Nazwa zawodów: |
V Bieg o ZĹotÄ KaczkÄ- ODWOĹANE |
Miejsce i termin: | Toszek, 2019-05-11 |
Organizator: | MaĹgorzata i BartĹomiej WoĹşniak, KS Zamkowiec Toszek |
Opis zawodów: | Trasa: Dystans: ok. 10km. Trasa nie posiada atestu PZLA. Start i meta znajdujÄ siÄ w tym samym miejscu. PodĹoĹźe mieszane: kostka, asfalt, polne drogi, ĹcieĹźki parkowe (nawierzchnia âmiÄkkaâ ok. 80%). Z uwagi na nawierzchniÄ udziaĹ osĂłb niepeĹnosprawnych na wĂłzkach nie jest moĹźliwy. Trasa posiada wiele podbiegĂłw i zbiegĂłw, jest wymagajÄ ca, w przypadku sĹonecznej pogody uczestnicy sÄ naraĹźeni na dĹugotrwaĹe nasĹonecznienie. Rejestracja uczestnikĂłw i opĹata startowa: Terminy zgĹoszenia i opĹaty: OpĹata dla dzieci od 14 roku Ĺźycia 10zĹ przez przycisk poniĹźej: ZAWODY ODWOĹANE. OpĹaty startowe bÄdÄ zwracane przez organizatora.KaĹźdy z uczestnikĂłw otrzyma (telefonicznie lub mailowo) oddzielnÄ informacjÄ. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ada Marian | Bytom | Nordic Walking | Brak | NIE |
2 | Adamowski Jacek | Gliwice | Bieg | CompaĂąeros Asfalt Team | NIE |
3 | Adamus Marian | Bytom | Nordic Walking | Brak | TAK |
4 | Alker Andrzej | Gliwice | Bieg | Alker Team | NIE |
5 | Arendt ZdzisĹaw | Katowice | Nordic Walking | Brak | TAK |
6 | Baron Katarzyna | Gliwice | Bieg | Brak | TAK |
7 | BiaĹas Andrzej | Bytom | Bieg | Brak | TAK |
8 | BiaĹas Anna | Bytom | Nordic Walking | Brak | TAK |
9 | BieliĹska Anna | Rybnik | Bieg | Decathlon Rybnik&Przyjaciele | NIE |
10 | Bodnar Izabela | KÄdzierzyn-KoĹşle | Bieg | Amator | TAK |
11 | Bujara Wiktoria | Ĺwibie | Bieg | Brak | TAK |
12 | Bukowski Edward | Kluczbork | Bieg | Kluczborska Grupa Biegowa | TAK |
13 | BuliĹski PrzemyĹsaw | BÄdzin | Nordic Walking | Brak | TAK |
14 | BurzyĹska Beata | Katowice | Bieg | Brak | TAK |
15 | CeliĹski Tomasz | Otwock | Bieg | TUPTUĹ Otwock | NIE |
16 | Charczuk Zenon | Opole | Nordic Walking | ŝóĹwik Opole | NIE |
17 | Daniel Mariusz | Pisarzowice | Bieg | KablĂłwka Team | TAK |
18 | DĹociok Marcin | Toszek | Bieg | Brak | TAK |
19 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Gory | Nordic Walking | Brak | TAK |
20 | Drzewiecka Julita | Kotulin | Bieg | ZakrÄcone | NIE |
21 | Dubrawski Artur | Katowice | Bieg | Brak | TAK |
22 | Dziechciarz-Duda Joanna | Zawiercie | Bieg | Jura. Pl | NIE |
23 | Gajdka Jolanta | CzeladĹş | Nordic Walking | Kije w dobrych rÄkach | NIE |
24 | GÄbska ElĹźbieta | BÄdzin | Nordic Walking | Kije w Dobrych RÄkach | TAK |
25 | GÄ szczyk Grzegorz | KrakĂłw | Bieg | Bieg Rolnika | NIE |
26 | Grad-Drzewiecka Ilona | Toszek | Nordic Walking | Brak | NIE |
27 | GruchaĹa Anna | Siemianowice ĹlÄ skie | Bieg | Vege Runners | TAK |
28 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie GĂłry | Nordic Walking | SieChodzi | TAK |
29 | Hajzyk Aleksandra | RacibĂłrz | Nordic Walking | Brak | TAK |
30 | Jaworek Henryk | Pyskowice | Bieg | Night Runners | TAK |
31 | Jezusek Barbara | Ruda ĹlÄ ska | Nordic Walking | EKIPA NA KIJACH | TAK |
32 | Juda Artur | RadzionkĂłw | Bieg | Cidry Lotajom | NIE |
33 | Kasprzik Bernard | Toszek | Nordic Walking | Toszanka Nordic Team | TAK |
34 | Kasprzik Jolanta | Toszek | Nordic Walking | Toszanka Nordic Team | TAK |
35 | Korzeniowska Magdalena | Zabrze | Nordic Walking | ZABRZE | TAK |
36 | Kowalski Marek | StrzebiĹ | Nordic Walking | Unia Miast | TAK |
37 | Kupibida BogusĹawa | Katowice | Bieg | Silesia Nordic Team | TAK |
38 | Kusz Gosia | Boguszyce | Bieg | Brak | TAK |
39 | Kusz Janusz | Boguszyce | Bieg | Brak | TAK |
40 | LipiĹska Iza | Bytom | Nordic Walking | Ekipa na kijach | NIE |
41 | ĹĂłdtka Marian | Rybnik | Nordic Walking | Rybnicki Klub Nordic Walking | NIE |
42 | Ĺwitalska Beata | PrzystajĹ | Nordic Walking | Brak | NIE |
43 | Ĺwitalski Robert | PrzystajĹ | Nordic Walking | Brak | NIE |
44 | MaĹka Marian | Gliwice | Nordic Walking | Brak | TAK |
45 | MaĹka Irena | Gliwice | Nordic Walking | Brak | TAK |
46 | Mazur Krzysztof | Gliwice | Bieg | OPEL ACTIVE TEAM | NIE |
47 | Mazur Krzysztof | Gliwice | Bieg | Brak | NIE |
48 | Melich Tomasz | Ĺany | Bieg | A.Berger Polska | TAK |
49 | MenĹźyk Joanna | MysĹowice | Bieg | Mors Hubertus MysĹowice | TAK |
50 | Mika Tomasz | Ruda Ĺlaska6 | Nordic Walking | Ekipa na kijach | NIE |
51 | Mika Tomasz | Ruda Ĺlaska6 | Nordic Walking | Ekipa na kijach | TAK |
52 | Mitura-Zielonka PaweĹ Spacermistrz | Rybnik | Nordic Walking | Spacermistrz – Rybnicki Klub Nordic Walking | NIE |
53 | Niedziela Janusz | GieraĹtowice | Bieg | Brak | NIE |
54 | Pajestka Katarzyna | Ruda ĹlÄ ska | Bieg | Brak | TAK |
55 | Parzonka MichaĹ | KÄdzierzyn-KoĹşle | Bieg | ĹwiszczÄ cy ĹaĹcuch | TAK |
56 | PochwaĹa Dariusz | Gliwice | Bieg | 6 batalion powietrznodesantowy | NIE |
57 | Polok Angelika | Toszek | Nordic Walking | Brak | NIE |
58 | Puskarz Angelika | Balice | Nordic Walking | WĹĂłczykij | TAK |
59 | RybiĹska Aneta | Toszek | Nordic Walking | Brak | NIE |
60 | SkĂłra Aneta | Gliwice | Bieg | Brak | NIE |
61 | Skura Sylwester | Nowa WieĹ Tworoska | Nordic Walking | SieChocdzi PTTK | TAK |
62 | Skura Iwona | Nowa WieĹ Tworoska | Nordic Walking | SieChocdzi PTTK | TAK |
63 | Sopel Arkadiusz | Gliwice | Bieg | GOGGLE PAE TEAM | NIE |
64 | Styrc Bernard | Rybnik | Nordic Walking | Rybnicki Klub Nordic Walking | NIE |
65 | Styrc Lidia | Rybnik | Nordic Walking | Rybnicki Klub Nordic Walking | NIE |
66 | Szendzielorz Marek | Gliwice | Bieg | Brak | NIE |
67 | Szewczyk Wojciech | Bytom | Nordic Walking | EM.GĂR | NIE |
68 | Szotowski Mateusz | Zabrze | Bieg | Brak | NIE |
69 | Szotowski Aleksandra | Zabrze | Bieg | Brak | NIE |
70 | Szrobarczyk MaĹgorzata | Karchowice | Nordic Walking | Brak | TAK |
71 | Taisner Aleksandra | Ruda ĹlÄ ska | Nordic Walking | Ekipa na Kijach | NIE |
72 | Taisner Tomasz | Ruda ĹlÄ ska | Nordic Walking | Ekipa na Kijach | TAK |
73 | Thomalla Bogdan | Zabrze | Nordic Walking | Stadion ĹlÄ ski | NIE |
74 | Toll Katarzyna | Gliwice | Bieg | Brak | NIE |
75 | Tomaszewska Mariola | Warszawa | Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | NIE |
76 | WarcholiĹska Anna | RacibĂłrz | Nordic Walking | Eko-okna Runners | TAK |
77 | Wawrzak Ryszard | Gliwice | Bieg | Night Runners Gliwice | NIE |
78 | Weis Mariusz | Toszek | Bieg | A-amator | TAK |
79 | Weiss Filip | Praga | Bieg | Brak | NIE |
80 | Winicka Daria | Toszek | Bieg | Brak | NIE |
81 | Witczak Adam | Pyskowice | Bieg | M.A.J. Correre | TAK |
82 | Witkowska Maria | Katowice | Nordic Walking | Unia Miast | TAK |
83 | WoliĹski JĂłzef | Gliwice | Bieg | 1964 | TAK |
84 | WoziĹska Jolanta | Tarnowskie GĂłry | Nordic Walking | SieChodzi | TAK |
85 | Wyrwas Piotr | Gliwice | Bieg | KalĂłwa Team | TAK |
86 | Ziaja Agnieszka | KoszÄcin | Bieg | Brak | NIE |
87 | ZieliĹska GraĹźyna | Dobieszowice | Nordic Walking | Bobry Walking | NIE |