Nazwa zawodów: |
RaniĹźowska Dycha – BiegnÄ dla Oliwii Chudzik |
Miejsce i termin: | Ranişów, 2018-06-17 |
Organizator: | Gmina Ranişów âMuzo Teamâ |
Opis zawodów: | Termin i miejsce: 17.06.2018r. Ranişów. Start i meta Rynek w RaniĹźowie. Trasa przebiega z RaniĹźowa do Woli RaniĹźowskiej powrĂłt do Rynku w RaniĹźowie. Biuro zawodĂłw w Gminnym Gimnazjum im.J.P.II przy Stadionie w RaniĹźowie. Warunki uczestnictwa: ⢠ZgĹoszenia do biegu gĹĂłwnego na formularzu elektronicznym do 10 czerwca, po ⢠⢠Osoby niepeĹnoletnie muszÄ
w biurze zawodĂłw przedstawiÄ zgodÄ rodzicĂłw lub |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | NIE |
2 | BÄben Krzysztof | Kolbuszowa | Bieg gĹĂłwny- 10km | jednoosobowy 😉 | TAK |
3 | Bednarz Karol | Trzciana | Bieg gĹĂłwny- 10km | RAJ-TATR | NIE |
4 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | 21 Batalion Dowodzenia | NIE |
5 | Chlebek Tomasz | RzeszĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | NIE |
6 | Chudzik Jakun | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Tiki-Taka Kolbuszowa | NIE |
7 | Chudzik Bartosz | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | NIE |
8 | Chudzik RadosĹaw | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
9 | Chudzik Janusz | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
10 | Dec Katarzyna | RzeszĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | NIE |
11 | Delekta Dariusz | Ĺowisko | Bieg gĹĂłwny- 10km | DelnoVa | TAK |
12 | Delekta Jan | Ĺowisko | Bieg gĹĂłwny- 10km | dj | TAK |
13 | Delekta Magdalena | Ĺowisko | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
14 | Garbacki Grzegorz | Lipnica | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
15 | Golonka Mateusz | Gorlice | Bieg gĹĂłwny- 10km | Sport Nutritition Nowy SÄ cz | NIE |
16 | GrÄ dzki Tadeusz | Ranişów | Bieg gĹĂłwny- 10km | Wolny Strzelec | TAK |
17 | Indyk Kamil | MiĹocin | Bieg gĹĂłwny- 10km | Husaria Race Team | TAK |
18 | Iveruk Mykhaylo | Rivne | Bieg gĹĂłwny- 10km | LKB RUDNIK | NIE |
19 | JamrĂłz Dominik | WideĹka | Bieg gĹĂłwny- 10km | SzkoĹa Podstawowa im. KrĂłlowej Jadwigi w WideĹce | NIE |
20 | KaczyĹska Alicja | RzeszĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | Perfect Runner Team | NIE |
21 | KaczyĹska Alicja | RzeszĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | Perfect Runner Team | NIE |
22 | Karkut Bogdan | KomorĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | NIE |
23 | Kochanowicz PaweĹ | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
24 | Kochanowicz Agnieszka | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
25 | Ĺeptuch Tomasz | KomorĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
26 | Machowska Urszula | Kolbuszowa | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | NIE |
27 | Magda Katarzyna | Cmolas | Bieg gĹĂłwny- 10km | RUN FOR FUN | NIE |
28 | Marut Mariusz | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
29 | Olszowy Kinga | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
30 | PawĹowski Andrzej | Tarnobrzeg | Bieg gĹĂłwny- 10km | TeBeG Runners Team | NIE |
31 | Piekarz Jan | RaniĹťĂw | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
32 | Pociask Konrad | KrakĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | SKMGroup.pl | TAK |
33 | PotaczaĹa Krystyna | Nisko | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | NIE |
34 | RÄbisz Martyna | Nowy Nart | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
35 | Rudny RafaĹ | Ropczyce | Bieg gĹĂłwny- 10km | RudnyRunningTeam | NIE |
36 | Rumanek Piotr | Maziarnia | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | NIE |
37 | Samojedny Dominik | Ranişów | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
38 | Samolewicz Janusz | RzeszĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | Handlopex | TAK |
39 | Siembida MaĹgorzata | UlanĂłw | Bieg gĹĂłwny- 10km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
40 | SkawiĹski Andrzej | Stalowa Wola | Bieg gĹĂłwny- 10km | KAITO Stalowa Wola | NIE |
41 | Sobolewski Dariusz | Wola RaniĹźowska | Bieg gĹĂłwny- 10km | Gminny OĹrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w RaniĹźowie | NIE |
42 | Stec Justyna | Barycz | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
43 | Szwed Andrzej | Stalowa Wola | Bieg gĹĂłwny- 10km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
44 | Tarnowski Jacek | Budy GĹogowskie | Bieg gĹĂłwny- 10km | Biegunka Team | NIE |
45 | TÄcza Justyna | Kolbuszowa | Bieg gĹĂłwny- 10km | Centrum Animacji SpoĹecznej | NIE |
46 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | Bieg gĹĂłwny- 10km | TKKF SokóŠ| NIE |
47 | WÄglarz Gabriela | Lipnica | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |
48 | WÄgrzyn Monika | Kolbuszowa | Bieg gĹĂłwny- 10km | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | NIE |
49 | WrĂłbel Jakub | Kolbuszowa | Bieg gĹĂłwny- 10km | Brak | TAK |