Zawody

Nazwa zawodów:

II MIELECKA DYCHA Z JOY FITNESS CLUB

Miejsce i termin: Mielec, 2018-04-28
Organizator: Organizatorem biegu jest PARK HANDLOWY -Strefa Sp.z o.o.
przy ul. Władysława Szafera 33 w Mielcu prowadzący działalność
pod nazwą – JOY FITNESS CLUB
Akcję wspierają:
 C.H Smoczka
 Portal HEJ.mielec.pl
 Lokalni partnerzy i sponsorzy

Kontakt:
JOY FITNESS CLUB TEL. 883-234-888
email: M.KOZDRAS@JOYFITNESSCLUB.PL TEL . 531-021-333

Opis zawodów: Termin: 28.04.2018 godz. 12:00
 Trasa: 10 km, nawierzchnia asfaltowa i kostka brukowa
 Start i meta: parking C.H Smoczka, ul. Władysława Szafera 33. 39
 Biuro zawodów:Recepcja JOY Fitness Club

Opłata startowych można dokonywać za pomocą płatności
elektronicznych (przycisk „opłaćstart”) bądź przelewem bankowym:

PARK HANDLOWY – STREFA SP. Z O.O. ul. Władysława Szafera 33, 39-300 Mielec
Nr konta: 50 8642 1168 2016 6810 6728 0001

W tytule przelewu proszę podać: Bieg 10 kilometrów – imię i nazwisko osoby startującej.

Więcęj w regulaminie.

Strona WWW: http://www.joyfitnessclub.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 10km Brak NIE
2 Anusz Justyna Mielec 10km Brak NIE
3 Anusz Justyna Mielec 10km Brak NIE
4 Ćwik Janusz Mielec 10km Wiatr We Włosach TAK
5 Babula Piotr Mielec 10km Brak NIE
6 Bak Mirosaw Chorzelow 10km ZABIEGANI MIELEC TAK
7 Balon Piotr 38-400 Krosno 10km BAKoMAT TAK
8 Barbara Zuzanna Mielec 10km Joy Fitness Club Mielec TAK
9 Bauer Bartłomiej Mielec 10km Basco2 Team TAK
10 Bednarz Karol Trzciana 10km RAJ-TATR NIE
11 Bera Adam Rzeszów 10km Brak TAK
12 Bester Monika Kosina 10km Brak TAK
13 Bigos Ewelina Tuszyma 10km Joy NIE
14 Brożek Dariusz Zabawa 10km Brak NIE
15 Bronhard Rafał Rzeszów 10km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
16 BudzyŃ PaweŁ Tarnów 10km Brak TAK
17 Buryło Mateusz Jodłówka 10km Perfect Runner Team NIE
18 Chajdaś Robert Mielec 10km Zabiegani Mielec TAK
19 Chajdaś Wojciech Mielec 10km Brak TAK
20 Chmielowiec Agnieszka Mielec 10km Zabiegani Mielec NIE
21 Chodór Arkadiusz Przyłęk 10km Brak NIE
22 Cielak Jerzy Paszczyna 10km Brak NIE
23 Cyran Patryk Mielec 10km Brak NIE
24 Czegus Aneta Połaniec 10km Running Połaniec TAK
25 Czegus Marcin Połaniec 10km Running Połaniec TAK
26 Dengler Monika Mielec 10km Brak NIE
27 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 10km BT WAGABUNDA TAK
28 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw 10km BT WAGABUNDA TAK
29 Drzyzga Roma Mielec 10km Brak TAK
30 Dudek Dariusz Mielec 10km Zabiegani Mielec NIE
31 Dudek Paweł Wola Zyrakowska 10km Brak NIE
32 Dudek Paweł Wola Zyrakowska 10km Brak TAK
33 Dymek Mateusz Mielec 10km Perfect Runner Team TAK
34 Dziekan Tomasz Mielec 10km Zabiegani Mielec TAK
35 Fijałkowska Zuzanna Mielec 10km AZS AGH Kraków TAK
36 Florek Marcin Pilzno 10km Mężczyźni św. Józefa NIE
37 Furman Katarzyna Mielec 10km Brak NIE
38 Górecki Patryk Jarosław 10km PG FOTO NIE
39 Górecki Patryk Jarosław 10km PG FOTO NIE
40 Górkiewicz Michał Osiek 10km Brak TAK
41 Gębuś Grzegorz Milcza 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
42 Gąsiewski Damian Mielec 10km Studio Wizualne TAK
43 Gibała Marcin Bochnia 10km Fundacja Auxilium TAK
44 Giełbaga Aneta Pustynia 10km Active Team TAK
45 Głaz Jacek Jaślany 10km Zabiegani Mielec TAK
46 GoleŚ Grzegorz Giedlarowa 10km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
47 Guźda Łukasz Jagodnik 10km Brak TAK
48 Guła Marek Mielec 10km Brak TAK
49 Hałdaś Elżbieta Kolbuszowa 10km Brak TAK
50 Hałucha Przemek Lubaczów 10km Brak NIE
51 Harsze Marcin Mielec 10km Brak TAK
52 Herba Jakub Dębica 10km Klub Biegacza „Maratończyk” Dębica TAK
53 Hyjek Elżbieta Mielec 10km Zabiegani Mielec TAK
54 Hynowska Monika Knapy 10km NIE
55 Jakubik Mirosław Zaleszany 10km Fartlek GO TAK
56 Jarosz Michał Mielec 10km Brak TAK
57 Jarosz Elżbieta Mielec 10km Brak TAK
58 Jasiński Marcin Mielec 10km Brak NIE
59 Jędrusiak Piotr Dębica 10km Brak NIE
60 Jemioło Mateusz Mielec 10km Wkurw_team NIE
61 Jurasz Maciej Mielec 10km Zabiegani Mielec TAK
62 Kaczyńska Alicja Rzeszów 10km Perfect Runner Team NIE
63 Kamuda Grzegorz Lubaczów 10km Biegomania Lubaczów NIE
64 Karaś Hubert Dębica 10km SRTG Dębica TAK
65 Kardyś Piotr Borowa 10km Brak TAK
66 Kawalec Waldemar Mielec 10km JOY FITNESS TAK
67 Kawalec Grzegorz Rzeszów 10km Brak TAK
68 Kazio Alina Stalowa Wola 10km Brak NIE
69 Kazio Alina Stalowa Wola 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
70 Kętrzyński Ryszard Mielec 10km Zabiegani Mielec TAK
71 Kętrzyński Filip Mielec 10km Zabiegani Mielec/1 LO Mielec TAK
72 Kiper Maciej Jarosław 10km Perfect Runner Team NIE
73 Kmuk Tomasz Padew Narodowa 10km Basco2 Team NIE
74 Kobylarz Piotr Rzeszów 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
75 Kocoł Marzena Pustków Osiedle 10km Brak TAK
76 Koczur Grażyna Kolbuszowa 10km Brak NIE
77 Koczur Krzysztof Kolbuszowa 10km Brak NIE
78 Kołodziej Bartosz Mielec 10km Basco2 Team TAK
79 Kopacz Piotr Radomyś Wielki 10km PERFEX MIELEC TAK
80 Kosela Adam Dębica 10km OSP Dębica-Kędzierz TAK
81 Kowal Piotr Rzeszów 10km 21 Batalion Dowodzenia NIE
82 Kowalska Dominika Mielec 10km Brak NIE
83 Kozdras Marcin Mielec 10km Joy Runners Team NIE
84 Kozioł Łukasz Dębica 10km KB Maratonczyk Dębica TAK
85 Król Marta Przecław 10km Brak TAK
86 Krużel Kasia Warszawa 10km Brak TAK
87 Krużel Magdalena Rzeszów 10km Brak TAK
88 Kuc Marek Rzeszów 10km Brak NIE
89 Kulig Tomasz Dębica 10km Dębickie Gepardy TAK
90 Kurdziel Paweł Mielec 10km Brak NIE
91 Kutrzuba Mateusz 10km Maratończyk Dębica TAK
92 Lubieniecki Maciej Kraków / Mielec 10km LACHO TEAM TAK
93 Łagowska Katarzyna Mielec 10km Brak TAK
94 Łącki Maciej Tarnów 10km Ekipa z Tarnowa TAK
95 Łącz Małgorzata Mielec 10km Run For Fun NIE
96 Łeptuch Tomasz Komorów 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
97 Śmiatacz Łukasz Mielec 10km Brak TAK
98 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa 10km Machoney Team TAK
99 Majchrzak Sławomir Starachowice 10km UKS Tychów Stary NIE
100 Maksoń Małgorzata Mielec 10km Brak TAK
101 Malik Aleksandra Rzeszów 10km Rzeszowski Hasacz TAK
102 Maruszak Marcin Mielec 10km Brak NIE
103 Marut Mariusz Wola Raniżowska 10km Brak NIE
104 Marut Damian Wola Raniżowska 10km Brak NIE
105 Maziarz Artur Mielec 10km RUN FOR FUN TAK
106 Mazur Monika Mielec 10km Brak NIE
107 Mądro Mateusz Skrzyszów 10km Dzikie Mustangi NIE
108 Mierzyński Grzegorz Mielec 10km Brak TAK
109 Moździerz Piotr Dąbrówka Tuchowska 10km Lks Burzyn TAK
110 Mordasiewicz Anna Tuszyma 10km Brak TAK
111 Mydlarz Dariusz Mielec 10km brak TAK
112 Mydlarz Artur Rzeszów 10km Brak TAK
113 Nagaś Katarzyna Mielec 10km RUN FOR FUN TAK
114 Namiota Urszula Dębica 10km KB.Maratonczyk TAK
115 Nawrot Jakub Mielec 10km Basco2 Team TAK
116 Nosek Krystian Białobrzegi 10km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
117 Nosek Krystian Białobrzegi 10km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
118 Nowak Tomasz DĘbica 10km DZIKIE MUSTANGI TAK
119 Nowak Wioletta DĘbica 10km DZIKIE MUSTANGI TAK
120 Nowak Marek Dębica 10km Dębickie Gepardy NIE
121 Okoń Grzegorz Osiek 10km Brak NIE
122 Okoń Grzegorz Osiek 10km Brak NIE
123 Orkisz Martyna Mielec 10km JF TAK
124 Orłowska Beata Stalowa Wola 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
125 Ortyl Katarzyna Mielec 10km Zabiegani Mielec NIE
126 Ortyl Magdalena Mielec 10km Zabiegani Mielec NIE
127 Osnowska Joanna Mielec 10km Brak NIE
128 Ostrowski Łukasz Mielec 10km Brak TAK
129 Paja Agata Rzeszów 10km Spar NIE
130 Paja Przemysław Rzeszów 10km Spar NIE
131 Pakuła Przemysław Rzeszów 10km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
132 Palej Dawid Zbylitowska Góra 10km 42 do szczęścia TAK
133 Palimąka Maciej Kraków 10km Brak TAK
134 Papka Beata Krzcin 10km łapa jaguara NIE
135 Papka Paweł Krzcin 10km łapa jaguara NIE
136 Paruzel Janusz Tarnobrzeg 10km Witar TAK
137 Paterak Janusz Mielec 10km Brak TAK
138 Pazdyk Anna Mielec 10km Brak TAK
139 Pelczar Grzegorz Rzeszow 10km B&G electronics NIE
140 Pięta Bogdan Mielec 10km Run For Fun TAK
141 Pierog Maciej Mielec 10km Brak NIE
142 Piwowar Daniel Rzeszów 10km BBL NIE
143 Pluta Marta Brzeźnica 10km Dzikie Mustangi TAK
144 Podgórniak Mariusz Tarnów 10km UMT TAK
145 Polniaszek Jakub Dębica 10km Dębickie Gepardy TAK
146 Poźniak Magdalena Mielec 10km Brak NIE
147 PrzybyŁo Łukasz Mielec 10km Solidarni TAK
148 Puć Dawid Mielec 10km OMK SMOCZKA TAK
149 Rączka Daniel Mielec 10km brak TAK
150 Rączka Anna Mielec 10km brak TAK
151 Rączka Joanna Mielec 10km zabiegani.mielec TAK
152 Rojek Józef Ropczyce 10km Brak TAK
153 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 10km ZMITEK TEAM NIE
154 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
155 RzeszuciŃski Andrzej Mielec 10km ZABIEGANI MIELEC NIE
156 Sękowska Elżbieta Rzeszów 10km Rzeszowski Klub Morsów „Sopelek” TAK
157 SieŃko Robert Mielec 10km Zabiegani Mielec NIE
158 Siembida Małgorzata Borki 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
159 Skawińska Justyna Sanok 10km Brak TAK
160 Skiba Janusz Radomysl Wielki 10km Brak NIE
161 Skiba Klaudia Radomyśl Wielki 10km Brak TAK
162 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
163 Słota Bogusław Tarnow 10km Brak TAK
164 Słowik Daniel żabno 10km OCR Team Master’s Gym NIE
165 Słowik Daniel Żabno 10km ORR Team Master’s Gym TAK
166 Soboń Bogusława Pustków-Osiedle 10km Dzikie Mustangi TAK
167 Soja Wacław Mielec 10km Brak NIE
168 Sowa Michał Stalowa Wola 10km Brak TAK
169 Stachula Aneta Wojków 10km Brak TAK
170 Stachula Jacek Wojków 10km Brak NIE
171 Stala Tomasz Dębiaki 10km Lks Dębiaki NIE
172 Stala Tomasz Dębiaki 10km Lks Dębiaki NIE
173 Stala -Dudek Jadwiga Mielec 10km Brak NIE
174 Stępień Mariusz Chorzelów 10km Brak TAK
175 Sumiec Krystyna Mielec 10km Zabiegani Mielec NIE
176 Szatko Mariusz Brzozówka 10km Ekipa z Tarnowa TAK
177 Szerer Michał Rzeszów 10km Koliberki TAK
178 Szwed Andrzej Stalowa Wola 10km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
179 Szweda Sebastian PoŁaniec 10km RUNNING POŁANIEC TAK
180 Szymaszek Jacek Pilzno 10km Dzikie Mustangi TAK
181 Tabor Edgar Mielec 10km Brak NIE
182 Tara Sebastian Mielec 10km LKS Stal Mielec NIE
183 Tokarz Waldemar Paszczyna 10km Dzikie Mustangi TAK
184 Tomczyk Gustaw Tarnobrzeg 10km OSP Ocice NIE
185 Trela Krzysztof Chrząstów 10km Basco2 Team TAK
186 Truniarz Paweł Mielec 10km Zabiegani Mielec TAK
187 Trznadel Tomasz Gluchow 10km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE TAK
188 Turek Przemysław Kolbuszowa 10km Innperi NIE
189 Urbanik Anna Dębica 10km Szkolna 5 TAK
190 Veretskyi Pawel Donetsk 10km LkB Rudnik NIE
191 Walania Kinga Głogów Małopolski 10km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
192 Wójcik Tomasz Gorzyce 10km FARTLEK GO NIE
193 Wójcik Anna Skrzyszów 10km Dzikie Mustangi NIE
194 Wicherski Grzegorz Wola Mielecka 10km Brak NIE
195 Wiktor Wiesław Straszęcin 10km Brak TAK
196 Wiśniewski Damian Rzeszów 10km CPP TAK
197 Wisniowski Adam DĘbica 10km MARATOŃCZYK DEBICA NIE
198 Wisniowski Adam DĘbica 10km MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
199 Wiszniewska Katarzyna Tarnów 10km Grupa Skromnych Biegaczy TAK
200 Wiszniewski Maciej Tarnów 10km Grupa Skromnych Biegaczy TAK
201 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna 10km Brak TAK
202 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
203 Wodka Dawid Mielec 10km OSP Złotniki NIE
204 Wojtuszewski Radosław Mielec 10km Brak TAK
205 Wolak Dariusz Mielec 10km Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim TAK
206 Wyrzykowska Katarzyna Skawina 10km Skawina Biega, Electrolux TAK
207 Zaręba Filip Mielec 10km Zabiegani Mielec NIE
208 Zavatskyi Ruslan Rzeszów 10km Brak TAK
209 Zięba Szymon Komorów 10km UKS Tiki Taka Kolbuszowa TAK
210 Ziomek Grzegorz Mielec 10km LKS Mielec TAK
211 Znamirowski Wiesław Mielec 10km Brak NIE
212 Zuber Karolina Kolbuszowa 10km UKS TIKI-TAKA KOLBUSZOWA NIE