Zawody

Nazwa zawodów:

Tropem Brzózańskiego Wilka

Miejsce i termin: Brzóza Królewska, 2016-06-18
Organizator: Organizatorem imprezy Tropem Brzózańskiego Wilka, zwanej dalej Biegiem, jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000381769 z siedzibą w Brzózie Królewskiej. Dane teleadresowe organizatora znajdują się na stronie www.stowarzyszenie.brzozakrolewska.pl.
Opis zawodów:

18 czerwca 2016, godz. 10:30,
1 pętla, 13,3 km w terenie leśnym,
Start i meta – teren zalewu w Brzózie Królewskiej (GPS: 50°14’23.1″N 22°19’15.9″E)
Nawierzchnie w 95% stanowić będą ubite drogi leśne.
Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem chipów zwrotnych. Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów przy weryfikacji wraz z pakietem startowym w sobotę, 18 czerwca 2016 r. w godz. 08:30 – 10:00.
Trasa będzie oznakowana co 1 km.
Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 150 minut. Zawodnicy, którzy nie ukończą biegu w regulaminowym czasie zobowiązani są do opuszczenia trasy.

Opłaty startowe online – przycisk *opłać start* obok nazwiska

Strona WWW: http://www.tropemwilka.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 13,3 km Brak NIE
2 Ćwiąkała Michał Zarszyn 13,3 km PW Podkarpackie Wilki TAK
3 Baryga Bartłomiej Leżajsk 13,3 km Brak TAK
4 Bawor Marcin Dębów 13,3 km MTU Aero Engines Polska TAK
5 Bąk Jolanta Żołynia 13,3 km Brak TAK
6 Bemben Anna Nowa Sarzyna 13,3 km Nowosarzyński Klub Biegacza TAK
7 Bester Monika Kosina 13,3 km Brak TAK
8 Biały Agnieszka Przeworsk 13,3 km Run Is Fun – SILVER TAK
9 Biały Jacek Przeworsk 13,3 km Run Is Fun – SILVER TAK
10 Bielówka Roman Budy Łańcuckie 13,3 km Brak TAK
11 Biernat-Łożańska Hanna Rzeszów 13,3 km Brak TAK
12 Blok Magdalena Tuczempy 13,3 km Brak NIE
13 Błąd Stanisław Brzóza Królewska 13,3 km brzóza królewska NIE
14 Bocek-Telka Aldona Grodzisko Dolne 13,3 km Grodziska Grupa Biegowa TAK
15 Bocul Małgorzata Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub Biegacza TAK
16 Bodzioch Grzegorz Kobylanka 13,3 km Brak TAK
17 Bosak Bartosz Stare Miasto 13,3 km Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto NIE
18 Brodziak Tomasz Stalowa Wola 13,3 km SKB Stalowa Wola NIE
19 Buczko Grzegorz Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl NIE
20 Buczko Marek Oleszyce 13,3 km Run Run Oleszyce TAK
21 Budkowski Piotr Stalowa Wola 13,3 km Brak NIE
22 Budkowski Piotr Stalowa Wola 13,3 km Brak TAK
23 Bujak Marek Rzeszów 13,3 km MTU Aero Engines Polska TAK
24 Burdaś Klaudia Bratkowice 13,3 km Brak NIE
25 Buszta Janusz Maleniska 13,3 km Brak TAK
26 Chajec Kamil Wólka Małkowa 13,3 km Brak TAK
27 Chajec Józef Wółka Małkowa 13,3 km Brak TAK
28 Chamera Wiesław Lipa 13,3 km SKB Stalowa Wola TAK
29 Chmurowicz Waldemar Rzeszów 13,3 km Brak TAK
30 Cholewiński Leszek Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
31 Ciągło Jacek Nowa Sarzuna 13,3 km Brak TAK
32 Cielecki Rafał Przemyśl 13,3 km AdM – aby do mety TAK
33 Cioban Dominika Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub Biegacza TAK
34 Ciosmak Andrzej Bratkowice 13,3 km PZU SPORT TEAM TAK
35 Czachor Andrzej Nosówka 13,3 km Turlam Się Do Mety TAK
36 Czech Jacek Leżajsk 13,3 km Brak TAK
37 Czech Aleksandra Leżajsk 13,3 km Brak TAK
38 Czekirda Paweł Leżajsk 13,3 km Pawcius Team TAK
39 Czekirda Grzegorz Leżajsk 13,3 km Pawcius Team TAK
40 Czereba Mariusz Oleszyce 13,3 km RUN RUN OLESZYCE TAK
41 Czudak Grzegorz Giedlarowa 13,3 km Brak NIE
42 Czwakiel Danuta Leżajsk 13,3 km Leżajsk NIE
43 Dąbek Jerzy Hucisko 13,3 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
44 Dębiec Przemysław Rzeszów 13,3 km Zamek Dubiecko Running Team TAK
45 Dec Ewelina Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
46 Dec Jan Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
47 Dec Karolina Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
48 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 13,3 km BT WAGABUNDA TAK
49 Domin Łukasz Dynów 13,3 km Aktywny Dynów NIE
50 Domiszewsa Maria Ustrzyki Dolne 13,3 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
51 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 13,3 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
52 Domiszewski Wojtek Ustrzyki Dolne 13,3 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
53 Dryps Ryszard Jelna 13,3 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
54 Dubaj Rafał Stalowa Wola 13,3 km NIE
55 Dziedzic Witold Rzeszów 13,3 km Brak TAK
56 Farej Krzysztof Łukawiec 13,3 km Biegus Patardus TAK
57 Ferenc Beata Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów TAK
58 Fil Bożena Munina 13,3 km Brak NIE
59 Frankiewicz Sabina Munina 13,3 km Brak NIE
60 Furdyna Rafał Mielec 13,3 km canis lupus TAK
61 Gac-Karelus Katarzyna Nowa Sarzyna 13,3 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
62 Gajewska Maja Piskorowice 13,3 km Brak TAK
63 Gęśla Wojciech Stalowa Wola 13,3 km Brak TAK
64 Gąsiewski Damian Mielec 13,3 km Zabiegani Mielec NIE
65 Gdanska Peter Nowy Jork 13,3 km Brak TAK
66 Gielarowiec Paweł Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
67 Godek Gerard Górno 13,3 km Brak TAK
68 Golonka Mateusz Gorlice 13,3 km GORLICKA GRUPA BIEGOWA TAK
69 Grzecznik Tomasz Rudnik 13,3 km Brak NIE
70 Gurak Leszek Gniewczyna Łańcucka 13,3 km Brak TAK
71 Gurdak Łukasz Nowa Dęba 13,3 km MTU Aero Engines Polska TAK
72 Guzowski Maciej Leżajsk 13,3 km Wluczykije leżajsk TAK
73 Habaj Anna Chmielnik Rzeszowski 13,3 km Brak NIE
74 Habigier Zdzisław Pysznica 13,3 km Brak TAK
75 Hadro Dariusz Dubiecko 13,3 km Zamek Dubiecko Running Team NIE
76 Hadro Lilianna Dubiecko 13,3 km Zamek Dubiecko Running Team NIE
77 Hala-Sadowy Aldona Nowa Sarzyna 13,3 km brak TAK
78 Hamryszczak Rafał Przemyśl 13,3 km Brak TAK
79 Harpula Robert Przemyśl 13,3 km Brak TAK
80 Haszto ZdzisŁaw LeŻajsk 13,3 km Brak TAK
81 Helit Dariusz Brzóza Króelwska 13,3 km Brak NIE
82 Henkiel Bartłomiej Bóbrka 13,3 km Brak NIE
83 Hermaniuk Tomasz Rzeszów 13,3 km Nextep NIE
84 Hermaniuk Iwona Rzeszów 13,3 km Nextep NIE
85 Hulbój Jan Rzeszów 13,3 km trzynastka NIE
86 Jagiełło Grzegorz Nisko 13,3 km Planeta Nisko TAK
87 Jagustyn Dominik Brzóza Królewska 13,3 km brak TAK
88 Jagustyn Mieczysław Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
89 Jakubów Magdalena Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub BIegacza TAK
90 Jakubów Krzysztof Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub BIegacza TAK
91 Jankowski Dariusz Przeworsk 13,3 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
92 Jarosz Anna Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk NIE
93 Jasiński Jakub Sędziszów Małopolski 13,3 km Brak NIE
94 Jednac Artur Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk NIE
95 Jop Marta Jarosław 13,3 km Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁ NIE
96 Kalandyk Wojciech Rzeszów 13,3 km Turlam Się Do Mety TAK
97 Kalemba Krystian Stare Miasto 13,3 km Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto NIE
98 Kamuda Grzegorz Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów TAK
99 Kapelan Anna Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub Biegacza TAK
100 Karaś Kamil Dynów 13,3 km Aktywny Dynów TAK
101 Karnat Marzena Rzeszów 13,3 km Brak NIE
102 Karwan Zbigniew Lublin 13,3 km Brak TAK
103 Kaszycka Dorota Dubiecko 13,3 km Zamek Dubiecko Running Team NIE
104 Kawa Bartłomiej Gdańsk 13,3 km Brak TAK
105 Kazak Marta Warszawa/brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
106 Kazak Lucyna Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
107 Kętrzyński Ryszard Mielec 13,3 km Zabiegani Mielec TAK
108 Kiełbasa Marek Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
109 Kiełbowicz Aneta Brzóza Królewska 214 13,3 km LNB TAK
110 Kijanka Andrzej Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
111 Kloc Tomasz LeŻajsk 13,3 km Mieszkaniec Leżajska NIE
112 Kłyż Dawid Dynów 13,3 km LO Dynów TAK
113 Kobylarz Marek Rzeszów 13,3 km Brak TAK
114 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
115 Kolano Cezary Łętownia 13,3 km Biegam bo lubię NIE
116 Kołodziej Zofia Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk NIE
117 Koprowicz Ewelina Jarosław 13,3 km Jaroslawska Grupa Biegowa „Sokol” NIE
118 Kostecki Sławomir Rzeszow 13,3 km Brak TAK
119 Kostyra Monika Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak TAK
120 Kozaczuk Jacek Brzoza Krolewska 13,3 km SP ZOZ w Leżajsku Apteka Szpitalna TAK
121 Kozioł Łukasz Stany 13,3 km Brak TAK
122 Krauz Marek Giedlarowa 13,3 km Brak TAK
123 Krawiec Karolina Brzóza Królewska 13,3 km brak TAK
124 Król Damian Rzeszów 13,3 km Turlam Się Do Mety NIE
125 Kuc Arkadiusz Ustrzyki Dolne 13,3 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
126 Kucharski Paweł Nisko 13,3 km Multi-Experts NIE
127 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska 13,3 km Azalia Brzóza Królewska TAK
128 Kula Sebastian Giedlarowa 13,3 km Radio Domacyny TAK
129 Kuźma Elżbieta Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
130 KuŚ Bartek Ustrzyki Dolne 13,3 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
131 Kupras Wiesław Giedlarowa 13,3 km Brak TAK
132 Kupras Justyna Giedlarowa 13,3 km Brak NIE
133 Kusiak Bartosz Majdan Łętowski 13,3 km BIEGAM BO LUBIĘ TAK
134 Kusiak Marcin Leżajsk 13,3 km Brak TAK
135 Kwaśnik Monika Raniżów 13,3 km Brak TAK
136 Lasocińska Ewa Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
137 Lesiczka Renata Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów TAK
138 Lipert Jolanta Grodzisko Dolne 13,3 km Brak TAK
139 Lipińska Katarzyna Maleniska 13,3 km Pirati della strada TAK
140 Lipiński Wojciech Maleniska 13,3 km Pirati della strada TAK
141 Lis Izabela Koniaczów 13,3 km Brak NIE
142 Liwocz Dominik Rzeszów 13,3 km Brak TAK
143 Żelazny Agnieszka Gorlice 13,3 km Brak NIE
144 Żurawska Jolanta Nowa Sarzyna 13,3 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
145 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola 13,3 km SKB STALOWA WOLA TAK
146 Żurawski Tomasz Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
147 Łapińska Anna Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub Biegacza NIE
148 Łapińska Anna Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub Biegacza NIE
149 Łokaj Agnieszka Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak NIE
150 Łuczak Stanisław Nowa Sarzyna 13,3 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
151 Łuczak-PokÓj Barbara Sarzyna 13,3 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
152 Maciejko Rafał Dachnów 13,3 km Biegomania Lubaczów NIE
153 Magda Katarzyna Cmolas 13,3 km Brak NIE
154 Majda Marcin D 13,3 km Zamek Dubiecko Runinng Team NIE
155 Makuch Joanna Cieszanów 13,3 km Biegomania Lubaczów TAK
156 Maluszczak Wojciech Lezajsk 13,3 km Brak TAK
157 Małek Monika Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak TAK
158 Marchut Kazimierz Jelna 13,3 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
159 Markiewicz Marek Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
160 Markowicz Wojciech Węgorzewo 13,3 km 11 MPA TAK
161 Marszałek Karol Dąbrówka Starzeńska 13,3 km Aktywny Dynów NIE
162 Maruszak Maciej Brzóza Królewska 13,3 km LKS Azalia Brzóza Królewska TAK
163 Matuszak Adam Nowa Sarzyna 13,3 km Brak TAK
164 Mcbride Dermot Stalowa Wola 13,3 km Brak NIE
165 Miara Fabian Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa NIE
166 Mierzwa Maciej Szklary 13,3 km Brak TAK
167 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów NIE
168 Młodziński Lesław Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów NIE
169 Młynarski Zbigniew Brzóza Królewska 13,3 km Brzózański Wilk NIE
170 Moczarski Mirosław Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
171 Motyka Kamil Jarosław 13,3 km Brak TAK
172 Mróz Łukasz Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa NIE
173 Mul Mariusz Brzóza Królewska / Dynów 13,3 km Aktywny Dynów TAK
174 Muskus Kazimierz Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
175 Nicgorski Piotr Rzeszów 13,3 km Brak NIE
176 Niedzielski Dariusz Dynów 13,3 km Aktywny Dynów TAK
177 Niemiec Edyta Sieniawa 13,3 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA NIE
178 Niezdropa Paweł Stary Dzików 13,3 km Perła Ułazów NIE
179 Nowak Rafał Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
180 Nycz Mariusz Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
181 Obroślak Grzegorz Lubaczów 13,3 km Biegomania- Traper L UBACZÓW TAK
182 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne 13,3 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
183 Ożóg Paweł Zalesie 13,3 km Brak NIE
184 Osiniak Krzysztof Sokołów Młp. 13,3 km Brak TAK
185 Paul Mateusz Leżajsk 13,3 km Brak NIE
186 Pączka Przemysław Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
187 Pelc Krystyna Rzeszów 13,3 km Brak NIE
188 Piękoś Andrzej Rzeszów 13,3 km PW Podkarpackie Wilki TAK
189 PiĄtek Sebastian RzeszÓw 13,3 km Brak NIE
190 Piątek Beata Sonina K. Łańcuta 13,3 km Brak TAK
191 Piechowska Marta Brzóza Królewska 13,3 km brak TAK
192 Piechowski Witold Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
193 Piechowski Wiesław Brzóza Królewska 13,3 km brak TAK
194 Pilawa Bogumił Lubaczów 13,3 km RUN RUN OLESZYCE TAK
195 Piróg Tomasz Nisko 13,3 km Brak NIE
196 Płoskoń Renata Folwarki 13,3 km Biegomania Lubaczów NIE
197 Płoszaj Łukasz Stare Miasto 13,3 km Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto NIE
198 Podgórny Krystyna Wierzawice 13,3 km Brak TAK
199 Podubny Krystyna Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
200 Pokrywka Bożena Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk NIE
201 Prajzner Marta Krościenko Wyżne 13,3 km Brak NIE
202 Przywara Dominika Mielec 13,3 km ZABIEGANI MIELEC NIE
203 Pyszko Janusz Rzeszów 13,3 km WWW.GOHARDORGOHOME.PL NIE
204 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów TAK
205 Rogowski Grzegorz Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
206 Rudny Wladyslaw Ropczyce 13,3 km Brak TAK
207 Rząsa Robert Brzóza Królewska 13,3 km Brak NIE
208 Rząsa Przemysław Brzóza Królewska 13,3 km LKS Azalia Brzóza Królewska NIE
209 Rzepka Krzysztof Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub Biegacza TAK
210 Rzeszutek Andrzej Rzeszów 13,3 km Brak TAK
211 Rzeszutek Andrzej Rzeszów 13,3 km Brak NIE
212 Saj Przemysław Nowa Sarzyna 13,3 km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM TAK
213 Sarnicka Iwona DynÓw 13,3 km Aktywny Dynów TAK
214 Sarnicki Krystian DynÓw 13,3 km Brak TAK
215 Sarnicki Kacper Dynów 13,3 km Brak TAK
216 Sarzyński Stanisław Łańcut 13,3 km Brak TAK
217 Sądej Robert Nowa Sarzyna 13,3 km Brak TAK
218 Sempruch Bogusław Nisko 13,3 km Brak TAK
219 Serwacki Rafał Kłyżow 13,3 km SKB STALOWA WOLA TAK
220 Simko Ludmiła Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
221 Simko Zbigniew Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
222 Sipiera Tomasz Kraków 13,3 km Lacho Team NIE
223 Siuzdak Jan Leżajsk 13,3 km Pawcius Team TAK
224 Siwulec Paweł Dynów 13,3 km Aktywny Dynów NIE
225 Skrzypek Wojciech Jarosław 13,3 km WICHURA Jarosław NIE
226 Sojka Agnieszka Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub Biegacza TAK
227 Sokal Iwona Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak TAK
228 Sopała Jakub Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak TAK
229 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska 13,3 km Azalia Brzóza Krolewska TAK
230 Stefańska Małgorzata Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
231 Stefańska Maria Przemyśl 13,3 km Brak TAK
232 Stefański Ireneusz Przemyśl 13,3 km Brak TAK
233 Surowiec Grzegorz Rzeszów 13,3 km BESTA SP z o.o. NIE
234 Syryło Mateusz Rzeszów 13,3 km Bawoły Stare Sioło NIE
235 Szablan Wioletta Jaroslaw 13,3 km Brak NIE
236 Szarek Alicja Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak TAK
237 Szarek Damian Brzóza Królewska 13,3 km AZS Politechniki Rzeszowskiej NIE
238 Szawan Paweł Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
239 Szczęch Grzegorz Stare Miasto 13,3 km Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto NIE
240 Szczęch Jakub Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
241 Szczepaniak Bartosz Rzeszów 13,3 km RR TAK
242 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK
243 Szczygieł Anna Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów TAK
244 Szewczyk Grzegorz Albigowa 13,3 km Biegam bo lubię TAK
245 Szkoda Robert Biłgoraj 13,3 km Biłgoraj Biega TAK
246 Szwed Andrzej Stalowa Wola 13,3 km SKB Stalowa Wola NIE
247 Szwedo Marcin Nowa Sarzyna 13,3 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
248 Szwedo Iwona Nowa Sarzyna 13,3 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
249 Szylar Dariusz Przemyśl 13,3 km Przemyski Klub Biegacza TAK
250 Tabaka Andrzej Wólka Niedźwiedzka 13,3 km Brak TAK
251 Tabor Jacek Jeżowe 13,3 km Brak TAK
252 Tamborski Grzegorz Nisko 13,3 km Brak TAK
253 Tamborski Krzysztof Nisko 13,3 km Brak TAK
254 Tęcza Maria Raniżów 13,3 km Brak TAK
255 Tonia Wacław Przeworsk 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
256 Trojan Elżbieta Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
257 Trojan Ewa Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
258 Tryniecki Tomasz Żołynia 13,3 km Brak TAK
259 Trzonek Andzrej Zapałów 13,3 km Brak TAK
260 Turosz Zofia Leżajsk 13,3 km Brak TAK
261 Turowska Lucyna Rzeszów 13,3 km MTU AE NIE
262 Typiak Norbert Stalowa Wola 13,3 km Brak TAK
263 Urban Mariusz Wierzawice 13,3 km Brak NIE
264 Urban Irena Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk TAK
265 Walat Adrian Rzeszów 13,3 km Brak NIE
266 Ważny Janusz Lubaczów 13,3 km Biegomania Lubaczów TAK
267 Wójcik Rafał Brzóza Królewska 13,3 km Brak NIE
268 Wędrychowicz Grzegorz Gorlice 13,3 km Brak NIE
269 Węglarz Elżbieta Leżajsk 13,3 km Klub NW „Włóczykije” Leżajsk NIE
270 Welter Konrad Leżajsk 13,3 km Brak NIE
271 Wiglusz Krzysztof Gać 13,3 km TAK
272 Winiarz Beata Cieszanów 13,3 km Biegomania Lubaczów NIE
273 Winiarz Witold OstrÓw 13,3 km Przemyski Klub Biegacza NIE
274 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska 13,3 km Brak NIE
275 Zajączkowski Jerzy Przemysl 13,3 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS team TAK
276 Zamorski Tomasz Tryńcza 13,3 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
277 Ząbek Mirosław Lecka 13,3 km Brak TAK
278 Zdeb Artur Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak TAK
279 Zdeb Dominika Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak TAK
280 Zdeb Ewa Rudnik Nad Sanem 13,3 km Brak NIE
281 Zięba Ewa Bratkowice 13,3 km Uniwersytet Rzeszowski NIE
282 Zięba Sabina Świlcza 13,3 km Zięba Team TAK
283 Zieliński Franciszek Głogów Małopolski 13,3 km TKKF ,,SOKÓŁ” GŁOGÓW MAŁOPOLSKI TAK
284 Zieliński Zbigniew Leżajsk 13,3 km Leżajski Klub Kyokushin Karate TAK
285 Zybura Ròża Nowa Sarzyna 13,3 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa Tatary TAK
286 Zygmunt Tomasz Giedlarowa 13,3 km Brak TAK
287 Zygmunt Katarzyna Brzóza Królewska 13,3 km Brak TAK