Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu

Miejsce i termin: Mielec, 2018-04-14
Organizator: Urząd Miejski w Mielcu oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski wraz z Partnerami honorowymi Polskimi Zakładami Lotniczymi w Mielcu oraz Lotniskiem Mielec zapraszają na wieczorny bieg z okazji 80-lecia przemysłu lotniczego po pasie startowym mieleckiego lotniska. Będzie to pierwszy taki bieg w naszym mieście.
Opis zawodów: W tym roku Mielec obchodzi 80-lecie przemysłu lotniczego. W 1938 r. rozpoczęła działalność fabryka lotnicza PZL Mielec-WP II podejmując produkcję samolotów bombowych PZL-37 Łoś. Był to ważny impuls w dziejach miasta i jedno z ważniejszych wydarzeń w jego kilkusetletniej historii. Dzieje mieleckiego lotnictwa pisana była różnymi wydarzeniami. Jednak niezaprzeczalne jest to, że dziś trudno wyobrazić sobie lepszą wizytówkę miasta. Ponieważ wyjątkowe okazje, wymagają specjalnej oprawy i celebracji, pragniemy zaprosić wszystkich lubiących aktywny wypoczynek do wspólnego świętowania w nietypowy sposób.

14 kwietnia 2018 r. będziecie mieć niecodzienną okazję przebiec 6,5 km trasę po pasie startowym mieleckiego lotniska w otoczeniu statków powietrznych, będących wizytówką miasta. Start i meta zawodów będą zlokalizowane obok wieży kontroli lotów.

Biegacze wystartują o godz. 19:00 w blaskach zachodzącego słońca , a kierunek będą im wyznaczać zapalone światła pasa startowego.

To bieg okolicznościowy, jedyny w swoim rodzaju. To wyjątkowa okazja aby wzbogacić się m.in. o unikalny pamiątkowy medal, który będzie Wam przypominał o tej niecodziennej rocznicy. Idealną pamiątką będzie również wyjątkowa koszulka biegowa z sylwetkami mieleckich statków powietrznych.

Zapraszamy do zapisów, przeżyjmy to święto wspólnie.

Opłaty startowej należy dokonać poprzez kliknięcie przycisku „opłać start”

Ze względu na osiągnięty limit miejsc,rejestracja uczestników została zakończona.

Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Łukasz Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
2 Antosz-Cholewa Barbara Dabrowa Tarnowska Bieg 6,5km Brak TAK
3 Ćwiękała Magdalena Błonie Bieg 6,5km PZL TAK
4 Ćwik Janusz Mielec Bieg 6,5km Wiatr We Włosach TAK
5 Bajur Barbara Krakow Bieg 6,5km ITMBW Kraków TAK
6 BaŁa BoŻena Grabiny Bieg 6,5km Brak TAK
7 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie Bieg 6,5km OCR Team Masters Gym TAK
8 Baran Paweł Głogów Małopolski Bieg 6,5km Brak TAK
9 Barnaś Mateusz Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
10 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw Bieg 6,5km ZABIEGANI MIELEC NIE
11 Bąk Tadeusz Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
12 Bigos Ewelina Tuszyma Bieg 6,5km Joy Fitness TAK
13 Bożek Arkadiusz Mielec Bieg 6,5km Chłopaki ze Starego Mielca TAK
14 Bożek Wojtek Brzostek Bieg 6,5km Dębickie Gepardy TAK
15 Borowiec Jaromir Rzeszów Bieg 6,5km Jerry Rotor Team TAK
16 Brożek Magdalena Zabawa Bieg 6,5km OCR Team Masters Gym TAK
17 Brożek Dariusz Zabawa Bieg 6,5km OCR Team Masters Gym TAK
18 Broniec Dariusz Zawada K/ Tarnowa Bieg 6,5km Gang Ścigaczy NIE
19 Brudkiewicz-Paździora Aneta Wierzchosławice Bieg 6,5km Ekipa z Tarnowa TAK
20 Buczko Grzegorz Lubaczów Bieg 6,5km Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl TAK
21 BudzyŃ PaweŁ Tarnów Bieg 6,5km Brak TAK
22 Burek Marcin Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
23 Chara Patryk Sandomierz Bieg 6,5km TSA SANDOMIERZ NIE
24 Charyga Wojciech Mostki Bieg 6,5km ….. TAK
25 Chmiel Edmund Nowa Dęba Bieg 6,5km ZMITEK TEAM NIE
26 Chmiel Maciej Mielec Bieg 6,5km Chłopaki ze Starego Mielca TAK
27 Chmielowiec Kinga Warszawa Bieg 6,5km Brak TAK
28 Chmura Jakub Tuszów Narodowy Bieg 6,5km Brak NIE
29 Chmura Katarzyna Tuszów Narodowy Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
30 Cholewa Grzegorz Dabrowa Tarnowska Bieg 6,5km Brak TAK
31 Cichowska Anna Biała Bieg 6,5km Brak NIE
32 Cieśla Hubert Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
33 Cynkier Kamil Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
34 Cyzio Piotr Pustków- Osiedle Bieg 6,5km PZL TAK
35 Czapiga Robert Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
36 Czegus Aneta Połaniec Bieg 6,5km Running Połaniec TAK
37 Czegus Marcin Połaniec Bieg 6,5km Running Połaniec TAK
38 Czerwińska Bożena Sandomierz Bieg 6,5km TSA SANDOMIERZ NIE
39 Czerwiński Łukasz Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
40 Daňková Andrea Prešov Bieg 6,5km MARAS team TAK
41 Dąbek Urszula Tarnobrzeg Bieg 6,5km TeBeG Runners Team TAK
42 Dejnaka Mariola Rzeszów Bieg 6,5km Stowarzyszenie ” Dzikie Mustangi” TAK
43 Długoń Andrzej Łęg Tarnowski Bieg 6,5km GANG ŚCIGACZY TAK
44 Długoń Justyna Łęg Tarnowski Bieg 6,5km GANG ŚCIGACZY TAK
45 Domagała Karolina Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
46 Domin Ewelina Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
47 Drożak Wojciech Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
48 Dubiel Witold Głuchów Bieg 6,5km ŁTC Łańcut TAK
49 Dudek Dariusz Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
50 Dykas Katarzyna Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
51 Dykas Magdalena Mielec Bieg 6,5km Brak NIE
52 Dykas Grażyna Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
53 Dymek Mateusz Mielec Bieg 6,5km Perfect Runner Team TAK
54 Dziadosz Paulina Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
55 Dziadosz Rafał Janów Lubelski Bieg 6,5km PZL TAK
56 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski Bieg 6,5km Brak TAK
57 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski Bieg 6,5km Husaria Race Team TAK
58 Filar Marek Brzostek Bieg 6,5km PZL TAK
59 Filip-Klocek Marlena Łężyny Bieg 6,5km Brak TAK
60 Florek Marcin Pilzno Bieg 6,5km Mężczyźni św. Józefa TAK
61 Florek Michał Kraków Bieg 6,5km jw 2771 TAK
62 Furdyna Rafał Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
63 Galus Łukasz Podlesie Bieg 6,5km Brak TAK
64 Gaweł Maria Brzeźnica Bieg 6,5km Dzikie Mustangi TAK
65 Gawor Monika Stalowa Wola Bieg 6,5km Planeta Nisko TAK
66 Gawor Artur Stalowa Wola Bieg 6,5km Planeta Nisko TAK
67 Gawron Aleksander Mielec Bieg 6,5km Brak NIE
68 Górka Janusz Kraków Bieg 6,5km PZL TAK
69 Górkiewicz Michał Osiek Bieg 6,5km AZS AGH Kraków TAK
70 Górska Katarzyna Czermin Bieg 6,5km Brak NIE
71 Głaz Jacek Jaślany Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
72 Głaz Krzysztof Kolbuszowa Bieg 6,5km PZL TAK
73 Głaz Elżbieta Jaślany Bieg 6,5km Zabiegani Mielec NIE
74 Głaz Elżbieta Jaślany Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
75 Gościniak Mikołaj Leszno Bieg 6,5km Politechnika Rzeszowska TAK
76 Gorczyca Angelika Rzeszów Bieg 6,5km Brak TAK
77 Grabowy Łukasz Dębica Bieg 6,5km KB Maratończyk Dębica TAK
78 Grygiel Jacek Nowa Dęba Bieg 6,5km Brak TAK
79 Guła Marek Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
80 Gut Jacek Hucisko Bieg 6,5km Black Jack Team/OSP Hucisko TAK
81 Hadam Ewa Dynow Bieg 6,5km Sparta Race Training Group Rzeszów NIE
82 Hala Lucyna Wiązownica Bieg 6,5km Brak TAK
83 Haldas Elzbieta Kolbuszowa Bieg 6,5km Brak TAK
84 Harasimczuk Hubert Kraków Bieg 6,5km Brak NIE
85 Ignac Julia Rzemień Bieg 6,5km Brak TAK
86 Iwanicz Barbara Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
87 Jacek Sławomir Sokołów Małopolski Bieg 6,5km Evitka Team TAK
88 Jagodzińska Paulina Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
89 Jaje Elżbieta Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
90 Janiszewska – Rusek Katarzyna Lisia Góra Bieg 6,5km Brak NIE
91 Jarosz Michał Mielec Bieg 6,5km OMK Smoczka TAK
92 Jasik Joanna Sandomierz Bieg 6,5km TSA Sandomierz TAK
93 Jasiński Marcin Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
94 Jędruchów Maciej Rzeszów Bieg 6,5km Brak TAK
95 Jemioło Michał Mielec Bieg 6,5km Chłopaki ze Starego Mielca TAK
96 Jendrichovská Danka Ražňany Bieg 6,5km MARAS team TAK
97 Job Weronika Stróze Bieg 6,5km Brak NIE
98 Jungiewicz Beata Połaniec Bieg 6,5km RUNNING POŁANIEC TAK
99 Kalita Andrzej Radomysl Wielki Bieg 6,5km Brak TAK
100 Kamuda Grzegorz Lubaczów Bieg 6,5km Biegomania Lubaczów TAK
101 Kapica Krystian Potok Górny Bieg 6,5km Brak TAK
102 Kapłon Krzysztof Sokołów Małopolski Bieg 6,5km TG Sokół Zakopane TAK
103 Karaś Hubert Dębica Bieg 6,5km SRTG Dębica NIE
104 Kardyś Grzegorz Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
105 Karnat Dariusz Nowa DĘba Bieg 6,5km Brak TAK
106 Kasprzak Tomasz Grochowe Bieg 6,5km Brak NIE
107 Kasza Mariusz Dobrynin Bieg 6,5km PZL TAK
108 Kawa Barbara Wola Żyrakowska Bieg 6,5km KB Maratończyk Dębica TAK
109 Kazimierczak Emilia Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
110 Kazio Alina Stalowa Wola Bieg 6,5km SKB Stalowa Wola TAK
111 Kielar Daniel Cieszanów Bieg 6,5km KRESOWIANIE NIE
112 Kielbasa Miroslaw Tarnow Bieg 6,5km Ekipa z Tarnowa TAK
113 Kieres Piotr Tarnobrzeg Bieg 6,5km Zielony Puzzel NIE
114 Kin Rafał Odrzykoń Bieg 6,5km AZS PWSZ KROSNO NIE
115 Kin Rafał Odrzykoń Bieg 6,5km AZS PWSZ KROSNO TAK
116 Klocek Konrad Łężyny Bieg 6,5km Brak TAK
117 Kochowska Elżbieta Sokolniki Bieg 6,5km TeBeG Runners Team TAK
118 Kokoszka Tomasz Mielec Bieg 6,5km Heli-One TAK
119 Kolanko Michał Krościenko Wyżne Bieg 6,5km InfoSoftware / Grupa Pościgowa TAK
120 Kołacz Tadeusz Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
121 Kopacz Natalia Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
122 Kowalik Mariusz Połaniec Bieg 6,5km RUNNING POŁANIEC TAK
123 Kowalik Marcin Rzeszów Bieg 6,5km PGE RUN Obrót NIE
124 Kozioł Paweł Mielec Bieg 6,5km Turlaj dropsa TAK
125 Kozioł Wojciech Góra Motyczna Bieg 6,5km PZL TAK
126 Kozioł Dominika Dębica Bieg 6,5km Dębickie Gepardy TAK
127 Kozub Tomasz Mielec Bieg 6,5km Zabiegami Mielec TAK
128 Krajňáková Katarína Prešov Bieg 6,5km MARAS team TAK
129 Krasuska Marta Łęczna Bieg 6,5km Brak TAK
130 Krukowska Aleksandra Czermin Bieg 6,5km AWF Kraków NIE
131 Krukowski Albert Czermin Bieg 6,5km WAT Warszawa NIE
132 Krukowski Grzegorz Czermin Bieg 6,5km Zabiegani Mielec NIE
133 Krupa Paweł Agatówka Bieg 6,5km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
134 Krupa Paweł Rzeszow Bieg 6,5km Brak TAK
135 Kularz Maciej Gorzyce Bieg 6,5km „SPRINT” Gorzyce TAK
136 Kulas Marek Nagawczyna Bieg 6,5km Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
137 Kulig Tomasz Dębica Bieg 6,5km Dębickie Gepardy TAK
138 Kurdziel Paweł Mielec Bieg 6,5km Brak NIE
139 Kusowski Jakub Ocieka Bieg 6,5km Dzikie Mustangi TAK
140 Kyc Robert RzeszÓw Bieg 6,5km Heli-One TAK
141 Lada Zyta Tarnów Bieg 6,5km PZL TAK
142 Lampart Michał Połaniec Bieg 6,5km RUNNING POŁANIEC NIE
143 Latos Jakub Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
144 Lech Jakub Palikówka Bieg 6,5km Brzosteckie Owieczki Run Team TAK
145 Lechończak Rafał Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
146 Leja Marek Jarosław Bieg 6,5km BBL Sandomierz TAK
147 Leśniak Kamil Mielec Bieg 6,5km Artemis TAK
148 Lewandowski Paweł Rzeszów Bieg 6,5km Brak TAK
149 Lik Michał Rybnik Bieg 6,5km Brak TAK
150 Litwin Faustyna Wólka Podleśna Bieg 6,5km Brak TAK
151 Lonca Liliana Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
152 Ździebło Łukasz Pilzno Bieg 6,5km Dzikie Mustangi TAK
153 Łagowska Katarzyna Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
154 Łazorko Karolina Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
155 Śledziowski Andrzej Kraków Bieg 6,5km Lacho Team TAK
156 Świątek Joanna Brzeźnica Bieg 6,5km Dzikie Mustangi TAK
157 Świątek Bogusław Brzeźnica Bieg 6,5km Dzikie Mustangi TAK
158 Świętoniowska Justyna Rzeszów Bieg 6,5km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
159 Łyko Izydor Stalowa Wola Bieg 6,5km FIFARAFA Stalowa Wola TAK
160 Machała Damian Mielec Bieg 6,5km NIE
161 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa Bieg 6,5km Machoney Team TAK
162 Magda Łukasz Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
163 Majewska Joanna Rzeszow Bieg 6,5km PGE RUN Obrót NIE
164 Majewska Karolina Rzeszów Bieg 6,5km Brak NIE
165 Majka Kamil Tarnobrzeg Bieg 6,5km Siarka NIE
166 Makuch Joanna Cieszanów Bieg 6,5km Biegomania Lubaczów TAK
167 Malik Aleksandra Rzeszów Bieg 6,5km Rzeszowski Hasacz TAK
168 Małek Paweł Rzeszów Bieg 6,5km Brak TAK
169 Maras Ladislav Presov Bieg 6,5km MARAS team TAK
170 Marciniec Sylwia Dąbrowa Tarnowska Bieg 6,5km Run Team Dąbrowa Tarnowska TAK
171 Marciniec Tomasz Dąbrowa Tarnowska Bieg 6,5km Run Team Dąbrowa Tarnowska TAK
172 Mardeusz Bernadetta DĘbica Bieg 6,5km Srtg Dębica TAK
173 Marecki Łukasz Sokołów Małopolski Bieg 6,5km Mors TAK
174 Markowicz Anna Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
175 Maziarska Ewa Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
176 Mazur Anna Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
177 Mazur Tomasz Brzeźnica Bieg 6,5km PZL TAK
178 Mazurek Dariusz Stalowa Wola Bieg 6,5km Fifarafa Stalowa Wola TAK
179 Mazurkiewicz Wojciech Mielec Bieg 6,5km AVIATORS/CALYPSO MIELEC TAK
180 Mączka Katarzyna Staszów Bieg 6,5km Bbl staszow TAK
181 Menet Antonina Krosno Bieg 6,5km AZS PWSZ KROSNO TAK
182 Micał Marcin Rudna Mała Bieg 6,5km Brak TAK
183 Mierzyński Grzegorz Mielec Bieg 6,5km ARTEMIS TAK
184 Minkina Tomek Sandomierz Bieg 6,5km Brak TAK
185 Mokrzycki Michał Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
186 Mokrzycki Szymon Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
187 Momola Mateusz Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
188 Mordasiewicz Anna Tuszyma Bieg 6,5km Brak TAK
189 Mróz Mirosław Żarówka Bieg 6,5km PZL TAK
190 Mycek Ewelina Padew Narodowa Bieg 6,5km Brak TAK
191 Namiota Urszula Dębica Bieg 6,5km KB Maratonczyk TAK
192 Namiota Marek Dębica Bieg 6,5km Brak TAK
193 Nawrot Jakub Mielec Bieg 6,5km Basco2 Team TAK
194 Nemś Arkadiusz Staszów Bieg 6,5km STARiS Staszów TAK
195 Niedbała 2 Piotr Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
196 Niedbała1 Piotr Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
197 Niedziałek Agata Rzeszów Bieg 6,5km siepomaga.pl TAK
198 Niemirowski Gabriel Rzeszów Bieg 6,5km Heli-One TAK
199 Nieznaj Marcin Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
200 Nieznaj Beata Mielec Bieg 6,5km ZABIEGANI MIELEC TAK
201 Nogaj Bartłomiej Dębica Bieg 6,5km Brak TAK
202 Nosek Krystian Białobrzegi Bieg 6,5km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
203 Nowakowska Alina RzeszÓw Bieg 6,5km Heli-One TAK
204 Nurkiewicz Magdalena Staszów Bieg 6,5km STARiS Staszów TAK
205 Obarski Tomasz Sandomierz Bieg 6,5km AMATOR TAK
206 Ochab Maciej Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
207 Ochał Katarzyna Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
208 Opaliński Michał Pustynia Bieg 6,5km Klub Biegacza Maratończyk Dębica TAK
209 Opałacz BoŻena Borowa Bieg 6,5km Brak NIE
210 Orkisz Martyna Żyraków Bieg 6,5km Brak TAK
211 Orłowska Beata Stalowa Wola Bieg 6,5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
212 Orłowski Wojciech Stalowa Wola Bieg 6,5km Brak NIE
213 Ortyl Katarzyna Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
214 Ostrowski Łukasz Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
215 Ozimek Katarzyna Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
216 Paczos Barbara Mielec Bieg 6,5km Stal Mielec Masters NIE
217 Paździora Agata Kraków Bieg 6,5km Brak NIE
218 Paluch Ilonka Tarnobrzeg Bieg 6,5km Zielony Puzzel NIE
219 Pałys Tomasz Stalowa Wola Bieg 6,5km Uniwheels NIE
220 Papka Beata Krzcin Bieg 6,5km Brak TAK
221 Papka Paweł Krzcin Bieg 6,5km Brak TAK
222 Papka Michalina Krzcin Bieg 6,5km Brak TAK
223 Pawlik Anna Staszów Bieg 6,5km STARis NIE
224 Pawlik Robert Staszów Bieg 6,5km STARis NIE
225 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Bieg 6,5km TeBeG Runners Team TAK
226 Pękala Paweł Rytwiany Bieg 6,5km BBL Staszów TAK
227 Pękala Klaudia Dębica Bieg 6,5km PZL TAK
228 Piechota Adam Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
229 Pieńkosz Wojciech Rzeszów Bieg 6,5km Brak TAK
230 Pieńkosz Wojciech Rzeszów Bieg 6,5km Brak NIE
231 Pieróg Agnieszka Grochowe Bieg 6,5km PZL TAK
232 Pieróg Bogusław Grochowe Bieg 6,5km PZL TAK
233 Pierog Maciej Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
234 Piłat Edward Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
235 Plewniok Jarosław Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
236 Podpora Arkadiusz Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
237 Podraza Stanisław Dębica Bieg 6,5km Brak TAK
238 Pogoda Adam Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
239 Polniaszek Kamil Dębica Bieg 6,5km Dębickie Gepardy NIE
240 Polniaszek Jakub Dębica Bieg 6,5km Dębickie Gepardy TAK
241 Poźniak Joanna Trzebownisko Bieg 6,5km Brak TAK
242 Popielska-Nemś Dorota Staszów Bieg 6,5km BBL Staszów TAK
243 Potępa Dawid Tarnobrzeg Bieg 6,5km Brak TAK
244 Pruchnik Gabriela Przewrotne Bieg 6,5km Black Jack Team/OSP Przewrotne TAK
245 Przybyło Łukasz Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
246 Puć Dawid Mielec Bieg 6,5km OMK SMOCZKA TAK
247 Pyryt Michal Połaniec Bieg 6,5km Brak NIE
248 Rabiasz Renata Niebocko Bieg 6,5km AZS PWSZ KROSNO TAK
249 Raś Agnieszka Kraków Bieg 6,5km WALCZE TAK
250 Rączka Daniel Mielec Bieg 6,5km brak TAK
251 Rączka Anna Mielec Bieg 6,5km brak TAK
252 Rączka Maciej Mielec Bieg 6,5km Firma Tarapata TAK
253 Reipold Klaudia Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec NIE
254 Rżany Katarzyna Szczucin Bieg 6,5km PZL TAK
255 Rojek Józef Ropczyce Bieg 6,5km Brak TAK
256 Rugała Konrad Kraków Bieg 6,5km Brak TAK
257 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola Bieg 6,5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
258 Rzepecka Olimpia Dębica Bieg 6,5km Akademia Małego Strażaka NIE
259 Rzeszuciński Andrzej Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
260 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg 6,5km Andy Team NIE
261 Rzeszutek Magdalena Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
262 Samborska Weronika Brzyska Bieg 6,5km Nowy Styl Group Running Team TAK
263 Sankowski Szymon Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
264 Sądel Waldemar Tarnpbrzeg Bieg 6,5km TeBeG Runners Team TAK
265 Serafin Paweł Dębica Bieg 6,5km Brak NIE
266 Seremet Piotr Tarnów Bieg 6,5km www.s-projekty.pl TAK
267 Sidor Grzegorz Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
268 SieŃko Robert Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
269 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg 6,5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
270 Sieroń Jacek Sandomierz Bieg 6,5km TSA Sandomierz TAK
271 Skawińska Justyna Sanok Bieg 6,5km Brak TAK
272 Skawińska Marcelina Czermin Bieg 6,5km MTU Aero Engines NIE
273 Skowronek Anna KrakÓw Bieg 6,5km Z bieganiem mi do twarzy TAK
274 Słowik Daniel Żabno Bieg 6,5km OCR Team Master’s Gym TAK
275 Słowik Anna Krosno Bieg 6,5km AZS PWSZ Krosno TAK
276 Sobczyk Piotr Rzeszów Bieg 6,5km Turlaj dropsa TAK
277 Soja Wacław Mielec Bieg 6,5km GARDNER TEAM MIELEC TAK
278 Sowa Catherine Mielec Bieg 6,5km Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza TAK
279 Stachyra Jarosław Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
280 Stala Tomasz Dębiaki Bieg 6,5km PZL TAK
281 Stępień Mariusz Chorzelów Bieg 6,5km Brak NIE
282 Stępień- Walas Luiza Staszów Bieg 6,5km Bbl Staszów NIE
283 Stefańska Maria Przemyśl Bieg 6,5km Brak TAK
284 Stefański Ireneusz Przemyśl Bieg 6,5km Brak TAK
285 Stempień Bernadetta Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
286 Strzelecki Andrzej Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
287 Sum Rafał Mielec Bieg 6,5km OMK Smoczka TAK
288 Sumiec Krystyna Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
289 Sumiec Zygmunt Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
290 Szczutko Ewelina Bachórz Bieg 6,5km Aktywny Dynów NIE
291 Szczygieł Anna Lubaczów Bieg 6,5km Biegomania Lubaczów TAK
292 Szlęk Maciej Mieec Bieg 6,5km PZL TAK
293 Szmurło Patryk Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
294 Szpunar Daniel Łańcut Bieg 6,5km Brak TAK
295 Szweda Sebastian PoŁaniec Bieg 6,5km RUNNING POŁANIEC TAK
296 Szweda Barbara PoŁaniec Bieg 6,5km RUNNING POŁANIEC TAK
297 Szymańska Karolina Mostki Bieg 6,5km Brak TAK
298 Szymański Michał Mostki Bieg 6,5km Brak TAK
299 Tabor Roman PustkÓw Bieg 6,5km Brak TAK
300 Tokarz Waldemar Paszczyna Bieg 6,5km Dzikie Mustangi TAK
301 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola Bieg 6,5km FIFARAFA STALOWA WOLA TAK
302 Turza Mirosław Dachnów Bieg 6,5km KRESOWIANIE TAK
303 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg Bieg 6,5km TeBeG Runners Time TAK
304 Ujas Maciej Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
305 Ujas Elżbieta Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
306 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg 6,5km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
307 Walat Adrian Rzeszów Bieg 6,5km WWF UR NIE
308 Walicki Sebastian Sokołów Młp. Bieg 6,5km MORS TAK
309 Warchoł Paweł Nisko Bieg 6,5km Planeta Nisko NIE
310 Wesół Tomasz Rzeszów Bieg 6,5km Brak TAK
311 Wiatr Sylwia Tarnów Bieg 6,5km Gang Ścigaczy TAK
312 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola Bieg 6,5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
313 Wiatrowska Kinga Staszów Bieg 6,5km Bbl Staszów NIE
314 WiĘcek Piotr Kolbuszowa Bieg 6,5km Brak TAK
315 Wicherski Grzegorz Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
316 Wieczorek Agata Tarnobrzeg Bieg 6,5km TeBeG Runners Team TAK
317 Wiercioch Witold Jasionka Bieg 6,5km TAK
318 Wilk Artur Dębica Bieg 6,5km Wilcza_wataha TAK
319 Wilk Karolina Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
320 Wilk Wiesław Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
321 Wilk Katarzyna Dębica Bieg 6,5km Wilcza_wataha TAK
322 Wilk Anna Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
323 Wilkosz Magdalena Dabrowa Tarnowska Bieg 6,5km Run Team NIE
324 Włodarczyk Marian Stalowa Wola Bieg 6,5km SKB Stalowa Wola TAK
325 Wnuk Dagmara Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
326 Wnuk Mirosław Kraków Bieg 6,5km Midnight’s Runners NIE
327 Wnuk Tomasz Mielec Bieg 6,5km Brak TAK
328 Wojtas Piotr Rzeszów Bieg 6,5km Brak TAK
329 Wojtuszewski Radosław Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
330 Woźniak Jakub Gorzyce Bieg 6,5km SPRINT GORZYCE TAK
331 Woszczyna Justyna Dąbrowa Tarnowska Bieg 6,5km PZL TAK
332 Wrońska Agata Mielec Bieg 6,5km PZL TAK
333 Wrzesień Jerzy Sandomierz Bieg 6,5km Tak Lubie Sandomierz TAK
334 Załucka Marysia Zaduszniki Bieg 6,5km Brak TAK
335 Zaręba Filip Mielec Bieg 6,5km Zabiegani Mielec TAK
336 Zawada Tomasz Gruszów Mały Bieg 6,5km Run Team TAK
337 Zborowski JÓzef StaszÓw Bieg 6,5km BBL Staszów TAK
338 Ziomek Grzegorz Mielec Bieg 6,5km PZL TAK