Nazwa zawodów: |
VI Ĺwierczyniecki Bieg o Puchar WĂłjta Gminy ODWOĹANE |
Miejsce i termin: | Ĺwierczyniec, 2020-07-11 |
Organizator: | Ochotnicza StraĹź PoĹźarna Ĺwierczyniec.
Kontakt: Krzysztof Komandera â Radny Gminy Bojszowy Mariusz Orocz- Radny Gminy Bojszowy, Damian Klimek- Naczelnik OSP Ĺwierczyniec tel.514-592-807 |
Opis zawodów: | 11 lipiec 2020 r. (sobota) start wspĂłlny o godz.16:00 w ĹwierczyĹcu, ul. Klubowa 5a (OSP Ĺwierczyniec). â DĹugoĹÄ trasy 10 000 m, â Bieg oraz wyĹcig na rolkach odbÄdzie sie ulicami: KlubowÄ (start), BarwnÄ , KrÄtÄ , WiklinowÄ , KorzenickÄ , Cichym KÄ cikiem, DÄ browÄ , BrzozowÄ , TrzcinowÄ , BarwnÄ , KlubowÄ (meta). â Biuro zawodĂłw bÄdzie czynne w dniu biegu w godz. od 13:00 â 15:00 na placu przed OSP Ĺwierczyniec przy ul. Klubowej 5a.
|
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | BaĹaziĹski PaweĹ | MysĹowice | Bieg – 10 km | Mors Hubertus MysĹowice | TAK |
2 | Besztocha Jadwiga | LÄdziny | Bieg – 10 km | Zen Running Team | TAK |
3 | Besztocha Marcin | LÄdziny | Bieg – 10 km | Zen Running Team | TAK |
4 | Boryczka Szymon | MiÄdzyrzecze | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | |
5 | Boryczka Olivier | MiÄdzyrzecze | Jazda na rolkach – 10 km | PoWoli do celu | |
6 | BryĹ Piotr | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | |
7 | BuchaĹa Andrzej | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | |
8 | Buczek PaweĹ | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
9 | Cerkiewnik Jagoda | Bedzin | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia Skating Tempish Team | |
10 | Cerkiewnik Piotr | BÄdzin | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia skating tempish team | |
11 | Codogni Tomasz | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | |
12 | Dziubany Tomasz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Yokogawa Runners | |
13 | Fogel Krzysztof | MiÄdzyrzecze | Bieg – 10 km | Brak | |
14 | GaĹosz Adam | AndrychĂłw | Jazda na rolkach – 10 km | Brak | |
15 | GÄ dek Wojciech | Ĺťory | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia Skating Tempish Team | |
16 | GÄ dek Katarzyna | Ĺťory | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia Skating Tempish Team | |
17 | GÄ dwk Wojciech | Ĺťory | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia Skating Tempish Team | |
18 | Germanek Marcin | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
19 | GĹÄ bek Edyta | Äwiklice | Bieg – 10 km | Spot Pszczyna | TAK |
20 | Gotz Henryk | Jankowice | Bieg – 10 km | Zniczowcy | TAK |
21 | Gregorczyk Marcin | MikoĹĂłw | Bieg – 10 km | Kia Etrans Sts Biegaton MikoĹĂłw | TAK |
22 | Hajda Klaudiusz | Bytom | Bieg – 10 km | Brak | |
23 | Hernas Kamil | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |
24 | JagieĹa Grzegorz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | |
25 | JasiĹski Krzysztof | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | |
26 | JasiĹski Krzysztof | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Brak | |
27 | Jokiel Tomasz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Ĺwierczyniec Running | |
28 | Kajzer Grzegorz | Bojszowy | Bieg – 10 km | More Club | |
29 | Klich Karol | Krzeszowice | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia Skating Tempish Team | |
30 | Klich Kamila | Krzeszowice | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia Skating Tempish Team | |
31 | KoĹcielnik Kacper | Tychy | Jazda na rolkach – 10 km | Brak | TAK |
32 | KoĹlacz Katarzyna | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | |
33 | Kostka Jacek | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Adient Team | |
34 | Koziarz Artur | Katowice | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia Skating Tempish Team | |
35 | Kubica Dariusz | MysĹowice | Jazda na rolkach – 10 km | Brak | TAK |
36 | Kurzeja Bartosz | Sosnowiec | Bieg – 10 km | PÄdzÄ ce wiatry | |
37 | Lewicka ElĹźbieta | KnurĂłw | Bieg – 10 km | niezrzeszona | |
38 | Ĺugowska Marzena | Tychy | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | |
39 | Malina Adam | Bojszowy | Bieg – 10 km | Synthos Run Team | |
40 | Malina Michalina | Bojszowy | Bieg – 10 km | GTS Bojszowy | |
41 | MaĹda Edyta | Ĺwierczyniec | Jazda na rolkach – 10 km | Brak | |
42 | Mirkowska Agnieszka | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
43 | Moskwa PrzemysĹaw | Tychy | Jazda na rolkach – 10 km | Wkurw_Team | TAK |
44 | Motyka Dariusz | BodzechĂłw | Bieg – 10 km | ITALCOM | |
45 | Mucha Wojciech | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | TAK |
46 | Nawara Beniamin | Krzepice | Bieg – 10 km | Brak | |
47 | Orlicki StanisĹaw | Tychy | Bieg – 10 km | ORZEĹ – Rudze | |
48 | Palt Tomasz | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | |
49 | PaĹka Kacper | DÄ browa GĂłrnicza | Bieg – 10 km | Brak | |
50 | PÄdziwiatr Gabriela | Sosnowiec | Bieg – 10 km | PÄdzÄ ce Wiatry | |
51 | Petkiewicz Tomasz | MikoĹĂłw | Bieg – 10 km | KIA ETRANS – STS BIEGATON MIKOĹĂW | |
52 | Piekorz Tadeusz | Wola | Bieg – 10 km | CRIK FCA POLAND | |
53 | Pitek Tomasz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | SkoĹna | |
54 | PodleĹ PaweĹ | Wola | Bieg – 10 km | Brak | |
55 | PodleĹny PaweĹ | BieruĹ | Bieg – 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |
56 | Pompa Dariusz | Tychy | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | TAK |
57 | Prokopczuk Wiktor | Tychy | Bieg – 10 km | Magna Formpol Running Team | TAK |
58 | Pronobis Mateusz | BÄdzin | Jazda na rolkach – 10 km | Silesia Skating Tempish team | TAK |
59 | Ratajczyk Maciej | KobiĂłr | Bieg – 10 km | 1 LO Tychy | |
60 | Rozmus Marzena | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Brak | |
61 | Rybarz Artur | Brzeszcze | Bieg – 10 km | Zadyszka OĹwiÄcim | |
62 | RypuĹa GraĹźyna | LÄdziny | Bieg – 10 km | Zen Running Team | TAK |
63 | Siewierski Adam | Tychy | Bieg – 10 km | Team papry | |
64 | Skorobogaty Piotr | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
65 | Sobczyk SĹawomir | Tychy | Bieg – 10 km | 40-latek Tychy | |
66 | SokoĹowski Karol | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |
67 | Sosna Kazimierz | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
68 | StaĹczyk Andrzej | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | |
69 | StokĹosa Grzegorz | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | |
70 | Stulka Krzysztof | BieruĹ | Bieg – 10 km | JorguĹ Team | TAK |
71 | Stysz Fabian | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Mors Hubertus MysĹowice | |
72 | Stysz Daria | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Mors Hubertus MysĹowice | |
73 | Syrocki Arkadiusz | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | |
74 | SzydĹowski Waldemar | Tychy | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | |
75 | Szyniec Marcin | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |
76 | Tekla Krzysztof | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
77 | Treska Piotr | Tychy | Bieg – 10 km | Runhogs Tychy | TAK |
78 | Wojciech JarosĹaw | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do Celu | |
79 | Zakrzewski Grzegorz | ChorzĂłw | Jazda na rolkach – 10 km | Brak | TAK |