Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka

Miejsce i termin: Brzóza Królewska, 2018-06-30
Organizator: Organizatorem imprezy Tropem Brzózańskiego Wilka, zwanej dalej Biegiem, jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000381769 z siedzibą w Brzózie Królewskiej. Dane teleadresowe organizatora znajdują się na stronie www.stowarzyszenie.brzozakrolewska.pl.

Kontakt: Mariusz Nycz, Tel. 506-155-078, mar.nycz@gmail.com, Dominik Rup Tel. 509-829-610, drup@brzozakrolewska.pl.

Opis zawodów: Dystans około 15 km w terenie leśnym. Dwie konkurencje do wyboru:

-Bieg
-Marsz Nordic Walking

Opłaty startowej można dokonać online poprzez przycisk „opłać start”, znajdujący się z prawej strony nazwiska lub na rachunek bankowy organizatora:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska,
numer konta bankowego: 33 8642 1142 2019 9702 2549 0001.

W tytule wpłaty należy wpisać: Tropem Brzozanskiego Wilka oraz swoje imię i nazwisko!

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://www.tropemwilka.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Mateusz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
2 Andrzej Baj Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
3 Ćwikła Zbigniew Nisko Bieg – 15km Brak TAK
4 Babula Kamil Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
5 Banaś Mateusz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
6 Barć Piotr Wolina Bieg – 15km Jacht Klub Nisko TAK
7 Barbara Czerwonka Lezajsk Nordic Walking – 15km Brak TAK
8 Barszczak Paweł Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
9 Bartnik Agnieszka Budy Łańcuckie Bieg – 15km Brak TAK
10 Bartnik Agnieszka Budy Łańcuckie Bieg – 15km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie

11 Baryga Bartłomiej Nisko Bieg – 15km Brak TAK
12 Bednarz Karol Trzciana Bieg – 15km 24klp TAK
13 Bemben Anna Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak TAK
14 Bester Monika Kosina Bieg – 15km Brak

15 Bielówka Roman Budy Łańcuckie Bieg – 15km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
16 Bielecki Grzegorz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
17 Bodzioch Grzegorz Gorlice Bieg – 15km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
18 Borys Michał Tarnowiec Bieg – 15km Brak

19 Brak Paweł Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
20 Brudniak Karol Biedaczów Bieg – 15km Brak TAK
21 Buczko Grzegorz Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl

22 Budkowski Piotr Stalowa Wola Bieg – 15km Brak

23 Burdaś Klaudia Bratkowice Bieg – 15km Zięba Team TAK
24 Chmurowicz Waldemar Rzeszów Bieg – 15km Brak

25 Cichoń Jakub Nisko Bieg – 15km Brak TAK
26 Cichoń Józef Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
27 Czapla Jacek Wierzawice Bieg – 15km Brak

28 Czerwonka Robert Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
29 Daź Waldemar Głogów Małopolski Bieg – 15km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
30 DĘbiec PrzemysŁaw Rzeszów Bieg – 15km KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO TAK
31 Dębiński Krzysztof Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
32 Dąbrowski Tomasz Rzeszów Bieg – 15km EPR TAK
33 Delekta Jan Łowisko Bieg – 15km Brak

34 Delekta Dariusz Łowisko Bieg – 15km DelnoVa

35 DŁugoŃ-Mendyk Magdalena LeŻajsk Nordic Walking – 15km Brak TAK
36 Dubiel Jacek Nisko Bieg – 15km Brak TAK
37 Dubiel Aleksander Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak

38 Dziki Kazimierz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
39 Farej Krzysztof Łukawiec Bieg – 15km TERRORMACHINE TAK
40 Ferenc Beata Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów TAK
41 Furtak Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
42 Gajek Grzegorz Czółna Bieg – 15km wieś tańczy i biega

43 Gajek Magdalena Czółna Bieg – 15km wieś tańczy i biega

44 Gancarski Marcin Lubla Bieg – 15km Nowy Styl Group Running Team

45 Gap Beata Nowa Sarzyna Bieg – 15km nowosarzyńskagrupabiegowa

46 Gap Beata Nowa Sarzyna Bieg – 15km nowosarzyńskagrupabiegowa TAK
47 Gawor Monika Stalowa Wola Bieg – 15km Planeta Nisko

48 Gawor Artur Stalowa Wola Bieg – 15km Planeta Nisko

49 GoleŚ Grzegorz Giedlarowa Bieg – 15km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE

50 Goleś Grzegorz Giedlarowa Bieg – 15km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE TAK
51 Gortych Maciej Nisko Bieg – 15km brak TAK
52 Grabowiecki Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
53 Gronowicz Grzegorz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
54 Grygiel Jacek Nowa Dęba Bieg – 15km Brak TAK
55 Gut Marcin Łancut Bieg – 15km SAFRAN TAK
56 Guzowski Maciej Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” TAK
57 Habigier Zdzisław Pysznica Bieg – 15km PLANETA NISKO

58 Hałucha Przemek Lubaczow Bieg – 15km Brak

59 Hamryszczak Rafał Przemyśl Bieg – 15km Brak TAK
60 Hozer Adam Nisko Bieg – 15km Brak TAK
61 Hubka Jakub Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
62 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza

63 Jagustyn Dominik Brzóża Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
64 Jagustyn Mieczysław Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
65 Jajko Sylwester Nisko Bieg – 15km Brak TAK
66 Jakubów Magdalena Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza

67 Jakubów Krzysztof Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza

68 Jakubik Mirosław Zaleszany Bieg – 15km Fartlek G O

69 Janiec Adrian Nisko Bieg – 15km Brak TAK
70 Jaromin Krzysztof Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
71 Jasiński Jakub Sędziszów Młp. Bieg – 15km Brak TAK
72 Juśko Sebastian Nisko Bieg – 15km Brak TAK
73 Kaltenberg Janusz JarosŁaw Bieg – 15km Brak TAK
74 Kamiński Zbigniew Nisko Bieg – 15km Brak TAK
75 Kamuda Grzegorz Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów

76 Karabiowska Beata Nisko Bieg – 15km Brak

77 KaruŚ Waldemar Zadąbrowie Bieg – 15km Brak TAK
78 Karwan Zbigniew Lublin Bieg – 15km BBL TAK
79 Kawalec Jacek Trzciana Bieg – 15km TEAM IWO/ SAFRAN TAK
80 Kędra Agnieszka Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
81 Kiciński Wojciech Tarnobrzeg Nordic Walking – 15km Brak TAK
82 Kłudka Zbigniew Rzeszów Bieg – 15km Bida-Dzida Team TAK
83 Kobylarz Marek Rzeszów Bieg – 15km TM

84 Kobyliński Mariusz Rzeszów Bieg – 15km SST Lubcza

85 Kochmańska Marta Święcko Bieg – 15km Sowy TAK
86 KochmaŃski Jakub Leżajsk Bieg – 15km Sowy TAK
87 Kopacz Wojciech Nisko Bieg – 15km Kaito Team TAK
88 Kosior Krzysztof Żołynia Bieg – 15km Brak TAK
89 Kostecki SŁawomir Rzeszów Bieg – 15km Brak

90 Kotecki Jarosław Rzeszow Bieg – 15km Brak

91 Kotecki Jarosław Rzeszow Bieg – 15km Brak

92 Kowalczyk Mateusz Studzian Bieg – 15km Przeworska Grupa Biegowa TAK
93 Kozyra Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
94 KracyŁo LesŁaw Nowa Sarzyna Bieg – 15km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA

95 Krasny Tomasz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
96 Krawiec Krzysztof Adamówka Bieg – 15km Brak TAK
97 Krawiec Kazimierz Dębno Bieg – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno TAK
98 Krawiec Barbara Dębno Nordic Walking – 15km Brak TAK
99 Krawiec Sylwia Dębno Bieg – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno

100 Krawiec Barbara Dębno Nordic Walking – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno

101 Krawiec Kazimierz Dębno Bieg – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno

102 Krupińska Adam Leżajsk Bieg – 15km Brak TAK
103 KrupiŃska Katarzyna LeŻajsk Bieg – 15km Brak TAK
104 Krzysztof Banaś Nisko Bieg – 15km Brak

105 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska Bieg – 15km Azalia Brzóza Królewska TAK
106 Kuźma Elżbieta Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” TAK
107 Kułaga Grzegorz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
108 Kupras Wiesław Nisko Bieg – 15km Brak TAK
109 Kupras Justyna Giedlarowa Bieg – 15km Brak

110 Kuropatwa Kazimierz 37-700 Przemysl Bieg – 15km SZAFA BIEGACZA TEAM

111 Kusiak Adam Nisko Bieg – 15km Brak TAK
112 Kusiak Marcin Leżajsk Bieg – 15km Brak TAK
113 Kwaśnik Monika Raniżów Bieg – 15km TAK
114 Kycia Waldemar Nisko Bieg – 15km Brak TAK
115 Lasek Ewa Nisko Bieg – 15km Brak TAK
116 Latuszek Bogdan Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije”

117 Latuszek Małgorzata Leżajsk Nordic Walking – 15km NW Włóczykije Leżajsk

118 Lejk Dawid Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
119 Lizak Krzysztof Nisko Bieg – 15km Brak TAK
120 Loryś Ewa Brzóza Królewska Bieg – 15km ActiveTeam Brzóza Królewska

121 Źrałka Maciej Nisko Bieg – 15km Brak TAK
122 Żabińska Patrycja Nisko Bieg – 15km Brak TAK
123 Żebrakowski Artur Rzeszów Bieg – 15km Rzeszowscy Spartanie TAK
124 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola Bieg – 15km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA

125 Łoin Łukasz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
126 Łuczak Sebastian Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
127 Łuczak Stanisław Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
128 Świrszcz Tomasz Świdnik Nordic Walking – 15km LUBELSKIE zNORDIC TAK
129 Łyda Piotr Rzeszów Bieg – 15km Sekcja biegowa przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie

130 Malik Aleksandra Rzeszów Bieg – 15km Rzeszowski Hasacz TAK
131 Małek Mirosław Nisko Bieg – 15km Brak TAK
132 Małofobry Wioletta Kolbuszowa Nordic Walking – 15km KKNW TAK
133 Materna Dawid Rzeszów Bieg – 15km Asseco Active Team TAK
134 Mazur Krzysztof Tarnów Nordic Walking – 15km Ekipa z Tarnowa TAK
135 Mazurek Dariusz Stalowa Wola Bieg – 15km Fifarafa stalowa wola

136 Mazurek Dariusz Stalowa Wola Bieg – 15km Fifarafa Stalowa Wola TAK
137 Mędrek Justyna Nisko Bieg – 15km Brak TAK
138 Mendyk Andrzej LeŻajsk Nordic Walking – 15km Brak TAK
139 Młodzińska Małgorzata Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów

140 MŁodziŃski LesŁaw Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów

141 Młynarski Zbigniew Brzóza Królewska Bieg – 15km Activ Team Brzóza Królewska TAK
142 Moczarski Mirosław Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” TAK
143 Mołdoch Natalia Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
144 Mołdoch Adrian Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
145 Morawski Konrad Oleszyce Bieg – 15km Brak TAK
146 Motyka Anna Rzeszow Bieg – 15km Be Fit Anna Motyka

147 Motyka Adam Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
148 Mroczek Janusz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
149 Mroczka Aleksander Nisko Bieg – 15km Brak TAK
150 Mrowiec Krzysztof Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
151 Mul Mariusz Brzóza Królewska/sieniawa Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
152 Musiał Ewa Stalowa Wola Bieg – 15km Stalowowolski Klub Biegacza

153 Nartowska Nell Nisko Bieg – 15km Brak TAK
154 Niemczyk Bogusław Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” TAK
155 Nosek Krystian Białobrzegi Bieg – 15km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie

156 Nowak Rafał Brzóza Królewska Bieg – 15km Pizza Team

157 Nycz Mariusz Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
158 Nykiel Tomasz Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
159 Olekszyk Joanna Rzeszów Bieg – 15km DecaRUN Rzeszów TAK
160 Ożóg Paweł Zalesie Bieg – 15km Brak TAK
161 Orenkiewicz Adam Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
162 Ostrowski Pawel Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
163 Paczocha Dariusz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
164 Panocha Daniel Tarnów Bieg – 15km Brak TAK
165 Paprocki Szczepan Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
166 Paruch Adam Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
167 Patryk Bednarz Nisko Bieg – 15km Brak

168 Pawul Jacek Nisko Bieg – 15km Brak TAK
169 Pączka Przemysław Brzóza Królewska Bieg – 15km ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKA

170 Pempuś Bernard Przemyśl Bieg – 15km Uks tempo 5

171 Perlak Dominik Nisko Bieg – 15km Brak TAK
172 Piórek Kamil Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
173 Piechowski Wiesław Brzóza Królewska Bieg – 15km Brzóza Królewska

174 Piekarz Jan RaniŻÓw Bieg – 15km Brak TAK
175 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne Bieg – 15km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE TAK
176 Pieszko Roman Jarosław Bieg – 15km Brak TAK
177 Pietruszka Krystian Nisko Bieg – 15km Brak TAK
178 Pokrywka Bożena Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije”

179 Polak Mateusz Leżajsk Bieg – 15km Leżajsk team

180 Potaczała Bogdan Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak

181 Potaczała Krystyna Nisko Bieg – 15km Brak

182 Pyż Andrzej Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
183 Pyrcz Wojciech Rzeszów Bieg – 15km Nie

184 Rębisz Michał Nisko Bieg – 15km Brak TAK
185 Rejman Dorota Tarnobrzeg Nordic Walking – 15km UKS Siedleszczany

186 Rogowski Kuba Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
187 Rogowski Grzegorz Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
188 Rudny Władysław Ropczyce Bieg – 15km Brak TAK
189 Rumanek Piotr Maziarnia Bieg – 15km Brak

190 Rynkiewicz Remigiusz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
191 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg – 15km Brak

192 Rzeszutek Urszula Nienadówka Bieg – 15km GDZIETAMETA

193 Sadło Konrad Nisko Bieg – 15km Brak TAK
194 Saj Przemysław Nowa Sarzyna Bieg – 15km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM

195 Sarzyński Stanisław Łańcut Bieg – 15km Brak TAK
196 Sarzyński Ernest Nisko Bieg – 15km Brak TAK
197 Sarzyński Grzegorz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
198 Sądej Robert Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak

199 Sądej Robert Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak

200 Siek Sławomir Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
201 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg – 15km Stalowowolski Klub Biegacza

202 Simko Zbigniew Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije”

203 Simko Zbigniew Nowa Sarzyna Nordic Walking – 15km Włóczykije MCK Leżajsk

204 Sipiera Tomasz Kraków Bieg – 15km Brak

205 Siuzdak Natalia Nisko Bieg – 15km Brak TAK
206 Skiba Patryk Stalowa Wola Bieg – 15km Brak

207 Smoliniec Tomasz Dachnów Bieg – 15km BIEGOMANIA LUBACZÓW

208 Smoliniec Tomasz Dachnów Bieg – 15km BIEGOMANIA LUBACZÓW

209 Smycz Michał Nisko Bieg – 15km Brak TAK
210 Sobecki Jakub Nisko Bieg – 15km Brak TAK
211 Sowa Dariusz Rzeszów Bieg – 15km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
212 Stadnik Jadwiga Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
213 Staroń Aleksandra Nisko Bieg – 15km Brak TAK
214 Staroń Bartłomiej Nisko Bieg – 15km Brak TAK
215 Starzecka Joanna Jaroslaw Bieg – 15km Brak TAK
216 Stępień Adam Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
217 Stępień Paweł Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
218 Stefańska Maria Przemyśl Bieg – 15km Brak TAK
219 Stefański Ireneusz Przemyśl Bieg – 15km Brak TAK
220 Szary Jacek Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
221 Szczęch Jakub Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Teem Brzóza Królewska

222 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
223 Szczepanik Martyna Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
224 Szczygieł Anna Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów TAK
225 Szewc Marian Bilgoraj Bieg – 15km Brak

226 Szewczyk Grzegorz Albigowa Bieg – 15km Biegam Bo Lubię

227 Szpunar Łukasz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
228 Szwedo Marcin Nisko Bieg – 15km Brak TAK
229 Szymala-Lipka Magdalena Mielec Bieg – 15km Brak TAK
230 Szymański Marcin Nisko Bieg – 15km Brak TAK
231 Tęcza Maria Raniżów Bieg – 15km TAK
232 Terech- Kondub Karina Giedlarowa Bieg – 15km Brak

233 Tracz Łukasz Jarosław Bieg – 15km www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh

234 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Nordic Walking – 15km KKNW

235 TrĘtowicz Aleksandra Kolbuszowa Nordic Walking – 15km KKNW

236 Trestka Justyna Dębno Bieg – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno

237 Trojan Elżbieta Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije”

238 Trojnar Maria Dębno Bieg – 15km Brak

239 Trojnar Maria Dębno Nordic Walking – 15km Brak TAK
240 Tryniecki Tomasz Żołynia Bieg – 15km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
241 Trznadel Tomasz Gluchow Bieg – 15km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE

242 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg – 15km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski

243 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg – 15km Brak

244 Warenica Grzegorz Leżajsk Bieg – 15km Nowo Sarzyńska Grupa Biegowa

245 Wójcik Andżelika Rzeszów Bieg – 15km Brak

246 Wójcik Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
247 Wójcik Marek Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
248 Węglarz Maciej Nisko Bieg – 15km Brak TAK
249 Widz Stanisław Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
250 Wiśniewski Artur Nisko Bieg – 15km Brak TAK
251 Winiarz Beata Cieszanów Bieg – 15km Brak

252 Wojtaś Janusz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
253 Wraga Mateusz Giedlarowa Bieg – 15km Brak

254 Wywłoka Paulina Jarosław Bieg – 15km www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh

255 Zawada Paweł Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
256 Zawadzki Łukasz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
257 Zięba Sabina Świlcza Bieg – 15km Zięba Team TAK
258 Ziobrowski Marek Lubla Bieg – 15km KB Orzeł Lubla TAK
259 Zych Krzysztof Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
260 Zygmunt Monika Giedlarowa Bieg – 15km Brak

261 Zygmunt Piotr Nisko Bieg – 15km 24klp TAK