Nazwa zawodów: |
Bieg NiezĹomnych – PĂłĹmaraton |
Miejsce i termin: | BĹaĹźowa, 2020-09-12 |
Organizator: | Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA
Kontakt: |
Opis zawodów: | Bieg przeĹajowy na dystansie okoĹo 21 km km
Z uwagi na sytuacjÄ epidemiologicznÄ w kraju i jesteĹmy zmuszeni zmieniÄ miejsce przeprowadzenie imprezy Bieg NiezĹomnych 2020 organizowanych przez stowarzyszenie Szczep NiezĹomnych. Impreza odbÄdzie siÄ w tym samym terminie tj 12.09.2020 . Zmianie ulegnie miejsce rozegrania. BÄdzie to tak jak w latach ubiegĹych DylÄ gĂłwka, oĹrodek âBoska Dolinaâ. Biuro zawodĂłw zlokalizowane bÄdzie takĹźe w DylÄ gĂłwka, oĹrodek âBoska Dolinaâ pĹaty startowej moĹźna dokonaÄ przelewem z dopiskiem âImiÄ i nazwisko zawodnika,wpisowe 10 kmâ, bezpoĹrednio ze Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA 5125 3000 0820 5110 4678 9400 03 WiÄcej w regulaminie. |
Strona WWW: | https://szczepniezlomnych.pl:8081/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Babiarz Robert | Albigowa | PĂłĹmaraton | – | TAK |
2 | BanaĹ Mateusz | Wierzbna | PĂłĹmaraton | KPP JarosĹaw IPA PrzemyĹl | TAK |
3 | Bocek SĹawomir | BoguchwaĹa | PĂłĹmaraton | Wataha | TAK |
4 | Bochenek Wiktoria | Rudnik Nad Sanem | PĂłĹmaraton | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
5 | Bochenek Wiktoria | Rudnik Nad Sanem | PĂłĹmaraton | stalowowolski klub biegacza | |
6 | Borcz Marcin | Mikulice | PĂłĹmaraton | Dip_mar | |
7 | Borcz Marcin | Mikulice | PĂłĹmaraton | Dip_mar | |
8 | Borcz Maricn | KaĹczuga | PĂłĹmaraton | Dip mar | TAK |
9 | BraĹski Krzysztof | KrakĂłw | PĂłĹmaraton | Jurytek Team | TAK |
10 | Bury Marek | Babica | PĂłĹmaraton | BurULE | TAK |
11 | Chmielowiec Daniel | Szymbark | PĂłĹmaraton | Brak | |
12 | Czerchawski Janusz | Siemianice | PĂłĹmaraton | Brak | TAK |
13 | CzyĹźowska Adrianna | BĹaĹźowa | PĂłĹmaraton | Brak | |
14 | DuchaĹ Dominik | DÄ browa | PĂłĹmaraton | Brak | TAK |
15 | DudziĹski Piotr | RzeszĂw | PĂłĹmaraton | Brak | |
16 | Florek Marcin | Pilzno | PĂłĹmaraton | MÄĹźczyĹşni Ĺw. JĂłzefa | TAK |
17 | Folta Anita | Zarszyn | PĂłĹmaraton | Grupa Biegowa Zarszyn | TAK |
18 | Folta Jan | Zarszyn | PĂłĹmaraton | Grupa Biegowa Zarszyn | TAK |
19 | Forjasz PrzemysĹaw | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | TEKNIA RzeszĂłw | TAK |
20 | Fornal Brygida | Iwla | PĂłĹmaraton | Brak | |
21 | Gawron Marcin | Nowy Borek | PĂłĹmaraton | Brak | |
22 | GÄ secki Daniel | DynĂłw | PĂłĹmaraton | Aktywny DynĂłw | TAK |
23 | Gromek Piotr | BoguchwaĹa | PĂłĹmaraton | Brak | TAK |
24 | Gwizdak Marcin | Markowa | PĂłĹmaraton | Brak | TAK |
25 | Hulek Wojtek | RzeszĂw | PĂłĹmaraton | Syndrom WojtuĹ Pan | TAK |
26 | Jachymczyk Norbert | Jaworzno | PĂłĹmaraton | Kb Mckis Jaworzno | |
27 | Kaczmarski Grzegorz | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | KWP RZESZĂW / Kaczmarski Team | |
28 | Kandefer Marcin | BoguchwaĹa | PĂłĹmaraton | Brak | |
29 | Kandefer Marcin | BoguchwaĹa | PĂłĹmaraton | Brak | |
30 | KaraĹ Kamil | DynĂłw | PĂłĹmaraton | Aktywny DynĂłw | |
31 | Karwan Zbigniew | Lublin | PĂłĹmaraton | bbl | TAK |
32 | Kiepura Gabriela | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Brak | |
33 | Knapik Sebastian | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Ja siam | |
34 | Kocur Kamil | Dabrowa | PĂłĹmaraton | Brak | |
35 | Kokot Roman | DynĂłw | PĂłĹmaraton | Aktywny DynĂłw | TAK |
36 | KopaczyĹski Artur | Nowy Borek | PĂłĹmaraton | 21 BATALION LOGISTYCZNY RZESZĂW | |
37 | Korab Robert | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | |
38 | Krupa PaweĹ | AgatĂłwka | PĂłĹmaraton | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
39 | Kucaba Bartosz | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | TEKNIA RzeszĂłw | TAK |
40 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | PĂłĹmaraton | OLKUSZBIEGA.PL | TAK |
41 | Litwinczuk Aneta | Klucze | PĂłĹmaraton | OLKUSZBIEGA.PL | TAK |
42 | Ĺťmuda BartĹomiej | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | TEKNIA RzeszĂłw | TAK |
43 | ĹťoĹnierczyk MirosĹaw | HyĹźne | PĂłĹmaraton | Brak | |
44 | ĹlÄczka Damian | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Biomedycyna Sp. z o.o. | |
45 | ĹwiÄch Anna | Strzyşów | PĂłĹmaraton | Brak | TAK |
46 | Michalski Patryk | Bielsk Podlaski | PĂłĹmaraton | Me myself and I | |
47 | Michalski Patryk | Bielsk Podlaski | PĂłĹmaraton | Brak | |
48 | Mryczko Roman | DynĂw | PĂłĹmaraton | Aktywny DynĂłw | TAK |
49 | Oleksy PrzemysĹaw | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | |
50 | PaĹys Tomasz | Stalowa Wola | PĂłĹmaraton | Brak | |
51 | PaĹys Tomasz | Stalowa Wola | PĂłĹmaraton | NoName | TAK |
52 | PaĹys Tomasz | Stalowa Wola | PĂłĹmaraton | PDX | |
53 | Peszek Bogdan | DynĂłw | PĂłĹmaraton | Ultra Przesilenie | TAK |
54 | Plech MirosĹaw | DÄblin | PĂłĹmaraton | run-log.com | TAK |
55 | Pol Rob | Krosno | PĂłĹmaraton | NoÄne WoĹki | TAK |
56 | Potocki Piotr | PrzemyĹl | PĂłĹmaraton | Brak | TAK |
57 | Pruchnik-ChoĹka MaĹgorzata | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Brak | |
58 | Pyrzak Jacek | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Brak | |
59 | RÄbisz Andrzej | Nowa DÄba | PĂłĹmaraton | AR Nowa DÄba | TAK |
60 | RoĹÄ Dawid | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | ROKAN | TAK |
61 | SieĹko Ĺukasz | DynĂłw | PĂłĹmaraton | —————- | TAK |
62 | SĹaby Robert | DynĂłw | PĂłĹmaraton | Aktywny DynĂłw | TAK |
63 | SĹowik Stefan | Tyczyn | PĂłĹmaraton | Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | |
64 | SĹowik Jan | Hermanowa | PĂłĹmaraton | Wybiegamy w przyszĹoĹÄ/ OSP KSRG HERMANOWA | TAK |
65 | SmoleĹ Patryk | Brzostek | PĂłĹmaraton | BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM | TAK |
66 | Smolik Bartosz | Krosno | PĂłĹmaraton | TuraszĂłwka | |
67 | Sojka Anna | Zarzecze /nisko | PĂłĹmaraton | stalowowolski klub biegacza | TAK |
68 | Sojka Przemek | Zarzecze /nisko | PĂłĹmaraton | stalowowolski klub biegacza | TAK |
69 | Sowa Dariusz | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
70 | StÄpieĹ Marek | PorÄba Spytkowska | PĂłĹmaraton | Klub Biegowy PerĹa | TAK |
71 | Szuba Dariusz | PrzemyĹl | PĂłĹmaraton | KGB KORCZYNA | TAK |
72 | Szubart Dorota | ĹaĹcut | PĂłĹmaraton | STS Jordan Wola MaĹa | TAK |
73 | Timaka Wojciech | Trzebownisko | PĂłĹmaraton | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
74 | Tomaka SĹawomir | BĹaĹźowa | PĂłĹmaraton | Brak | TAK |
75 | Walus Patrycja | DynĂłw | PĂłĹmaraton | Aktywny DynĂłw | |
76 | Wiater Jerzy | Hermanowa | PĂłĹmaraton | OSP KSRG HERMANOWA/ Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | |
77 | WoĹşniak MirosĹaw | RzeszĂłw | PĂłĹmaraton | Drabina | TAK |
78 | WrĂłbel Magdalena | BĹaĹźowa | PĂłĹmaraton | Brak | |
79 | WrĂłbel Magdalena | BĹaĹźowa | PĂłĹmaraton | Brak | |
80 | Ziobro Tomasz | Krosno | PĂłĹmaraton | Krosno Miasto SzkĹa ( KGB) | TAK |