Nazwa zawodów: |
Bieg NiezĹomnych- 10km |
Miejsce i termin: | HyĹźne, 2018-09-15 |
Organizator: | Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA
Kontakt: Piotr Twardowski tel. 502339008 e-mail: bieg@czarnajedynka.com |
Opis zawodów: | Miejsce i termin zawodĂłw:
Biuro ZawodĂłw, Start i Meta: SzkoĹa Podstawowa im. gen. WĹ. Sikorskiego HyĹźne 615a OpĹaty startowe. Start bezpĹatny dla: â mĹodzieĹźy do 15 lat, â mieszkaĹcĂłw Gminy HyĹźne i BĹaĹźowa, â uczestnicy wyĹcigu osĂłb niepeĹnosprawnych poruszajÄ cych siÄ na wĂłzkach UWAGA: Tylko przy zapisach internetowych do 10 wrzeĹnia 2018 r. Po tym terminie opĹata za start dla wyĹźej wymienionych osĂłb 15 zĹ. OpĹaty startowej moĹźna dokonaÄ przelewem z dopiskiem âImiÄ i nazwisko zawodnika, wpisowe 10 kmâ, âImiÄ i nazwisko zawodnika, wpisowe PĂĹMARATONâ bezpoĹrednio ze strony timekeeper.pl lub wpĹacaÄ na konto: Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA 1419 5000 0120 0608 0691 060002 |
Strona WWW: | http://www.czarnajedynka.com |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | ÄwikĹa Agnieszka | Morawsko | 10km | Wichura jarosĹaw | NIE |
2 | Bartnik Agnieszka | Budy ĹaĹcuckie | 10km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | NIE |
3 | Bocek SĹawomir | LutoryĹź | 10km | Brak | TAK |
4 | Borowiec Jaromir | RzeszĂłw | 10km | JERRY TEAM | NIE |
5 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | 10km | 21 Batalion Dowodzenia | TAK |
6 | BukaĹa Marcin | HyĹźne | 10km | Brak | TAK |
7 | BuĹdak Andrzej | RzeszĂłw | 10km | polmot | TAK |
8 | Burghardt Jakub | RzeszĂłw | 10km | KWP RZESZĂW | NIE |
9 | Buszta Patryk | RzeszĂłw | 10km | 21 BATALION DOWODZENIA / KOMPANIA ROZPOZNAWCZA | TAK |
10 | Chlebek Tomasz | RzeszĂłw | 10km | Resovia | TAK |
11 | Cholewa Beata | ĹaĹcut | 10km | Brak | TAK |
12 | Chuchla-Pecka MaĹgorzata | BĹaĹźowa | 10km | Brak | TAK |
13 | Cyrek JarosĹaw | RzeszĂłw | 10km | Asseco Active Team | TAK |
14 | Dec Katarzyna | RzeszĂłw | 10km | Brak | TAK |
15 | Dymek Mateusz | RzeszĂłw | 10km | Brak | NIE |
16 | Dymek Hubert | RzeszĂłw | 10km | Stal RzeszĂłw | TAK |
17 | Dymek Katarzyna | RzeszĂłw | 10km | Brak | NIE |
18 | Dziopak SĹawomir | HyĹźne | 10km | Brak | TAK |
19 | Fus-ZiÄba Eliza | RzeszĂłw | 10km | Brak | NIE |
20 | Gancarski Marcin | Lubla | 10km | Nowy Styl Group Running Team | TAK |
21 | Garbacz Mateusz | RzeszĂłw | 10km | Husaria Race Team | TAK |
22 | Gawron Gabriela | Nowy Borek | 10km | Brak | TAK |
23 | GolaĹski Andrzej | DÄ browa | 10km | Bieszczadzkie Wilki | TAK |
24 | GwóźdĹş Urszula | Munina | 10km | Wichura JAROSĹAW | NIE |
25 | GwóźdĹş Andrzej | Munina | 10km | Wichura JAROSĹAW | NIE |
26 | Haba Sylwia | RzeszĂw | 10km | Brak | TAK |
27 | Haba Oliwia | RzeszĂłw | 10km | 2 Rwdh-ek Zielona DwĂłjka | TAK |
28 | Hadam Ewa | DynĂłw | 10km | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
29 | HulbĂłj Jan | RzeszĂłw | 10km | SP 13 | TAK |
30 | JÄdruchĂłw Maciej | Nowa WieĹ | 10km | Brak | TAK |
31 | Kandefer Weronika | RzeszĂłw | 10km | 2 Rwdh-ek Zielona DwĂłjka | TAK |
32 | Kijowski Waldemar | Milcza | 10km | Brak | TAK |
33 | KobiaĹka Piotr | RzeszĂłw | 10km | Brak | TAK |
34 | Konieczny Aleksandra | Trzebownisko | 10km | 2RwDh-ek Zielona DwĂłjka | TAK |
35 | Kuliberda Marek | RzeszĂłw | 10km | Brak | NIE |
36 | KuĹşmik Magdalena | BĹaĹźowa | 10km | Brak | TAK |
37 | KuĹşmik Wojciech | BĹaĹźowa | 10km | Brak | TAK |
38 | Kwoka MiĹosz | RzeszĂłw | 10km | CZARNA JEDYNKA | TAK |
39 | LegiÄÄ Tymoteusz | GrzegorzĂłwka | 10km | Czarna Jedynka | TAK |
40 | Ĺťmuda Agnieszka | ĹÄ ka | 10km | Brak | TAK |
41 | Ĺťmuda Wiktor | ĹÄ ka | 10km | Brak | TAK |
42 | Ĺabuz PaweĹ | RzeszĂłw | 10km | PAVLO TEAM | TAK |
43 | Ĺlazyk BogusĹaw | Ustrzyki Dolne | 10km | Brak | NIE |
44 | ĹlÄczka Beata | BĹaĹźowa | 10km | Brak | TAK |
45 | ĹlÄczka-Bober ElĹźbieta | BĹaĹźowa | 10km | Brak | TAK |
46 | ĹlÄzak Martyna | RzeszĂłw | 10km | 2 RwDH | TAK |
47 | Ĺwist StanisĹaw | WyrÄby | 10km | OSP Wyreby | TAK |
48 | Majnusz MichaĹ | RzeszĂłw | 10km | Brak | NIE |
49 | Malik Aleksandra | RzeszĂłw | 10km | Rzeszowski Hasacz | TAK |
50 | Mokrzycki Janusz | JarosĹaw | 10km | Wichura jarosĹaw | NIE |
51 | Motyka Jacek | RzeszĂłw | 10km | TEKNIA | TAK |
52 | Nobis Kinga | RzeszĂłw | 10km | Brak | TAK |
53 | Nowogrodzka Wiktoria | RzeszĂłw | 10km | Zielona DwĂłjka | TAK |
54 | OstafiĹski Jerzy | Munina | 10km | Wichura jarosĹaw | NIE |
55 | Ostrowski Ĺukasz | HyĹťne | 10km | Brak | TAK |
56 | Ostrowski Kajetan | RzeszĂłw | 10km | ZHP | TAK |
57 | PakuĹa Przemek | RzeszĂłw | 10km | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
58 | Piecuch MichaĹ | RzeszĂłw | 10km | WojewĂłdzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie | TAK |
59 | Pietruszka PaweĹ | RzeszĂłw | 10km | TEKNIA | TAK |
60 | PĹocica Marek | JarosĹaw | 10km | Wichura jarosĹaw | NIE |
61 | Popek Kacper | RzeszĂłw | 10km | Dobrawa | TAK |
62 | PopioĹek RafaĹ | RzeszĂłw | 10km | Husaria Race Team | NIE |
63 | Pruc Ĺukasz | RzeszĂłw | 10km | Brak | NIE |
64 | Roczniak Bogdan | RzeszĂłw | 10km | BM | NIE |
65 | Rogala Tadeusz | RzeszĂłw | 10km | 34 Wojskowy OddziaĹ Gospodarczy RzeszĂłw | NIE |
66 | Rysz Franciszek | RzeszĂłw | 10km | Czarna Jedynka | TAK |
67 | Rzeszutek Andrzej | RzeszĂłw | 10km | Andy Team | TAK |
68 | SÄk WiesĹaw | Pruchnik | 10km | Perfect Runner Team JarosĹawski Biegacz | NIE |
69 | Sienko Mateusz | Blazowa | 10km | Brak | TAK |
70 | SkawiĹska Justyna | Sanok | 10km | Brak | TAK |
71 | SkawiĹski Tomasz | Sanok | 10km | BiOSG | TAK |
72 | Skrzypek Wojciech | JarosĹaw | 10km | Wichura jarosĹaw | NIE |
73 | Skuratowski Jakub | RzeszĂłw | 10km | Brak | TAK |
74 | SĹaby Robert | DynĂłw | 10km | Aktywny DynĂłw | NIE |
75 | SĹaby Robert | DynĂłw | 10km | Aktywny DynĂłw | NIE |
76 | SmoĹkowicz Robert | RzeszĂłw | 10km | Szefek Team | TAK |
77 | Snopek Sebastian | RzeszĂłw | 10km | Brak | TAK |
78 | Sobolewski Dawid | RzeszĂłw | 10km | Brak | TAK |
79 | StaĹko PaweĹ | Stuposiany | 10km | BiOSG | TAK |
80 | Stec Mariusz | RzeszĂłw | 10km | Brak | TAK |
81 | Stopa Mariusz | RzeszĂłw | 10km | WojewĂłdzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie | TAK |
82 | Szczypek Mariusz | Lubenia | 10km | 3PBOT | TAK |
83 | SzydĹak Dariusz | RzeszĂłw | 10km | Xtr-Team | NIE |
84 | Tomaka Agnieszka | Nowa WieĹ | 10km | Brak | TAK |
85 | Tomaka SĹawomir | BĹaĹźowa Dolna | 10km | Brak | NIE |
86 | Tomaszewski Maciej | Widna GĂłra/pawĹosiĂłw | 10km | JGB ”SokóŔ JarosĹaw/Resovia RzeszĂłw | NIE |
87 | Trznadel Tomasz | Gluchow | 10km | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE | NIE |
88 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | 10km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
89 | Warzecha Malwina | RzeszĂłw | 10km | ZIELONA DWĂJKA | TAK |
90 | WĂłjcik Sylwia | Hermanowa | 10km | OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w PrzyszĹoĹÄ | TAK |
91 | WÄgrzyn Monika | WideĹka | 10km | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | NIE |
92 | Wiater Jerzy | Hermanowa | 10km | OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w PrzyszĹoĹÄ | TAK |
93 | Wojtasik Dariusz | RzeszĂłw | 10km | Brak | TAK |
94 | ZapoĹoch BoĹźena | Sanok | 10km | Bieszczadzki OddziaĹ StraĹźy Granicznej | NIE |
95 | Zawadzka Agnieszka\ | GĹogĂłw MaĹopolski (podkarpackie) | 10km | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |
96 | Zawadzki Grzegorz | GĹogĂłw MaĹopolski (podkarpackie) | 10km | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |