Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka

Miejsce i termin: Brzóza Królewska, 2018-06-30
Organizator: Organizatorem imprezy Tropem Brzózańskiego Wilka, zwanej dalej Biegiem, jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000381769 z siedzibą w Brzózie Królewskiej. Dane teleadresowe organizatora znajdują się na stronie www.stowarzyszenie.brzozakrolewska.pl.

Kontakt: Mariusz Nycz, Tel. 506-155-078, mar.nycz@gmail.com, Dominik Rup Tel. 509-829-610, drup@brzozakrolewska.pl.

Opis zawodów: Dystans około 15 km w terenie leśnym. Dwie konkurencje do wyboru:

-Bieg
-Marsz Nordic Walking

Opłaty startowej można dokonać online poprzez przycisk „opłać start”, znajdujący się z prawej strony nazwiska lub na rachunek bankowy organizatora:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska,
numer konta bankowego: 33 8642 1142 2019 9702 2549 0001.

W tytule wpłaty należy wpisać: Tropem Brzozanskiego Wilka oraz swoje imię i nazwisko!

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://www.tropemwilka.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Mateusz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl Bieg – 15km Brak NIE
3 Andrzej Baj Nisko Bieg – 15km 24klp NIE
4 Ćwikła Zbigniew Nisko Bieg – 15km Brak TAK
5 Bać Wiesław Racławówka Nordic Walking – 15km Brak TAK
6 Babula Kamil Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
7 Barć Piotr Wolina Bieg – 15km Jacht Klub Nisko TAK
8 Barbara Czerwonka Lezajsk Nordic Walking – 15km Brak TAK
9 Barszczak Paweł Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
10 Bartnik Agnieszka Budy Łańcuckie Bieg – 15km Brak TAK
11 Bartnik Agnieszka Budy Łańcuckie Bieg – 15km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
12 Baryga Bartłomiej Nisko Bieg – 15km Brak TAK
13 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw Nordic Walking – 15km ZABIEGANI MIELEC NIE
14 Bednarz Karol Trzciana Bieg – 15km 24klp TAK
15 Bemben Anna Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak TAK
16 Bester Monika Kosina Bieg – 15km Brak NIE
17 Bielówka Roman Budy Łańcuckie Bieg – 15km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
18 Bielecki Grzegorz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
19 Blajer Elżbieta Rzeszów Bieg – 15km Brak NIE
20 Bodzioch Grzegorz Gorlice Bieg – 15km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
21 Borkowski Łukasz Nisko Bieg – 15km 24klp NIE
22 Borys Michał Tarnowiec Bieg – 15km Brak NIE
23 Botwina Marek J Bieg – 15km Brak NIE
24 Botwina Marek Jagiełła Bieg – 15km Brak TAK
25 Botwina Stanisław Jagiełła Bieg – 15km Brak TAK
26 Brak Paweł Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
27 Brudniak Karol Biedaczów Bieg – 15km Brak TAK
28 Buczko Grzegorz Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl NIE
29 Budkowski Piotr Stalowa Wola Bieg – 15km Brak NIE
30 Buksak Dawid Rzeszów Bieg – 15km brak TAK
31 Burdaś Klaudia Bratkowice Bieg – 15km Zięba Team TAK
32 Chmurowicz Waldemar Rzeszów Bieg – 15km Brak NIE
33 Chojnacki Karol Nisko Bieg – 15km 24klp NIE
34 Cichoń Jakub Nisko Bieg – 15km Brak TAK
35 Cichoń Józef Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
36 Cybulak Wiesław Leżajsk Bieg – 15km ALECO TAK
37 Cypryś Joanna Rzeszów Bieg – 15km DecaRUN Rzeszów TAK
38 Czapla Jacek Wierzawice Bieg – 15km Brak NIE
39 Czarnik Maciej Czudec Bieg – 15km Fun&Run TAK
40 Czerwonka Robert Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
41 Czudak Grzegorz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
42 Daź Waldemar Głogów Małopolski Bieg – 15km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
43 Dąbek Jerzy Hucisko 86 Bieg – 15km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
44 DĘbiec PrzemysŁaw Rzeszów Bieg – 15km KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO TAK
45 Dębiński Krzysztof Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
46 Dąbrowski Tomasz Rzeszów Bieg – 15km EPR TAK
47 Delekta Jan Łowisko Bieg – 15km Brak NIE
48 Delekta Dariusz Łowisko Bieg – 15km DelnoVa NIE
49 DŁugoŃ-Mendyk Magdalena LeŻajsk Nordic Walking – 15km Brak TAK
50 Dmitrowski Maciej Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
51 Drąg Paweł Rzeszów Bieg – 15km DECARUN RZESZÓW TAK
52 Dubiel Jacek Nisko Bieg – 15km Brak TAK
53 Dubiel Aleksander Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak NIE
54 Dziki Kazimierz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
55 Dzikowska Ilona Krakow Bieg – 15km Brak TAK
56 Dziob Andrzej Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
57 Farej Krzysztof Łukawiec Bieg – 15km TERRORMACHINE TAK
58 Ferenc Beata Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów TAK
59 Florek Marcin Pilzno Bieg – 15km Mężczyźni św. Józefa TAK
60 Furtak Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
61 Gajek Grzegorz Czółna Bieg – 15km wieś tańczy i biega NIE
62 Gajek Magdalena Czółna Bieg – 15km wieś tańczy i biega NIE
63 Gancarski Marcin Lubla Bieg – 15km Nowy Styl Group Running Team NIE
64 Gap Beata Nowa Sarzyna Bieg – 15km nowosarzyńskagrupabiegowa NIE
65 Gap Beata Nowa Sarzyna Bieg – 15km nowosarzyńskagrupabiegowa TAK
66 Gawor Monika Stalowa Wola Bieg – 15km Planeta Nisko NIE
67 Gawor Artur Stalowa Wola Bieg – 15km Planeta Nisko NIE
68 Górecki Patryk Jarosław Bieg – 15km PG FOTO NIE
69 GoleŚ Grzegorz Giedlarowa Bieg – 15km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE NIE
70 Goleś Grzegorz Giedlarowa Bieg – 15km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE TAK
71 Golonka Mateusz Gorlice Bieg – 15km Sport Nutritition Nowy Sącz NIE
72 GomÓŁka Beata Godowa Bieg – 15km Spartan Race Traning Group Rzeszów TAK
73 Gortych Maciej Nisko Bieg – 15km brak TAK
74 Grabowiecki Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
75 Gronowicz Grzegorz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
76 Grygiel Jacek Nowa Dęba Bieg – 15km Brak TAK
77 Grzesik Michał Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
78 Gut Marcin Łancut Bieg – 15km SAFRAN TAK
79 Guzowski Maciej Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” TAK
80 Habigier Zdzisław Pysznica Bieg – 15km PLANETA NISKO TAK
81 Hadam Ewa Dynów Bieg – 15km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
82 Hałucha Przemek Lubaczow Bieg – 15km Brak NIE
83 Hamryszczak Rafał Przemyśl Bieg – 15km Brak TAK
84 Hamryszczak Janusz Przemyśl Bieg – 15km Brak NIE
85 Hamryszczak Beata Przemyśl Bieg – 15km Brak NIE
86 Hasiak Maciej Hucisko Bieg – 15km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
87 Haszto Zdzisław Leżajsk Bieg – 15km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
88 Horeczy Michał Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
89 Hozer Adam Nisko Bieg – 15km Brak TAK
90 Hubka Jakub Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
91 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza NIE
92 Jagustyn Dominik Brzóża Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
93 Jagustyn Mieczysław Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
94 Jajko Sylwester Nisko Bieg – 15km Brak TAK
95 Jakubów Magdalena Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
96 Jakubów Krzysztof Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
97 Jakubik Mirosław Zaleszany Bieg – 15km Fartlek G O NIE
98 Jałocha Mieczysław Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
99 Jałocha Barbara Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
100 Janiec Adrian Nisko Bieg – 15km Brak TAK
101 Jaromin Krzysztof Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
102 Jaromin Adrian Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
103 Jasiński Jakub Sędziszów Młp. Bieg – 15km Brak TAK
104 Jodłowski Andrzej Czudec Bieg – 15km Fun&Run TAK
105 Juśko Sebastian Nisko Bieg – 15km Brak TAK
106 Kaltenberg Janusz JarosŁaw Bieg – 15km Brak TAK
107 Kamińska Anna Leżajsk Nordic Walking – 15km ALECO TAK
108 Kamińska Agnieszka Czudec Bieg – 15km Brak TAK
109 Kamiński Zbigniew Nisko Bieg – 15km Brak TAK
110 Kamiński Marian Leżajsk Bieg – 15km ALECO TAK
111 Kamuda Grzegorz Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów NIE
112 Kapłon Krzysztof Sokołów Małopolski Bieg – 15km TG Sokół Zakopane TAK
113 Karabiowska Beata Nisko Bieg – 15km Brak NIE
114 KaruŚ Waldemar Zadąbrowie Bieg – 15km Brak TAK
115 Karwan Zbigniew Lublin Bieg – 15km BBL TAK
116 Kawalec Jacek Trzciana Bieg – 15km TEAM IWO/ SAFRAN TAK
117 Kędra Agnieszka Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
118 Kic Damian Ujkowice Bieg – 15km GUKLA Bratkowice NIE
119 Kiciński Wojciech Tarnobrzeg Nordic Walking – 15km Brak TAK
120 Kłudka Zbigniew Rzeszów Bieg – 15km Bida-Dzida Team TAK
121 Kobylarz Marek Rzeszów Bieg – 15km TM TAK
122 Kobyliński Mariusz Rzeszów Bieg – 15km SST Lubcza NIE
123 Kochan Sebastian Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
124 Kochmańska Marta Święcko Bieg – 15km Sowy TAK
125 KochmaŃski Jakub Leżajsk Bieg – 15km Sowy TAK
126 Kopacz Wojciech Nisko Bieg – 15km Kaito Team TAK
127 Kopacz Piotr Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak NIE
128 Kosior Krzysztof Żołynia Bieg – 15km Brak TAK
129 Kosior Kamil Gwizdów Bieg – 15km Brak NIE
130 Kostecki SŁawomir Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
131 Kotecki Jarosław Rzeszow Bieg – 15km Brak NIE
132 Kotecki Jarosław Rzeszow Bieg – 15km Brak NIE
133 Kowalczyk Mateusz Studzian Bieg – 15km Przeworska Grupa Biegowa TAK
134 Kozaczuk Jacek Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
135 KozŁowski Krzysztof Dybawka Bieg – 15km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA TAK
136 Kozyra Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
137 KracyŁo LesŁaw Nowa Sarzyna Bieg – 15km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA NIE
138 Krasny Tomasz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
139 Krawiec Krzysztof Adamówka Bieg – 15km Brak TAK
140 Krawiec Kazimierz Dębno Bieg – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno TAK
141 Krawiec Barbara Dębno Nordic Walking – 15km Brak TAK
142 Krawiec Sylwia Dębno Bieg – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno TAK
143 Krawiec Barbara Dębno Nordic Walking – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno NIE
144 Krawiec Kazimierz Dębno Bieg – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno NIE
145 Krupińska Adam Leżajsk Bieg – 15km Brak TAK
146 KrupiŃska Katarzyna LeŻajsk Bieg – 15km Brak TAK
147 Krzysztof Banaś Nisko Bieg – 15km Brak NIE
148 Ks. Kozak Michał Jarosław Bieg – 15km biegnijsercem.pl TAK
149 Kubrak Damian Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
150 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska Bieg – 15km Azalia Brzóza Królewska TAK
151 Kuczek Marek Giedlarowa Bieg – 15km RUN GIEDLAROWA NIE
152 Kuźma Elżbieta Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” TAK
153 Kułaga Grzegorz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
154 Kupras Wiesław Nisko Bieg – 15km Brak TAK
155 Kupras Justyna Giedlarowa Bieg – 15km Brak NIE
156 Kuropatwa Kazimierz 37-700 Przemysl Bieg – 15km SZAFA BIEGACZA TEAM NIE
157 Kusiak Adam Nisko Bieg – 15km Brak TAK
158 Kusiak Marcin Leżajsk Bieg – 15km Brak TAK
159 Kustra Piotr Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
160 Kwaśnik Monika Raniżów Bieg – 15km TAK
161 Kycia Waldemar Nisko Bieg – 15km Brak NIE
162 Lasek Ewa Nisko Bieg – 15km Brak TAK
163 Latuszek Bogdan Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” NIE
164 Latuszek Małgorzata Leżajsk Nordic Walking – 15km NW Włóczykije Leżajsk NIE
165 Lebioda Stanisław Pysznica Bieg – 15km Hotel Galicja Team TAK
166 Lejk Dawid Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
167 Lizak Krzysztof Nisko Bieg – 15km Brak TAK
168 Loryś Ewa Brzóza Królewska Bieg – 15km ActiveTeam Brzóza Królewska TAK
169 Źrałka Maciej Nisko Bieg – 15km Brak TAK
170 Żabińska Patrycja Nisko Bieg – 15km Brak TAK
171 Żebrakowski Artur Rzeszów Bieg – 15km Rzeszowscy Spartanie TAK
172 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola Bieg – 15km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
173 Żurawski Tomasz Przeworsk Bieg – 15km Przeworska Grupa Biegowa NIE
174 Łabudzki Marcin Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza TAK
175 ŁapiŃska Anna Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.pl TAK
176 Łapińska Anna Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.pl NIE
177 Ślanda Maciej Leżajsk Bieg – 15km KS Janusze TAK
178 Śnieżek Krzysztof Nisko Bieg – 15km Planeta Nisko NIE
179 Łoin Łukasz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
180 Łuczak Sebastian Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
181 Łuczak Stanisław Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
182 Świrszcz Tomasz Świdnik Nordic Walking – 15km LUBELSKIE zNORDIC TAK
183 Łyda Piotr Rzeszów Bieg – 15km Sekcja biegowa przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie TAK
184 Łyda Piotr Rzeszów Bieg – 15km sekcja biegowa OIRP Rzeszów NIE
185 Maciejak Mateusz Moszczanica Bieg – 15km Brak TAK
186 Magda Magdalena Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
187 Majcher Damian Tarnobrzeg Bieg – 15km Brak TAK
188 Malik Aleksandra Rzeszów Bieg – 15km Rzeszowski Hasacz TAK
189 Małek Mirosław Nisko Bieg – 15km Brak TAK
190 Małek Adam Leżajsk Bieg – 15km Brak TAK
191 Małek Gabriela Leżajsk Bieg – 15km Brak TAK
192 Małek Adam Giedlarowa Bieg – 15km Brak NIE
193 Małofobry Wioletta Kolbuszowa Nordic Walking – 15km KKNW TAK
194 Marzec Adam Rzeszów Nordic Walking – 15km 1 Batalion Strzelców Podhalańskich TAK
195 Materna Dawid Rzeszów Bieg – 15km Asseco Active Team TAK
196 Mazur Krzysztof Tarnów Nordic Walking – 15km Ekipa z Tarnowa TAK
197 Mazur Krzysztof Przychojec Bieg – 15km Brak TAK
198 Mazurek Dariusz Stalowa Wola Bieg – 15km Fifarafa stalowa wola NIE
199 Mazurek Dariusz Stalowa Wola Bieg – 15km Fifarafa Stalowa Wola TAK
200 Mędrek Justyna Nisko Bieg – 15km Brak TAK
201 Mendyk Andrzej LeŻajsk Nordic Walking – 15km Brak TAK
202 Młodzińska Małgorzata Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów NIE
203 MŁodziŃski LesŁaw Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów NIE
204 Młynarska Zofia Dębno Nordic Walking – 15km Dębno NIE
205 Młynarski Zbigniew Brzóza Królewska Bieg – 15km Activ Team Brzóza Królewska TAK
206 Moczarski Mirosław Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” NIE
207 Mołdoch Natalia Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
208 Mołdoch Adrian Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
209 Morawski Konrad Oleszyce Bieg – 15km Brak TAK
210 Motyka Anna Rzeszow Bieg – 15km Be Fit Anna Motyka NIE
211 Motyka Adam Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
212 Motyka Mariusz Radymno Nordic Walking – 15km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
213 Motyka Kamil Jarosław Bieg – 15km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
214 Mroczek Janusz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
215 Mroczka Aleksander Nisko Bieg – 15km Brak TAK
216 Mrowiec Krzysztof Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
217 Mul Mariusz Brzóza Królewska/sieniawa Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
218 Murdzia Aleksander Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
219 Musiał Ewa Stalowa Wola Bieg – 15km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
220 Nartowska Nell Nisko Bieg – 15km Brak TAK
221 Niemczyk Bogusław Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” TAK
222 Nosek Krystian Białobrzegi Bieg – 15km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
223 Nowak Rafał Brzóza Królewska Bieg – 15km Pizza Team NIE
224 Nycz Mariusz Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
225 Nykiel Tomasz Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza NIE
226 Olekszyk Joanna Rzeszów Bieg – 15km DecaRUN Rzeszów TAK
227 Olko Łukasz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
228 Ożóg Paweł Zalesie Bieg – 15km Brak TAK
229 Orenkiewicz Adam Nisko Bieg – 15km 24klp NIE
230 Ostrowski Pawel Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
231 Paczocha Dariusz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
232 Panocha Daniel Tarnów Bieg – 15km Brak TAK
233 Paprocki Szczepan Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
234 Pasierb Patryk Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
235 Pasierb Marek Rzeszow Nordic Walking – 15km Brak TAK
236 Patryk Bednarz Nisko Bieg – 15km Brak NIE
237 Patyna Ewa Kraśnik Bieg – 15km Brak TAK
238 Pawul Jacek Nisko Bieg – 15km Brak NIE
239 Pączka Przemysław Brzóza Królewska Bieg – 15km ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKA TAK
240 Pempuś Bernard Przemyśl Bieg – 15km Uks tempo 5 NIE
241 Perlak Dominik Nisko Bieg – 15km Brak TAK
242 Piórek Kamil Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
243 Piechowski Wiesław Brzóza Królewska Bieg – 15km Brzóza Królewska NIE
244 Piekarz Jan RaniŻÓw Bieg – 15km Brak TAK
245 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne Bieg – 15km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE TAK
246 Piela Adam Nisko Bieg – 15km 24klp NIE
247 Pieszko Roman Jarosław Bieg – 15km Brak TAK
248 Pietruszka Krystian Nisko Bieg – 15km Brak TAK
249 PirÓg Tomasz Nisko Bieg – 15km Brak NIE
250 Podolska Joanna Leżajsk Bieg – 15km Brak TAK
251 Pokrywka Bożena Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” NIE
252 Polak Mateusz Leżajsk Bieg – 15km Leżajsk team NIE
253 Potaczała Bogdan Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
254 Potaczała Krystyna Nisko Bieg – 15km Brak NIE
255 Pyż Andrzej Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
256 Pyrcz Wojciech Rzeszów Bieg – 15km Nie TAK
257 Pyrcz Dominika Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
258 Pyszko Janusz Rędziny Zbigalskie Bieg – 15km GOHARDORGOHOME TAK
259 Rawski Stanisław Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
260 Rejman Dorota Tarnobrzeg Nordic Walking – 15km UKS Siedleszczany NIE
261 Rogowski Kuba Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
262 Rogowski Grzegorz Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
263 Rudny Władysław Ropczyce Bieg – 15km Brak TAK
264 Rumanek Piotr Maziarnia Bieg – 15km Brak NIE
265 Rynkiewicz Remigiusz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
266 Rząsa Robert Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
267 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
268 Rzeszutek Urszula Nienadówka Bieg – 15km GDZIETAMETA NIE
269 Sadło Konrad Nisko Bieg – 15km Brak NIE
270 Saj Przemysław Nowa Sarzyna Bieg – 15km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM NIE
271 Saramak Grzegorz Jarosław Bieg – 15km Brak TAK
272 Sarna Kamil Krasne Bieg – 15km Brak TAK
273 Sarnicka Iwona Dynów Bieg – 15km Aktywny Dynów NIE
274 Sarzyński Stanisław Łańcut Bieg – 15km Brak TAK
275 Sarzyński Ernest Nisko Bieg – 15km Brak TAK
276 Sarzyński Grzegorz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
277 Sądej Robert Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak TAK
278 Sądej Robert Nowa Sarzyna Bieg – 15km Brak NIE
279 Sebzda Malgorzata Bledowa Tycz Bieg – 15km Husaria Race Team NIE
280 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg – 15km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
281 Simko Zbigniew Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” TAK
282 Simko Zbigniew Nowa Sarzyna Nordic Walking – 15km Włóczykije MCK Leżajsk NIE
283 Sipiera Tomasz Kraków Bieg – 15km Brak NIE
284 Siuzdak Natalia Nisko Bieg – 15km Brak TAK
285 Skiba Patryk Stalowa Wola Bieg – 15km Brak NIE
286 Smędowski Paweł Rzeszów Bieg – 15km GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl NIE
287 Smoliniec Tomasz Dachnów Bieg – 15km BIEGOMANIA LUBACZÓW NIE
288 Smoliniec Tomasz Dachnów Bieg – 15km BIEGOMANIA LUBACZÓW NIE
289 Smycz Michał Nisko Bieg – 15km Brak TAK
290 Sobecki Jakub Nisko Bieg – 15km Brak TAK
291 Sowa Dariusz Rzeszów Bieg – 15km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
292 Sporniak Krzysztof Targowiska Bieg – 15km Brak TAK
293 Stadnik Jadwiga Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
294 Stadnik Wojciech Przemyśl Bieg – 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
295 Staroń Aleksandra Nisko Bieg – 15km Brak TAK
296 Staroń Bartłomiej Nisko Bieg – 15km Brak TAK
297 Starzecka Joanna Jaroslaw Bieg – 15km Brak TAK
298 Stępień Adam Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
299 Stępień Paweł Nisko Bieg – 15km 24klp NIE
300 Stefańska Maria Przemyśl Bieg – 15km Brak TAK
301 Stefański Ireneusz Przemyśl Bieg – 15km Brak TAK
302 Styga Krystyna Kolbuszowa Nordic Walking – 15km Kolbuszowski Klub Nordic Walking NIE
303 Surmacz Dorota Rzeszów Bieg – 15km Swimtri Rzeszów NIE
304 Szary Jacek Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
305 Szczęch Jakub Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Teem Brzóza Królewska TAK
306 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska Bieg – 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
307 Szczepanik Martyna Brzóza Królewska Bieg – 15km Brak TAK
308 Szczepankiewicz Wojtek Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
309 Szczygieł Anna Lubaczów Bieg – 15km Biegomania Lubaczów TAK
310 Szewc Marian Bilgoraj Bieg – 15km Brak NIE
311 Szewczyk Grzegorz Albigowa Bieg – 15km Biegam Bo Lubię TAK
312 Szewczyk Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
313 Szpunar Łukasz Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
314 Szwed Andrzej Stalowa Wola Bieg – 15km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
315 Szwedo Marcin Nisko Bieg – 15km Brak TAK
316 Szydło Lidia Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
317 Szymala-Lipka Magdalena Mielec Bieg – 15km Brak TAK
318 Szymański Marcin Nisko Bieg – 15km Brak NIE
319 Tęcza Maria Raniżów Bieg – 15km TAK
320 Terech- Kondub Karina Giedlarowa Bieg – 15km Brak NIE
321 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów Bieg – 15km Koń Rafał TAK
322 Tracz Łukasz Jarosław Bieg – 15km www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh NIE
323 Trawka Bartłomiej Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
324 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Nordic Walking – 15km KKNW NIE
325 TrĘtowicz Aleksandra Kolbuszowa Nordic Walking – 15km KKNW NIE
326 Trestka Justyna Dębno Bieg – 15km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno NIE
327 Trojan Elżbieta Leżajsk Nordic Walking – 15km Klub NW „Włóczykije” NIE
328 Trojnar Maria Dębno Bieg – 15km Brak NIE
329 Trojnar Maria Dębno Nordic Walking – 15km Brak TAK
330 Trojnar Damian ŁaŃcut Bieg – 15km Ks Janusze TAK
331 Tryniecki Tomasz Żołynia Bieg – 15km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
332 Trznadel Tomasz Gluchow Bieg – 15km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE NIE
333 Turosz Zbigniew Leżajsk Bieg – 15km Brak TAK
334 Tutka Dominik Biłgoraj Bieg – 15km Biłgoraj Biega TAK
335 Tutka Maksymilian Lezajsk Bieg – 15km KS JANUSZE TAK
336 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg – 15km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski NIE
337 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg – 15km Brak NIE
338 Warenica Grzegorz Leżajsk Bieg – 15km Nowo Sarzyńska Grupa Biegowa NIE
339 Wójcik Andżelika Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
340 Wójcik Marcin Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
341 Wójcik Marek Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
342 Węglarz Maciej Nisko Bieg – 15km Brak TAK
343 Widz Stanisław Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
344 Wilczyński Witold Jeżowe Bieg – 15km Klub Matiego Jeżowe TAK
345 Wiśniewski Artur Nisko Bieg – 15km Brak TAK
346 Winiarz Beata Cieszanów Bieg – 15km Brak NIE
347 Wojtaś Janusz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
348 Wraga Mateusz Giedlarowa Bieg – 15km Brak TAK
349 Wywłoka Paulina Jarosław Bieg – 15km www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh NIE
350 Zajac Tomasz Rzeszów Bieg – 15km Brak TAK
351 Zając Monika Rzeszów Nordic Walking – 15km Brak TAK
352 Zawada Paweł Nisko Bieg – 15km 24klp TAK
353 Zawadzki Łukasz Nisko Bieg – 15km Brak TAK
354 Zięba Sabina Świlcza Bieg – 15km Zięba Team TAK
355 Ziobrowski Marek Lubla Bieg – 15km KB Orzeł Lubla TAK
356 Zygmunt Monika Giedlarowa Bieg – 15km Brak TAK
357 Zygmunt Piotr Nisko Bieg – 15km 24klp TAK