Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Miejsce i termin: Jadowniki, 2018-03-04
Organizator: Stowarzyszenie „Nasze Jadowniki”
Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Jadowniki
Gmina Brzesko
ZHP Szczep Czarny im. Bohaterów Państwa Podziemnego z Jadownik
Powiat brzeski
Fundacja Wolność i Demokracja
Opis zawodów: CEL IMPREZY
Popularyzacja wiedzy i treści historycznych na temat Żołnierzy Wyklętych.
Promowanie biegania i zdrowego stylu życia.

TERMIN, MIEJSCE
04 marca 2018, godz. 12.00,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Jadownikach – ul. Szkolna 5; 32-851 Jadowniki

TRASA, DYSTANS
Do wyboru będą przygotowane 2 trasy:
TRASA 1: dystans 1963 m.
Nawierzchnia asfaltowa, kamienista, fragmentami miękka, leśna
Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona.
https://www.traseo.pl/trasa/tropem-wilczym-jadowniki-4-marca-2018-dystans-10-km

TRASA 2: dystans 10 km.
Nawierzchnia asfaltowa, kamienista, 7km asfalt + 3km droga ubita twarda. Oznaczona co 1 km.
Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona.
https://www.traseo.pl/trasa/wilczym-tropem-jadowniki-4-marca-2-aa8-r-dystans-aa963-metrow

Pakiety startowe na oba biegi będą wydawane w Biurze Biegu w godzinach 9.00 – 11.00.

BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY
Biuro zawodów, szatnie, toalety, natryski oraz depozyty będą znajdowały się w budynku Sali sportowej Szkoły
Podstawowej nr 2 w Jadownikach, ul. Szkolna 5; 32-851 Jadowniki

Strona WWW: http://tropemwilczym.com.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Badyla Dariusz Żegocina Dystans 10 km. Biegam z Bogiem TAK
2 Badyla Krzysztof Baczków Dystans 10 km. Salt Runners Bochnia TAK
3 Batko Weronika Sufczyn Dystans 1963 m. Brak TAK
4 Bernady Damian Łęki Dystans 10 km. Brak TAK
5 Biel Mariusz Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
6 Bober Dominik Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
7 Bober Daniel Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
8 Bogusz Jarosław Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
9 Bogusz Filip Sterkowiec Dystans 1963 m. Błękitni Sterkowiec

10 Bogusz Krzysztof Sterkowiec Dystans 1963 m. Błękitni Sterkowiec

11 Buczek Damian Bratucice Dystans 10 km. Brak TAK
12 Cebula Paweł Jasień Dystans 10 km. Grubo Po 30 TAK
13 Cebula Mariusz Jasień Dystans 10 km. Grubo po 30 TAK
14 Chojecki Przemysław Tymowa Dystans 10 km. Brak

15 Chojecki Radosław Tymowa Dystans 10 km. Brak

16 Chrabąszcz Jan Brzesko Dystans 10 km. ELITA Brzesko TAK
17 Chrabąszcz Julia Brzesko Dystans 1963 m. ELITA Brzesko TAK
18 Chruściel Maciek Rudy Rysie Dystans 10 km. Brak TAK
19 Ciężadło Jan Tarnów Dystans 10 km. Brak TAK
20 Ciężadło Michał Tarnów Dystans 1963 m. Brak TAK
21 Cichoński Rafał Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
22 Cisak Grzegorz Mokrzyska Dystans 1963 m. Brak TAK
23 Cisak Jan Mokrzyska Dystans 1963 m. Brak TAK
24 Cisak Paweł Mokrzyska Dystans 1963 m. Brak TAK
25 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Dystans 1963 m. Brak TAK
26 Cyankiewicz Anna Kraków Dystans 1963 m. Brak TAK
27 Danek Łukasz Kraków Dystans 10 km. Free runner

28 Daniec Andrzej Jodłówka Dystans 10 km. Los Trepos Companieros TAK
29 Dudek-Wiśniewska Katarzyna Miechowice Wielkie Dystans 1963 m. Brak TAK
30 Duśko Piotr Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
31 Duśko Bartosz Brzesko Dystans 1963 m. Szkoła Podstawowa nr 2 w Jadownikacha TAK
32 Duśko Daria Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
33 Fitrzyk-Szpil Anna Jadowniki Dystans 1963 m. Szpilki Team TAK
34 Flądro Daniel Wokowice Dystans 10 km. Brak TAK
35 Gaca Michał Pojawie Dystans 1963 m. Husarz Pojawie

36 Gawęcki Darek Lewniowa Dystans 10 km. Biegam z Bogiem TAK
37 Górczewska Barbara Maria Brzesko Dystans 1963 m. Grupa Historyczna: Żołnierze Niezłomni, Niepokorni, Wyklęci – Pamiętamy! TAK
38 Górczewski Piotr Brzesko Dystans 1963 m. Grupa Historyczna: Żołnierze Niezłomni, Niepokorni, Wyklęci – Pamiętamy! TAK
39 GÓrski Ryszard Brzesko Dystans 10 km. BKB Victora Brzesko TAK
40 Gibała Kacper Sterkowiec Dystans 10 km. ZSP NR 2 W Brzesku

41 Główczyk Rafał Niepołomice Dystans 10 km. PIWOSZE TAK
42 Gniadek Krzysztof Wielka Wieś Dystans 10 km. Brak TAK
43 Gorczyca Witold Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
44 Grochola Marta Okocim Dystans 1963 m. Brak TAK
45 Grochola Weronika Jadowniki Dystans 1963 m. PSP nr 2 im. Św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego TAK
46 Grochola Piotr Rudy Rysie Dystans 10 km. Brak

47 Grodny Maciej Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
48 Gromadzki Marcin Szczepanowice Dystans 10 km. KS Metal Tarnów TAK
49 Grzesik Tomasz Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
50 Grzyb Tadeusz Bochnia Dystans 10 km. Brak TAK
51 Gurgul Anna Brzesko Dystans 10 km. BKB Victora Brzesko TAK
52 Gurgul Kamil Kraków Dystans 10 km. Kraft TAK
53 Gurgul Tobiasz Wokowice Dystans 10 km. Kraft TAK
54 Gut Paweł Borek Dystans 10 km. Salt Runners Bochnia TAK
55 Gutfrańska Joanna Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
56 Gutfrański Leon Brzesko Dystans 1963 m. Katolicka Szkoła Podstawowa w Brzesku TAK
57 Gzyl Jan Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
58 Halik Magda Przyborów Dystans 10 km. Bez klubu TAK
59 Halik Dawid Mokrzyska Dystans 10 km. Halik team TAK
60 Halik Julia Mokrzyska Dystans 1963 m. Halik team TAK
61 Halik Iwona Mokrzyska Dystans 1963 m. Halik team TAK
62 Hamielec Robert Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
63 Jakubas Wojciech Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
64 Jakubas Marcel Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
65 Jaszczyński Artur Bochnia Dystans 10 km. Brak TAK
66 Jonak Katarzyna Rzezawa Dystans 10 km. Los trepos Companieros

67 Kabała Mateusz Sufczyn Dystans 10 km. Brak TAK
68 Kania Grzegorz Bucze Dystans 1963 m. Brak TAK
69 Kania Kamil Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
70 Kania Anna Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
71 Kania Ignacy Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
72 Kania Jadwiga Waryś Dystans 10 km. Brak TAK
73 Kargol Mateusz Wojnicz Dystans 10 km. Brak TAK
74 Kargol Patryk Wokowice Dystans 1963 m. Szkola IM. Żołnierzy z Westerplatte

75 Kawula Łukasz Bochnia Dystans 10 km. Brak TAK
76 Kądziołka Aneta Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
77 Kita Tomasz Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
78 Klecki Dominik Poręba Spytkowska Dystans 1963 m. PYR PYR

79 Koloch Józef Porąbka Uszewska Dystans 10 km. Brak

80 Kościółek Jakub Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
81 Korbaś Gabriela Jadowniki Dystans 1963 m. Brak

82 Krawczyk Piotr Brzesko Dystans 10 km. Brak

83 Krawczyk Tomasz Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
84 Krzywda Michał Jadowniki Dystans 1963 m. Stowarzyszenie Nasze Jadowniki TAK
85 Krzywda Weronika Jadowniki Dystans 1963 m. Stowarzyszenie Nasze Jadowniki TAK
86 Książek Klaudia Przyborów Dystans 10 km. Brak TAK
87 Kubala Filip Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
88 Kumorek Maciej Jasień Dystans 10 km. Brak

89 Kurek Łukasz Wola Dębińska Dystans 10 km. brak TAK
90 Kurek Konrad Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
91 Lechowicz Paweł Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
92 Legutko Monika Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
93 Leś Michał Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
94 Lis Tomasz Bratucice Dystans 10 km. Brak TAK
95 Żak Michał Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
96 Lutyński Tomasz Brzesko Dystans 1963 m. Lutysie TAK
97 Lutyński Adam Brzesko- Dystans 1963 m. Lutysie TAK
98 Łagosz Piotr Czchów Dystans 10 km. Brak TAK
99 Łagosz Józef Czchów Dystans 1963 m. Brak TAK
100 Łanocha Radosław Jasień Dystans 10 km. Grubo Po 30 TAK
101 Łoboda Daniel Tarnów Dystans 1963 m. Legion Team Tarnów TAK
102 Łoboda Filip Tarnów Dystans 1963 m. Legion Team Tarnów TAK
103 Łośko Marek Niedźwiedza Dystans 1963 m. KS Snajper

104 Łośko Bożena Niedźwiedza Dystans 1963 m. KS Snajper

105 Świerczek Dawid Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
106 Madej Monika Brzesko Dystans 1963 m. Brak

107 Madej Monika Brzesko Dystans 1963 m. Brak

108 Madej Maja Brzesko Dystans 1963 m. Pływak Bochnia

109 Makuch Józef Jadownik Dystans 1963 m. Brak TAK
110 Marecik Kamil Brzesko Dystans 1963 m. OKS Brzesko TAK
111 Marecik Wacław Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
112 Marecik Wojtas Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
113 Mastalerz Jan Jadowniki Dystans 10 km. Brak

114 Matyaszek Waldemar Jasień Dystans 10 km. BKB VICTORIA BRZESKO TAK
115 Matyaszek Dawid Jasień Dystans 1963 m. Lubię biegać

116 Matyaszek Weronika Jasień Dystans 1963 m. Brak TAK
117 Mól Tomasz Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
118 Michalik Jarek Wokowice Dystans 1963 m. im. bohaterów westerplatte TAK
119 Michałek Kewin Jadowniki Dystans 1963 m. Dzik

120 Migas Mikołaj Porąbka Uszewska Dystans 1963 m. Brak

121 Migrała Paweł Uszew Dystans 1963 m. MLUKS Tarnów TAK
122 Migrała Krzysztof Uszew Dystans 10 km. Brak TAK
123 Migrała Michał Gnojnik Dystans 10 km. MLUKS Tarnów TAK
124 Miśkowicz Emilia Jadowniki Dystans 1963 m. Brak TAK
125 Moskal Kamil Doły Dystans 10 km. Brak TAK
126 Najberek Weronika Łysa Gòra Dystans 1963 m. Łysa Gòra Gimnazjum

127 Najberek Renata Łysa Gòra Dystans 1963 m. Mluks TAK
128 Nąckiewicz Justyna Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
129 Obrzut Mateusz Tarnów Dystans 1963 m. Dorzecze Białej TAK
130 Obrzut Sylwia Tarnów Dystans 1963 m. Dorzecze Białej TAK
131 Obrzut Milena Tarnów Dystans 1963 m. Dorzecze Białej TAK
132 Ostruszka Faustyna Jadowniki Dystans 1963 m. PSP nr 2 im. Św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego TAK
133 Pabian Marta PorĄbka Uszewska Dystans 1963 m. Brak TAK
134 Pabian Andrzej Porąbka Uszewska Dystans 10 km. niezrzeszony TAK
135 Pagacz Paulina Jadowniki Dystans 1963 m. Brak

136 Pałach Tomasz Tarnów Dystans 10 km. Brak TAK
137 Pałucka Ilona Sterkowiec Dystans 1963 m. Brak TAK
138 Papuga Dominik Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
139 Pasek Sebastian Gnojnik Dystans 1963 m. Publiczna Szkola Podstawowa im. Jana Pawła II

140 PawŁowski Sylwester BĘdzieszyna Dystans 10 km. Brak TAK
141 Piasecki WiesŁaw Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
142 Pilch Marek Kraków Dystans 10 km. Brak TAK
143 Plewa Rafał Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
144 Podgórski Jerzy Brzesko Dystans 10 km. Lacho Team TAK
145 Podobiński Maciej Jadowniki Dystans 1963 m. brak

146 Przybyło Anna Sterkowiec Dystans 10 km. Brak TAK
147 Przybyło Łukasz Dębno Dystans 1963 m. Brak

148 Przybysławski Robert Bucze Dystans 10 km. Brak TAK
149 Regiec Mateusz Brzesko Dystans 10 km. Gypsy Runner’s TAK
150 Rojkowicz Joanna Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
151 Rojkowicz Julia Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
152 Rojkowicz Kacper Jadowniki Dystans 1963 m. Podstawowa nr. 1 TAK
153 Rosa Józef Wojnicz Dystans 10 km. Brak TAK
154 Sadlej Adrian Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
155 Serwan Piotr Jadowniki Dystans 10 km. BKB VICTORIA BRZESKO TAK
156 Serwatka Jakub Jadowniki Dystans 1963 m. Okocimski Brzesko TAK
157 Sielewicz Eryk Sufczyn Dystans 1963 m. Elita Brzesko TAK
158 Sielewicz Aneta Sufczyn Dystans 1963 m. Brak TAK
159 Sierotowicz Łukasz Nowy Sącz Dystans 10 km. Brak TAK
160 Skiba Kamil Tarnów Dystans 10 km. PTG Sokół – Świat Pracy Tarnów TAK
161 Słobodzian Daniel Brzesko Dystans 10 km. PIWOSZE TAK
162 Słobodzian Alicja Brzesko Dystans 10 km. PIWOSZE TAK
163 Smoleń Krzysztof Porąbka Uszewska Dystans 10 km. Brak TAK
164 Sorys Jarosław Jadowniki Dystans 10 km. Sołtys TAK
165 Sorys Alicja Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
166 Stalmach Krzysztof Brzesko Dystans 1963 m. Brak TAK
167 Staszel Łatas Tomasz Jadowniki Dystans 10 km. Brak TAK
168 Stawiarski Marek Brzesko Dystans 10 km. Brak

169 Stępień Marek Poręba Spytkowska Dystans 10 km. BKB VICTORIA Brzesko TAK
170 StrĄk Zofia Jadowniki Dystans 1963 m. P.Sz.P. nr2 w Jadownikach TAK
171 StrĄk Jan Jadowniki Dystans 1963 m. P.Sz.P. nr 2 w Jadownikach TAK
172 Sutkowska Magdalena Wojnicz Dystans 10 km. Brak TAK
173 Swierczek Jacek Jadowniki Dystans 1963 m. Brak

174 Szczepka Joanna Brzesko Dystans 10 km. BKB VICTORIA TAK
175 Szot Waldemar Brzesko Dystans 10 km. niezrzeszony TAK
176 Szpil Jakub Jadowniki Dystans 10 km. PSP nr 2 w Jadownikach TAK
177 Szpil Franciszek Jadowniki Dystans 1963 m. PSP nr 2 w Jadownikach TAK
178 Szuba Gabriela Jadowniki Dystans 10 km. P.S.P. nr2 w Jadownikach TAK
179 Szydłowski Damian Dębno Dystans 10 km. Brak TAK
180 Tlałka Sebastian Krakow Dystans 10 km. Kraft TAK
181 Topolski Marcin Jadowniki Dystans 10 km. BKB Victoria Brzesko TAK
182 Tota Rafał Poręba Spytkowska Dystans 10 km. Brak

183 Trepa Katarzyna Jodłówka Dystans 1963 m. Pani TAK
184 Trepa Maja Jodłówka Dystans 1963 m. SPS Jodłówka TAK
185 Trepa Paweł Jodłówka Dystans 1963 m. Brak TAK
186 Trybalska Anna Brzesko Dystans 10 km. Victoria brzesko TAK
187 Trybalska Oliwia Brzesko Dystans 1963 m. szkoła podstawowa nr 2 brzesko TAK
188 Turlej Bartłomiej Jadowniki Dystans 1963 m. ZHP Szczep Czarny im. Bohaterów Państwa Podziemnego

189 Turlej Michał Jasień Dystans 10 km. Brak

190 Tyka Andrzej Jadowniki Dystans 10 km. Brak

191 Waśko Agnieszka Brzesko Dystans 10 km. Brak TAK
192 Wasyłek Krzysztof Brzesko Dystans 1963 m. Elita Brzesko TAK
193 Więcek Marcin Jasień Dystans 10 km. zawodowa

194 Wiśniewski Piotr Miechowice Wielkie Dystans 1963 m. Brak TAK
195 Wnęk Edyta Gnojnik Dystans 1963 m. Brak TAK
196 Wnęk Rafał Gnojnik Dystans 10 km. Run Team Gnojnik TAK
197 Woda Grzegorz Brzesko Dystans 10 km. Halik team TAK
198 Zalewska Paweł Oświęcim Dystans 10 km. Brak