Nazwa zawodów: |
II Dynowska ZaDyszka |
Miejsce i termin: | DynĂłw, 2016-05-14 |
Organizator: | ⢠Stowarzyszenie âAktywny DynĂłwâ ⢠Telefon +48 886-179-650 |
Opis zawodów: | ⢠10 km ulicami miasta. ⢠1 pÄtla. ⢠Nawierzchnia asfaltowa i betonowa. ⢠Trasa bÄdzie oznakowana co 1 km. ⢠ZawodnikĂłw obowiÄ zuje limit czasu wynoszÄ cy 100 minut. Zawodnicy, ktĂłrzy nie ukoĹczÄ biegu w regulaminowym czasie zobowiÄ zani sÄ do opuszczenia trasy. |
Strona WWW: | http://www.dynowskazadyszka.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | 10 km | Brak | TAK |
2 | Andruszczyszyn Kamil | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
3 | Armatys Marcin | KrakĂłw | 10 km | Brak | TAK |
4 | Atak Henryk | DynĂłw | 10 km | 21 Daplot JarosĹaw | TAK |
5 | ÄwiÄ kaĹa MichaĹ | Zarszyn | 10 km | PW Podkarpackie Wilki | TAK |
6 | Bacza Piotr | Ĺťurawica | 10 km | PrzemyĹl-Maroko | TAK |
7 | Badlik Marcin | Ĺťurawica | 10 km | BIOSG | TAK |
8 | Bahir Said | PrzemyĹl | 10 km | PRZEMYĹL | TAK |
9 | Bajda Adrian | Chmielnik | 10 km | jarzÄ b biega | NIE |
10 | Bajorek RafaĹ | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | NIE |
11 | Baran Krystian | DynĂłw | 10 km | Ideo.pl | TAK |
12 | BÄ k Andrzej | Zabajka | 10 km | TKKF SOKĂĹ GĹOGĂW MAĹOPOLSKI | TAK |
13 | Bednarz Karol | Trzciana | 10 km | Brak | NIE |
14 | BiaĹa Weronika | KraĹnik | 10 km | Brak | TAK |
15 | Bielec MiĹosz | Ulanica | 10 km | Gimnazjum | NIE |
16 | Blajer Kamil | Tuczempy | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
17 | BĹźdĹźoĹa Artur | JarosĹaw | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
18 | BĹyskal Krzysztof | Ustrzyki Dolne | 10 km | Stowarzyszenie “PROSPERITA” | TAK |
19 | Brodziak Tomasz | Stalowa Wola | 10 km | SKB STALOWA WOLA | NIE |
20 | Buczko Maria | Oleszyce | 10 km | Run Run Oleszyce | TAK |
21 | Buczko Marek | Oleszyce | 10 km | Run Run Oleszyce | TAK |
22 | Buczko Grzegorz | LubaczĂłw | 10 km | Biegomania LubaczĂłw/ IPA PrzemyĹl | TAK |
23 | BuĹdak Krzysztof | Sanok | 10 km | Brak | TAK |
24 | BuĹdak Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | polmot | TAK |
25 | BuryĹo Mateusz | JodĹĂłwa | 10 km | Brak | TAK |
26 | Cetnarski Ĺukasz | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
27 | Chmielowiec Hubert | Pikulice | 10 km | BlanusiaTeam | TAK |
28 | ChrzÄszczyk Artur | RzeszĂłw | 10 km | – | TAK |
29 | Chudzikiewicz Damian | RzeszĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
30 | Cielecki RafaĹ | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
31 | CieĹlachowska MaĹgorzata | Wysoka | 10 km | Brak | NIE |
32 | Cioban Dominika | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
33 | Ciosmak Andrzej | Bratkowice | 10 km | PZU Sport Team | TAK |
34 | CupiaĹ Mariusz | MyszkĂłw | 10 km | Brak | NIE |
35 | Czaja WacĹaw | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
36 | Czarnik Anna | WĂłlka HyĹźneĹska | 10 km | Brak | TAK |
37 | Daniel MaĹgorzata | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
38 | Data Weronika | Przysietnica | 10 km | Brak | NIE |
39 | Derda Edyta | Lublin | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
40 | Domaradzka MaĹgorzata | RzeszĂw | 10 km | BT WAGABUNDA | TAK |
41 | Domaradzki Grzegorz | RzeszĂw | 10 km | BT WAGABUNDA | TAK |
42 | Domin Ĺukasz | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
43 | Domin Danuta | Dubiecko | 10 km | Brak | TAK |
44 | Domin BartĹomiej | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
45 | Dorota Jolanta | Oleszyce | 10 km | RUN RUN Oleszyce | TAK |
46 | DrapaĹa Jan | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
47 | DrÄ g Katarzyna | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
48 | Duszczak RadosĹaw | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
49 | Dziedzic Marcin | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
50 | Dziedzic Konrad | Zmiennica | 10 km | KB kroĹcienko WyĹźne | NIE |
51 | Dziubczyk Patryk | Przysietnica | 10 km | Brak | TAK |
52 | FaraĹ Barbara | BĹaĹźowa | 10 km | Brak | NIE |
53 | Fedak Grzegorz | Sanok | 10 km | Brak | TAK |
54 | Ferenc Beata | LubaczĂłw | 10 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
55 | FilipiĹski Bartosz | ĹaĹcut | 10 km | Bezideowiec | TAK |
56 | Gajda Justyna | JarosĹaw | 10 km | JGB ,, SokóŠ“ | TAK |
57 | Garbarz Monika | Tarnowiec | 10 km | Brak | TAK |
58 | GawczyĹska – Bacza Izabela | Ĺťurawica | 10 km | Brak | TAK |
59 | GielĹźyĹska-Wywrot Monika | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
60 | Gierula Mariusz | KarolĂłwka | 10 km | Brak | TAK |
61 | GĹadysz PaweĹ | Jedlicze | 10 km | GOSiR JEDLICZE | NIE |
62 | GĹadysz Ĺukasz | Krosno / DynĂłw | 10 km | Brak | TAK |
63 | GoleĹ Andrzej | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
64 | Golisz PaweĹ | JarosĹaw | 10 km | Brak | NIE |
65 | GosztyĹa Patryk | Domaradz | 10 km | Brak | TAK |
66 | Gubernat Bartosz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
67 | Hadam Ewa | DynĂłw | 10 km | LO DynĂłw | TAK |
68 | Hadel PaweĹ | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
69 | Hadro SĹawomir | Dubiecko | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team | TAK |
70 | Hadro Lilianna | Dubiecko | 10 km | ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM | TAK |
71 | Hanasiewicz PaweĹ | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
72 | Harpula Robert | PrzemyĹl | 10 km | Brak | NIE |
73 | HataĹ Agnieszka | PrzemyĹl | 10 km | Brak | NIE |
74 | Hembel Marta | DynĂłw | 10 km | Brak | NIE |
75 | HoĹub WacĹaw | JarosĹaw | 10 km | BBL JarosĹaw | TAK |
76 | HulbĂłj Jan | RzeszĂłw | 10 km | trzynastka | TAK |
77 | Iskrzycka Magdalena | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
78 | JabĹczyk-Pempus Dorota | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
79 | Jachimowski BartĹomiej | Siedliska | 10 km | Brak | TAK |
80 | JagieĹa Tomasz | Przeworsk | 10 km | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | TAK |
81 | JakubĂłw Krzysztof | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
82 | JakubĂłw Magdalena | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
83 | Jamrozik Jakub | Jawornik Polski | 10 km | Brak | TAK |
84 | JandziĹ Ewa | DynĂw | 10 km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
85 | JandziĹ WiesĹaw | DynĂw | 10 km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
86 | Jankowski Tomasz | Stalowa Wola | 10 km | Brak | NIE |
87 | Janoszek Kamil | Ulanica | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
88 | Janzer Janusz | PrzemyĹl | 10 km | Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy/ PKB PrzemyĹl | TAK |
89 | JarzÄ bek Marcin | Chmielnik | 10 km | JarzÄ b biega | TAK |
90 | JasiĹski BartĹomiej | KotĂłw | 10 km | GKS KotĂłw | NIE |
91 | Jop Marta | JarosĹaw | 10 km | JarosĹawska Grupa Biegowa “SokóŔ | NIE |
92 | KaczyĹska Alicja | RzeszĂłw | 10 km | Perfect Runner Team | NIE |
93 | Kalinowska Ewa | Przemysl | 10 km | biegam bo lubie | TAK |
94 | Kamuda Grzegorz | LubaczĂłw | 10 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
95 | Kapelan Anna | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegasza | NIE |
96 | KaraĹ Kamil | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
97 | Karnat Marzena | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
98 | KarpiĹski Tomasz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
99 | Kasperski Tomasz | Przeworsk | 10 km | Brak | TAK |
100 | Kaszycka Dorota | Dubiecko | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team | NIE |
101 | Kawalec Grzegorz | Kielnarowa | 10 km | IDEO.PL | TAK |
102 | KÄdra Agnieszka | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
103 | KÄdzierski Krzysztof | DynĂłw | 10 km | brak | NIE |
104 | KÄdzierski RadosĹaw | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
105 | KÄdzierski Piotr | DynĂłw | 10 km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
106 | KÄpka Andrzej | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
107 | Kielar Marcin | Sanok | 10 km | IDEO.PL | TAK |
108 | KieĹbasa Marek | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
109 | Kijanka Andrzej | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
110 | Kiper Maciej | Jaroslaw | 10 km | BBL Jaroslaw | TAK |
111 | Kipp Zbigniew | Przemysl | 10 km | biegam bo lubie | TAK |
112 | KĹyĹź Dawid | DynĂłw | 10 km | Brak | TAK |
113 | Kobylarz Piotr | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
114 | KociaĹski Ĺukasz | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
115 | Kokot Roman | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
116 | Kolodziej Gabriela | Dynow | 10 km | Brak | TAK |
117 | Koprowicz Ewelina | JarosĹaw | 10 km | Jaroslawska Grupa Biegowa “Sokol” | TAK |
118 | Kopylec Tomasz | KomaĹcza | 10 km | 1 Batalion CzoĹgĂłw w Ĺťurawicy | TAK |
119 | Korytko Wiesiek | BachĂłrzec | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team | TAK |
120 | Korzeniowski WĹadysĹaw | PrzemyĹl | 10 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | NIE |
121 | KozioĹ WiesĹaw | Krosno | 10 km | Posmakuj Run Team | TAK |
122 | Krasnopolski Marcin | DynĂłw | 10 km | Aktywn DynĂłw | TAK |
123 | Krauz Marek | Giedlarowa | 10 km | Brak | TAK |
124 | Krawiec Edyta | BĹÄdowa TyczyĹska | 10 km | Brak | NIE |
125 | KrĂłl Dariusz | Nienadowa | 10 km | 21 daplot | TAK |
126 | Krupa Piotr | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
127 | Kucharczyk Tomasz | Lubliniec | 10 km | WKB META LUBLINIEC | NIE |
128 | Kurpatwa Kazimierz | 37-700 Przemysl | 10 km | SARAFIS | NIE |
129 | KurzydĹo Marcin | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
130 | LeĹko PaweĹ | RzeszĂłw | 10 km | GOĹ ZAJÄCZKA SQAD | TAK |
131 | Liwocz Dominik | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
132 | Ĺťak PaweĹ | LaskĂwka | 10 km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
133 | Ĺťurawski Tomasz | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
134 | Ĺanik Monika | BartkĂłwka | 10 km | BartkĂłwka | TAK |
135 | ĹapiĹska Anna | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
136 | Ĺeptuch Tomasz | KomorĂłw | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
137 | ĹlÄczka Damian | RzeszĂłw | 10 km | DIT PRO | TAK |
138 | Ĺuszczyc Anna | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
139 | Ĺwierad Piotr | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
140 | Ĺwierk Leszek | RzeszĂłw | 10 km | Pasieka | TAK |
141 | Maartowicz StanisĹaw | Nozdrzec | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
142 | MaciÄg SĹawomir | TomaszĂw Lubelski | 10 km | Brak | TAK |
143 | MaciÄ ga Magorzata | JarosĹaw | 10 km | Brak | NIE |
144 | Majda Marcin | Dubiecko | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team | TAK |
145 | Makowiecki PrzemysĹaw | PrzemyĹl | 10 km | Stowarzyszenie CZUWAJ WIARO! | TAK |
146 | Makowiecki RadosĹaw | PrzemyĹl | 10 km | Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro! | NIE |
147 | Markiewicz Marek | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
148 | Markowski Piotr | PrzemyĹl | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team\1.ORel | NIE |
149 | MarszaĹek Karol | DÄ brĂłwka StarzeĹska | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
150 | MarszaĹek Patryk | Ĺopuszka Wielka | 10 km | CWKS RESOVIA RZESZĂW | TAK |
151 | MarszaĹek-Kokot Katarzyna | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
152 | Martowicz WiesĹaw | TarnĂłw | 10 km | Brak | TAK |
153 | Martowicz StanisĹaw | Nozdrzec | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
154 | Mazur Magdalena | PrzemyĹl | 10 km | PRZEMYĹL | TAK |
155 | Mazur Bogdan | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
156 | Mazur Marek | PrzemyĹl | 10 km | PRZEMYĹL | TAK |
157 | Mej PaweĹ | BaczkĂłw Gm . Bochnia | 10 km | niezrzeszony BOSY BIEGACZ | TAK |
158 | Mercik Agnieszka | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
159 | Miara Fabian | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
160 | Mierzwa Maciej | Szklary | 10 km | Brak | TAK |
161 | MikoĹ JĂłzef | DynĂłw | 10 km | MiÄdzynarodowe Stowarzyszenie Policji – IPA RzeszĂłw | TAK |
162 | Misiak Mateusz | Ropczyce | 10 km | Zabiegani Ropczyce | TAK |
163 | Mokrzycki Marcin | Albigowa | 10 km | Brak | TAK |
164 | Moskal Marzena | Krosno | 10 km | Brak | TAK |
165 | Moskal Andrzej | Biecz | 10 km | Brak | TAK |
166 | Motyka Kamil | JarosĹaw | 10 km | Brak | TAK |
167 | MrĂłz Ĺukasz | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
168 | Mroczka Agnieszka | JarosĹaw | 10 km | BBL JarosĹaw | NIE |
169 | Mryczko Roman | DynĂłw | 10 km | Brak | TAK |
170 | Mudryk JĂłzef | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw/OSP BartkĂłwka | TAK |
171 | Mul Mariusz | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
172 | Murawska Agnieszka | DynĂw | 10 km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
173 | Mussur Henryk | Krosno | 10 km | KTC Krosno | NIE |
174 | Niedzielska Barbara | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
175 | Niedzielski Dariusz | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
176 | Nycz Mariusz | BrzĂłza KrĂłlewska | 10 km | Brak | TAK |
177 | Nykiel Tomasz | Przemysl | 10 km | Ziemia PiÄkna | TAK |
178 | Oberc Grzegorz | Rymanow | 10 km | FINISZ RYMANOW | NIE |
179 | OkoĹowicz Piotr | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
180 | Olejarz Beata | CzÄstochowa | 10 km | Brak | NIE |
181 | Oleksy PrzemysĹaw | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | NIE |
182 | OĹźga Jerzy | SzĂłwsko | 10 km | Brak | TAK |
183 | Orzech Artur | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
184 | Ostrowski Jan | Korczyna | 10 km | Brak | TAK |
185 | Ozga Anna | BoguchwaĹa | 10 km | Brak | TAK |
186 | PaĹşdziorny Mateusz | DynĂłw | 10 km | Brak | TAK |
187 | PaĹys Grzegorz | ZagĂłrze | 10 km | Brak | TAK |
188 | PanaĹ Artur | SzczepaĹcowa | 10 km | Brak | TAK |
189 | PantoĹ MirosĹaw | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
190 | Pasierb Renata | PrzemyĹl | 10 km | PRZEMYĹL | TAK |
191 | Paterek Waldemar | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
192 | Pawlik Tomasz | JarosĹaw | 10 km | 21 daplot | TAK |
193 | Pempus Bernard | PrzemyĹl | 10 km | UKS Tempo 5 | NIE |
194 | Peszek Bogdan | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
195 | PiÄkoĹ Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | PW Podkarpackie Wilki | TAK |
196 | PiÄta Leszek | Trzcinica383 | 10 km | masaĹźe | TAK |
197 | PiÄtek Arek | RzeszĂw | 10 km | Brak | TAK |
198 | Pilawa BogumiĹ | LubaczĂłw | 10 km | RUN RUN OLESZYCE | TAK |
199 | Pilawa Maciej | PrzemyĹl | 10 km | Brak | NIE |
200 | Pilip Robert | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
201 | Pinda Patrycja | Nienadowa | 10 km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
202 | Piwowar Zofia | DynĂłw | 10 km | Brak | TAK |
203 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | 10 km | Run-log.com | NIE |
204 | Plis SĹawomir | PrzemyĹl | 10 km | – | TAK |
205 | Pliszka Iwona | Stalowa Wola | 10 km | SKB Stalowa Wola | TAK |
206 | PĹonka Katarzyna | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
207 | PolaĹski Robert | RzeszĂłw | 10 km | NoÄne WoĹki | TAK |
208 | Pondel Jacek | RzeszĂłw | 10 km | Perfect Runner Team | TAK |
209 | PorÄba Mariusz | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | NIE |
210 | Potoczna Anna | JarosĹaw | 10 km | BBL JarosĹaw | TAK |
211 | Potoczny Wojciech | JarosĹaw | 10 km | BBL JarosĹaw | TAK |
212 | Prajzner Marta | KroĹcienko WyĹźne | 10 km | Brak | TAK |
213 | PrÄdki Jerzy | Hermanowa | 10 km | Wybiegamy w Przyszlosc | TAK |
214 | Prokop Ĺukasz | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
215 | Przeplata Ĺukasz | Cetula | 10 km | Brak | NIE |
216 | Przywara Dominika | Mielec | 10 km | ZABIEGANI MIELEC | NIE |
217 | Ptak Kamil | Stalowa Wola | 10 km | CEZ w stalowej Woli | TAK |
218 | Puc Grzegorz | RzeszĂłw | 10 km | DRB Centrum OdszkodowaĹ – PW Podkarpackie Wilki | TAK |
219 | Puzio Marek | Kolbuszowa | 10 km | – | TAK |
220 | Pyrek BartĹomiej | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
221 | Pyszko Janusz | RzeszĂśw | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team | NIE |
222 | Rabka Agnieszka | Ĺťurawica | 10 km | Brak | TAK |
223 | RadochoĹski Piotr | Dubiecko | 10 km | Dubiecko Running Team | TAK |
224 | Radosz PaweĹ | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
225 | Rymaniak Joanna | KielanĂłwka | 10 km | IDEO.PL | NIE |
226 | Rzepka Krzysztof | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
227 | RzeszĂłtko Beata | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
228 | Sapa Piotr | DynĂłw | 10 km | AKTYWNY DYNĂW | TAK |
229 | Sarama Grzegorz | Sanok | 10 km | www.sanfot.com | TAK |
230 | Sarna Kamil | Krasne | 10 km | Brak | TAK |
231 | Sarnicka Iwona | DynĂw | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
232 | Sarnicki Piotr | BartkĂłwka | 10 km | BartkĂłwka | TAK |
233 | Sarnicki Kacper | DynĂłw | 10 km | Brak | TAK |
234 | SarzyĹski StanisĹaw | ĹaĹcut | 10 km | Brak | TAK |
235 | Siedlecki Piotr | Obarzym | 10 km | Brak | TAK |
236 | Siembida MaĹgorzata | UlanĂłw | 10 km | SKB Stalowa Wola | NIE |
237 | Sienko Marcin | BachĂłrz | 10 km | Brak | TAK |
238 | Sienko Ĺukasz | BachĂłrz | 10 km | Brak | TAK |
239 | Siry Ireneusz | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
240 | Siwulec PaweĹ | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
241 | Siwulec Daniel | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
242 | Skrodziuk Dariusz | RzeszĂłw | 10 km | DaRUNeK | NIE |
243 | Skubisz Aleksandra | Harta | 10 km | LO DynĂłw | TAK |
244 | Slowik Jan | Hermanowa | 10 km | Wybiegamy W Przyszlosc | TAK |
245 | SĹaby Mateusz | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
246 | SmÄdowski PaweĹ | SÄkowa | 10 km | sportiva.pl | TAK |
247 | Socha Marcin | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
248 | Sochacki Maciej | Dubiecko | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team | NIE |
249 | Sochacki Andrzej | Nozdrzec | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
250 | Solski MirosĹaw | Hureczko | 10 km | 5bsp | TAK |
251 | Spirala Janusz | Rzeszow | 10 km | Klub Matiego Jezowe | TAK |
252 | Stachurski MirosĹaw | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
253 | Staszczak StanisĹaw | Szklary | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
254 | StefaĹska Maria | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
255 | Stetko Dawid | Harta | 10 km | LO DynĂłw | TAK |
256 | Stojak Jerzy | Ĺwierzowa Polska | 10 km | Brak | TAK |
257 | Strusiewicz Dariusz | StanisĹawczyk | 10 km | 5 batalion strzelcĂłw podhalaĹskich | TAK |
258 | StrzÄpka Krzysztof | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
259 | Strzecha Tomasz | Chmielnik | 10 km | GoĹ ZajÄ czka SQAD | TAK |
260 | SudoĹ Paulina | DÄbica | 10 km | Brak | NIE |
261 | SudziĹski Jacek | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
262 | Sura PaweĹ | BachĂłrzec | 10 km | Fala | NIE |
263 | Surmacz Dorota | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
264 | Szablan Wioletta | Jaroslaw | 10 km | Brak | NIE |
265 | Szajnik Jacek | DynĂłw | 10 km | DynĂłw | TAK |
266 | Szawan PaweĹ | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
267 | Szczoczarz Wojciech | Borek Stary | 10 km | Brak | TAK |
268 | Szerer MichaĹ | RzeszĂłw | 10 km | NM | TAK |
269 | Szpilka Artur | Makowisko | 10 km | Brak | TAK |
270 | Sztaba Marek | Dydnia | 10 km | Brak | TAK |
271 | Sztur Sebastian | Dubiecko | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team | NIE |
272 | Szul Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
273 | Szybisty Grzegorz | Wrocanka | 10 km | KKB Mosir Krosno | TAK |
274 | Szylar Dariusz | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
275 | SzymaĹska Ewa | JarosĹaw | 10 km | JGB SokóŠ| NIE |
276 | Telega RadosĹaw | DynĂłw | 10 km | ZespóŠSzkóŠw Dynowie | TAK |
277 | Terlecka Magdalena | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
278 | Toczek Maciej | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
279 | Toczek Krystian | DynĂłw | 10 km | Brak | TAK |
280 | Toczek Natalia | DynĂłw | 10 km | Brak | TAK |
281 | Tompalska Maria | Dubiecko | 10 km | Brak | TAK |
282 | Tonia WacĹaw | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
283 | Trawka WiesĹawa | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
284 | Trusz PaweĹ | PrzemyĹl | 10 km | MĹode Wilki | TAK |
285 | Trybalski MichaĹ | Ĺubno | 10 km | Brak | TAK |
286 | Tryniecki Tomasz | ĹťoĹynia | 10 km | Brak | TAK |
287 | Tutak Daniel | Krosno | 10 km | FURIOSI POLANKA | TAK |
288 | TworzydĹo Wiktor | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
289 | TworzydĹo MichaĹ | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
290 | Undziakiewicz Marek | BachĂłrzec | 10 km | Zamek Dubiecko Running Team | TAK |
291 | Wajda Monika | Korczyna | 10 km | Brak | NIE |
292 | Wajda Wojciech | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
293 | Walas Katarzyna | WĂłlka HyĹźneĹska | 10 km | Brak | TAK |
294 | Walat Adrian | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
295 | Walczak Diana | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
296 | Walczak Ĺukasz | DrohojĂłw | 10 km | Brak | NIE |
297 | Walczak Marzena | DrohojĂłw | 10 km | Brak | NIE |
298 | Walus BartĹomiej | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
299 | WĂłjcik Mariusz | Godowa | 10 km | BIEGAM BO LUBIE | TAK |
300 | WĂłjcik Jacek | Godowa | 10 km | Brak | TAK |
301 | WiÄ cek Dariusz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
302 | Wierdak Hubert | Korczyna | 10 km | Brak | TAK |
303 | Wierdak Justyna | Dubiecko | 10 km | Brak | TAK |
304 | Wilk Tomasz | Grochowce | 10 km | Brak | NIE |
305 | Wnuk Norbert | PrzemyĹĹ | 10 km | 1 Orel / JW3411 | TAK |
306 | Wojtas-KÄdzierska Ewelina | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
307 | WojtoĹ Piotr | Zmiennica | 10 km | Ideo.pl | NIE |
308 | Wota Natalia | Jaroslaw | 10 km | Brak | NIE |
309 | WyszyĹska Maria | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
310 | ZagĂłrska Agnieszka | RĂłwnia | 10 km | Brak | TAK |
311 | Zagulak Dawid | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
312 | Zajdel Sebastian | RzeszĂłw | 10 km | MrĂłwka JarosĹaw Running Team | NIE |
313 | Zajdel SĹawomir | JarosĹaw | 10 km | Brak | TAK |
314 | ZarÄba Grzegorz | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
315 | Zawadowicz Krzysztof | Dubiecko | 10 km | Brak | TAK |
316 | Zdeb Krzysztof | Wrocanka | 10 km | KKB Mosir Krosno | TAK |
317 | Zelwach Damian | DynĂłw | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
318 | Zelwach Robert | DynĂłw | 10 km | DynĂłw | TAK |
319 | ZiÄba Sabina | Ĺwilcza | 10 km | Brak | TAK |
320 | ZiÄzio MichaĹ | DynĂłw | 10 km | brak | TAK |
321 | ZiÄzio Tomasz | TomaszĂłw Lubelski | 10 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
322 | ZieliĹski Franciszek | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | TKKF ,,SOKĂĹ” GĹOGĂW MAĹOPOLSKI | TAK |
323 | Ziemba Grzegorz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |