Zawody

Nazwa zawodów:

4.Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney Rzeszów

Miejsce i termin: Rzeszów, 2018-10-06
Organizator: Organizatorzy:
Stowarzyszenie Rzeszów Biega

Partnerzy:
Urząd Miasta Rzeszowa
CH. Millenium Hall
Pratt&Whitney

Opis zawodów: kategorie wiekowe:

K.M. – 15 (15-19 lat)
K.M. – 20 (20-29 lat)
K.M. – 30 (30-39 lat)
K.M. – 40 (40-49 lat)
K.M. – 50 (50-59 lat)
K.M. – 60 (60 i starsi)

Klasyfikacja najlepszy Polak Polka.
Klasyfikacja najlepszy rzeszowianin i rzeszowianka.
Klasyfikacja dla pracowników Pratt&Whitney.

Warunki uczestnictwa:
• Zawodnicy startują wyłącznie na własną odpowiedzialność.
• Organizator nie odpowiada za zły stan zdrowia lub ukryte choroby.
• Zgłoszenia do biegu głównego na formularzu elektronicznym do 30 września, po wpłaceniu wpisowego.
• Kwota wpisowego:
35 zł do dnia 10 sierpień 2018r,
45 zł do dnia 1 wrzesień 2018r,
55 zł do dnia 30 września 2018r,
70 zł w biurze zawodów,
• Limit 700 osób
• W dniu zawodów ilość pakietów ograniczona!!!
• Prawo startu mają osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy na stronie www.runrzeszow.pl oraz wpłaciły wpisowe i ukończyły 15 lat do 06.10.2018r.
• Osoby niepełnoletnie startują za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych i kserem dowodu osobistego opiekuna.
• O kolejności zgłoszenia decyduje wpłata.
WIĘCEJ W REGULAMINIE

Strona WWW: http://runrzeszow.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwik Janusz Mielec 5km Wiatr We Włosach

2 Bandulet Mariusz Rzeszów 5km Brak

3 Bardo Dariusz Rzeszów 5km Brak TAK
4 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw 5km ZABIEGANI MIELEC

5 Bednarz Karol Trzciana 5km RAJ-TATR

6 Białek Jacek Głogów Małopolski 5km Głogovia Głogów Małopolski

7 Bik Szymon Kraków 5km runonline.pl TEAM TAK
8 Binko Łukasz Nienadowa 5km Brak

9 Bułdak Andrzej Rzeszów 5km polmot

10 Czaja WacŁaw PrzemyŚl 5km Brak TAK
11 Dec Dominik Sokołów Małopolski 5km Sokołów Team

12 Dejnaka Mariola Rzeszów 5km Stowarzyszenie ” Dzikie Mustangi”

13 Dworak Grzegorz Jasionka 5km Brak

14 Fortuniak Małgorzata Jasionka 5km Brak

15 Fortuniak Damian Jasionka 5km Brak

16 Gajos-Fuk Katarzyna Krzemienica 5km Brak TAK
17 Garbacz Joanna Rzeszów 5km Brak

18 Garlak Jacek Głogów Młp. 5km Essence.of.prophylaxis

19 Gazda Pawel Zręcin 5km Brak TAK
20 Gibała Robert Brzozów 5km Brak

21 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 5km Brak

22 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. 5km Brak

23 Indyk Kamil Miłocin 5km Husaria Race Team

24 Jaworska Agata Rzeszów 5km Brak

25 Jaworski Roman Rzeszów 5km SoftSystem

26 Kałdowski Łukasz Grudziądz 5km KS Rugby Rzeszów TAK
27 Kantor Angelika Rzeszów 5km MTU AERO ENGINES

28 Kawalec Grzegorz Rzeszów 5km Brak TAK
29 Kawalec Jacek Trzciana 5km TEAM IWO TAK
30 Kicińska Dorota Przemyśl 5km Brak

31 Kida Rafał Sokołów Małopolski 5km Sokołów Team

32 Kidacka Ela Rzeszów 5km Brak TAK
33 Kochman Grzegorz Łańcut 5km SoftSystem

34 Kosowicz Paweł Mielec 5km Brak TAK
35 Kot Wiktoria RzeszÓw 5km Brak

36 Krupa Sebastian Rzeszów 5km Brak

37 Krupa Natalia Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

38 Krzanowski Piotr Krosno 5km Brak TAK
39 Kurylo Joanna Przeworsk 5km Przeworska Grupa Biegowa

40 Kut Kacper Rzeszów 5km PWS CREW

41 Latusek Daniel ZagÓrz 5km Brak

42 Latusek Joanna ZagÓrz 5km Brak

43 Leszczak Monika Rzeszów 5km Brak

44 Leszczak Andrzej Rzeszów 5km Brak

45 Litwin Faustyna Rzeszów 5km Brak

46 Żurek Dominika Rzeszów 5km Brak

47 Lutak Agnieszka Zarzecze 5km Brak

48 Łabuz Paweł Rzeszów 5km Brak

49 Majka Anna Rzeszów 5km Brak TAK
50 Marszałek Ewa Rzeszów 5km Śnieżne Trasy Krzywa Banica TAK
51 Marut Mariusz Wola Raniżowska 5km Brak

52 Mazur Ireneusz Jasło 5km Brak TAK
53 Mularska Agata Krosno 5km Brak TAK
54 Mularski Piotr Krosno 5km Brak TAK
55 Niedziałek Agata Rzeszów 5km Brak TAK
56 Nobis Kinga Rzeszów 5km Brak TAK
57 Oryńczak Andrzej Rzeszów 5km SoftSystem

58 Pałka Dariusz Rzeszów 5km Brak

59 Panek Paweł Rzeszów 5km Brak TAK
60 Piwowar Daniel Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

61 Piwowar Adrian Rzeszów 5km Pratt & Whitney Rzeszów

62 Pociask Jakub Dębica 5km brak

63 Pruchnik-Krupa Karolina Rzeszów 5km Brak

64 Puc Grzegorz Rzeszów 5km Brak

65 Rojek Józef Ropczyce 5km Brak

66 Rusin Damian Gorlice 5km Brak

67 Rybak Piotr Rzeszów 5km w

68 Rzucidło Jan Rzeszów 5km BBL

69 Sarna Kamil Krasne 5km Pratt & Whitney Rzeszów

70 Smołkowicz Robert Rzeszów 5km Szefek Team TAK
71 Snopek Sebastian Rzeszów 5km Brak

72 Tymuła Robert Rzeszów 5km SoftSystem

73 Uchacz Kapcer Brzegi 5km Brak TAK
74 Wajda Joachim Łańcut 5km Brak TAK
75 Wójcik Marcin Olszanica 5km OC Krościenko

76 Wiater Jerzy Hermanowa 5km Wybiegamy w przyszłość TAK
77 Wielgosz Edyta Rzeszów 5km Uszatek

78 Wilk Łukasz Lubenia 5km Lubeński Cross | lubeniabiega.pl TAK
79 Wojnik Józef Rzeszów 5km SoftSystem

80 Zimnicki Wojciech Rzeszów 5km Brak TAK
81 Zygmont Agata Chorzelów 5km Aerogirls