Nazwa zawodów: |
Kolbuszowska Dycha o Puchar Starosty Kolbuszowskiego |
Miejsce i termin: | Kolbuszowa, 2018-09-09 |
Organizator: | ZespóŠSzkóŠTechnicznych w Kolbuszowej
Dane do kontaktu: Dyrektor biegu: Ĺukasz Poborca â 691794800/ 605945233 |
Opis zawodów: | Biegi odbÄdÄ
siÄ dnia 9.09.2018 r. (niedziela) . 2. Start i meta: ZST w Kolbuszowej 3. Biuro zawodĂłw: ZST w Kolbuszowej, ul. Janka Bytnara 2 4. Dystans â 10 km drogÄ o nawierzchni asfaltowej (95%), Ĺźwirowej (5%) 5. Impreza odbÄdzie siÄ w dniu 9 wrzeĹnia 2018 roku w Kolbuszowej 6. Start o godz. 14,00. Start i meta znajdowaÄ bÄdzie siÄ na placu szkoĹy ZST Kolbuszowa WiÄcej w regulaminie. |
Strona WWW: | https://web.facebook.com/kolbuszowskadycha/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | 10 km | Brak | TAK |
2 | Andrasz PaweĹ | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
3 | Andrasz Ewelina | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
4 | Antosz Bogdan | Sieniawa | 10 km | Brak | TAK |
5 | Baran Andrzej | JodĹowa | 10 km | JODĹOWA | TAK |
6 | BÄben Krzysztof | Kolbuszowa | 10 km | . | TAK |
7 | Bednarz Karol | Trzciana | 10 km | ROLMAT | TAK |
8 | Bernat Wojciech | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
9 | Bielecki Dawid | BrzĂłza KrĂłlewska | 10 km | Real Madryt Team | NIE |
10 | Blajer Maciej | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
11 | Blajer ElĹźbieta | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
12 | Borek RafaĹ | Tarnobrzeg | 10 km | Brak | TAK |
13 | BroĹźnowicz Nataniel | Mielec | 10 km | Brak | TAK |
14 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | 10 km | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
15 | Brzuszek Jerzy | Nowa DÄba | 10 km | ZMITEK TEAM NOWA DÄBA | TAK |
16 | BuryĹo Mateusz | JodĹĂłwka | 10 km | Perfect Runner Team | TAK |
17 | Cebula Marcin | Mielec | 10 km | Brak | TAK |
18 | Cisek Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
19 | Czachor Rafal | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
20 | Czuba Monika | Smerdyna | 10 km | Brak | NIE |
21 | Domaradzka MaĹgorzata | RzeszĂw | 10 km | BT WAGABUNDA | TAK |
22 | Domaradzki Grzegorz | RzeszĂw | 10 km | BT WAGABUNDA | TAK |
23 | DrapaĹa Jan | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
24 | Ferfecki PaweĹ | Ropczyce | 10 km | Brak | TAK |
25 | FilipiĹski B | ĹaĹcut | 10 km | bestklub | NIE |
26 | FilipiĹski Bartosz | ĹaĹcut | 10 km | SuperklubB | TAK |
27 | Filipowicz Krzysztof | Kupno | 10 km | Kupno | TAK |
28 | Front Wojciech | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
29 | Fus Wojciech | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
30 | Fus Wojciech | RzeszĂłw | 10 km | AAT | TAK |
31 | Gmiterek Daniel | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
32 | Golebiowski Michal | Warszawa | 10 km | Brak | TAK |
33 | Golemo Agnieszka | Dabrowa Tarnowska | 10 km | Run Team DT | TAK |
34 | GoĹÄbek PaweĹ | KrzÄ tka | 10 km | ZMITEK TEAM NOWA DÄBA | TAK |
35 | Goraj-Przybylska Dorota | Zarzecze | 10 km | Brak | TAK |
36 | GryboĹ Piotr | KoszÄcin | 10 km | KOSZÄCIN | TAK |
37 | Grygiel Jacek | Nowa DÄba | 10 km | ZMITEK TEAM NOWA DÄBA | TAK |
38 | GuĹşda Ĺukasz | Jagodnik | 10 km | Brak | TAK |
39 | Haratyk Roksana | SÄdziszĂłw MĹp. | 10 km | Brak | TAK |
40 | Jakubowski Daniel | Zabajka | 10 km | Centrum Animacji SpoĹecznej Caritas | TAK |
41 | JandziĹ Ewa | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
42 | JandziĹ WiesĹaw | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
43 | JemioĹo Mateusz | Mielec | 10 km | Zabiegani Mielec | NIE |
44 | KaczyĹska Alicja | RzeszĂłw | 10 km | Perfect Runner Team | NIE |
45 | Karnat Dariusz | Nowa DÄba | 10 km | Zmitek Team Nowa DÄba | TAK |
46 | Kawa Monika | RzeszĂw | 10 km | ZESPĂĹ SZKĂĹ SPORTOWYCH W RZESZOWIE | TAK |
47 | KieĹbiowski Zbigniew | Nowa DÄba | 10 km | Brak | NIE |
48 | Kiliarska Valentyna | Nikolaev | 10 km | Lkb Rudnik | NIE |
49 | Kiper Maciej | JarosĹaw | 10 km | Perfect Runner Team JarosĹawski Biegacz | TAK |
50 | KĹos MichaĹ | Cmolas | 10 km | Brak | TAK |
51 | KoĹcielny Aleksander | Rzeszow | 10 km | Bbl | NIE |
52 | Kopacz Adam | Nowa Sarzyna | 10 km | Brak | TAK |
53 | Kopacz Piotr | Nowa Sarzyna | 10 km | Brak | TAK |
54 | KopeÄ Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | “KOPER” run for yourself | TAK |
55 | KostrubaĹa Sebastian | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
56 | KozĹowski Krzysztof | Dybawka | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
57 | KrzyĹko Marcin | Trzebownisko | 10 km | Brak | TAK |
58 | KsiÄ Ĺźek PaweĹ | Bratkowice | 10 km | Brak | TAK |
59 | Kulasa Andrzej | BoguchwaĹa | 10 km | Brak | TAK |
60 | Kurek Wojciech | Kwidzyn | 10 km | 1 Baza Lotnictwa Transportowego | TAK |
61 | KwiecieĹ Weronika | Kolbuszowa | 10 km | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | TAK |
62 | Labziuk Oleksandr | Winnica | 10 km | Wieliczanka | TAK |
63 | Latuszek MaĹgorzata | LeĹźajsk | 10 km | Klub NW “WĹĂłczykije” | NIE |
64 | Latuszek Bogdan | LeĹźajsk | 10 km | Klub NW “WĹĂłczykije” | NIE |
65 | Lis Maksymilian | Ropczyce | 10 km | Brak | NIE |
66 | Lorenc Iwona | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
67 | Ĺťak PaweĹ | LaskĂłwka | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
68 | Ĺťak PaweĹ | LaskĂłwka | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
69 | ĹťÄ dĹo Jacek | Mielec | 10 km | PERFECT RUNNER TEAM | TAK |
70 | Ĺťurawski MieczysĹaw | Stalowa Wola | 10 km | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | NIE |
71 | Lubera Piotr | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
72 | Ĺeptuch Tomasz | KomorĂłw | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
73 | Ĺyko Izydor | Stalowa Wola | 10 km | FIFARAFA Stalowa Wola | TAK |
74 | Majcher Damian | Stalowa Wola/tarnobrzeg | 10 km | Brak | NIE |
75 | Malik Aleksandra | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowski Hasacz | TAK |
76 | Marzec JĂłzef | Mielec | 10 km | Brak | TAK |
77 | Mika Artur | KrakĂłw | 10 km | Miki Team | TAK |
78 | Mordasiewicz Anna | Tuszyma | 10 km | Brak | TAK |
79 | Moskal Zbigniew | Nisko | 10 km | Brak | TAK |
80 | MrĂłz Kamil | Dobieszyn | 10 km | 721936210 | TAK |
81 | Musialik Magdalena | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
82 | Muskus Kazimierz | LeĹźajsk | 10 km | Klub NW “WĹĂłczykije” | NIE |
83 | Nawojski Roman | PogwizdĂłw Nowy | 10 km | III LO RzeszĂłw | TAK |
84 | Nawracaj Ĺukasz | JodĹowa | 10 km | NAW-MOT JODĹOWA | TAK |
85 | Nowak Jakub | RzeszĂłw | 10 km | HarpiTeam | TAK |
86 | Nowak Wojciech | Werynia | 10 km | Brak | NIE |
87 | OrĹowska Beata | Stalowa Wola | 10 km | Stslowowolski Klub Biegacza | TAK |
88 | OrĹowski Wojciech | Stalowa Wola | 10 km | LANS LAS | TAK |
89 | Orzech Artur | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
90 | Osnowska Joanna | Mielec | 10 km | Brak | NIE |
91 | Paluch Agnieszka | PorÄby Dymarskie | 10 km | Brak | TAK |
92 | Paluch Lucyna | PorÄby Dymarskie | 10 km | Brak | TAK |
93 | Pasierb Damian | Kolbuszowa GĂłrna | 10 km | Brak | TAK |
94 | Pelczar Wojciech | Dobieszyn | 10 km | AZS AWF Katowice | TAK |
95 | Pelczar Krzysztof | KroĹcienko WyĹźne | 10 km | Brak | TAK |
96 | Piekarz Jan | Ranişów | 10 km | Brak | TAK |
97 | Piela MaĹgorzata | Grodzisko Dolne | 10 km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
98 | Pietras Jowita | Mielec | 10 km | WW Team | NIE |
99 | Piszczek StanisĹaw | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
100 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | 10 km | BBL | NIE |
101 | Piwowarska Wioletta | WiÄ zownica Kolonia | 10 km | Brak | TAK |
102 | Plis SĹawek | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
103 | PĹaneta Marcin | Tarnobrzeg | 10 km | WITAR TARNOBRZEG | TAK |
104 | Poborca Dawid | Kolbuszowa | 10 km | Wybiegany Mecenas | TAK |
105 | Pokrywka Ryszard | Stalowa Wola | 10 km | SKB | TAK |
106 | Popova Olena | Nikolaev | 10 km | Lkb Rudnik | NIE |
107 | Puzio Marek | Kolbuszowa | 10 km | 🙂 | TAK |
108 | Pytlak Adam | Kolbuszowa | 10 km | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | NIE |
109 | RÄ czka Mateusz | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
110 | Rojek JĂłzef | Ropczyce | 10 km | Brak | TAK |
111 | Ropel RafaĹ | Kolbuszowa | 10 km | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | TAK |
112 | Rumanek Piotr | Maziarnia | 10 km | Brak | NIE |
113 | RzemieĹ Ryszard | Nowa DÄba | 10 km | Nowa DÄba | TAK |
114 | RzucidĹo Jan | RzeszĂłw | 10 km | Bbl | TAK |
115 | SarzyĹski StanisĹaw | ĹaĹcut | 10 km | Brak | TAK |
116 | SekuĹa MichaĹ | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
117 | Serafin Marek | Cmolas | 10 km | OSP Cmolas | TAK |
118 | SkawiĹska Justyna | Sanok | 10 km | Brak | TAK |
119 | SkawiĹski Tomasz | Sanok | 10 km | BiOSG | TAK |
120 | SĹowik Daniel | Ĺťabno | 10 km | OCR Team Masters Gym | NIE |
121 | Smagacz Henryk | Stara JastrzÄ bka | 10 km | Brak | TAK |
122 | SmoĹkowicz Robert | RzeszĂłw | 10 km | Szefek Team | TAK |
123 | Sobieraj Kamil | Malogoszcz | 10 km | Wkurw_team | TAK |
124 | Sobolewski Dawid | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
125 | Solarczyk Wiktor | Gorzyce | 10 km | Fartlek GO | TAK |
126 | Stachula Aneta | WojkĂłw | 10 km | Brak | TAK |
127 | StÄpieĹ Karolina | Werynia | 10 km | Centrum Animacji SpoĹecznej | NIE |
128 | StrÄ k SĹawomir | Gorzyce | 10 km | Sprint Gorzyce | NIE |
129 | StrzÄpka Krzysztof | PrzyĹÄk | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
130 | Styka Mateusz | RzeszĂłw | 10 km | ROLMAT – ROLETY NA WYMIAR | TAK |
131 | Szabat WiesĹaw | Annopol | 10 km | Brak | TAK |
132 | Szawan PaweĹ | Przeworsk | 10 km | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | TAK |
133 | Szczeblewski JĂłzef | Manowo | 10 km | Brak | TAK |
134 | Szkoda Robert | BiĹgoraj | 10 km | BiĹgoraj Biega | TAK |
135 | TÄcza Justyna | Werynia | 10 km | Centrum Animacji SpoĹecznej | TAK |
136 | Tokarz Waldemar | Paszczyna | 10 km | Dzikie Mustangi | NIE |
137 | Turbiarz Krzysztof | Stalowa Wola | 10 km | FIFARAFA STALOWA WOLA | TAK |
138 | Turczyn Mariusz | Majdan Krolewski | 10 km | ZMITEK TEAM | TAK |
139 | Turek Przemek | Kolbuszowa | 10 km | Brak | NIE |
140 | UrbaĹski Zbigniew | AlfredĂłwka | 10 km | ZMITEK TEAM NOWA DÄBA | NIE |
141 | Urban Janusz | HadykĂwka | 10 km | Brak | NIE |
142 | Veretskyi Pavlo | Nikolaev | 10 km | Lkb Rudnik | NIE |
143 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
144 | Walat Adrian | RzeszĂłw | 10 km | 3 PBOT | NIE |
145 | WĂłjcik Tomasz | Gorzyce | 10 km | ZMITEK TEMA NOWA DÄBA | TAK |
146 | WiÄcek Piotr | Kolbuszowa | 10 km | PIETJA | TAK |
147 | WolaĹski Piotr | RzeszĂłw | 10 km | brak | NIE |
148 | WrĂłbel Jakub | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
149 | WrĂłblewski JarosĹaw | Mielec | 10 km | Brak | TAK |
150 | WrĂłblewski RadosĹaw | Mielec | 10 km | Brak | TAK |
151 | ZapoĹoch BoĹźena | Sanok | 10 km | Bieszczadzki OddziaĹ StraĹźy Granicznej | NIE |
152 | ZarÄba Jolanta | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
153 | ZieliĹska Monika | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |