Jacek Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
143 Mehdi Raul Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
144 Miara Fabian Przeworsk Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
145 Miara Jakub Przeworsk Bieg dla dzieci – 1km Przeworska Grupa Biegowa NIE
146 Miara Piotr Przeworsk Bieg dla dzieci – 1km Przeworska Grupa Biegowa NIE
147 Mik Krystyna Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
148 Mik Krystyna Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
149 MikoŚ Dariusz PrzemyŚl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
150 Młodowiec Mikołaj Futory Bieg dla dzieci – 1km SP Oleszyce NIE
151 Młodzińska Małgorzata Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
152 Młodziński Piotr Lubaczów Bieg dla dzieci – 1km Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie NIE
153 Młodziński Lesław Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów NIE
154 Młynarski Stanisław Zarzecze K/niska Bieg na dystansie 10 km SKB Stalowa Wola TAK
155 Motyka Anna Rzeszow Bieg na dystansie 10 km Zięba Team NIE
156 Motyka Kamil Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
157 Motyka Jakub Jarosław Bieg dla dzieci – 1km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
158 Mozol-Borowiec Dorota Oleszyce Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
159 Mul Mariusz Sieniawa Bieg na dystansie 10 km Active Team Brzóza Królewska TAK
160 Naspiński Michał Wiązownica Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
161 Niedźwiecka Beata Oleszyce Bieg na dystansie 10 km RUN RUN OLESZYCE TAK
162 Nienajadło Milena Ruda Różaniecka Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
163 Nowicka Urszula Łańcut Bieg na dystansie 10 km ŁTC NIE
164 Nykiel Grzegorz Laszczyny Bieg na dystansie 10 km Grodziska Grupa Biegowa – Szalone Żółwie- TAK
165 Obroślak Grzegorz Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Traper – Biegomania Lubaczów NIE
166 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów Bieg na dystansie 10 km SAFEPRO USŁUGI BHP TAK
167 Ożga Jerzy Szówsko Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
168 Oronowicz Marta Munina Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
169 Osiński Adam Jarosław Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
170 Panek Mateusz Zarzecze Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
171 Paryniak Sylwia Korczowa Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
172 Pasieczny Jerzy Tomaszów Lubelski Bieg na dystansie 10 km Tomaszowski Klub Biegacza TAK
173 Pempuś Magdalena Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
174 Pempuś Remigiusz Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
175 Pempus Bernard Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
176 Piątek Sebastian Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
177 Picur Monika Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
178 Pietrasiewicz Maciej Dachnów Bieg na dystansie 10 km Kresowianie TAK
179 Piga Wiesław Szówsko Bieg na dystansie 10 km BBL Jarosław TAK
180 Pigan Anna Szówsko Bieg na dystansie 10 km BBL Jarosław TAK
181 Pigan Natalia Szówsko Bieg dla dzieci – 1km SP w Szówsku NIE
182 Pigan Michał Szówsko Bieg dla dzieci – 1km SP w Szówsku NIE
183 Pilawa Bogumił Lubaczów Bieg na dystansie 10 km RUN RUN OLESZYCE TAK
184 Płocica Marek Jarosław Bieg na dystansie 10 km Wichura Jarosław TAK
185 Płoskoń Jakub Cieszanów Bieg dla dzieci – 1km Szkoła Podstawowa Cieszanów NIE
186 Popławski Krzysztof Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
187 Porębny Mariusz Żurawiczki Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
188 Porębny Konrad Żurawiczki Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
189 Poteriuk Vita Rivne Bieg na dystansie 10 km LKB Rudnik NIE
190 Potoczna Anna Jarosław Bieg na dystansie 10 km BBL Jarosław NIE
191 Potoczna Patrycja Przemysl Bieg dla dzieci – 1km Sp 15 NIE
192 Potoczny Wojciech Jarosław Bieg na dystansie 10 km BBL Jarosław TAK
193 Potoczny Krzysztof Przemysl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
194 Potoczny Kacper Przemysl Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
195 Preisner Robert Przrmyśl Bieg na dystansie 10 km PKB i Przemyski Klub Podkarpacie TAK
196 Przywara Piotr Budy Głogowskie Bieg na dystansie 10 km Mtu AE Polska TAK
197 Ptaszek Ewa Boguchwała Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
198 Pulawski Wojciech Warszawa Bieg na dystansie 10 km Niezrzeszony NIE
199 Pulawski Wojciech Warszawa Bieg na dystansie 10 km Niezrzeszony TAK
200 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
201 Rawski Krystian Horyniec-Zdrój Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
202 Rąb Aneta Rakszawa Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
203 Rębisz Waldemar Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Dzikowie TAK
204 Rębisz Karolina Lubaczów Bieg dla dzieci – 1km ——- NIE
205 Rohan Łukasz Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
206 Rokicka Laura Lublin Bieg na dystansie 10 km UMCS BIEGA TAK
207 Rydz Mateusz Dębica Bieg na dystansie 10 km TUP TUP … ABY DO METY TAK
208 Rzepko Tomasz Rzeszów Bieg na dystansie 10 km #RUSZ4LITERY NIE
209 Sabik Karolina Rzeszow Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
210 Sanakiewicz Ewelina Jarosław Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
211 Sanocka Amelia Radymno Bieg dla dzieci – 1km SZKOŁA PODSTAWOWA RADYMNO NIE
212 Sanocka MaŁgorzata Radymno Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
213 Sanok Aleksandra Dachnów Bieg na dystansie 10 km Raz_się_żyje TAK
214 Saramaga Janusz Lubaczów Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
215 Sarnecka Marzena Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jgb Sokół TAK
216 Sękowska Elżbieta Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Rzeszowski Klub Morsów TAK
217 Sękowski Andrzej Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Rzeszowski Klub Morsów TAK
218 Sidor Katarzyna Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
219 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg na dystansie 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
220 Siembida Dawid Ulanów Bieg dla dzieci – 1km KKS Victoria Stalowa Wola NIE
221 Sikora Mariusz Tomaszów Lubelski Bieg na dystansie 10 km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
222 Sikora Maja Tomaszów Lubelski Bieg dla dzieci – 1km Przedszkole nr 5 NIE
223 Skrzypek Wojciech Jarosław Bieg na dystansie 10 km Wichura Jarosław TAK
224 Skrzypska Magdalena Jarosław Bieg dla dzieci – 1km SP nr. 11 NIE
225 Skrzypski Bartosz Jarosław Bieg dla dzieci – 1km SP nr. 4 NIE
226 Smoliniec Tomasz Dachnów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
227 Smoliniec Karol Dachnów Bieg na dystansie 10 km Raz_się_żyje TAK
228 Smołuch Tomasz Olkusz Bieg na dystansie 10 km Saint-Gobain SQUAD / LURBEL POLSKA TAK
229 Sobień Maja Przeworsk Bieg dla dzieci – 1km Podstawowa nr 1 przeworsk NIE
230 Sobień Martyna Przeworsk Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
231 Sobień Piotr Przeworsk Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
232 SochaŃ BoŻena LubaczÓw Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
233 SochaŃ Kacper LubaczÓw Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
234 Sopel Wiesław Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Akademia Sportu Lubaczów TAK
235 Spirała Janusz Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Klub Matiego Jeżowe TAK
236 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 Bieg na dystansie 10 km Akademia Sportu Lubaczów TAK
237 Starobrat Kacper Rzeszów Bieg dla dzieci – 1km Szkoła Podstawowa nr.14 NIE
238 Starodubtsev Viktor Lwiw Bieg na dystansie 10 km JM Demolex BARDEJOV NIE
239 Starodubtseva Julia Lwiw Bieg dla dzieci – 1km Lwiw 54 I’m.Kwitky Cisyk NIE
240 Stefańska Maria Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
241 Stefański Ireneusz Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
242 Szablan Wioletta Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
243 Szawan Paweł Przeworsk Bieg na dystansie 10 km Przeworska Grupa Biegowa NIE
244 Szcząchor Jacek Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
245 Szczutko-Domin Ewelina Bachórz Bieg na dystansie 10 km Aktywny Dynów TAK
246 Szczygieł Anna Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
247 Szumiński Sebastian Jarosław Bieg dla dzieci – 1km SP 5 Jarosław NIE
248 Szumiński Adrian Jarosław Bieg dla dzieci – 1km SP 5 Jarosław NIE
249 Szymańska Ewa Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
250 Szymański Łukasz Kraczkowa Bieg na dystansie 10 km ideo.pl TAK
251 Tarnowski Grzegorz Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
252 Tokarz Waldemar Paszczyna Bieg na dystansie 10 km Dzikie Mustangi NIE
253 Tompalska Maria Dubiecko Bieg na dystansie 10 km Aktywny Dynów NIE
254 Tracz Łukasz Radymno Bieg na dystansie 10 km www.treningfizjoterapia.pl /AquaReh NIE
255 Trojnar Justyna Przemyśl Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
256 Trojnar Eryk Przemyśl Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
257 Trzonek Andrzej Zapalow Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
258 Turosz Zbigniew Leżajsk Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
259 Turosz Zofia Leżajsk Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
260 Turza Mirosław Dachnów Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
261 Tylka Paweł Jarosław Bieg na dystansie 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
262 Tylka Paweł Jarosław Bieg na dystansie 10 km 1972 NIE
263 Tytuła Mateusz Gniewczyna Łańcucka Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
264 Ważna Karolina Ruda Różaniecka Bieg dla dzieci – 1km Brak NIE
265 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
266 Wałach Zbigniew Pstrągowa Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
267 Wasilewska Joanna Biłgoraj Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
268 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
269 Winiarz Beata Cieszanów Bieg na dystansie 10 km Cieszanów TAK
270 Winiarz Igor Cieszanów Bieg dla dzieci – 1km Gimnazjum Cieszanów NIE
271 Witko Jerzy Fredropol Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
272 Wróbel Łukasz Jarosław Bieg na dystansie 10 km G2A Active Team NIE
273 Wywłoka Paulina Wierzbna 220 C Bieg na dystansie 10 km www.treningfizjoterapia.pl /AquaReh NIE
274 Zaborniak Paweł Kowalówka Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
275 Załuski Piotr Załuże Bieg na dystansie 10 km Biegomania Lubaczów TAK
276 Zamorska-Porebny Mariola Żurawiczki Bieg na dystansie 10 km Brak NIE
277 Zawada Katarzyna Klokowice Bieg na dystansie 10 km Brak TAK
278 Zięba Eliza Rzeszów Bieg dla dzieci – 1km Szk.Podst.Nr 27 NIE
279 Zięba Ewa Bratkowice Bieg na dystansie 10 km Zięba Team NIE
280 Zimnicki Wojciech Rzeszów Bieg na dystansie 10 km Brak TAK