Zawody

Nazwa zawodów:

XXVI MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY ORAZ XXIII MISTRZOSTWA POLSKI GÓRNIKÓW

Miejsce i termin: Knurów, 2018-09-23
Organizator: Amatorski Klub Biegacza w Knurowie

Adres korespondencyjny Organizatora:
Amatorski Klub Biegacza w Knurowie ul. Michalskiego 27, 44-193 Knurów
Informacje o biegu: kom. 609-595-312
MOSiR Knurów. (032) 335-20-14

Opis zawodów: START o godzinie 12.15, przy hali sportowej MOSiR w Knurowie–Szczygłowicach.
Biuro zawodów czynne w dniu biegu od godz. 8.00 do zakończenia zawodów.
Wydawanie pakietów startowych i numerów do godziny 11:30.
Miejsce startu i mety: ul. Górnicza 2 w Knurowie-Szczygłowicach
przy Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie
Dystans: 10 kilometrów – 1 pętla ulicami miasta Knurów i gminy Pilchowice (sołectwo Wilcza)
(nawierzchnia asfaltowa, trasa posiada atest PZLA z 2014 roku)
Limit czasowy biegu wynosi 1 godzina i 20 minut.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.facebook.com/akbknurow/
Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Alker Andrzej Gliwice 10km Brak TAK
2 Baron Katarzyna Gliwice 10km KOSMO DENTAL TEAM TAK
3 Bem – Mazur Bożena Piekary Śląskie 10km Brak TAK
4 BiaŁecki Jan Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
5 Biczyski Paweł Knurów 10km PSYCHONAUCI TAK
6 Biela Grzegorz Zawada 10km GIBKE GIZDY

7 Błaszczuk Tomasz Knurów 10km brak TAK
8 Błaszczuk Dawid Ruda Śląska Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników ZZ KADRA Bobrek TAK
9 Błaszczyk Dominik Kalety 10km Night Runners TAK
10 Borowicz Roksana Knurów 10km Night Runners Gliwice

11 Borsuk Mirosław Knurów 10km Brak

12 Buchalik Marian Rydułtowy Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników A L

13 Bugdol Zbigniew Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
14 Bujnowski Artur Knurów 10km Brak TAK
15 Buk Marcin Gliwice 10km DO ODCIĘCIA! TAK
16 Bukowski Adam Gliwice 10km Brak TAK
17 Cabaj Tomasz Kraków 10km Brak

18 Cybulski Mariusz Gryfów Śląski 10km Brak

19 Cygoń Krzysztof Bytom 10km Brak

20 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie 10km Brak

21 Czauderna Klaudia Gliwice 10km OCHAJORUN & FRIENDS

22 Czyżykowski Marcin Świętochłowice 10km Brak

23 Czyżykowski Marcin Świętochłowice 10km Brak

24 Danielak Bogdan Knurów 10km Brak TAK
25 Dorobek Agata Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
26 Drozd Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
27 Duchnowski Marek Knurów 10km Brak TAK
28 Dudzik Zenon Katowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników zen-team

29 Dymek Dariusz Knurów 10km brak TAK
30 Dyrcz Anna Knurów 10km Brak TAK
31 Dziarski Wiesław Rybnik 10km ERBUD Rybnik TAK
32 Flis Dariusz Zabrze 10km Olimp Zabrze TAK
33 Furmanek Łukasz Wilcza 10km Klub Biegacza Santandera TAK
34 Gaj Kamila Knurów 10km Brak TAK
35 Gajewski Łukasz Siemianowice Śląskie 10km Napędzani procentem TAK
36 Gałaszek Artur Łaziska Górne 10km Brak

37 Gałąska Michał Orzesze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak

38 Gałąska Magdalena Orzesze 10km Orzesze też biega

39 Garbacz Piotr Zdzieszowice 10km LUKS Rospondek Żyrowa TAK
40 Garbacz Damian Sośnicowice 10km Brak TAK
41 Gawrysiak Piotr Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak

42 Gensty Klaudia Lubomia 10km Dystans Lubomia

43 Goleń Robert Katowice 10km Brak TAK
44 Gołyś Grzegorz Knurów 10km Brak

45 Gołyś Dawid Knurów 10km Brak TAK
46 Gorzkowska Małgorzata Sosnowiec 10km Brak TAK
47 Gromek Michał Kocierz Moszczancki 10km KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG1

48 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice 10km Brak TAK
49 Grzesik Andrzej KuŹnia Raciborska 10km ZAWISZA STARA KUŹNIA

50 Haber Monika Bytom 10km Brak TAK
51 Heba Sylwia Chorzów 10km Mamy biegamy

52 Herbeć-Labocha Magdalena Kędzierzyn-Koźle 10km Brak

53 Hilaszek Agata Siemianowice Śląskie 10km Night Runners Gliwice

54 Hołyński Tomasz Knurów 10km Sokół Knurów TAK
55 Hora Grzegorz Ruda Śląska 10km Brak

56 Ignasiak Paweł Knurów 10km Brak TAK
57 Jachymek Marcin Żory 10km Brak

58 Jadach Oleksandra 47-400 Racibrz 10km BBL RACIBÓRZ TAK
59 Janicki Krzysztof Jastrzębie-Zdrój 10km Brak TAK
60 Jarzębska Joanna Brzezce 10km Brak

61 Jaworski Michał Knurów 10km Knurów TAK
62 Jendrzyca Sebastian Knurów 10km Brak TAK
63 Jezusek Piotr Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
64 Jodłowski Grzegorz Świerklany Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak

65 Kałużna Anna Gliwice 10km brak

66 Kania Dominik Katowice 10km R.R. Martin pisz już te książki! TAK
67 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 10km KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
68 Kasper Iwona Knurów 10km Brak

69 KĘdzior Łukasz Gliwice 10km holbox Runners TAK
70 Kłyk Dominik Zabrze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PMTTL ZABRZE TAK
71 Kłyk Dominik Zabrze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PMTTL ZABRZE

72 Kłyk Katarzyna Zabrze 10km PMTTL ZABRZE TAK
73 Kłyk Magdalena Katowice 10km Brak

74 Knopek Bartłomiej Bieruń 10km Brak TAK
75 Kołak Alicja Gliwice 10km Brak TAK
76 Konopka Agnieszka Gliwice 10km Brak TAK
77 Konopko Krzysztof Mikołów 10km Brak TAK
78 Konsek Paweł Żory 10km Żory – Kleszczówka TAK
79 Kopiszka Łukasz Ornontowice 10km Alfa-System

80 Kordyaczny Krzysztof Pawłowiczki 10km AMATOR

81 Kostrzak Czesław Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Klub Biegacza Orły z Knurowa

82 Kozaczka WŁodzimierz Gliwice 10km BB El-Projekt Team TAK
83 Kozak Karolina Nieborowice 10km Chachor club TAK
84 Kozak Karolina Nieborowice 10km Chachor club

85 Koziarz Przemysław Jankowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak

86 Król Monika Knurów 10km Brak TAK
87 Kretek Łukasz Lyski Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Aktywni Lyski TAK
88 KrzystaŁa Łukasz Czerwionka-Leszczyny 10km Brak

89 Kubacki Dariusz Katowice 10km Brak

90 Kuczera Wojciech Rybnik 10km Brak TAK
91 Kuś Dawid Katowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Polska Grupa Górnicza

92 Lasek Ariel Knurów 10km Brak TAK
93 Laskowska Katarzyna Gliwice 10km INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM TAK
94 Laskowski Tomasz Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
95 Lis PaweŁ Lędziny Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak

96 Lisek Jozef Strzelce Opolskie 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
97 Litwin Jozef Glubczyce 10km MARYSIENKA

98 Żak Sonia Knurów 10km Brak

99 Łukaszczykiewicz Paweł Kędzierzyn-Koźle 10km Antoteam

100 Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
101 ŚwiĘtochowska Wioletta Knurów 10km Brak

102 Mach Marcin Gliwice 10km Nie zrzeszony

103 Maciejewska Angelika Gliwice 10km Orły z Knurowa

104 Macoch Zbigniew Krzepice 10km Brak

105 Maj Ewelina Knurów 10km Night Runners Gliwice

106 Małka Bartosz Knurów 10km Brak

107 Markiewicz Martyna Gliwice 10km Brak

108 Mazur Piotr Piekary Śląskie 10km Brak TAK
109 Mocek Wojciech Jaworzno 10km Brak TAK
110 Morawska Julia Mysłowice 10km UKS Chromik Mysłowice TAK
111 Mrówka Mateusz Radlinioki W Biegu Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Kwk Marcel/Radlinioki w biegu

112 Myślak Mariusz Gliwice 10km LET ME LOVE YOU

113 Myrdek Korina Zabrze 10km Night Runners Zabrze

114 Napiórkowski Adam Gliwice 10km Brak TAK
115 Nowak Andrzej Sosnowiec 10km Cross Box Evolution TAK
116 Nowakowski Piotr Czerwionka-Leszczyny 10km Brak TAK
117 Nuckowska Justyna Gliwice 10km Brak TAK
118 OkoŃ Monika Knurów 10km Brak TAK
119 OkoŃ Zdzisław Knurów 10km Brak TAK
120 Olimski Fabian Knurów 10km Sokół Knurów

121 Osetek Paweł Pszów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników OSETEK TEAM

122 Pacuła Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
123 Pacuła Tatiana Gliwice 10km AKMB Pedziwiatr Gliwice TAK
124 Pacuła Piotr Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
125 Paczkowski Jacek Zabrze 10km Brak

126 Pawelczyk JÓzef Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
127 Pawiński Wojciech Borowiany 10km Brak TAK
128 Pawlok Anna Katowice 10km Brak TAK
129 Pękala Damian Knurów 10km Brak

130 Piątek Andrzej Racibórz 10km BBL Raciborz

131 Pietrzak Waldemar Gierałtowice 10km Brak TAK
132 Pisulski Sebastian Knurów 10km Euvic

133 Podsiadło Paweł Mierzęcice 10km brak TAK
134 Pogorzelska Alina Leszczyny 10km DB Leszczyny TAK
135 Ptaszyńska Justyna Radlin 10km Radlinioki w biegu

136 Putowska Natalia Gliwice 10km Brak TAK
137 Radecka-Nieckarz Anna Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
138 Ratajczak Dariusz Czerwionka-Leszczyny 10km Brak

139 Rosada Zdzisław Gliwice 10km Brak TAK
140 Rułka Marta Trzebinia 10km Brak TAK
141 Sakwa Marcin Katowice 10km Chachor Club TAK
142 Samsel Karolina Knuròw 10km Brak TAK
143 Sieradzka Weronika Ruda Slaska 10km Brak

144 Sikora Adam Katowice 10km Inżynieria Biegania TAK
145 Sikora Ania Knurów 10km Brak TAK
146 Skiba Adam Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak

147 Smolana Adam Krzanowice 10km BBL Racibórz

148 Smoła Mieczysław Gliwice 10km AKMB PĘDZIWIATR Gliwice

149 Smuda Grzegorz Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
150 Smuda Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
151 Sobolewska Stefania Gliwice 10km Brak TAK
152 Soremski Dominik Radzionków 10km BZUT TAK
153 Soska Michał Wisła 10km Brak TAK
154 Stellmach Ewa Zabrze 10km Brak TAK
155 Stulik Paweł Knurów 10km Brak TAK
156 Styczeń Justyna Zabrze 10km Olimp Zabrze TAK
157 StyczeŃ Leszek Zabrze 10km OFIARY KAMIEŃCA TAK
158 Sudnik Krzysztof Knurów 10km Brak TAK
159 Szczerzek Zbigniew Zabrze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
160 Szczurek Wojciech Knurów 10km Brak TAK
161 Szczurek Lena Knurów 10km Brak TAK
162 Szczyrbowski Piotr Rybnik 10km amator

163 Szopa Grzegorz Knurów 10km Brak

164 Szostak Anna Zabrze 10km Brak TAK
165 Szulik Grzegorz Jastrzębie Zdrój Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników ZSRG sp.z o.o./KB MOSiR Jastrzębie Zdrój TAK
166 Szwagrzyk Dominika Knurów 10km Brak TAK
167 Szyjka Robert Racibórz 10km BBL Racibórz

168 Szymura Wojciech Rybnik 10km Brak TAK
169 Trefon Michalina Rogoźnik 10km Brak TAK
170 Trela Mirosław Czerwionka-Leszczyny Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników DB LESZCZYNY TAK
171 Trela Aniela Czerwionka-Leszczyny 10km DB LESZCZYNY TAK
172 Trzaskalik Aleksandra Gliwice 10km Brak TAK
173 Urban Wiktor Zabrze 10km Night Runners Zabrze

174 Wakuła Karolina Bytom 10km ZZ KADRA Bobrek TAK
175 Walkowiak Piotr Knurów 10km Brak TAK
176 Wawrzak Ryszard Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Night Runners Gliwice TAK
177 Wietrzycki Mariusz Gliwice 10km Biegaj z trenerami TAK
178 Wietrzycki Zenon Gliwice 10km Biegaj z trenerami TAK
179 Wiśniewska-Ulfik Dominika Zabrze 10km Alpin Sport Team/SKB Kraśnik

180 Wodarczyk Marcin Poczołków 10km Brak

181 Wojtowicz Adam Bytom 10km K.B. Józefinka Katowice TAK
182 Wołowik Dominik Żory 10km HRmax Żory

183 Zawada Sebastian Knurów 10km Orły z Knurowa. TAK
184 Zwolak Tomasz Zabrze 10km Night Runners Zabrze / www.beatabronny.com TAK