Zawody

Nazwa zawodów:

XXVI MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY ORAZ XXIII MISTRZOSTWA POLSKI GÓRNIKÓW

Miejsce i termin: Knurów, 2018-09-23
Organizator: Amatorski Klub Biegacza w Knurowie

Adres korespondencyjny Organizatora:
Amatorski Klub Biegacza w Knurowie ul. Michalskiego 27, 44-193 Knurów
Informacje o biegu: kom. 609-595-312
MOSiR Knurów. (032) 335-20-14

Opis zawodów: START o godzinie 12.15, przy hali sportowej MOSiR w Knurowie–Szczygłowicach.
Biuro zawodów czynne w dniu biegu od godz. 8.00 do zakończenia zawodów.
Wydawanie pakietów startowych i numerów do godziny 11:30.
Miejsce startu i mety: ul. Górnicza 2 w Knurowie-Szczygłowicach
przy Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie
Dystans: 10 kilometrów – 1 pętla ulicami miasta Knurów i gminy Pilchowice (sołectwo Wilcza)
(nawierzchnia asfaltowa, trasa posiada atest PZLA z 2014 roku)
Limit czasowy biegu wynosi 1 godzina i 20 minut.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.facebook.com/akbknurow/
Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Biczyski Paweł Knurów 10km PSYCHONAUCI TAK
2 Borowicz Roksana Knurów 10km Night Runners Gliwice

3 Borsuk Mirosław Knurów 10km Brak

4 Buk Marcin Gliwice 10km DO ODCIĘCIA! TAK
5 Czauderna Klaudia Gliwice 10km OCHAJORUN & FRIENDS

6 Duchnowski Marek Knurów 10km Brak TAK
7 Dudzik Zenon Katowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników zen-team

8 Dyrcz Anna Knurów 10km Brak TAK
9 Flis Dariusz Zabrze 10km Olimp Zabrze

10 Gaj Kamila Knurów 10km Brak TAK
11 Gałąska Michał Orzesze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak

12 Gałąska Magdalena Orzesze 10km Orzesze też biega

13 Garbacz Piotr Zdzieszowice 10km LUKS Rospondek Żyrowa TAK
14 Garbacz Damian Sośnicowice 10km Brak TAK
15 Gawrysiak Piotr Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak

16 Heba Sylwia Chorzów 10km Mamy biegamy

17 Herbeć-Labocha Magdalena Kędzierzyn-Koźle 10km Brak

18 Hilaszek Agata Siemianowice Śląskie 10km Night Runners Gliwice

19 Janicki Krzysztof Jastrzębie-Zdrój 10km Brak TAK
20 Jarzębska Joanna Brzezce 10km Brak

21 Jendrzyca Sebastian Knurów 10km Brak TAK
22 Kałużna Anna Gliwice 10km brak

23 Kania Dominik Katowice 10km R.R. Martin pisz już te książki!

24 Kasper Iwona Knurów 10km Brak

25 Kordyaczny Krzysztof Pawłowiczki 10km AMATOR

26 Kozaczka WŁodzimierz Gliwice 10km BB El-Projekt Team TAK
27 Kozak Karolina Nieborowice 10km Chachor club

28 Kozak Karolina Nieborowice 10km Chachor club TAK
29 Lasek Ariel Knurów 10km Brak TAK
30 Lisek Jozef Strzelce Opolskie 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
31 Żak Sonia Knurów 10km Brak

32 Łukaszczykiewicz Paweł Kędzierzyn-Koźle 10km Antoteam

33 Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
34 Maciejewska Angelika Gliwice 10km Orły z Knurowa

35 Maj Ewelina Knurów 10km Night Runners Gliwice

36 Małka Bartosz Knurów 10km Brak

37 Mrówka Mateusz Radlinioki W Biegu Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Kwk Marcel/Radlinioki w biegu

38 Pacuła Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
39 Pawiński Wojciech Borowiany 10km Brak TAK
40 Pawlok Anna Katowice 10km Brak TAK
41 Pietrzak Waldemar Gierałtowice 10km Brak

42 Ptaszyńska Justyna Radlin 10km Radlinioki w biegu

43 Radecka-Nieckarz Anna Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
44 Rułka Marta Trzebinia 10km Brak TAK
45 Sakwa Marcin Katowice 10km Chachor Club TAK
46 Smoła Mieczysław Gliwice 10km AKMB PĘDZIWIATR Gliwice

47 Sobolewska Stefania Gliwice 10km Brak

48 Stellmach Ewa Zabrze 10km Brak TAK
49 StyczeŃ Leszek Zabrze 10km OFIARY KAMIEŃCA TAK
50 Styczeń Justyna Zabrze 10km Olimp Zabrze

51 Sudnik Krzysztof Knurów 10km Brak TAK
52 Szopa Grzegorz Knurów 10km Brak

53 Walkowiak Piotr Knurów 10km Brak TAK
54 Wawrzak Ryszard Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Night Runners Gliwice

55 Wietrzycki Zenon Gliwice 10km Biegaj z trenerami TAK
56 Wietrzycki Mariusz Gliwice 10km Biegaj z trenerami TAK
57 Wojtowicz Adam Bytom 10km K.B. Józefinka Katowice

58 Wołowik Dominik Żory 10km HRmax Żory