Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Sitarski

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2016-06-19
Organizator: OSiR Biłgoraj

Współorganizatorzy:
LKS Znicz Biłgoraj
Inicjatywa Biłgoraj Biega

Opis zawodów: Bieg uliczny, dystans 5km, start i meta Stadion OSiR.

Opłaty startowej należy dokonywać poprzez kliknięcie przycisku „Opłać start” obok swojego nazwiska.

ZE WZGLĘDU NA OSIĄGNIĘTY LIMIT ZAWODNIKÓW REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

Strona WWW: http://biegsitarski.lbl.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
2 Ćwik Hubert Zamość 5km Agros Zamość TAK
3 Bahniuk Juliia Zamość 5km ATTYLA TAK
4 Baran Kamil Zamość 5km ATTYLA TAK
5 Bednarz Grzegorz Biłgoraj 5km Miłośnicy Tańca Biłgoraj TAK
6 Bednarz Andrzej Sól 5km Brak TAK
7 Białas Dariusz Stara-Wieś 5km Brak TAK
8 Blicharz Beata Biłgoraj 5km Brak TAK
9 Bździuch Sławek Biłgoraj 5km Biłgoraj Biega TAK
10 Bosak Sławomir Biłgoraj 5km Biłgoraj Biega TAK
11 Brzezińska Edyta Biłgoraj 5km Brak TAK
12 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba 5km Brak NIE
13 Buczak Rafał Zamość 5km AGROS ZAMOŚĆ TAK
14 Buczko Marek Oleszyce 5km RUN RUN OLESZYCE TAK
15 Buczko Maria Oleszyce 5km RUN RUN OLESZYCE TAK
16 Buczko Wojciech Oleszyce 5km RUN RUN OLESZYCE TAK
17 Buryło Mateusz Jodłówka 5km BBL Jarosław/Perfect Runner Team TAK
18 Chabros Monika Biłgoraj 5km Brak NIE
19 Chmiel Damian Godziszów 5km Janów Lubelski TAK
20 Cholewiński Edmund Biłgoraj 5km GF Pokolenia NIE
21 Ciosmak Andrzej Bratkowice 5km PZU SPORT TEAM NIE
22 Cybulski Dawid Zamość 5km Brak NIE
23 Czereba Mariusz Oleszyce 5km Brak TAK
24 Czereba Barbara Oleszyce 5km RUN RUN OLESZYCE TAK
25 Dominik Mariusz Bilgoraj 5km Brak TAK
26 Dorota Zbyszek Oleszyce 5km RUN RUN OLESZYCE TAK
27 Dorota Jola Oleszyce 5km RUN RUN OLESZYCE TAK
28 Dudek Piotr Nielisz 5km Brak TAK
29 Dziuba Bogdan Jastkowice 5km SKB Stalowa Wola NIE
30 Flis Jadwiga Dereźnia Zagrody 5km Brak TAK
31 Flis Dominik Zamość 5km Rozbiegany Zamość TAK
32 Furtak-Żuliniak Aneta Zamość 5km ATTYLA TAK
33 Gałka Krzysztof Tarnogród 5km TAK
34 Gąsior Jan Susiec 5km OSP Susiec TAK
35 Gelmuda Marta Cieszanów 5km Biegomania Lubaczów NIE
36 Giebułtowicz Elżbieta Stalowa Wola 5km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
37 Gontarz Aleksandra Biłgoraj 5km Brak TAK
38 Gorczyca Katarzyna Biłgoraj 5km Brak NIE
39 Grabias Jarosław Biłgoraj 5km Brak TAK
40 Grela Adam Zamość 5km ATTYLA TAK
41 Grela Jakub Zamość 5km ATTYLA TAK
42 Grzywacz Piotr Gorzyce 5km SPRINT Gorzyce TAK
43 Grzywacz Wojciech Gorzyce 5km sprint gorzyce TAK
44 Guściora Anna Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
45 Gwóźdź Urszula Munina 5km WICHURA JAROSŁAW TAK
46 Gwóźdź Andrzej Munina 5km WICHURA JAROSŁAW TAK
47 Hasiak Maciej Hucisko 5km Brak NIE
48 Hurkała Mateusz Tereszpol 5km ZSZIO Biłgoraj NIE
49 Hyz Marek Biłgoraj 5km OTM-Biłgoraj TAK
50 Iwańczyk Darek Biłgoraj 5km Rowerowe Rostocze TAK
51 Jachosz Sławomir Biłgoraj 5km Brak TAK
52 Jakubik Mirosław Zaleszany 5km Sprint Gorzyce TAK
53 Jakubowski Robert Zaczernie 5km Politechnika Rzeszowska TAK
54 Jamroz Michał Biłgoraj 5km LKS “Znicz” Biłgoraj TAK
55 Jarocka-Reczek Małgorzata Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
56 Kaczor Łukasz Bukowa 5km RCEZ NIE
57 Kardasz Jacek Zamość 5km ATTYLA TAK
58 Karnat Dariusz Nowa DĘba 5km Brak TAK
59 Kawalec Robert Zamość 5km ATTYLA TAK
60 Kazio Alina Stalowa Wola 5km SKB Stalowa Wola TAK
61 Kiper Maciej Jaroslaw 5km BBL Jaroslaw TAK
62 Kiper Elzbieta Jaroslaw 5km BBL JAROSLAW TAK
63 Kmieć Piotr Biłgoraj 5km Brak TAK
64 Kobeluk Damian Biłgoraj 5km BUT Biłgoraj Ultra Trail TAK
65 Kordowicz Łukasz Biłgoraj 5km BUT Biłgoraj Ultra Trail TAK
66 Korzeniowski Tomasz Tarnobrzeg 5km bieganie.pl TAK
67 Kozak Robert Zamość 5km Rozbiegany Zamość TAK
68 Kozak Sławomir Zamość 5km Rozbiegany Zamość NIE
69 Kozak Sławomir Zamość 5km Rozbiegany Zamość TAK
70 Kraczek Paweł Biłgoraj 5km Brak TAK
71 Kraczek Joanna Biłgoraj 5km Brak TAK
72 Krawczak Jan Marian Stalowa Wola 5km SKB Stalowa Wola TAK
73 Krawczyk Maciej Biłgoraj 5km Brak TAK
74 Król Edward Biłgoraj 5km Biłgoraj Biega NIE
75 Kręt Marzena Biłgoraj 5km Brak TAK
76 Kulanin Karol Biłgoraj 5km Biłgoraj Biega TAK
77 Kusy Pawel Biłgoraj 5km ROWEROWE ROZTOCZE TAK
78 Lange Beata Agata Biłgoraj 5km Biłgoraj Biega\Oleszyce TAK
79 Lengowicz Andrzej Bilgoraj 5km Brak NIE
80 Lis Dariusz Zamość 5km ATTYLA TAK
81 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
82 Żytowiecka Lena Mielec 5km Brak NIE
83 Żytowiecka Lena Mielec 5km Brak TAK
84 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
85 Łazur Sylwester Łada 5km Brak NIE
86 Łeptuch Tomasz Komorów 5km SKB STALOWA WOLA NIE
87 Łeptuch Tomasz Komorów 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
88 Ślusarczyk Maciej Stalowa Wola 5km Brak TAK
89 Łukasik Zbigniew Biłgoraj 5km RAPY MASTERS TAK
90 Łukasik Paweł Biłgoraj 5km RAPY MASTERS TAK
91 Łukasik Beata Biłgoraj 5km RAPY MASTERS TAK
92 Łukasik Kinga Biłgoraj 5km RAPY MASTERS NIE
93 Łukasik Monika BiŁgoraj 5km Brak TAK
94 Łukasik Monika BiŁgoraj 5km Brak NIE
95 Łukasik Piotr BiŁgoraj 5km Brak TAK
96 Świś Paweł Dzwola 5km Na piechotę NIE
97 Maciejko Rafał Dachnów 5km Biegomania Lubaczów NIE
98 Marchewka Anna Biłgoraj 5km Miłośnicy Tańca Biłgoraj TAK
99 Marut Mariusz Kolbuszowa 5km FITMET NIE
100 Mazur Anna Biłgoraj 5km Brak TAK
101 Mazurek Krzysztof Zamość 5km Brak TAK
102 Mickiewicz Jerzy Jarosław 5km B B L Jarosław TAK
103 Mizak Sylwia Biłgoraj 5km Brak NIE
104 Młynarski Stanisław Zarzecze 5km SKB Stalowa Wola TAK
105 Momot Michał Janów Lubelski 5km Brak TAK
106 Monastyrska Anna Zamość 5km Brak TAK
107 Musiał Ewa Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
108 Muszelski Grzegorz Zamość 5km ATTYLA TAK
109 Muzyczuk Małgorzata Hrubieszów 5km Brak TAK
110 Myszak Sławomir Biłgoraj 5km Miłośnicy Tańca Biłgoraj TAK
111 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 5km brak TAK
112 Niemiec Paulina Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
113 Niesyn Adam Gorzyce 5km SPRINT GORZYCE TAK
114 Niesyn Adam Gorzyce 5km SPRINT GORZYCE TAK
115 Nycz Mariusz Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
116 Oleksak Tomasz Nisko 5km Planeta Nisko TAK
117 Oleszczak Piotr Biłgoraj 5km Miłośnicy Tańca Biłgoraj TAK
118 Oleszek Magdalena Zagrody 5km ZNICZ Biłgoraj TAK
119 Oleszek Bolesław Zagrody 5km Brak TAK
120 Orłowska Beata Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
121 OrŁowski Wojciech Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
122 Oszajca Ula Biłgoraj 5km Brak TAK
123 Pach Janusz Zamość 5km rozbiegany Zamość TAK
124 Pająk Dariusz Tarnobrzeg 5km Brak TAK
125 Pakuła Tomasz Zamość 5km Rozbiegany Zamość NIE
126 Pasieczny Robert Gorzyce 5km SPRINT Gorzyce TAK
127 Pastuszak Tomasz Zamość 5km ATTYLA TAK
128 Paszczuk Michał Zamość 5km ATTYLA TAK
129 Paszko Przemysław Jarosław 5km Jarosławska Grupa Biegowa “Sokół” TAK
130 Paszt Małgorzata Zamość 5km ATTYLA TAK
131 Patro Jacek Biłgoraj 5km MTB Biłgoraj NIE
132 Pączek Anna Biłgoraj 5km Brak TAK
133 Pieczykolan Piotr Biłgoraj 5km Brak TAK
134 Pilawa Bogumił Lubaczów 5km RUN RUN OLESZYCE TAK
135 Plewa Mateusz Janów Lubelski 5km LJA NIE
136 Pliszka Iwona Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
137 Płoskoń Renata Folwarki 5km Biegomania Lubaczów NIE
138 Poak Irena Biłgoraj 5km PZU TEAM TAK
139 Podgajny Paweł Biłgoraj 5km Brak TAK
140 Polek Bożena Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
141 Procner Leszek Gromada 5km Brak TAK
142 Proszowski Piotr Jastkowice 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
143 Ptak Kamil Stalowa Wola 5km CEZ w stalowej Woli TAK
144 Pyda Sylwester Wola Radzięcka 5km LKS “Znicz” Biłgoraj TAK
145 Pyzik Weronika Bilgoraj 5km “Znicz” Biłgoraj TAK
146 Radawski Artur Biłgoraj 5km Brak TAK
147 Rafał Eliza Biłgoraj 5km Brak TAK
148 Rochowski Piotr Stalowa Wola 5km SKB Stalowa Wola TAK
149 Rogalski Grzegorz Mielec 5km Brak TAK
150 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 5km ZMITEK TEAM TAK
151 Rychlak – BoŻek Monika Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
152 Rycyk Grzegorz Krasnystaw 5km Krasnystaw Biega TAK
153 Sadło Zenon Zamość 5km ATTYLA TAK
154 Saja Małgorzata Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
155 Sędłak Adam Biłgoraj 5km Brak TAK
156 Sęk Ryszard Stalowa Wola 5km Brak TAK
157 Senczyna-Hułas Magdalena Tarnogród 5km Brak TAK
158 Serafin Wojciech Biłgoraj 5km Miłośnicy Tańca Biłgoraj NIE
159 Serafin Marek Cmolas 5km OSP Cmolas TAK
160 Shavaliuk Oksana Zamość 5km ATTYLA TAK
161 Siembida Małgorzata Borki 5km SKB Stalowa Wola TAK
162 Siembida Gertruda Stalowa Wola 5km Brak TAK
163 Smoliniec Tomasz Dachnów 5km Biegomania Lubaczów NIE
164 Socha Iwona Biłgoraj 5km Brak TAK
165 Sopel Wiesława Lubaczów 5km Biegomania Lubaczów NIE
166 Starońska Dorota Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
167 Starońska Anna Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
168 Strzałka Jerzy Tereszpol-Zaorenda 5km Brak NIE
169 Stylski Marian Milczany 5km LKB Rudnik TAK
170 Swacha Piotr Bilgoraj 5km Biłgoraj Biega TAK
171 Sydor Agnieszka Lubaczów 5km Biegomania Lubaczów TAK
172 Szabat Wiesław Annopol 5km Brak TAK
173 Szajda Adam Tarnobrzeg 5km Witar-Tarnobrzeg NIE
174 Szczepanek Tomasz Ulazow 5km Perła ulazow NIE
175 Szczur Iwona Nowa Dęba 5km Brak TAK
176 Szczur Wiesław Nowa Dęba 5km Brak TAK
177 Szewc Marian Bilgoraj 5km Brak TAK
178 Szkoda Robert Biłgoraj 5km Biłgoraj Biega TAK
179 Szmit Joanna Łabuńki Pierwsze 5km KS Agros Zamość TAK
180 Szpinda Marta Biłgoraj 5km Brak TAK
181 Szpyt Justyna Biłgoraj 5km OTR – Biłgoraj TAK
182 Szpyt Ryszard Biłgoraj 5km BUT Biłgoraj Ultra Trail TAK
183 Szubiak Arkadiusz Biłgoraj 5km Brak TAK
184 Szwed Wieńczysław Stary Dzików 5km Perła Ułazów TAK
185 Szymański Adam Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
186 Szymanik Adam Tarnogród 5km Brak TAK
187 Szymanik Maciej Biłgoraj 5km MPK 714 TAK
188 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 5km JGB ,,Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
189 Traczykiewicz Leszek Biłgoraj 5km Biłgoraj Biega TAK
190 Trzeźwińska Anna Kajetanówka 5km Brak TAK
191 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski 5km GANADOR TEAM NIE
192 Turza Mirosław Dachnów 5km Biegomania Lubaczów TAK
193 Urbański Zbigniew Nowa DĘba 5km ZMITEK TEAM TAK
194 Urban Ewa Stalowa Wola 5km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
195 Wasilewska Joanna BiŁgoraj 5km BIŁGORAJ TAK
196 Wójcik Tomasz Gorzyce 5km Sprint Gorzyce TAK
197 Weselak-Kuszelińska Agnieszka Lubaczów 5km Brak TAK
198 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
199 Wieczorek Michał Stalowa Wola 5km KKS Victoria Stalowa Wola NIE
200 Winiarz Beata Cieszanów 5km Brak NIE
201 Witko Adam Adamówka 5km RCEZ Biłgoraj NIE
202 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna 5km Brak TAK
203 Włodarczyk Paweł Skarżysko Kamienna 5km Brak TAK
204 Wojewoda Przemysław Zamość 5km Ks Agros Zamość NIE
205 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
206 Zaorska Justyna Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
207 Zapasek Zbigniew Biłgoraj 5km BIŁGORAJ BIEGA TAK
208 Zięba Klaudia Nowa Dęba 5km MKS STAL NOWA DĘBA TAK
209 Zięba Sabina Świlcza 5km Zięba Team NIE
210 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 5km ZMITEK TEAM TAK
211 Zwolińska Agata Biłgoraj 5km Brak NIE