Zawody

Nazwa zawodów:

V Dębiński Bieg po Flagę

Miejsce i termin: Wola Dębińska, 2018-05-03
Organizator: 1. Stowarzyszenie CARPEdiem przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej
– prezes Elżbieta Rega, nr kontaktowy 509 650 872
– Teresa Ćwikła, nr kontaktowy 698 494 849
2. Gmina Dębno – nr kontaktowy 14 631 85 56
3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej
– Grzegorz Sroka, nr kontaktowy 504 789 115
Opis zawodów: Cele imprezy
1. Propagowanie postaw patriotycznych wśród osób w każdym wieku.
2. Uczczenie 100 lecia Odzyskania Niepodległosci Polski oraz XIV rocznicy ustanowienia Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.
3. Popularyzowanie wiedzy o polskiej tożsamości i symbolach narodowych.
4. Promowanie biegania i nordic walking, jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego.

Warunki uczestnictwa
1. Organizator nie pobiera opłaty startowej.
2. W poszczególnych konkurencjach, mogą wziąć udział następujące osoby:
• bieg główny – osoby pełnoletnie, które w dniu biegu tj. 3 maja 2018 roku mają ukończone 18 lat,
• bieg towarzyszący – osoby pełnoletnie, młodzież oraz dzieci od rocznika 2007 czyli od klasy IV szkoły podstawowej,
• nordic walking – osoby pełnoletnie, młodzież oraz dzieci od rocznika 2007 czyli od IV klasy szkoły podstawowej,
• bieg dla dzieci starszych – dzieci z roczników 2008 – 2011,
• bieg dla dzieci młodszych – dzieci z rocznika 2012 i młodsze.
3. W przypadku osób niepełnoletnich (tych, które do dnia 3 maja 2018 roku nie ukończyły 18 roku życia), wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub prawnego opiekuna, dostarczona w dniu imprezy, do pobrania i wydrukowania w Regulaminie

Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg dla dzieci starszych- 400m Victoria Trzebinia NIE
2 Augustyński Sylwester Kraków Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
3 Baran Lucjan Wola Dębińska Bieg główny- 10km PSP Wola Dębińska NIE
4 Barnaś Adrian Bochnia Bieg główny- 10km Salt Runners Bochnia NIE
5 Bednarczyk Mateusz Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
6 Bik Miłosz Częstochowa Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
7 Bojdo Kamil Wola Dębińska Bieg główny- 10km Brak NIE
8 Brudkiewicz-Paździora Aneta Wierzchosławice Bieg główny- 10km Ekipa z Tarnowa NIE
9 Budyn Radoslaw Łysa Góra Bieg dla dzieci starszych- 400m Podstawowa Łysa Góra NIE
10 Cebula Mariusz Jasień Bieg główny- 10km Grubo Po 30 NIE
11 Cebula Paweł Jasień Bieg główny- 10km Grubo Po 30 NIE
12 Cebula Natalia Jasień Bieg dla dzieci starszych- 400m Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu NIE
13 ChamioŁo Paulina Wola DĘbiŃska 223 Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
14 ChamioŁo Filip Wola DĘbiŃska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
15 Ciuruś Kamil Bucze Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
16 Ciuruś Patrycja Bucze Bieg towarzyszący- 2,5km Mluks Tarnów NIE
17 Ciuruś Zygmunt Bucze Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
18 Dadej Paweł Wola Dębińska Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
19 Duda Damian Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
20 Duda Aleksander Tarnow Nordic Walking- 4,5km PTG Sokół Świat Pracy NIE
21 Dzikowska Maria Tymowa Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
22 Dzikowski Jozef Tymowa Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
23 Flądro Daniel Wokowice Bieg główny- 10km Brak NIE
24 Frankowski Jan Dębno Bieg główny- 10km Brak NIE
25 Gacek Łukasz Sufczyn Bieg główny- 10km Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie NIE
26 Gałka Anna Brzesko Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
27 Gałka Ryszard Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
28 Górski Ryszard Brzesko Bieg główny- 10km BKB Victoria NIE
29 Gicala Łukasz Jodłówka Bieg główny- 10km Brak NIE
30 Grzegórzko Grzegorz Tarnó Bieg główny- 10km Molo Team NIE
31 Gucwa Dorota Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
32 Gucwa Agnieszka Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
33 Gurgul Anna Brzesko Bieg główny- 10km BKB Victoria NIE
34 Gurgul Dawid Doły Bieg towarzyszący- 2,5km Którędy na Giewont? NIE
35 Hebda Kacper Jasień Bieg towarzyszący- 2,5km Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu NIE
36 Hebda Kamil Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
37 Herba Jakub Dębica Bieg główny- 10km KB „maratończyk” Dębica NIE
38 Imioło Józef Dębno Bieg główny- 10km Brak NIE
39 Kalicki Łukasz Filipowice Bieg towarzyszący- 2,5km Kalicki Team NIE
40 Karolak Zbigniew Dziadowice Bieg główny- 10km Brak NIE
41 Karolak Malgorzata Dziadowice Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
42 Kądziołka Aneta Jadowniki Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
43 Kita Roman Brzesko Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
44 Klich Magdalena Szczepanów Bieg główny- 10km Brak NIE
45 Klimek Dorota Nowy Sacz Bieg główny- 10km Brak NIE
46 Klimek Dorota Nowy Sacz Bieg główny- 10km Brak NIE
47 Klimek Piotr Npwy Sacz Bieg główny- 10km Brak NIE
48 Klimek Małgorzata Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
49 Kmieć Katarzyna Perła Bieg główny- 10km Brak NIE
50 Kołton Przemysław Donosy Bieg główny- 10km COLTON TEAM NIE
51 Kołton Małgorzata Donosy Bieg główny- 10km COLTON TEAM NIE
52 Krawczyk Michał Biadoliny Radlowskie Bieg główny- 10km Brak NIE
53 Krawiec Katarzyna Wojnicz Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
54 Krawiec Mikolaj Wojnicz Bieg dla dzieci starszych- 400m Muks Tarnów NIE
55 Kubala Wojciech Maszkienice Bieg główny- 10km Brak NIE
56 Legutko Monika Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km brak NIE
57 Legutko Michalina Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km brak NIE
58 Świerczek Patrycja Jadowniki Bieg główny- 10km Brak NIE
59 Świerczek Dawid Jadowniki Bieg główny- 10km Brak NIE
60 Makowiec Robert Tuchów Bieg główny- 10km LKS BURZYN NIE
61 Marzec Paweł Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km Ksiądz NIE
62 Masłoń Joanna Dębno Bieg główny- 10km Zaprzecznica TEAM ! NIE
63 Matyaszek Waldemar Jasień Bieg główny- 10km BKB VICTORIA BRZESKO NIE
64 Matyaszek Dawid Jasień Bieg towarzyszący- 2,5km Lubię Biegać NIE
65 Michno Anna Kraków Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
66 Michno Tomasz Kraków Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
67 MichoŃ Kamil TarnÓw Bieg główny- 10km biegamwtarnowie.pl NIE
68 Michoń Emilia Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km biegamwtarnowie.pl NIE
69 Michoń Oliwia Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km biegamwtarnowie.pl NIE
70 Mirek Kazimierz Maleniska Bieg główny- 10km OSP Pawłosiow NIE
71 Mironów Paweł Borek Bieg główny- 10km Bochnia biega NIE
72 Mironów Gerard Borek Bieg towarzyszący- 2,5km Bochnia biega NIE
73 Mironów Oliwier Borek Bieg dla dzieci starszych- 400m Bochnia biega NIE
74 Mironów Alex Borek Bieg dla dzieci starszych- 400m Bochnia biega NIE
75 Mironów Paweł Borek Bieg główny- 10km Brak NIE
76 Mizera Oliwia Biadoliny Szlacheckie Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
77 Molczyk Marek Niwka Bieg główny- 10km Molo Team NIE
78 Molczyk Jakub Niwka Bieg towarzyszący- 2,5km MLUKS Tarnów NIE
79 Moździerz Piotr Tuchów Bieg główny- 10km Lks burzyn NIE
80 Muran Andrii Kraków Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
81 Najberek Weronika Łysa Gòra Bieg towarzyszący- 2,5km Mluks NIE
82 Najberek Karolina Łysa Gòra Bieg dla dzieci starszych- 400m Łysa Gòra NIE
83 Najberek Renata Łysa Gòra Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
84 Nowak Oliwia Rudka Bieg towarzyszący- 2,5km MLUKS Tarnów NIE
85 Okas Maciej Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
86 Opryszek Bogusław Kraków Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
87 Pabian Marta Porąbka Uszewska 308 Bieg towarzyszący- 2,5km brak NIE
88 Pabian Marcelina Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km brak NIE
89 Pamula Staszek Szczurowa Nordic Walking- 4,5km zsp Szczurowa NIE
90 Pamuła Wojciech Kraków Bieg główny- 10km DREAM TEAM NIE
91 Pamuła Adam Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km DREAM TEAM NIE
92 Pawlik Antoni Sufczyn Bieg dla dzieci młodszych- 200m Przedszkole Łysa Góra NIE
93 Pawlik Karol Sufczyn Bieg dla dzieci młodszych- 200m Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie NIE
94 Piątek Stanisłąw Krakópw Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
95 Piechówka Bernardeta Kraków Nordic Walking- 4,5km DREAM TEAM NIE
96 Pikulski Krystian Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km ZSP1 Brzesko NIE
97 Plewa Rafał Jadowniki Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
98 Pudlyk Liuba Kraków Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
99 Rudek Maciej Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km KU AZS PWSZ TARNÓW NIE
100 Rudek Krystian Wola Dębińska Bieg główny- 10km ZSME tarnów NIE
101 Rudek Krystian Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km ZSME tarnów NIE
102 Sadlej Adrian Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
103 Sipiera Tomasz Kraków Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
104 Skoczeń Bartłomiej Jadowniki (woj. Małopolskie) Bieg główny- 10km Brak NIE
105 Skowron Cecylia Wojnicz Nordic Walking- 4,5km do6ciu NIE
106 Skowron Dariusz Wojnicz Bieg towarzyszący- 2,5km do6ciu NIE
107 Sodnom Tsendzesem Rzezawa Bieg główny- 10km Bochnia biega NIE
108 Starodubtsev Viktor Lviv Bieg główny- 10km JM Demolex IPhone Bardejov NIE
109 Stasze-Łatas Kamila Jadowniki Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
110 Stężowska Natasza Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Dębno NIE
111 Stężowski Szczepan Dębno Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
112 Stępień Marek Poręba Spytkowska Bieg główny- 10km Majster Sport Team NIE
113 Surowy Piotr Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
114 Swoszowski Dariusz Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
115 Szeląg Klaudiusz Perła Bieg główny- 10km Brak NIE
116 Szuba Marta Brzesko Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
117 Targosz Michał Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km ITMBW KRAKÓW NIE
118 Trybalska Anna Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
119 Trybalska Oliwia Brzesko Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
120 Trybalska Wiktoria Brzesko Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
121 Warchalowski Jan Kraków Bieg główny- 10km Brak NIE
122 Warchałowska Julia Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km Którędy na Giewont? NIE
123 Wieciech Adrian Nowy Wiśnicz Bieg główny- 10km Brak NIE
124 Wnek Edyta Gnojnik Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
125 Zakareya Adam Szczurowa Bieg główny- 10km zsp2 Brzesko NIE
126 Zakareya Adam Szczurowa Nordic Walking- 4,5km zsp2 Brzesko NIE
127 Zawistowski Marcin Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km Legia Akademicka NIE