Nazwa zawodów: |
BIEG dla NiepodlegĹej, Rajd Nordic Walking -CZUDEC |
Miejsce i termin: | Czudec, 2018-06-16 |
Organizator: | Organizatorem imprezy jest Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie
WSPĂĹORGANIZATORZY: PARTNERZY: |
Opis zawodów: | IDEA BIEGU dla NIEPODLEGĹEJ Impreza wpisuje siÄ w cykl dziaĹaĹ PCEN âSzkoĹa dla NiepodlegĹejâ, organizowanych z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodlegĹoĹci. TERMIN I MIEJSCE TRASA Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie wstrzymany, WARUNKI UCZESTNICTWA w BIEGU GĹĂWNYM |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | BaÄ WiesĹaw | RacĹawĂłwka | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | TAK |
2 | BaĹchan Krzysztof | Cdec | Bieg-11km | CPR RZESZOW | TAK |
3 | BaĹchan Konrad | Babica | Bieg-11km | Brak | TAK |
4 | Baran PaweĹ | Czudec | Bieg-11km | Brak | NIE |
5 | Bednarz Karol | Trzciana | Bieg-11km | RAJ-TATR | NIE |
6 | Belcar BoĹźena | ĹaĹcut | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | NIE |
7 | Biela Natalia | PrzedmieĹcie Czudeckie | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | TAK |
8 | Bober Andrzej | Domaradz | Bieg-11km | Brak | TAK |
9 | Borowiec MaĹgorzata | Czudec | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | TAK |
10 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | Bieg-11km | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
11 | BukaĹa SĹawomir | Czudec | Bieg-11km | Brak | TAK |
12 | BuryĹa Leszek | ĹÄki Dukielskie | Bieg-11km | Brak | TAK |
13 | Cebula Barbara | RzeszĂłw | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | NIE |
14 | Cebula Barbara | RzeszĂłw | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | NIE |
15 | Chlebek Tomasz | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | TAK |
16 | ChlebiĹska Paulina | RzeszĂłw | Bieg-11km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
17 | ChlebiĹski Jerzy | RzeszĂw | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | TAK |
18 | CieĹla Krzysztof | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | TAK |
19 | Cwanek-Florek Ewa | RzeszĂłw | Rajd Nordic Walking-11km | Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
20 | Czarnik Maciej | Czudec | Bieg-11km | Fun&Run | TAK |
21 | Czarnik MirosĹaw | Strzyşów | Bieg-11km | Brak | TAK |
22 | Czarnik Maria | Strzyşów | Bieg-11km | Brak | TAK |
23 | Czech Andrzej | Czudec | Bieg-11km | Rzeszowski Klub MorsĂłw “Sopelek” | NIE |
24 | Dec Katarzyna | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | NIE |
25 | Dmitrowska Iwona | LeĹźajsk | Bieg-11km | SP WĂłlka ĹÄtowska | TAK |
26 | Dmitrowski Grzegorz | LeĹźajsk | Bieg-11km | Brak | TAK |
27 | DrogoĹ MaĹgorzata | Strzyşów | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | TAK |
28 | DrogoĹ MaĹgorzata | Strzyşów | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | NIE |
29 | Dubiel Aleksander | Nowa Sarzyna | Bieg-11km | SP Nowa Sarzyna | NIE |
30 | Dudek SĹawomir | PrzedmieĹcie Czudeckie | Bieg-11km | Brak | TAK |
31 | DybaĹ Dariusz | Czudec | Bieg-11km | Brak | TAK |
32 | Dziuba Bogdan | Jastkowice | Bieg-11km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
33 | Gandawska Jolanta | Czudec | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | NIE |
34 | Gandawska Agnieszka | Nowa WieĹ | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | NIE |
35 | Gatarska Marta | PstrÄ gowa | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | NIE |
36 | Gatarska Kinga | PstrÄ gowa | Bieg-11km | Brak | NIE |
37 | GĂłrski Grzegorz | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | NIE |
38 | Golonka Mateusz | Gorlice | Bieg-11km | GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL | NIE |
39 | GrÄdysa Marek | RzeszĂłw | Rajd Nordic Walking-11km | 1 BSP | TAK |
40 | Haszto ZdzisĹaw | LeĹźajsk | Bieg-11km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
41 | HnatĂłw Tomasz | Czudec | Bieg-11km | Brak | TAK |
42 | Iskra Grzegorz | Czudec | Bieg-11km | KP PSP STRZYĹťĂW | TAK |
43 | Iskrzycka Magdalena | RzeszĂłw | Bieg-11km | aSPAwen | NIE |
44 | Iskrzycki Andrzej | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | NIE |
45 | JodĹowski Andrzej | Czudec | Bieg-11km | Fun&Run | TAK |
46 | KamiĹska Agnieszka | Czudec | Bieg-11km | Helga | NIE |
47 | KamiĹska Agnieszka | Czudec | Bieg-11km | Helga Team | TAK |
48 | Karkut MichaĹ | ZaborĂłw | Bieg-11km | Fun & Run | TAK |
49 | Kasprowicz Piotr | WyĹźne | Bieg-11km | Fun&Run | TAK |
50 | Kasprowicz Justyna | WyĹźne | Bieg-11km | Fun&Run | TAK |
51 | KawaĹek Adam | RzeszĂłw | Rajd Nordic Walking-11km | PCEN | NIE |
52 | Kopacz Piotr | Nowa Sarzyna | Bieg-11km | Brak | NIE |
53 | Kruk Zbigniew | GaÄ | Rajd Nordic Walking-11km | Wydry Galicja/Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
54 | Kuczmenda Katarzyna | Trzebownisko | Bieg-11km | Brak | NIE |
55 | Kusiak StanisĹaw | Majdan ĹÄtowski | Bieg-11km | PCEN | NIE |
56 | Kusiak Andrzej | Nowa Sarzyna | Bieg-11km | SP Nowa Sarzyna | TAK |
57 | Kusiak Paulina | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | TAK |
58 | Kwiek Damian | Czudec | Bieg-11km | Brak | TAK |
59 | Litwin Karolina | BĹaĹźowa | Bieg-11km | Brak | NIE |
60 | ĹliĹź Marzena | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | TAK |
61 | Ĺuszczyc Anna | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | NIE |
62 | Majewska Barbara | Godowa | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | TAK |
63 | Majewski Maciej | Godowa | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | TAK |
64 | Mirek Monika | LeĹźÄ jsk | Bieg-11km | Brak | TAK |
65 | MrĂłz Magdalena | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | NIE |
66 | MyĹliwiec Wojciech | PrzedmieĹcie Czudeckie | Bieg-11km | Brak | TAK |
67 | Niemirowski Gabriel | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | TAK |
68 | Nieroda Magdalena | PrzedmieĹcie Czudeckie 490 | Bieg-11km | Brak | NIE |
69 | Oleksak Marek | Gniewczyna | Rajd Nordic Walking-11km | Wydry Galicja | TAK |
70 | Panocha Daniel | TarnĂłw | Bieg-11km | fanklub Andrzeja Guzika | TAK |
71 | Pietrasz Tomasz | Golcowa | Bieg-11km | —- | TAK |
72 | Piwko Maciej | Babica | Bieg-11km | Brak | TAK |
73 | Piwko MirosĹaw | PrzedmieĹcie Czudeckie | Bieg-11km | Brak | TAK |
74 | Piwko Wojciech | Babica | Bieg-11km | Brak | TAK |
75 | PizĹo Tomasz | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | NIE |
76 | Pomianek Robert | Czudec | Bieg-11km | Brak | TAK |
77 | Reczkowska-BuryĹa Katarzyna | ĹÄki Dukielskie | Bieg-11km | SzkoĹa Podstawowa w RĂłwnem | TAK |
78 | Rochowski Piotr | Stalowa Wola | Bieg-11km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
79 | Rozborski Krzysztof | Czudec | Bieg-11km | 21 Batalion Dowodzenia | TAK |
80 | Siembida MaĹgorzata | UlanĂłw | Bieg-11km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
81 | SĹaby MaĹgorzata | Niechobrz | Bieg-11km | NIechBiega | TAK |
82 | SmoleĹ PaweĹ | Brzostek | Bieg-11km | Brzosteckie Owieczki | TAK |
83 | SmoleĹ Patryk | Brzostek/rzeszĂłw | Bieg-11km | BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM | TAK |
84 | StyĹ-Litwin Magdalena | WĂłlka PodleĹna | Bieg-11km | Brak | NIE |
85 | Sudacki Sebastian | Czudec | Bieg-11km | OSP Czudec | TAK |
86 | Surowiec Grzegorz | RzeszĂłw | Bieg-11km | Besta sp z o.o. | TAK |
87 | Szeliga Gerard | Czudec | Bieg-11km | Brak | TAK |
88 | Szpakowski Andrzej | Niewodna | Bieg-11km | Fun&Run | TAK |
89 | Tajchman JarosĹaw | RzeszĂłw | Bieg-11km | Stajnia Balona | TAK |
90 | Tereszkiewicz Szymon | RzeszĂłw | Bieg-11km | Brak | TAK |
91 | Trojnar Angelika | Czudec | Rajd Nordic Walking-11km | Brak | TAK |
92 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | Bieg-11km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
93 | WĹoch SĹawomir | Krosno | Bieg-11km | SP 6 Krosno | TAK |
94 | Wydro Agata | Strzyşów | Bieg-11km | Fun & Run | NIE |
95 | Ziobro-MyĹliwiec Anna | PrzedmieĹcie Czudeckie | Bieg-11km | Brak | TAK |