Nazwa zawodów: |
Tropem BrzĂłzaĹskiego Wilka |
Miejsce i termin: | BrzĂłza KrĂłlewska, 2016-06-18 |
Organizator: | Organizatorem imprezy Tropem BrzĂłzaĹskiego Wilka, zwanej dalej Biegiem, jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi BrzĂłza KrĂłlewska wpisana do Krajowego Rejestru SÄ dowego pod numerem KRS 0000381769 z siedzibÄ w BrzĂłzie KrĂłlewskiej. Dane teleadresowe organizatora znajdujÄ siÄ na stronie www.stowarzyszenie.brzozakrolewska.pl. |
Opis zawodów: |
18 czerwca 2016, godz. 10:30,
OpĹaty startowe online â przycisk *opĹaÄ start* obok nazwiska |
Strona WWW: | http://www.tropemwilka.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | 13,3 km | Brak | NIE |
2 | ÄwiÄ kaĹa MichaĹ | Zarszyn | 13,3 km | PW Podkarpackie Wilki | TAK |
3 | Baryga BartĹomiej | LeĹźajsk | 13,3 km | Brak | TAK |
4 | Bawor Marcin | DÄbĂłw | 13,3 km | MTU Aero Engines Polska | TAK |
5 | BÄ k Jolanta | ĹťoĹynia | 13,3 km | Brak | TAK |
6 | Bemben Anna | Nowa Sarzyna | 13,3 km | NowosarzyĹski Klub Biegacza | TAK |
7 | Bester Monika | Kosina | 13,3 km | Brak | TAK |
8 | BiaĹy Jacek | Przeworsk | 13,3 km | Run Is Fun – SILVER | TAK |
9 | BiaĹy Agnieszka | Przeworsk | 13,3 km | Run Is Fun – SILVER | TAK |
10 | BielĂłwka Roman | Budy ĹaĹcuckie | 13,3 km | Brak | TAK |
11 | Biernat-ĹoĹźaĹska Hanna | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | TAK |
12 | Blok Magdalena | Tuczempy | 13,3 km | Brak | NIE |
13 | BĹÄ d StanisĹaw | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | brzĂłza krĂłlewska | NIE |
14 | Bocek-Telka Aldona | Grodzisko Dolne | 13,3 km | Grodziska Grupa Biegowa | TAK |
15 | Bocul MaĹgorzata | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
16 | Bodzioch Grzegorz | Kobylanka | 13,3 km | Brak | TAK |
17 | Bosak Bartosz | Stare Miasto | 13,3 km | Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto | NIE |
18 | Brodziak Tomasz | Stalowa Wola | 13,3 km | SKB Stalowa Wola | NIE |
19 | Buczko Marek | Oleszyce | 13,3 km | Run Run Oleszyce | TAK |
20 | Buczko Grzegorz | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw/ IPA PrzemyĹl | NIE |
21 | Budkowski Piotr | Stalowa Wola | 13,3 km | Brak | TAK |
22 | Budkowski Piotr | Stalowa Wola | 13,3 km | Brak | NIE |
23 | Bujak Marek | RzeszĂłw | 13,3 km | MTU Aero Engines Polska | TAK |
24 | BurdaĹ Klaudia | Bratkowice | 13,3 km | Brak | NIE |
25 | Buszta Janusz | Maleniska | 13,3 km | Brak | TAK |
26 | Chajec Kamil | WĂłlka MaĹkowa | 13,3 km | Brak | TAK |
27 | Chajec JĂłzef | WĂłĹka MaĹkowa | 13,3 km | Brak | TAK |
28 | Chamera WiesĹaw | Lipa | 13,3 km | SKB Stalowa Wola | TAK |
29 | Chmurowicz Waldemar | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | TAK |
30 | CholewiĹski Leszek | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
31 | CiÄ gĹo Jacek | Nowa Sarzuna | 13,3 km | Brak | TAK |
32 | Cielecki RafaĹ | PrzemyĹl | 13,3 km | AdM – aby do mety | TAK |
33 | Cioban Dominika | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
34 | Ciosmak Andrzej | Bratkowice | 13,3 km | PZU SPORT TEAM | TAK |
35 | Czachor Andrzej | NosĂłwka | 13,3 km | Turlam SiÄ Do Mety | TAK |
36 | Czech Jacek | LeĹźajsk | 13,3 km | Brak | TAK |
37 | Czech Aleksandra | LeĹźajsk | 13,3 km | Brak | TAK |
38 | Czekirda PaweĹ | LeĹźajsk | 13,3 km | Pawcius Team | TAK |
39 | Czekirda Grzegorz | LeĹźajsk | 13,3 km | Pawcius Team | TAK |
40 | Czereba Mariusz | Oleszyce | 13,3 km | RUN RUN OLESZYCE | TAK |
41 | Czudak Grzegorz | Giedlarowa | 13,3 km | Brak | NIE |
42 | Czwakiel Danuta | LeĹźajsk | 13,3 km | LeĹźajsk | NIE |
43 | DÄ bek Jerzy | Hucisko | 13,3 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
44 | DÄbiec PrzemysĹaw | RzeszĂłw | 13,3 km | Zamek Dubiecko Running Team | TAK |
45 | Dec Jan | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
46 | Dec Ewelina | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
47 | Dec Karolina | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
48 | Domaradzka MaĹgorzata | RzeszĂw | 13,3 km | BT WAGABUNDA | TAK |
49 | Domin Ĺukasz | DynĂłw | 13,3 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
50 | Domiszewsa Maria | Ustrzyki Dolne | 13,3 km | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE | TAK |
51 | Domiszewski Wojtek | Ustrzyki Dolne | 13,3 km | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE | TAK |
52 | Domiszewski Ignacy | Ustrzyki Dolne | 13,3 km | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE | TAK |
53 | Dryps Ryszard | Jelna | 13,3 km | NOWOSARZYĹSKA GRUPA BIEGOWA | TAK |
54 | Dubaj RafaĹ | Stalowa Wola | 13,3 km | – | NIE |
55 | Dziedzic Witold | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | TAK |
56 | Farej Krzysztof | Ĺukawiec | 13,3 km | Biegus Patardus | TAK |
57 | Ferenc Beata | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
58 | Fil BoĹźena | Munina | 13,3 km | Brak | NIE |
59 | Frankiewicz Sabina | Munina | 13,3 km | Brak | NIE |
60 | Furdyna RafaĹ | Mielec | 13,3 km | canis lupus | TAK |
61 | Gac-Karelus Katarzyna | Nowa Sarzyna | 13,3 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | NIE |
62 | Gajewska Maja | Piskorowice | 13,3 km | Brak | TAK |
63 | GÄĹla Wojciech | Stalowa Wola | 13,3 km | Brak | TAK |
64 | GÄ siewski Damian | Mielec | 13,3 km | Zabiegani Mielec | NIE |
65 | Gdanska Peter | Nowy Jork | 13,3 km | Brak | TAK |
66 | Gielarowiec PaweĹ | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
67 | Godek Gerard | GĂłrno | 13,3 km | Brak | TAK |
68 | Golonka Mateusz | Gorlice | 13,3 km | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | TAK |
69 | Grzecznik Tomasz | Rudnik | 13,3 km | Brak | NIE |
70 | Gurak Leszek | Gniewczyna ĹaĹcucka | 13,3 km | Brak | TAK |
71 | Gurdak Ĺukasz | Nowa DÄba | 13,3 km | MTU Aero Engines Polska | TAK |
72 | Guzowski Maciej | LeĹźajsk | 13,3 km | Wluczykije leĹźajsk | TAK |
73 | Habaj Anna | Chmielnik Rzeszowski | 13,3 km | Brak | NIE |
74 | Habigier ZdzisĹaw | Pysznica | 13,3 km | Brak | TAK |
75 | Hadro Lilianna | Dubiecko | 13,3 km | Zamek Dubiecko Running Team | NIE |
76 | Hadro Dariusz | Dubiecko | 13,3 km | Zamek Dubiecko Running Team | NIE |
77 | Hala-Sadowy Aldona | Nowa Sarzyna | 13,3 km | brak | TAK |
78 | Hamryszczak RafaĹ | PrzemyĹl | 13,3 km | Brak | TAK |
79 | Harpula Robert | PrzemyĹl | 13,3 km | Brak | TAK |
80 | Haszto ZdzisĹaw | LeĹťajsk | 13,3 km | Brak | TAK |
81 | Helit Dariusz | BrzĂłza KrĂłelwska | 13,3 km | Brak | NIE |
82 | Henkiel BartĹomiej | BĂłbrka | 13,3 km | Brak | NIE |
83 | Hermaniuk Tomasz | RzeszĂłw | 13,3 km | Nextep | NIE |
84 | Hermaniuk Iwona | RzeszĂłw | 13,3 km | Nextep | NIE |
85 | HulbĂłj Jan | RzeszĂłw | 13,3 km | trzynastka | NIE |
86 | JagieĹĹo Grzegorz | Nisko | 13,3 km | Planeta Nisko | TAK |
87 | Jagustyn Dominik | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | brak | TAK |
88 | Jagustyn MieczysĹaw | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
89 | JakubĂłw Krzysztof | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub BIegacza | TAK |
90 | JakubĂłw Magdalena | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub BIegacza | TAK |
91 | Jankowski Dariusz | Przeworsk | 13,3 km | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | TAK |
92 | Jarosz Anna | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | NIE |
93 | JasiĹski Jakub | SÄdziszĂłw MaĹopolski | 13,3 km | Brak | NIE |
94 | Jednac Artur | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | NIE |
95 | Jop Marta | JarosĹaw | 13,3 km | JarosĹawska Grupa Biegowa SOKĂĹ | NIE |
96 | Kalandyk Wojciech | RzeszĂłw | 13,3 km | Turlam SiÄ Do Mety | TAK |
97 | Kalemba Krystian | Stare Miasto | 13,3 km | Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto | NIE |
98 | Kamuda Grzegorz | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
99 | Kapelan Anna | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
100 | KaraĹ Kamil | DynĂłw | 13,3 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
101 | Karnat Marzena | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | NIE |
102 | Karwan Zbigniew | Lublin | 13,3 km | Brak | TAK |
103 | Kaszycka Dorota | Dubiecko | 13,3 km | Zamek Dubiecko Running Team | NIE |
104 | Kawa BartĹomiej | GdaĹsk | 13,3 km | Brak | TAK |
105 | Kazak Marta | Warszawa/brzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
106 | Kazak Lucyna | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
107 | KÄtrzyĹski Ryszard | Mielec | 13,3 km | Zabiegani Mielec | TAK |
108 | KieĹbasa Marek | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
109 | KieĹbowicz Aneta | BrzĂłza KrĂłlewska 214 | 13,3 km | LNB | TAK |
110 | Kijanka Andrzej | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
111 | Kloc Tomasz | LeĹťajsk | 13,3 km | Mieszkaniec LeĹźajska | NIE |
112 | KĹyĹź Dawid | DynĂłw | 13,3 km | LO DynĂłw | TAK |
113 | Kobylarz Marek | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | TAK |
114 | Kokoszka Katarzyna | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
115 | Kolano Cezary | ĹÄtownia | 13,3 km | Biegam bo lubiÄ | NIE |
116 | KoĹodziej Zofia | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | NIE |
117 | Koprowicz Ewelina | JarosĹaw | 13,3 km | Jaroslawska Grupa Biegowa “Sokol” | NIE |
118 | Kostecki SĹawomir | Rzeszow | 13,3 km | Brak | TAK |
119 | Kostyra Monika | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | TAK |
120 | Kozaczuk Jacek | Brzoza Krolewska | 13,3 km | SP ZOZ w LeĹźajsku Apteka Szpitalna | TAK |
121 | KozioĹ Ĺukasz | Stany | 13,3 km | Brak | TAK |
122 | Krauz Marek | Giedlarowa | 13,3 km | Brak | TAK |
123 | Krawiec Karolina | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | brak | TAK |
124 | KrĂłl Damian | RzeszĂłw | 13,3 km | Turlam SiÄ Do Mety | NIE |
125 | Kuc Arkadiusz | Ustrzyki Dolne | 13,3 km | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE | TAK |
126 | Kucharski PaweĹ | Nisko | 13,3 km | Multi-Experts | NIE |
127 | Kuczek Tomasz | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Azalia BrzĂłza KrĂłlewska | TAK |
128 | Kula Sebastian | Giedlarowa | 13,3 km | Radio Domacyny | TAK |
129 | KuĹşma ElĹźbieta | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
130 | KuĹ Bartek | Ustrzyki Dolne | 13,3 km | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE | TAK |
131 | Kupras WiesĹaw | Giedlarowa | 13,3 km | Brak | TAK |
132 | Kupras Justyna | Giedlarowa | 13,3 km | Brak | NIE |
133 | Kusiak Marcin | LeĹźajsk | 13,3 km | Brak | TAK |
134 | Kusiak Bartosz | Majdan ĹÄtowski | 13,3 km | BIEGAM BO LUBIÄ | TAK |
135 | KwaĹnik Monika | Ranişów | 13,3 km | Brak | TAK |
136 | LasociĹska Ewa | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
137 | Lesiczka Renata | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
138 | Lipert Jolanta | Grodzisko Dolne | 13,3 km | Brak | TAK |
139 | LipiĹska Katarzyna | Maleniska | 13,3 km | Pirati della strada | TAK |
140 | LipiĹski Wojciech | Maleniska | 13,3 km | Pirati della strada | TAK |
141 | Lis Izabela | KoniaczĂłw | 13,3 km | Brak | NIE |
142 | Liwocz Dominik | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | TAK |
143 | Ĺťelazny Agnieszka | Gorlice | 13,3 km | Brak | NIE |
144 | Ĺťurawska Jolanta | Nowa Sarzyna | 13,3 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
145 | Ĺťurawski Tomasz | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
146 | Ĺťurawski MieczysĹaw | Stalowa Wola | 13,3 km | SKB STALOWA WOLA | TAK |
147 | ĹapiĹska Anna | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
148 | ĹapiĹska Anna | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
149 | Ĺokaj Agnieszka | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | NIE |
150 | Ĺuczak StanisĹaw | Nowa Sarzyna | 13,3 km | NOWOSARZYĹSKA GRUPA BIEGOWA | TAK |
151 | Ĺuczak-PokĂj Barbara | Sarzyna | 13,3 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
152 | Maciejko RafaĹ | DachnĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
153 | Magda Katarzyna | Cmolas | 13,3 km | Brak | NIE |
154 | Majda Marcin | D | 13,3 km | Zamek Dubiecko Runinng Team | NIE |
155 | Makuch Joanna | CieszanĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
156 | Maluszczak Wojciech | Lezajsk | 13,3 km | Brak | TAK |
157 | MaĹek Monika | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | TAK |
158 | Marchut Kazimierz | Jelna | 13,3 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
159 | Markiewicz Marek | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
160 | Markowicz Wojciech | WÄgorzewo | 13,3 km | 11 MPA | TAK |
161 | MarszaĹek Karol | DÄ brĂłwka StarzeĹska | 13,3 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
162 | Maruszak Maciej | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | LKS Azalia BrzĂłza KrĂłlewska | TAK |
163 | Matuszak Adam | Nowa Sarzyna | 13,3 km | Brak | TAK |
164 | Mcbride Dermot | Stalowa Wola | 13,3 km | Brak | NIE |
165 | Miara Fabian | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
166 | Mierzwa Maciej | Szklary | 13,3 km | Brak | TAK |
167 | MĹodziĹska MaĹgorzata | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
168 | MĹodziĹski LesĹaw | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
169 | MĹynarski Zbigniew | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | BrzĂłzaĹski Wilk | NIE |
170 | Moczarski MirosĹaw | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
171 | Motyka Kamil | JarosĹaw | 13,3 km | Brak | TAK |
172 | MrĂłz Ĺukasz | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
173 | Mul Mariusz | BrzĂłza KrĂłlewska / DynĂłw | 13,3 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
174 | Muskus Kazimierz | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
175 | Nicgorski Piotr | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | NIE |
176 | Niedzielski Dariusz | DynĂłw | 13,3 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
177 | Niemiec Edyta | Sieniawa | 13,3 km | NOWOSARZYĹSKA GRUPA BIEGOWA | NIE |
178 | Niezdropa PaweĹ | Stary DzikĂłw | 13,3 km | PerĹa UĹazĂłw | NIE |
179 | Nowak RafaĹ | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
180 | Nycz Mariusz | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
181 | ObroĹlak Grzegorz | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania- Traper L UBACZĂW | TAK |
182 | Oleksyk Grzegorz | Ustrzyki Dolne | 13,3 km | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE | TAK |
183 | Oşóg PaweŠ| Zalesie | 13,3 km | Brak | NIE |
184 | Osiniak Krzysztof | SokoĹĂłw MĹp. | 13,3 km | Brak | TAK |
185 | Paul Mateusz | LeĹźajsk | 13,3 km | Brak | NIE |
186 | PÄ czka PrzemysĹaw | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
187 | Pelc Krystyna | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | NIE |
188 | PiÄkoĹ Andrzej | RzeszĂłw | 13,3 km | PW Podkarpackie Wilki | TAK |
189 | PiÄtek Sebastian | RzeszĂw | 13,3 km | Brak | NIE |
190 | PiÄ tek Beata | Sonina K. ĹaĹcuta | 13,3 km | Brak | TAK |
191 | Piechowska Marta | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | brak | TAK |
192 | Piechowski WiesĹaw | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | brak | TAK |
193 | Piechowski Witold | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
194 | Pilawa BogumiĹ | LubaczĂłw | 13,3 km | RUN RUN OLESZYCE | TAK |
195 | PirĂłg Tomasz | Nisko | 13,3 km | Brak | NIE |
196 | PĹoskoĹ Renata | Folwarki | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
197 | PĹoszaj Ĺukasz | Stare Miasto | 13,3 km | Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto | NIE |
198 | PodgĂłrny Krystyna | Wierzawice | 13,3 km | Brak | TAK |
199 | Podubny Krystyna | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
200 | Pokrywka BoĹźena | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | NIE |
201 | Prajzner Marta | KroĹcienko WyĹźne | 13,3 km | Brak | NIE |
202 | Przywara Dominika | Mielec | 13,3 km | ZABIEGANI MIELEC | NIE |
203 | Pyszko Janusz | RzeszĂłw | 13,3 km | WWW.GOHARDORGOHOME.PL | NIE |
204 | Rawska-Ĺmieciuch Anna | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
205 | Rogowski Grzegorz | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
206 | Rudny Wladyslaw | Ropczyce | 13,3 km | Brak | TAK |
207 | RzÄ sa Robert | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | NIE |
208 | RzÄ sa PrzemysĹaw | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | LKS Azalia BrzĂłza KrĂłlewska | NIE |
209 | Rzepka Krzysztof | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
210 | Rzeszutek Andrzej | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | NIE |
211 | Rzeszutek Andrzej | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | TAK |
212 | Saj PrzemysĹaw | Nowa Sarzyna | 13,3 km | NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM | TAK |
213 | Sarnicka Iwona | DynĂw | 13,3 km | Aktywny DynĂłw | TAK |
214 | Sarnicki Krystian | DynĂw | 13,3 km | Brak | TAK |
215 | Sarnicki Kacper | DynĂłw | 13,3 km | Brak | TAK |
216 | SarzyĹski StanisĹaw | ĹaĹcut | 13,3 km | Brak | TAK |
217 | SÄ dej Robert | Nowa Sarzyna | 13,3 km | Brak | TAK |
218 | Sempruch BogusĹaw | Nisko | 13,3 km | Brak | TAK |
219 | Serwacki RafaĹ | KĹyĹźow | 13,3 km | SKB STALOWA WOLA | TAK |
220 | Simko Zbigniew | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
221 | Simko LudmiĹa | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
222 | Sipiera Tomasz | KrakĂłw | 13,3 km | Lacho Team | NIE |
223 | Siuzdak Jan | LeĹźajsk | 13,3 km | Pawcius Team | TAK |
224 | Siwulec PaweĹ | DynĂłw | 13,3 km | Aktywny DynĂłw | NIE |
225 | Skrzypek Wojciech | JarosĹaw | 13,3 km | WICHURA JarosĹaw | NIE |
226 | Sojka Agnieszka | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
227 | Sokal Iwona | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | TAK |
228 | SopaĹa Jakub | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | TAK |
229 | Stasiowski Piotr | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Azalia BrzĂłza Krolewska | TAK |
230 | StefaĹska Maria | PrzemyĹl | 13,3 km | Brak | TAK |
231 | StefaĹska MaĹgorzata | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
232 | StefaĹski Ireneusz | PrzemyĹl | 13,3 km | Brak | TAK |
233 | Surowiec Grzegorz | RzeszĂłw | 13,3 km | BESTA SP z o.o. | NIE |
234 | SyryĹo Mateusz | RzeszĂłw | 13,3 km | BawoĹy Stare SioĹo | NIE |
235 | Szablan Wioletta | Jaroslaw | 13,3 km | Brak | NIE |
236 | Szarek Damian | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | AZS Politechniki Rzeszowskiej | NIE |
237 | Szarek Alicja | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | TAK |
238 | Szawan PaweĹ | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
239 | SzczÄch Grzegorz | Stare Miasto | 13,3 km | Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto | NIE |
240 | SzczÄch Jakub | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
241 | Szczepaniak Bartosz | RzeszĂłw | 13,3 km | RR | TAK |
242 | Szczepanik Antoni | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
243 | SzczygieĹ Anna | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
244 | Szewczyk Grzegorz | Albigowa | 13,3 km | Biegam bo lubiÄ | TAK |
245 | Szkoda Robert | BiĹgoraj | 13,3 km | BiĹgoraj Biega | TAK |
246 | Szwed Andrzej | Stalowa Wola | 13,3 km | SKB Stalowa Wola | NIE |
247 | Szwedo Marcin | Nowa Sarzyna | 13,3 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
248 | Szwedo Iwona | Nowa Sarzyna | 13,3 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | NIE |
249 | Szylar Dariusz | PrzemyĹl | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
250 | Tabaka Andrzej | WĂłlka NiedĹşwiedzka | 13,3 km | Brak | TAK |
251 | Tabor Jacek | JeĹźowe | 13,3 km | Brak | TAK |
252 | Tamborski Grzegorz | Nisko | 13,3 km | Brak | TAK |
253 | Tamborski Krzysztof | Nisko | 13,3 km | Brak | TAK |
254 | TÄcza Maria | Ranişów | 13,3 km | Brak | TAK |
255 | Tonia WacĹaw | Przeworsk | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
256 | Trojan Ewa | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
257 | Trojan ElĹźbieta | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
258 | Tryniecki Tomasz | ĹťoĹynia | 13,3 km | Brak | TAK |
259 | Trzonek Andzrej | ZapaĹĂłw | 13,3 km | Brak | TAK |
260 | Turosz Zofia | LeĹźajsk | 13,3 km | Brak | TAK |
261 | Turowska Lucyna | RzeszĂłw | 13,3 km | MTU AE | NIE |
262 | Typiak Norbert | Stalowa Wola | 13,3 km | Brak | TAK |
263 | Urban Irena | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | TAK |
264 | Urban Mariusz | Wierzawice | 13,3 km | Brak | NIE |
265 | Walat Adrian | RzeszĂłw | 13,3 km | Brak | NIE |
266 | WaĹźny Janusz | LubaczĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
267 | WĂłjcik RafaĹ | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | NIE |
268 | WÄdrychowicz Grzegorz | Gorlice | 13,3 km | Brak | NIE |
269 | WÄglarz ElĹźbieta | LeĹźajsk | 13,3 km | Klub NW “WĹĂłczykije” LeĹźajsk | NIE |
270 | Welter Konrad | LeĹźajsk | 13,3 km | Brak | NIE |
271 | Wiglusz Krzysztof | GaÄ | 13,3 km | – | TAK |
272 | Winiarz Witold | OstrĂw | 13,3 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
273 | Winiarz Beata | CieszanĂłw | 13,3 km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
274 | Wojtak Mariusz | WĂłlka Tanewska | 13,3 km | Brak | NIE |
275 | ZajÄ czkowski Jerzy | Przemysl | 13,3 km | Przemyski klub biegacza-FIBRIS team | TAK |
276 | Zamorski Tomasz | TryĹcza | 13,3 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
277 | ZÄ bek MirosĹaw | Lecka | 13,3 km | Brak | TAK |
278 | Zdeb Dominika | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | TAK |
279 | Zdeb Artur | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | TAK |
280 | Zdeb Ewa | Rudnik Nad Sanem | 13,3 km | Brak | NIE |
281 | ZiÄba Ewa | Bratkowice | 13,3 km | Uniwersytet Rzeszowski | NIE |
282 | ZiÄba Sabina | Ĺwilcza | 13,3 km | ZiÄba Team | TAK |
283 | ZieliĹski Zbigniew | LeĹźajsk | 13,3 km | LeĹźajski Klub Kyokushin Karate | TAK |
284 | ZieliĹski Franciszek | GĹogĂłw MaĹopolski | 13,3 km | TKKF ,,SOKĂĹ” GĹOGĂW MAĹOPOLSKI | TAK |
285 | Zybura Ròşa | Nowa Sarzyna | 13,3 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa Tatary | TAK |
286 | Zygmunt Katarzyna | BrzĂłza KrĂłlewska | 13,3 km | Brak | TAK |
287 | Zygmunt Tomasz | Giedlarowa | 13,3 km | Brak | TAK |