Zawody

Nazwa zawodów:

4.Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney Rzeszów

Miejsce i termin: Rzeszów, 2018-10-06
Organizator: Organizatorzy:
Stowarzyszenie Rzeszów Biega

Partnerzy:
Urząd Miasta Rzeszowa
CH. Millenium Hall
Pratt&Whitney

Opis zawodów: kategorie wiekowe:

K.M. – 15 (15-19 lat)
K.M. – 20 (20-29 lat)
K.M. – 30 (30-39 lat)
K.M. – 40 (40-49 lat)
K.M. – 50 (50-59 lat)
K.M. – 60 (60 i starsi)

Klasyfikacja najlepszy Polak Polka.
Klasyfikacja najlepszy rzeszowianin i rzeszowianka.
Klasyfikacja dla pracowników Pratt&Whitney.

Warunki uczestnictwa:
• Zawodnicy startują wyłącznie na własną odpowiedzialność.
• Organizator nie odpowiada za zły stan zdrowia lub ukryte choroby.
• Zgłoszenia do biegu głównego na formularzu elektronicznym do 30 września, po wpłaceniu wpisowego.
• Kwota wpisowego:
35 zł do dnia 10 sierpień 2018r,
45 zł do dnia 1 wrzesień 2018r,
55 zł do dnia 30 września 2018r,
70 zł w biurze zawodów,
• Limit 700 osób
• W dniu zawodów ilość pakietów ograniczona!!!
• Prawo startu mają osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy na stronie www.runrzeszow.pl oraz wpłaciły wpisowe i ukończyły 15 lat do 06.10.2018r.
• Osoby niepełnoletnie startują za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych i kserem dowodu osobistego opiekuna.
• O kolejności zgłoszenia decyduje wpłata.
WIĘCEJ W REGULAMINIE

Strona WWW: http://runrzeszow.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Agazzi Roberto Rzeszów 5km Stowarzyszenie „Bruno” TAK
2 Ćwik Janusz Mielec 5km Wiatr We Włosach

3 Ćwikła Agnieszka Morawsko 5km Wichura jarosław TAK
4 Ćwirlej Andrzej Rzeszów 5km Brzozowski Klub Biegacza

5 Baj Patryk Rakszawa 5km Brak TAK
6 Bandulet Mariusz Rzeszów 5km Brak

7 Bardo Dariusz Rzeszów 5km Brak TAK
8 Barłowska-Mazur Agnieszka Rzeszów 5km Brak TAK
9 Bazera Gabriela Głogów Młp. 5km Brak

10 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw 5km ZABIEGANI MIELEC

11 Bąk Artur Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

12 Bednarz Karol Trzciana 5km RAJ-TATR

13 Beigert Beata Rzeszow 5km Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów

14 Białek Jacek Głogów Małopolski 5km Głogovia Głogów Małopolski TAK
15 Bielówka Roman Budy Łańcuckie 5km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
16 Bielec Miro Rzeszów 5km SOFTSYSTEM TAK
17 Bik Szymon Kraków 5km runonline.pl TEAM TAK
18 Bilwin Mateusz Krasne 5km Brak

19 Binko Łukasz Nienadowa 5km Brak TAK
20 Biskup Adrian Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

21 Blajer Elżbieta Rzeszów 5km Brak

22 Blajer Maciej Rzeszów 5km Brak

23 BŁasiak Marcin RzeszÓw 5km PWR TAK
24 Błoński Łukasz Rzeszów 5km Brak TAK
25 Bober Jerzy Domaradz 5km Husaria Race Team TAK
26 Bober Urszula Krasna 5km Brak

27 Bożek Elżbieta Przedmieście Czudeckie 5km Brak TAK
28 Bożek Tomasz Przedmieście Czudeckie 5km Brak TAK
29 Bołba Robert Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

30 Borowicz Piotr Rzeszów 5km Pratt Whitney

31 Borowiec Jaromir Rzeszów 5km Jerry Team TAK
32 Broda Tomasz Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

33 Bronhard Rafał Rzeszów 5km 21 Batalion Dowodzenia

34 Bryda Dorota Brzeg 5km EURODENT TAK
35 Buda Marek Rzeszów 5km Brak

36 Bułdak Andrzej Rzeszów 5km polmot TAK
37 Burczyk Piotr Rzeszów 5km Pratt&Whitney AeroPower

38 Burza Bartosz Rzeszów 5km Pratt&Whiteny Rzeszów

39 Chamera Wiesław Lipa 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
40 Chmiel Michał Rzeszów 5km Rzeszowskie Gazele i Gepardy

41 Chmura Anastazja Ropczyce 5km

42 Chorzępa Łukasz Rzeszów 5km Pinokio TAK
43 Chuchla-Pecka Małgorzata Rzeszów 5km Brak

44 Cielak Jerzy Paszczyna 5km Brak TAK
45 Cieśla Maksymilian Rzeszów 5km Brak

46 Cisek Andrzej Rzeszów 5km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
47 Cyboroń Anna Rzeszów 5km Brak

48 Cyrek Jarosław Rzeszów 5km Asseco Active Team

49 Cyzio Piotr Pustków – Osiedle 5km Brak TAK
50 Czachor Krzysztof Rzeszów 5km Niezrzeszony TAK
51 Czaja WacŁaw PrzemyŚl 5km Brak TAK
52 Czarnota Damian Chmielnik 5km Brak TAK
53 Czerniakowska Klaudia Rzeszów 5km Brak

54 Czudec Aneta Niechobrz 5km Brak TAK
55 Daniel Małgorzata Rzeszów 5km Brak

56 Dąbrowska Anna Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

57 Dąbrowski Dariusz Rzeszów 5km Pratt & Whitney

58 Dębska Bernardeta Łańcut 5km Brak TAK
59 Dębski Łukasz Łańcut 5km Brak TAK
60 Dec Dominik Sokołów Małopolski 5km Sokołów Team TAK
61 Dec Jan Przeworsk 5km Przeworska Grupa Biegowa TAK
62 Dejnaka Mariola Rzeszów 5km Stowarzyszenie ” Dzikie Mustangi” TAK
63 Dereń Mariusz Leżajsk 5km EndoPerio.pl TAK
64 DŁugoŃ-Mendyk Magdlena LeŻajsk 5km Brak TAK
65 Domin Angellika Przemyśl 5km Brak

66 Drewa Jarosław Rzeszów 5km Brak TAK
67 DroŻdŻ MirosŁaw RzeszÓw 5km MOTO-CAR RZESZÓW TAK
68 DroŻdŻ RadosŁaw RzeszÓw 5km MOTO-CAR RZESZÓW TAK
69 Drozd Andrzej Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

70 Duda Tomasz Rzeszów 5km Brak

71 Dudzik Michał Dydnia 5km Brak TAK
72 Dul Irena Rzeszów 5km Brak

73 Dul Irena Rzeszów 5km Pratt&Whitney Rzeszów

74 Dworak Grzegorz Jasionka 5km Brak TAK
75 Dworak Grzegorz Jasionka 5km Brak

76 Dziadosz Michał Korzeniów 5km OCR Team Dębica TAK
77 Dziągwa Łukasz Mikołaj Rzeszów 5km Urząd Miasta Rzeszowa

78 Dziedzic Witold Rzeszów 5km SPAR

79 Dzierga Kinga Rzeszów 5km Brak TAK
80 Dzierżak Edward Cierpisz 5km Brak TAK
81 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski 5km Brak TAK
82 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski 5km Husaria Race Team

83 Ferenc Beata Rzeszów 5km Biegomania Lubaczów

84 Firlej Marek Hermanowa 5km Pratt & Whitney Rzeszów S.A.

85 Florek Wojciech Rzeszów 5km Brak

86 Fortuniak Małgorzata Jasionka 5km Brak

87 Fortuniak Damian Jasionka 5km Brak

88 Fularz Jan Boguchwała 5km SST LUBCZA TAK
89 Furman Magdalena Rzeszów 5km Pratt and Whitney Rzeszów

90 Futyma Barbara Górki 5km Brzozowski Klub Biegacza

91 Gajos-Fuk Katarzyna Krzemienica 5km Brak TAK
92 Gałasiewicz Jakub Radom 5km RLTL ZTE RADOM

93 Gałuszka Maja Rzeszow 5km Brak TAK
94 Gancarz Dawid Kamień 5km Brak

95 Gap Beata Nowa Sarzyna 5km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
96 Garbacz Joanna Rzeszów 5km Brak

97 Garlak Jacek Głogów Młp. 5km Essence.of.prophylaxis TAK
98 Garlicki Marcin Rzeszów 5km Pratt & Whitney

99 Gawron Gabriela Nowy Borek 5km Brak TAK
100 Gawron Marcin Nowy Borek 5km Brak TAK
101 Gazda Pawel Zręcin 5km Brak TAK
102 Gibała Robert Brzozów 5km Brak TAK
103 Gibała Robert Brzozów 5km Brak

104 Gilar Maciej Pilchow 5km Brak

105 Gliwa Marek Boguchwała 5km M&G TAK
106 Gładysz Ryszard Borek Stary 5km Brak TAK
107 Golisz Paweł Jarosław 5km BBL

108 Golonka Adam Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

109 Golonka Pratt & Whitney Adam Rzeszów 5km Brak

110 Goździuk Tomasz Rzeszów 5km PWRz

111 Grabska Renata Rzeszów 5km Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój

112 Grękiewicz Robert RzeszÓw 5km Brak TAK
113 Gruba Jakub Rzeszów 5km Brak

114 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 5km Brak TAK
115 Habigier Zdzisław Pysznica 5km Planeta Nisko TAK
116 Hadam Ewa Dynów 5km Spartan Race Training Group Rzeszów

117 Hanus Tomasz Rzeszów 5km Brak TAK
118 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. 5km Brak

119 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. 5km Brak TAK
120 Indyk Kamil Miłocin 5km Husaria Race Team TAK
121 Jabłkowski Paweł Dębica 5km Active Team Kozłów TAK
122 Jabłońska Magdalena Manasterz 5km Brak

123 Jabłonowski Robert Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

124 Jamrozik Jakub Rzeszów 5km Pratt&Whitney

125 Jandzinski Tomasz Rzeszow 5km Pratt & Whitney Rzeszów

126 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie 5km BWG Ekonomic Jasło TAK
127 Jaworska Agata Rzeszów 5km Brak TAK
128 Jaworski Roman Rzeszów 5km SoftSystem TAK
129 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów 5km SKB Stalowa Wola TAK
130 Jedliczka Sabina Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

131 Jeż Antoni Głogów Małopolski 5km Brak TAK
132 Jurkiewicz Marek Rzeszow 5km RESDROB TEAM TAK
133 Kaczor Monika Rzeszów 5km Stowarzyszenie „Bruno” TAK
134 Kałdowski Łukasz Grudziądz 5km KS Rugby Rzeszów TAK
135 Kantor Angelika Rzeszów 5km MTU AERO ENGINES

136 Kawalec Jacek Trzciana 5km TEAM IWO TAK
137 Kawalec Grzegorz Rzeszów 5km Brak TAK
138 Kędzierska Katarzyna Rzeszów 5km Brak TAK
139 Kędzierski Radosław Rzeszów 5km Brak TAK
140 Kądziołka Michał Rzeszów 5km Brak TAK
141 Kicińska Dorota Przemyśl 5km Brak TAK
142 Kida Rafał Sokołów Małopolski 5km Sokołów Team TAK
143 Kida Andrzej Kraków 5km LOS TREPOS COMPANIEROS TAK
144 Kidacka Ela Rzeszów 5km Brak TAK
145 Kiełb Krystian Domatków 5km Brak

146 Kleczek Jakub Rzeszów 5km Brak

147 Klocek Bogusława Trzcinica 5km Brak TAK
148 Kmak Mariusz Gorlice 5km gorlicka grupa biegowa TAK
149 Knutel Justyna Rzeszów 5km Brak TAK
150 Kochman Grzegorz Łańcut 5km SoftSystem TAK
151 Kogut Leszek Grochowce 5km Brak TAK
152 Kolejko Marta RzeszÓw 5km RESDROB TEAM TAK
153 Kondraciuk Łukasz Kraków 5km Brak TAK
154 Konieczna Ewelina Rzeszów 5km Brak TAK
155 Korczynska-Kwitek Basia Stalowa Wola 5km Barca TAK
156 Kosela Adam Dębica 5km Dębickie Gepardy

157 Kosior Justyna Stare Miasto 5km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
158 Kosowicz Paweł Mielec 5km Brak TAK
159 Kostek Wioletta Leżajsk 5km EndoPerio.pl TAK
160 Kot Wiktoria RzeszÓw 5km Brak TAK
161 Kowalski Jakub Jarosław 5km Brak TAK
162 Kowalski Konrad Rzeszów 5km Brak

163 Kozikowski Piotr Strzyżów 5km Pratt&Whithney

164 Krupa Sebastian Rzeszów 5km Brak TAK
165 Krupa Natalia Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
166 Krzanowski Piotr Krosno 5km Brak TAK
167 Kujda Ewelina Rzeszów 5km Pratt&Whitney Rzeszów

168 Kulasa Andrzej Boguchwała 5km Brak

169 Kuliberda Marek Rzeszów 5km Brak

170 Kuna Łukasz Rzeszów 5km PWR TAK
171 Kurek Natalia Lubla 5km Brak

172 Kurylo Joanna Przeworsk 5km Przeworska Grupa Biegowa TAK
173 Kurzydło Krystian Markowce 5km TG Sokół Sanok TAK
174 Kusiak Stanisław Rzeszów 5km PCEN

175 Kusz Krzysztof Przemyśl 5km Brak TAK
176 Kut Kacper Rzeszów 5km PWS CREW

177 Kuziarowski Bartosz Rzeszow 5km Brak

178 Kuziarowski Bartosz Rzeszow 5km Pratt&Whitney Rzeszów

179 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola 5km Barca TAK
180 Lach Mateusz Przemyśl 5km Brak TAK
181 Langer Marcin Pyskowice 5km RZEPY

182 Latusek Joanna ZagÓrz 5km Brak

183 Latusek Daniel ZagÓrz 5km Brak

184 Latusek Monika Rzeszów 5km Brak TAK
185 Lejko Piotr Rzeszów 5km Brak TAK
186 Leśko Konrad Palikówka 5km Brak TAK
187 Leśko Marcin Palikówka 5km Brak TAK
188 Leszczak Andrzej Rzeszów 5km Brak TAK
189 Leszczak Monika Rzeszów 5km Brak TAK
190 Lew Radosław Rzeszów 5km Pratt&Whitney Rzeszów

191 Lewandowski Damian Rzeszów 5km Brak

192 Litwin Faustyna Rzeszów 5km Brak

193 Litwin Marysia Rzeszów 5km Brak

194 Loryś Ewa Brzóza Królewska 5km ActiveTeam Brzóza Królewska

195 Żmuda Agnieszka Rzeszów 5km Brak

196 Żurek Dominika Rzeszów 5km Brak

197 Żurek Rafał Rzeszów 5km Brak TAK
198 Żurek Dominika Chmielnik 5km IPA Rzeszów Racing Team

199 Żurek Damian Chmielnik 5km Brak TAK
200 Żygłowicz Marek Rzeszów 5km Pratt & Whitney

201 Lutak Agnieszka Zarzecze 5km Brak TAK
202 Łabuz Paweł Rzeszów 5km Brak

203 Łabuz Paweł Rzeszów 5km PAVLO TEAM

204 Łach Wiesław Jeżowe 5km Klub Matiego Jeżowe TAK
205 Łagowski Dawid Lubaczów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

206 Łoza Artur Zabajka 5km Brak TAK
207 Łuc Amelia Wyszatyce 5km Brak TAK
208 Świder Bernadeta Kielanówka 5km Brak TAK
209 Świder Łukasz Kielanówka 5km Brak TAK
210 Łyko Izydor Stalowa Wola 5km FifarafA Stalowa Wola

211 Maczuga Mariusz Łańcut 5km PWR TAK
212 Madej Piotr Kamień 5km Brak TAK
213 Madera Kamil Mogielnica 5km Brak

214 Magryś Justyna Rzeszów 5km Brak TAK
215 Maguder Damian Wiśniowa 5km Pratt & Whitney Rzeszów

216 Majka Anna Rzeszów 5km Brak TAK
217 Majka Krzysztof Rzeszów 5km Brak TAK
218 Małecki Adam Chmielnik 5km Podkarpackie Centrum Szkoleniowe

219 Małek Krzysztof Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

220 Marchewka Przemysław Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

221 Marchut Kazimierz Jelna 5km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
222 Marcola Łukasz Rzeszów 5km Brak TAK
223 Marczak Piotr Strzyżów 5km Pratt&Whitney Rzeszów

224 Markus Zbigniew Rzeszów 5km Brak TAK
225 Marszałek Ewa Rzeszów 5km Śnieżne Trasy Krzywa Banica TAK
226 Martinez César Lezajsk 5km Brak TAK
227 Marut Mariusz Wola Raniżowska 5km Brak

228 Materna Dawid Rzeszów 5km Asseco Active Team TAK
229 Mazur Ireneusz Jasło 5km Brak TAK
230 Mazur Łukasz Rzeszów 5km SoftSystem TAK
231 Mazur Marcin Rzeszów 5km Pinokio TAK
232 Mączka Sebastian Trzebownisko 5km Brak

233 Menduś Krystian Rzeszów 5km Brak

234 Mendyk Andrzej LeŻajsk 5km Brak TAK
235 Mendyk Krzysztof LeŻajsk 5km Brak TAK
236 Mendyk Katarzyna RzeszÓw 5km Brak TAK
237 Mendyk Szymon RzeszÓw 5km Brak TAK
238 Mielniczek Dawid Rakszawa 5km Brak TAK
239 Misiak Mateusz Ropczyce 5km KU AZS Politechnika Rzeszowska TAK
240 Młynarski Stanisław Zarzecze K/niska 5km SKB Stalowa Wola TAK
241 Mokrzycki Janusz Jarosław 5km Wichura jarosław TAK
242 Mokrzycki Janusz Rzeszów 5km Trotyl Zarębki TAK
243 Mokrzycki Konrad Rzeszów 5km Trotyl Zarębki TAK
244 Moniakowska Joanna Krasnystaw 5km Brak

245 Mrozowicz Marzena Jarosław 5km 14 dywizjon artylerii samobieżnej

246 Mularska Agata Krosno 5km Brak TAK
247 Mularski Piotr Krosno 5km Brak TAK
248 Muniak Rafał Tuszyma 5km Brak TAK
249 NamiĘta Jakub Rzeszów 5km Brak TAK
250 Nawrocka Magdalena Rzeszów 5km Brak

251 Nawrocki Tomasz Rzeszów 5km Pratt&Whitney Rzeszów

252 Niedziałek Agata Rzeszów 5km Brak TAK
253 Niemiec Katarzyna Rzeszów 5km brak TAK
254 Nobis Kinga Rzeszów 5km Brak TAK
255 Noga-Dereń Kinga Leżajsk 5km EndoPerio.pl TAK
256 Oboza Daniel Rzeszow 5km Brak

257 Okoń Paulina Rzeszów 5km Brak TAK
258 Okoń Paulina Rzeszów 5km Brak

259 Okoń Paulina Rzeszów 5km Brak

260 Olbrych Justyna Zgłobień 5km Brak

261 Olbrycht Marcin Łańcut 5km

262 Olechowska Katarzyna Tyczyn 5km Brak TAK
263 Opalińska Małgorzata Rzeszów 5km Pratt&Whitney Rzeszów TAK
264 Opaliński Paweł Rzeszów 5km Pratt&Whitney Rzeszów TAK
265 Orłowska Beata Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
266 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 5km LANS LAS TAK
267 Oryńczak Andrzej Rzeszów 5km SoftSystem TAK
268 Orzech Łucja Rzeszów 5km Brak TAK
269 Osnowska Joanna Mielec 5km Brak

270 Ostafiński Jerzy Munina 5km Wichura jarosław TAK
271 Ozga Anna Mogielnica 5km Brak TAK
272 Ozimek Agnieszka Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

273 Palczak Dominika Matysówka 5km Pulpeciki Dominiki TAK
274 Pałac Pratt & Whitney Gabriela Rzeszów 5km Brak

275 Pałka Dariusz Rzeszów 5km Brak TAK
276 Panek Paweł Rzeszów 5km Brak TAK
277 Paprocka Kamila RzeszÓw 5km PRATT&WHITNEY

278 Parol Robert Rzeszów 5km Pratt&Whitney

279 Parol Monika Rzeszów 5km Brak TAK
280 Pasierb Lucyna Rzeszów 5km Brak TAK
281 Pawłucki Konrad Rzeszów 5km Brak TAK
282 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 5km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie

283 Pietras Jowita Mielec 5km WW Team

284 Piłat Jakub Rzeszów 5km Brak TAK
285 Piotrowska Katarzyna Rzeszów 5km Pratt&Whitney Rzeszów TAK
286 Piotrowski Damian Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

287 Piwko Mirosław Czudec 5km Pratt & Whitney Rzeszów

288 Piwowar Adrian Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
289 Piwowar Daniel Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
290 Płocica Marek Jarosław 5km Wichura jarosław TAK
291 Płodzień Katarzyna Rzeszów 5km Brak TAK
292 Poborca Dawid Zarębki 5km Trotyl Zarębki TAK
293 Poborca Dawid Zarębki 5km Trotyl Zarębki

294 Pociask Jakub Dębica 5km brak

295 Podhajski Tomasz Rzeszów 5km SOFTSYSTEM

296 Podolak Krzysztof Rzeszow 5km Brak TAK
297 Podraza Marek Gorlice 5km Gorlicka Grupa Biegowa

298 Poźniak Sylwia Tajęcina 5km Brak TAK
299 Połomska Małgorzata Rzeszów 5km Brak TAK
300 Pomorski Krzysztof Rzeszów 5km MaKrolŁuKlaKaMo Team TAK
301 Popek Magdalena Rzeszów 5km Podkarpackie Centrum Szkoleniowe

302 Porada Paweł Rzeszów 5km Brak TAK
303 Pruchnik-Krupa Karolina Rzeszów 5km Brak TAK
304 Puć Dawid Mielec 5km OMK Smoczka

305 Puc Grzegorz Rzeszów 5km Brak TAK
306 Pustelniak Kamil Rzeszów 5km Brak TAK
307 Pustelniak Kamil Rzeszów 5km Brak

308 Pytko Piotr Wiercany 5km Brak TAK
309 Pyzia Agata Kombornia 5km Brak TAK
310 Rachwał Chmura Magdalena Ropczyce 5km

311 Rajzer Eryk Zabratówka 5km NiechBiega TAK
312 Róg Dorota RzeszÓw 5km BBL TAK
313 Rój Pratt & Whitney Rzeszów Danuta Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

314 Różycka Monika Przemyśl 5km Kukiz’15 TAK
315 Redzaj Artur Lublin 5km turystycznieiaktywniE.pl TAK
316 Reguła Tomasz Rzeszów 5km Brak TAK
317 Rodzeń Paweł Rzeszów 5km GOLLOB Team

318 Rogowski Mateusz Rzeszów 5km NSB-MAXISPORT Team Rzeszów TAK
319 Rojek Józef Ropczyce 5km Brak TAK
320 Rojek Piotr Ropczyce 5km Brak TAK
321 Rola Paula Nowa Sarzyna 5km EndoPerio.pl TAK
322 Romankiewicz Mateusz RzeszÓw 5km Brak

323 Ropel Rafał Kolbuszowa 5km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
324 Rozenbajgier-Domin Katarzyna Haczów 5km Brak

325 Rusin Damian Gorlice 5km Brak

326 Rusin Monika Rzeszów 5km Brak

327 Rusznica Monika Wysoka Głogowska 5km Brak TAK
328 Rut Stanisław Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

329 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 5km ZMITEK TEAM

330 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 5km ZMITEK TEAM

331 Rybak Piotr Rzeszów 5km w TAK
332 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
333 Rząsa Natalia Rzeszów 5km SOFTSYSTEM TAK
334 Rząsa Sylwester Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

335 Rzeszutek Andrzej Rzeszów 5km Brak

336 Rzucidło Witold Rzeszów 5km Brak TAK
337 Rzucidło Jan Rzeszów 5km BBL TAK
338 Rzucidło Joanna Rzeszów 5km Brak TAK
339 Samolej Marcin Rzeszow 5km PWRZ

340 Sarna Kamil Krasne 5km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
341 Sarna Agata Tyczyn 5km wkurw_team TAK
342 SepioŁ Marek RzeszÓw 5km BT WAGABUNDA TAK
343 Siembida Małgorzata Ulanów 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
344 Siemieniak Tomasz RzeszÓw 5km PWR

345 Siemieniak Tomasz RzeszÓw 5km PWR

346 Skoczylas Aleksander Rzeszów 5km Szare Łosie TAK
347 Skoczylas Alicja Rzeszów 5km Szare Łosie TAK
348 Skrzypek Wojciech Jarosław 5km Wichura jarosław TAK
349 Skubis Wojciech Rzeszów 5km Pratt & Whitney

350 Sliwinska Katarzyna Rzeszow 5km Brak

351 Słowik Stefan Tyczyn 5km Wybiegamy w przyszłość TAK
352 Smoleń Patryk Brzostek/rzeszów 5km BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
353 Smoliński Marcin Rzeszów 5km SOFTSYSTEM TAK
354 Smołkowicz Robert Rzeszów 5km Szefek Team TAK
355 Snopek Sebastian Rzeszów 5km Brak TAK
356 Sobaszek Damian Rzeszów 5km Brak TAK
357 Sobczyk Karolina Rzeszów 5km PRATT & WHITNEY RZESZÓW

358 Soja Arkadiusz Strzyżów 5km Pratt & Whitney Rzeszów S.A.

359 Sołtys Dawid Niebylec 5km Pratt & Whitney Rzeszów

360 Sosnowski Patryk Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
361 Sosnowy Paweł Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

362 Stawarz Jakub Rzeszów 5km Czip Hunters TAK
363 Stępień Przemysław Rzeszów 5km Brak TAK
364 Stręk Piotr Rzeszów 5km Brak TAK
365 Strzępek Kamila Rzeszów 5km Brak

366 Styka Bartosz Mrowla 5km Pratt&Whitney Rzeszów

367 Stysiał Witold Nowa Dęba 5km Brak

368 Suchora Mariusz Kozłów 5km Brak

369 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów 5km SPAR

370 Superson Błażej Sonina 5km STS JORDAN WOLA MAŁA TAK
371 Suszek Paweł Rzeszów 5km Brak TAK
372 Swiatoniowska Ewa Sokołów Młp 5km Brak

373 Synowiec Bartosz Rzeszów 5km SOFTSYSTEM TAK
374 Szczęch Iwona Głogów Małopolski 5km Stowarzyszenie „Bruno” TAK
375 Szela Małgorzata Rzeszów 5km Brak

376 Szeląg Marcin Tarnobrzeg 5km NSG Pilkington TAK
377 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 5km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
378 Szetela Zuzanna Rzeszów 5km Brak

379 Szydło Robert Rzeszów 5km Brak TAK
380 Szymański Krzysztof Nienadowa 5km Brak

381 Tabaka Marta Sokołów Młp 5km Sokołów Team TAK
382 Tabor Piotr Rzeszów 5km www.tylmanowa.eu TAK
383 Tabor Katarzyna Rzeszów 5km www.tylmanowa.eu TAK
384 TarczyŃska Urszula RzeszÓw 5km Brak

385 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów 5km Koń Rafał Team TAK
386 Tomoński Piotr Rzeszów 5km Brak TAK
387 Torhan-Michalska Katarzyna Rzeszów 5km Brak TAK
388 Trela Konrad Secemin 5km wkurw_team TAK
389 Tybura Mateusz Rzeszów 5km Brak TAK
390 Tymińska Katarzyna Rzeszów 5km Brak TAK
391 Tymuła Robert Rzeszów 5km SoftSystem TAK
392 Uchacz Kapcer Brzegi 5km Brak TAK
393 Urbanska Marcelina Rzeszow 5km Brak

394 Urbanska Marcelina Rzeszow 5km Pratt&Whitney Rzeszów

395 Wajcowicz Witold Sanok 5km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
396 Wajda Joachim Łańcut 5km Brak TAK
397 Walania Kinga Głogów Małopolski 5km TKKF

398 Walicki Hubert Sokołów Małopolski 5km Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów

399 Waltoś Kacper Zaczernie 5km Pulpeciki Dominiki TAK
400 Wójcik Marcin Olszanica 5km OC Krościenko TAK
401 Wójcik Mariusz Godowa 5km BbL TAK
402 Wójtowicz Barbara Cieklin 5km Brak TAK
403 Wąsowska Izabela Sanok 5km Brak TAK
404 Weron Katarzyna Rzeszow 5km Premium Mobile

405 Wiater Jerzy Hermanowa 5km Wybiegamy w przyszłość TAK
406 Wicher Darek Brzeźnica 5km Brak TAK
407 Wiciejowska Agnieszka Rzeszów 5km Brak TAK
408 Wiech Adam Boguchwała 5km Brak

409 Wielgosz Edyta Rzeszów 5km Uszatek TAK
410 Wiktor Wieslaw Dębica 5km Dębickie Gepardy TAK
411 Wilk Łukasz Lubenia 5km Lubeński Cross | lubeniabiega.pl TAK
412 Wilk Angelika Lubenia 5km Pratt&Whitney Rzeszów

413 Wilk Angelika Lubenia 5km Brak

414 Wilk Dariusz Rzeszów 5km Brak

415 Wilk Artur Puchar Pratt&whitney Rzeszów Nd 5km ND

416 Wiśniewska Marzena Krasne 5km Brak TAK
417 Witowska Maria Rzeszów 5km Brak TAK
418 Witowski Przemysław Rzeszów 5km Brak TAK
419 Wojciechowski Paweł Jarosław 5km Jarosławska grupa biegowa sokół

420 Wojdon Monika Rzeszów 5km Brak TAK
421 Wojnik Józef Rzeszów 5km SoftSystem

422 Wojtasik Dariusz Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
423 Wojtoń Ryszard Domaradz 5km Brak TAK
424 Wojturska Agnieszka Rzeszów 5km CPP Poland TAK
425 Woźniak-Brudniak Paula Rzeszów 5km PRATT & WHITNEY RZESZÓW

426 Wróblewski Andrzej Głogów Małopolski 5km Resovia Rzeszów

427 Wrona Kazimierz Mielec 5km RSM Mielec TAK
428 Wyszyńska Maria Reszów 5km Brak

429 Wyszyńska Maria Reszów 5km Brak TAK
430 Zach Paweł Rzeszów 5km Asseco Active Team

431 Zając Artur Rzeszów 5km Pratt&Whitney Rzeszów TAK
432 Zając Wilhelm Rzeszów 5km Brak

433 Zajko Michał Rzeszów 5km Brak

434 Zarzyczny Arkadiusz RzeszÓw 5km ARGO Active Club TAK
435 Zawitkowski Pratt&whitney Piotr Rzeszów 5km Pratt&Whitney

436 Zgłobicki Kamil Rzeszów 5km Brak

437 Zgłobicki Kamil Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

438 ZiĘba Mariusz Siedleczka 5km brak

439 ZiĘba Mariusz Siedleczka 5km PRATT & WHITNEY RZESZÓW TAK
440 Zielińska Marta Rzeszów 5km Brak TAK
441 Zieliński Marcin Nowosielce 5km NwE

442 Zielonka Katarzyna Rzeszów 5km Pratt&Whitney

443 Zimek Dominika Rzeszów 5km Brak

444 Zimnicki Wojciech Rzeszów 5km Brak TAK
445 Ziobro Aldona Strzyżów 5km Brak TAK
446 Zygmont Agata Chorzelów 5km Aerogirls TAK