Zawody

Nazwa zawodów:

IV Bieg o Złotą Kaczkę

Miejsce i termin: Toszek, 2018-05-12
Organizator: Centrum Kultury „Zamek w Toszku”
Małgorzata i Bartłomiej Woźniak.
Opis zawodów: Cel zawodów:

– popularyzacja biegania i Nordic Walking jako najprostszej formy rekreacji ruchowej,
– propagowanie zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności,
– promocja sportu dla niepełnosprawnych,
– zapobieganie wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych,
– promocja Gminy Toszek.

Trasa:
Dystans: ok. 10km.
Trasa nie posiada atestu PZLA. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu.
Podłoże mieszane: kostka, asfalt, polne drogi, ścieżki parkowe (nawierzchnia
„miękka” ok. 80%).
Z uwagi na nawierzchnię udział osób niepełnosprawnych na wózkach nie jest
możliwy.

Strona WWW: http://www.zamektoszek.eu
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamowski Jacek Gliwice BIEG 10km Night Runners Gliwice TAK
2 Adamus Marian Bytom NordicWalking 10km SNT TAK
3 Antosiewicz Bogusława Czeladź NordicWalking 10km Brak NIE
4 Arendt Zdzisław Katowice NordicWalking 10km Stowarzyszenie Zakątek Dankowo TAK
5 Ćwikliński Robert Opole BIEG 10km Izerska Grupa Biegowa NIE
6 Bagan Grzegorz Gliwice BIEG 10km GOGGLE PAE TEAM NIE
7 Baron Katarzyna Gliwice BIEG 10km Kosmo Dental Team TAK
8 Bereszko Waldemar Sosnowiec BIEG 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
9 Bereszko Anna Sosnowiec NordicWalking 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
10 Biela Lucyna Czerwionka NordicWalking 10km Brak TAK
11 BŁaszczyk Natalia Gliwice BIEG 10km Brak NIE
12 Błaszczyk Paulina Gliwice BIEG 10km Brak NIE
13 Bok Marcin Żędowice BIEG 10km AntonTeam NIE
14 Bukowski Edward Kluczbork BIEG 10km Kluczborska Grupa Biegowa TAK
15 Bul Dariusz Prudnik BIEG 10km Brak TAK
16 Burzyńska Beata Katowice BIEG 10km Brak TAK
17 Chejdys Krystian Gliwice BIEG 10km Brak TAK
18 Czok Artur Toszek NordicWalking 10km Centrum Kultury „Zamek w Toszku” TAK
19 Czok Danuta Rudziniec NordicWalking 10km GOK Rudziniec TAK
20 Dadaś Elżbieta Gliwice BIEG 10km Night Runners Gliwice TAK
21 Dadaś Janusz Gliwice BIEG 10km Night Runners Gliwice TAK
22 Daniel Mariusz Pisarzowice BIEG 10km Amator TAK
23 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle NordicWalking 10km Brak NIE
24 De Sas Topolnicki Adam Rybnik BIEG 10km Brak NIE
25 Donigiewicz Janusz Brzeg NordicWalking 10km nordic wolking kruszyna TAK
26 Drozd Maria Kruszyna NordicWalking 10km Nordic Walking Kruszyna TAK
27 Dudek Jan Kędzierzyn-Koźle NordicWalking 10km Brak NIE
28 Dudek Bogumiła Łazy NordicWalking 10km UTW TAK
29 Fortuna Marcin Strzelce Opolskie BIEG 10km Fani Nocy i Pagóra NIE
30 Gąszczyk Michał Pyskowice BIEG 10km Brak NIE
31 Gąszczyk Grzegorz Kraków BIEG 10km Fundacja Bieg Rolnika NIE
32 Gerle-Kotula Anna Katowice NordicWalking 10km UNIA MIAST TAK
33 Glanowski Zenon Sosnowiec BIEG 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
34 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie NordicWalking 10km Tarnogórskie Łazęgi NIE
35 Głąb Małgorzata Łazy NordicWalking 10km UTW TAK
36 Grabiński Lech Sarnów NordicWalking 10km Błyskawica SARNÓW TAK
37 Grajcar Adam Gliwice NordicWalking 10km Brak TAK
38 Grusyka Michal Lubliniec NordicWalking 10km Unia Miast NIE
39 Grzebiela Mateusz Gliwice BIEG 10km Brak NIE
40 Grzywa Bogdan Czyzowice NordicWalking 10km Brak TAK
41 Hadzik Tomasz Kochanowice BIEG 10km Dzik Ligota TAK
42 Hahn Piotr Paniówki NordicWalking 10km NorRun Team TAK
43 Halman Tomasz Gliwice BIEG 10km Brak NIE
44 Inglot Filip Toszek BIEG 10km Brak TAK
45 Inglot Maciej Toszek BIEG 10km INGLOT TAK
46 Iwan Anna Toszek BIEG 10km Brak TAK
47 Iwanejko Izabela Kędzierzyn-Koźle BIEG 10km KajTeam NIE
48 Iwanowski Wojtek Opole BIEG 10km Brak TAK
49 Janysek Elżbieta Toszek BIEG 10km Brak NIE
50 Jaroń Bartłomiej Sosnowiec BIEG 10km Brak NIE
51 Jaworek Henryk Pyskowice BIEG 10km Night Runners Pyskowice TAK
52 Jendrysik Teresa Toszek NordicWalking 10km Brak TAK
53 Jendrysik Tomasz Toszek NordicWalking 10km Brak TAK
54 Jendrzejek Piotr Gliwice BIEG 10km KAC Runners NIE
55 Jezusek Barbara Ruda Śląska NordicWalking 10km EKIPA NA KIJACH TAK
56 Jezusek Piotrek Gliwice BIEG 10km Brak TAK
57 Kacan Sabina Zabrze BIEG 10km Night Runners TAK
58 Kaczkiewicz Agnieszka Gliwice BIEG 10km Night Runners Gliwice NIE
59 Kaczkiewicz Damian Gliwice BIEG 10km Night Runners Gliwice NIE
60 Kaczmarska Małgorzata Zabrze BIEG 10km Brak TAK
61 Kaczmarski Jacek Bytom BIEG 10km Brak TAK
62 Kaczmarzyk Arkadiusz Gliwice BIEG 10km Asseco Active Team TAK
63 Kaczyńska Hanna Szczytno BIEG 10km SRTG Olsztyn NIE
64 Kałużna Anna Gliwice BIEG 10km Brak TAK
65 Kamiński Zbigniew Leszczuny BIEG 10km GRUBIORZE LOTAJOM NIE
66 Koniecko Łukasz Jaśkowice BIEG 10km Jaśkowice Rulez TAK
67 Konieczny Wioleta Gliwice BIEG 10km Brak TAK
68 Koppel Adam Toszek BIEG 10km Brak TAK
69 Koprek Janusz Toszek BIEG 10km TAK
70 Kotula Jakub Katowice NordicWalking 10km UNIA MIAST TAK
71 Kowalczyk Tadeusz Kraków NordicWalking 10km Brak TAK
72 Kowalczyk Joanna Kraków NordicWalking 10km Brak TAK
73 Kowalski Marek Strzebiń NordicWalking 10km NW Lubliniec TAK
74 Kozioł Leszek Boguszyce BIEG 10km Brak TAK
75 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice NordicWalking 10km Brak NIE
76 Kroczek Janusz WodzisŁaw ŚlĄski BIEG 10km Forma Wodzisław Śląski TAK
77 Kubica Agata Tarnowskie Góry NordicWalking 10km Tarnogórskie Łazęgi NIE
78 Kurek Edward Katowice NordicWalking 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
79 Kusz Gosia Boguszyce BIEG 10km Tokyo Team TAK
80 Kusz Janusz Boguszyce BIEG 10km Tokyo Team TAK
81 Kwaśniok Rafał Toszek BIEG 10km Night Runners Pyskowice TAK
82 Latoska Aleksander Wielowieś BIEG 10km Socios Silesia NIE
83 Lech Justyna Bielany Wrocławskie NordicWalking 10km Brak NIE
84 Lipert Ewa Knurów BIEG 10km KACRUNNERS NIE
85 Lisiecki Grzegorz Piekary Śląskie NordicWalking 10km Brak TAK
86 Lisiecki Aleksander Piekary Śląskie BIEG 10km Brak TAK
87 Łabędzka Justyna Żernica BIEG 10km Brak TAK
88 Ścibisz Bogdan Sosnowiec NordicWalking 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
89 Ślęzak Marta Opole BIEG 10km Brak NIE
90 Łuczyszyn StanisŁawa Kruszyna NordicWalking 10km NORDIC WALKING KRUSZYNA TAK
91 Świtalska Beata Przystajń NordicWalking 10km Brak TAK
92 Świtalski Robert Przystajń NordicWalking 10km Brak TAK
93 Majcherczyk Wacław Czeladź NordicWalking 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
94 Majcherczyk Krzysztof Sosnowiec NordicWalking 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
95 Majewska Gizela Pyskowice BIEG 10km NIght Runners Pyskowice TAK
96 Majgier Bartłomiej Ciochowice BIEG 10km zimne trole TAK
97 Malska-Wyrozumska MaŁgorzata Gliwice BIEG 10km Brak TAK
98 Małka Irena Gliwice NordicWalking 10km Brak NIE
99 Małka Marian Gliwice NordicWalking 10km Brak NIE
100 Marek Robert Gliwice BIEG 10km Mustangi Gliwice TAK
101 Marszałkowski Adam Gorzyce BIEG 10km K.S. Forma Wodziaław Śląski NIE
102 Mazurek Renata Zajączki Pierwsze NordicWalking 10km Brak NIE
103 Mól Wioletta Czeladż NordicWalking 10km #czeladzbiega TAK
104 MÓl Wioletta CzeldŹ NordicWalking 10km #czeladzbiega NIE
105 Melich Tomasz Łany BIEG 10km SOCIOS SILESIA TAK
106 Mendrek Błażej Brenna BIEG 10km UKS Brenna-Górki TAK
107 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska NordicWalking 10km Ekipa Na Kijach TAK
108 Mielcarek Leszek Bytom NordicWalking 10km niezrzeszony NIE
109 Mierzejewska Olga Siemianowice Śląskie NordicWalking 10km Brak TAK
110 Mierzowski Klaudiusz Gliwice BIEG 10km Brak NIE
111 Mieszczanin Joanna Ruda Slaska NordicWalking 10km Ekipa Na Kijach TAK
112 Mikos Wojciech Toszek BIEG 10km Brak TAK
113 Mikulec Marzena Łaziska Górne NordicWalking 10km Orkan Mikołów Kamionka TAK
114 Młodzińska Danka Brzeziny Kolonis BIEG 10km Brak NIE
115 Młodzińska Danka Brzeziny Kolonia BIEG 10km Brak NIE
116 Mroczkowski Grzegorz Gliwice BIEG 10km Brak TAK
117 Mrozek Marek Kotulin BIEG 10km OSP Kotulin TAK
118 Mulewski Bogdan Zabrze BIEG 10km Night Runners Zabrze NIE
119 Musielok-Weis Ewa Toszek BIEG 10km TAK
120 Niemiec Halina Kędzierzyn-Koźle BIEG 10km KajTeam NIE
121 Nowak Agnieazka Dąbrowa Górnicza NordicWalking 10km UTW TAK
122 Nowak Adam Sosnowiec BIEG 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
123 Nowicz Mariusz Księży Las NordicWalking 10km Brak TAK
124 Nowobilska-Kłaczka Aleksandra Zabrze BIEG 10km NIE
125 Obidziński Grzesiek Gliwice BIEG 10km Brak NIE
126 Ostrowski Roman Gliwice NordicWalking 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
127 Pajestka Katarzyna Ruda Śląska BIEG 10km Brak TAK
128 Paludkiewicz Piotr Czarny Las NordicWalking 10km Brak TAK
129 Paruzel Ireneusz MikoŁÓw BIEG 10km Brak TAK
130 Pasieka Robert Zabrze BIEG 10km Brak TAK
131 Pawłowski Kazimierz Toszek BIEG 10km Toszanka TAK
132 Pieróg Katarzyna Wieszowa NordicWalking 10km Brak NIE
133 Piksa Kazimierz Brzeg NordicWalking 10km N.W. Kruszyna TAK
134 Pikura Monika Szczytno BIEG 10km SRTG-Olsztyn NIE
135 Pipiro GraŻyna Jastrzębie-Zdrój BIEG 10km Kobiety na 5+ NIE
136 Pipiro Grzegorz Jastrzębie-Zdrój NordicWalking 10km Zespół Szkół nr.2 Jastrzębie-Zdr. NIE
137 Pluskota Henryk Praszka BIEG 10km NEAPCO Praszka TAK
138 Poczciarska Maria Łazy NordicWalking 10km U TAK
139 Poczciarski Edward Łazy NordicWalking 10km UTW TAK
140 Podpłomyk Andrzej Bargły BIEG 10km Sportczesna NIE
141 Pośniak Tomasz Zimna Wódka BIEG 10km Brak TAK
142 Popiela Marta Strzelec Opolskie BIEG 10km Strzelce NIE
143 Popiela Mirosław Strzelce Opolskie BIEG 10km Fitbull Team NIE
144 Przebieracz Edward Lubliniec BIEG 10km Wydawnictwo św. Macieja Apostoła Lubliniec NIE
145 Ptaś Agnieszka Czeladź NordicWalking 10km Tkkf Zaturn Czeladz NIE
146 Pyka Alina Tarnowskie Gory NordicWalking 10km Brak NIE
147 Reczulski Mariusz Częstochowa NordicWalking 10km SMS EFEKT Częstochowa TAK
148 Rybińska Aneta Toszek NordicWalking 10km Brak TAK
149 Sarré Joanna Gliwice NordicWalking 10km Sport Relaks TAK
150 Semik Justyna Stryszawa NordicWalking 10km Dzik Ligota TAK
151 Serwotka Jan Wodzislaw Śląski NordicWalking 10km Forma Wodzisław Śląski TAK
152 Sieja Sebastian Gliwice BIEG 10km 6 Batalion Powietrznodesantowy NIE
153 Sikora Damian Strzelce Opolskie BIEG 10km Brak NIE
154 Sirko Zbigniew Gliwice BIEG 10km Brak NIE
155 Skóra Aneta Gliwice BIEG 10km Brak TAK
156 Słupianek Paweł Katowice NordicWalking 10km LECYMY DURŚ NIE
157 Smuda Andrzej Gliwice BIEG 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
158 Solarz Krystyna Strzelce Opolskie NordicWalking 10km Chodzezkijami NIE
159 Solka Justyna Wielowieś BIEG 10km Brak NIE
160 Sopel Arkadiusz Gliwice BIEG 10km Goggle PEA TEAM TAK
161 Stagrowska Jadwiga Lewin Brzeski BIEG 10km LEWIN BIEGA TAK
162 Stagrowska Jadwiga Lewin Brzeski BIEG 10km LEWIN BIEGA NIE
163 Stawska Joanna Gliwice BIEG 10km BIEGAJ Z TRENERAMI NIE
164 Strassberger Katarzyna Gliwice BIEG 10km SPORT-RELAKS NASZA SZKÓŁKA PŁYWANIA TAK
165 Stypułkowska Katarzyna Gliwice BIEG 10km Brak NIE
166 Szałański Łukasz Piekary Śląskie BIEG 10km Lecymy Durś NIE
167 Szelka Andrzej Gliwice BIEG 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice NIE
168 Szkamruk Małgorzata Gliwice BIEG 10km Brak TAK
169 Szneider Bożena Bytom NordicWalking 10km Brak NIE
170 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice NordicWalking 10km Ofiary Kamieńca TAK
171 Szymura Maria Rybnik NordicWalking 10km Brak NIE
172 Szymura Kazimierz Rybnik NordicWalking 10km Brak NIE
173 Taisner Aleksandra Ruda Śląska NordicWalking 10km AR TAK
174 Taisner Tomasz Ruda Śląska NordicWalking 10km AR TAK
175 Taisner Tomasz Ruda Śląska NordicWalking 10km AR NIE
176 Tkocz Adam Ruda Śląska NordicWalking 10km Ekipa Na Kijach TAK
177 Tomanek Angelika Toszek BIEG 10km TAK
178 Trautmann Bogusława Zbroslawice NordicWalking 10km Ofiary Kamieńca NIE
179 Trybek Wanda Czeladź NordicWalking 10km TKKF SATURN Czeladź TAK
180 Ufel Marcelina Czeladź NordicWalking 10km Mosir TKKF Czeladź TAK
181 Ufel Marcin Czeladź NordicWalking 10km Mosir TKKF Sarurn Czeladź TAK
182 Warzocha Danuta Ruda Śląska NordicWalking 10km Ekipa Na Kijach TAK
183 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska NordicWalking 10km Ekipa Na Kijach TAK
184 Węgiel Maria Łazy NordicWalking 10km UTW TAK
185 Wegner Jacek Rybnik NordicWalking 10km Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
186 Weis Mariusz Toszek BIEG 10km Brak TAK
187 Wiercioch Tomasz Kędzierzyn-Koźle BIEG 10km Brak NIE
188 Wilczek Małgorzata Toszek BIEG 10km Brak TAK
189 Wilk Mariusz Pyskowice BIEG 10km Brak TAK
190 Winicka Daria Toszek BIEG 10km TAK
191 Winkiewicz Jolanta Gliwice NordicWalking 10km Brak TAK
192 Wisowska Bożena Ruda Slaska NordicWalking 10km Ekipa Na Kijach TAK
193 Wisowska Bożena Ruda Slaska NordicWalking 10km Ekipa Na Kijach NIE
194 Witczak Adam Pyskowice BIEG 10km Brak TAK
195 Witkowska Maria Katowice BIEG 10km Klub Królika Stefana TAK
196 Witon Ariel Pyskowice BIEG 10km Brak NIE
197 Wojewodzic Karolina Ciochowice BIEG 10km Brak TAK
198 Wojtukiewicz Artur Gliwice BIEG 10km DHL RUN CLUB TAK
199 Wrześniak Tomasz Zabrze BIEG 10km Brak NIE
200 Wyrozumski Wojciech Gliwice NordicWalking 10km Brak TAK
201 Wyrwas Piotr Gliwicre BIEG 10km Kalówa Team xD NIE
202 Zadroga Dorota Knurów NordicWalking 10km Gora Team TAK
203 Zadroga Paweł Knurów NordicWalking 10km Gora Team TAK
204 Zięba Julia Katowice NordicWalking 10km Stadion Śl,aski NIE
205 ZocŁoŃska Anna MysŁowice BIEG 10km Brak NIE