Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Żółwia o puchar Wójta Gminy Grodzisko Dolne – Bieg Główny 12km

Miejsce i termin: Grodzisko Dolne, 2018-07-07
Organizator: Stowarzyszenie ” W Naszych Stronach”
Grzegorz Nykiel tel.662514297 email. grzegorzianna224@gmail.com
Opis zawodów: Trasa i Dystans Biegu Głównego:
• Trasa liczy 12 km jedna pętla, 60% to droga asfaltowa a 40% to droga gruntowa polna.
• Trasa bez atestu. Będzie oznakowana co 1km znakami pionowymi lub poziomymi.
• Zawodników obowiązuje limit czasowy 90 minut. Zawodnicy którzy nie ukończą biegu w regulaminowym czasie zobowiązani są do zejścia z trasy, zdjęcia numeru startowego i zwrotu (czipa) do punktu zwrotu przy mecie lub biura zawodów.
• Na 6km trasy będzie znajdował się punkt nawadniający (woda + czekolada)

• Kwota wpisowego:
30 zł do dnia 30 maja 2018r.
45 zł do dnia 5 lipca 2018r.
60 zł w dniu zawodów.
20 zł dla biegaczy z Grodziskiej Grupy Biegowej „Szalone Żółwie”.
Z opłaty startowej zwolnione są osoby które do dnia zawodów 7 lipca 2018r ukończyły 60 lat.

Strona WWW: https://www.facebook.com/grodziskagrupabiegowa/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Alcibar Martinez Cesar Leżajsk 12km Biegam bo lubię TAK
2 Ambroziak Marcin Ryn 12km Dąbrowski Team TAK
3 Antosz Bogdan Sieniawa 12km Brak TAK
4 Artym Magdalena Przemyśl 12km Przemyski Klub Biegacza NIE
5 Ćwiąkała Michał Zarszyn 12km PW Podkarpackie Wilki NIE
6 Banaś Natalia Nowa Sarzyna 12km Brak TAK
7 Baranowska Zuzanna Rzeszów 12km Spartan Race Training Group Rrzeszów TAK
8 Bartnik Agnieszka Budy Łańcuckie 12km grodziska grupa biegowa szalone żółwie TAK
9 Bąk Jolanta Żołynia 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
10 Becla Tomasz Nowosielce 12km Brak NIE
11 Bednarz Karol Trzciana 12km RAJ-TATR TAK
12 Bemben Anna Nowa Sarzyna 12km Brak NIE
13 Berestka Marcin LeŻajsk 12km Brak TAK
14 Bielówka Roman Budy Łańcuckie 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
15 Bocek Sławomir Boguchwała 12km Brak TAK
16 Bocek Sławomir Boguchwała 12km Brak NIE
17 Bocek-Telka Aldona Grodzisko Dolne 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
18 Borcz Marcin Kańczuga 12km Brak TAK
19 Borycki Artur Dąbrowa Tarnowska 12km DDC TAK
20 Botwina Marek Jagiełła 12km Brak TAK
21 Botwina Stanisław Jagiełła 12km Brak TAK
22 Bronhard Rafał Rzeszów 12km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
23 Brudniak Karol Biedaczów 12km Pizza Team TAK
24 Buczko Marek Oleszyce 12km Run Run Oleszyce NIE
25 Buczko Grzegorz Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl TAK
26 Buff Tomasz Dębica 12km Brak TAK
27 Chmaj Piotr Łańcut 12km Łańcut TAK
28 Chmura Jadwiga Grodzisko Górne 12km Brak TAK
29 Ciągło Jacek Nowa Sarzyna 12km Brak TAK
30 Cieśla Łukasz Żołynia 12km Żołynia Biega NIE
31 Ciezynski Eryk Łętownia 12km Brak TAK
32 Czerwonka Maciej Laszczyny 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
33 Czwakiel Wacław Leżajsk 12km Brak TAK
34 Czwakiel Danuta Leżajsk 12km Brak TAK
35 Czyjt Jarosław Łańcut 12km NwE NIE
36 Daź Waldemar Głogów Małopolski 12km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
37 Dębniak Iwona Leżajsk 12km Brak TAK
38 Dąbrowska Danuta Pisz 12km Brak TAK
39 Dec Jan Przeworsk 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
40 Drąg Paweł Rzeszów 12km DECARUN RZESZÓW TAK
41 Dryla Piotr Przeworsk 12km Brak NIE
42 Dubanik Piotr Munina 12km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA „SOKÓŁ” TAK
43 Dubiel Aleksander Nowa Sarzyna 12km SP Ruda Łańcucka NIE
44 Ferenc Beata Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów NIE
45 Fus Przemysław Żołynia 12km Brak TAK
46 Gap Beata Nowa Sarzyna 12km Nowosarzyńskagrupabiegowa TAK
47 Gmiterek Daniel Rzeszów 12km Brak NIE
48 GoleŚ Grzegorz Giedlarowa 12km RUN Giedlarowa TAK
49 Goleś Andrzej Dynów 12km Aktywny Dynów TAK
50 Golonka Mateusz Gorlice 12km GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL TAK
51 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 12km Brak NIE
52 Gut Marcin Łańcut 12km Safran NIE
53 Gut Jacek Hucisko 12km Black Jack Team TAK
54 Hadam Ewa Dynów 12km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
55 Hala Lucyna Wiązownica 12km Brak TAK
56 Hałucha Przemek Lubaczow 12km Brak NIE
57 Hamryszczak Rafał Przemyśl 12km Brak TAK
58 Hamryszczak Janusz Przemyśl 12km Brak NIE
59 Hamryszczak Beata Przemyśl 12km Brak NIE
60 Haszto Zdzisław Leżajsk 12km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
61 Hawro Paweł Przeworsk 12km Brak TAK
62 Jandziś Wiesław Dynów 12km Aktywny Dynów TAK
63 Kalandyk Marek Hermanowa 12km Hermanos Hermanowa TAK
64 Kamuda Grzegorz Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów NIE
65 Kasperski Tomasz Przeworsk 12km Brak NIE
66 Kawalec Jacek Trzciana 12km TEAM IWO NIE
67 Kępka Andrzej Przeworsk 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
68 Kicińska Dorota Przemyśl 12km Brak NIE
69 Klóska Bogdan Horyniec-Zdrój 12km Brak TAK
70 Kobielski Marcin Studzian 12km Brak TAK
71 Kocur Dominik Kawęczyn Sędziszowski 12km Brak TAK
72 Kopacz Wojciech Nisko 12km Kaito Team TAK
73 Kornaga Janusz Horyniec-Zdrój 12km Brak NIE
74 Kosior Krzysztof 12km Brak TAK
75 Kosowicz Paweł Mielec 12km Brak TAK
76 Kotołowski Grzegorz Jawornik Polski 12km Brak TAK
77 Kowalczyk Mateusz Studzian 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
78 Kruk Zbigniew Gać 12km Wydry Galicja/Przeworska Grupa Biegowa TAK
79 Krzanowski Piotr Krosno 12km Brak TAK
80 Krzych Małgorzata Horyniec-Zdrój 12km Brak NIE
81 Kuc Marek Rzeszów 12km Brak TAK
82 Kuczma Piotr Rzeszów 12km Projektant Rzeszów NIE
83 Kusiak Marcin Leżajsk 12km Brak TAK
84 Lipert Jolanta Grodzisko Dolne 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
85 Lizak Grzegorz Grodzisko Dolne 12km flegmatyczne mrówki z zakupami TAK
86 Lizak Wojciech Grodzisko Dolne 12km flegmatyczne mrówki z zakupami TAK
87 Żebrakowski Artur Rzeszów 12km Rzeszowscy Spartanie TAK
88 Żurawski Tomasz Przeworsk 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
89 Łapińska Anna Przemyśl 12km Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.pl TAK
90 Śliż Marzena Jasionka 12km GdzieTaMeta NIE
91 Łuczak Stanisław Nowa Sarzyna 12km NOWA SARZYNA-CIECH TAK
92 Świerszcz Adam Pisz 12km Brak NIE
93 Świerszcz Adam Pisz 12km Brak TAK
94 Machniak Fabian Nowosielce 12km NwE TAK
95 Majcher Kinga Jagiełła 12km Brak TAK
96 Makuch Joanna Cieszanów 12km Biegomania Lubaczów TAK
97 Malik Aleksandra Reszów 12km Rzeszowski Hasacz TAK
98 Marchut Kazimierz Jelna 12km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
99 Materna Dawid Rzeszów 12km Asseco Active Team TAK
100 Mędroń Adrian Korniaktów Północny 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
101 MikoŚ Dariusz PrzemyŚl 12km Brak TAK
102 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów NIE
103 Młodziński Lesław Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów NIE
104 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska 12km SKB Stalowa NIE
105 Moszkowicz Paweł Grodzisko Dolne 12km Brak TAK
106 Natoński Grzegorz Żołynia 12km Brak NIE
107 Nauka Wiesław Stasiówka 12km Dębickie Gepardy TAK
108 Nauka Edyta Stasiówka 12km Dębickie Gepardy TAK
109 Nauka Wiesław Stasiówka 12km Dębickie Gepardy NIE
110 Niemczak Michał Markowa 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
111 Niemczak Rafał Markowa 12km Brak TAK
112 Niesłony Filip Kozłowice 12km flegmatyczne mrówki z zakupami TAK
113 Niesłony Dominik Kozłowice 12km flegmatyczne mrówki z zakupami TAK
114 Nosek Krystian Białobrzegi 12km Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie TAK
115 Nowak Rafał Brzóza Królewska 12km Pizza Team TAK
116 Nykiel Grzegorz Laszczyny 12km Grodziska Grupa Biegowa – Szalone Żółwie – TAK
117 Olekszyk Joanna Rzeszów 12km DecaRun TAK
118 Ożga Jerzy Szówsko 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
119 Ożga Jerzy Szówsko 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
120 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 12km LANS LAS TAK
121 Oronowicz Marta Munina 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
122 Pachołek Krzysztof Dachnów 12km TAK
123 Pakuła Przemek Rzeszów 12km 21 BATALION DOWODZENIA NIE
124 Pasierb Grzegorz Rzeszów 12km Decarun Rzeszów TAK
125 Pawłowska Agnieszka Przemyśl 12km Brak NIE
126 Pelc Mateusz Laszczyny 12km OSP Laszczyny TAK
127 Pempek Natalia Rzeszów 12km Brak TAK
128 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
129 Pilawa BogumiŁ Lubaczów 12km RUN RUN OLESZYCE NIE
130 Pizło Tomasz Rzeszów 12km Brak TAK
131 Potaczała Grzegorz Laszczyny 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
132 Prędki Jerzy Hermanowa 12km Wybiegamy w Przyszlosc TAK
133 Rajzer Eryk Zabratówka 12km NiechBiega TAK
134 Rawska – Śmieciuch Anna Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów TAK
135 Rogowski Kuba Brzóza Królewska 12km Active Team Brzóza Królewska TAK
136 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 12km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
137 Rzeszutek Andrzej Rzeszów 12km Andy Team NIE
138 Sarzyński StanisŁaw Łańcut 12km Brak TAK
139 Sebzda Malgorzata Bledowa Tycz 12km Husaria Race Team TAK
140 Skoczylas Robert Rzeszów 12km Szare Łosie TAK
141 Skoczylas Alicja Rzeszów 12km Szare Łosie NIE
142 Słowik Stefan Tyczyn 12km Wybiegamy w przyszłość TAK
143 Słowik Jan Hermanowa 12km Wybiegamy w przyszłość TAK
144 Słysz Mateusz Grodzisko Dolne 12km Brak TAK
145 Słysz Krzysztof Warszawa 12km Brak TAK
146 Smoliniec Tomasz Dachnów 12km BIEGOMANIA LUBACZÓW TAK
147 Starzec Michał Przeworsk 12km Brak NIE
148 Starzec Michał Przeworsk 12km przeworska grupa biegowa TAK
149 Stefańska Maria Przemyśl 12km Przemyski Klub Biegacza TAK
150 Stefański Ireneusz Przemyśl 12km Przemyski Klub Biegacza TAK
151 Styka Mateusz Rzeszów 12km ROLMAT TAK
152 Surmacz Paweł Rzeszów 12km Brak NIE
153 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska 12km Active Team Brzóza Królewska TAK
154 Szczygieł Anna Lubaczów 12km Biegomania Lubaczów TAK
155 Szerer Michał Rzeszów 12km Koliberki TAK
156 Szkoda Robert Biłgoraj 12km Biłgoraj Ultra Trail TAK
157 Sznajder Beata Pisz 12km Brak NIE
158 Sznajder Beata Pisz 12km Klub Morsów w Piszu TAK
159 Szwedo Marcin Nowa Sarzyna 12km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
160 Szwedo Iwona Nowa Sarzyna 12km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
161 Szybiak Joanna Reczpol 12km Brak TAK
162 Szybiak Waldemar Przemyśl 12km Brak TAK
163 Tryniecki Tomasz Żołynia 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
164 Tryniecki Krystian Żołynia 12km Brak TAK
165 Trznadel Tomasz Gluchow 12km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE TAK
166 Turza Mirosław Dachnów 12km KRESOWIANIE TAK
167 Urban Marek Przeworsk 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
168 Walania Kinga Głogów Małopolski 12km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
169 Walanus Agnieszka Laszczyny 12km Brak TAK
170 Walanus Daniel Grodzisko Dolne 12km Brak TAK
171 Walat Adrian Rzeszów 12km WWF UR NIE
172 Warecki Radosław Przeworsk 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
173 Warecki Arkadiusz Sieniawa 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
174 Węgrzyn Krzysztof Krasne 12km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
175 Węgrzyn Małgorzata Krasne 12km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
176 Wojciechowski Paweł Jarosław 12km Jarosławska grupa biegowa Sokół NIE
177 Zalepa Alicja Grodzisko Dolne 12km Brak TAK
178 Zalepa Krzysztof Grodzisko Dolne 12km Brak TAK
179 Zamorski Tomek Tryńcza 12km Przeworska Grupa Biegowa NIE
180 Zator Janusz Mokre 12km Dębickie Gepardy TAK
181 Zawadzki Łukasz Nowa Sarzyna 12km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
182 Zawadzki Andrzej Rzeszów 12km Brak TAK
183 Zieliński Marcin Nowosielce 12km NwE NIE
184 Zimnicki Wojciech Rzeszów 12km Brak TAK
185 Zygmunt Monika Giedlarowa 12km Brak TAK
186 Zygmunt Tomasz Giedlarowa 12km Brak TAK