Nazwa zawodów: |
VI Rakszawski ÄwierÄmaraton im. Jana PawĹa II – Biegi DzieciÄce |
Miejsce i termin: | Rakszawa, 2018-06-24 |
Organizator: | Gminny OĹrodek Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie, 37-111 Rakszawa 340, tel. 17 226 12 89, www.gokic.rakszawa.pl, www.facebook.com/rakszawskimaraton/ www.facebook.com/Gminny-OĹrodek-Kultury-i-Czytelnictwa-w-Rakszawie-1109396789143614/ Dyrektor GOKiC w Rakszawie Agnieszka Rzepka tel. 17 226 12 89 WspĂłĹorganizator Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego Van Pur w Rakszawie. |
Opis zawodów: | Cel projektu: 1) Upowszechnianie biegĂłw jako najprostszej formy ruchu. 2) Ukazywanie pozytywnych wzorĂłw wypĹywajÄ cych z aktywnoĹci fizycznej. 3) Promocja aktywnoĹci fizycznej i zdrowego stylu Ĺźycia wĹrĂłd mieszkaĹcĂłw gminy, powiatu i Polski. 4) ZaangaĹźowanie spoĹecznoĹci lokalnej do pracy przy wspĂłlnym projekcie w tym integracja Ĺrodowiska biegaczy i lokalnej spoĹecznoĹci. 5) Promocja gminy i jej walorĂłw rekreacyjnych. Termin i miejsce zawodĂłw DĹugoĹÄ trasy i godziny rozpoczÄcia biegu: A. Kategoria do lat 10 – 400 m (okrÄ
Ĺźenie stadionu sportowego KS âWĹĂłkniarzâ) â start o godz. 15:00 Uczestnictwo – prawo startu w VI Rakszawskim ÄwierÄmaratonie im. Jana PawĹa II ma: |
Strona WWW: | www.gokic.rakszawa.pl |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Babiarz StanisĹaw | RzeszĂłw | Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1400 m | Brak | NIE |
2 | Bester MikoĹaj | Kosina | Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1400 m | ZESPĂĹ SZKĂĹ W KOSINIE | NIE |
3 | DÄbska Karolina | ĹaĹcut | Przedszkolaki | Brak | NIE |
4 | DÄbska Anna | ĹaĹcut | Przedszkolaki | Brak | NIE |
5 | DÄbski Maciej | ĹaĹcut | Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1400 m | Brak | NIE |
6 | DÄbski Adam | ĹaĹcu | Kategoria do lat 10 – 400 m | Brak | NIE |
7 | Florek Kinga | RzeszĂłw | Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1400 m | Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
8 | LÄcznar Patrycja | Czarna | Kategoria do lat 10 – 400 m | Brak | NIE |
9 | LÄcznar Przemek | Czarna | Kategoria do lat 10 – 400 m | Brak | NIE |
10 | LÄcznar Ĺukasz | Czarna | Przedszkolaki | Brak | NIE |
11 | Mastyj Jaromir | Czarna | Przedszkolaki | Brak | NIE |
12 | Niemczyk Jakub | Rakszawa | Przedszkolaki | Brak | NIE |
13 | Nowicka Karolina | Rakszawa | Przedszkolaki | Brak | NIE |
14 | Nykiel Marcin | Laszczyny | Kategoria do lat 10 – 400 m | Brak | NIE |
15 | Nykiel Wiktoria | Laszczyny | Przedszkolaki | Brak | NIE |
16 | Prukop Kacper | Rakszawa | Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1400 m | Brak | NIE |
17 | Prukop Gabriel | Rakszawa | Kategoria do lat 10 – 400 m | Brak | NIE |
18 | Rojek Piotr | Ropczyce | Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1400 m | Brak | NIE |
19 | RzÄ sa Oliwier | BrzĂłza KrĂłlewska | Przedszkolaki | Brak | NIE |
20 | RzÄ sa Julian | BrzĂłza KrĂłlewska | Przedszkolaki | Brak | NIE |
21 | RzÄ sa Julian | BrzĂłza KrĂłlewska | Kategoria do lat 10 – 400 m | Brak | NIE |
22 | Sroczyk Kuba | Rakszawa | Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1400 m | Brak | NIE |
23 | Wyczarski Wiktor | Rakszawa | Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1400 m | Publiczne Gimnazjum w Rakszawie | NIE |