Zawody

Nazwa zawodów:

DOOKOŁA JEZIORA VII Maraton, Półmaraton, Ćwierćmaraton

Miejsce i termin: Tarnobrzeg, 2018-06-10
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera 39-400 Tarnobrzeg Al. Niepodległości 2

Tel. +48 15 8229522, 15 8225253
maraton@mosir.tarnobrzeg.pl

2. Fitness Authority, oficjalny dystrybutor marki Vitarade
3. Klub Biegacza „WITAR” Tarnobrzeg
4. Ognisko TKKF Siarka Tarnobrzeg
5. Kopalnia Siarki „Machów”
6. Stowarzyszenie „Integracja” Tarnobrzeg

Opis zawodów: Maraton odbędzie się 10 czerwca (niedziela) 2018 roku.
 Trasa po pętli wokół Jeziora Tarnobrzeskiego, oznaczona, z atestem na dystansie 42,195 km.
 Start godz. 9:00, zawodnicy na start muszą zgłosić się od godziny 8:30 do 8:40 (po wcześniejszej weryfikacji w Biurze Maratonu)
 Biuro Maratonu czynne w dniu zawodów od godziny 7:00 (okolice Mariny nad Jeziorem Tarnobrzeskim)
 Dystanse: Maraton 42,195 km (4 okrążenia), Półmaraton 21 km (2 okrążenia), Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie).
 Pomiar czasu w systemie elektronicznym

Więcej w regulaminie.

Dane do wpłaty:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera, 39-400 Tarnobrzeg, Al. Niepodległości 2
Nr konta: PEKAO S.A. I o/Tbg
62 1240 2744 1111 0010 4384 6921

W tytule przelewu: Opłata Startowa – ** , Imię i Nazwisko (** – wpisać odpowiednio Maraton / ½ / ¼ )

Strona WWW: http://mosir.tarnobrzeg.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Abucewicz Waldemar Władysławowo Maraton 42,195 km (4 okrążenia) MKS Władysławowo NIE
2 Adamczyk Mariusz Borzechow Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Bełżyce biegaja TAK
3 Antuszewski Michał Kielce Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
4 Babiak Orest Lviv Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) JM Demolex IPhone Bardejov NIE
5 Babiak Orest Uzgorod Półmaraton 21 km (2 okrążenia) JM Demolex IPhone Bardejov NIE
6 Babula Ewa Skopanie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
7 Babula Sylwester Skopanie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
8 Banasiak Adam Sandimierz Półmaraton 21 km (2 okrążenia) JW 3533 SANDOMIEZ TAK
9 Banasik Magda Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Fifarafa Stalowa Wola NIE
10 Barnaś Dariusz Jaźwiny Maraton 42,195 km (4 okrążenia) SP Jaźwiny TAK
11 Baska Łukasz Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) JW 3533 NIE
12 Bąk Andrzej Zabajka Maraton 42,195 km (4 okrążenia) TKKF SOKÓŁ GŁOGÓWMAŁOPOLSKI NIE
13 Bednarz Robert Sandomierz Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak NIE
14 Białek Jacek Głogów Małopolski Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) GŁOGOVIA Głogów Małopolski NIE
15 Błasiak Katarzyna Skarżysko-Kamienna Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) STS NIE
16 Błasiak Katarzyna Skarżysko-Kamienna Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) STS SKARŻYSKO KAMIENNA NIE
17 Bogusz Sławomir Nisko Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) 3 KRR NIE
18 Bordun Maciej Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Siarka NIE
19 Bordun Paulina Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Siarka NIE
20 Borek Rafał Tarnobrzeg Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak TAK
21 Borek Sławek Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
22 BrÓdka PaweŁ Radom Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Biegiem Radom! TAK
23 Bryk Małgorzata Sandomierz Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
24 Bryła Robert Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
25 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
26 Brzyski Piotr Stalowa Wola Półmaraton 21 km (2 okrążenia) NIE
27 Budkowski Piotr Stalowa Wola Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
28 Bukała Radosław Szklary Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
29 Burdzy Krzysztof Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
30 Bystrek Bernard Kolbuszowa Półmaraton 21 km (2 okrążenia) FartlekGO NIE
31 Cebula Rafał Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
32 Chajdaś Robert Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Zabiegani Mielec TAK
33 Chamera Wieslaw Lipa Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
34 Chamerski Adam Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
35 Chołody Łukasz Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Sprint Gorzyce NIE
36 Chruściel Michał Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Fartlek Go TAK
37 Ciszewski Grzegorz Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
38 Cywka Krzysztof Zwoleń Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Zwoleń Biega TAK
39 Czarnecka Lidia BliŻyn Maraton 42,195 km (4 okrążenia) STS SKARŻYSKO-KAM. NIE
40 Czarnecki Bogusław Czarnecki Bliżyn Maraton 42,195 km (4 okrążenia) STS Skarrzyskobo NIE
41 Czarnecki Rafał Bliżyn Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Sts Skarżysko-Kam. NIE
42 Czech Aldona Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) TeBeG Runners Team TAK
43 Czegus Aneta Połaniec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Running Połaniec TAK
44 Czegus Marcin Połaniec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Running Połaniec TAK
45 CzerwiŃski MichaŁ Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) PZU SA NIE
46 Dąbek Urszula Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) TeBeG Runners Team TAK
47 Dierbienov Yevhenii Winnica Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak NIE
48 Dołomisiewicz Sławomir Oględów Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
49 Domański Jerzy Otwock Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak TAK
50 Drabek Artur Baranów Sand Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
51 Dryś Wojciech Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
52 Dydak Luiza Zaleszany Półmaraton 21 km (2 okrążenia) UKS Zaleszany TAK
53 Dywan Kacper Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Kopalnia Mocy Tarnobrzeg NIE
54 Dziadura Damian Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Tarnobrzeg NIE
55 Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Witar Tarnobrzeg NIE
56 Dziorek Tomasz Gorzyce Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Sprint Gorzyce NIE
57 Dziuba Bogdan Jastkowice Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
58 Figacz Roman Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
59 Gajek Grzegorz Czółna Półmaraton 21 km (2 okrążenia) wieś tańczy i biega NIE
60 Gajek Magdalena Czółna Półmaraton 21 km (2 okrążenia) wieś tańczy i biega NIE
61 Garbacki Konrad Skopanie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
62 Garboś Barbara Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
63 GÓral MieczysŁaw Krawce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Trilewy Triathlon Team NIE
64 Gilar Maciej Pilchów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
65 Gleń Robert Jedlicze Maraton 42,195 km (4 okrążenia) MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
66 Godzina Maciej Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
67 Godzina Jacek Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
68 Golecka Renata Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
69 Golecki Tomasz Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
70 Grębowiec Mateusz Sandomierz Maraton 42,195 km (4 okrążenia) TSA Sandomierz NIE
71 Grdeń Marcin Dąbrowica Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
72 Gromadzka Anna Kielce Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Juventa Kobex-Starachowice TAK
73 Grygiel Jacek Nowa Dęba Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
74 Grzywacz Wojciech Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Fartlek Go TAK
75 Guściora Anna Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
76 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
77 Habigier Zdzisław Pysznica Półmaraton 21 km (2 okrążenia) PLANETA NISKO NIE
78 Hablasek Agnieszka Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
79 Hałka Anna Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
80 Hałka Marcin Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
81 Hałucha Tomasz Oleszyce Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Biegomania Lubaczów NIE
82 Hasiak Maciej Hucisko Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
83 Hyjek Elżbieta Mielec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Zabiegani Mielec NIE
84 Ivanysh Dmitriy Uzgorod Półmaraton 21 km (2 okrążenia) JM Demolex IPhone Bardejov NIE
85 Ivanysh Dmytro Kolochava Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) JM Domolex IPhone Bardejov NIE
86 Iveruk Mykhaylo Rivne Półmaraton 21 km (2 okrążenia) LKB RUDNIK NIE
87 Iwaniuk-Mroczek Katarzyna Lubartów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) LEILA / BIEGUSIEM.PL / LOST IN SPORT/POTRENUJEMY? NIE
88 Jabłoński Tomasz Busko-Zdrój Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Drużyna Szwagrów NIE
89 Jakubik Mirosław Zaleszany Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Fartlek G O TAK
90 Jamioł Michał Kielce Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
91 Jaworska Wioletta Staszów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Staris TAK
92 Jemioło Mateusz Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Wkurw Team NIE
93 Jugo-Cygan Magdalena Zaleszany Półmaraton 21 km (2 okrążenia) UKS Zaleszany TAK
94 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy OstroBiec NIE
95 Kapica Anna Rudna Wielka Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
96 Karczewski Andrzej Radom Półmaraton 21 km (2 okrążenia) BIEGIEM RADOM! NIE
97 Kardyś Piotr Borowa Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
98 Kardyś Grzegorz Malinie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
99 Karkut Krzysztof Jaroszyn Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Zojki i Szarlotki NIE
100 Karnat Dariusz Nowa DĘba Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
101 Kawa Adam Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Witar NIE
102 Kijowski Adrian Żabno Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Runner Team Żabno NIE
103 Kijowski Adrian Żabno Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Runner Team Żabno NIE
104 Kisiel Bogusław Tarnobrzeg Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Witar Tarnobrzeg NIE
105 Kokoszka Anna Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
106 Koś-Majchrowska Jowita Rzeszów Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
107 Kołtuniewicz Andrzej Lublin Półmaraton 21 km (2 okrążenia) wieś tańczy i biega NIE
108 Komar Krzysztof Nietulisko Duże Maraton 42,195 km (4 okrążenia) BBL Ostrowiec TAK
109 Komar Izabela Kunów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) BBL Ostrowiec TAK
110 Kopeć Krzysztof Rzeszów Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
111 Kopeć Kinga Krzątka Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
112 Kopyto Wojciech Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Cyklonauci Tarnobrzeg TAK
113 Kostyra Natalia Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
114 Kowalik Łukasz Ossala Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
115 Kowalik Mariusz Połaniec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) RUNNING POŁANIEC TAK
116 Kozioł Krzysztof Warszawa Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Wyatt Earp NIE
117 Krakowski Maciej Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Bezczelni Wojsław TAK
118 Kraska Tomasz Nowe Miasto Nad PilicĄ Maraton 42,195 km (4 okrążenia) BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ TAK
119 Krasoń Lukasz Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) TeBeGe Runners Team NIE
120 Król Egeniusz Wysiadłów Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak NIE
121 Król Marta Skopanie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
122 Krempa Marek Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Witar Tarnobrzeg TAK
123 Krupa PaweŁ Agatówka Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
124 Kucharski Karol Skaryszew Półmaraton 21 km (2 okrążenia) ZABIEGANY SKARYSZEW NIE
125 Kucharski Marcin Radom Maraton 42,195 km (4 okrążenia) bbl radom TAK
126 Kudła Beata Jasienica Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
127 Kuliga Jacek Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Powerpoint Disco Polo Zakrzów TAK
128 Kulik Jakub Tarnobrzeg Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak TAK
129 KutyŁa Mariusz PuŁawy Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak NIE
130 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Barca TAK
131 Lampart Michał Połaniec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) RUNNING POŁANIEC NIE
132 Leniart Krzysztof Nowy Borek Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Rzezsowskie gazele i gepardy NIE
133 Leończyk Przemek Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
134 Lepiarz Sylwester Ostrowiec Św. Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) LKB RUDNIK NIE
135 Lewita Mateusz Staszów Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
136 Lipiarz Ewelina Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Tak Lubię Sandomierz NIE
137 Lipiec Grzegorz Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Fartlek GO TAK
138 Lis Marcin Nowa Dęba Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
139 Żarów Wojciech Wieliczka Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Lucy’feria Team TAK
140 Żelazny Patrycja Połaniec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
141 Żuk Józef Sandomierz Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
142 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
143 Łeptuch Tomasz Komorów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
144 Łyko Izydor Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) FIFARAFA Stalowa Wola TAK
145 Majcher Damian Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
146 Majecki Robert Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) JW3533 NIE
147 Majecki Robert Sandomierz Półmaraton 21 km (2 okrążenia) JW3533 NIE
148 Majewski Arkadiusz Dębica Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
149 Majka Kamil Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Siarka NIE
150 Masłoń Adam Rzeszów Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Politechnika Rzeszowska NIE
151 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) kopalnia mocy tarnobrzeg NIE
152 Mazurkiewicz Krzysztof Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) SKB NIE
153 Michalec Wojciech Radom Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Street Run Radom NIE
154 Michałek Łukasz Kraków Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Niezatapialni Team NIE
155 Milo Zbigniew Lubaczów Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak NIE
156 Młyniec Patryk Skopanie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) SLS Padew Narodowa TAK
157 Motuk Maciej Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
158 Myszka Eugeniusz Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
159 Niesyn Bożenka Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) niezrzeszona NIE
160 Niesyn Adam Gorzyce Maraton 42,195 km (4 okrążenia) niezrzeszony NIE
161 Niesyn Adam Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Niezrzeszony NIE
162 Nieznaj Marcin Mielec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
163 Nieznaj Beata Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) ZABIEGANI MIELEC/ WKURW_TEAM NIE
164 Nosek Krystian Białobrzegi Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
165 Nowak Marcin Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stalowowolski klub biegacza TAK
166 Obarski Tomasz Sandomierz Półmaraton 21 km (2 okrążenia) AMATOR TAK
167 Okoń Grzegorz Osiek Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
168 Okoń Anna Świniary Stare Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
169 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Maraton 42,195 km (4 okrążenia) KB Legionowo TAK
170 Oleksak Tomasz Nisko Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
171 Orłowska Beata Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
172 Orłowski Wojciech Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
173 Ortyl Katarzyna Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Zabiegani Mielec NIE
174 Ortyl Magdalena Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Zabiegani Mielec TAK
175 Osnowska Joanna Mielec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
176 Paczos Barbara Mielec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stal Mielec Masters NIE
177 Papka Beata Krzcin Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
178 Papka Paweł Krzcin Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
179 Pasek Małgorzata Skopanie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
180 Pasieczny Robert Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Fartlek GO TAK
181 Pawlak Adrian Nowa Deba Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
182 Pawlina Marcin Jamnica Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
183 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) TeBeG Runners Team NIE
184 Pentek Tomasz Rytwiany Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
185 Pentek Tomasz Rytwiany Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
186 Petrykowski Karol Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
187 Piechota Adam Wola Mielecka Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
188 Placha Piotr Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Kopalnia Mocy NIE
189 Płaneta Marcin Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Witar Tarnobrzeg TAK
190 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola Maraton 42,195 km (4 okrążenia) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
191 PoŁoŃski Andrzej Radom Maraton 42,195 km (4 okrążenia) BIEGIEM RADOM! NIE
192 Potaczała Krystyna Nisko Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
193 Potępa Dawid Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
194 Prarat Marcin Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
195 Prządka Monika Staszów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
196 Przywłocka Joanna Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) BBl Tarnobrzeg NIE
197 Ptasznik Grzegorz Stalowa Wola Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
198 Rajczak Maciej Krynica Zdroj Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak TAK
199 Rębisz Kamil Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
200 Rączka Joanna Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Zabiegani Mielec NIE
201 Rudny Rafał Ropczyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) RudnyRunningTeam NIE
202 Rudny Władysław Ropczyce Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) RudnyRunningTeam NIE
203 Rumanek Piotr Maziarnia Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
204 Rusek Jolanta Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Zabiegani Mielec TAK
205 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) ZMITEK TEAM TAK
206 Rutyna Paweł Wydrza Maraton 42,195 km (4 okrążenia) RUTRANS TEM NIE
207 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
208 Rzeszuciński Andrzej Mielec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Zabiegani Mielec NIE
209 Sadecki Witold Nowy Sącz Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
210 Sanecki Robert Gorzyce Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Sprint Gorzyce NIE
211 SarzyŃski Mateusz Krowia GÓra Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
212 Satko Jacek Tarnów Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
213 Serafin Marek Cmolas Półmaraton 21 km (2 okrążenia) OSP Cmolas NIE
214 Siek Kazimierz Zabrnie Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak TAK
215 Siembida Małgorzata Ulanów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
216 Skawiński Andrzej Stalowa Wola Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Kaito Stalowa Wola NIE
217 Skrzyńśki Patryk Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
218 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
219 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
220 Słupek Edward Brzezówka K. Hyżnego Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak TAK
221 Sobiło Dawid Pysznica Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola NIE
222 Soboń Ewelina Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Tak LubięSandomierz NIE
223 Soboń Ewelina Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Tak LubięSandomierz NIE
224 Sowa Michał Stalowa Wola Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
225 Stachula Aneta Wojków Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
226 Stachula Radosław Wojków Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) SLS Padew Narodowa TAK
227 Staniszewski Piotr Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
228 Starodubtsev Viktor Lviv Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
229 Starodubtsev Viktor Lviv Półmaraton 21 km (2 okrążenia) JM Demolex IPhone Bardejov NIE
230 Starodubtsev Viktor Lviv Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) JM Demolex IPhone Bardejov NIE
231 Stępień Marek Poręba Spytkowska Maraton 42,195 km (4 okrążenia) 100 Marathon Club NIE
232 Stępniak Janusz Katowice Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Amator Katowice TAK
233 Stec Krzysztof Stalowa Wola Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
234 Strąk Sławomir Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Sprint Gorzyce NIE
235 Strąk Sławomir Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Sprint Gorzyce NIE
236 Stroz Andrzej Krzatka Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
237 Stypa Katarzyna Mielec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Pingwiny Wojsław NIE
238 Sumiec Krystyna Mielec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Zabiegani Mielec NIE
239 Szabat Wiesław Annopol Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
240 Szafran Zygmunt Głogów Młp. Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Rzeszowskie gazele i gepardy TAK
241 Szajda Adam Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Witar -Tarnobrzeg TAK
242 Szczur Iwona Nowa Dęba Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) YAWAZA TAK
243 Szczur Wiesław Nowa Dęba Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) YAWAZA TAK
244 Szczygieł Mateusz Ossala Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak TAK
245 Szeląg Marcin Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Pilkington NIE
246 Szeler Joanna Warszawa Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Biegająca z psami/Silesiamarathon Team NIE
247 Szercer Michał Staszów Półmaraton 21 km (2 okrążenia) ReKultura Power NIE
248 Szewc Tomasz Żupawa Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
249 Szewczyk Artur Stary Ciepielów Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Dokąd tak ciągle biegnę? NIE
250 Szkoda Robert Biłgoraj Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Biłgoraj Biega NIE
251 Szkutnicki Witold Łoniow Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Gornik Tbg NIE
252 Sztandera Piotr Parszów Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Decathlon Kielce/Juventa Starachowice TAK
253 Szwagierczak Damian Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Dom Dziecka w Skopaniu TAK
254 Szweda Sebastian Połaniec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Running Połaniec NIE
255 Szymala-Lipka Magdalena Mielec Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
256 Szymańska Karolina Mostki Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
257 Szymańska Karolina Mostki Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
258 SzymaŃski Adam PoŁaniec Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Brak TAK
259 Szymkiewicz Filip Kielce Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) STS Skarżysko-Kamienna NIE
260 Szypuła Tomasz Radom Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) SSR TAK
261 Tomczyk Tomasz Cygany Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Witar Tarnbobrzeg NIE
262 Tomczyk Gustaw Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Ochotnicza Straż Pożarna Ocice TAK
263 Trznadel Stanisław Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) brak NIE
264 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola Maraton 42,195 km (4 okrążenia) FIFARAFA STALOWA WOLA TAK
265 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski Maraton 42,195 km (4 okrążenia) GANADOR TEAM TAK
266 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) TeBeG Runners Time NIE
267 UrbaŃska Alina AlfredÓwka Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) ZMITEK TEAM NIE
268 UrbaŃski Zbigniew AlfredÓwka Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) ZMITEK TEAM TAK
269 Urban Ewa Stalowa Wola Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
270 Walczewski Karol Zawierzbie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
271 Wójcik Tomasz Gorzyce Półmaraton 21 km (2 okrążenia) FARTLEK GO TAK
272 Wójcik Marek Opatów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
273 Wójtowicz Marcin Siemianowice Śląskie Maraton 42,195 km (4 okrążenia) 100 Marathon Club Polska TAK
274 Wdowiak Wojciech Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
275 Wicher Waldemar Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) AZURYT TAK
276 Widz Łukasz Ryki Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) biegusiem.pl NIE
277 Wieczorek Agata Tarnobrzeg Półmaraton 21 km (2 okrążenia) TeBeG Runners Team NIE
278 Willk Sebastian Żupawa Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
279 Wojtasik Grzegorz Stalowa Wola Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
280 WoŁoszyn Joanna Warszawa Maraton 42,195 km (4 okrążenia) Prudential NIE
281 Zając Łukasz Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) JW 3533 NIE
282 Zając Tomasz Rzeszów Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Brak NIE
283 Zając Monika Rzeszów Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
284 Zawiślak Magdalena Tarnobrzeg Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Dzikie Dziki NIE
285 Zawiślak Kazimierz Tomaszów Lubelski Półmaraton 21 km (2 okrążenia) Dzikie Dziki NIE
286 Zięba Tadeusz Polaniec Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Running Połaniec NIE
287 Zielińska Agnieszka Kępie Zaleszańskie Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) TAK
288 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) ZMITEK TEAM TAK
289 Zuber Karolina Kolbuszowa Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) UKS TIKI TAKA Kolbuszowa TAK
290 Zych Rafał Sandomierz Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE
291 Zygmunt Marcin Jasice Ćwierćmaraton 10,6 km (1 okrążenie) Brak NIE