Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Miejsce i termin: Jadowniki, 2018-03-04
Organizator: Stowarzyszenie „Nasze Jadowniki”
Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Jadowniki
Gmina Brzesko
ZHP Szczep Czarny im. Bohaterów Państwa Podziemnego z Jadownik
Powiat brzeski
Fundacja Wolność i Demokracja
Opis zawodów: CEL IMPREZY
Popularyzacja wiedzy i treści historycznych na temat Żołnierzy Wyklętych.
Promowanie biegania i zdrowego stylu życia.

TERMIN, MIEJSCE
04 marca 2018, godz. 12.00,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Jadownikach – ul. Szkolna 5; 32-851 Jadowniki

TRASA, DYSTANS
Do wyboru będą przygotowane 2 trasy:
TRASA 1: dystans 1963 m.
Nawierzchnia asfaltowa, kamienista, fragmentami miękka, leśna
Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona.
https://www.traseo.pl/trasa/tropem-wilczym-jadowniki-4-marca-2018-dystans-10-km

TRASA 2: dystans 10 km.
Nawierzchnia asfaltowa, kamienista, 7km asfalt + 3km droga ubita twarda. Oznaczona co 1 km.
Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona.
https://www.traseo.pl/trasa/wilczym-tropem-jadowniki-4-marca-2-aa8-r-dystans-aa963-metrow

Pakiety startowe na oba biegi będą wydawane w Biurze Biegu w godzinach 9.00 – 11.00.

BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY
Biuro zawodów, szatnie, toalety, natryski oraz depozyty będą znajdowały się w budynku Sali sportowej Szkoły
Podstawowej nr 2 w Jadownikach, ul. Szkolna 5; 32-851 Jadowniki

Strona WWW: http://tropemwilczym.com.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Badyla Dariusz Żegocina Dystans 10 km. Biegam z Bogiem TAK
2 Badyla Krzysztof Baczków Dystans 10 km. Salt Runners Bochnia TAK
3 Baran Jakub Brzesko Dystans 10 km. Okocimski Brzesko

4 Baron Bartłomiej Okocim Dystans 10 km. Brak TAK
5 Batko Weronika Sufczyn Dystans 1963 m. Brak TAK
6 Bernady Damian Łęki Dystans 10 km. Brak TAK
7 Biel Mariusz Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
8 Bober Dominik Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
9 Bober Daniel Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
10 Bogusz Jarosław Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
11 Bogusz Filip Sterkowiec Dystans 1963 m. Błękitni Sterkowiec TAK
12 Bogusz Krzysztof Sterkowiec Dystans 1963 m. Błękitni Sterkowiec TAK
13 Borowiec Mikołaj Jadowniki Dystans 1963 m. Jadowniczanka TAK
14 Buczek Damian Bratucice Dystans 10 km. Brak TAK
15 Cebula Paweł Jasień Dystans 10 km. Grubo Po 30 TAK
16 Cebula Mariusz Jasień Dystans 10 km. Grubo po 30 TAK
17 Chojecki Przemysław Tymowa Dystans 10 km. Brak

18 Chojecki Radosław Tymowa Dystans 10 km. Brak

19 Chrabąszcz Jan Brzesko Dystans 10 km. ELITA Brzesko TAK
20 Chrabąszcz Julia Brzesko Dystans 1963 m. ELITA Brzesko TAK
21 Chruściel Maciek Rudy Rysie Dystans 10 km. Brak TAK
22 Ciężadło Jan Tarnów Dystans 10 km. Brak TAK
23 Ciężadło Michał Tarnów Dystans 1963 m. Brak TAK
24 Cichoński Rafał Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
25 Cisak Grzegorz Mokrzyska Dystans 1963 m. Brak TAK
26 Cisak Jan Mokrzyska Dystans 1963 m. Brak TAK
27 Cisak Paweł Mokrzyska Dystans 1963 m. Brak TAK
28 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Dystans 1963 m. Brak TAK
29 Cyankiewicz Anna Kraków Dystans 1963 m. Brak TAK
30 Czesak Natalia Jasień Dystans 1963 m. Brak TAK
31 Danek Łukasz Kraków Dystans 10 km. Free runner

32 Daniec Andrzej Jodłówka Dystans 10 km. Los Trepos Companieros TAK
33 Drapała Jan Kolbuszowa Dystans 10 km. Krokodyle Kolbuszowa TAK
34 Dudek-Wiśniewska Katarzyna Miechowice Wielkie Dystans 1963 m. Brak TAK
35 Duśko Piotr Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
36 Duśko Bartosz Brzesko Dystans 1963 m. Szkoła Podstawowa nr 2 w Jadownikacha TAK
37 Duśko Daria Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
38 Figiel Szymon Brzesko Dystans 1963 m. przedszkole nr 4 Brzesko TAK
39 Fitrzyk-Szpil Anna Jadowniki Dystans 1963 m. Szpilki Team TAK
40 Flądro Daniel Wokowice Dystans 10 km. Brak TAK
41 Gaca Michał Pojawie Dystans 1963 m. Husarz Pojawie

42 Gawęcki Darek Lewniowa Dystans 10 km. Biegam z Bogiem TAK
43 Górczewska Barbara Maria Brzesko Dystans 1963 m. Grupa Historyczna: Żołnierze Niezłomni, Niepokorni, Wyklęci – Pamiętamy! TAK
44 Górczewski Piotr Brzesko Dystans 1963 m. Grupa Historyczna: Żołnierze Niezłomni, Niepokorni, Wyklęci – Pamiętamy! TAK
45 GÓrski Ryszard Brzesko Dystans 10 km. BKB Victora Brzesko TAK
46 Gibała Kacper Sterkowiec Dystans 10 km. ZSP NR 2 W Brzesku TAK
47 Główczyk Rafał Niepołomice Dystans 10 km. PIWOSZE TAK
48 Gniadek Krzysztof Wielka Wieś Dystans 10 km. Brak TAK
49 Gorczyca Witold Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
50 Grochola Marta Okocim Dystans 1963 m. Brak TAK
51 Grochola Weronika Jadowniki Dystans 1963 m. PSP nr 2 im. Św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego TAK
52 Grochola Piotr Rudy Rysie Dystans 10 km. Brak TAK
53 Grodny Maciej Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
54 Gromadzki Marcin Szczepanowice Dystans 10 km. KS Metal Tarnów TAK
55 Grzesik Tomasz Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
56 Grzyb Tadeusz Bochnia Dystans 10 km. Brak TAK
57 Gurgul Anna Brzesko Dystans 10 km. BKB Victora Brzesko TAK
58 Gurgul Kamil Kraków Dystans 10 km. Kraft TAK
59 Gurgul Tobiasz Wokowice Dystans 10 km. Kraft TAK
60 Gut Paweł Borek Dystans 10 km. Salt Runners Bochnia TAK
61 Gutfrańska Joanna Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
62 Gutfrański Leon Brzesko Dystans 1963 m. Katolicka Szkoła Podstawowa w Brzesku TAK
63 Gzyl Jan Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
64 Halik Magda Przyborów Dystans 10 km. Bez klubu TAK
65 Halik Dawid Mokrzyska Dystans 10 km. Halik team TAK
66 Halik Julia Mokrzyska Dystans 1963 m. Halik team TAK
67 Halik Iwona Mokrzyska Dystans 1963 m. Halik team TAK
68 Hamielec Robert Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
69 Hamielec Marcin Przemyśl Dystans 1963 m. Brak TAK
70 Jakubas Wojciech Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
71 Jakubas Marcel Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
72 Jakubas Gabriel Biadoliny Radłowskie Dystans 10 km. Brak

73 Jaszczyński Artur Bochnia Dystans 10 km. Brak TAK
74 Jonak Katarzyna Rzezawa Dystans 10 km. Los trepos Companieros TAK
75 Kabała Mateusz Sufczyn Dystans 10 km. Brak TAK
76 Kania Grzegorz Bucze Dystans 1963 m. Brak TAK
77 Kania Kamil Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
78 Kania Anna Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
79 Kania Ignacy Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
80 Kania Jadwiga Waryś Dystans 10 km. Brak TAK
81 Kargol Mateusz Wojnicz Dystans 10 km. Brak TAK
82 Kargol Patryk Wokowice Dystans 1963 m. Szkola IM. Żołnierzy z Westerplatte TAK
83 Kawula Łukasz Bochnia Dystans 10 km. Brak TAK
84 Kądziołka Aneta Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
85 Kita Tomasz Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
86 Klecki Dominik Poręba Spytkowska Dystans 1963 m. PYR PYR

87 Koloch Józef Porąbka Uszewska Dystans 10 km. Brak

88 Kościółek Jakub Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
89 Korbaś Gabriela Jadowniki Dystans 1963 m. Brak

90 Krawczyk Piotr Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
91 Krawczyk Tomasz Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
92 Krzywda Michał Jadowniki Dystans 1963 m. Stowarzyszenie Nasze Jadowniki TAK
93 Krzywda Weronika Jadowniki Dystans 1963 m. Stowarzyszenie Nasze Jadowniki TAK
94 Książek Klaudia Przyborów Dystans 10 km. Brak TAK
95 Kubala Filip Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
96 Kumorek Maciej Jasień Dystans 10 km. Brak

97 Kurek Łukasz Wola Dębińska Dystans 10 km. brak TAK
98 Kurek Konrad Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
99 Kurtyka Jakub Mokrzyska Dystans 10 km. Brak TAK
100 Lechowicz Paweł Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
101 Legutko Monika Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
102 Leś Michał Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
103 Lis Tomasz Bratucice Dystans 10 km. Brak TAK
104 Żak Michał Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
105 Lutyński Tomasz Brzesko Dystans 1963 m. Lutysie TAK
106 Lutyński Adam Brzesko- Dystans 1963 m. Lutysie TAK
107 Łagosz Piotr Czchów Dystans 10 km. Brak TAK
108 Łagosz Józef Czchów Dystans 1963 m. Brak TAK
109 Łanocha Radosław Jasień Dystans 10 km. Grubo Po 30 TAK
110 Łoboda Daniel Tarnów Dystans 1963 m. Legion Team Tarnów TAK
111 Łoboda Filip Tarnów Dystans 1963 m. Legion Team Tarnów TAK
112 Łoboda Erwin Jasień Dystans 10 km. Brak

113 Łośko Marek Niedźwiedza Dystans 1963 m. KS Snajper

114 Łośko Bożena Niedźwiedza Dystans 1963 m. KS Snajper

115 Świerczek Dawid Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
116 Madej Monika Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
117 Madej Monika Brzesko Dystans 1963 m. Brak

118 Madej Maja Brzesko Dystans 1963 m. Pływak Bochnia TAK
119 Makuch Józef Jadownik Dystans 1963 m. Brak TAK
120 Marecik Kamil Brzesko Dystans 1963 m. OKS Brzesko TAK
121 Marecik Wacław Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
122 Marecik Wojtas Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
123 Marecik Grzegorz Lipnica Murowana Dystans 10 km. Niezrzeszony

124 Mastalerz Jan Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
125 Matyaszek Waldemar Jasień Dystans 10 km. BKB VICTORIA BRZESKO TAK
126 Matyaszek Dawid Jasień Dystans 1963 m. Lubię biegać

127 Matyaszek Weronika Jasień Dystans 1963 m. Brak TAK
128 Mól Tomasz Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
129 Michalik Jarek Wokowice Dystans 1963 m. im. bohaterów westerplatte TAK
130 Michałek Kewin Jadowniki Dystans 1963 m. Dzik

131 Mielnikiewicz Michał Leszczawa Dolna Dystans 1963 m. AZS Politechnika Krakowska TAK
132 Migas Mikołaj Porąbka Uszewska Dystans 1963 m. Brak

133 Migrała Paweł Uszew Dystans 1963 m. MLUKS Tarnów TAK
134 Migrała Krzysztof Uszew Dystans 10 km. Brak TAK
135 Migrała Michał Gnojnik Dystans 10 km. MLUKS Tarnów TAK
136 Miśkowicz Emilia Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
137 Moskal Kamil Doły Dystans 10 km. Brak TAK
138 Najberek Weronika Łysa Gòra Dystans 1963 m. Łysa Gòra Gimnazjum TAK
139 Najberek Renata Łysa Gòra Dystans 1963 m. Mluks TAK
140 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Stowarzyszenie Nasze Jadowniki TAK
141 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
142 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
143 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
144 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
145 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
146 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
147 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
148 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
149 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
150 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
151 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
152 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
153 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
154 Nasze Jadowniki Stowarzyszenie Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
155 Nąckiewicz Justyna Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
156 Nowak Jakub Miechowice Wielkie Dystans 1963 m. Brak

157 Obrzut Mateusz Tarnów Dystans 1963 m. Dorzecze Białej TAK
158 Obrzut Sylwia Tarnów Dystans 1963 m. Dorzecze Białej TAK
159 Obrzut Milena Tarnów Dystans 1963 m. Dorzecze Białej TAK
160 Opryszek Bogusław Kraków Dystans 10 km. ITMBW Kraków TAK
161 Orzech Artur Kolbuszowa Dystans 10 km. Krokodyle Kolbuszowa TAK
162 Ostruszka Faustyna Jadowniki Dystans 1963 m. PSP nr 2 im. Św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego TAK
163 Pabian Marta PorĄbka Uszewska Dystans 1963 m. Brak TAK
164 Pabian Andrzej Porąbka Uszewska Dystans 10 km. niezrzeszony TAK
165 Pacura Anna Brzesko Dystans 1963 m. TAK
166 Pagacz Paulina Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
167 Pałach Tomasz Tarnów Dystans 10 km. Brak TAK
168 Pałucka Ilona Sterkowiec Dystans 1963 m. Brak TAK
169 Papuga Dominik Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
170 Pasek Sebastian Gnojnik Dystans 1963 m. Publiczna Szkola Podstawowa im. Jana Pawła II

171 PawŁowski Sylwester BĘdzieszyna Dystans 10 km. Brak TAK
172 Piasecki WiesŁaw Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
173 Pilch Marek Kraków Dystans 10 km. Brak TAK
174 Plewa Rafał Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
175 Podgórski Jerzy Brzesko Dystans 10 km. Lacho Team TAK
176 Podobiński Maciej Jadowniki Dystans 1963 m. brak

177 Przybyło Anna Sterkowiec Dystans 10 km. Brak TAK
178 Przybyło Łukasz Dębno Dystans 1963 m. Brak

179 Przybysławski Robert Bucze Dystans 10 km. Brak TAK
180 Regiec Mateusz Brzesko Dystans 10 km. Gypsy Runner’s TAK
181 Rojkowicz Joanna Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
182 Rojkowicz Julia Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
183 Rojkowicz Kacper Jadowniki Dystans 1963 m. Podstawowa nr. 1 TAK
184 Rosa Józef Wojnicz Dystans 10 km. Brak TAK
185 Rzepka Agnieszka Dołega Dystans 1963 m. brak TAK
186 Rzepka Daria Dołega Dystans 1963 m. ZSEG Tarnów TAK
187 Sadlej Adrian Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
188 Serwan Piotr Jadowniki Dystans 10 km. BKB VICTORIA BRZESKO TAK
189 Serwatka Jakub Jadowniki Dystans 1963 m. Okocimski Brzesko TAK
190 Sielewicz Eryk Sufczyn Dystans 1963 m. Elita Brzesko TAK
191 Sielewicz Aneta Sufczyn Dystans 1963 m. Brak TAK
192 Sierotowicz Łukasz Nowy Sącz Dystans 10 km. Brak TAK
193 Skiba Kamil Tarnów Dystans 10 km. PTG Sokół – Świat Pracy Tarnów TAK
194 Słobodzian Daniel Brzesko Dystans 10 km. PIWOSZE TAK
195 Słobodzian Alicja Brzesko Dystans 10 km. PIWOSZE TAK
196 Smoleń Krzysztof Porąbka Uszewska Dystans 10 km. Brak TAK
197 Sorys Jarosław Jadowniki Dystans 10 km. Sołtys TAK
198 Sorys Alicja Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
199 Stalmach Krzysztof Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
200 Staszczyk Michał Brzesko Dystans 10 km. Brak

201 Staszel Łatas Tomasz Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
202 Stawiarski Marek Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
203 Stępień Marek Poręba Spytkowska Dystans 10 km. BKB VICTORIA Brzesko TAK
204 StrĄk Zofia Jadowniki Dystans 1963 m. P.Sz.P. nr2 w Jadownikach TAK
205 StrĄk Jan Jadowniki Dystans 1963 m. P.Sz.P. nr 2 w Jadownikach TAK
206 Sułkowski Rafał Limanowa Dystans 10 km. Brak

207 Sutkowska Magdalena Wojnicz Dystans 10 km. Brak TAK
208 Swierczek Jacek Jadowniki Dystans 1963 m. Brak

209 Szczepka Joanna Brzesko Dystans 10 km. BKB VICTORIA TAK
210 Szot Waldemar Brzesko Dystans 10 km. niezrzeszony TAK
211 Szpil Jakub Jadowniki Dystans 10 km. PSP nr 2 w Jadownikach TAK
212 Szpil Franciszek Jadowniki Dystans 1963 m. PSP nr 2 w Jadownikach TAK
213 Szuba Gabriela Jadowniki Dystans 10 km. P.S.P. nr2 w Jadownikach TAK
214 Szydłowski Damian Dębno Dystans 10 km. Brak TAK
215 Tlałka Sebastian Krakow Dystans 10 km. Kraft TAK
216 Topolski Marcin Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
217 Tota Rafał Poręba Spytkowska Dystans 10 km. Brak TAK
218 Trepa Katarzyna Jodłówka Dystans 1963 m. Pani TAK
219 Trepa Maja Jodłówka Dystans 1963 m. SPS Jodłówka TAK
220 Trepa Paweł Jodłówka Dystans 1963 m. Brak TAK
221 Trybalska Anna Brzesko Dystans 10 km. Victoria brzesko TAK
222 Trybalska Oliwia Brzesko Dystans 1963 m. szkoła podstawowa nr 2 brzesko TAK
223 Turlej Bartłomiej Jadowniki Dystans 1963 m. ZHP Szczep Czarny im. Bohaterów Państwa Podziemnego TAK
224 Turlej Michał Jasień Dystans 10 km. Brak TAK
225 Tyka Andrzej Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
226 Waśko Agnieszka Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
227 Wasyłek Krzysztof Brzesko Dystans 1963 m. Elita Brzesko TAK
228 Więcek Marcin Jasień Dystans 10 km. zawodowa

229 Wiśniewski Piotr Miechowice Wielkie Dystans 1963 m. Brak TAK
230 Wnęk Edyta Gnojnik Dystans 1963 m. Brak TAK
231 Wnęk Rafał Gnojnik Dystans 10 km. Run Team Gnojnik TAK
232 Woda Grzegorz Brzesko Dystans 10 km. Halik team TAK
233 Zalecki Zbigniew Bochnia Dystans 10 km. Brak TAK
234 Zalewska Paweł Oświęcim Dystans 10 km. Brak

235 Zawistowski Marcin Brzesko Dystans 1963 m. Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie TAK