Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg O Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów 2018 – dystans 10km

Miejsce i termin: Obrazów, 2018-09-08
Organizator: Stowarzyszenie „NASZ REGION”

PATRONAT:
– Wójt Gminy Obrazów
– Gmina Obrazów
– Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Opis zawodów: Bieg na dystansie 10 km.

Oświadczenie do pobrania

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamska Sylwia Opatów Dystans 10 km Brak

2 Basak Justyna Stary Garbów Dystans 10 km Wkurw_team

3 Bidas Paweł Sandomierz Dystans 10 km TAK LUBIĘ SANDOMIERZ TAK
4 Bronhard Rafał Rzeszów Dystans 10 km 21 BATALION DOWODZENIA

5 Dąbek Urszula Tarnobrzeg Dystans 10 km TeBegG Runner Team

6 Dolega Darek Radom Dystans 10 km Biegiem Radom! TAK
7 Dziadura Zenon Tarnobrzeg Dystans 10 km Witar

8 Franos Edyta Sandomierz Dystans 10 km TakLubię Sandomierz

9 Grygiel Jacek Nowa Dęba Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

10 Heciak Arkadiusz Obrazów Dystans 10 km Drużyna Wójta TAK
11 Jakubik Mirosław Zaleszany Dystans 10 km Fartlek G O

12 Jargiło Robert Jastkowice Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza

13 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Dystans 10 km OstroBiec

14 Kapusta Anna Obrazów Dystans 10 km TSA Sandomierz TAK
15 Kapusta Anna Obrazów Dystans 10 km TSA Sandomierz

16 Karnat Dariusz Nowa Dęba Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
17 Kochowska Elżbieta Sokolniki Dystans 10 km TeBeG Runners Team

18 Krawczyński Janusz Gromadzice Dystans 10 km Brak TAK
19 Kucharski Marcin Radom Dystans 10 km bbl radom TAK
20 Kwasek Agnieszka Chobrzany Dystans 10 km WITAR TARNOBRZEG

21 Kwitek Damian Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK
22 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola Dystans 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
23 Majecki Robert Sandomierz Dystans 10 km JW3533

24 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza

25 Nowak Marcin Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski klub biegacza TAK
26 Obarski Tomasz Sandomierz Dystans 10 km AMATOR

27 Orłowska Beata Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
28 Orłowski Wojciech Stalowa Wola Dystans 10 km LANS LAS TAK
29 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg Dystans 10 km WITAR TAK
30 PŁaneta Marcin Tarnobrzeg Dystans 10 km WITAR TARNOBRZEG TAK
31 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba Dystans 10 km ZMITEK TEAM TAK
32 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza

33 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza

34 Soboń Tomek Sandomierz Dystans 10 km Tak Lubię Sandomierz

35 Soboń Ewelina Sandomierz Dystans 10 km Tak Lubię Sandomierz

36 Szymański Adam Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
37 Walania Kinga Głogów Małopolski Dystans 10 km TKKF Sokół

38 Wrzesień Jerzy Sandomierz Dystans 10 km TakLubię Sandomierz

39 Zych Rafał Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK