Zawody

Nazwa zawodów:

III ECO CIDRY CROSS – Dychej Na Księżej Górze – Marsz NW 5km

Miejsce i termin: Radzionków, 2018-06-09
Organizator: Stowarzyszenie „Cidry Lotajom”

Patronat:
Urząd Miasta Radzionków 41-922 Radzionków, ulica Męczenników Oświęcimia 42

Opis zawodów: Marsz NW na dystansie około 5km

Trasa przebiegać będzie częściowo ścieżkami parkowymi oraz drogą asfaltową bez atestu PZLA.

– start i meta będą znajdować się przy kąpielisku w Parku Księża Góra,
– niedopuszczalne jest skracanie trasy biegu,
– trasa jest przedstawiona na mapce sytuacyjnej
– trasa będzie oznaczona co 1 kilometr,
– trasa o zróżnicowanej konfiguracji i podłożu (nawierzchni) .

Opłatę startową należy dokonać poprzez kliknięcie przycisku „opłać start” z prawej strony nazwiska

Strona WWW: http://www.ecocross.cidrylotajom.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamiec-Trutwin Agnieszka Chorzów Marsz NW 5 km Klub Aktywnych Rodzin

2 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega TAK
3 B M Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Brak

4 Białasik Krzysztof Ptakowice Marsz NW 5 km Brak TAK
5 Białasik Anna Ptakowice Marsz NW 5 km Brak TAK
6 Bielska-Wraży Marta Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Brak

7 Bojanek Małgorzata Pustkowie Lgockie Marsz NW 5 km Stowarzyszenie „Kijomaniacy” TAK
8 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi

9 Czaicka Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Tarnogórskie Łazęgi

10 Danielewicz Weronika Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
11 Domin Krystyna Siemianowice Marsz NW 5 km MK Team

12 Drażyk Agnieszka Ruda Śląska Marsz NW 5 km Brak TAK
13 Drozd Krystyna Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
14 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi TAK
15 Famulla Agnieszka Lisów Marsz NW 5 km LISWARTA LISÓW TAK
16 Franczewski Adrian Bytom Marsz NW 5 km SieChodzi TAK
17 Franczewski Adrian Bytom Marsz NW 5 km SieChodzi

18 Górnik Jerzy Katowice Marsz NW 5 km Katowice 49 TAK
19 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW 5 km Tarnogórskie Łazęgi

20 Grabowska Anna Bytom Marsz NW 5 km BOBRY WALKING TAK
21 Grabowska Iwona Lisów Marsz NW 5 km LISWARTA LISÓW TAK
22 Grajcar Adam Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
23 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi

24 Jach Jolanta Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega TAK
25 Jajszczok Jolanta Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś

26 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW 5 km Cidry Lotajom

27 Jezusek Barbara Ruda Śląska Marsz NW 5 km EKIPA NA KIJACH TAK
28 Kajca Mirosław Łaziska Górne Marsz NW 5 km ŁAZISKIE KARLUSY

29 Kalisz Aneta Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
30 Kidawa Bożena Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
31 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
32 Kloc Tomasz Bytom Sucha Góra Marsz NW 5 km Brak TAK
33 Kłyś Ryszard Gliwice Marsz NW 5 km Błyskawica

34 Kochanek Aleksandra Gliwice Marsz NW 5 km Gliwice Sośnica Ubezpieczenia TAK
35 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW 5 km TKKF Jastrzab TAK
36 Korbela Katarzyna Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
37 Korbela Krzysztof Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
38 Kosmała Aneta Lisów Marsz NW 5 km LISWARTA LISÓW TAK
39 Kowalski Marek Strzebiń Marsz NW 5 km NW Lubliniec TAK
40 Kozłowska Justyna Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
41 Krainski Piotr Czeladz Marsz NW 5 km #czeladz biega TAK
42 Królikowski Mirosław Katowice Marsz NW 5 km Katowice TAK
43 Kubacka Monika Katowice Marsz NW 5 km Brak

44 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Tarnogórskie Łazęgi TAK
45 Kucharewicz Joanna Radzionków Marsz NW 5 km Cidry Lotajom

46 Lewandowska Justyna RadzionkÓw Marsz NW 5 km Brak TAK
47 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Marsz NW 5 km Błyskawica TAK
48 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 5 km TAK
49 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz NW 5 km Brak TAK
50 Łączyk Barbara Czeladź Marsz NW 5 km Brak TAK
51 Machowska-Lazar Agnieszka Zabrze Marsz NW 5 km Tarnowskie Łazęgi TAK
52 Majchrzyk Natalia Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
53 Malinowska Katarzyna Piekary Y Marsz NW 5 km Lecymy Durŝ TAK
54 Małka Marian Gliwice Marsz NW 5 km Brak

55 Małka Irena Gliwice Marsz NW 5 km Brak

56 Mansfeld Dorota Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Siechodzi TAK
57 Mansfeld Dorota Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi

58 Marędziak Magdalena Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
59 Materny Anna Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega TAK
60 Mieczkowska Katarzyna Pińczyce Marsz NW 5 km Stowarzyszenie Kijomaniacy TAK
61 Mikuda Małgorzata Bytom Marsz NW 5 km Brak

62 Mikulska Agnieszka Bytom Marsz NW 5 km Z uśmiechem przez zycie

63 Nagrodzki Jan Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
64 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice Marsz NW 5 km Opel Active Team TAK
65 Niechwiejczyk Kinga Świętochłowice Marsz NW 5 km Unia Miast TAK
66 Niezgoda Jolanta Kraków Marsz NW 5 km Borsuczek TAK
67 Nowak Agnieszka Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega TAK
68 Nowicz Mariusz Księży Las Marsz NW 5 km Brak TAK
69 Noworzyn Jan Swietochłowice Marsz NW 5 km Brak

70 Nowrotek Roman Cieszyn Marsz NW 5 km Unia Miast TAK
71 Ochman Katarzyna Radzionków Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
72 OŚciŁowicz Ewa Sosnowiec Marsz NW 5 km MOSiR SOSNOWIEC

73 Ościłowicz Ewa Sosnowiec Marsz NW 5 km MOSiR Sosnowiec

74 Osadnik Adam Bytom Marsz NW 5 km CiastkiTeam TAK
75 Owczarz Irena Czeladź Marsz NW 5 km #CZELADŹBIEGA TAK
76 Pędzik Iwona Kraków Marsz NW 5 km Borsuczek TAK
77 Pietrycha Jolanta Radzionków Marsz NW 5 km Brak

78 Piskorz Aleksandra Bytom Marsz NW 5 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
79 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi TAK
80 Ptaś Jolanta Czeladź Marsz NW 5 km Mosir Saturn Czeladź

81 Pyclik-Kargól Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Się Chodzi Tarnowskie Góry TAK
82 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 5 km W Pogoni za Duchem TAK
83 Sala Andrzej Kojszówka Marsz NW 5 km Podbabiogórskie Nordic Walking

84 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
85 Skrzyńska Aleksandra Zabrze Marsz NW 5 km Brak TAK
86 Snochowska Agata Bytom Marsz NW 5 km Szombierki Runners TAK
87 Sroka Małgorzata Twardowice Marsz NW 5 km Bobry Wolking

88 Stalmach Damian Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy durś TAK
89 Stępień Dorota Kielce Marsz NW 5 km Brak TAK
90 Szczepańskia Anna Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
91 Szendzielorz Ilona Ruda Śląska Marsz NW 5 km KRS TKKF Jastrząb

92 Szeremeta Adam Ruda Śląska Marsz NW 5 km Cidry Lotajom

93 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW 5 km Ofiary Kamieńca TAK
94 Szymura Maria Rybnik Marsz NW 5 km Brak

95 Szymura Kazimierz Rybnik Marsz NW 5 km Brak

96 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW 5 km Brak TAK
97 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW 5 km Brak TAK
98 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW 5 km Brak

99 Taracińska Iwona Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
100 Tkocz Adam Ruda Śląska Marsz NW 5 km Ekipa Na Kijach TAK
101 Tkocz Alicja Ruda Śląska Marsz NW 5 km Ekipa Na Kijach

102 Tobor Beata Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
103 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
104 Ujejski Zbigniew Myszków Marsz NW 5 km Stowarzyszenie Kijomaniacy TAK
105 Walusz Jolanta Bytom Marsz NW 5 km Szombierki RUnners TAK
106 Warcholińska Anna Racibórz Marsz NW 5 km Easy Run Rcibórz TAK
107 Węglińska Danuta Kraków Marsz NW 5 km Borsuczek TAK
108 Wilk Grażyna Piekary Śl Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
109 Włochowic Olga Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś

110 Włochowicz Olga Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
111 Woźnicka Irmina Bytom Marsz NW 5 km Brak

112 Wower Maria Marsz NW 5 km Brak

113 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi

114 Zaczek Iwona Radzionków Marsz NW 5 km ArchiWerk.eu TAK
115 Zawadzka Lilianna Bytom Marsz NW 5 km CIDRY LOTAJOM TAK
116 Zawadzka-Kloska Marzena Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
117 Zawadzki Zygmunt Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
118 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marsz NW 5 km Bobry Walking TAK
119 Zientek Barbara Radzionków Marsz NW 5 km Cidry lotajom

120 Zydek Ewa Dobiesowice Marsz NW 5 km Bobry Walking TAK