Nazwa zawodów: |
IV Bieg Ĺladami âMNICHAâ i âZAWIERUCHYâ- Bieg gĹĂłwny 1950m |
Miejsce i termin: | Rytwiany, 2018-03-03 |
Organizator: | Organizator :
â ULKS âGRYFâ Rytwiany â Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwianach Pan Jacek WiÄckowski, tel. 781 058 040 Partnerzy: -PosĹanka ne Sejm RP Anna Krupka oraz WĂłjt Gminy Rytwiany – patronat honorowy |
Opis zawodów: | Cel: â uczczenie pamiÄci ĹťoĹnierzy WyklÄtych â uczczenie pamiÄci lokalnych bohaterĂłw wyklÄtych â popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu i wypoczynku na ĹwieĹźym powietrzu Termin i miejsce: Dystanse: |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Antosiak Konrad | Rytwiany | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
2 | Bator Karol | Szczeka | Bieg – 1950m | ZS im.StanisĹawa Staszica w Staszowie | TAK |
3 | Bednarski Roman | Lubliniec | Bieg – 1950m | JW 4101 | TAK |
4 | Bednarski Roman | Lubliniec | Bieg – 1950m | JW 4101 | |
5 | BĹaut Monika | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza “MARATON TEAM” KoĹskie | TAK |
6 | Boczek Daria | WĹochĂłw | Bieg – 1950m | II LO im. Marii SkĹodowskiej-Curie | |
7 | Broczkowski Ĺukasz | Rytwiany | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
8 | Brzozowicz Mariusz | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza “MARATON TEAM” | TAK |
9 | Bugalski PrzemysĹaw | Rytwiany | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
10 | Chyb Patrycja | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza ,,MARATON TEAM” KoĹskie | |
11 | CichoĹ Kamil | StaszĂłw | Bieg – 1950m | LO Staszow | |
12 | Ciechanowska Agata | KoĹskie | Bieg – 1950m | II LO KoĹskie | TAK |
13 | Czegus MichaĹ | PoĹaniec | Bieg – 1950m | Running PoĹaniec/SzkoĹa Podstawowa im.T.KoĹciuszki w PoĹaĹcu | TAK |
14 | DÄbowska Maja | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza ,,MARATON TEAMâ KoĹskie | TAK |
15 | DorosiĹska Natalia | Rytwiany | Bieg – 1950m | SzkoĹa Podstawowa w Rywianach im.Jana PawĹa II | TAK |
16 | Duda Michalina | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza âMARATON TEAMâ | |
17 | Gajdowska Agnieszka | Rytwiany | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
18 | Gil Aleksandra | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny klub biegacza Maraton Team | |
19 | GĹÄ baĹa Anna | FaĹkĂłw | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza ‘MARATON TEAM’ KoĹskie | TAK |
20 | Golonka Julia | Rytwiany | Bieg – 1950m | ZespóŠSzkóŠEkonomicznych StaszĂłw | TAK |
21 | Gwizdowska Dorota | Rytwiany | Bieg – 1950m | brak | TAK |
22 | Gwizdowski Jerzy | Rytwiany | Bieg – 1950m | nie | TAK |
23 | Gwizdowski Igor | Rytwiany | Bieg – 1950m | ZespóŠSzkóŠOgĂłlnoksztaĹcÄ cych w Rytwianach | TAK |
24 | Jakubowska Wiktoria | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza maraton Team | |
25 | JastrzÄ b Piotr | Rytwiany | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
26 | JastrzÄ b PaweĹ | NiedziaĹki | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
27 | KarasiĹska Katarzyna | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza Maraton Team KoĹskie | TAK |
28 | Karkut Bogdan | KomorĂłw | Bieg – 1950m | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | |
29 | Karolina Zuber | Kolbuszowa | Bieg – 1950m | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | |
30 | Kuleta Julia | Konskie | Bieg – 1950m | szkolny klub biegacza maraton team | |
31 | Kwiatkowski Arkadiusz | Szczeka | Bieg – 1950m | ULKS Gryf Rytwiany | TAK |
32 | Legiecka Kamila | StaszĂłw | Bieg – 1950m | LZS SiGMA OSiR StaszĂłw | |
33 | Linowska Milena | Rytwiany | Bieg – 1950m | Politechnika Krakowska | TAK |
34 | ĹÄ cki Szymon | Rytwiany | Bieg – 1950m | SzkoĹa Podstawowa Rytwiany | TAK |
35 | Michalska Julia | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza “MARATON TEAM” KoĹskie | |
36 | Michalska Julia | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza “MARATON TEAM” KoĹskie | |
37 | MiodyĹski Damian | Rytwiany | Bieg – 1950m | ULKS ,,GRYF” Rytwiany | TAK |
38 | MuskaĹa Weronika | Czermno | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza ‘MARATON TEAM ‘ KoĹskie | TAK |
39 | Niekurzak Mateusz | Rytwiany | Bieg – 1950m | ZSO im. Jana PawĹa 2 w Rytwianach | |
40 | Olszyna Martyna | BokĂłw 15 | Bieg – 1950m | II LO im.Marii SkĹodowskiej Curie KoĹskie | |
41 | PaĹka Artur | KoniemĹoty | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
42 | Pec Kacper | Szczeka | Bieg – 1950m | ZS Polaniec | TAK |
43 | Pilarska Wiktoria | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny klub biegacza maraton team II LO KoĹskie | TAK |
44 | PĹaza Mateusz | Szczeka | Bieg – 1950m | Zs PoĹaniec | TAK |
45 | Rajca Grzegorz | SichĂłw MaĹy | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
46 | Rajpold Arkadiusz | TrzÄsĂłwka | Bieg – 1950m | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | |
47 | SadĹocha Aleksandra | Rytwiany | Bieg – 1950m | ZSO Rytwiany | TAK |
48 | SadĹocha Monika | Rytwiany | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
49 | Skiba Anna | Rytwiany | Bieg – 1950m | Brak | TAK |
50 | SmagĹowski CzesĹaw | StaszĂłw | Bieg – 1950m | PTTK StaszĂłw | |
51 | Stolarczyk Karolina | KoĹskie | Bieg – 1950m | szkolny klub biegacza maraton team koĹskie | |
52 | WĂłjcicki Jakub | Rytwiany | Bieg – 1950m | Gryf Rytwiany | |
53 | WÄgrzyn Monika | WideĹka | Bieg – 1950m | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | |
54 | WiÄckowski Jacek | Rytwiany | Bieg – 1950m | ULKS GRYF RYTWIANY | TAK |
55 | WilczyĹska Kinga | SmykĂłw | Bieg – 1950m | 2 LO KoĹskie | TAK |
56 | WychowaĹek Aleksandra | KoĹskie | Bieg – 1950m | SzkoĹa: II LO im. Marii SkĹodowskiej-Curie w KoĹskich | |
57 | Zdral Marek | Ruda | Bieg – 1950m | OSP Ruda | TAK |
58 | Zmieniecka Aleksandra | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny klub biegacza maraton team | |
59 | Zygmunt Aleksandra | KoĹskie | Bieg – 1950m | Szkolny Klub Biegacza âMARATON TEAMâ KoĹskie | TAK |